Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :lol:

tegnap este 10-kor elkapott vuk :evil: , Mcdonalds kaja után, pedig én kértem apácskát hozzon, mert annyira megkívántam... :shock:

C-vit-t nyugodtan ehettek, a felesleget kipisilitek! 8)

Evamama!
grat.az 5-hez! :D milyen az ivararány eddig? :roll: :lol:
én ia akarok menni kismamajógára. azt a 15.héttől lehet csak? :roll:

ma is voltam uhun, most csak hasi volt, ezért ilyen gyenge a felvétel(az eddigiek hüvelyiek voltak), de megnéztük 3d-n is :P , csak arról nem kaptam képet :?
13,5 mm ülőmagasságú a drága és a gép 7+5-nek dobta ki(ez csak 1 nap lemaradás, doki szerint ez semmi) :wink:

Kép
Vendég
 


Farkas: én most az Istenhegyibe akarok menni vér- és UH-vizsgálatra. Nem is tudom, hogy ott mennyi a várakozási idő, vagy van-e. Na de azért a dokit mindenképpen meg akarom várni, nem jelentkezek be anélkül. AMúgy megnéztem a naplómat, és Tüncivel 9-10 hetes voltam, mikor először voltam dokinál. Most egy héttel hamarabb megyek ehhez képest. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Vicuska!

Tök jó h minden oké!Biztos nagy élmény volt a 3D!


Farkas!
Köszi szépen!Öcsém csinálta az oldalt :lol: Meg a 2 kisklippet is,bár ha most megnézném tuti sírás az első....

annus11
 
 

 
 

Kép

annus11
 
 


Annus, kisfilmet nem láttam! :-(

Tinu, megnyugtattál, akkor nem kérek én sem előre, ha mégis lecsúsznék a Szent Imréről, akkor a kistarcsaiba még mindig mehetek, mert hivatalosan oda tartozom.

Vicuska, ilyen pici babán mit lehet látni 3D-n? Nem nagyon ijesztő a kép? :-) Én eddig csak 20 hét feletti 3 illetve 4 D-s felvételeket láttam. Én karácsony előtt szeretnék elmenni, kb 20 hetesen.
Vendég
 


Karácsony elött én is el akarok menni,és majd azt is a fa alá tesszük :wink:

Farkas!
Beteszem a linket ha érdekel:

http://amilapunk.extra.hu/video/love22_4.wmv

http://amilapunk.extra.hu/video/love33_4.wmv


Amúgy jó így a tábli?Mindig látok javítani valót :oops:

annus11
 
 


Annus, nagyon jók, főleg az, ami igazi film, jól össze van vágva és helyesek vagytok!

Beírnád a Böbi-t a táblázatba? és hogy Gyöngy 10 hónapos, köszönöm! Egyébként tökéletes a tábli!
Vendég
 


Farkas!
Köszi!Javítottam a táblit...majd azért ne felejts el szólni h nő a gyerek és pl 1 éves lesz stb :wink: :lol: Nehogy jövő májusban is az legyen kinn h 10 hós :lol: :lol:

annus11
 
 


Farkas!
nem sok láccik , csak egy amorf maszat 4d-n is :oops: :lol:

Annus!
klassz a tábli :D , hűha, én vagyok az első? :shock: :D
kövi vizsg. szept.22.Tapolca
Vendég
 


Nem tudok visszaolvasni most, mert rohanásban vagyok, így csak egy gyors helyzetjelentés:

5 hét 4 napos vagyok, egy héttel kisebb, mint eredetileg számoltam, de ugye a hosszabb ciklusból ez sejthető volt...
Minden rendben, még nem volt szívhang, mert nagyon pici. 4 hét múlva megyek legközelebb, október 16.-án.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Még sose vártam annyira az orvosi találkát mint most!
Akik voltatok már, mi az amit mindenképpen érdemes megkérdezni - életem első ilyen találkozása, már a babát illetőleg -?

Adatok:
Beu
29
nincs
szept.19.
kórház, doki????
~2009.05.14.
Bogyóka

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu!

Szerintem a doki mindent el fog mondani,legalábbis az enyé mindent elmond kérdezés nélkül,így nem is nagyon kellett eddig kérdeznem :wink:

annus11
 
 


Tinu
Én is voltam a lányommal 12 hetes UH-n az Istenhegyiben. Most is tervezem. Szerintem ráérsz bejelentkezni.
Nekünk akkor kb 1 órát tartott az egész, adnak 2 4D-s képet meg dvd-t is. Bár 28eFT-ért elvárható...
Én már meg is beszéltem a dokival, h nem kell mennem a kórházas UH-ra, csak vérvételre. 1 sorbanállással kevesebb.

Huncutka
Akkor módosult a várható szülés ideje? Mekkora a petezsák? Mit láttatok?
pumuklii
 
 


Ja, már látom, hogy Huncutkánál május 17-re módosult. Jó sűrű lesz az a hét :-)

A 12. heti 4D-s UH-n már nagyon jó kis emberformája van a pocaklakóknak. Mi voltunk még 17. héten, akkor mondták, hogy lány. Aztán 29. héten, akkor az arcáról kaptunk jó felvételeket.
pumuklii
 
 


Köszi!

A neten találtam egy programot igaz még messze van de hátha:
Baba-mama expo 2008

A legfontosabb tudnivalók

Időpont 2008. november 21-23.

Helyszín Syma Sport- és Rendezvényközpont
Cím 1146 Budapest, Dózsa György út 1.

Nyitva tartás november 21. péntek 12:00 - 18:00 óráig
november 22. szombat 10:00 - 18:00 óráig
november 23. vasárnap 10:00 - 18:00 óráig

Belépőjegyek A belépőjegy ára teljes egészében levásárolható.

felnőtt jegy 1500 Ft
gyerekjegy (4 év felett)
800 Ft
kétszemélyes jegy (1 felnőtt és 1 gyerek részére)
2000 Ft
családi jegy (2 felnőtt és 3 gyerek részére)
4000 Ft
nyugdíjas jegy 800 Ft

A belépés 4 éves kor alatt ingyenes.
A belépőjegy egyszeri belépésre jogosít, és tartalmazza az Áfa összegét.

Megközelítés

2-es metró (Stadionok állomás), 1-es villamos, 75-ös, 77-es és 80-81-es troli, 95-ös, piros 130-as, piros 144-es és a 161E. Közel van a Stadion helyközi autóbusz pályaudvar.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


http://www.babamamaexpo.hu
a honlapjat elfeledtem

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Pumukli: de akkor megcsinálták a vérvételes Down-szűrést is, igaz?

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Hunccutka, Vicuska, gratulálok nektek! Annyira jó, hogy mindenkinél minden rendben van!

Annus, szuperek a klippek, főleg az első, majdnem elbőgtem magam, olyan szép!

Jó éjt mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annus, tényleg nagyon jók a klippek, gratula! :):)
Akkor írom a többiek adatatait: Vivien 14, Martin 12.

Vicuska, köszi! :) Változó, valahová lehet menni előbb is, de akkor még inkább meditálnak. Igazi mozgás csak akkor, ha már jól megtapadt a kicsi, ez kb. a15. hét. Szuper a sztárfotó! :lol:

Huncutka, örülök, hogy minden renben!! :) Mondott valamit a doki a pecsételésre?

Remélem mindannyian jól vagytok! :)

Üdv: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Sziasztok!
Vicuska gratulálok a babádhoz!Engem is éjjel akart meglátogatni Vuk :cry:

Hunccutka,örülök hogy minden rendben van,remélem megnyugodtál!Mire legközelebb mész már nagyot nő a babád.

Annus:Nagyon megható az első klipp.Gyönyörű pár vagytok.

Panndi hogy telt a szülinap??

Velünk nem sok minden történt.Grétike beteg,nekem is fáj picit a torkom.
Pedig hétvégére rendbe kéne jönnünk,mert mennénk Debrecenbe csavarogni.Mert képzeljétek apum vett maguknak új kocsit és a régit nekünk adta!Így veszünk gyerekülést meg kicsit kikapcsolódunk!
Nem fiatal kocsi,de nekünk még jó lesz.Meg most úgy sem tudtunk volna venni,mert tavaly novemberben éppen lakásátalakítás,hitelfelvétel közben,férjemnek motor balasete volt,ami miatt márciusig táppénzen volt.Így nem keresett valami jól.Most meg munkahelyet vált.Szóval jókor jött.
Nem is untatlak tovább titeket.
Amúgy egyszer remélem találkozok mindenkivel!
Szép napot!
Anita

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu

Igen, az a Down-os szűrés volt. Lehet felesleges ennyiért, de megnyugtató volt. Afp miatt már nem izgultam egyáltalán. Meg a 12 hetes 2 perces kórházas UH elég komolytalannak tűnt.
pumuklii
 
 


Szia Anita!

Jobbulást Grétikének, remélem semmi komoly! Bízom benne, hogy a te torkod is hamar rendbejön!!!

Gratulálok a kocsihoz!! :) Szerintem inkább legyen egy jóállapotú használt, semmint hiteles autó brutál kamattal!! :idea:

Szép napot! :)

Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Panndi, utólag is nagyon boldog születésnapot kívánok Zsófinak!!! :):):)

Kép
Kép
evemama
 
 


Sziasztok!

Szülinap jó volt, majd hozok fotót is, csak még holnap vizsgázom, hétvégén nagy vendégjárás lesz nálunk, hétfőn egyetemre megyek, szóval talán kedden :roll:

Este még Vuk is meglátogtott kétszer...

Remélem Ti jól vagytok! :)
Vendég
 


Évi: A pecsételésre azt mondta, továbbra is szedjem a gyógyszert a 12. hétig, pihenjek sokat, és próbáljak nyugodt lenni, amíg nem görcsölök nincs baj valószínűleg, na és hogy átlag minden második terhességnél előfordul ilyen.
Mondta szedjek terhesvitamint, folsavat és magne B6ot is.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Hunccutka!

Akkor még nem küldött vérvételre a doki?Pedig reméltemh összefutunk :wink: Nekem adott rá beutalót,de mondta h ráérek a köv héten vagy utána elmenni.A lényeg h minden oké,sajnos télleg sokaknál előfordul a pecsételés...tudom nem vmi megnyugtató,de próbálj nem törődni vele,és sok pihi!

Na én tegnap est szarul lettem,képzeljétek a torkom annyira fájt.Pontosabban nema torkom,hanem a nyirokcsomóim vagy mi van itt.Lüktetet az egész,fájt már tőle a fogam és a fülem is...hiába borogattam nem múlt el,még sose volt ilyen :shock: Aztán bevettem egy fél algopirint,szerencsére azzal vhogy elaludtam és reggelremrá nem fájt.Nem tom mi lehetett,de ez a gyerek leszívja az energiáimat :wink:

Kép

annus11
 
 


Na akkor most javítva :roll:
Kép

annus11
 
 


Sziasztok!

A hétvégén hazamegyek Szegedre, majd remélem onnan is tudok egyszer-kétszer jelentkezni.
Anita, gratula a kocsihoz, szerintem ez egy szuper ajándék apukádtól, és a legjobbkor!
Vigyázzatok magatokra!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok, gondoltam beköszönök! :wink:

Szép hosszú már most a listánk! 8)
Ma felkeltem, elmentem a boltba, és hazafelé jövet, olyan volt mitha izomlázam lenne a pocimba! Ez normális? :oops:
Egyébként jól vagyok, VUK sehol, csak a cicik akarnak leszakadni! :lol:

Puszi mindenkinek! :D :D

KépKép
ancsika80
 
 


Izomláz érzet normális, Zsófival nekem is volt mindig :) Meg most is az elején :)
Vendég
 


Izomláz érzetem nekem is volt/van, és normálisnak számít! :)

Annus, én két papírt kaptam, az egyikkel a védőnőt, a másikkal a háziorvost kell megkeresni. Azért így van, mert nekem a háziorvos fogja kiírogatni a vérvizsgálatokat, mert így nem kell felmennem egy vv-re pestre, és mivel továbbra is itthon vagyok pihenősben, ez 80-100 km lenne alkalmanként + mire megszerzem a leletet. Így én nem a klinikára fogok vv-re járni, max később, ha már mehetek melózni, és nem itthon állomásozom...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
hunccutka
Budapest
 
 


Jó ég csajok! Mennyit írtatok...hú, végigolvasni is 1/2óra volt. :)Én kimaradtam a táblából ! :(
Annus! Beraksz? :)
Mozza
Kor: 26
Tesó: nincs
Kórház: Telki
Szülés: 2009.04.28.
Baba neve: Lili/ ???

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Lenne egy intim kérdésem: nektem van már most enyhe sárgás folyásotok? ez normális? Nem vagyok megfázva:)

Nekem csak olyan érzésem van sokszor, hogy mintha a hasamban dobogna a szívem és mostanában egyre gyorsabban dobog a szívem is :)

Ja és még ami zavar, az a sok pattanás, pont tegnap kaptam egy hírlevelet, hogy lassan azért elmúlik, bár valakinek egész várandósság alatt megmarad :(

Én a 10. hét után tervezem a védőnőlátogatást, és majd azután megyek a laborba is :)

Mindenkinek minden jót!

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Szia Ildi!

Szerintem neked ugyanaz a bajod, mint nekem. Enyhe fehér-sárgás folyásom volt. Trichomonas! Ilyenkor érzékenyebb vagy és ö.szedhetted valahol.
Vény nélkül is kapható a canesten kúp, amivel addig kihúzod, ameddig a nődokid nem lát. (mindenképp menj el, mert a 12 hetes nagyvizsgálatnál nem szerencsés ha egy ilyen bezavarja a leleteket)

Kép
mozza
 
 


Drága Mozza!
Dehogy maardtál le!Csak írni kel az adatokat,különben nem tok mit beírni :wink: Na meg lehet vki nem akar a tábliba szerepelni,nem kötelező :lol:

Én nem tapasztalok folyást....mondjuk használom ugye a zt utro kúpot,és attól szokott fehér lenni,de szerintem az normális.Doki se mondta h lenne vmi baj!

Hunccutka!
Ja értem,hát egyszer csak összefutunk!Engem még nem küldött a védőnőhöz a doki...szerintetek menjek el?Vagy majd ha a doki küld?

Edua!
Nekem meg pont nincs pattanásom!Pedig szokott lenni pékor vagy mielött megjönne.Úgy látszik ez álam pot fordítva működik(egyenlőre)

Ancsa!
Izomlázszerű érzet nálam is van.


Na ma egész jól vagyok,hányinger is csak reggel volt,de most h ettem minden oké.Szerintetek az mitől függ?Lehet h odabenn vmi nagyobb dolog megy végbe és akkor erőteljesebb a hányinger is?

annus11
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyors válaszokat.

Már én sem tudom, hogy ez folyás vagy csak a hüvely tisztulása, vagy micsoda.

Férjemmel sem voltam, és utoljára a doki hüvelyi Uh-ja volt bennem (jujj ez elég bután hangzik) :)).

Tudjátok ez nem folyamatos, hanem napi egyszer érzem és nagyon picit, hogy mintha valami kijött volna :), azért gondolom senkinek sem száraz a hüvelye.

Na jó témát feszegetek :(

Ha valakinek van tapasztalata várom, amúgy meg valamit kitalálok szerdáig, csak ott futószalagon megy az ember nem hiszem, hogy Uh-n kívül megvizsgálna :(, meg ilyenem eddig is volt, akkor lehet normális :))

Még egy gondolat: vagy lehet azért van most ez, mert nemsokára kellene jönnie a mensinek ha nem lennék kismama?

Megyek olvasok róla egy kicsit.

Üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép

annus11
 
 


Na nekem most lenne pém,ha nem lennék terhes :wink:
Az h futószalagon...hát azért csak megnéz a doki,nem?Ha meg elmondod neki h ilyen panaszod van akkor pláne!Kérdezd meg h a több folyás az meddig normális ebben az esetben.(amúgy úgy tudom h ilyenkor több van)

annus11
 
 


Folyás nekem is van, pattanás nekem sincs :lol:

Most megettem Zsófi maradék ebédjét, egész jól esett :lol:
Vendég
 


Jaa, és védőnőhöz én Zsófival is csak 10 hetesen voltam, szívhang előtt nem is ad kiskönyvet nálunk :roll:
Vendég
 


sziasztok!


Kiokosítottam magam.

Szóval a megnövekedett hüvelyváladék nem jelent rosszat.
Ha szagtalan. (nekem az)

A gond ott kezdődik, ha égő viszkető érzést is tapasztal az ember és erős szúrós szagú lesz a váladék ezt már folyásnak nevezik. Legfőképpen gombák okozzák.

Most olvastam, hogy nem tesz jót az illatosított tisztasági betét sem.

Pamut alsónemű és szappanmentes mosakodó vagy tiszta víz ajánlott.

Köszönöm a válaszaitokat.

A pattanástalanságotoknak nem örülök. :)) na de majd elmúlik. Éduával is ilyen voltam, csak nem emlékszem meddig :)

üdv.

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok,

Folyás nekem is van, az elsőnél is volt, doki szerint ez normális jelenség, de azért beszéld meg vele. A barátnőmnek nagyon erős vot és állítása szerint szagos is, de ezzel is megnyugtatta a doki.

Annus, nekem is változó, ma pl nagyon hányingerem van, már lefektettem a gyereket, mindjárt ledőlök én is - a házimunka megvár.

nekem Gyöngynél minden hónapban, amikor meg kellett volna jönnie, akkor fájt iszonyúan a fejem.

Pumukli, mennyi az Istenhegyin a Down szűrés? Czeizelnél 25000. Köszi
Vendég
 


Na én most kutatgatok...mivel első gyerek,így nem tom h mikor milyen vizsgálat jön...de nem találtam seemi olyat ahol jól össze lenne foglalva.A doki említet vmi Down szűrést nekem is,de azt mondta h köv alkalommal megebszéljük...szóval még nagyon tanácstalan vagyok ilyen téren.
Szerintem máshol se nagyon adnak kiskönyvet amíg nincs szívhang,de nálammár volt,azért furcsáltam h nem mondott erről semmit!De valószínű h a köv alkalommal többet mond,akkor már 10 hetes leszek,meglesz a laboreredmény is,szóval lesz miről beszélni :lol:

annus11
 
 


Az istenhegyin 28eft volt 2006 végén, de asszem nem változott.
www.gendiagnosztika.hu

Edua
Pont ezeket akartam leirni, amiknek utánaolvastál. Én is így jártam, és gombára gyanakodtam. Felhivtam a dokim, hogy mit lehet tenni, terhesség mellett (amit akkor még nem tudtam). Canesten krémet mondott, azzal kenegettem magam. Aztán elmúlt, pár hét múlva megint azt hittem, hogy visszajött. Ezért most a héten a kórházban az UH előtt megnézte és nem talált semmi gombát.
Szerintem nézesd meg magad te is a következő UH előtt.

Szerintem pár nap, hét és én is nagyon pattanásos leszek. Múltkor így volt. Viszont nem tartott sokáig, pár hét alatt elmúlik. És utána meg olyan jó selymes lett a bőröm :-) minden rosszban van valami jó
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Most már megnyugodtam, nem érzek szúrós szagot és nem viszketek, szóval ez normális lehet, de szerdán dokit is megkérdezem, telefonban úgysem mond majd semmit:)

Annus nem rendelt vissza a doki 8 hetes Uh-ra?

Én arra megyek jövő héten, ugyanis 6 hetesen voltam és 8 hetesen megint megyek aztán majd csak a 12. hetesre, majd 18 hetesre és utána passzolnék mikor.

Labor a 12. hétig szokott lenni, meg ekg, meg fogászati és belgyógyászati szűrés, általában a védőnő ad rá beutalót.

12. heti a down szűrés, tarkóredő és orrocskamérés.

16. héten afp szűrés, hepatitisz, vércsoportmeghatározás ezeket laborban, aztán ennek az eredményével kell menni a 18. heti uh-ra.

Aztán a 23. héten vércukormérés laborvizsgálat.

Ennyi egyelőre:)

Sziasztok

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pumukli

nekem a pattanások szinte a fogantatástól vannak meg és mióta nincs sex. :( :oops:

ma már jobb, új nem jött ki rajtam.

viszkettél is a bő váladékozáskor?

megpróbálok nem használni betétet és eldobom a tangáimat :(


sziasztok


Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


igen, kicsit viszkettem. Azért is hívtam a dokit.
pumuklii
 
 


Nekem kb. 2 hete lett egy csomó patti a fejemen, de mostmár mintha kezdene elmúlni. Szerintem ez csak a hormonok beindulása miatt lehet...?
Egy kis diszkrét folyásom nekem is van. De színtelen-szagtalan.
Nekem a cicim akar leszakadni, egyelőre ez a legkellemetlenebb...
Pihenjetek, vigyázzatok magatokra, majd Szegedről jelentkezem!

Üdv,

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok! :P

Lenne egy indiszkrét kérdésem:
A szex, miért tiltott? A behatolás vagy az orgazmus miatt? :lol:
Egyönző dög vagyok, de már nagyon nehezen bírom! :oops:

KépKép
ancsika80
 
 


Sziasztok!

Fú, jó sokat írtatok tegnap óta!

Annus, nagyon jó lett a táblázat! Kíváncsi vagyok, h az elülső szekcióból hányan fogunk átcsúszni áprilisra... Tényleg, gondolt már valaki arra, hogy nagy valószínűséggel Bika / Ikrek csemetéink lesznek? Én Ikrek vagyok, úgyhogy szívből sajnálok minden kismamát, akinek május 22. után születik a babája! :D :D na jó, annyira nem szörnyű... :D :D Viszont Bikát egyet sem ismerek. Valaki?

Vicuska, nagyon gyorsan nő a maszat... :shock: A lombik miatt kell ilyen sűrűn uhuznod?

Nálam tegnap vizitelt Vuk. Egy teljes, 700 Ft-os ebéd bánta, az első falattól az utsóig. Pedig finom volt. :? :?

Ami a folyást illeti, az normális, amíg nem bűzös vagy színes (úgy értem sárga vagy szürke vagy ilyesmi).

Jah, képzeljétek, új melltartót kellett vennem, a régiek már kicsik. Egy teljes kosárméretet nőttek, D-ről E-re... :shock: :shock: (hát igen, alapjáraton sem voltak kicsik) :D :D Ennek egyelőre csak a férjem örül... :D :D

Most hazamegyek. Még kotyvasztanom kéne valamit az embörnek... Hétvégén no net, hétfőig mindenki vigyázzon magára és a babácskákra!!!

Zsüci

Kép
zsüci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: