Új privát üzeneted érkezett!

Szia Tina! Nagyon sajnálom!!!! Én is azt kívánom, hogy mielőbb jöjjön majd a baba.Addig is pihenj sokat,kényztesd magad, hogy testileg és lelkileg is felkészülhess a picire!!!!!
Tünemény! Szerintem is fantasztikus dolog az igazi nagy esküvő. Ezt szerintem minden nőnek egyszer át kell élnie. Fantasztikus érzés. Egy nap,amikor tényleg mindenki szép!!!!Életemben ez egyszer éreztem magam szépnek.
Szex.Mi is tartózkodunk tőle.A férjem ugyan kérdezte,hogy mikor lehet már majd,de kértem még a türelmét. A baba most ezerszer fontosabb.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


:D :D sajnálom a pasikat, de akkor úgy látszik, ez a sorsuk, és szerencsére a leirtakból úgy tűnik apácskák elég türelmesek :D :D

szerintetek ha pont ma egy hete mikor dokinál voltam a 12mm petezsák látszódott, akkor ha mondjuk ma mennék vagy jövö kedd/csütörtökön, akkor láthat majd babát vagy talán dobogást is? vagyis még menjek inkább később?? :? :? elég nehéz kivárni azt a pár napot, apa már mondta is hogy inkább költözzek a dokihoz mert igy bármikor rámjön a kiváncsiság, megnézhetném... :roll: :roll: :roll: csak ne lennék ilyen türelmetlen

és állandóan ikerbabakocsikat tologatok álmomban...szóval azt se tudjuk, miből mennyit kéne venni, ezért is vagyok kiváncsi, mit láthat a doktorbácsi...

én is bőgtem Kutyafüle mikor először próbáltam fel egy menyasszonyi ruhát egy szalonban...még apa is meghatódott, el is ejtette hirtelen ami a kezében volt...nem tudom mikor lesz, de az a lényeg h a nagypapám vezethessen fel, és a mama is ott pityeregje végig a ceremóniát (ők neveltek fel, igy örülnék, ha megérnék, most legalább dédik lesznek, és ennek is nagyon örülök, mert mindig azt akartam h a babám ismerhesse a legcsodálatosabb embereket) :D

semmi kedvem dolgozni...még két és fél óra és vége a napnak :D és azt se tudom h mostanában a hasam nő, mivel mindigis egy kicsit 'pocakosabb' voltam, meg hát puffadok is állandóan és akkor is mintha egy gumilabda lenne a hasamban, vagy lehet ez az 'új' pocak??? :?

na megint regényt irtam, puszi mindenkinek

Kép
tünemény
 
 


Tina! Sajnos én sem írhatok mást: Sok kitartást nektek a pároddal, és ne adjátok fel!!!!!!!!!!!!!
Kata! Mi akkor pont egyidősek vagyunk. Vagyis számításom szerint. Neked is az utolsó menszi 06.30. volt?
Tünemény! Én pár héttel előtted vagyok, de sajnos még a baba igazán nálam sem látható, de én is állandóan fel vagyok puffadva, mintha már a 3. hónapban lennék! vagy 4! Reggelre mindig lemegy.
Én itthon dolgozom szerencsére, (most még a fiam is itthon van, mert még jövő héten kezdi az 1. osztályt), de nekem is nehezen megy a munka!!!!!!!!!!!!! Nyugi, ezzel szerintem mind így vagyunk!! Fáradtság, lustaság. Főleg étkezés után. MOst is majd leragad a szemem...
Szerintem várjál még 1-2 hetet a UH-al, bár ha azt szeretnéd tudni, hogy 1 vagy 2, akkor jövő héten próbálkozz. Akkor már majdnem a 7.hétben leszel, ha jól látom.

Tényleg, ti méritek magatokat, hogy híztatok-e?
Ettike, úgy gondolom, az étvágyad neked a legjobb közülünk!! Bár ahogy írtad, inkább csak délben, úgyhogy gondolom hízni te sem igazán híztál.
Én a 8. héten járok, és ahogy nézem, max 1 kg-nál járok.
A fiamnál 18 kg-ot híztam, most kicsit kevesebbet szeretnék, mert ráadásul ő 37.hétre jött, így biztos lett volna még akár 20 is...
Akkor nem voltam rosszul az elején, és már 2 hónap alatt híztam vagy 5 kg-t, mert sokat zabáltam!! Utána visszafogtam magam, sok zöldség, gyümölcs, este pedig egy fél literes natur joghurt kis kétszersűlttel vagy ropival...
Szóval akkor is odafigyeltem, csak későn!
:lol:

Kép

Kép
eda7
 
 

 
 

Tina: Annyira sajnálom, mielőbbi túljutást és babásodást kívánok teljes szívemből!

Tünemény: gyanús vagy Te nekem (ami az ikres álmaidat illeti) :lol: :lol: :lol: :lol:

Eda: engem most mért meg a védőnő, az itthoni mérleg vagy rossz, vagy 1 kg-ot híztam. De inkább a mérlegre gyanakszom, mert amikor máshol mértem, mindig többet mutatott, mint az itthoni. 55 kg-ot mért (170 centihez), hát kíváncsi leszek.

Kép

Kép
sildi83
 
 


Sildi! Az nagyon jó!!!! Én 165 vagyok, és 56 reggel...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
eda7
 
 


Az esküvőnket 7 éve nekünk is előre kellett hozni nyárról tavaszra, hogy ne nagy hassal álljak fehér ruhában...
Kb 1.5 hónap alatt hoztuk össze, 140.fő, igaz nagyon sok szülői segítséget kaptunk, de remekül sikerült!!!!!!!!!!!!!
A hugom ugyan így járt most télen, ő már 4-5 hónapos volt az esküvőjén, csak kis esküvőt szeretett volna, így is voltunk majdnem 30-an, rövid időn belül nekik is szuper esküvőjük volt.
Úgyhogy rövid időn belül is lehet nagyon klassz dolgot összehozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
eda7
 
 


sziasztok.

nem híztam még egy dekát sem.de mondom én letornázom amit eszem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

én Patrikkal az elején 4 kilót fogytam és a végén mégis +30 al mentem szülni :roll: :roll: :roll: :roll: de nekem ebbe közre játszott a víz.tehát toxémia(asszem)

tina:

nagyon sajnálom.

tünemény:

ikerbabakocsi???mondom én hogy "nagy" volt az a petezsák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szerintem ha elmész mondjuk hétfőn,vagy akár holnap akkor már látszik a baba/babák.1 hét alatt rengeteget fejlődnek.

nekem a hasam egésznap nagy.
már le sem tagadhatnám :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

eda:

mit dolgozol otthon?én is szivesen csinálnám itthol.
jó lessz kicsit kimozdulni csak páromra nem igazán szeretem bízni Patrikot.tudom ez furán hangzik de páromnak nagyon érdekes nevelési elvei vannak.
de valahogy majdcsak túléljük.

szex:

hát nálunk amúgy is ritka,babával és anélkül is.így az én párom ezen a téren nagyon megértő.túlságosan is mert én többet szeretnék :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :? :? :? :? most meg hogy bibis a keze még fel sem tud álni.egész nap szenved(pedig annyira nem nagy a sebe)
de hát férfi.mi lenne vele ha neki kéne szülni??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szerintetek meddig aludhatok Patrikkal???nagyon sokat forog és rúgkapál.de egyedül nem tud aludni.így is csak fél északát alszik ágyon.éjjel felkel és bele mászik a hordózóba.(magától szokott rá és órákat képes visítani utánna,már próbáltuk hogy eltesszük de egy hétig nem aludt nappal és éjjel sem sokat.)csak félek hogy párszor megrudossa tesót éjjel.a pelenkázás is kész rémálom.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Most megint elmentem a doktorbácsihoz, mert már nem birtam ki...tudjátok, múlt hét csüt: 12mm petezsák, most meg 17mm petezsák, és egy pici 3mm folt, ami a baba lesz...de szivdobogás nincs még, igy mondta, hogy ha hétfőn visszamegyek akkor már megerősithet...remélem minden rendben lesz....

és megkérdeztem normális e hogy állandóan igy puffad a hasam és olyan mintha lufi lenne benne, mondta hogy teljesen ok, csak ne tartsam vissza sose, szellenteni bizony kell, mert volt olyan kismami akinek csak ezzel volt baja, és neki beöntések is kellettek mert rossz székrekedése is volt...az a baj, nekem mindig a wc-s nagydolgokkal voltak gondjaim, kiskorom óta...de hát majd hátha segit valami :? :?

de jó nektek csajszik h olyan kis vékonyak vagytok, én 164cm vagyok és most már 62,4kg :( :( meglátjuk mennyi megy majd fel a végére, bár nem mintha aggódnék ezen, a babának legyen jó, az a fontos most

na mindegy, most visszatérve az első részhez, csak egy pöttyöcskét látott a doki, szóval lehet hogy csak én képzelgettem be magamnak azt a két babót, de most már csak az az egy dobogó kis szivű legyen...

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!
Pár napja olvasgatom a fórumot és csatlakoznék hozzátok. A terhességi naptár szerint április 27-én fog születni a babócánk. Egyenlőre (szerdán voltam orvosnál) egy 10 mm-es éles szélű petezsákom van. :) Szerdán megyek újra dokihoz, azt mondta addigra lesz szívhang is. Már alig várom.

Nagyon boldog kismamaságot, és sok-sok egészséges babát kívánok minden jelenlévőnek!!!
tici
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok minden pocaklakóhoz!! :D

Ticihez csatlakozva :wink: és is szívesen jönnék hozzátok, ha nem bánjátok!
Tegnap voltam dokinál, minden ok, a petezsák 10mm, és a várható születési dátum kb. ápr. 27.!

Üdv,

Zsu

Zsu
svs
 
 


Sziasztok Lányok! Üdv a csapatban, nektek is boldog babavárást kivánok! :D Zsu, nagyon édes a picurod, a neve is szép :D

Kép
tünemény
 
 


Zsu, Tici: jó, hogy csatlakoztok! Én is boldog babavárást és egészséges picurokat kívánok! :)

Délutánra/estére már egész formás kismamis pocakom van, de reggelre mindig visszamegy :(

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tici, Zsu!!! Isten hozott Titeket!!! Szép hónapokat kívánok nektek!!! Ahogy látom, pont egyidősek vagytok!!!
Ettike! Könyvelek........ (nem egy nyugis állás, sokszor inkább szeretnék lenni kertész, vagy valami hasonló!!!! :lol: :lol: :lol: )
Az alvással kapcsolatban valahogy ki kell találnotok valamit szerintem rövid időn belül... Kell valami trükk!! Mondjuk együtt nézzetek szét boltokban, láttam annyira vicces ágyakat is. (pl: autó forma!!!)
Szóval ha magának választja, akkor hátha kedve lesz hozzá. Mert akkor nem kötelező. Meg valahogy ha azt mondod majd neki, hogy ő lesz a nagy testvér, és példát kell mutatnia, hogy ő milyen ügyes, hogy külön ágyban alszik. (az én fiam félt sokáig, a saját szobájában egyedül, így általában mellé feküdtem, amikor elaludt, akkor átmentem a saját helyemre. Persze volt, hogy éjjel felébredtem, és még ott voltam...
Majd kapott egy akkora macit, mint ő, és azt ölelve aludt el. (na, most is tele az ágya plüssökkel, és a maci most is a főszereplő).
Szóval ki kell találni valamit, mert lehet, hogy kis idő múlva 2 gyerekkel fogsz az ágyban alduni??? :D :D :D :D
Tünemény!!! Örülök, hogy minden rendbe, és gondolom nem szomorodtál el, hogy nincs kettő!
Ezzel a felpuffadással én is így vagyok, bár nem érzek semmit, hogy jönne.... De mégis olyan kemény a pocim. Reggelre minden a régi.
Ildi! Nem lehet, hogy neked is még ez a puffadásos dolog miatt van napközben pocakod??
Képzeljétek, alul a méhemnél már mintha nőtt volna a hasam!!!! Szerintem ott már Ő van!!!
Hétvégén nem leszek gép közelben, így legyetek jók, pihenjetek!!! :lol:

Kép

Kép
eda7
 
 


szia Eda, én is könyvelek, és néha már nagyon besokallok...legszivesebben talán pedikűr-manikűrös lennék...(bár a szomszéd fűje mindig zöldebb, és lehet az se olyan nyugis mint én igy látom :D )

hát valahogy vártam volna hogy mondja a doki hogy duplán lát, de valahol meg is nyugodtam mert azért két baba egyszerre elég nagy dolog lenne...felelősség, költségek, lakáshely szóval egy babócával is átalakul teljesen az életünk, csak vele legyen most már minden ok...ezeket a hülye várandós naptárakat meg hiába bújom, mert most vagyok 6. hetes, és erre az időre már ir ultrahangos szivkimutatást, ami nálam ugyebár még nincs meg...szóval hiába olvasgatom őket, nem azt irják, amit kéne... :roll: :roll: :roll: de apa azért örült a kis 3mm-esének :D bár jól összekaptunk megint, (a foci miatt, mert én rühellem...ez nálam tabutéma, hallani se akarok róla, és állandóan összekapunk miatta...nekem is el kéne kezdeni valamit...igy én se lennék egyedül :cry: erre ő azt mondja, nem baj, jövöre már nem leszek, mert lesz aki lekössön...hát kösz szépen :D )

Kép
tünemény
 
 


Eda: valószínűleg tényleg a puffadás lehet a háttérben és nem a 2 cm körüli gyermekem dudorodik ennyire ki :lol:

Tünemény: tegnap este mi is összekaptunk, mostanában hiper-elviselhetetlen vagyok. Az alapból sem könnyű természetem most még kibírhatatlanabb :?

Kép

Kép
sildi83
 
 


Tünemény!
Én szerdán voltam dokinál akkor voltam 5 hét 4 napos, és még nálam sem volt szívhang. Kis foltot mutatott a doki, hogy ott lesz a szíve. Jövő hét szerdán megyek újra, akkor leszek 6 hét 4 napos, azt mondta az orvos addigra lesz szívhang.

Ja, és én is könyvelek... :roll:
tici
 
 


Szia Tici!

Akkor most azért megnyugodtam...csak azért mégis csalódás, ha várod és nem jelenik meg...(főleg hogy apára is valahol mérges voltam, hogy na megvan az öröme, mert 'csak' egy pöttyünk van, kettő helyett, amit valahol lehet egy kicsit sajnáltam, és azért még bennem van, hogy hátha megbújt a másik valahol, mert neked 5hét 4naposan volt 10mm a petezsák, nekem meg 4hét 6naposan 12mm...ebből gondoltam két pöttyösre... :roll: :roll: ezek a várakozások... :D )

Kép
tünemény
 
 


Üdv az újaknak(és az ismerős Zsunak!!!!:D)
A változatosság kedvéért én is könyvelek. Épp egy repi számla felett ülök,és sehogysem akaródzik feltenni.:DDDD
Tünemény! Hát én nem sírtam, ahogy felpróbáltam a ruhát,hanem kitört belőlem a kacagás. Ezeket a ruhákat nem tudom kikre készítik,de felvettem az én méretemre valót,és lógott mindenfelé. A nő úgy fogta rám 2 marékkal,hogy ha beveszik majd így fog állni.:D
Jajj de jó nektek!!!Mi még olyan picikék vagyunk.Bár ha 2 nap alatt 3mm-t nőtt,akkor lehet hogy van már 6 is! Én hétfőn megyek vissza. Azt mondta,akkor már ad papírt,péntekre meg már szívhangot várna.Hát én nem tudom........Szerintem még nem lesz,de hát ki tudja,olyan gyorsan nőnek.
Én 170cm vagyok és 53,7 kg-ról indulok. Ki tudja mennyi lesz a vége,mert kezd megjönni az étvágyam,ami az elmúlt hetekben nem volt. És én is puffadok folyamatosan.:(
Na futok,mert a heti jelentésért a fejemet veszik.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jaj-jaj, most meg Te bizonytalanítasz el engem. Neked 4 hét 6 nap 12 mm, nekem 5 hét 4 nap "csak" 10 mm. Remélem az arányok semmi rosszat nem takarnak.
Amúgy a stimuláció hatására nálam is volt esély esetleges ikerterhességre, és sokat gondolkoztam, hogy mi lenne akkor, de aztán beláttam, hogy inkább egymás után jöjjenek. És ebben a férjemmel is egyetértettünk. Az uh-n sem utalt semmi arra, hogy 1-nél többen lennének, bár nem tudom, hogy azt ilyen korán látni-e.
tici
 
 


Tici!!!!El ne bizonytalanodj könyörgöm. Én 5+4 nap 3 mm voltam!!!!!!!!!!!! És azt mondta a doki,hogy teljesen normális,és minden rendben van!! Tici!Milyen hosszúak a ciklusaid?Mikor van peteérésed? Mert spec nekem 34 nap és nem pont a 17.napon volt,hanem kb.23 körül. És így bár kb. ugyanakkor volt meg utoljára mindannyiunknak,egyénenként mutatkozik eltrés. Biztos láttál már olyan kismamát,akin a 4. hónapban még semmi sem látszott,és olyat is,aki úgy nézett ekkor ki,mint aki 6 hónapos. Én is emiatt ijedtem meg(hogy olvastam hogy a többieknek milyen nagy volt) és mentem el dokihoz szerdán is. És rendben lévőnek találta.Remélem így lesz továbbra is. De ne hasonlítsd magad másokhoz,mert úgy jársz mint én a két napos pánikommal.Ha a doki azt mondja minden ok,akkor tessék elhinni neki. Fel a fejjel!!!! :P

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tici! Nekem is 5 hetesen mindössze egy 3 mm-es petezsák látszott, aztán hétfőn már láttuk a 1,72 cm-es Drágaságot, szívveréssel együtt :lol: Én is aggódtam, hogy miért nem nagyobb, de kár volt!

Kép

Kép
sildi83
 
 


Szia Kutyafüle!

Teljesen igazad van, ez egyén függő, meg a ciklus-peteérés különbözősége (ami tény) már ad okot az eltérésekre. Én nem tudom, hogy mikor estem teherbe, mert ez "véletlenül" történt. Úgy értem, hogy inszeminációra készültünk, csak nem jól álltak a petesejtjeim, ezért a doki úgy döntött, hogy inkább ne csináljuk meg. Ezért is lepődtem meg nagyon amikor kiderült, hogy babát várok, mert így teljesen természetes úton fogant. :lol:
tici
 
 


Tici en is azt mondom, ne bizonytalanodj el, a tied a 'nomalis' meret, es pont mivel az enyem ekkora volt adott egy kis gondolatot a fejecskembe, hogy hatha tobben vannak...szoval nehogy nekem most idegeskedj!!!

oh, en meg nem mertem elmenni kismama rucikat nezni, de lehet hamarosan kelleni fog,mert a mostani nadragokat mar az estere megnovo nagy hasam miatt nem birom elviselni ha nem a has alatt gombolodnak...de biztos furi lesz felprobalni egyet :lol:

nektek most jon meg az etvagyatok, en meg valahogy nem kivanok semmit :? :? :? meg a csokit se, pedig direkt elhoztam magammal munkaba, nehogy apa otthon megtalalja es megegye :lol:

Kép
tünemény
 
 


Tici!!!!!
De jó,látod a Jóisten is azt akarta,hogy babátok legyen, és el is küldte Nektek!!!!!Akkor pedig vigyázni is fog rátok nagyon. Látod Sildinek is így volt. Ezért igyekszem én magam sem aggódni,pedig elvileg egyidősek vagyunk, és mégis 7mm-el kisebb a zsákocskám. De ott van,és 2 nap alatt lett látható,és csak ez számít!!!!
Gyakoroljuk együtt a pozitív gondolatokat!!!!! Ránk fér!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Köszönöm a kedves fogadtatást!!! :D

Vonalzót is csináltam már, de majd csak a köv. UH után teszem majd fel! :oops: Azért megmutizom:
Kép

Már jól kiveséztétek a témát, de azért én is leírom, h a méretek miatt tényleg ne aggódjatok. Olyan hihetetlen ütemben növekednek és fejlődnek ilyenkor a babók, hogy 1-2 nap "korkülönbség" :wink: is számít! Az én kicsikém kb. a 17-19. napon foganhatott, tehát hiába múlt 6hetes, gyakorlatilag kisebb annál!
És mi sem vagyunk egyformák, hát nekik sem kell annak lenniük! :wink:

Ettike: viccesen hangzik ez a hordozóba való átmászás dolog! :lol: Szerintem mindenképp vigyázz azért az együtt alvással! Meg hát ha megérkezik a pici, akkorra gondolom úgyis le kéne szoktatni róla, nem? Egy új kuckó vagy alvótárs jó ötletnek tűnik!

Na, mennem kell, mert felébredt a kisasszony! :x

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

Ha megengeditek én is jönnék hozzátok.
A héten voltam dokinál, aki mindent rendbe talált és van egy 9 mm-es zsákocskám. Ápr. 16-ra vagyok kiirva.
encike 2
 
 


Szisztok!

Üdv az újaknak!

Encike!

Neked külön is!

A méreteket nem ér hasonlítgatni! Mindenki felejtse el! CSak magadnak és babának ártasz vele. Na meg a férjednek, ha olyan vagy, mint én.
Az első Uh-on nem azt látták amit én vártam, így teljesen kiborultam. El kellett mennünk még aznap egy másodikra is, de az sem igazán azt mutatta, amit én szerettem volna.
Két hét elteltével viszont minden rendben van.
Még olyan picik, és óráról-órára változnak.
Majd a 10-12. hét környékén lesz olyan méretük, ami alapján pontosabban meg lehet a korukat határozni.
Az én orvosom akkor szokta megmondani a szülés várható időpontját is.
Én a sajátomat a peteérés alapján számoltam ki egyenlőre, amit a hőmérőzés miatt tudok csak. De ez még változhat.
Vendég
 


Zsu!

Emma nagyon szép!
A neve nálam is befutó volt, ha lányunk lett volna, de Apának nem tetszett. És hát ugye fiú lett. :D
Vendég
 


Ettike!

Szerintem is találjatok ki valamit a külön alvásra.
Sokáig nem tudsz vele együtt aludni már.
Bár nekem volt olyan ismerősöm aki ezt is megoldotta. A végén már négyen aludtak együtt. :)
Vendég
 


Hello Cat!

Ma volt nálam a mEP-től egy illető, aki segit majd ebben a témában, hogy szabin legyek vagy táppénzen. Persze ami nekem jobb az lesz.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Örömmel csatlakoznék Hozzátok, ha még szabad.
Április 30-ra várom a második a babámat. Van egy lányom, Júlia, ő most 11 hónapos, és a teljesség kedvéért nagyon jó lenne, ha most fiam lenne (Apa azt mondja, hogy addíg csináljuk a gyerekeket, amíg fiú nem lesz, én meg úgy gondolom, hogy a 10. gyerekünket akár ő is megszülhetné... :lol: )

Olvastam, hogy sokan voltatok már UH-on, engem a dokim még nem küldött sehova, egyelőre 4 hét múlva hozzá kell csak visszamennem :oops:

Nekem szerencsére most sincs semmi bajom, sőt... Júliával állandóan feszült a mellem és a hasam, most még ez sincs. Ezért nem is akartam elhinni, hogy megint babát várok.

Mindenkinek nagyon nyugodt napokat kívánok az elkövetkezendő már csak 8 hónapra, hajrá csajok!!! :)

Kép
Kép
piglet
 
 


Encike!

A szabi jobb anyagilag, csak nincs kedvem annyit foglalkozni a dologgal. És lehet, hogy a munkahelyem sem nagyon örülnének. Így szerintem marad a táppénz hétfőtől.

Piglet!

Üdv itt!

Akkor nálatok kicsi lesz a kkorkülönbség. Sokkal jobban tudnak majd együtt játszani később. Azért most vigyázz az emelgetéssel!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Catherine, valóban nem lesz túl sok korkülönbség köztük, de a munkahelyem miatt vagy most lesz Júliának kistestvére, vagy nem lesz. Nem néznék jó szemmel, ha mégegyszer elmennék gyedre.

De látom, hogy nem csak én küzdök a munkahelyemmel... :evil: De a gyerekekért megéri :)

Kép
Kép
piglet
 
 


üdv Piglet! Sajnálom, hogy munkahelygondjaid vannak.
Írd le mi van!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sziasztok.

tegnap este nem Patrik mellé feküdtem el.fél óra mulva fenn volt.
szóval valamit ki kell találnunk.

én még mindig szuperul vagyok.semmi tünet.ja de ma turós lepény lessz az ebédem :lol: :lol: :lol: :lol: már kel a tésztája.

üdv az ujjaknak.

akkor mit szólnátok most egy táblihoz?
valaki válalja?

Kép
Kép
ettike
 
 


szóval nem turós,hanem túrós lepény lessz.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle, nincsenek gondjaim a munkahelyemen.... eddig....azt ígértem a főnökömnek, hogy 2 év után visszamegyek. De így ugye itthon maradok majd a kisebbikkel is :lol: Hát ezt még be kell vallanom, de majd gyűjtök bátorságot, és hát egy anya mit meg nem tesz a gyerekeiért :lol: :lol: :lol:

Ettike, hogy csinálod a túrós lepényt? Egészen felvillanyoztál. :)

Kép
Kép
piglet
 
 


Ja,értem!!Hát,majdcsak megérti.Sok bátorságot hozzá.Az én főnöknőm egy angyal.Ő tudta, hogy próbálkozunk,és mivel most helyettesítések miatt 3 ember munkáját végzem és eléggé ciki lenne,ha én is kiesnék,meg hát a vizsgálatok miatt,óvatosan már mondtam neki. Örült nagyon,de óvatosan,nehogy elkiabáljunk valamit. És mondta,hogy menjek csak nyugodtam akármikor kell,a nagyfőnöknek meg kitalál addig valamit,míg be nem lehet bátran vallani a dolgot.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Lassan én is becsatlakozom: 8 hetes terhes vagyok, lombikbeültetésből várjuk az első két babánkat :)



Kép

 
 


Sziasztok!
Üdv az ujaknak!

Már nemsoká itt van április, ugy el fog telni ez a 7 honap!!!

Ti hogy álltok a szex-el?

Ma is émelygek, de kitapasztaltam, ha többször eszek keveset, akkor jobb meg hideget iszok.
encike 2
 
 


sziasztok.

mó:

üdv.grat a babukhoz.

piglet:

-fél kg liszt
-fél élesztő
-cukor
-2 db tojás
-kb. 1,5-2 dl tej az élesztőhöz.
összekutyulom hagyom kelni tepsibe be rá a cukros tojosásos túró és kb 30-40 perc a sütőben.

jujj megyek kezdődik a taxi:):):):)

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

Nagy nehezen, de ideértem. Mostanában elég alvós lettem. Mikor Kende du. alszik vele alszom. Reggelente már émelygek, de még vukk elkerült. Bár péntek reggel azt hittem kitaccsolok.
Csüt-pénteken suliba voltam. Rém uncsi volt. Főleg, mert nem is nagyon vagyok már a témában több, mint 3 éve. (mérlegképes könyvelő továbbképzés volt) És azt hiszem az elkövetkező 3 évben nem is leszek. :) Menetközben többször ki kellett mennem az óráról, mert azt hittem elalszok. De túl vagyok rajta :) Jé látom többen vagyunk jártassak a könyvelés területén. :)

Sildi: milyen volt a lagzi? Jujj nektek is most lesz. De tök jó, grat hozzá. :)
Sajnálom, hogy utolért a hányinger. Jó utat nektek! Pihizzetek egy jót baba előtt :)

Tünemény: normális, hogy nem hiányzik a házas élet.
Milyen kis türelmetlen vagy. :) Mi lesz a hátralévő időbe, hogy fogod kibírni :) Örülök egyébként, hogy megnyugtatott a doki és láttad a kis csöppséget is. :)
Babaméretek: nekem az fiammal pont 6 hetesen kerültem kh-ba. 2 mm volt és dobogott már a szíve. Most 5+5 naposan voltam dokinál és csak 12 mm petezsákot látott. Szóval azt akarom mondani, hogy ugye ez nekem a 2. terhességem és mégsem egyformák az adatok. Úgyhogy nyugi!!! Minden okés veletek! (én is rágódhatnék, mert veled vagyok pont egyidős, de mi még nem láttuk a babát, neked meg már 3 mm! ;) )

Sznékata: üdv itt. Kellemes babavárást neked. Mikor mész dokihoz?

Mo: üdv téged is a csapatban! Első lombik? Drukk, hogy minden okés legyen veletek!

Ettike: apa keze jobban van? Én is a fiammal alszom, főleg, ha apa éjszakás. Nekem még mindig is kel éjjel és ha apa nincs itthon nem vagyok hajlandó éjszaka közepén átcipelni magamhoz. Sajna enyém is nagyon rúgkapál éjjel. Nem tudom meddig tudok így aludni vele. A legjobb lenne, ha leszokna a nagyágyról. Gondoltunk arra, hogy elmegyünk vele ágyat venni neki, hátha akkor abba aludna. Ha van ötletem, vagy sikerül leszoktatni az együtt alvásról írom :) Viszont szerencsére nekünk már pelusunk nincs :)

Tina: sajnálom ami veletek történik :( Sok erőt és kitartást!

Eda: én megmértem magam mikor + lett a teszt. Azóta nem híztam semmit, de remélem a kilók még váratnak magukra. :) Én a fiammal 6 kg-t híztam. :oops:

Tici: üdv a csapatban! Kellemes babavárást neked! Megnyugtatlak téged is nekem 5+5 napon 12 mm a petezsák, babát nem láttuk még. Lásd még amit írtam Tüneménynek a babaméreteimről.

Zsu, Enci: sziasztok :)

Súly: 164/54 kg :) Annó a fiammal is így indultam, aztán hánytam és lementem 52-re. A vége 60 kg lett. :)

Jó ötlet a táblicsek, mert egyre többen vagyunk és remélem sokan együtt is maradunk. :)

További kellemes 7végét!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


sziasztok.

én ma nem vagyok valami jól.
éjjel elkezdett fájni a pocim és azóta abba sem hagyta.már 4 magne b 6-ot bevettem és mindjárt veszem az 5.-et.holnap pedig doki.délelőtt megyek be hozzá a kórházba nem várom meg a délutánt.és így valószínű dolgozni sem tudok sajna.remélem megtalálom és nem kell utánna órákat rohangálni.
fogalmam nincs miért fájhat....nem eröltettem meg magam semmivel.habár apa ugye dolizott sokat.

a keze már jobban van szerencsére.most ment melózni.úgy kellett elzavarnom.nem akart itthol hagyni.pedig nincs itthol PAtrik.este fürdetni meg jön anyum.
ahhozképest hogy mikor megtudtam hallani sem akart róla hogy megtartsuk.....nagyon aggódik.

többiekkel minden rendben???

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok!

6 hét 1 napnál járok és semmi kellemetlen tünet. Ezt most lekopogom!!! Más is van ezzel így? Vagy csak később jön?

Encike 2
Én nem kérdeztem a dokit, magától mondta, hogy csak óvatosan szexeljünk. Én viszont most valahogy egyáltalán nem kívánom, férjem is megértette, hogy ez viszonylag veszélyes időszak, úgyhogy inkább mellőzzük. Amúgy a terhesség erősítésére írt fel a doki egy Utrogestan nevű hüvelygolyót, amiből 3x2-t kell használnom, így még ez is a szex ellen szól.
tici
 
 


sziasztok.

tici:

nekem sincs tünetem.alvósabb vagyok és ha valamit megkivánok ebédre azt kell ennem.ennyi.

pocim sajna még mindig fáj.éjjel elég jó volt tudtam aludni de ahogy felkeltem elkezdett szépen fájni :( :( :( :( :( :( :( :(
kivi vagyok doki mit mond.

többiek merre vagytok????
mindenki jól van ugye???

Kép
Kép
ettike
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Én (mi!) jól vagyok, a tipikus terhességi tünetek nem jelentkeztek nálam sem. Talán csak többet és jobban alszom, és napokig kívánok egy kaját, és mire elém kerül, eszem pár falatot és nem bírok többet. Meg talán egy picit útálatosabb vagyok, de a család még jól bírja, de én észre veszem magamon. :oops:

Tici, szerintem már nem is lesz semmi kellemetlen tüneted, szerintem már beindultak volna. Ismerőseim közül, akiknek volt, azoknak előbb jelentkeztek, minthogy kiderült volna, hogy terhesek. :)

Szex kérdésről most nem volt szó a dokinál, de amikor Júliával voltam terhes megkérdeztem, és azt mondta a doki, hogy annyit és úgy szexeljünk, ahogy jól esik. Hát úgy látszik, hogy ez is doki függő :?: :?: :?:

Utrogestant a múltkor nekem is kellett használnom, most eddig még nem kell.

Most megyek, főzök valami ebédet, aztán egész nap drukkolok, mert apa ma kezdett egy új munkahelyen, és azért hiába 115 kg, nagyon izgult ám :lol: :lol: :lol:

Üdv mindenkinek, vigyázzatok magatokra! :D

Kép
Kép
piglet
 
 


Ettike, nem idegeskedsz túl sokat? Nem ettől fájhat a hasad? Ez csak úgy eszembe jutott. Drukk az orvosnál!!! :)

Kép
Kép
piglet
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek kellemesen telt a hétvége! Mi sokat apáztunk, meg játszottunk a kertben. Jó volt, de szokás szerint rövid! :x

Tici: nekem az egyetlen tünetem a fáradékonyság és ebből kifolyólag a lustaság. Emmával sem volt semmi más, szóval ne aggódj, ez is teljesen normális!

Sztem jó ötlet a táblázat, én szívesen is csinálok ilyesmit, de egyelőre nem merném bevállalni!
Azért elvállalja valaki? :roll:
Apropó, van esetleg aki a János kórházban szül majd?

Most, h szó volt a gyerkőccel való együttalvással, a csajszink 3 napja legkésőbb hajnali 4-kor köztünk köt ki és együtt alszunk. Egyrészt szeretem, másrészt nem örülök neki :? . Egyelőre várunk, és ha továbbra is így marad, akkor kitalálunk valamit!

Encike, Mó, Piglet sziasztok! 1,5 év lesz a gyerkőceid között?! Nem semmi!

Ettike: hogy vagy????

Szex ügyben, én úgy tudom, h ha nicsen semmi gond, akkor nyugodtan lehet, persze, csak, úgy ahogy kényelmes!
Nekem több doki is ezt mondta az első terhességemnél, most meg sem kérdeztem. :oops: De nyilván ez is doki,- és helyzetfüggő!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok Lányok!

képzeljétek, ma reggel voltunk apával a doktor bácsinál, és láttuk a mi 5mm nagy, dobogó szivecskéjű pöttyöcskénket!!! tegnap volt a névnapom (Erika) és ez a legszebb ajándék, amit kaphattam, olyan nagyon nagy boldogság, és főleg, hogy apa is láthatta!!

tegnap megvettem az első TERHES MELLTARTÓMAT :D most már hivatalosan is hordhatom, olyan még nem volt, hogy a push-up melltartóból kibuggyanok, sőt!, de már tényleg kényelmetlen kezdett lenni. És vannak rajta kék ercskék...ilyenkor már el kell kezdeni kenegetni valami krémmel, lesznek rajtuk csikok, vagy ez csak a hason van???

És szombaton voltam először úgy, hogy nagyon kellett apa... :oops: :oops: és irtó régen szeretkeztünk ilyen jót, igaz óvatosan, és gyorsan, de nagyon jó volt...és tegnap megint nem akartam...szóval lehet hogy kéthetente majd rámtör, vagy nem tudom :lol: :lol: :lol: de apa nagyon megértő, és ha van, örül, ha nincs, kibirja :D :D

és én is fáradékony vagyok, néha hirtelen rámtör, és leesik a vérnyomásom is, és olyankor teljesen elerőtlenedek, meg többet tudok aludni is..

Ettike már jobban vagy??? Vigyázz magadra és pihenj sokat!!! Apa se dolgoztassa túl a fájós kezét, nehogy megerőltesse hirtelen!!!

Remélem mindenkinek szépen telt a hétvége!!! majd irjatok, hogy vagytok :D

Kép
tünemény
 
 


Sziasztok!

A hétvégén ismét lagziban voltunk, még nem pihentem ki, de szuper jó volt :)

Ettike: Hogy vagy? Remélem már elmúlt a hasfájásod!

Tünemény: Jaj de jó, akkor megnyugodhatsz, minden rendben, szépen fejlődik a Baba :) Nekem még jók a régi melltartóim, pedig a menyasszonyi ruhába igazán nőhetnének egy picikét :lol:

Kép

Kép
sildi83
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: