Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
en is elek meg...

madaran. orulok, hogy jelentkeztel! tenyleg nyugodtan ird meg, hogy mi tortent, hogy hogy erzed magad! minket erdekel! kivanom, hogy hamar ujabb baby koltozzon a pocidba.

eperke. nekem az a nyavajas szivhallgato nem talalja a szivhangot, pedig mukodik , mert a sajatomat hallom vele. :twisted: :twisted:

holnap megyek vedonohoz. majd megkerdezem errol a koldokzsinor dologrol.

ancsa. 34. het szuper! nagyon ugyik vagytok. ha most mar barmikor jon a csajszi, nem lesz semmi baj!!!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Sziasztok!

Ismét zavarnék kicsit, ha lehet :)
Nézzetek itt körül, és ha valami tetszik, szóljatok nyugodtan priviben, leveszem, nem kell ott licitálni!


http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=9932539

Köszönöm :) További szép babavárást!

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]http://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Ancsa, örülök, hogy a körülményekhez képest jól vagy, vagytok és még mindig 2in1. Lassan úgy kell kicsalogatni a kisasszonyt :wink: Remélem, azért bírod (te is és a kis családod is), hogy feküdnöd kell.

Eperke: merre vagy, úgy eltűntél te is?! Lassan letelik a munkaszezon neked is, ha jól emlékszem. Megvettétek a babakocsit? Hogy áll a babaszoba? Vásárolgattok már, vagy csak ezután? És a lényeg, hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 

 
 

Sziasztok,

Elek meg en is.
Jol vagyunk. Mar csak 2 munkanapom van hatra.
Hetfon megyunk dokihoz es UH-ra, kedden, szerdan meg megyek dolgozni, aztan 13-aig szabin leszek, es majd 15-tol tappenzen.

Most ertunk haza, voltunk a Babymarkton.
Igazabol babakocsit szerettunk volna venni, de nem jott ossze. Volt 2 favoritunk, de vegul nem vettuk meg egyiket sem. Hat nekem nagyon lassan megy a dontes. Az egyik fajta 80ezerrol volt 45ezerre learazva, nagyon tuti volt, aluminium vazas, de nekem nagyon keskenynek tunt. Nem tudtam benne elkepzelni a gyereket majd masfel evesen, hogy elfer benne.
A masik pedig haberkorn markaju volt, de annak meg a huzata nem volt meggyozo. Mert nem orkanos volt, hanem anyagbol volt, igy konnyen atazik. Bar az elado mondta, hogy szakado esobe ugy sem megyek vele, de azert csak kell hogy birja a strapat.

Aztan hazafele bementunk a Bergonba. Ott talaltunk 3 felet is. Majd hetfon bemegyunk es megvesszuk valamelyiket.
Az egyik a Colletto Ave Aluminium (ez a linkje: http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=)
A masik pedig
http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=

Hat majd hetfon meglatjuk. Es megvesszuk.

Szoval meg semmit nem vettunk es semmit sem csinaltunk.
Bar anyumek elarultak, hogy ok mar vettek neki ruhakat is, csak babonabol nem adtak oda.Aztan belegondoltam, hogy kb 8 hetunk van hogy mindent megcsinaljunk. Szoval mar eppen itt az ideje elkezdeni.

Wruska,
Ti mar megvettetek mindent?

Amugy jol vagyunk. Hasam novoget, bar senki meg nem mondana, hogy hany hetes terhes vagyok. Kivancsi vagyok a mereteire.
Majd rakok mar fel pocifotot.

Szoval ennyi.
Most megyek szundizni egyet, mert nagyon elfaradtam.

Kép
eperke25
 
 


sziasztok

örülök hogy jól vagytok :lol:

madaran örülök,h jelentkeztél! gyere bátran, én nagyon szeretnék rólad hallanai a jövőben is. vigyázz magadra.
és sok-sok erőt küldök neked!

én már nagyon nyügös vagyok :(
az állandó fekvés kikészít :( nagyon rossz :cry:
1 hét mulva már egy kicsit bátrabb leszek, és muszály is lessz,mert sokmindent el kell rendezni még a picinek .
mindenestre megvárom hogy jövő héten Pénteken mit mondd a dokim,mert akkor megyek hozzá. :oops:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szia, örülök, hogy jól vagytok. A babakocsi választás nálunk is nehéz szülés volt, de nem is szabad elkapkodni. Annyi, hogy mi kicsit előbb álltunk neki a keresésnek, mert mindenképpen kintről akartuk meghozatni és végül így is lett, bár a mózeskosár része még hiányzik, de ezt ha minden kötél szakad, majd a Brendonból megvesszük, mert ott leárazták és így most ott a legkedvezőbb az ára. Hacsak addig fel nem teszik a netre olcsóbban :wink:

Egyébként igen, mi már mindennel megvagyunk gyakorlatilag. Tudod, sok mindent kaptunk, és ami hiányzott azt folyamatában megvettük. Egy két dolog hiányzik, de ezt már könnyen és hamar be tudom szerezni, minden hónapra akartam hagyni valami apróságot, mert olyan jó ez a készülődés. :oops:

A kiságy majd november 7én jön meg, a pelenkázó komódért pedig apa megy október közepén Ausztriába.
Ja és még a függönyt kell megrendelnem a babaszobába, mert ott egy narancssárga volt eddig, és a kékhez inkább egy fehéret szeretnék.

Ja, persze nekem hálóingem még mindig nincs :oops: tegnap már ezzel álmodtam, úgyhogy jövő héten (ha megjön a fizum) ez lesz az első dolgom, hogy veszek magamnak a piacon valami kis egyszerűt. De legalább a gyógyszertári dolgainkat kiváltottam pénteken, így ezek megvannak. Még azért eldobható bugyit is veszek, jó lesz az itthon is az első időkben, ha a kórházban nem is kell mind. :oops:

Mi is hétfőn megyünk dokihoz. Pici fiamnak már nagyon megváltozott a mozgása. Olyan kis óvatos - alig van helyem effektus van. Kíváncsi vagyok, a doki mit mond rá, meg hogy hogy is fekszik. Aggódni nem aggódok, mert azért számosságban megvan a mocorgás, csak nem rúgkapálás van nagyrészt, hanem helyezkedés, forgolódás. :wink:

Hát pocak kérdés. Az én hasam óriási és egyre csak nő és nő :shock: Bár nagyon büszke vagyok, még a védőnőm melletti orvosi rendelőben lévő nővérke, akivel csak hébe-hóba szoktam összefutni is megjegyezte, hogy jó nagy lett a hasam, mióta utoljára látott (3 hete). A védőnőm szintúgy, a családom dettó. Még a párom is észre vette, hogy nagyot nőttünk :lol: De ez jó, mert akkor Olivér is kerekedik :lol: No majd meglátjuk, hol lesz a vége.

Október 6án elkezdődik a szülésfelkészítő tanfolyam is, 2 hét múlva már mennem kell a kórházba nagy uh-ra, aztán majd az utolsó vérvétel a 34. héten és asszem, pikk pakk elmegy ez a hátralévő idő is. Bevallom, már nagyon vágyom rá, hogy megölelgethessem, megcsókolgathassam a mi pici fiunkat. :lol: :lol: :lol: :lol:

No lelövöm magam, mert litániát írtam, oszt még meguntok és nem írtok.

Eperke, majd jelentkezz, hogy mi volt a dokinál, meg hogy hogyan álltok a bevásárlással. A babakocsik nagyon tetszenek, bevallom, mi a háromkerekű mellett azért nem döntöttünk, mert láttunk egy-két apróságot ilyenben és úgy tűnt, nem túl sok hely van a lábának, hogy rátegye, tudod, ott alul. A négykerekűeknél viszont ez a rész értelem szerűen szélesebb. De frankók ezek a 3kerekű cuccosok, jól navigálhatóak, meg minden.

Na most már tényleg befejeztem.

Kép
wruska
 
 


Én idegileg készen vagyok , 1 hónap alatt 2 csecsemőt találtak megfolytva itt Tatabányán
:cry: :cry: :cry: kb 300 méterre tőlem, iskolánál letéve :oops:
Ha a kezem közé akadna az ilyen nem is tudom minek nevezzem, egy életre megemlegetné,olyat kapna tőlem .
Hogy tehet valaki ilyet, én ezt nem tudom felfogni :cry: :cry: :cry: szegény kisbabák :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Keres-kínál témán belül ELADÓ BABADOLGOK címszó alatt van egy használt babahordozóm és egy merev aljú pelenkázólapom eladó.
Ha valakit érdekel, látogasson el oda megnézni őket.
Köszi, mindenkinek szép napot kívánok! :)
Babóca
babóca
 
 


Hát Ancsa, ezt én sem tudom ép ésszel felfogni. Ezt nem lehet a depresszióra fogni. :evil:

Közben pedig annyi pár vár kisbabára. De ez valahol a bürokrácia hibája is. Olyan nehéz örökbe fogadni kisbabákat, mert a szülők nem mondanak le jogaikról, így marad az árvaház szegénykéknek
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ancsa, már csak 35 napotok van hátra 2in1 :!: :!: :!: :!: De jó! :lol:

Kép
wruska
 
 


wruska
Igen,uh szerint :lol:
De mensi szerint még 42 lenne :cry:

kivi vagyok,pénteken megyek dokihoz,mit mondd :roll:

Te jól vagy?
És a többiek?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Szerintem sem lehet, :twisted:
Én is voltam szülés után depressziós,de csak sírtam,meg sírtam, és belekötöttem a páromba :cry:
De sose jutott eszembe semmi ilyen,mint ezeknek az alávaló embereknek :twisted: :twisted: :twisted:
Ezek előre eltervezik az ilyen tetteiket szerintem :twisted:
De akkor is,hogyan lehet bántani egy kisbabát? fel nem tudom fogni :cry: :cry: :cry:
És azt sem ha nem kell neki a gyerek,akkor miért nem viszi be az inkubátorba ? még csak azt se kérdezik meg kicsoda-micsoda :roll:
és akkor ezeknek a babáknak is lehetnének gondoskodó szüleik,akik örögbe fogadnák :cry: :cry: :cry:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltunk dokinal,
Minden rendben van. 1330 gramm, es meg mindig kislany. Es eldontottuk, hogy Petranak fogjak hivni.
Sokat mocorgott a vizsgalat alatt, igy nem is tudtak rendesen meregetni. De nagyon ari volt.

Es utana megvettuk a babakocsit is. Bergon tipusut, nekem nagyon tetszik.


De most segitseget szeretnek kerni toletek!
Nagyon megfaztam, vagy valami bacit tegnap Pesten osszeszedtem. Nagyon nathas vagyok es faj a torkom. Razz a hideg, felek hogy lazas leszek. Ilyenkor a mezen, citromon es tean kivul lehet valamit alkalmazni?

Koszi

Kép
eperke25
 
 


Eperke, itt is gratula a kisasszonyhoz. Szépen növögettek ti is. Majd tegyél fel képet, vagy linket a babakocsiról, kíváncsi vagyok, milyet választottatok.

Ancsa: hát igen. Egyetértek.

Mi is jól vagyunk, tegnap voltunk dokinál, mindent rendben talált. Olivér szépen fejlődik, mi átléptünk az 1600 grammot, a méretei alapján, és 2 héttel korábbra is saccolják. Bár a fogamzás nem lehetett korábban. .
Kedden kórházi ultrahang, akkor majd megmondják pontosan, mire is számíthatunk. :wink:

A lényeg, hogy egészségesek vagyunk mindketten, zárt méhszáj, folyás rendben, szívverés rendben, panaszok nincsenek és újra sokat mocorog a fiatalember. Szerintem húzós volt a hétvége, sok rokon, sok idegen hang, sok jövés menés (mármint az én részemről) és neki nem volt kedve magát aktivizálni (elég kis csendes volt, inkább csak helyezkedett, mint rugdosott). Tegnap már végig-pörögte a napot, meg a mait is, ahogy szokta. :lol:

Ja, az uh-on már láttuk, hogy olyan sok helye nincsen, a könyöke és a térde teljesen összeért és szép nagy buksija van
:roll: (Csak kiférjen :oops: )

Kép
wruska
 
 


Kedves kismamák elnézést, hogy itt zavarok, de sajnos nincs még saját oldalam és szeretnék egy kedvező lehetőséget a figyelmetekbe ajánlani, a bolti árak feléért készítek kismamaruhákat 34-52-es méretig, akár méretre is.

Nadrágok, felsők (34-46): 3500 Ft-4000 Ft
Tréningruha (nadrág +felső) 7000 Ft - 8000 Ft
Tréning nadrág külön is rendelhető!

Igény szerint a kész darabokon kívül korrekt áron, anyagtól és mérettől függően hasonló árakon más méreteket is elkészítek 34-52 méretig, akár egyedi méreteket is!

Várok minden kedves érdeklődőt! Vidéki megrendelések is vállalok, amit utánvéttel (500 grammig 1300 Ft), és előre utalással ajánlott levélként (500 grammig 650 Ft) tudok teljesíteni!

További információkért fordulj hozzám bizalommal:
sziszilva@freemail.hu

Köszönöm a lehetőséget!
Szilvi



Kép Kép Kép
sziszilva
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok, mi újság veletek?
Én kezdek kilábalni a betegségből, már csak a torkom fáj, szerencsere már nem kell annyit fújni az orromat.
Jól kezdem én is szabadságomat.
Kicsit furcsa, hogy már nem kell mennem dolgozni. Ma leadtam a laptopomat, újra hozzá kell szoknom az asztali géphez.
De már jó érzés.
Egész nap sokat pihizek és alszok, főleg most hogy meg beteg is lettem. De jól esik.
Aztán jövő héttől nekilátok az előkészületeknek. Már nagyon várom.
Az első része a hivatlos papírok elintézése. Mivel mi nem házasodtunk össze, ezért páromnak apasági nyilatkozatot kell tennie az anyakönyvezető előtt. Aztán lakcímünket kellene átíratni, már egy eve lakunk itt, de még nem tettük meg.
Szóval van teendő. Es remelem november elejen megcsináljuk majd a babaszobat is.

Jaj csajszik, úgy repül az idő, nem?
Ancsa, látom te is szépen haladsz, meg a vegen kivarja tenyleg az időt a kis jövevény. Én szurkolok, hogy úgy legyen, hiszen a pocidban van a legjobb helyen.

Wruska,
Köszi a homeós tippet, tenyleg jo a náthára.

Kép
eperke25
 
 


Örülök, hogy segíthettem. És örülök, hogy jobban vagy. Én is mindig ezt vettem be, ha úgy éreztem, kezd kaparni a torkom és sosem lett belőle semmi betegség, úgyhogy nekem is használt és a babának sem árt :lol:

Akkor belevághattok az előkészületeknek, lesz dolog, nem fogsz unatkozni.Majd küldj fotókat a beszerzésekről :wink:

Az idő csak úgy rohan. Már október van és nekem legutoljára is már november 25-öt mondtak. :shock: Már kezdek izgatott lenni és nagyon türelmetlen. :oops: Várom ezt a kisembert, hogy közöttünk legyen. Közben pedig annyira élvezem, hogy itt van bent a pocakomban és rugdos és mocorog és hogy kész kis akarata van már és jó, hogy tudom, hogy amikor kitolja magát a jobb oldalamra, akkor azért van, mert egy kis masszázsra vágyik (a 4Ds uh-on is ez volt), simogatásra. Jajj már most úgy imádom, hihetetlen. :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,

bocsánat, hogy bepofátlankodok, de van egy teljesen új eladó overálom, ami kisfiúnak, kislánynak is jó. 62 méret. Gyönyörű bézs szinű, keresztelőre is alkalmas. Praktikus, mert külön kis kabátként is használható, zsákkal együtt pedig a hordozóba beköthető.
Ha felkeltette az érdeklődésedet irj bátran PÜ, megbeszéljük a részleteket. Köszi
Kép Kép

Heni
KépKép
heni81
 
 


sziasztok.

ancsa. tok jo, hogy meg egyben vagytok! neked mar nagyon kozel az ido!

en meg mindig dolgozom, es egyre nehezebben birom, de meg 5 het hatra van. sajnos sok tul ora is benez, mert rengeteg a tenni valo.

sajnos en nem tudom, hogy a babam hogy van vagy mekkora. itt nincs ultrahang a 20. het utan. amugy mocorog, szoval gondolom hogy jol erzni magat. en is nagyon varom mar hogy talalkozzak vele, de meg rengeteg a tennivalonk.

remelem ti jol vagytok!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


sziasztok

remélem mindenki jól van!

én beteg vagyok, valami légcső és hörgő gyulladásom van :(
napok óta ugy köhögök éjjel-nappal,h majd megfulladok :(
tegnap kaptam rá antibiotikumot meg valami folyadékot :?
remélem használni fog

vigyázzatok magatokra!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


wruska.mi az a homeos bogyo, ami jo megfazasra?

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Szia Mush,

Ezt ajanlotta Wruska:
Oscillococcinum

Próbáld ki, nekünk bevált.

Ma egesz nap vasaroltuink, majd holnap jövök kepekkel ha sikerul.
Most megyek pihizni, mert fáradt vagyok.
Kicsiti ideges is, mert kislanyom nem nagyon mocorog odabent. Tietek aktiv mostansag?

Kép
eperke25
 
 


Ne aggódj, Olivér is hektikus tud lenni néha mozgásügyileg és aztán megnézem az időjárás jelentést és látom, hogy front van, és ez mindent megmagyaráz.. Egy nap 10 mocorgás - bármilyen kicsi is - kell, hogy legyen. Az is lehet, hogy mivel egész nap talpon voltál, nem tűnt fel a helyezkedése. Figyeld holnap.

Várjuk a képeket. :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Jelentem kislányom bepótolta a mozgás hiányát. Most éppen a másik véglet. Úgy feszegeti a hasamat, hogy majd szétszakad. Mar kezd nagyon fájni. Megfordulni meg tuti nem fordult meg, a bordám alatt van a feje állandóan, olyan aranyos mikor kidugja

Szóval voltunk vásárolni, es ezeket vettem neki a szobájába. Ruhákat szerencsére nem nagyon kell vennünk, mert örököljük keresztlányunktól.

Kép szőnyeg Kép bordür1 Kép bordur2 Kép bordür3 Kép bordür4

Ja és ime pár kép a babakocsiról:
Kép Kép

Na jó, most már megyek, elég belőlem mára. Megyek a vérvétel eredményemért a kórházba.

Ti amúgy hogy vagytok? Rendben van minden veletek? Remélem igen!

Kép
eperke25
 
 


Eperke, milyen vérvétel volt most? Nekem majd a 34. héten kell mennem az utolsóra.

Nagyon szép a babakocsi, a bordűr, de a kedvencem, bevallom a szőnyeg.

Örülök, hogy Petrácska bepótolta a mocorgást. A farfekvés miatt meg ne aggódj, még bőven megfordulhat - nekem azt mondta a doki is, meg a védőnő is, hogy a 35. hétig még akármi is lehet :shock:

Ancsa: még egyben? :lol:

Kép
wruska
 
 


jo estet lanyok

koszi a homeos nfot. mar csak azt kene kideritenem, hogy itt megis hol lehet ilyesmit beszerezni.

mi is farosak vagyunk egyenlore, de ahogy wruska is irta, meg minden lehet. :lol:

eperke. nagyon tuti a szonyeg! merre es mennyiert vettetek?

a esti pocak kep:
Kép

meg egy-ket regi es uj szerzemeny:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Kép Kép Kép Kép


babakocsi. piros lesz. a zold kepet csak a mozes szemleltetesere teszem fel. :wink: Kép Kép

na jo most mar eldugolok. remelem mindenki jol van!

KépKép
KépKép
mush589
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Mush,

Nagyon szép színe van a babakocsinak és igazán jól néz ki.
Szép nagy már a pocid.
Már nekem is sokat nőtt, majd teszek fel képet.
Nagyon aranyos babaholmikat vettél. Én egy kicsit sajnálom, hogy újat nem veszek, mert hát minden van, meg remélem majd kapunk ajándékba sokat. :D Kis számító vagyok.

Szőnyeget a Diégoba vettük 9900 Ft-ért. 160 X 240-es a mérete.
Páromnak nem tetszik, azt mondta hippis gyerekszobát csinálok vele. De majd ha látja egybe, akkor megbarátkozik vele.

Wruska,
Dokim mondta hogy menjek el teljes vérképre. Csak úgy eszébe jutott. De nem lett jó az eredményem. Rossz lett a vérsejtsüllyedés, a vese funkciók és a koleszterin is. Szóval jó , hogy mentem, bár erre nem adnak most gyogyszert, de gondolom, hamarosan meg kell ismételni, addig pedig szigorú diéta lesz.

Kép
eperke25
 
 


Mush, annyira édesek ezek a kis cuccok, amiket vettél a pici lányodnak. És a babakocsi is jól néz ki, biztosan jó is lesz. Jajj és annyira helyes a pocid!

Eperke: nekem most lesz az utolsó vérvétel, a 34. héten. A védőnőm már megírta a papírokat, gondolom a doki meg majd megmondja, hogy pontosan mikor menjek. Szerencsére nekem eddig mindent rendben találtak, pedig korábban voltak nekem is gondjaim a vérképemmel (vasszegénység, magas vérzsír), de most szinte tökéletes :shock: Érdekes. Mindenesetre örülök neki.
Majd mesélj, hogy mit mondott az eredményedre a doki. Ha meg előír valami diétát, erre a kis időre már féllábon is kibírod :wink:

Ancsa, hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Jó pár kinőtt kisruha új gazdáját keresi! :wink: Kislányom lecseréli ruhatárját, így egy éves korig mindenünk van. Nagyon szépek, alig használtak... Kispesten vagyunk érdemes válogatni :wink: Íme kedvcsinálónak: Kép Kép

Érd: 0630 616 69 16

Kellemes pocakokodást!
ruby1
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem, mi a helyzet Veletek! ANcsa :D Szóval jól vagytok, ez a lényeg..
LÁnyok :lol: olyan szépek a bébirucik, holmik, hogy csak epekedek, nekünk mikor lehet majd válogatni. Remélem csak néhány hónap különbség lesz gyerkőkeink között...
puszi mindenkinek, további jó bb várást!!! :wink:
anna
madaran
 
 


De jó hallani felőled! Remélem jól vagytok és nagyon szorítok neked, hogy olyan hamar beköltözzön újra a kicsi baba a pocakodba, mint Eperkének és nekem.
Küldöm a gólyát :lol:

Kép

Kép
wruska
 
 


Wruska :lol:
Köszi a biztatást. Bár a gólyák most elfele, de mi idefelé várjuk!! :wink:
Olvasom ám bőszen az általatok ajánlott (Élet a vetélés után) topicot, már a 40valahányadik oldalon tartok. tök sok hasznos infó van benne. De nem akarok oda is tartozni egyelőre... majd meglátjuk.
Nálunk, annak ellenére, hogy a kisangyalunk (lány volt) elköltözött, folyik ezerrel az átalakítás. Hülyeség lett volna ezért lemondani a mestereket. Úgyhogy ma is bútorhuzogálással, pakolással, mocskolással kezdtem a napot :roll: de ez most jól is esik higgyétek el. a fizikai munkát élvezem a legjobban. annak van úm. látható eredménye, és ez jó a lelkemnek is :wink:

na csók, benézek ám, tessék irogatni! :lol: :lol:
anna
madaran
 
 


sziasztok

Igen,még egyben vagyok :D
De már zöld utat kaptam a dokimtól.ugyh akár már jöhetne is a kisasszony :lol: :lol: :lol:
Bevallom várom már,nehéz így a végefelé a terhessség :? szét vagyok esve darabokra és fáj mindenem :?

Látom ti jól vagytok,készülődtök :D
Szépek a babrucik és a babkocsik is :D

madaran
örülök h jelentkeztél :D azért vigyázz a butormozgatással ám,nehogy megerőltetsd magad!

netem is szórakozik pár napja,hol van,hol nincs :?

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Madaran: miért is ne készülődnétek?! Jön az a baba nemsokára, kell neki a hely. És így legalább lefoglalod magad.

Ancsa: el is hiszem, hogy türelmetlen vagy. De most már hamarosan itt lesz a ti időtök.

Eperke, Mush: ti hogy vagytok?

Mi ma voltunk dokinál, meg van velünk elégedve, szépen növögetünk, azt mondta gyönyörű nagy gyerek lesz :lol: De ilyet szeret hallani egy anyuka :lol: 9 cm-es a buksija, ami a gép szerint a 37 hetes méretnek felel meg, szóval nem kell aggódnunk, hogy nem fejlődik csodásan :wink:
A méhszájam 3100as (éreztem is hétvégén, hogy szurkál a hüvelyem), de erre is azt mondta, hogy ebben a terhességi korban ezen nem kell aggódni, mert már kvázi bármikor jön a bébi, minden rendben lesz vele. Méretek alapján meg főleg. Persze azért még ráérünk nagyon és nem is sietünk. Egyenlőre. :wink:

Jövő héten vérvételre kell mennem, aztán 10-én ismét a dokihoz.

Egyébként én nagyon jól érzem magam, csak ülni nehéz, mert nagyon teli van az én "pici" fiammal a pocakom és így nagyon nyomja a gyomromat vagy éppen a hólyagomat :lol: Úgyhogy inkább fekszek, vagy jövök-megyek.

Vigyázzatok magatokra és írjatok!

Kép
wruska
 
 


Jajj, de szuper, hogy ennyire a végén jártok már! Készen vannak a babaszobák! Tessék képet küldeni! :lol:
Az örökbefogadós sorban is állunk egy éve, úgyhogy az út végén valahol ránk is bb vár! Legalább annyit megtudtam -próbáljuk a jó oldalát nézni-, hogy lehet természetes úton bébink, és ki is tudnám hordani. Eddig ez is kérdés volt (hiszen x lombikot csináltunk, tudjátok). Szóval csak pozitívan!!! :lol: és előre nézve :wink:
Egyébként meg gyönyörű idő van. Úgyhogy kismamik, tessék sétizni a pocikkal!!! én meg megyek a kishülye kutyámmal, az is valami! :roll:
ezer pussz, a.
madaran
 
 


Ancsa :lol: tudtam, hogy minden oké lesz!! :lol: Naggyon szorítok, Te leszel az első itt a topicban, huuuu! :lol: :lol: :lol: izgi :shock:
madaran
 
 


Sziasztok!

ha vkit esetleg érdekelne:

Kép

Retrus Fire Exclusive Babakocsi Eladó ! ! !

Használt, de nagyon szép újszerű
állapotban lévő babakocsi
eladó! Ár: 30 000 Ft
Tel: 06 70 60 25 40 5

Bolti ára : 69 990 Ft

Újszülött kortól 15 kg-ig használható

3 funkciós, sportkocsivá alakítható

Fő tartozék: textilmózes

Tartozék: lábzsák, tető, kosár, karfa, 5 pontos biztonsági öv, esővédő

Ülőrész jellemzői: vízszintesre dönthető, több fokozatban dönthető

Textilmózes jellemzői: oldalsó és alsó műanyag merevítőlap, textil hordozófül, levehető lábzsákrész

Tető jellemzői: kupolás, kupolásból nyári tetővé alakítható, ablakos, zsebes

Esővédő jellemzői: gumis szélű, szellőző lyukakkal ellátott

Lábtartó jellemzői: állítható 2 fokozatban

Huzat anyaga: pamut es poliészter

Váz anyaga: acél

Váz jellemzői: teleszkópos rugózás

Kerekek tulajdonságai: nagy méretű, 4db, fékezhető, gumi futófelület, felfújható

Pelenkázótáska nélkül.
Vendég
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül zavarok, de szeretnék a figyelmetekbe ajánlani egy barátnőm honlapját, aki szopopárnákat készít:
http://www.szoptatosparna.atw.hu/

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Én is élek még.
Csak takarítok. Készül a gyerekszoba, majd hétvégén tudok képeket küldeni.
Amúgy jól vagyunk, bár többet fáj a derekam. De minden rendben.
Hétfőn megyek majd dokihoz, pénteken meg megyünk szülőszoba látogatóba. November 21-en lesz az utolsó UH.
Egész nap tényleg takarítok, ezért nincs időm írni, de próbálom nem túlzásba vinni.
Az én hasam még mindig nem nagy, szerintem. Wruska küldj képet magadról.

Ancsa örülök, hogy jól vagytok.

Amint lesz több időm, írok.

Legyetek jól!

Kép
eperke25
 
 


Eperke: a babás topikba tettem fel fotót..Örülök, hogy még így bírod, én már nehezebben. Van hogy fájdogál a hasam és a derekam (így együtt), de egyébként semmi különös, megvagyok, úgy lassacskán.

Gyanítom, hogy én már takarékon égek, és valószínű, hogy bejönnek a jóslatok, hogy Olika korábban fog jönni. DE akkor jön, amikor neki jól esik és nem nekem. Ő a főnök :lol:

A 32 hetes uh-on is most voltál nem? Arról eredmények?

Kép
wruska
 
 


Hát, akkor tessék csak képeket dobni a szobákról! Hadd vegyek mintát! :lol:
Wruska :lol: azért csak óvatosan! :roll: 43 nap! az már nem sok! :wink:
madaran
 
 


Nem sietünk sehova, ahova Olivér nem akar magától sietni :lol: ű

Mindig arra gondolok, hogy korábban is háromhetente mentem dokihoz, mindig azt gondoltam, hogy milyen hamar eltelik, most meg ez a három hét mintha egy örökkévalóság lenne. De még annyi elintéznivalónk van és Olikának is van egy csomó dolga odabent, úgyhogy azért igyekszem a türelmetlenségemet lehiggasztani. Csak hát a kíváncsiság nagy úr :wink: Várom a közös életünket, nagyon.

Ti hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Néhány napja találtam rá erre a topikra,látom itt szinte mindneki előttem fog szülni.Egyébként egy másik topikra is szoktam írni a decemberi kismamákhoz.Remélem nem baj ha ide pofátlankodtam :oops: :oops:

Bemutatkoznék ha nem gond:második gyermekünket várjuk aki előre láthatóan december 17-én fog megszületni(bár mi bízunk benne h egy két nappal előbb akar majd világra jönni a karácsony miatt,de sürgetni azért nem fogjuk)és Olivérnek fogják hívni.
Első gyermekünk Réka,ő három éves és nagyon várja már a kistesót :) :)

Most egyenlőre ennyi,mindenkinek további szép várandósságot.

solya051020
Káld
 
 
 


Szia Solya, üdv itt. Gyere minél gyakrabban. Üdv a kis druszának, a mi kisfiunk is az Olivér nevet kapja.

Mesélj egy kicsit magatokról. Hogy viseled a terhességet? Kész-e már a babaszoba? Hol fogsz szülni? Van e választott dokid, vagy szülésznőd?

Kép
wruska
 
 


Szia Wruska!

Köszönöm az üdvözlést,megpróbálok minél többet jönni.
Igen láttam h a ti picurotok is az Olivér nevet fogja kapni,meg islepődtem h tök jó h majdnem "egy időben" fogunk szülni és a babák is egyforma nevet fognak kapni....micsoda véletlenek :) :) :)
Hát rólunk akkor írok egy pár szót ahogy kérted.
Káldon élünk(kicsi falu Sárvár mellett),párommal 7éve vagyunk együtt,van egy 3éves kiscsajunk(ezt már írtam :lol: :lol: ),és ugye most jön a második.
A terhességet elég jól viselem,igaz az eleje egyáltalán nem volt jó,rosszullétek,stb.,aztán a közepe tűrhető,most meg a végefelé már megint nem jó.Olyan öregasszonyosnak érzem magam,mindent szépen lassan kell csinálnom,hol itt fáj,szúr,nem kapok levegőt,meg ilyenek. :) :) :)
A babaszoba most készül,úgy tervezzük Rékával fognak egy szobában lakni,hát kiváncsi leszek... :) csak nem lesz olyan szörnyű.
Celldömölkön fogok szülni(nem tudom mennyire vagy felénk járatos,de olvasom h győri vagy ,ami nincs is olyan messze),választott dokim már van,ő hozzá járok már az elejétől vizsgálatokra,és Rékát is nála szültem.Itt szülésznőt nem nagyon szokás fogadni,így én sem tettem.
Én is kiváncsi lennék rátok,ha írnál magatokról azt megköszönném :D :D

solya051020
Káld
 
 
 


sziasztok

Csak egy gyors bekukk,h egyben vagyok még :)
Kislányom megint beteg :( de szerintem én is elkaptam tőle, kezd fájni a torkom :?

Szerdán megyek be a kórházba a dokimhoz,ügyeletes lessz,így nem kell külön elbuszoznom a magánrendelésére :)
Viszont előfordulhat hogy bennt fog,attól függ hogy éppen akkor milyen lessz a méhszájam :roll:
Én ha már így egyben vagyok még, nem szeretnék a kórházba bennt maradni ha nem muszály :( szinte végig feküdtem a terhességemet, ezt a 1-2 hetet megérdemelném még hogy jókat sétálhassak a csemetéimmel,hioszen ők is és én is erre vártunk,h ne legyek ágyhoz kötve .
Ugyhogy ha szülnék szerdán, annak örülnék :lol: de azért drukkoljatok nekem,h ne kelljen bennt maradnom ha mégse lenne semmi :D Köszönöm!

solya051020
Üdv itt :D Gratulálok Oliver babához! :D

Többieknek kitartást és jó pocaknövesztést!
Amint tudok,majd jelentkezem hogy mi ujság van velünk!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Ancsa: kitartást és természetesen megy a drukk. Annácskát hamarosan a kezedben tarthatod. :lol:

Rólunk: mi az első babát várjuk - már egyre türelmetlenebbül. Sajnos tavaly decemberben egy 12 hetes terhességet fejeztek be, mert elhalt a magzat, de szerencsére hamar bebabásodtam, és ezúttal minden a legnagyobb rendben. Persze az elején volt barnázás, vérezgetés, ezért duphastont és rutascorbint szedtem és táppénzen is vagyok már áprilistól. De kisfiunk szépen fejlődik és a 20. héttől már a túlzott para is elmúlt, azóta szinte kicsattanok a boldogságtól és az egészségtől is.
Jól érzem magam a bőrömben, bár az utóbbi napok, szerintem főleg a frontok miatt, nehezebben teltek. Hiába, már nehezebb a súly, könnyebben elfáradok és többször megyek esténként a wc-re is, emiatt csak kisebb etapokban alszom, de azt legalább jól.
20-án voltunk orvosnál, mindent rendben talált, a méhszáj 3100as lett, de ezt éreztem is előtte hétvégén, hogy valami zajlik odalent. Szerintem mára tovább nyílt, de azért sokat pihenek (feküdni továbbra sem kell) és ha két hetet még kibír ez a lurkó odabent, utána már szülhetünk is akár :wink: Egyébként a méretei miatt mindenki előbbre várja Olikát, úgy 2 héttel, hát majd meglátjuk, mi lesz belőle.
A babaszoba alakul, a kiságy és a pelenkázó 7-én érkezik és akkor tényleg kész leszünk mindennel és csak a trónörököst várjuk. Meg a védőnőt, aki ígérte, hogy még egyszer benéz hozzánk hogy hogyan rendezkedtünk be. (Örülök neki, mert nagyon jó fej, nem győzöm hangoztatni) :wink:
Orvosom nekem is van, már az elejétől fogva (nem ugyanaz, aki az első terhességnél) és nagyon imádom. Valahol olvastam, hogy a terhesség végére a nők hajlamosak "beleszeretni" az orvosukba, hát nagyon így van. Egyre jobban "imádom" és megbízok benne.
Igen, én győri vagyok, itt is fogok a PAMOKban szülni és szülésznőt én sem választok, bár errefelé szokás, de az én dokim mindig maga vezeti le a szülést, gyakorlatilag a szülésznő nélkül, így feleslegesnek tartom, hogy még ezért fizessek.
Most járunk a férjemmel szülésfelkészítő tanfolyamra, amit a kórház szervez, és nagyon ígéretesnek tűnik eddig. Ő is élvezi és így legalább van lehetősége neki is ráhangolódni a baba érkezésére. Jógára is jártam középidőben (ez is segített a paráimon túltenni magam és korán megérezni a baba mocorgását -16.hét) és most már ő is jön majd velem - kimondottan szülésre felkészítésre, hogy ne érezze magát ő se haszontalannak a szülésnél, valamiben tudjon segíteni, ha úgy alakul.

Na a kisregényt befejezem.

Eperke: ti hogy vagytok?

Kép
wruska
 
 


Sziasztok lányok!

Ancsa :lol: megy a drukk! De ha benntfognak sem baj már, hiszen végigcsináltad, amit kellett és már akár születhet is, nem lesz semmi baj!

Eperke, Wruska :lol: :lol: Hol vannak azok a fotók??? :roll: Kivi vagyok!

nálunk az örlő várakozós napok. A tea-keveréket (cicka-palást) szorgalmasan fogyasztom... Remélem, mire szültem volna, én is babás leszek :cry: újra.
madaran
 
 


Madaran: hajrá, hajrá! Fotókat majd akkor, ha meglesz minden a babaszobában, mert most csak rumli van, azt nem érdemes nézegetni :wink:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam dokinal, jól vagyunk, zárt méhszáj, álló burok, majd 3 hét múlva akar megvizsgálni csak. Jövő héttől hetente NST vizsgálat.

Amúgy elég szarul vagyok. Úgy fáj a jobb oldali lapockám alatt. Minden levegő vételnél mintha kést szurkálnának bele. Mondtam tegnap dokinak, adott egy gyógytornász telefonszámát. El is mentem gyorsan hozzá, megmozgatta a csogolyáimat, bordáimat. Akkor jó volt, de 1 öra múlva ugyanugy fájt.
Ma rosszabb a helyzet. Mar a jobb alkarom is fáj. Majd meg halok, sírás kerülget. Sajnos itt vidéken nincs gyógytornász, aki kismamákkal foglalkozna. Szóval próbálom magamnak tornásztatni. de fáj. Nincs valami ötleteket mit lehetne csinálni? Ha pihentetem akkor sem javul, csak nagyon picit.

Madaran,
Még nálunk sincs kész a szoba azért nem küldök képeket. Amint meglesz, teszek fel.

Solya,
Üdv közöttünk.

Ancsa,
Kitartás, majd csak hamarosan kibújik az a gyerek.

Legyetek jók!

Kép
eperke25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: