Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nyuszitappancs köszönöm, és semmi gond, mi is megismerkedtünk annó az oldallal, valahol el kell kezdeni :)

Holnap meséld el, hogy dokkancs mit mondott!

Annus, teszek fel pocifotót csak még majd lekicsinyítem. A fél lábbal dolgot elképzeltem, olyan jót nevettem :D Bálna egyensúlyozás :D

Aida, köszike, hát bizony, megmondom őszintén elég furcsa, hogy már csak 9 nap van hátra a kiírt dátumig!

Rennye! Köszike neked is, hát nem engedik a faros szülést, mivel első gyerkőc és ráadásul a csípőm sem valami hatalmas. úgyhogy ha Krisztián megviccel, akkor császáros baba lesz. Őszintén szólva jobban örültem volna egy sima szülésnek, mert annál Apa is bent lehetett volna.

Hát majd meglátjuk :) Mindenesetre drukkoljatok :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


pindimano köszönöm megértésed:)
Az első dolgom a dokitól hazajövet az lesz,hogy megírom mitörtént...bár sajna 14:50-re kaptam időpontot...igen későre:(
De jobb később,mint soha:)
Szép délutánt Nektek
nyuszitappancs
 
 


Segítségre lenne szügségem....

Hol és mit kell beállítani,hogy Nekem is kiírja,hogy pl:hány hetes terhes vok...menni van még hátra stb.Előre is köszönöm segítségeteket.
nyuszitappancs
 
 

 
 

Szia!

Ha vonalzót akarsz csinálni,akkor nyomj rá az egyikre ami tetszik és akkor feljön az oldal ahol lehet csinálni!Ha elakadnál szólj,és segítek részletesebben is!

Pindi!
Azért remélem nem kezdtél el féllábon szökdécselni :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Reni: hú nem semmi, 3és fél éves a nagyfiú és 2 keréken teker???
:o Az én Bálintom a nyár elejéig pótkerékkel hajtott, és mivel megtanult nélküle közlekedni, megkapta a nagybicajt szülinapjára, bár az még csak most lesz :)

Pindimano: még az utolsó pillanatban is megfordulhat Zalán Krisztián, úgyhogy szurkolok!! Esetleg nem kérdezed meg más orvos véleményét is?
:D én is farral vagy lábbal (?) előre születtem - hüvelyi úton, bár harmadik gyerek vagyok....

Nyuszitappancs: :D szia!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


annus11 köszönöm megvan :) Majd holnap ha megtudtam mindent akkor megcsinálom:)
bfkrisztina szijja :)
nyuszitappancs
 
 


annus11 köszönöm megvan :) Majd holnap ha megtudtam mindent akkor megcsinálom:)
bfkrisztina szijja :)
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Annus, nem nem kezdtem el féllábon ugrálni, bár még az hiányzik :D Ugyanis a négykézláb mászkálást kipróbáltam, és fogom is, állítólag segít a babónak megfordulni :D hát mit ne mondjak, saját magamon jókat rötyögök :D De mindent a babámért és az apás szülésért :D
Rennye köszike a drukkot, remélem Kriszem hallgat rád :D
Hát elég gázos, hogy csak 3. gyerkőcnél engedik a sima szülést farral. De a császárt is sokan kibírták már, csak megbarátkozom a gondolattal :)
Na megyek, mert már készülődik a vihar!
Jah igen, hoztam a képeket :)
Kép 38. hét
Kép 39. hét

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!

Szép pocak!!Csini kismami vagy!!!
Én is apást szülést szeretnék majd,úgy vallom ha ott van amikor bekerül a gyerek,minimum az hogy ott lesz amikor kijön :lol:
Örülj neki hogy csak négykézlábon kell menned,nem pedig fejenállni mondjuk :wink: :lol:

annus11
 
 


sziasztok.

pindi:

anyós páromat és sógornőmet is farosan szülte.azért nem nagyon engedik mert nagy a rizikó hogy beakadhat a gyerek keze,válla és akkor szakíthat mindent.sogornőmnek beakadt a válla és a dokinak kellett felnyulni és kiszabadítani.és igen a császárt is ki lehet bírni :lol: :lol: :lol: :lol: tapasztalat.én pl nagyon nem szerettem volna császit de aztán nem lettem miatta depis.nem foglalkoztam a rossz oldalával hanem a jóval:nem vérzel olyan intemzíven utánna(mert kitisztítanak)ha már fel tudsz álni akkor simánn ülsz(persze vannak kismamik akik sima szülés utánn is simánn ülnek de sokan alig bírnak)nem kell belül varni(én ettől nagyon féltem hogy akkor később majd fájni fog szex közben meg rossz lessz meg hasonlók)ha tudnék bikinit fel venni akkor sem mondaná meg senki hogy császival szültem :lol: :lol: :lol: :lol: nekem a vágás sem nagyon látszik,csak nagyon közelről egy picikét :lol: :lol: :lol: :lol: nekem nem tett be a doki csövet azzal sem kellet szenvednem,varrat szedésem sem volt(bár azt mondják ha a doki jól csinálja akkor nem érzed)Patrikot rögtön műtétutánn megkaptam(vagyis miutánn párom hajlandó volt vele vissza jönni :lol: :lol: :lol: :lol: rögön cicire tehettem sőőőt kötelező volt.
azért a kistesót szeretném simánn szülni de ha az is császi akkor sem lessz gond.mondjuk ha akkora méretei lesznekmint Patriknak(36 hetesen 95 ös bpd végül még 1 centit nőtt a buksija :roll: :roll: :roll: :roll: )akkor az is császi.ezt már megbeszéltük szülés utánn a dokival.

jó husszú lett bocsi :oops: :oops: :oops: :oops:

képzeljétek Patrik tegnapelőtt 2 szer mondta hogy ANYA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: haverja kiabált annya után és Patrik meg urtánozta :wink: :lol: :lol: de a lényeg hogy mondta.

na már tényleg befogom

bocs a hibákért de Patrik itt játszik az ölemben és egykezes vagyok

Kép
Kép
ettike
 
 


Köztetek mindenkinek jó a kapcsolata az anyósával? Érdeklődöm.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szép reggelt mindenkinek..
Aida nekem mindaddig jó volt a kapcsolatom amíg megnem mutattuk neki a tesztet! Ő nem szeretné ezt a babát...Páromat is próbálja lebeszélni ..sikertelenül...Szóval amióta kiderült azóta nem igazán jó a kapcsolatom vele...Előtte azt mondogattam,hogy jobb anyóst nem is kaphattam vna...de mára ez megváltozott..sajnos
De remélem ha meglesz a kisunokája akkor csak megváltozik....remélhetőleg..de Apóssal semmi probléma nem volt előtte és most sem..Imádom..Őt :) Ő elfogadta egyből :)
nyuszitappancs
 
 


Nálunk is azóta rossz a kapcsolat, mióta kiderült a pici. De nagyon.. Azóta elhordott már mindennek. Pedig én nem csináltam semmit.
Sztetek milyen érzés leendő anyaként azt kapni, hogy rossz anya leszek? Elmondom, nem kellemes.
Apósom nekem sajnos már nem él, így csak a fiát féltő anyós maradt. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida Én próbálok nem foglalkozni vele.Nekem is mondott hasonló dolgokat.Pl ,hogy azért kellett a fia,hogy gyereket csináljon nekem.Meghogy így kihasználom meg úgy...Én próbálok nem foglalkozni vele...Te is tedd ezt..Tudom ,hogy nem könnyű.Foglalkozz a pároddal magaddal és a picivel!
És reménykedjünk,hogy minden megváltozik ha megszületik a pici! Sok sikert kívánok ehhez!
nyuszitappancs
 
 


nyuszi: Köszi. Remélem így lesz. De addig nem tudom mi tévő legyek. Én ezt nem bírom. Nem vagyok ehhez elég erős.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida a Baba érdekében mindent...Én így gondolom...Szerencsére Én ritkán találkozom az anyósommal.....de ha találkozunk is Én próbálok jó fejet vágni hozzá és legalább akkor nem veszekedni amikor ott vagyok.(nem mindig sikerül)...Nem tudom,hogy Te ott laksz-e náluk ha igen akkor úgy igen rossz lehet Neked...mert minden nap látod őt...Nem tudom,hogy ,hogy lenne jobb Neked....Csak Kitarrtás..
nyuszitappancs
 
 


Nem lakuk ott, de közel vagyunk, 10 percre egymástól. Én is jó fejet vágok, de amikor már minden vagyok meg rossz anya meg felelőtlen meg stb. akkor hogy mosolyogjak?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Dehogy mosolyogj......Én egyszerűen elhallgatom a fülem mellett....Jobbat nem tudok csinálni...És szerintem Te sem....Nehéz ez....
nyuszitappancs
 
 


Lenne egy kérdésem...Ki hol szül???
nyuszitappancs
 
 


nyuszi: Én a Flór Ferenc Kórházban. Egyelőre úgy néz ki.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida Én is.
Kihez jársz??? Vagy van fogadottad???
nyuszitappancs
 
 


Cseh Erika a fogadott orvosom, de rajta kívül még vizsgált Szabó Andrea is. Lehet h a fogadott orvosom nem tud ott lenni a szüléskor, ha pont karácsonyra esik, akkor a Szabó doktornő lenne ott, az orvosom jó szívvel ajánlotta.

Neked?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nekem még foggalmam sincs! Én stkb-a megyek ma is ngyógyhoz Vándorhoz...bár nem hozzá szoktam hanem Vámosihoz de ő most nyaral!Hát a Flórba vannak dokik...Nekem közülök csak a Surányi nem jött be....(vad,érzéketlen stb).De nem hiszem,hogy lesz fogadott orvosom...a Nővéreim mind befüröttek a fogadottakkal....szóval még nem tudom.Anyósom ragaszkodik a pesti kórház vmelyikéhez és ottani fogadotthoz de Én a Flórba ismerem igazán az orvosokat.Na de majd kiderül.Köszönöm válaszod
nyuszitappancs
 
 


Értem. Én azért döntöttem a Flór mellett mert a kórház és a két doktornő is rendkívül szimpatikus.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Nekem is szimpi a kórház is és a Dokik is 1-2 kivétellel.
Na mentem Gödöllőre a párom elé majd a dokihoz...most minden kiderül:)
Nagyon izgulok remélem minden rendben:)
Este jövök Puszi minden kismamának és babucinak:)
nyuszitappancs
 
 


sziasztok. elöször is köszi, hogy szoritottaktok
nyuszitappancs: gratula és üdv közöttünk
pindimano: szurkolok a sima szüléshez és nagyo csini vagy!
aida: nekem nincs anyósom, sajnos meghalt, én nem ismertem. de az apóst nagyon nem kedvelem. nem is járok hozzá el. minek? nem függök töle és nem vagyok rá kiváncsi. ha véletlenül találkozok vele, köszönök, max.váltok vele pár szót és ennyi. férjem néha elmegy hozzá, de egyedül.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timi: Sajnálom, hogy nálatok is ilyen rossz a helyzet. Az a baj, hogy a párom ennél ragaszkodóbb és nehezen viseli ha több hétig nem látja az édesanyját. Ha meg elmegy egyedül, akkor tudom, hogy anyósom épp engem szid a hátam mögött. :( A néha elmegy hozzá, mit jelent? Milyen időközönként?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


mivel a párom sincs oda az apjáért /iszik, amig ott laktunk "terrorizált" minket, 1hónapban 1hétig - utánna elfogyott a pénze és akkor nyugi volt/, 3havonta 1x ha elmegy. amúgy egy faluba vagyunk, kb.20-30perc gyalog.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na nekem 2 anyósom van,de mindkettő alig várja h jöjjön a baba!!Amúgy a páromat 18 évesen szülte anyósom :wink: Amúgy nem vagyok rosszabn egyikkel sem,mondjuk nem lakunk velük,2-3 havonta egyzser talizunk.Így könnyű! :lol:
Amúgy valószínű én a SOTEII-n fogok majd szülni(ha majd összejön ugyebár)A dokim ott dolgozik!És 5 percre van a kórház :wink:

annus11
 
 


timi: Így teljesen érthető. Az én helyzetem viszont olyan, hogy párommal kedves, mézesmázos az édesanyja, velem ellenséges és engem szid. Mindig azt mondja, hogy visszaszeretné kapni a kisfiát és hogy én ellene hangolom őt. Pedig dehogy. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szerintem ha meglesz a baba,akkor lenyugszik!Rájön ha a fia boldog akkor nem kavar tovább!Meg ha ránéz a gyerekre és meglátja benne magát vagy a fiát tuti elmúlik minden gyűlölet irántad!

annus11
 
 


Sziasztok!
Na jól eltűntem megint... :oops:

Reni!

De jó,hogy te is Leilát szeretnél majd!!! :lol: :lol: :lol:
Én sem sok helyen találkoztam még ezzel a névvel.
Annyira szép szerintem :) Igaz azt jelenit,hogy sötét hajú...az én gyerekeim szőkék... sztem a csajszi is az lesz,ha lesz:)

Pinidi!
Nagyon csini kismami vagy!

Aida!
Sajnálom,hogy ez a helyzet anyósodd0al...
Nekem szerencsére szinte semmi bajom anyóssal.Annyi ami bánt,hogy ritkán látja a gyerkőcöket...de amúgy semmi baj vele. :)Nem szól bele semmibe,sőt egy csomó mindenben csak ő támogatott minket,pl hogy gyereket akartunk ilyen fiatalon...

Nyuszi!

Nekem anyám olyan mint a Te anyósod...ő akarta hogy vetessük el Domit...persze most már ő a mindene...Samut is szereti,de sztem Domit jobban...

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


Legyen így annus, azt kívánom.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


vasárnap elutazom Hollandiába,egyedül...vagyis az öcsémmel,pihizek egyet.:)

Teszek pár képet a fiúkról,meg mutatnék egy videót is,de nem tudom ide betenni...majd ha hazajöttem megpróbálom valahogy.

Kép
Kép
Kép
Kép

KépKépKépKép
*orsi*
 
 


sziasztok:)

anyós téma.....húúúúúúúúúúú
én mesélhetnék anyósról.de valamiért pár hónapja tök normális(nem bánom)régen is segített ha kellet de ha pl. Patrik alud mikor jött kiakadt hogy miért alszik.meg hasonlók.légzsák mellett előre kötötte be a hordzóba mert hogy akkor látja :twisted: :twisted: :twisted:
de mostmár szerencsére nincs vele gond.mindenhova viszi Patrikot ahova csak tudja.ma is viszi délután biciglizni és ott is alszik nála.Patrik is imádja,alig tud elmenni tőlünk ha itt vannak.ha meg mi náluk akkor alig lehet elvonszolni Patrikot.

nekem anyummal vannak gondjaim.
szereti Patrikot de átt nem jönne hozzánk.mindig én viszem és akkor sem foglalkozik nagyon vele.elfekszik Tv-ni és hisztizik ha hangos a gyerek.1 hete nem is mentem hozzájuk.tegnap üzente öcsémmel hogy ma hozzam el a játékokat tőle.arra nem jön rá hogy ezzel nem engem büntet.megvagyok én nélküle is.
írtam neki hogy nem vagyok megsértődve(azt hiszi)csak jól esne ha néha ő is áttjönne(apum a beteg lábával átt tud bicegni)meg elvinné Patrikot játszira,sétálni.nem miattam,miatta.meg fogja kapni hogy Patrik ha megyünk hozzájuk visít majd hoyg én a másik mamához akarok menni.

ez van.

mennem kell megjött párom.

Kép
Kép
ettike
 
 


aida: ez a tipikus "elvesztem az én kicsi fiamat" szindróma. ne izgulj, átt fog rajta menni.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ezt a kocsit néztem ki magunknak: Kép
mit szóltok hozzá?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek 7 hetes terhes vagyok:) Nagyon Boldog vagyok...és még a szívhangját is hallottam:) Nem gondoltam vna,hogy ennyire jó érzés lesz:)

Orsi

Anyóst felhívtam,hogy megmondjam,hogy mi volt a dokinál....mesélem mesélem és közbe vág,hogy oké de most nem ér rá...és jólenne megbeszélném a fiával,hogy mikor akarjuk elvetetni.Na erre nagyon bepöccentem..de megszólalni nem mertem...csak bőgtem!
Mit képzel??
Mind1 nem foglalkozok vele..az a lényeg,hogy Én és a Párom akarjuk:)
Ja és Gyönyörű fiaid vannak:)

kellemes utazást kívánok:)

timirosicka:
Köszönöm :)

Szép estét Nektek :)
nyuszitappancs
 
 


timi:

jópofa kocsi :lol:

de ha már kérdezted mit szólunk hozzá:

állítható tolokarost(magasság)csak bolygókerekűeknél érdemes venni.mert ezt emelgetni kell,ami pici babánál nem gond de ha már nagyobb 9-10 kilós a gyerkőc akkor lehet nem bírja és eltörik ott ahol álítani kell.(én így jártam)és ha jól látom lengyel márka,azokat sem ajánlom.és jól jön ha legalább a hátsó kerekei felfújhatóak ha bolygós.ha fix kerekes akkor az elsők is.de ha nem akartok bolygósat vannak már inteligens kerekűek amik bedőlnek kanyarban.azók is jók lehetnek(bár nem tudom mennyire bírják a bedőléseket de utánna lehet járni)az is jól jön egy kocsin hogyha a lábtartó az üléssel egyben van mert akkor nagyobb gyerek is kényelmesebben alszik benne mert nem lóg közben a lába térd alatt ami nem lehet túl kényelmes.bevásárló rész is jó ha nagy van főleg ha anyuka sokat megy egyedül vásárolni.
viszont az hogy két irányból tolható nagyon hasznos(én bánom hogy nem olyat vettem)

szóval pikolot,bergont, és a hasonló lengyel márkákat nem ajánlom.a mi pikolonk amit elsőnek vettünk 2 hónapig bírta(mondjuk ez a chicco is csak egy fokkal jobb)

tudom ajánlani a pierre cardint,peg perregot,jane-t,hauckot,ezekről eddig nem hallottam rosszat.
ha meg nem akartok sokat költeni rá akkorérdemes valami nagyobb márkát használtan venni mint ugyanannyiért egy szart ujjan(bár ha jól látom ez is használt)érdemes jól körül nézni és ismerős anyukáknál utánna kérdezni vagy akár a neten tájékozódni.

én nagyon elszúrtam,csak azért írom nem kioktatásképp.

Kép
Kép
ettike
 
 


nyuszitappancs:

gratula a babóhoz és mégeggy a pici dobogó szivecséért:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: én is szeretném újra halgatni a kisvonatot a pociban(remélem már ott van :lol: :lol: :lol: :lol: )

anyósod:no comment :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
ettike
 
 


ettike köszönöm :)
anyós nem változik...de már nem érdekel... :evil:
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Asssztaaa!!! Jó sokat írtatok!

Anyóstémához: Nekem egy szavam sem lehet, már 3,5 év alatt sikerült megnevelnem... :lol: De ő bunkó sosem volt. Csak ámulok-bámulok a ti szerzett rokonaitokon (és sajáton is :arrow: Orsi, Ettike) :shock:

Gyerekek gyönyörűek még mindig :D

Babakocsiban osztom Ettike véleményét. Nekem mondjuk a fő szempontok ezek voltak:
Állítható tolókar, vízszintesre dönthető fekvőrész, bolygókerék, tömör kerekek (na ebben nem egyezünk), téliesíthető legyen. Na, több nem jut eszembe. Mi Pierre Cardint vettünk, és Levi 15 hós koráig használta, Norbi 9 hónapig. Bevállt szerencsére, persze most már könnyebb kocsit vennék, mert az üresen volt 11,5 kg. A mostani 9. Ja és nem utolsó sorban a Pierre Cardin megfizethető. Nézegettem mostanában az új modelljét, és nagyon tetszik.

Nyusztappancs!! Gratulálok a szivecskéhez :P !! Ne foglalkozz anyóssal.

Pindi, még mindig csinos vagy!! Szép nagy pocak...

Kriszti!!! Igen :lol: :lol: :lol: Olyan büszke vagyok rá!! Tegnap vettünk neki új csengőt a leamortizált helyett, meg kitámasztót. Hát az szép eset. Ugyanis mivel még kicsit, 12"-os bicajon teker, de nem úgy számítanak a gyártók, hogy ekkora gyerek ekkora biciklin tud menni, ezért nem igazán lehet kapni rá kitámasztót. Mázlink volt, mert a Hervis-ben sikerült venni. Most marha boldog vele, már nem veri földhöz :lol: :lol:

Pucérka-öltöztetés következik. Szép napot!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok! :lol:

rennye köszönöm.....sajna ma megyek a páromékhoz és anyóssal is találkozok...Előre felkészülök a legrosszabbra...:(

Mindenkinek szép napot!
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok csatlakoznék hozzátok :) El olvastam amiket írtatok és,hát az anyós téma tényleg elég gáz néhol.Meg a saját anyukák is el szomorítottak.Bár az én anyukám se sokkal jobb most :evil: Mi sajnos a párommal még anyuéknál lakunk ami annyira nem is lenne gond,ha anyum nem varrta volna a nyakamba a kishugomat aki 6éves.Most ő úgy van vele,hogy én úgyis itthon vagyok ugye és így ráérek vigyázzni a lányára.Amíg ő dolgozik.Ami szintén nem lenne baj,ha haza jönne,de nem jön hanem az újdonsűlt barátjával van állandóan :evil: Úgy van vele,hogy van két hülye aki vigyázz a gyerekére.De mondtam neki,hogy ez hamarosan meg változik,mert elfogunk költözni.Mert én ezt nem bírom idegekkel.Kishugom meg nagyon rossz gyerek alig hallgat rám.

Anyósommal jó a kapcsolatom ő nagyon örűlt,hogy jön az unoka :D Az apósom már nem annyira,de amikor megtudta,hogy kisfiú lessz akkor már örűlt neki.Csak az a bajom vele,hogy már most bele akar szólni,hogy hogyan neveljem majd a gyereket. :evil: Ez még egy nagy harc lessz.

Nyuszitappancs:Gratulálok a babához és a szivecskéhez :D :D

Aida:Kitartás az anyóshoz.Remélem,hogy amikor a baba meg lessz akkor majd minden megváltozik.Szurkolok neked.

Pindi:Én is szurkolok,hogy a baba megforduljon.Beszélgess vele sokat és kérd meg,hogy forduljon meg,ha sokat mondod neki akkor szerintem megteszi :) Tapasztalatból mondom,mert a kishugom is úgynézett ki,hogy faros lessz és beszéltünk hozzá és kértük,hogy forduljon meg és megtette :D

Mindegyik gyerkőc nagyon szép gratulálok hozzájuk :)

További szép napot kívánok mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni_24 szijja ...köszönöm és üdv itt:)

Annál szerintem nincs rosszabb ha bele akarnak szólni a gyereknevelésbe.
Képzeljétek Ma anyós felhívott és mondta,hogy elintézte a fogadott orvosomat..nekem nincs beleszólásom....szóval lesz nálunk is egy kis harc..de amúgyis bevan kattanva...egyszer elvetetni akarja(mondván fizeti ő..de ha megtartjuk akkor ne várjam,hogy vesz vmit is a gyerekemnek)Nem értem...de már nem is akarom...csak hagyna már békén...
nyuszitappancs
 
 


sziasztok.

Reni:

én azért szeretem a chicconk nagy felfujható kerekeit mert ez nem akad el a buckákban,nem ráz,nem hangos,szóval sokkal komfortosabb Patriknak mint pl. az első kocsink.van egy sportunk is de az valami rémes.a kis kerék miatt egyfolytában elakad és sokszor a lendülettől majdnem fejre ált.én azt utálom,meg külön van a tolókarja és nem lehet egy kézzel tolni.és a boltban is mindig neki akarok vele menni mindennek mert a bolygó kerekei soha nem arra fordulnak induláskor amerre kéne.
meg ha hosszú sétára megyünk vele akkor mire haza érünk és elengedem a tolókart akkor még pár percig remeg a kezem mert úúúúgy ráz.

a pierre cardin új kocsijával én is szemezek csak annak is kicsik az első kerekei.de majd ha már ott tartok hogy kocsit kell nézni biztos megnézem azt is.

Kép
Kép
ettike
 
 


Sziasztok. MEGVETTÜK A KOCSIT!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
olyan boldog vagyok :lol: már alig várom, hogy benne legyen a kis Törpe :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszi a jó tanácsokat a kocsival kapcsolatban, van benne valami igazság de ez csak 16.000ft-ba került és mese szép állapotban!a kerekeket leszámitva pont olyan,amit akartam. téli lábzsák, mózes kosár, vizszintesbe dönthetö, ültethetö, sport kocsivá alakitható. minden része leszedhetö és mosható

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


nyuszitappancs: még 1xgratula a babócához
reni 24: üdv. közöttünk, "pofátlanság" amit az anyud veled müvel.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Húhh nem igérem, hogy összeszedett leszek, de szerintem már megszoktátok :)
Noss köszönöm szépen mindenkinek a drukkot, hát ránk fér! Beszélek sokat Krisztiánomhoz, meg simizem, meg elmutogatom neki, hogy merre legyen a buksi, és közben lélekben felkészülök a császárra. :)
Most van min idegeskednem úgyis, mert nem készül el a lakás időre, így anyumékhoz vagyunk "száműzve", nem gond, csak ugye egy hét alatt kell a kis kupis szobámból gyerek-szülő szobát varázsolnom. Jah és persze, hogy lakásban külön szobában lesz a gyerek... Gáz mert ki se lett festve, most alkotunk valami gyorsat, ma hoztuk el a gyerekágyat, kádat, pelusozót, szóval nem lesz egyszerű.
Anyós téma... sajnálom, hogy mindenkinél ilyen rossz a helyzet. Nálunk sincs felhőtlenség sajnos, akkor sem volt, amikor Krisztián megfogant, akkor sem amikor az esküvő volt, igazság szerint nem is voltak ott az esküvőn és azóta is csekélyszer láttam őket. Ne értsétek félre, azóta odavannak a születendő unokáért, viszont el tudjátok szerintem képzelni, hogy velem hogy állnak.
CSAJOK KITARTÁÁÁS!!!!!!!
Nyuszó!!!! Nagy gratula a Kicsi szivecskéhez, nagyon örülök :) Nekem is 7 hetesen állapították meg a terhességet :) Az valami fantasztikus érzés, amikor kimondják, hogy baba van :)
Orsi, fiúk nagyon cukkerek!!!!
Timi, kocsi nagyon teccetős, örülök, hogy megvan és így örülsz neki!
Reni üdv közöttünk!
Összevetve mindenkinek köszönöm szépen a dicséreteket, el sem tudjátok képzelni így a végén mennyire jól esik ez nekem!
Kórház! Remélhetőleg mesélek nemsoká :) Flórban szülök én is, nincs fogadott dokim, de egy párral már taliztam. Vegyesek az érzelmek. Viszont jó pont, hogy a szülésznők közül nekem eddig 3 nagyon szimpi volt (ennyivel találkoztam a ctg-ken), kedvesek, közvetlenek!
Apropó ctg, és Flórosok, tudom, hogy még korai, de próbáljatok majd csütörtök/péntek kora reggeli órára időpontot kérni (MAJD), így nem kell 3 napi hideg élelmet csomizni! De ez csak egy jótanács!
Remélem nem hagytam ki senkit sem! :D
Jó éjt és szép álmokat!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: