Új privát üzeneted érkezett!

Mátét is lánynak írja...semmi lányos nincs benne.. Egy pici sem pedig jó lenne ha egy kis finomság szorulna belé;)
katuska79
 
 


Nocsak, micsoda lányos társaság lettünk :D Hát nem lesz egy kis fickó sem?? :lol: Katuska, Máté mellé kapsz egy kis leányzót, az milyen nagy mázli lenne! Én is így szeretném, hogy egy lány, egy fiú. Mostanra a lányt jósolják :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska a betöltött születési évedet jól írtad Máténál??? Mert elöszőr Cintiát is fiúnak írta, mire rájöttem, hogy nem jó évet írtam. De a barátnőim gyerkőceit is megnéztem és mindegyiknél jól jött ki. Aztán lehet csak véletlen :lol: , de azért reménykedek!!!


 
 

katuska79 írta:Mel felteszem az enyémet csak valamiért nem engedi lehet nagy. de majd lekicsinyítem hátha úgy elfogadja. Még alig látszik rajta valami, csak egy fekete pötty:)

én is megnézem azt a naptárat. Éne ddgi csak Jónás naptárat néztem, aszerint fiaim lesznek. És még a fogantatás napja is kb akkor van, mint a Jónás szerint.

Már emlékszem mit lehetett szedni fejfájásra terhesség és szoptatás alatt is. Panadolt de csak a simát! Igaz nem sokat ér de valamennyire az is enyhíti.


hol csináltad meg a Jónás naptárat??



Sziasztok!

Betti!

Igen voltam már orvosnál. A lombik miatt kötelező megjelenni.
Volt már egy uh, kedden lesz a következő! Remélem lesz pulzálás! :)

Mel!

Én is felteszem a képet. Kép

Kép
nika28
 
 


NIka ott a kép jobb oldalt majdnem középen az a kis fekete az ugye? Az enyém is majdnem ugyanilyen csak fentebb került:)

Betti igen jól írtam be. a következő és a megelőző három évre is lányok vannak nekem!

Mindjárt megkeresem azt a Jónás naptárat mert nem mentettem el a címet.
katuska79
 
 


GRATULÁLOK Nika!!!!!! Biztosan lesz pulzálás!!!!!! :lol: :lol:



ime a naptár:

http://lunarium.co.uk/jonas.php

a felső részbe a saját születési évet kell írni és kb az óa is kell.
alulra meg a fogantatás évét meg hogy melyik hónaptól kzdje nézni.
HA jól tudom mi GMT+2-ben vagyunk mert azt is be kell állítani
katuska79
 
 


Nekem is lány jött ki! :D

Kép
nika28
 
 


Katuska,én most először néztem meg a Jónást, eddig nem ismertem. Ha beírom a saját adataimat, illetve a számolás kezdtéhez az idén áprilist, az jó? Mert úgy ápr 8-hoz lányt ír. A becsült fogantatási időt kell beírni? :oops:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Katuska!

Igen Ő az! :)

Kép
nika28
 
 


KAta igen. elég ha csak beírod, hogy április 1.
katuska79
 
 


Tök jó Nika milyen egyforma maszatunk van! :)) Én hétfőn megyek újabb fotóért:))
katuska79
 
 


katuska79 írta:ime a naptár:

http://lunarium.co.uk/jonas.php

a felső részbe a saját születési évet kell írni és kb az óa is kell.
alulra meg a fogantatás évét meg hogy melyik hónaptól kzdje nézni.
HA jól tudom mi GMT+2-ben vagyunk mert azt is be kell állítani


a GMT-hez a GMT+1-et kell írni. De a Jónáshoz meg pontosan kell tudni, hogy hány órakor születtél, mert már 1 óra eltéréssel mást ad ki.



Igen! :)

Én így is hívom, hogy Maszatka :) :oops:

Kép
nika28
 
 


Akkor jól csináltam a Jónást, a születési órámat percre tudom, épp ebéd előtt érkeztem :lol: :lol:
Akkor eddig mindenhol kislány jött ki :D Mármint a kínai naptár szerint és a Jónás szerint is :lol:

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Köszi Betti! POnt ezen gondolkodtam mert egy másik hyeln GMT+2-nek írta magyarországot...pedig én is úgy emlékeztem, hogy +1-ben vagyunk, mint az olaszok.

van még valahol egy másik Jónás naptár is de az iszonyat hosszú és bonyolult, még a szélességi fokokat is be kell írni.
Végül is az a lényege az egésznek, hogy amilyen hold állásban születtél (pl fogyóholdnál) akkor oylan holdállásnál is vagy termékeny. NAgyvonalakban lesarkítva ezen alapszik.
katuska79
 
 


Felhívtam Anyukám, hogy pontosan hány órakor születtem. 5perc eltérés is mást írt fogantatásnak és a baba nemének is. Mert Anyukám nem emlékszik pontosan, hogy 20-kor vagy 25-kor születtem-e. Meg azt mondja keveri a Nővéremmel, aki 11 hónappal idősebb csak nálam. Szóval ezzel nem mentem sokra. Bár ha 25-kor szűlettem, akkor nem 04.07-én, hanem 04.28-án volt a fogantatás. A doki szerint ugye inkább ez lehetne. Na majd meglátjuk :lol:



NA látjátok ezrét kell naplót vezetni...mert amikor majd a lányunk filózik ugyanezen akkor kész adatokkal tudjunk szolgálni :))
katuska79
 
 


Sziasztok
Jelentem nekem is KISLÁNY. De jó is lenne!! Mióta az eszemet tudom, azóta kislányra vágyom. Aztán ha olyan hisztis lesz, mint én és ráadásul az apjába ő is fülig szerelmes lesz, akkor majd gondolhatom újra a dolgot.

Voltam ma orvosnál. Majdnem minden rendben. Valahogy még nem tapad tökéletesen. A két szélen még elég levegősen tapad, sajnos. Amúgy jó helyen van, szépen fejlődik és szép. (Ezt a dokim mondta.) És azt is, hogy vigyázzak rá, mert ez az utolsó esélyem. Bár én is így érzem, azért ijesztő volt az ő szájából hallani. Félek!
Vendég
 


Eperfagyi miért mondta, hogy az utolsó esélyed? Gondolom akkor most nagyon kell kímélned magad! semmi ugrálás erőltetés rohangálás és stressz.

Fú én azt sem tudom miylen aza kímélet...Mátéval tudtam magamra vigyázni..de most...rohangálok utána, cipelem, ememelm mert muszáj. Gondolom neked is ismerős ez Mágnes:) Méghogy ne cipeljünk 5 kilónál többet haha.
katuska79
 
 


sziasztok :D Lehet még csatlakozni? Elvileg január 4. a Nagy Nap, bár van egy olyan érzésem, hogy decemberi baba lesz, nem töri meg a családi hagyományt (párommal mindketten decemberiek vagyunk) :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Szia Vickybabe:) na akkor nem gyenge a karácsonyi időszak nálatok sem...éppen ezért jó lenne kihúzni januárig nem? akkor is legyen ok a bulira:)
Kisfiamnak is tök jó mert ott a Mikulás, aztán a szülinap, majd a karácsony..ajándék hegyek. Persze aztán egész évben meg semmi.

AZ én páromnak január 16-án van a szülinapja, a nagy nap meg elvileg január 17. Jó kis ajándék lenne:))
katuska79
 
 


Szia Katuska :D Tényleg szép szülinapi ajándék lesz a párodnak :D Pont 2 év lesz a 2 gyerkőcöd között :lol:
Gyerekként de utáltam, egyszerre névnap-szülinap-miki-karácsony :? aztán 1 évig semmi :? Na sebaj, Babócánknak tutira nyári névnapja lesz :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!
Azon gondolkodtam talán megnyissam a februári topicot!?
Ma voltam dokinál, van egy 9mm-es petezsákom és január utolsó napjára vagyok kiírva!
Csatlakoznék ha nem baj?
Este próbálok visszaolvasni és megismerkedni veletek! :lol: :lol: :lol:
Sziasztok!
Évi

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!
Olyan jó volt nézegetni az Uh képeket. :) Úgy várom már a Csütörtököt, amikor először megláthatom Picurt. :)
Amúgy nekem a Jónás lányt ír. :) Nagyon kíváncsi leszek rá. .)

asiye: elviekben január 29-ére várható Picur, szóval belőlem is lehet még februári anyuka. :)
Vendég
 


Üdv az újdonsült Kismamiknak!!!! :lol: :lol:
Katuska: az én férjemnek is januárban van a szülinapja. jan.21. Nekem viszont a szülinapom és a névnapom van egy napon. Na gondolhatjátok mennyire utáltam,amikor kicsi voltam. Mondjuk most sem rajongok érte! :lol: Mondtam is a szüleimnek, hogy még jó, hogy nem Béla napon születtem, mert akkor meg azt adták volna?? :lol:



Eperfagyi: miért az utolsó esélyed??????????? :cry:



Betti tényleg mázlid volt:) :) :) :)

Hát bevallom én azért is lányt szeretnék mert a Mátén kívül nem tetszik másik fiú név igazán...kettő meg nem lehet.

Évi naná, hogy itt a helyed. Irogatnál magadban egy februári topikban? :) :) LLátom, hogy Te gyerkőceid közt is igen kicsi a korkülönbség. Nem volt gond belőle? Ilyen féltékenység stb-re gondolok. Megkérdezhetem, hogy az Alper és a Hamza milyen név? Ez utóbbinak szép csengése van. Legalábbis nekem.
katuska79
 
 


Várom a tippeket a 24 órás hányingerre. Még inni se nagyon tudok. Vitamint már be sem veszem. Este a legrosszabb. Még egyszer sem tapasztaltam ilyet. Remélem a vége is más lesz, de most nagyon rossz. Ráadásul csak a férjem tudja, így meg baromi nehéz titkolni, hogy lépten nyomon dobok egy taccsot
Vendég
 


Hú eperfagyi kitartás! valami citromos szopogatós cukor esetleg? VAgy mentolos ha neked az jobb. Vegyél mindenféle ízűt hátha vaalmylik segít.
KAukázusi kefír? Valami folyadékot próbálj magadban tartani mert nem lesz jó vége. Hideg gyümileves? FAgyi? vagy csak egyszerűen próbálj elszopogatni egy darab jégkockát!
katuska79
 
 


Sziasztok!

Épp ma olvastam, hogy a hányingerre nagyon jó a gyömbér.
Gyömbéres keksz, vagy tea, üdítő. De létezik gyömbéres tabletta is.

Hozzászólni nagyon nem tudok, de talán segítettem vele!

Jó éjszakát Mindenkinek! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!
Ma babatalin voltunk a törzstopicommal, jól kifáradtam :)

várandós napló:
Annával nem mertem babonából, annyiora paráztam. :) Most elterveztem, de már látom, hogy nem lesz időm rá.. Egyébknét ln is eltettem Annámnak a pozitív teszteket, karszalagot, kórházi kocsijának "rendszámát", van talplenyomat, uh-s képek, és a születésének napján kiadott újságok :)

Nekem a Jónással először bejött alány. :) Most is lányt ír, de tudom, hogy fiam lesz :)

Nekem nem jött be a gyömbér háyingerre.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Betti
Ilyenkor még a hasi UH elég megbízhatatlan... :cry:
Bölcsességfog... vigyázz vele, mert csúnyán be tud gyulladni... nagyon alapos fogmosás, egészen kisfejű fogkefével és érdemes valamilyen szájöblögetőt használni (Corsodyl, Octenisept, Curasept)

Eperfagyi
Ausztria... :wink:
Magnézium egyébként nem csak a görcsökre, hanem a baba fejlődéséhez is jó! Görcsökre a mg mellett calciumot is kell szedni (csak sajnos ezt sokan elfelejtik...)
Hányásra kóla?

Kata(8110)
Azt azért cáfolnám, hogy ezek a vérvételes tesztek az amniocentesis pontosságával egyenértékűek. Vérvétel eredményének egy arányszámot hoznak ki, hogy bizonyos betegségekre milyen az esélye a babának. Amniocentesisnél PONTOS dg-t tudnak mondani...
És... tudomásom szerint, Mo-n már több helyen az AFP-s vérvételnél nézik a többi markert is!!!!!

Mel
Elképzelhető, hogy nem a ciklus közepén volt peteérésed, hogy később fogant az a baba. Következő UH?

Katuska
Várandős naplón még nem gondolkoztam :oops:


És én még mindig nem jutottam el doktorhoz....
Vendég
 


Jó reggelt
Próbáltam visszaolvasni. :lol:

Eperfagyi.:
Ha semmi nem marad meg bennedmég a víz sem feltétlenül szólj szerintem az orvosodnak, mert terhesen még nagyobb veszélyt jelent a kiszáradás. Pláne ebben a melegben.
Nekem az első fiammal mikor terhes voltam a hányinger ellen az vált be, ha hatalmasakat lélegeztem lassan.Belégzésnél kicsit hátra hajtottam a fejem, kifújásnál előre.Próbáld me, hátha segít! :)

Katuska!

Hát elég nehéz volt az elején a kis korkülönbség miatt a fiukkal, de nagyon jó. Féltem a féltékenység miatt , mert hát csak 18 hónapos volt Hamza mikor megszületett az öccse, de nem volt gond vele.minimális, amennyi természetes minden tesó között.
A Hamza arab eredetű név, az Alper török. Hős férfit jelent, pont mint az Alpár ,amely a törököktől ránkmaradt névés egyre többen adják a gyerekiknek.
Nállatok 2 év lesz a korkülönbség? Az sem sok! :lol:

Vicky
A válaszaidból ítélve "érted a témát"! :lol:
Esetleg egészségügyis vagy vagy ilyesmi?


Picuranyu
Voltál már orvosnál?Mekkora volta petezsák mérete? Bár ez annyira változó :wink:

Az igazság az, hogy bár január 31-revagyok kiírva dea 3. is császár lesz a szembetegségem miatt és aztmondta az orvos hogy 15 .e körül szülünk. :roll:
Mennem kell ,nincs sok időm a fiuk mellett, majd próbálok jönni.
Sziasztok!
Évi

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Jó reggelt Kismamik!!!
Katuska: ha már felhoztad a név témát.... Nektek milyen nevek tetszenek? Olyan nehéz választani, pláne fiú nevet. Igaz még messze vagyunk a végétől, de nem szeretnénk elkapkodni. :lol:
Fontos, hogy a gyerek is tudjon majd azonosulni a nevével. A lányomat kérdeztem neki például nagyon tetszik a neve és azt mondta, hogy örül, hogy ezt adtam neki.

Eperfagyi: a hányásra én is colát olvastam valahol.

Ti nem fogytatok egyébként. Én kb3 kg-ot. Ahhoz képest,hogy egyáltalán nem hánytam és az étvágyammal sincs gond. Szerintetek ez nem baj? Bár álitolag az elején fogyhat az ember.



Köszi a tanácsokat. Gyömbért próbáltam, változó. Colán meglepődtem, mert amúgy se nagyon iszom (nem túl egészséges), de lehet, hogy megpróbálkozom vele. A jégkocka és a hideg dolgok ideig óráig működnek. Most már több napja este van a nagyobb baj.

Viszont ma határozottan bejött a görögdinnye. És még bent van, úgy tűnik a Pocaklakónak is ízlett. Ezen felbuzdúlva készítettem túrógombócot (közepén egy eperszemmel) és hozzá epres öntetet. Isteni volt, de most harc van. Gyerek küldi vissza, én meg sajnálnám.....

Érdekes, hogy a nevek már szóba kerültek. Nekem világ életemben az arab eredetű lánynevek tetszettek. :) Ez a pici Egyiptomban fogant, úgyhogy lassan kötelező lesz arabos hangzású nevet választanunk. :)
Vendég
 


Nevek: mi Máténál megvettük az utónévkönyvet de halálra röhögtük magunkat és ha nem lennének kategorizálva külön a fiú és lány nevek, bizony gondolkodóba estünk volna...pl Asszunta...nővérem azt mondta ha fiú akkor legyen Ivó, ha lány akkor meg Elitta :)))
Nekem lány névben a FAnni a favorit (Balla FAnni szerintem jól is hangzik) a lényeg, hogy ne nagyon lehessen becézni kicsinyítőképzővel. Én útálom ha le KAtikáznak...Máté csak akkor Mátéka ha rosszat csinál:)

Hú Eperfagyi oylan gombócot guríthatnál ide vagy tizet kapásból! A kóla azért szokott hatásos lennei, mert van benne koffein is meg cukor is ami kicsit helyre billenti ezeket a dolgokat. A lényeg, hogy ki kell belőle keverni a bubikat különben ...

Betti fogyni? ÁÁÁ én már nem fogok. Igaz csak 5 kiló maradt rajtam de az stabilan. Se le se fel...bár nem vészes mert régebben elég deszka voltam. Most meg olyan pihe puha :) :)
De teljesen normális ha fogysz! Lessz ez még így se.

Mágnes! újságot én is akartam eltenni neki de valahogy elmaradt..apára hiába bíztam ilyen dolgokat amig bent voltam. Pedig akartam egy napilapot hírekkel és valami bulvár újságot..azon jót lehet nevetni madj 18 év múlva:)

Én tök jól vagyok egész nap. Reggel gyorsan dobok egy rókát, aztán eszek egy kefírt kiflivel meg iszok egy kávét és tök jó. Nálam úgy látszik ez vált be. Érdekes nekem nincs bajom a kávéval, sőt jót tesz mert padlón van a vérnyomásom.
katuska79
 
 


Katuska!

A név választásnál nekem is ez a fő szempont.
Én is annyira utálom amikor még duplán és triplán becézgetnek!

Kép
nika28
 
 


Katuska:
Őszintén szólva az újsággal mi is így jártunk volna.. Elterveztem, aztán kisebb gondom is nagyobb volt, hogy vetessek újságot. Ráadásul Anna olyan gyorsan jött, hogy 2-3 órával a születése előtt fel sem merült bennem, hogy aznap találkozom vele :)
Szerencsére Apu rendezett egy bulit az unokája tiszteletére, és az egyik kolleganőjétől ezt kaptuk ajándékba.. :) Vagy 10 napilap, úúgy örülök neki :)

Nevek:
Annával nem volt kérdés, 4 éve póbálkoztunk, már a legelején tudtuk, ha lányunk lesz, Anna lesz. Pontosabban a neve László Anna Sára. Szerintem dallamos :)
Most megint lánynevünk van, elvileg Dóra vagy Dorottya, de nekem nagyon tetszik a Boróka is.
Ha kisfiú, akkor a Máté a favoritom, de Apát nem lehet meggyőzni egy nekem tetsző fiúnévről sem... :cry:

Nekem megszűnt a hányinger.. :) Ja és a hideg cola tényleg jó rá!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


PL Katikácska? KAtalinkácska...

Évi tök furi a vonalzód...elvileg én előrébb vagyok a hetekben mégis több napom van hátra, mnt a neked. Miért?
katuska79
 
 


Tényleg Katuska, hogyan lehet, hogy több napod van hátra??? Bár valamelyik oldalon akartam csinálni a Cintiának vonalzót és hiába írtam be a születési napját, mindenáron 11 évesnek írta. Többször is megcsináltam, de mindig 11-nek adta ki. :?

Fiu nevet nehezebb találni. Bár lányom lesz ugyis :lol: Ugye a kinai naptár megmondta. :lol: De a fiúnevek közül találtam a napokban egyet ami tetszene,jobban mondva kettőt. Az egyik a Noel, a másik az Artúr. Férjemnek a Noel nem tetszik. Csoda, hogy az Artúr meg igen. Ki igazodik ki ezeken a pasikon??? Lányban Anyukám az Opált mondogatja. Minél jobban mondogatom, annál jobban tetszik már. Véleményt szeretnék!!!!!!!!! :lol: :lol:



Ja és az arab nevek nekem is tetszenek. például a Káleb, de sajnos a vezetéknévvel nagyon hülyén hangzanak. :cry:



Szép napot mindenkinek!

Asiye
Igen... :lol: :wink:
Én is január 15 körül szülök majd várhatóan.

Név
Valami olyant szeretnénk majd adni a gyerekünknek, ami több nyelven is érthető (magyar-német-angol-spanyol nyelvterületen él a család)

Betti
Előfordulhat fogyás. Az, hogy mi kóros, mi tartozik még a normálishoz, az nagyban függ a kiindulási súlytól. Más elbírálás alá esik az, ha valaki 100 kilóból fogy, vagy 45-ből.

Eperfagyi
Jó ötlet ez a gombóc :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Kismamik!

Üdv az Újaknak!
No, ma megjártuk a Balatont, voltunk kicsit szétnézni Siófokon ebben a remek időben. Hajókáztunk is! Bébikének tetszhetett, mert kicsit nyugtot hagyott a hányingert tekintve - persze, azért messze nem tökéletes :oops:

Vcrane: mivel ez az első terhességem így érdemben nem tudok nyilatkozni a tesztek %os pontosságát illetően. Csak annyit írtam le, amennyit a 21 hetes ikerterhes szintén gyógyszerész barátnőm, valamint az orvos férje mondanak, illetve ami a Géndiaknosztikai központ honlapján áll. Egyébként a kombinált tesztet a 12. héten csinálják. Ennél többet nem tudok róla :) Csak paramamiként mindent megcsináltatok :lol: Egy vérvétel belefér

A rosszullétekre visszatérve, nekem a sárgadinnye-görögdinnye kombináció behűtve nagyon bejön. Anyukám készíti nekem tonnaszámra :lol: :lol: Eperfagyi! Nekem is este vannak ám bajok, mit nekünk az állítólagos reggeli rosszullét, van az egész nap :( :(

Nevek: Mi Lucát terveztünk ha kislány, Dávidot,ha kisfiú. De mivel január 2 lesz elvileg a nagy nap, így elgondolkoztunk, hisz Luca napja dec 13, Dávid dec 30....
Így most lánynak a Zitát szánjuk, ha fiú, lássatok csodát, nagy eséllyel indul a Máté :lol: :lol: Vagy Bence és Ákos. Lányban tetszik még a Niki, Virág, Zsófi. Valóban, lánynevet egyszerűbbnek tűnik választani.
Nagyon tetszenek, amiket Ti választottatok!

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Igen Kata lánynevet sokkal könyebb választani..Meg ugye arra is ügyelni kell, hogy majd nagykorában is jó legyen.Unokaöcsém aki Bence kb 7 éves lehetett mikor mondta, hogy Ő most már nem akar Bence lenni hanem Béla (A barátja is Béla) mert hogy néz majd ki öreg korára, hogy Bence bácsi..szerinte ez becenév:) azóta megbarátkozott ezzel a szerintem aranyos névvel. És igen a mai világban mikor egyre mobilabbak leszünk érdemes külföldön is használható vagy legalábbis átirhító nevet választani.

Kata vigyázz ezzel a parasággal mert kihasználják ám! Hajaja és majd mi lesz ha megszületik! Akkor kezdődik majd az igazi para! Úgyhogy csak okosan mert különben a végére inged gatyát rámegy az orvosokra stb-kre...
katuska79
 
 


Kata

http://www.downszures.hu/site.php?mid=1

Én az alapos, hozzáértő szakember által végzett UH-ra szavazok...
:wink:
Vendég
 


Vicky!

Az is meglesz :wink: Különben épp ezen a fórumon, de nem tudom, melyik topikban méltatták nagyon az Isternhegyit, hogy majdan a 4D UH, meg ezek a szűrések jók.

Katuska,jaja, én is ettől tarok, tudom, hogy aktuálisan minden korszakban megvan az aggódnivaló, most éppen az, hogy még oly pici, hogy fogalmunk sincs róla, hogy mit csinál odabent, később, mikor mozog, akkor miért nem mozog többet/kevesebbet :lol: :lol: Én nem tapasztalatból beszélek, csak látom a környezetemben a 20-21 hetes kismamikat, hogy ők is mindig találnak aktuális aggódnivalót :oops: Persze, az ember mindent megtesz, vigyáz magára, betartja, amit a doki mond, tehát józan ésszel belegondolva nem lehet baj...meg persze olvasunk, hallunk, látunk annyi mindent, hogy mindent belemagyarázunk a saját terhességbe :oops:
OK, ígérem, nyugiban maradok, mert minden biztosan rendben lesz :D

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Vicky,

megnéztem a linket, szerintem szinte egyről beszélünk :wink:

http://www.gendiagnosztika.hu/gendiagno ... ebben.html

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Kata
Írtam neked privit :wink:


http://www.vitalitas.hu/konyvek/genetika/gen1.htm
Itt is sok hasznos dolog olvasható
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: