Új privát üzeneted érkezett!

Nócika!

Én a DM-ben vettem egyszer, de múltkor a gyógyszertárban is mutatta nekem a néni...
Rá van írva mindenféle csoda szöveg, hogy milyen érzékeny, közben pedig csak 50-es az érzékenysége. (Egy csomó másik már fele annyi HCG-t ki tud mutatni.)
Vendég
 


Szoval azt mondod van attól még jobb is??? Akkor te miért pont ezt szeretnéd???? És mi a véleményed a Gabriellről????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Szerintem a Gabrielnek elfogadható az érzékenysége. Ha jól tudom 25-ös.

Én csak azért szeretném, a Clearblue-t, mert ha van baba, akkor nem két csík jelenik meg rajta, hanem egy kontroll csík és + jel! Ez pedig nagyon tetszik nekem. :oops: :D :roll:
Vendég
 

 
 

Nálatok is ilyen szélvihar van, vagy ismét csak minket tisztel meg ez az időjárás? Bár az is igaz, hogy teljesen kiszellőztette a meleget... :D
Vendég
 


Igen nálunk is van szél rendesen! Mondjuk igy talán kicsit jobban fogunk alukálni!!!! Esönek semmi jele arra se????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Amugy még jó hogy nem szedtem be ma sz első bogyot a gombára amit adott tegnap a doki, mert, he netán van bent albérlöm akkor nem lehet beszedni! Még jó, hogy elolvastam a beteg tájékoztatot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És te hogyhogy még nem alszol????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Na jól van látom elmentél tyutyukálni! Mindenkinek nyugodalmas JÓ éjszakát kívánok! :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok, jó reggelt!

Gabi, nagyon rossz volt olvasni is a történeted...remélem, mihamarabb zebrát mutatsz Te is fel...

jó, hogy beszéltek a tezstekről, nekem eddig fogalmam sem volt ilyenekről, hogy érzékenység, meg hogy egyáltalán milyenek vannak...úgy látom, eddig kétfélét írtatok...van több is? a legjobb, legérzéeknyebb melyik? és milyen áron lehet kapni?

Kép
arwen***
 
 


Asiye!

Mikor mégy orvoshoz?(Nem emlékszem, mit írtál legutóbb...) Gondolom, akkor valamennyire megnyugszol majd, ha orvos is lát...a teszt viszont céééééép, és bíztató...

Nócika!

lehet, hogy baba van a dologban, drukkolok nagyon!

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt!

Nócika!

Tegnap este még kiteregettem egy adag mosott ruhát, és utána már nem volt kedvem visszakapcsolni a gépet. De csak éjfél körül szoktam elaludni.
Eső szerintem nem nagyon volt itt. De még nem is néztem.

Szorítok, hogy baba legyen! Előbb teszt és csak utána gyógyszer! (Ha negatív.)

Arwen!

A teszteknek alapvetően 3 fajtája van:
-vizeletsugaras (amire rá kell pisilni, vagy összegyűjtött vizeletbe is márthatod)
- kazettás (pár csepp pisit kell egy pipetta segítségével egy apró nyílásba csepegtetni)
-tesztcsík (szintén összagyűjtöt vizeletbe kell mártani)

Ezek a technikai részei, Te döntöd el, hogy melyik a szimpatikusabb.

A lényegesebb dolog szerintem, hogy milyen az érzékenysége, tehát mennyi HCG hormont tud kimutatni egységnyi vizeletből.
Ha jól tudom az EU szabvány 25-ös. Tehát ha ilyet találsz nyugodtan megveheted. Hallottam már 10-ről is, de még nem láttam és találtam sehol. És van ugye az 50-es, ami 1-2 nappal később tudja csak kimutatni, mint az előzőek.
A tesztek érzékenységét általában feltüntetik a dobozon vagy a használati utasításon.

Az árak teljesen változóak. Én általában azt szoktam megvenni ami 7-800 Ft körül van. De lehet kapni 1500-2000 Ft-ért is. Olcsóbban én még nem talátam, de már hallottam róla.

Remélem pontosak voltak az infóim. :roll:
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek és szép napot!!

Tegnap színházba voltam (Operettbe) a Menyasszonytáncot néztem meg és fél 12-re értem haza, így most elég fáradt vagyok :P

Cat, a lányomat is a Sotén szültem és a következőt is itt fogom, a dokim nagyon jó doki :P :P

Hát én is várom már a textes korszakot
:P :P

Asiye, gratula neked a pozítitv textekhez :!: :!:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


nyugalomról nem biztos hogy rólam kéne azt a bizonyos szobrot építeni :):):)gyerekem 10 perc alatt fel tud spanolni pedig régen nagyonhíres voltam a türelmemről meg a nyugalmamról :):):):):)

Gabi: úgy irigyellek a színházért :):):) biztos jó volt :) régebben én is nagyons sokat jártam színházba

nika70
Salgótarján
 
 


Mónika,

Én is elég türelmes tipus vagyok, de a lányom engem is hamar ki tud hozni a sodromból :twisted: , főleg mostanság már flegma, visszafelesel, "tinis" hiszti stb.

Hát igen, nagyon jó volt én is már kb. 10 éve nem voltam. :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Sziasztok!

Kislibus!
Ugye, hogy milyen jó itt :?: Gyere sűrűbben hozzánk :!: :!:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Arwen!
A Fogamzás/LH tesztek topicban lehet Huncutkától LH és HCG teszteket rendelni, elég olcsón!!!! Az első oldalon fent vannak az árai is..... és tőle lehet 10-es erősségű HCG tesztet rendelni, ami elég korán, már peteérés után 10-12 nappal már csíkos lehet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Gabi!
Én is nagyon irigyellek a színházért!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Történet
> Fiatal újságíró utazik Székelyföldre, interjúra. Kérdezi is az öreg
> székelyt:
> -Bátyám! Tudna egy történetet mesélni az olvasók számára?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd felesége a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén, fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát, és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez nagyon vidám történet! Van valami más is?
> -Persze fiam! Ecce eltűnt a szomszéd birkája a nagy erdőbe.
> -És? Mi történt?-kérdi az újságíró
> -Mi férfiak összegyűltünk a falu főterén fogtunk egy üveg pálinkát,oszt
> megkerestük.
> -És meglett?-kérdi az újságíró
> -Meg fiam. Megittuk az üveg pálinkát és mindannyian a magunkévá tettük.
> -Hát ez egy kicsit morbid történet! Van valami szomorú is?
> -Van fiam! Ecce én is eltűntem a nagyerdőbe......

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy öregember üldögél egy padon, odaül mellé egy menő punkcsávó a
szivárvány színeiben játszó hajjal.
Az öreg csak bámul rá hosszasan.
Végül a punk nem bírja tovább cérnával és megkérdezi:
- Mi van tata, még soha nem csinált semmi vadat életében?
Mire az öreg:
- Dehogynem fiam, egyszer kegyetlenül berúgtam és megkeféltem egy papagájt.
Azon gondolkodtam nem vagy-e a fiam...

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Móricka áll az óvoda udvaron és a karbantartó bácsira mutogat, aki a földön fekszik:
- Úgy kellett, úgy kellett!
Odajön az óvónéni:
- Móricka, nem szégyelled magad? A bácsi leesett, te meg kigúnyolod?
- Igen, mert csúnyát mondott rám.
- Mit modott?
- Azt, hogy "Ne rázd a létrát te kis szarházi!"

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, de totál kész vagyok!
Ma volt egy kisebb balesetem!
Lezúgtam a buszról , még jó hogy a fiam babakocsiát a barinőm megtartotta. Nekem a bokám akkorát reccsent, mintha egy mamutfenyőt vágtak volna ki!!!!!!!!
Lányok és sírva zokogva féllábon urálva, a barátnőmre és a babakocsira támaszkodva mentem be az Örsön a rendelőbe.
Az Árkádnál száltunk le, ott történt. Aztán ilyen állapotban át a sugárba, majd át a rendelőbe, ami ott van a Sugár és az IKEA között.
Még szerencs hogy rendes dokit fogtam ki.
Sírva mentem be hozzá :oops: :oops: :oops: .
Mondta hogy röngen én meg hogy babás vagyok. Azt mondzta akkor hétfői várjunk, csak ha nagyon szükséges akkor csinálnak, hiába van ólom köpeny. Azt mondta zúzodás mindenhol, szerinte első vizsgálatra törés nincs, de ha hétfőig nem javul akkor valószínüleg eltört, akkor röntgen.
A férjem jött értünk, tiszta ideg, holnap ölben fog vinni nőgyógyászhoz. :oops: :roll:
Nem birok lábra állni :cry: :cry: :cry:

A tesztekről Catherine kimerítő kiselőadást írt!! :lol: :lol: :lol:
Ami az én képemen van , a két nagy-vizeletsugaras-a DM-ből van ONE MINUTE 749-, a másik kettő kicsi gyógyszertári kék csík a neve és ugyanaz a forgalmazója és gyártója mint a GABRIELLNEK.Én a GABRIELLT szeretem de mostanában nehéz kapni.

Zsuzska köszi a poénokat, legalább pár percig nem jajgattam fájdalmamban. :?
Szóval holnap megyek dokihoz :roll: :roll:
mennem kell

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!
Pihenj sokat addig, és drukk holnapra!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
Küldöm a pozitív energiákat!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


asiye: te lány vigyázz magatokra pihenj sokat jegeld és pocold fel nekem a bokám rendszeresen kifordult régebben és pár nap alatt rendbejött bár sokáig még bicegtem. de ennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++++hogy ne elgyen semmi baj

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok szép estét mindenkinek!

Asiye! Nagyon vigyázz magadra! Remélem, hogy a bokád tényleg csak megbicsaklott és nem tört el! Szoval szerintem is pihentesd pocold és jegeld!

Csajok! Én olyan furin érzem magam! Lelkileg! Ez a marha nagy bizonytalanság! Ma akartam vanni tesztet, mert voltunk a tescoba munka után, de csak ez a gagyi Lily volt és én abba többé nem bizom! Lehet valakinek jó volt, de nekem nem! Szoval a cicim feszül, de semmi más a mencsi érzéssel kapcsolatban! Egyébként marha sokat szédülök és délutánonként émelygek! De érdekes csak délután meg esténként szoktam! Szoval ezért nem értem! Vasárnap van anyukám szülinapja és csütörtökön meg apácskáé! Szoval szerintem vasárnapra azaz holnap veszek egy Gabriel nevü tesztet! :roll: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Asiye!

Sajnálom ami Veled történt!
Remélem nincs törés, és hamarosan jól leszel!
ÓVATOSAN! (Ezt szoktam Beninek is mondani. :D )
Holnap doki után írj!

Nócika!

Vegyél tesztet! A reggeli rosszullétnek csak a neve reggeli. Valójában bármikor lehet. Vagy soha. :wink:
Nagyon várom az eredményt!
Vendég
 


Cat! Veszek tesztet, de csak vasárnap csinálom meg! Persze, ha addig még sem jön Mikike! :roll:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

asiye!
hú,de megijesztettél...nagyon sokat gondoltam Rád...nem lesz semmi baj, ne félj, erős mamának csakis erős kis magzatja lehet!

Szerintetek normális, hogy ránéztem tegnap a Kedvesemre, belegondoltam milyen csodás apa lesz belőle majd, és ezen elpityeredtem? Szegény nem tudta mi bajom van...

Sokszor szóba kerül azért a baba dolog mostanában...pl. hogy ő imád hétvégén délig aludni...mondtam neki múltkor, hogy használja ki még a maradék időt, mert egyszer csak arra kel majd, hogy gyerekek ugrálnak a hasán :D

Szóval lehet vele erről is beszélni...és Cat, lehet, mit lehet, biztos igazad lesz, nem mondani fogja, hogy na kicsim, vágjunk bele, hanem majd a tettek mezejére lép... :)

szép napot Mindenkinek!Asiye, várjuk, hogy gyere majd :!:

Kép
arwen***
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Csak beköszönök, mert kicsit zsúfolt napom lesz, és nem tudom mikor tudok jönni legközelebb.

Asiye!

Remélem jobban vagy! Várom az eredményeket!

Nócika!

Te is beállhatsz a türelmesek táborába. Úgy látszik már csak én maradok ezen az oldalon? :oops: :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Köszönöm, hogy aggódtatok értem és gondoltatok rám.
Ugyan ugy vagyok, szerencsére nem rosszabbul. Azt mondta a doki, ha van valami törés akkor mára sokkal rosszabbul leszek. Akkor szerencse, hogy nem változott. Talán holnapra már javul is a dolog. Tegnap hozott a férjem az egyik barátunktól mankót, ami megtámassza a könyökömet. :roll: :lol:

Nócika!
Én is azt mondom, csak a neve reggeli rosszullét. Nekem is álltalában este felé van. :lol: Türelmes vagy, de igazad van
A Gabriell tényleg nagyon jó csak mostanában semelyik gyógyszertárban nam kaptam. Remélem te sikerrel jársz.
Van nekik másik tesztjük is, amiz én is csináltam, KÉK CSÍK a neve, de ez tesztcsík. Olyan a doboza mint a Gabriellnek, még az anygyalka is rajta van, csak a neve egyszerűen ennyi.KÉK CSÍK.
Láttad nekem már a 12.dpo-n kimutatta.
És tényleg nem a legdrágább a leg érzékenyebb.
Nagyon jók még a CORAX-ok.

Arwen:
Szerintem normális hogy így gondolod, pontosabban szerencsés vagy te s hogy ilyen férfira találtál, akivel kapcsolatban így érzel.
Nagyon sokan nem találnak ilyet egész életükben.
Remélem mi itt, mindannyian elmondhatjuk magunkról ezt :lol: :wink:

Nika!
Köszi a tanácsot, megfogadom, fepócolom magam :lol:
Meg a drukkot is! :lol:

Zsuzska.
Neked is minden energiát köszönök, remélem már meg is érkezett a reggeli gyorssal! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert ma szükségem lesz rá!

Gabi! Raktál már fel képet a lányodról? Ha nem akkor megnéznénk!! :lol: :lol: :lol:
És neked is köszi!

Kislibus!
Gyere sűrübben, ha jól érzed itt magad, mi örülünk neki, ha te is írsz magadról és ha erősödik a topic jókedve.

Most megyek, a barátnőm olyan drága hogy mikor indult munkába a férje elhozatta magát és már itt van, segít nekem meg vigyáz a gyedrekekre.

Jövök este a hírekkel, talán még egy kis petezsák fotóval is :roll: :lol:
Remélem nem sírva, hanem nevetve :lol:

Szép napot

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Catherine ne haragudj kihagytalak! :oops: :oops:
Minden jót neked és látom nagyon belemerültél te is a teszt tzémába meg ilyenek. :lol: :lol:

Szép napot neked is!

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye,

szörnyű ami tegnap történt, remélem hamar rendbe jön a lábad :shock:

Nócika,

drukkolok neked ezerel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A lányomról majd hétvégén rakok fel képet, mert le kell kicsinyitemen őket, túl nagy felbontásuak ide.
Hétvégén remélem jó idő lesz mert vasárnap megyünk az OÁZIS-ba lubickolni. :lol:

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Arwen!
Én is el szoktam pityeredni, ha arra gondolok, hogy apácskából milyen jó apa lesz majd..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cat!
Én csatlakozom hozzád, iszonyatosan türelmetlen egy nőszemély vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Asiye!
NAgyon drukkolok értetek, és már nagyon várom a pocilakó képét :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lábadat polcold és jegeld, gyorsanmeg fog gyógyulni :wink: :wink: :wink:

Gabi!
Jó lubickolást nektek :!: :!: :!: :!:
Mi a barátainknál fogunk lubickolni, ha a víz már lesz olyan meleg, hogy a medencébe be lehet menni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóci!
Azért megkérdezem a mi patikánkban, hogy itt lehet-e kapni a Gabrielt, ha te nem találsz,jó :?: :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Sikerült felraknom egy pár képet mégis a lányomról ezek tavaly készültek a MissMini szépségversenyen, már sajnos nem ilyen hosszú a haja mert megunta és levágatunk na nem rövidre de már csak a lapockájáig ér kb. majd csinálok mostani képet is és rakok fel. örülök, hogy igy érdeklődtők iránta. :P :P :P :P

Puszi

Gabi :lol:

Ime a képek:
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
minimano74
 
 


Bocsi az első kettő otthoni én készítettem de ez is tavalyi

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


Gabi!
Hogy neked milyen helyes lánykád van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hogy tud pózolni..... csak nem manökennek készül???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lányok! Én azt gondoltam, hogy eggyen-ketten írtok, de csak a többiek késöbb csatlakoznak! Én is csak este szoktam jönni, de valahogy az egész éjszakám pocsék volt! Nem bírtam aludni és erre mikor már egy kicsit birtam volna azaz most apácska látom még alszik! Hát szegényt ugy felráztam, mert azt hittem elaludt! Erre közli, hogy meglepiből van itthon! Mondom neki jó-jó, hogy itthon vagy, de jobban örültem volna neki, ha akkor maradsz itthon 1 napot mikor én 2 hete szabin voltam! Na szép! Egyedül akar lenni! Kiakadtam mint a kakkukos óra! Amugy köszi Zsuzska, hogy megnézed a tesztet, de én most nem tudom mi van! Mert ugy feszül a cicim, hogy az nem igaz! Az se jó ha cicifixben vagyok, de az se jó ha nem! Szoval lehet hogy csak késik és még is megjön???? Nem tudom!!!! :? :? Szoval ez miatt is feszült vagyok most! Valojában félek egy kicsit! Meg is venném a tesztet meg nem is! A hasim sem fáj! Meg semmi más tünetem nincs! Na szerintetek ilyenkor mi a nyavaja van velem?????

Gabi! Ez a leányzó gyönyörű! Mint egy igazi kis hölgy! Nagyon édes! A haját írigílem ám!

Asyie! Én nagyon remélem, hogy kizárolagosan jó hirekkel jössz! Mert két ilyen jó erös csíkos tesztel mást nem láthat a doki mint egy szép kis petezsákot! Szoval várjuk a képet!!!!!

Cat! Miért akarsz te ezen az oldalon maradni?? Én ezt nem értem!!! Te is babás leszer hamarabb mint gondolnád!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Gabi: gyönyörű lánykád van:):):) mindig ilyen hajat szerettem volna de hát sajna nem jött össze :):):):)

Nócika: szerintem cat arra gondolt hogy ő a türelmetlenek táborában marad azon az oldalon :):):):):)míg minket a másik táborba sorolt :):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Köszi Nika! Így már világos! Csak én olyan mintha most egész máshol járnék! Talán a holdon?????

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!
Bekukkantottam mert kiváncsi voltam Asiye-re. Mi van vele? De okosabb lettem.

Asiye: remélem a lábad javulgat és ha bicegve is de mosolyogva hozod majd nekünk a jó hírt a petezsákról:)

Sokatok ismerlek bár van akivel mg nem találkoztam. Ha nem bánjátok akkor maradok itt a topicban hisz ez a topic rám is aktuális. Idén áprilisban sajnos volt egy méhen kivüli terhességem így lecsúsztam erről az évről de a 2009 es évbe bele férek:)

Minimaó: Csudi helyes a lányod:) Azt hiszem a pasikat pár év múlva fogja szédíteni rendesen:)

Kép
csucsu05
 
 


Minimanó!
Nagyon szép kislányod van. Gratulálok! :lol:

Csucsu!
Gondoltam ám rád!
Ma orvos után akartam neked megírni a privit!
Aranyos vagy hogy aggódsz, remélem nem járok ugy mint te! :?
Lassan készülök, mert a férjem jön majd értem és egy lábbal hogy fogok fürdeni?(tegnap képtelen voltam :oops: )

Majd jövök!
Sziasztok!

NÓCIKA!
Ne félj a teszteléstől!Ha pozitív nagy öröm. Ha negatív :cry: -jobb a biztos rossz mint a bizonytalanság!
Reméljük hogy öröm lesz a vége!!!!!!!! :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Szia Csucsu drága!
Hogy vagyok? Mikor fogtok neki a babónak??

Asiye!
Nagyon várunk majd a szuper hírekkel ám!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Asey! Remélem nem tört el! Vigyázz magadra!

Zsuzska! Jók voltak a viccek ám!

Én az első pozitiv tesztemnek mér nem tudom megmondani, hogy mi volt, mert utána kidobtam. (lehet ez volt a baj) Azóta már sokfélét kipróbáltam. 10-est nem csinélnék, mert kimutathat olyan terhességet is, ami még nincs rendesen beágyazódva, és igy a mensessel kilökődik. Akkor meg inkább ne tudjam, hogy terhes voltam....

Türelem: Most azt szugerálom magamnak, hogy lehet, hogy nem is lenne baj, ha még 5 hónapig nem lenne baba, mert most nagy változások lesznek az életünkben (új munkahely, új lakhely), persze nem állunk neki védekezni, de talán igy kevésbé fog fájni, ha piri megin beköszön... Ha meg esetleg mégse köszön be 4 hét múlva, akkor is csak 5 hét múlva fogok tesztelni.. :D

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!
Na igen, ha lefoglalod magadat, legalább nem ezen fogsz rágódni, hogy most hány nap múlva is lehet tesztelni először? Meg mi van már megint??? Eltelik az idő nagyon hamar.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!

Az az idő hamar eltelik a pé-ig, aztán utána általában vénszorog, mint a csiga, én meg minden egyes nappal jobban várom, hogy na ott vagyunk már?? Eltervezem, hogy ekkor meg akkor fogok tesztelni, ha nem jön meg, stb. Könyvet kéne írni a babatetvezés pszichológiájáról.... :lol:

Kép
kislibus
 
 


Na azt hiszem, hogy jó kis terjedelmes könyv kerekedne belőle :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Én iszonyatosan nem tudok várni és mindig rögtön akarom tudni, hogy mi újság? És amikor késik egy napot,már tisztára kivagyok :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Én attól vagyok ki, ha megjön. Késni nem szokott, most is korábban köszönt be...
kislibus
 
 


Hát nálam is korábban jött három nappal, mint szokott :shock: :shock: :shock: :shock:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ti aztán "termeltetek" rendesen. :D

Asiye!

Mi a helyzet? Doki mit mondott?

Nócika!

Valóban arra gondoltam, hogy a türelmetlen oldalon maradok.
A topic-ban pedig mindenki maradhat, hiszen 2009-ben tuti szülünk! :D :D :D
A mellfeszülés a baba jele is lehet! :D

Csucsu!

Jó, hogy idetaláltál! :) Egyre többen vagyunk, és jó társaság!!! :D :D :D

Kislibus!

Hallomásom szerint ha valaki régóta próbálkozik, akkor sokat szokott segíteni egy "rumlisabb" hónap, amikor nem a babára koncentrál. Olyankor a baba is beköltözik a pociba. Talán kicsit szégyenlős, és nem szereti a túl nagy figyelmet... :oops: :D

Sajnos ha valaki jól ismeri a testét, az az érzékeny teszt nélkül is tudja, hogy egy mensi normális, vagy más is távozik a szokásos pirin kívül.

Zsuzska!

Végre nem csak én vagyok türelmetlen! :roll:

Különben én is úgy gondolom hogy a pé utáni idő a leghosszabb... Talán a mostani után be is tervezek egy nyaralást. Akkor lehet, hogy gyorsabban eletelik az idő, és a baba is jobban meg tud kapaszkodni.
Sajnos most is úgy vettem észre, hogy a beágyazódással volt baj. Már másodszor egymás után...
De jobb így, mintha beteg lett volna. Senkinek nem kívánom azt, hogy látnia kelljen az újszülött babáját inkubátorban, csövekkel a testében! Iszonyú látvány! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

De a lényeg, hogy süt a nap, és ez hétvégére is így marad! :D :D :D
Vendég
 


Gabi!

Bocsi hogy kihagytalak!

A "kislányod" már nem is kislány! Mi is ilyen gyorsan felnőttünk anno?
És nagyon szép! Lesz majd gondotok a psaikkal! :twisted:

A haját nem csodálom, hogy le akarta vágatni. Vagy csak én nem bírom elvidelni, ha túl hosszú? Olyan sok a macera vele... :roll:
Vendég
 


Cat! Ez a rumlisabb hónap nekem nem jön össze! Legyek akármennyire elhavazva a munkával, akármennyire figyeljek oda a házvásárlásra, a kutyanevelésre, a baba dolgo mindíg az első helyen szerepel a prioritások közt. Szóval ezen mindíg van időm agyalni! :?

Kép
kislibus
 
 


És ne monnya senki, hogy ez nem jó, mer én tudom ám!!! Csk úgy kószálnak jobbra balra a gondolataim, az agynak nevezett légüres teremben és aztán a baba csillagképnél jukadnak ki...

:D
kislibus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: