Új privát üzeneted érkezett!

De jó,Szilzi Te itt vagy? Jó, hogy így bíztatsz,köszike. ígérem még ma rakok fel képeket. Biztosan találok valamit,habár nem nagyon állok lencse elé az utóbbi években. De majd keresek.

Pá,tényleg megyek.

Kép
flóra 11
 
 


Tök jó fejek vagytok, hogy végre rendesek kitesztek magatokért, írtok, és nem nekem kell írnom a sok rizsát! :D :D :D :D
Flóra, baromi jó, hogy ilyen sok gyereket akarsz, akkor biztosan nem olyan rossz az a gyerekvállalás! :twisted: :twisted: Különben nem szeretnél még egy bébibogyót! :D :D :D Mindenki úgy néz ki, ahogy, és mindenki akkor akar babát, amikor. Én sem tetszem magamnak, de persze ezt nem árulom el. Nektek sem!!!! :D :D :D :D Egyébként meg hogyan nevetnénk ki a barátnőnket? :shock: :shock: :shock: Én bennetek csak a jót nézem! Jó, persze, másban is (nem mindig :twisted: :twisted: :twisted: ). A lilibigyót mindjárt megnézem.

KépKép
benó
 
 


Lilibigyó:
Trying to conceive (gőzöm nincs, mit jelent, de ott van)!

KépKép
benó
 
 

 
 

Flora ne viccelodj mar!Miert nevetnenk ki?Tedd csak fel azokat a kepeket! :D En peldaul nagyon aranyosnak kepzellek el.Szoval olyannak akire ranez az ember es olyan jo erzese lesz.Es a tobbieket is ilyennek kepzeltem es nem csalodtam! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ticker ez a vonalzo angolul.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hol lehet olcso LH tesztet venni?Mert a DM-es nagyon draga.

Kép
Kép
eynoyin
 
 


LH teszt? Az melyik? :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Én sem tudom mi ay ay LH teszt.

Nos,lányok.Tettem felképeket. Frisseket. Most ilyen kövér vagyok. :( Egyébként rengeteg ismerőst találtam az oldalon, de nem jelöltem mindenkit, mert sok olyan van,akit én ismerek,de ők engem nem. :) Na,lényegtelen. Viszont megtaláltam a három fiamat is.A legkisebbet az apja regisztrálta és nem tudom miért írt be neki hülyéket, de lakhelynek Pozsony van beírva, családi állapot pedig kapcsolatban a 13 éves gyereknek. Jó, mi? Na, de ez az apja stílusa. Sose volt esze, nem is lesz. És az exemet is megtaláltam. A fiúk vezetékneve Oriskó, mint az apjuk. Norbert, Péter és Bálint. Rákereshettek, ott is vannak képek.

Kép
flóra 11
 
 


Vagyis az az..... Bocs,elírtam. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Jaj,most nagyon izgulok,hogy mit szóltok a képekhez..... :roll: Ti mind olyan csinosak vagytok,szépek és fiatalok. Most meg meglátjátok, hogy milyen öreg nyanyával leveleztek.... Hát tudom,hiába érzem magam fiatalnak, attól még nem vagyok mai gyerek. Sajnos.
Köszönöm a vonalzót,megyek megnézem.[/img]

Kép
flóra 11
 
 


Fúúú, én meg már kezdtem azt hinni, hogy nagyon-nagyon kövér vagy! :D
Megnéztem a képeket..
Kedves Flóra, a mosolyod elfedi azt az egy-két kilo plusszt! Tudtam én, hogy egy kedves csaj vagy!
Nekem nagyon szimpatikus vagy Te is. :)

Kép
szilzi
 
 


Szilzi, köszike, aranyos vagy. Attól még tudom, hogy kövér vagyok, de igyekszem most leadni valamit ebből. A fiaim képeit is megnézted?

Kép
flóra 11
 
 


Igen, meglestem Őket. Bálint fiad gitározik is??? Ő igazi rossz-csontnak tűnik, de nagyon helyes.
Ha lesz egy kis időd, leírhatnád, hogy vártad Őket és a születésük történetét! Igazán büszke lehetsz rájuk, gondolom az is vagy. :)

Ja és nagyon szép nevük van! :) A leánynak mi lesz a neve??

Kép
szilzi
 
 


Flora pont ilyen aranyosnak kepzeltelek. :D Mar azt hittem hogy tenyleg kover vagy de ez egyaltalan nem igaz. :wink:

Az LH teszt a peteerest mutatja,ugyanugy pisilni kell.A DM-ben van nagy zold dobozban a terhessegi tesztek mellett 5 db es 2500 ft.Ovulacios tesztnek irja a doboz.Ugy mukodik hogy pisilsz,ha 1 csik nincs pe ha 2 csik akkor 12-24 oran belul lesz pe.A dokoineni ajanlotta. :D Gondoltam ezt is ki lehetne probalni. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi, én láttam ilyet a Tesco-ban is, ha gondolod holnap megnézem mennyibe kerül, de úgy emlékszem ott sem olcsóbb.
Ma szalma vagyok, ráér valaki?

Kép
szilzi
 
 


Igen szilzi, én.

Kép
flóra 11
 
 


Örülök neked! Nincs kedved írni a terhességeidről?

Kép
szilzi
 
 


De, írhatok. Ez egy örökös téma,ugye?

Kép
flóra 11
 
 


Helló, lányok, én még nem néztelek meg az iwiw-en, vagyis mondhatnám azt is, hogy azért nem írtam, mert már megnéztelek, de ez nem igaz! :D :D :D Csúnya volt? :twisted: :twisted: Mi most csavarogtunk a férjemmel, meg vásároltunk holnapra mindenféle fittyfenét, szívesen írnék, de most kezdődik 10 perc múlva egy thiller (mindig van 3/4 10-kor a Movies 24-en), és azt muszáj megnéznem! :D :D :D Babás sztorikat én is szívesen olvasnék. Írj, írj! Kedves, aranyos barátaim, most gyorsan megnézem a Flórát!!!!

KépKép
benó
 
 


Igen! Igen! :D :D
És Ildikó, tudom, hogy szereted az irodalmat... Tudnál ajánlani valami jó verset az esküvőre? Nekem nagyon tetszik a "Ne rejtőzz el, úgyis látlak..." kezdetű, de az túl rövid. Ismered? Valami hasonlót szeretnék.

Kép
szilzi
 
 


Aha! Szóval Benó Neked fontosabb egy film, ami ráadásul félelmetes, mint mi! :evil: :D :evil: :D
Jó mozizást!

Kép
szilzi
 
 


Benó a versajánlást tőled is várom!!

Kép
szilzi
 
 


Csatlakozom az előttem szóló nullgyerekes barátnőimhez: nagyon kedves, barátságos arcod van, ilyennek reméltelek!
Évi, ne vegyél LH-t, mert én vettem, de tök gáz, hogy el fogod használni 5 nap alatt és utána meg azt gondolod, hogy nem is most kellett volna kipróbálni, hanem néhány nappal később vagy előbb vagy valami, tehát nem fogod tudni, mi van. Velem legalábbis ez volt, és a patikában 3 ezer valamennyiért vettem. Drága mulatság. Inkább rendelj az interneten ovulációs törpemikroszkópot, de azt sem igazán ajánlom, mert annál meg állandóan páfrányt fogsz látni, amikor nincs is páfrány (az jelzi a peteérést). Bocsi, lehet, hogy nem így lesz, csak magamból indultam ki.
Puszillak benneteket. Jó éjt, kedves, aranyos fejű barátocskáim!
Senki sem banya!!!!! :D :D :D :D :D :D (Engem kivéve.)
Puszi :!: :!: :!:

KépKép
benó
 
 


Verset holnap ajánlok, csodálatosakat, várj meg vele, please, most megyek nézni a horrorisztikus filmet! Hatalmas puszi!

KépKép
benó
 
 


Már el is kezdődött! Miattatok! :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Bocs, már itt vagyok. Csak kikísértem a páromat, mert éjjelesre ment, én is szalma vagyok. Aztán becsöngettem az exemhez, (velem szemben lakik), mert a fiúk átmentek oda. Csodálkoztam, hogy miért nem jöttek vacsizni, hát most látom, hogy ott az anyósom. Aztán rögtön fel is húzta az agyamat. Nem hogy örülne neki, hogy a fiúk eddig is vele voltak. Az exem elment valahová, nincs otthon. Hívtam a fiúkat vacsizni, erre az anyós kijelentette, hogy már ettek, még akkor,amikor vacsora volt. Hogy most már lassan aludni mennek. Hát ilyen korán nem szoktak járni aludni. De nem szóltam, csak a fiúkat hívtam, hogy akkor jöjjenek, mert már késő van. Mire az anyós kijelentette, hogy tudja, hol szoktak aludni, elkészíti nekik az ágyat. Na, most végül én vagyok a hanyag anya a szemében, aki nem ad vacsorát a fiainak és nem törődöm velük. Hétvégén meg szoktam nekik engedni, hogy az apjuknál aludjanak,mert ott van 4 számítógép és tudnak netezni kedvükre. Most meg az anyós azt hiszi, hogy naponta ott alszanak?! És most ezért ítél el, mert nem tiltottam el a fiúkat az apjuktól? Végül még az sül ki belőle,hogy a fia nevelte fel a fiúkat. :shock: Hát ebből nem kérek. Eddig sose mondtam nekik, hogy nem mehetnek át, de azt hiszem most ezen változtatni fogok.

Kép
flóra 11
 
 


Ne húzd fel magad Flóra! Szerintem minden anyós bolond kicsit, mert az Ő kicsi, drága fiuk... Én csak a tesóm ex anyósát látom, de az nagyon gáz. Hónapokig megsem kérdezi mi van a gyerekekkel, utána meg kijelenti, hogy Ő megpróbálta, de a tesóm, nem hagyta, hogy ott legyen! Ami ökörség, mert én is tudom, hogy nem is hívja Őket, sőt az unokája maga megmondja neki. Mégis a tesóm a rossz :evil: :evil:

Anyukáddal mi lett?

Kép
szilzi
 
 


Jaj,lányok, mind nagyon aranyosak vagytok, hogy vigasztaltok. Majd idővel lecserélem a képeket teszek fel másokat is. Több nem fért fel.

szilzi: Köszi a fiúnevekért a dicséretet. A nagyfiú az apja nevét kapta, a másik kettőnél fontos volt számomra, hogy szép magyar neveik legyenek. Ha lányom lenne, Flóra lenne a neve. A párom után,aki Flórián. :D

Kép
flóra 11
 
 


Olyan furi, egyszer Ildikó, egyszer Flóra...

Igaz történetet várok, ne színezd ki, hadd tudjuk meg milyen valójában. Csak őszintén!!

Kép
szilzi
 
 


Hm... Miket meg nem tud az ember!! :D :D

Kép
szilzi
 
 


Anyu egyelőre még van magának. Nem lakik tulajdonképpen sehol. Olyan értelemben, hogy egy falun van albérlete, de ott nem akar lakni,mert azt mondja, hogy ott nincs senkije, mindentől messze van, meg persze nem tudja fizetni. Eddig a tesóm fizette neki, de már nem támogatja őt tovább. Felkérte őt, hogy költözzön ki. Itt, ahol én lakom megvan a családi ház, ahol szintén nem lakhat, mert az hatalmas, emeletes ház, azt sem tudná fenntartani. Most az van, hogy végre belátta, hogy ezt a házat el kell adni. Eddig nem akarta. Van egy barátja, aki itt él ebben a városban, ő is albérletben lakik. Nos,általában nála van. Nem akaromelkiabálni,de egyelőre letett arról,hogy idejöjjön hozzám.Szerencsére, mert hely sem lenne.

Kép
flóra 11
 
 


Most a terhességről gondolod az igaz történetet?

Kép
flóra 11
 
 


Igen a terhességről és persze a szülésről és utána mi volt... Tudod mint a gyerekeknek.. :)

Kép
szilzi
 
 


Ja,persze. Eddig a párom nevét nem írtam. És igen,én Ildikó vagyok,szeretem a nevem, de az Ildi változatát rühellem. :? Viszont az Ildikó, Ildóka,Ildó, ezek jók. A Flóra topiknév meg a kislány miatt jött. :)
Egyébként a Bálint fiammal kapcsolatban nagyon igazad van. Ő nagyon nagy csibész! Gitározik ő is és Péter is. Rokkerek.Most ezt a korszakukat élik. A nagyfiam pedig Komáromban egyetemista,az itteni Komáromban. Pedagógiára jár, számítástechnika-angol párosítás. És még nem is újságoltam,hogy most fogják kezdeni már a gyakorlatot,hamarosan. Vagyis le kell tanítaniuk néhány órát. Mindenkit elhelyeztek valahol sulin. A fiamat pedig Magyarországra helyezték, magyar Komáromba, de nem tudom pontosan melyik sulira.

Kép
flóra 11
 
 


Rögtön írok. A verseknek utánanézek majd. De van egy kedvencem. József Attila: Rejtelmek.
rejtelmek
Rejtelmek ha zengenek,
őrt állok, mint mesékbe'.
Bebujtattál engemet
talpig nehéz hűségbe.

Szól a szellő, szól a víz,
elpirulsz, ha megérted.
Szól a szem és szól a szív,
folyamodnak teérted.

Én is írom énekem:
ha már szeretlek téged,
tedd könnyüvé énnekem
ezt a nehéz hűséget.

Kép
flóra 11
 
 


Szóval az első gyerek:
Még május környékén eldöntöttük a volt férjemmel,annak idején,hogy összeházasodunk. Akkor nem lehetett csak úgy jegygyűrűt venni nálunk. Csak akkor vehettünk, ha a községházán bejelentettük,hogy szeretnénk összeházasodni.Bejegyezték az esküvő pontos dátumát is és akkor kaphattunk egy igazolást,hogy igen, szándékunkban áll összeházasodni. Gyűrűt csak úgy vehettünk az üzletben, ha ezt az igazolást bemutattuk. Nos, bejelentkeztünk, de persze a szülőknek nem szóltunk. Az igazolást már júniusban megkaptuk. Júliusban megvettük a gyűrűket, augusztusban volt az eljegyzés. 19-én. Előnászútra mentünk augusztus 20-án Budapestre. Élveztük az ünnepi műsort. Késő éjjelértünk a rokonokhoz,ahol aludtunk. Ők már előtte bíztattak minket,hogy náluk nyugodtan lehet eksön,hiszen tudják,hogy nincs alkalmunk együttlenni. Hát addig csak egyszer voltunk együtt,vagy kétszer. Szóval volt eksön.Persze szeptember elején rájöttem,hogy jön a baba. A szüleim Bulgáriában nyaraltak.Mikor a hosszúútról megjöttek hulla fáradtan,már a kapuban lekaptam őket, hogy beszélnemkell velük. Persze rögtön gondolták,hogy mi a helyzet,de megkértek,hogy legalább hadd aludjanak előtte. Nem kíméltem őket,igaz?

Kép
flóra 11
 
 


Hát nem sokat tétováztatok az biztos! :D Hát így kell csinálni! :D
De ez a gyűrű dolog nagyon gáz!
Tovább...

Kép
szilzi
 
 


Nos,ilyen könnyen teherbe estem. És ez a gyerek igaziünnepi gyerek. Augusztus 20-án fogant és pontosan Anyák napján született,május 7-én.
A terhesség:
Amíg nem késett,addig nem éreztem semmit.Aztán egyik nap olyan érzésem volt,hogy most rögtön megjön,következő nap pedig semmit,vagyis azt, hogy nemfog megjönni. Akkor még tesztek nem léteztek.így csak vártam. A barátnőm,aki azóta a komaasszonyom lett, viszont a szülészeten dolgozott. Egy reggel bevittem hozzá a vizeletet,elküldte laborba. Pár napon belül jött az eredmény,pozitív. Gratulált a babához. Viszont volt még egy aranyos történet ezt megelőzően. Jó barátnők voltunk mindig,de elfoglalt mindkettőnekt az udvarlás,meg nyár volt,nyaralgattunk,így kb egy hónapig nem találkoztunk. Egyszercsak összefutottunk az utcán,a barátnőm pedig újságolja,hogy képzeld, tervezzük az esküvőt,mondom mi is. Aztán mondja,hogy terhes,erre én, hogy én is. Akkorát nevettünk. Egy hét különbséggel mentünk férjhez és 10 nap van a gyerekeink között.

Kép
flóra 11
 
 


Mikor már tudtam,hogy terhes vagyok,jobban figyeltem magamra. A szagoktól nagyon rosszul voltam. Nem mehettem be drogériába,mert majd el hánytam magam. Undorodtam a cigi szagától. Legundorítóbb volt,ha a férjem ruháján megéreztem. Pedig ő erős dohányos még ma is. Ha cigi szagú volt,az volt a bajom, ha fogat mosott utána és bekente magát arcszesszel,akkor meg attól undorodtam. Végül más arcszeszt kellett használnia. Nekem is lekellett cserélnem az addig kedvelt dezodoromat. Undorító szagú volt minden,főleg az édes illatú kozmetikumok. Az autóban a benzinszagtól voltam rosszul. Enni nem tudtam. Elmentünk a férjem nagymamájához búcsúba. Erőltette,hogy egyek. Kirakta a levest, mikor kiment, gyorsan kicseréltem a férjemmel a tányért,aki közben már megette a levest,hogy egye meg helyettem is.

Kép
flóra 11
 
 


Húúú, na ez aztán őszinte!

Kép
szilzi
 
 


De aztán elmúlt ez az émelygés, csak a második hónapban volt,meg a harmadik elején. Kicsit le is fogytam,úgy két kilót. De aztán már jól voltam,jártam munkába,egyáltalán nem volt semmi bajom. Szinte alig híztam,pár kilót, a hasam sem nőtt meg különösebben.Egészen a nyolcadik hónapig senki nem is akarta elhinni,hogy terhes vagyok. Akkor kezdtem kismamaruhát hordani, aztán már látszott a pocim. Addig csak olyan volt,minta meghíztam volna. Az egész terhesség alatt az utolsó két hónapban híztam a legtöbbet. Végül 10 kg-t híztam. Ebből a szüléskor rögtön lement kb.a fele,a többi aztán. Még többet is lefogytam, vékonyabb lettem,mint előtte.

Kép
flóra 11
 
 


A terhesség további részén már csak egyszer voltam rosszul. Akkoriban fejeztem be a nevelőnői sulit. Nyolcadik hónapban voltam,mikor vizsgáztam. Előtte a vizsgához írtam a zárómunkámat. Egész délután feküdtem féloldalt az ágyoés írtam.mikor végül felálltam, rohantam hányni.Aztán teljesen jól voltam,felöltöztemés bálba mentünk. Biztosan megnyomtam a babát.

Kép
flóra 11
 
 


Nem volt kényelmetlen a terhesség csak a vége fele. Akkor már hajolni nem tudtam,olyan volt,mintha valami bot lenne bennem,ami nem enged lehajolni. Mindig le kellett guggolnom, ha valamit fel akartam venni. Meg fekvő helyzetből volt nehéz felállni vagy felülni.

Kép
flóra 11
 
 


Még nem untatlak benneteket?

Kép
flóra 11
 
 


De nem ám!!!! :D

Kép
szilzi
 
 


A szülést úgy vettem, hogy nagyon örültem neki, hogy most egy különleges dolog történik velem,mert egy új életet hozhatok a világra. Boldog voltam. Mikor megindult a szülés a szüleimnél laktam, mert a férjem akkor épp katona volt.Mert akkor még az kötelező volt. És hogy ne legyek egyedül a lakásban, ott voltam a szüleimnél. Hajnalban arra ébredtem,hogy mi volt ez? Olyan érzés volt,mint amikor a baba mozgott, csak erősebb. Visszaszundítotam, de 15 perc múlva megint. Felültem az ágyban, mértem az időt,hogy rendszeres-e a fájás. Ha rendszeres, akkor megindult a szülés. Közben írtam levelet a férjemnek. Aztán ébresztettem a szüleimet. Hívták a mnetőtés bevittek a kórházba. A mentőben, gondolom a stressztől, elmúltak a fájásaim.Mikor felvettek, akkor 10 percenként jelentkeztek. Aztán kaptam egy ágyat,lefeküdtemés elaludtam. Reggel fél hétkor ébresztettek, hogy nem akarunk szülni? Ki az ágyból és járkáljunk. Hát sétálgattam,de nem jöttek a fájások. Egy másik barátnőm is dolgozott a szülészeten,ő bejött hozzám. A dokim megvizsgált, nagyon lassan nyitódtam. Aztán a barátnőm elintézte, hogy kapjak valami szurit. Ettől besűrűsödtek a fájások. Közben guggolásokat is végeztem,hogy én is gyorsítsam. Mondjuk ez a szakasza nem volt egy leányálom,de rövid ideig tartott.Amikor jött az első tolófájás, az nagyon jó volt. Megkönnyebbülés. Teljesen más érzés, az már nem görcsös fájás volt, hanem egy kellemes, olyan ellazulós érzés. Na innentől kezdve 5 perc alatt kinn volt a baba.

Kép
flóra 11
 
 


Aztán kaptam megint valami szurit, hogy múljanak el a fájások, de túlkorán adta be a nővér, így a placentát nem tudtam megszülni. De nem volt probléma, a nővérke kicsit megsímogatta, masszírozta a hasamés kicsúszott a placenta is. A placenta súlyát mérik szülés után, a nővérke szólt is az orvosnak, hogy kicsi a placenta,mire az orvos: Hogy a baba sem volt nagy.
2850 g-al született a fiam, 47 cm. Kicsit kisebb volt,igaz. Na de a placenta azért volt kicsi, mert a fele bennem maradt. És ezt senki nem vette észre! Pedig megvizsgált a doki. Szüléskor ugye átmetszette a gátat, ezt szülés után bevarrta. De mivel nagyon véreztem,rögtön a varrás után, még a szülőasztalon vizsgálgatott. Akkor látta,hogy bévül is beszakadtam,talán túl gyorsan nyomtam. Ekkor kifejtett, lehúzta a méhem, bevarrta belül,majd újbólkívül is. Az összes öltést éreztem. Nem mertem szólni miatta, azt hittem,hogy ez így normális. De ha ilyesmi történne veletek,hogy érzitek az öéltést, szóljatok, mert a többi gyereknél nem éreztem semmit.

Kép
flóra 11
 
 


Te jó ég! Benó, ez kész horror, hagyd a filmet és gyere vissza!! :?

Kép
szilzi
 
 


Végül még két órával a szülés után is megvizsgált a doki,mert nagyon véreztemés nem tetszett neki a dolog.Mégsem vette észre,hogy valami maradt ott. A kórházban hőemelkedésem lett, nagyon gyenge voltam,szédültem. De aztán kicsit erősödtemés már haza akartam menni, így nem vallottam be,hogy hőemelkedésem van. Otthon napról-napra lázasabb lettem. A nővérke járt ki hozzám becsületesen. Aztán már a doki is kijött a 10 napon,hogy megnézzen engem,miért vagyok lázas. De pont aznap reggel, ahogy zuhanyoztam,nagy elképedésemre valami csúszott kifele belőlem. Mintha belek jöttek volna ki. Na akkor csúszott ki, amit bennem hagytak. Majd egy méter hosszú volt, mintha erek lettek volna összetekeredve. Nagyon megijedtem,képzelheted. Az egész kicsusszant a kádba. Bedobtam a vécébe és lehúztam. A doki azt mondta, hogy meg kellett volna hagyni,hogy meg tudja nézni,mi volt az. Undorító.
Nem akarlak elijeszteni benneteket, veletek ilyen biztos nem fog történni,ne féljete. Azóta már vizsgálnak UH-n szülés után is,ha valami gyanús.

Kép
flóra 11
 
 


Mondom én, hogy horror :? :?

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?