Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húh, hát most én se tudok sokat írni főleg az új oldal miatt :D

Toxo....hát igen én ugyan így vagyok vele mint te kgaba! Nekem is voltak mindig macskáim, és nekem most is van két perzsacicám, és egy kutyám is! És nekem is negatív lett Kyránál! Ami ugye jó is meg rossz is, és én se tudom, hogy hogy lehet, de hát ez van! Én most már, hogy tudom hogy babás vagyok nem nagyon érek hozzájuk, és az almot is a párom takarítja! Ez a legtöbb amit tehetek! Remélem most is minden ok lesz :)

Kiváncsian várom mi volt a dokinál, ugyhogy siess, én most még leszek egy ideig :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Na, visszatértem, degeszre éve!

Akíra:
Én úgy tudom, hogy a legfontosabb, hogy az almot ne Te "kezeld", úh ügyi vagy!!!

Na, doki:
Voltam, és mondta, hogy annak csak örüljek, ha nincs panaszom. Persze az uh mond el igazán mindent, de megvizsgált, és mondta, hogy ez alapján MINDEN RENDBEN!!!! Ffi ököl nagyságú a méhem, ahogy ilyenkor kell. :lol: És attól is megnyugodtam, hogy a méhem helyre állt magától (mert erösen hátrahajló volt), úh nem kellett neki megigazítania.
JA!!!!! És meg tapinthattam a kis gombócot!!!! :lol: Kérdezte, hogy éreztem-e már? Csak n´ztem rá bután, és akkor a hasamra tette a kezem, és megmutatta, hogy ott van a gombócka!!! :D :D :D :D :D :D :D
El kell majd mennem kardiológiára.

A lényeg:
márc. 17. UH!!!!, és ápr. 8. köv. vizsg.

kgaba
 
 


Nekem a toxoplazmát a vetélés után csinálták és pozitív lett, de nem friss fertőzés volt, tehát nem attól volt a vetélés. És nekem sose volt macskám!! Úgyhogy nem sok összefüggés van. Bár Angliában volt egy macska, aki mindig a mi tányérunkból evett. A családnak így volt természetes, én meg nem hittem a szememnek amikor először láttam... :shock: Szóval ott simán összeszedhettem... De legalább ezen már nem kell paráznom! :lol:

Kgaba
Miért kell kardiológiára menned?

marek
 
 

 
 

Sziasztok!!!

hűűű...4napig nem volt netem és most hirtelen nem is tudom utolérni magam! :shock:

üdv az újaknak! :D

kgaba: megkérdezhetem,h ki a szolnoki dokid?csak mert én is szolnoki vagyok!és ha minden rendben megy,akkor én ott fogok szülni!

ne haragudjatok,h most senkire nem reagálok,de annyi mindent olvastam és,h új lap van nem nagyon emlékszem egyesével a dolgokra! :lol: :oops: de igyekszem újra becsatlakozni! :roll:

kérdés:
mi a véleményetek a gravidáról és a duphastonról???

adri
Vendég
 


Marek - toxo:
Persze nem csak a macsek a forrása. Amit én még olvastam: fertözött föld (pl macskakakás), mosatlan zölds-gyüm., nem eléggé hökezelt hús. Aztán még biztos van egy millió forrása...
De a lényeg, hogy már nem okozhat gondot Neked! :)

Marek - kardiológia:
Van egy minimális visszaáramlás a szivemben, mert nem teljesen zárnak jól a billentyük. Azt mondták anno asportkórházban, hogy kb minden 2. embernek (vagy nönek?) van ilyenje, nem kell aggódni, de ilyenkor azért jól utána kell járni.

kgaba
 
 


Ja, MAREK!!!

Ma a védönö, és a doki is azt mondta, hogy ha fáj vmi, akkor inkább vegyen be az ember gyogyeszt. Tudom, hogy korábban pont én írtam azt, hogy ne, mert a gyógyszerészek ezt mondták. De a doki és a v.nö is elmondták, hogy az az alapvetö gond, hogy ugye (érthetö módon) nincsenek kísérleti eredmények arról, hogy a gyógyszerek (pl fájdalomcsillapító) milyen hatással vannak a babára, mert ugye ki az a hülye, aki ezzel kísérletezik...

kgaba
 
 


Adri:
Dr. Erdödi Zoltánhoz jártam magánrendelésre, nagyon elégedett voltam vele. Legjobb lett volna, ha felköltözik Pestre, és maradhat ö a dokim. De ezt nem akarta... :?

kgaba
 
 


Koszi a valaszokat mindenki! Holnap felhivom a klinikat, es megprobalok toluk beutalot kerni..... itt mindenhez az kell.... :? :wink: Almot en sem cserelek mar evezredek ota, csak etetek, es neha simi, de mindig szigoruan kezmosas utana...... egyenlore meg bent alszanak velunk a cicak, mert kulonben nem tudunk aludni a sirastol, de probalom oket kiszoktatni.... szerintetek ez gaz????

En csak a duphaston-hoz tudok hozzaszolni, en szedem napi 3x1, hogy jobban tapadjanak a babak..... mellekhatasrol nem tudok, mert annyit szedek, plussz amugy is rosszul vagyok egyfolytaban, hogy nem tudom, mikor mi ut be eppen.... de a gravidarol hallottam, hogy rosszul voltak, hanytak tole...

Kgaba, dejo, hogy erezhetted a kis 'gubodat' :lol:

dragonfly
 
 


Én szedtem a Gravidát és soha nem voltam rosszul. Most az Elevitet szedem, mert Czeizel azt javasolta, van itthon még egy fél doboz Gravida is, majd ha elfogy az Elevit, akkor lehet, hogy újra azt szedem. Ja, és most hányingerem van, de nem hiszem, hogy az Elevittől...

marek
 
 


Sziasztok!!

Megjöttem a dokitól. KÉT ÓRÁT !!!!! vártam, bosszantó nagyon. Mikor eljöttünk a váróban kb. 12-n, a lépcsőházban ugyanennyien vártak még. (19:50 körül)
igazából nem derült ki semmi, a méhem nagyobb, de kb. sem tudja, h mennyi idős. Pénteken UH, akkor kiderül vagy beborul....

Ugye az normális, ha vizsgálat+rákszűrés után van pici vér??

Bocsi, nem írok senkinek, de igyekszem majd pótolni!

(Apa elintézte, h pénteken más megy helyette tárgyalni így mehetek UH-ra. )

Perdo!
Épp akkor jöttünk el, amikor csörgettél. Nem akartam a szakadó esőben felvenni..BOCSÁNAT! Kíváncsi vagyok mikor végeztél Te......

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu!
Nekem direkt mondta a doki, hogy a rákszűréstől lesz egy kis vér, ne ijedjek meg. Nekem mondjuk nem, de fel voltam rá készítve, hogy lehet...

Jóccaka!
Megyek izzadni... :arrow:

marek
 
 


Hajrá, Marek!!!! :D

Zsuzsi! A péntek már nincs is messze!!! :lol: :lol:

kgaba
 
 


Marek!
Én is Elevitet szedek és nincs hányingerem.

Hajrá mindenkinek, aki orvoshoz megy!

Jó éjt!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Én ma megyek UH-ra, de már most agyon izgultam magam! :lol:
Két napja evvel álmodok! Borzalom! Pedig próbálok nem rá gondolni! De jó lesz már túllenni rajta! :D

Hát nem tudom, én most szedek Elevitet de nem minden nap, majd akkor szedek minden nap ha ma minden ok lesz! Viszont Kyrával ilyenkor már Vuk környékezett reggelente, most viszont semmi! Lehet az Elevit miatt van? :roll:

Zsuzsu, igen a rákszűréstől lehet vér! Ezt nekem is mondta még anno a dokim Kyránál :) Ugyhogy semmi gond :)

Marek, remélem lassan jobban leszel már! És a továbbiakba elkerül a betegség! :)

Dragonfly, nem hiszem hogy attól hogy bent alszanak a macskák bajod lesz, hisz napközbe is ott vannak! De mondjuk a nyávogást abbahagyják elég gyorsan! Nálunk is úgy volt, hogy velünk aludtak kicsi koruk óta, de mikor már közeledett Kyra születése akkor kitettük őket a nappaliba, mert tudtuk Kyra fél éves koráig a mi szobánkba fog aludni, és akkor meg már nem akartam ott a macskákat! Ha jól emlékszem 3-4 nap volt amíg hozzászoktak! És hát inkább most "vernyogjanak" mint amikor már a gyereket is felkeltik :lol: :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelit!
Már akinek nem evett meg a férje mindent! :roll: :lol: Marad a jól bevált citromos tea...alig várom... Márpedig én el nem megyek a boltba! Ahhoz minimum fel kéne öltözni, én pedig még szeretnék visszafeküdni... :oops:
És akkorát aludtam, hogy még a pisijárat is elmaradt!!! Hurrá! Valamire csak jó ez a hülye betegség!

Akíra
Drukk az uh-hoz! Majd gyere beszámolni!

marek
 
 


Marek örülök, hogy ilyen nagyot aludtál! Akkor tuti jobban is vagy kicsit nem? Hogy bírod a citromos teát? Húh, én csak a citromra gondolok és már gyomorsav túltengésem van :lol:

Visszafeküdni.....irigy irigy :oops:
Kyra most feküdt vissza, de én meg se próbálom ugyanezt, mert sajna rossz alvó és ha lefekszem tuti 10 percet se alszik! Bezzeg ha nem fekszem akkor van hogy 2 órát is alszik! :twisted:
Hát ez van! Pedig olyan aluszékony vagyok mostanság! Olyan jó lenne ha kicsit tudnék aludni legalább délután :cry:

Na de nem panaszkodom, inkább csinálom a dolgom, hogy gyorsan teljen az idő és mehessünk UH-ra :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

köszönöm a válszokat mindenkinek!

kgaba: azt az orvost pont nem ismerem! én Georgievics Jánoshoz mentem,ő régi családbarát,a felesége meg uh-s ugyhogy mostmár,h otthon mindenki tud mindent inkább oda járok!
itt miskolcon felfüggesztem az orvoshozjárást! :roll:

látom eddig mindenki az elevitre szavaz!azért mostmár,ha megvettem csak beszedem ezt a gravidát!
aki szedte az egyébként naponta szedte vagy ritkábban?

a macskás témáról: én már régebben írtam,h velünk meg egy kutya van a szobánkban!engem még mostanában is idegesít,h nem e baj ez,de mi sem rakhatjuk ki,mert szétkaparja az ajtót! :?
de ahogy így többen írjátok,h nálatok is van állat,csak megnyugtat! :D

drukkolok az uh-k hoz!!!

zsuzsu: 2órát várakozni!!! :shock: ez nagyon durva!...

marek:megértelek!bár én nem vagyok beteg,de nekem is nehezemre esik kikelni az ágyból! :D
egyébként hogy vagy már???

én voltam hétfőn és olyn jó volt látni ,h már babaformája van,meg h lüktet a kis szive!még képet is kaptam róla! :D
de még mindig ott van mellette az a hülye sötét folt,ami ugye valószínű,h haematoma! :( az felszívódhatna már!
a barna szerencsére kezd halványulni és ritkulni (de ezt gyorsan lekopogom) :roll:
és nagyon várom már a húsvétot :D a dokim azt mondta,h utána menjek vissza,még egy kontroll és ha minden okés,akkor elintézzünk a védőnőt meg a kiskönyvet!!! :D

ja,és tegnap vettek vért meg adtam le vizeletet,úgyhogy most izgulok,h mi lesz az eredmény! :roll:

még annyi: nekem még mindig nem nő se a cicim se a hasam... :(
ez olyan bosszantó!...

adri
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!

Akíra: Nagy drukk az uh-hoz! :D

Marek: Minél gyorsabb gyógyulást! Pihenj sokat és egyél sok vitamint, mézet!

Nekem a reggeli öklendezés is elmúlóban van lassan. Ami állandó és egyáltalán nem javul, a fáradtság. Egész nap. Képtelen vagyok bármire is koncentrálni. Este 8-kor végem van. A párom lassan már megszokta, hogy egy jó ovis kislányhoz méltóan 8-kor esti puszi van és szundi reggelig. Mire beérek a melóhelyre már álmos vagyok. :D És nekem a hányingerrel ellentétben állandó éhségérzetem van. Amíg eszem, minden jó.
A mellem nekem is nőtt. Egy régi melltartóm van, amit most legalább pont kitöltök. A farmer már baromi kényelmetlen, délutánra iszonyúan szorít, mert akkorra ugye lufi módjára fel is fújódom.

Annyira soknak tűnik az a 3 hét, amikor mehetek uh-ra. Úgy sürgetném az időt.

Remélem, ma szép napsütéses idő lesz.

Kép
barifelhõ79
 
 


Jó reggelt!

Mindenkinek jobbulást, aki rosszul van!

Barifelhő, látom te is beléptél a 8.-ba. :) Gratula! Türelem! Én is csak húsvét után mehetek "leskelődni", és addig is próbálom lefoglani magam, hogy ne mindig körülötte járjanak a gondolataim. Este egy kis hasi simi apától, miközben én hozzád hasonlóan rajtaütésszerűen elalszom. :)

Inez Én sem látok még változást a méreteimben, csak a ciceim fájnak, de már az se mindig. A hasam alsó részén, ahol elvileg a méhem van érzeim, hogy mintha egy kicsit keményebb lenne valami a hájréteg alatt, de semmi több. Mondjuk nem is vagyok és nem is voltam sose törékeny kis nádszál, van hely bőven odabent. Így nem is nagyon számítok látványos változásokra a köv. hetekben.

Marek Jobbulást!

Uh-sok várjuk az élménybeszámolókat!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Zsuzsu! Fél 11-kor végeztem, és még nyolcan voltak utánam!!! Nekem is csinált rákszűrést, és én is véreztem. Sőt ma nem birok ülni meg nagyon állni se, mert fáj a hasam egyből...

Jövök még, csak most ennyit bírt picúr...

Kép

Kép
perdo
 
 


Hajrá UHsok, nagyon drukkolok, hogy mielőbb részesüljetek ebben az élményben!

Betty, aranyos amit írsz... az én párom is minden nap elbeszélget a kicsivel... megmondja neki, hogy mennyire szeretjük és várjuk, és kéri, hogy többet ne ijesztgesse anyukát és apukát... nagyon megható! :oops:

Zsuzsu, Perdo, éjszakai műszak van ennél a dokinál??? Nem semmi... mondjuk az enyém is hajlamos erre, multkor mi is 8 óra után jöttünk el és még voltak utánunk...

Marek, remélem hat már a citromos tea és jobban vagy! :)

KépKép
stike
 
 


Lányok, ez nem semmi ez a doki! Éjjel fél11kor jöttél el? Jesszusom!
Ki ez a doki? Csodatevő? Vagy mi ez a nagy tolongás nála? Meséljetek! :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Én nem is mertem kérdezni. Azt hittem hülye vagyok és én értettem valamit félre...de akkor nem? Este fél 11??? :shock: Az igen!!!

Stike
Alakulok. Bár még nincs kedvem kiszállni az ágyból, de legalább már látom, hogy megmaradok. Meg a lázat is megúsztam. És szerencsére a mai 10 órámból lemondtak 6-ot. Ez most életmentő. A többin meg dolgozatot írnak, azt már csak túlélem valahogy...

Lányok
Ti mennyit fizettek a magánrendelésen? Én most 10-et fizettem, de csinált rákszűrést is. Azt hittem, leesek a székről... :shock:

marek
 
 


Marek, én az előző dokimnál 7et fizettem havonta bármit csinált (uh, rákszűrés akármi)! Most meg 6 a vizsgálat 3 az UH! Szóval így ugye ma 9lesz! Hát igen, ilyenek az árak! Én ennél sokkal olcsóbbat nem is tudok! :?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Heló, Lányok!

Ez a fél11 tényleg nagyon durva!!! Sztem n bizti felhúztam volna magam.

Marek:
Nekem 6000 a vizsg. A magánrendelésén nincs uh, ami részben nem jó, mert lehet külön időpontot kérni a kórházba, de így legalább ezért nem kell fizetni... Eddig viszont még nem csinált citológiát, úh nem tudom, hogy az kerül-e pluszba, és ha igen, akkor mennyibe.

kgaba
 
 


Sziasztok!
jól beindult mindenki.
Marek! Jobbulást! Próbálj aludni amennyit lehet.
Rákszűrésre az én dokim is bezsebel 8ezret. Sima terhesgondozás 5ezer. Feküdjön fel + terhesgondozás: 7ezer. De sógornőm dokijánál terhesgondozés 10ezer. Ez van.
Múltkor én úgy jártam, hogy nem volt nálam elég kp., de nem borult ki a doki, mondta majd legközelebb. Szóval a 10 rákszűréssel együtt nem sok.

Dragonfly! - Melltartókat én is beszereztem már 3 hete, vettem szépeket eggyel nagyobb méretet, mint eddig, és kioperáltam belőle a merevítőt. Meg a push up szivacsot. Így pont jók.

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Lányok! Én a múltkor 10 e Ft-ot fizettem a dokinak, bár első alkalom volt, úgy tudom, hogy aztán 8 e-re csökken, de lehet hogy tévedek. Majd kiderül. Az uh meg 5 e. Mondjuk a dokihoz 6 hetente kell menni és uh-ra is 1 hónap múlvára hívtak vissza. De úgy tudom, hogy a doki nem kér fix "tarifát" a szülésért. Sajnos ez van, de az a pár alkalom, amikor sztk-ban voltam, hááát, inkább nem kommentálom.

Kép
barifelhõ79
 
 


ezek az árak nagyon durvák! :shock:
most mondjam,h én itt miskolcon amikor elmentem, rákzűréssel együtt 5ezret kért, aztán amikor megbeszéltük a dolgokat legközelebb,akkor semmit, amikor meg csak egyszerűen megvizsgált,akkor 3ezret kért el!...
ja és uh-ra akkorra ad beutalót,mikor az aszisztense van,aki nagyon rendes és ő ugye az sztk-ban van!


és nem nagyon tudok itt senkiről,aki ennél drágábban dolgozna!...
Vendég
 


Hát, igen! Szolnokon nekem akkor kellett 2800at fizetni a magánrendelőben, amikor citológia is volt. És amikor volt a cisztám, és rendszeresen uh-ozott, volt, hogy azt mondta, hogy ne adjak semmit, mert semmi új dologt nem tudott mondani...

kgaba
 
 


Halihó!
Én mégse mentem dolgozni...egész délelőtt feküdtem, de még mindig nem tökéletes a dolog és gondoltam inkább most pihenek, nehogy aztán rosszabb legyen...

marek
 
 


Hát vonjuk le a következtetést lányok! El kell költözni Miskolcra vagy Szolnokra :lol:
Mert ez tényleg brutál amit pesten csinálnak! De hát mit tehetük! :roll:
Inkább fizetek és biztonságba tudom a babámat, meg magamat mint az sztk!
Nekem sokan mondták, hogy minek fizetek a dokimnak, és mindek külön doki, az ügyeletesnél is lehet szülni ingyen....hát azt hiszem ez is egy vélemény, de az tuti, hogyha nem lett volna ilyen jó dokim, akkor most a lányom nem élne....ugyhogy én inkább fizetek! :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!!!

Reggelre abbamaradt a vérzés, igazából amolyan hámsérülés féle volt. "természetesen" egész éjjel forgolódtam és stresszeltem magam :evil: :evil: :roll:

Akíra!
Miért izgulsz az UH miatt??? Mesélj mi volt!!! (én is parázós vagyok, de amiatt, h Ábi előtt volt egy vetélésem és nagyon rossz volt UH-n, amikor kiderült, h nem fejlődött, meghalt...azóta parázok az UH-tól)

Marek!
Rég akartam irni Neked -és mindenkinek, akit érint-a megfázásról. Szóval homeos bogyókat lehet. Oxiloc...., Homogene 9 ezek a megfázásra, elszopogatni. köhögésre Stodal és Prospan szirup. nekem beváltak, noha többször voltam megfázva pocakosan.
Remélem jobban vagy és sikerült kiizzadnod!

Adri!
A hematóma, nem jó, de felszívódik. Sok pihenés!! Ne izgulj, majd pocakosodsz! Ábinál én félidősen pocakosodtam látványosan, pedig jelentős túlsúllyal indultam-indulok. Most sokkal korábban látszik, de ugye lazábbak a szalagok....

Barifelhő!
Én is nagyon fáradt vagyok, igaz alig alszom éjjel :o :shock: Délután 1-2 órát próbálok aludni, ha a fiam engedi... Persze alig várom, h a férjem hazaérjen és akkor pihizek. Kitartás a munkában és a várakozásban!!

Perdo!
Így számoltam Én is.........nagyon durva........tőlem kérdezte, h mióta várok és elképedt...
Várom a folytatást, ha Dóri ideenged! Képet is tehetnél róla..
A füldugulásra mit mondott?? Reggel óta nekem is be van dugulva a jobb fülem!

Dokim:
Egy nagyon népszerű doki, de maximálisan emberséges és jó szakember. UH területen is elismert, nagyszerű diagnoszta. Bevallom én amiatt mentem hozzá, mert megtudtam, h a duci kismamákkal is emberséges (sajna volt rossz tapasztalatom). Tényleg nem csalódtam benne, a szüléskor is maximálisan jelen volt, szülés után mindennap meglátogatott.
A gond az Vele, h kissé túlvállalja magát. Tegnap amiatt is sokan voltak, mert előző héten szabin volt...
7 ezer a tarifa, ebben benne van a rákszűrés is. Akkor is ennyi, ha csak sima vizsgálat van. Havonta kell menni várandósan. UH a Női Klinikán van, ingyenesen. Sajna képet nem adnak, de majd 4D-s UH-n. Megmutatom Ábel 4d-s képét, 29 hetes volt akkor a pocakban, két éve pont húsvétkor :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!
A novemberi topicból vagyok! Olvasgattalk benneteket picit. Itt Győrben 7000 a vizsgálat, ami kb 5 perc, plusz a kórházba kell menni UH-ra, ahol kb 3 óra a várakozási idő. Gyerekkel menni no chance, apa szabira megy aznap.
Üdv,
Dalma

Kép
Kép
dalminha
 
 


Kép

és egy kb. 1 hónappal ezelőtti kép:
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Marek
Szerintem tök jól döntöttél, hogy otthon maradtál! Én 2 hete voltam így. REggel még eljátszottam a munka hősét, bementem, aztán az 1. óra után haza kellett jönnöm, mert nem láttam a náthától. A hétvégén kúrálgattam magam, de a rá következő hétfőn elmentem a dokihoz a táppénzes papíromért. Na, akkor mondta, hogy ha jót akarok magunknak és nem akarom elkapni a gyerekektől a Kalicit vagy a Rotát, akkor maradjak a .....-en otthon húsvétig. Szót fogadtam.

Zsuzsi
GYönyörű a kisfiad! Már laig várom, hogy az enyém is felismerhető legyen és ne csak egy pacát lássak az uh-on.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Lányok! Kész anyagi csőd egy terhesség!!!! :shock:
Én még mindig tipródom, hogy melyik orvost válasszam. Tudjátok nem rég költöztem fel Pestre és hál'isten nem volt olyan gondom, ami miatt nőgyogyit kellet volna itt keresenem. Amikor + lett a tesztem elrohantam a kerületi sztk-ba és meglepően normálisak voltak. Nem volt rosszabb, mint a régi magán ahova jártam. SZóval most még mindig nem tudom mitévő legyek.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


egész délután takarítottam aztán kutyát fürdettem és most úgy érzem meg sem bírok moccanni! fáj a pocim a derekam és a hányinger is kínoz! :( ....

marek: én is azt mondom,h helyesen tetted,h otthon maradtál!
szerintem,amég nem érzed úgy,h minden rendben,addig ne nagyon mocorogj!pihizzzz!!!

zsuzsu: Ábi már az uh képen is egy kis tündér volt!nagyon szép kisfiu!!! :D

na én meg úgy döntöttem,h nem szedem a gravidát(még jó,h megvettem)! van itthon aloe berry gél és most utána olvasgattam és csupa jót írnak róla,úgyhogy én most emellett döntöttem!
ittam én azt már korábban csak aztán a nagy reggeli rohanásban elfelejtettem egy idő után! :lol:

közületek issza valaki esetleg???

adri
Vendég
 


Mi az az aloa berry gél? :roll: Én sose hallottam róla...

Adri
De jó neked, hogy van kedved takarítani...vagy energiád...már nagyon gáz ahogy kinézünk, de egyszerűen nem tudom rászánni magam. De azért lehet, hogy mindjárt kimegyek és kicsit összerámolok, mert már nehéz elviselni... :oops: Meg különben se kéne többet aludnom, mert nemtom mi lesz majd éjszaka. Szinte egész nap aludtam :oops:

marek
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk! Holnap jövök részletesen, most csak annyit, hogy vissza kellett állítanom a vonalzómat, mert kiderült, hogy később volt a peteérésem, így a kis drágám még nem lehet 6hét és 5 napos hanem a mostani számítás szerint csak 5 hét és 3 napos! De az kiderült, hogy a petezsák jó helyen van, méhen belül! 28.án megyek újra, akkor már lennie kell szívhangnak is! Addig izgulhatok! Viszont tuti kislány :wink:

Viszont így a szülésem várható időpontja okt.31ről áttevődött november 10re! Ugyhogy azt hiszem itt hagylak titeket :cry:
Ha valaki átvenné a táblát szívesen átadom! Holnap még jövök, addig remélem lesz jelentkező :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
Örülök az uh-nak! Annak nem, hogy elmész... :cry: Én átveszem a táblát, ha leírod, hogy mit kell vele csinálni, bár lehet, hogy hülye vagyok hozzá, a zuram meg nem tud mindig segíteni. Ha van ügyesebb jelentkező, akkor persze inkább az övé... :lol:

Hogyhogy tuti kislány? Megérzés??? Vagy valami más ősi módszer? :lol:

marek
 
 


Na jöttem még egy pillanatra!

A tudomány mai állása szerint a lányok lasabbak de tovább bírják, a fiúk gyorsabbak de kevesebb ideig élnek! Mármint most spermiumokról beszélek :)
És tudom, hogy mi 10.én és 12.én voltunk együtt, és a baba kora azt mutatja a peteérésem 16-18 körül volt! És ezt az időt csak a lányok bírják kivárni! Ugyhogy tuti lány!
Mi kisfiút szerettünk volna, Kyrát is annak akartuk, de hát ha két lányomnak kell lenni, hát akkor legyen :lol: Ugyhogy most már hivatalosan is Fanni :lol:

holnap küldöm mailbe ha privibe megírod a mail címedet! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja, akkor a mi babánk is lány... :lol: De azért még várok a rószaszín ruhákkal... :lol:

marek
 
 


Szia Akira, nyugodtan küldheted nekem is a táblát, szívesen átveszem és ha a megfelelő instukciókkal ellátsz, akkor pláne... :lol:

Sajnálom, hogy elmész, de te már a novemberi oldalon is aktív voltál, nem? :)

Huh, annyi ideig bírják a spermák? Szerintem azok is max 48 órát, de inkább kevesebbet élnek, nem? Mi inkább kislányt szeretnénk, de a páromnak már van egy fia és az egész család inkább erre hajlamos, így valószínű fiú lesz... de azért még reménykedünk! :)

Egyébként, ha már itt a számolgatásnál tartunk: mi meg január 27-28-án voltunk együtt, és a peteérés is ezen napokon volt, előtte meg ugye semmi, mert erre az alkalomra "gyúrtunk", :oops: szóval ha így számolok, akkor nekem is inkább okt vége/nov eleje a várható időpont, mint az okt 22. De majd megvárjuk a végét! Csak jussunk el addig... :D

szép jó napot mindnekinek!

KépKép
stike
 
 


A különféle technikák és praktikák közül talán az egyik legismertebb az ún. Shettles-módszer. Ez a következő elgondoláson alapul: az Y-kromoszómát hordozó hímivarsejtek (melyek közül ha egy megtermékenyíti a petesejtet a baba fiú lesz) kisebbek és gyorsabbak, s csak lúgos környezetben maradnak hosszabb távon is életképesek. Az X-kromoszómás (női) spermiumsejtek bár lomhábbak, de jóval kitartóbbak, s jól tűrik a savas kémhatás kedvezőtlen hatásait.

Itt egy kis részlet az elméletről miszerint lány az én kis Pöttyöm :lol:

Azért néha még visszanézek hozzátok ha nem baj! És ha a táblával kapcsolatosan bámi féle kérdés merül fel csak szóljatok :)
A novemberiek közt megtaláltok :wink:

Mindenkinek további jó pocakosodást :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

akíra Én is sajnálom, hogy elmész, és szt hiszem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy rád nézve kötelezőnek tartjuk, hgoy alkamanként benézz hozánk és elmeéld mi van veletek. :D

stike Nekem ha minden igaz jan. 24-25.-én volt peteérésem és mi is ezekre a napokra gyúrtunk, így sajna én sem tudom kiokoskodni, hogy fütyis vagy sem a pocaklakóm.

Nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de nekem katasztrófális éjszakám volt. Alig aludtam valamit és fájt a pocakom is. Lehet, hogy ez a hülye szeles idő volt az oka? Mit is írtatok, Magne B6? Lehet, hgoy kipróbálom, mert elég kellemetlen volt. Se ülve, se fekve, sehogy sem volt jó.
A lufi effektusra nincs valami jó ötletetek? Semmi olyasmit nem eszem, ami köztudottan fújna, mégis estére katasztrófális állapotok uralkodnak. Elég zavaró. :oops:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Jó reggelt!

Szerintem is valami front lehet, mert nekem is rettenetesen megfájdult a hasam az előbb. Nagyon durván tud fájni...
Viszont én megint nagyon jót aludtam. Ez azért meglepő, mert a tegnapi napot is végigaludtam, aztán már úgy feküdtem le, hogy ebből biztos nem lesz alvás, ehhez képest tíztől fél nyolcig sikerült... Sajnos ma már nem tudok egész nap aludni, mert valamikor dolgozni is kell :cry:

Megkaptam a táblát, ezentúl én csinálom (ha sikerül). Annyit szeretnék kérni, ha valamit kell változtatnom, akkor emeljétek ki, hogy tuti észrevegyem vagy küldjétek el priviben. Mondjuk még mindig nem vagyok róla meggyőződve, hogy menni fog, úgyhogy szívesen átadom bárkinek? Stike?

marek
 
 


Akíra! Kár, hogy átmész a novemberiekhez...

Marek! Jól tetted, hogy pihiztél - az a legfontosabb. Engem ma 4-kor a kinti szélvihar ébresztett, alig tudtam visszaaludni.

Inez! Aloe gél: egyik kollégám mesélte, hogy a felesége végig szedte (jó, mert sok bene a vas, és az emésztésre is jó hatással van). De ő még valamiket szedett - szintén aloe-cuccokat. Akitől vetted, biztosan tud ajánlani dolgokat. Engem nem tudott rávenni, de biztos nem árthat - 4800 grammos lett a babájuk... 8) De megszülte a lány, valami tágulást segítő bogyót is szedett a végén.
Szóval jókat hallottam róla.
Én az Elevitet cseréltem fel 4life-os multivitaminra (vagyis a dokim). Azt mondta nem akar 4,5 kg-os gyereket....

Akíra! Azért majd ha látszik uh-on kislány-e, tudósíts! Nálunk a párom álmodta meg többször, hogy lány...kiváncsi leszek.

Bettyna! Ha gondolod és nincs messze tőled az Uzsoki (14. kerület Hungária krt.-tól nem messze), akkor szívesen ajánlom a dokimat. Kedves, mosolygós 50 körüli nő. Magánrendelése meg a Keletihez van közel. Írj pü-ben, ha érdekel. Biztosan mások is szívesen ajánlgatják pesti orvosaikat, válassz valami közelit. (én kiköltöztem Biatorbágyra, de nem akarok váltani. Amúgy is bejárok kocsival, szóval jó ez így.
Lufi-ügy: nekem is elkelne 1-2 tanács :D Bár biztosan arra is van valami homeopátiás szer, gyógyszertárban segítenek.

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


még valami- fiú-lány-ügy: olvastam a neten, van már valami vérből kimutatható módszer, ami már a 8. héten tutira kimutatja fiú-e vagy lány. A magzat és az anya vére keveredik, és abból ha el tudnak különíteni Y kromoszómát, fiú. Persze tiltakoznak ellene már magzatvédők, nehogy valaki azért vetesse el a babát, mert nem olyan nemű, amilyet szeretne. Fel nem foghatom, hogy ilyen emberek is lehetnek....gondolom nálunk 5-10 év mire lehet ilyen teszt. Mo.on ha öröklődő betegség miatt kell tudni fiú-e vagy lány, inkább 12. héten uh-oznak órákig, hogy meglássák.
Mindegy. Mindenkinek egészséges babát! A ruhák meg lehetnek fehér alapon maci-mintásak. Az jó mindenkinek. :lol:
asszem ideje dolgoznom...ha már bejöttem ;

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

marek:irigyellek,h ennyit tudsz aludni!én minimunk 2x tuti felébredek az éjjel és már 7körül kidob az ágy a pisi miatt és vissza sem tudok aludni! :(
egyébként az aloe berry egy ilyen természetes aloe vera kivonat,ami nagyon egészséges!tele van vitaminnal,antioxidánssal,vassal,stb...
és úgy gondoltam,h inkább ezt iszom mint hogy azt a kémiai bogyót szedjem! :roll:

peva: köszi a tippet!én is megkérdezem a emberemet,h tud e még vami "csodaszert" ajánlani!igazából én azért hiszek ebben,mert ez legalább tényleg bio dolog!
egyébként nem semmi az a csaj!4,5kg-os babát megszülni! :shock:
durva!bár az enyém nem hinném,h lesz akkora!el sem férne bennem! :lol:

szbettyna: a magne b6-ot ajánlotta nekem is a doki,mert lazítja a méhet!nekem is jó volt! nekem 6ot kellett naponta,de sztem elég 3is!ártani nem árt! :wink:

a felfújódásra ősi népi módszer a nyers petrezselyem!nekem ezt mondták!... de reklámozzák a rennie-nek az a felfújódásra való drazséját és mondják,h terhesek is szedhetik!...

a baba neme egyébként engem is nagyon érdekel!olyan jó lenne már megtudni!de erre a barátom mindig csak ennyit mond: "ugyan már babóca,majd megtudjuk!"....
:roll:

egyébként a barátoméknál is inkább fiuk vannak!és akíra leírása alapján is arra tippelek,de apukám szerint a véletlen babák csak lányok lehetnek!:D:D:D

egyébként ti hogy vagytok a koffeinnel???mert én bevallom néha megfeletkezek róla és most is vendégségben ittam kólát,múlt héten egy kávét és szinte minden nap iszom a fekete teát!(nagyon szeretem) :oops:

adri
Vendég
 


Adri
Köszi a tanácsokat! Megyek a gyógyszertárba! :D
Koffein??? Reggelente egy Nescafé 3 in 1, néha egy tea. Az egyik kolleganőm egész terhessége alatt napi 2-3 kávét ivott, mert képtelen volt lemondani róla. Teljesen egészséges babát szült tavaly júliusban. Szóval nem tom mennyire káros...

Az Elevitről azt hallottam, hogy jó (a doki is azt javasolta), de nem árt, ha nem szedjük végig, nehogy óriás baby legyen. :) Ezért én megvettem egy 100 db-osat, amíg kitart szedem,a ztán majd meglátom kell-e egyáltalán valami vagy elég az egészséges táplálkozás.

Szép napot mindenkinek!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: