Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ma voltam kötelező UH-n. A bébivel minden rendben van, viszont a méhlepényem nagyon lenn van, nem a hasfalon. Ez miatt egy picit szomorú vagyok, de nagyon bízom benne, hogy rövidesen feljebb csúszik. A dokim szerint 2-3 hét alatt feljebb kell menni, és így is rendelt vissza.
A hasamra megint a méhszalagok nyúlásását mondta, szednem kell Magne b6-ot vagy Magnetol- valami ilyesmit. Magne B6-ot eddig is szedtem a hasfájásra, az a lényeg, hogy ahogy valamelyikőtök írta, magnéziumot szedjek. Hát az van a magne b6-ban is!! :D

Mia köszi az infót. Hamarosan be is jelentkezem, Apával úgy terveztük, hogy a 22. hét körül megyünk, mert akkor már a pici pofikája is szépen látszódik, a vonalaival együtt, és ez nekem most jó is, mert addigra fel kell mennie a lepénynek, és akkor legalább azt is látnám. Sokat kell oda egyébként várni. Mármint mennyi idővel előtte szükséges bejelentkezni??

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jó reggelt!!!

Csak én vagyok ma koránkelő???? :lol:
Azért remélem legalább Ti tudtok aludni!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Nekem 2 napja fáj a fejem. Szerintem az időtöl. Megyek is aludni.
Ja, 20 hetes vagyok. :D

Jó éjszakát mindenkinek

Kép
dittke
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

Dittke
jövőhéten már jó idő lesz 14 fokot mondanak akkor jobban leszel remélem .Szörnyű lehet a hidegfrontra való érzékenység.Családocskáddal mi újság hogy vannak?

Kislány
Nyugi tutira feljebb megy nekem is rajta volt s mikor utoljára nézték még akkor is nagyon lent volt de már nem rajta és azt mondták, hogy mindíg figyeljük a helyzetét.Ennyi és azért pihizzünk amennyit tudunk

Pussz mindenkinek

tappancs28
 
 


sziasztok!

Tappancs, már egy picit meg is nyugodtam. Csak az ijedtség nagy volt!!! Első babám, vérzésem is volt az elején, most meg ez, és tényleg megijedtem. De most már minden ok. Pihizek, vigyázok és Magne B6-ot eszek!!

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


hahóóóóóóó!

Valakikikikiki..................hun vagytok??????????? :shock:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok

Én itt vagyok! :) Már jobban. Holnap megyek uh-ra! :)

Kép
dittke
 
 


sziasztok!

Na, és ha én vagyok itt, akkor pedig ti nem???!!! :wink: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

hogy vagytok kismamik? én hál'istennek jól, semmi panasz..ami nálam nagy szó :)

beléptem a 2. harmadba és varázsütésszerűen jobban érzem magam..már nagyon várom a pénteket meg nem is.. akkor lesz az UH..és édesapám temetése..remélem sikerül tartanom magam..és remélem egy jó UH eredmény vár rám..így talán könnyebb lesz..

pusz nektek és pocaklakóitoknak,

¤mia¤
Vendég
 


Sajnálom Mia, hogy elment az édesapád.
Fogadd őszinte részvétem.
tudom, milyen nehéz lehet most neked, én már lassan három éve búcsúztam el tőle, de a hiánya még most is ugyanúgy fáj.

Volt egy furcsa álmom még a terhességem elején.
akkor még én nem is tudtam, hogy kisbabát várok.
Azt álmodtam, hogy olyan kedvesen mosolyog rám, ahogyan szokott, és odaad nekem egy kisbabát.
Ennyire emlékszem, semmi többre.
Abban a hónapban tudtam meg, hogy gyereket várok!
Hát nem furcsa?
Soha addíg és azóta sem láttam őt álmomban.
Mégis úgy érzem, itt van vlem, és nem történhet semmi baj!
Vendég
 


szia maria..

érdekes amit mondasz..nekem Apuval nem volt zökkenőmentes a kapcsolatom, de a betegsége közelebb hozott minket egymással..és nagyon megviselt őt ilyen kiszolgáltatottnak látni.. az érdekes az, hogy a halála előtt nála töltöttem egy délutánt és nagyon bensőségesen beszélt a gyermekemről. olyanokat mondott, amit előtte sosem..nem volt egy érzelmes ember, ezért meg is lepődtem a megnyílvánulásain..azt kérte, h a gyereknek nagyon szép szobája legyen, egységes színű, ne rakjam tele szedett-vedett bútorokkal..és, h tegyem magam túl az előző nem sikerült terhességemen,mert az traumát okozott nekem, és ez a gyermek meg fog születni, nyugodjak meg, minden rendben lesz.. ez sokat segít most. ahogy neked is :)

pusz és köszönöm

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok

bpd:46,5 mm
fronto: 61 mm
thorax: 47 mm
femur: 33 mm
talp : 32 mm
humerus : 33 mm

kb. 350gr. , és minden rendben! :D

Kép
dittke
 
 


Ja, és úgy néz ki, hogy kislány.

Kép
dittke
 
 


Dittke!!

Gratulálok!!

¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. 19 hetes vagyok, ma voltam UH-án , és minden rendben van nálunk. Azt mondták talán kislány lesz. ennek örültem mert már van egy kisfiam, ő 3 éves.
(Na, megyek aludni.)

Timi
titimke
 
 


szia Timi! :lol:

üdv a csapatban! szerencséd van, igy legalább kiegyensúlyozott lesz a nemek aránya :wink:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok

Szia Timi!
Mi volt uh-on? Mekkora a babóca?

Nálatok is ilyen gyönyörű ídő volt, mint itt Szegeden? :D

Jó éjszakát

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van és minden rendben van.
Bocsika hogy eltűntem, de elég sokat görcsöltem és pihiztem, főként fekve. De mostmár minden oké, csak a magnézium kellett:) szerencsére.
Ma telcsizett a védőnő, hogy megérkezett az AFP-m holnap megyek érte, március 10-én pontban délben pedig a kórházba UH-ra. Már nagyon kiváncsi vagyok, remélem jól van Bogyesz.

Dittke én is gratulálok a kislányhoz, meg az adataihoz:)
Titimke üdvözlet itt, neked is gratula:)

Jó éjszakát Nektek és szép álmokat:)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok Lányok!

Én sem tűntem el,csak betegek a fiúk,már 7vége óta éjszakázok velük felváltva,mert valamelyik mindig lázas volt!!

Nekem is megjött az AFP-m,de csak a jövő7en megyek UH-ra,mert Apa akor ér rá!Nagyon kíváncsiak vgyunk,hogy még egy pöcsösünk lesz,vagy esetleg.... :lol:

Jön a tavasz,így reméljük lassan mindenki kigyógyul ebből a sok náthából!

Szép napot!!!

Betti

bernus
 
 


Sziasztok!

Betti, jobbulást a srácaidnak!

Ma voltam a védőnőnél az AFP eredményért, jó lett szerencsére, viszont a vércsoportot visszaküldte a Péterfy Kórház, mert itt ahol levették nem írtak rá naplósorszámot, úgyhogy jövőhéten ismételhetem meg. Az UH időpontomon meg megrökönyödött, hogy csöppet későre adtak időpontot, hát igen épp betöltött 20. hétre. De ez van, valamit mégiscsak tudhatott a doki.

Szép napot Nektek!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!!

Ezek a képek tegnap készültek.
Kb. 260 grammosak és 20 cm-esek vagyunk!!! :)))))) És minden a legnagyobb rendben!!! :)))))))

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok lányok!

ma tök jó napom volt. leszámítva hogy bebaktattam a kórházba... gyalog. 20 perc séta, aztán városnézés 8) aztán vissza haza.
eltöltöttem vagy 3-4 órát a városban.

persze az afp eredményem nincs kész. vagyis kész van, csak éppen ma nem adták ki. majd holnap. olyan bunkók. másszak vissza holnap is. nah de kitaláltam ám, hogy akkor kocsival megyek, meg apával és igy a jövő heti uh-t áttesszük holnapra, péntkre 8) ez viszont nagyon jó :D már alig várom.

jah és anyukámmal voltam a városban. vásároltunk is 8) megvettem életem első kismamanadrágját :D :D tök faca. nagyon tetszik. vajszínű vászon nacika. és ennek már olyan igazi hasfogós dereka van varrva. még ki kell találnom hogy hova vegyem fel :D
holnapi uh-ra nem akarom, mert azért a pocimon még nem feszül annyira hogy szép legyen 8) :shock: :?

Kép

Kép
timi1982
 
 


sziasztok!

kislány: gratulálok! nagyon jók a képek! örülök, h minden rendben van! :)

én sajna nem holnap megyek UH-ra, mert mire felvették a telefont, csak keddre tudtak időpontot adni. érdekességképpen: nem találták meg az AFP eredményemet az ambulancián, azt mondták, h kérdezzem meg (ÉN) a laborttól, h megvan-e már. felhívtam a labort, megmondták, h megvan és kiküldték már. visszacsörgetek az ambulanciára, h közöljem a hallottakat.. továbbra sincs meg..megkérdem, h ugyan nem tenné meg a nővérke, h ő felveszi a laborral a kapcsolatot, h mégis hol van az AFP eredményem? erre ő: telefonáljak vissza 1 óra múlva, addig megkeresik (!) megtettem. nem vette fel senki..egész délután 5-ig. vicces, nemde? az UH-t is kb. 4 óra magasságában sikerült elérnem, úgy, h reggel 1/2 10-től hívogattam őket.

na ennyit erről. szóval kedd. megint ez a várakozás..brrrr..

mia
Vendég
 


Timi,

ruhákat én is vettem kb 3 hete , mert már nem fért be a pocak.. :D
2 szoknyát (egy farmer és egy csini masnisat)és egy ruhácskát (Apa választotta). nagyon kényelmesek, remélem még jók lesznek egy ideig, és nem kezdek el rohamosan pocakosodni :)


¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

2 napja pocsékul érzem magam, csak azt nem tudom mi a bajom.
Gyengének érzem magam, szédülök és légszomjam van. Na meg étvágyam sincs. Csak azt nem tudom,hogy mindezt mi váltja ki.

Kislány:
Nagyon tetszenek az UH-s képeid. :)

Timi1982:
Ez az 1982 a születési dátumod? Mert én abban az évben születtem.

Titimke
titimke
 
 


Sziasztok!
Kislány, nagyon édik a képecskék, tündéri ez a picuri, aki már nem is annyira pici:) Mi lesz a neve? (bocsika, lehet már írtad, de én asszem lemaradtam róla)

Mia: Nos igen, ez a magyar egészségügy... gratulálok nekik. Olyan szinten leejtik, hogy mi van az emberrel, hogy az már fáj, a telefon felvétele meg külön szám, és ezt nevezik szolgáltatásnak.... szomorú!!!

Titimke, jobbulást neked, pihizz sokat, és menj dokihoz, nehogy vmi gáz legyen.

Ruciügyben már nekem is lépnem kéne, mert lassan kinövök mindent ami itthon lapul a szekrényemben. Most már ugye látszik is Pindimanó Junior a pociban, már le se tagadhatnám, ha akarnám se:) Csoporttársaim is megjegyezték, hogy még egy hallgató van közöttünk... csak ő anyuci pocijában:) Meg kell hogy jegyezzem, sztem nagyon unta az órát, mert végig ugrált, meg táncizott:) Még nem kötik le őt a számítógépek:D
Nos legyetek jók, pihizzetek. Jóccakát mindenkinek!

Szióztok

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok mamzikák :)

Mindenkinek jó reggelt!

Midenkinek jobb közérzetet a jelenleginél!

Kislány
Nagyon cuki képecskék vannak a pocaklakóról gratula és örülök, hogy minden rendben :wink:

Most látom vannak újjak a csapatban, üdv nektek !

Mia
sajnálom, hogy ennyi bosszúság ért,hasonlókat morgok én is nap mint nap.Ez van sajna nemvagyunk előbbre

Timi1982
jó hogy csak most kellett venned nacit nekem már akkora pocóm van mint aki most megy szülni :lol: no se baj de az gáz 4,5 hó még hátra van tehát még fogok medvésedni de nem bánom :wink: .

titimi
jobbulást, remélem nem tart sokáig 8)

pindimanó
én is jártam suliba, hálistennek januárban vizsgáztam és már vége de tudom milyen jó is mikor mindenki azon huncutkodik, hogy van egy új hallgató is a csoportba, nálam a tanáraim még a vizsgán is ugrattak, hogy dupla vizsgadíj kell stb... :lol:

Amúgy mi jól vagyunk hálistennek egyre többet mocizik a törpe leálltak a homeo bogyók hatására a görcsök és izgulok mert jövőhéten megyek dokihoz...kiváncsi vagyok a méhszáj állapotára, s azt hiszem bejelentkezem egy uh-ra is mert izgulok milyen helyen van a lepény mert azzal voltak gondjaink.

El voltam tünve mert általános gép undor van rajtam, valahogy semmihez sincs kedvem, s állandóan álmos vagyok és alhatnék amit még északa se tudok szinte sose :( így elég furcsa lesz kihúzni még a hátralévő időt de ez van.Nem untatlak benneteket jók legyetek puszka mindenkinek :wink:

tappancs28
 
 


titimke!
igen az a szül.dátumom 8)

lányok, nem tudom, de én ugyebár már betöltöttem a 18.hetet. de mocorgás terén nem igazán van tapasztalatom. nem igazán érzem.
pedig higyjétek el, nem mindenkinek van olyan vékony bőre mint nekem. az összes erem látszik. meg is tudnám számolni, de olyan sok hogy nem fogok neki :shock:

szóval szerintetek? miért van ez? mondjuk remélem minden rendben van. fél óra és indulok 8) vagyis először még csak apáért, aztán az afp eredményért és majd valamikor 10-fél11 körül esünk be uh-ra.


mia!
nálunk totál máshogy működik a dolog... majd hazajövök részletezem, mert mostmár készülnöm kell. :lol:
de nálunk máshogy van ez az afp-s dolog.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szia Timi!
Kérlek ne aggódj!
Semmi baj nincs a kisbabáddal!
Én a harmadikat várom, és igazán csak három napja érzem a mocorgását.
Ez mindenkinél nagyon változó.
Va, aki első terhességénél érzi már a 16. héten, van, aki többediknél is csak jóval később!
Semmi értelme aggódni ezen!
Hidd el, néhány nap, vagy egy hét, és megérzed te is!
Csak pozitívan!
Semmi baja sem lehet!
Úgyis hamarosan megnyugszol, mert láthatod!
:wink: :lol:


Én viszont egész más miatt aggódom!
Ez egy újabb para.

Nektek is fáj a medencecsontotok?
Nem korai ez még kicsit?
Vendég
 


Sziasztok!

T.Maria, én is 3 napja érzem a mocorgást!!! :lol: :lol: Továbbra is együtt haladunk!!! :)))))

Miácska, én is most léptem a 19. hétbe, és csak a napokban kezdtem érezni a mocorgást!!! Légy türelemmel, mindjárt mozog Neked is!! :)

T.Mari, medencecsont???? Mivel Neked a pocid is nagyobb már, a 3. terhességed miatt, én feltételezem, hogy az is alakul, hogy elférjem a Picikéd. De ha nem vagy nyugodt, inkább hívd fel a dokidat!! Vagy a védőnénit! Ők is sok mindent tudnak!!

Puszi Mindenkinek, és szép napot!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Ne haragúdjatok a zavarásért! Én a 2008 szeptemberi babaváróktól vagyok!
Csak figyelmetekbe szeretném ajánlani a vállalkozásomat. Kismamaruha készítéssel foglalkozunk! Vannak nadrágok, felsők, szoknyák készítői árakon! Nézzétek meg a weboldalunkat:
www.kismamaruci.hu

További kellemes babavárást kívánok mindenkinek!

Üdv: Ónodi Mónika

gwini
 
 


Sziasztok Lányok!

Timi!
Ne aggódj,nekem a 3.babám és-akárcsak Mária írta- én is csak ritkán érzem még a mozgást,mondjuk kevesebbet is tudom figyelni a srácok mellett.Inkább este lefekvés után az ágyban figyelgetem,akkor érzem rendesen.

Pindimanó!
Örülök,hogy jobban vagy.Én is csak jövő 7en megyek ultrahangra,akkor már 20 hetes leszek.De azt mondták 18-20 héten menjünk.Meg akkor jobban látszik a ..... :)

Kislány!
NAGYON TUTIK A KÉPEK!!!!!!!!!!!

Vettem én is egy 1-2 kismama rucit magamnak.A tesz-veszen(www.tesz-vesz.hu)Pl,egy Benetton kismamanacit 650 Ft ért+350Ft a postaköltség.igazán baráti ár nem???Mi rendszeresen veszünk itt ruhákat a fiúknak is,imádom,hogy licitálni kell!!Nézzetek be ti is érdemes!

Megyek altani,mert Barni nyügi!!

SZÉP NAPOT NEKTEK ÉS A POCAKLAKÓKNAK IS!!

Bernus

bernus
 
 


sziasztok lányok!


hazaértünk végre babómmal az uh-ról.
nem volt egy leányálom.

afp eredményért is mentünk apával. fél10 körül értünk oda. tegnap próbálkoztam, de nem adták ki pedig kész volt.
indok: most más programban dolgoznak, sok a munkájuk és nem ugrálnak emiatt. egri vagyok jöjjek vissza másnap.

nah másnap elérkezett el is indultunk. odaértünk amint irtam fél10-re. nagy tömeg, várakozás. kedvesek voltak azért mire bekerültem. odaadták. olyan negyed11 körül.

át az uh-ra. ott még nagyobb tömeg. kb. fél12 körül jutottunk el odáig hogy odaadhattam a kiskönyvemet, hogy mennék uh-ra.

bekerültünk olyan fél1 körül :( már éhen haltam, mondanom se kell.
kérdem a nőtől hogy a párom bejöhet? nagy mufurcan odavágja hogy igen, de akkor én legyek az utolsó a csoportban. persze természetes... kivárom.

bejutunk. köszönünk udvariasan. kérdem, hogy esetleg lehetne-e felvenni dvd-re vagy cd-re. hoztunk magunkkal. a nőci: nem mert előzetes egyeztetéssel kellett volna, és különben is csak vhs-t készítenek. mondom jó akkor esetleg fénykép? nőci: nem mert előzetes egyeztetés kellett volna. egy fényképhez is?????
nah mindegy...letelepszem az ágyra. nyavajog a nő hogy toljam le a nadrágom. már a térdemnél jár a nadrágom de még mindig toljam lentebb :shock: :shock: :shock:
hangot cseszett kapcsolni... tiszta para vagyok hogy nem hallom a szivhangot. kérdem, rendben van minden? 'aszongya' erre: nem adunk felvilágosítást részletsen, csak előzetes egyeztetésre.

:shock: :shock: :shock: 8) 8) 8) :shock: :shock: :shock:

gondoltam jól van. már elég ideje nézegeti ugyhogy reméltem gond nem lehet. láttam fejecskéjét, gerincét, kezét, lábát. mindenből megfelelő mennyiség volt látható. biztos rendben van... :shock: :shock: apa is néz aranyosan. bámulja a monitort. gondolom néha azt se tudta mit néz. persze a nő egy szót nem szólt volna, hogy most megnézi a fejét, megméri, megnézi a lábát, megméri... semmi, egy szó se.

pár perc után közli kész vagyunk felöltözhetem. akkor már csak nem birtam tovább megint megkérdeztem. de ugye rendben van minden? mert még szivhangot se volt hajlandó kapcsolni, meg egy szót se szólt.
erre a nő: igen, rendben van minden. jók az eredmények, de nem mond semmit mert ugyse értem. előzetes egyeztetéssel magyaráztam volna, de igy nem. nyugodjon meg, rendben van és kész. ezeket az értékeket nem magyarázom, mert ugyse érti....
rákérdeztem még hogy esetleg látta-e a nemét. arra is annyit mondott hogy nem, meg egyébként is, ilyen idős korban még nem lehet 100%-osan megállapítani. meg előzetes egyeztetés....

aztán fogtam magam és kijöttem apával. odakint megegyeztünk hogy legalább láttuk és rendben volt minden...

nah ennyit erről a 18. hetes uh-ról. kicsit csalódás volt. de nem baj. hamarosan ugyis megyek 4d-re miskolcra. gondolom ott aranyosabbak lesznek, mert ismerősöktől már utánaérdeklődtünk :lol:


szóval igy jártam én lányok a 18. hetes vizsgálattal, meg az uh-s nővel :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
timi1982
 
 


sziasztok,

felvették a telefont a SOTE II. ambulancián...jó lett az eredmény.
nagyon megkönnyebültem, majd kedden akkor UH. remélem nem járok úgy, mint Timi, mert akkor sajnos csúnya verekedést fogok rendezni. én a 12 hetesen jártam így, h a szülészet főorvosa(!) vizsgált, lezavart 2 és félóra várakozás után kb. 5 perc alatt, és még a nyamvadt monitort sem volt képes felém fordítani, h megnézhessem a saját gyerekemet, nem beszélve a szívhangról, gondolom akkor a gép túl sok áramot fogyaszt vagy mi, mert nem volt hajlandó bekapcsolni. mázli, h a védőnő mindig meghallgatja a szívverését manócskának..
annyira fel tud dühíteni az ilyen viselkedés! nem elég, h ez a 9 hónap tiszta aggodalom, h jól van-e a pocaklakó, még az illetékesek, akiknek az a feladatuk, h segitsenek, is olyan hülyén viselkednek, h kinyilik az ember zsebében a bicska. az UH-ra Apával megyek, remélem hat rájuk, h Apa kisportolt :D én a 160 cm-rel lehet, h nem vagyok elég :D

pusza
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos betegebb vagyok mint voltam, és a rosszullétem is csak ennek volt az előjele, de már kúrálom magam és pihizek.

A magyar egészségügy most kataszrófális. Akinél a fiút szültem tavaly ki akart menni külföldre dolgozni mert elege lett a rendszerből. Csak ott sem talált munkát, igy ittmaradt. Sorra rúgják ki az egészséügyi alkalmazottakat, és kevés az ember, ettől ők is idgesek, nem tudják ellátni rendesen a munkájukat.

2 hete akisfiamat vittük a füll-orr gégészetre. Csak a sorszámért 1 órát álltunk, vártunk... pedig a sor csak néhány méteres volt. Azután még 1,5 óra várakozás amig arendelőbe kerültünk. Persze szegény gyerek alig birta kivárrni a sorát. Köben a sok embertől a helyiségben elfogyott a levegő is, szellőztetni persze nem lehet, mert akkor valaki megfázik.

A 8 hetes UH-án én is elég bunkó orvost kaptam. Vizsgálat közben megkérdeztem hogy megnézhetném-e a monitort? Szájhúzogatás mellett odaforditotta, és közölte hogy úgysem látok sokmindent.
12 hetes UH-n megint ezzel az emberrel sikerült összeakadnom. Persze a monitort most sem forditotta csak úgy felém! Megkérdeztem hogy esetleg látszik-e már a nem? A válasz: Mit képzel maga az még ilyenkor nem látszik! És már törölgethettem is a hasam mert jött a következő, mint valami futószalagon.

A héten voltam a 18 hetes UH-án. Normális esetben megint ugyanaz az orvos vizsgált volna, de mivel már nagyon sokan panaszkodtak rá, igy az orvosom akinél elvileg majd szülök, kért nekem egy másikat. A másik orvosra kb 1,5 órát kellett várni mert közben dolga volt, de megérte!
Mikor végre megérkezett, kedvesn behivott, leült és azzonnal odaforditotta a monitort. Lehetett mozizni. Mindent magyarázott, megmérte a fejét, a lábát, a gerincét, néztük a szivdobogását, láttam hogy ásitozik és rugdos... stb. Teljesen beleszerettem a kicsibe. Aztán az is töbször vizsgálgatta, 90% os biztonsággal merte csak azt mondani hogy lány. Ez egy jó élmény volt, de mostanában nagyon ritka, sajnos!

Üdv:
Titimke
titimke
 
 


uh:

nekünk annyi előnye van az uh-nak, hogy két monitor van csatlakoztatva. egyet néz a vizsgáló, és egyet nézhet a kismama. látni mindent amit csinál.

ugyhogy ennyi pozitiv van itt egerben. most pont elment a kedvesebb doktornő, igy ezért jártam ugy ahogy. a másik kedvesebb, tőle jobban lehet kérdezgetni. dehát pont dél körül jutottunk be mikor váltás volt és ő ment ebédelni

:(

Kép

Kép
timi1982
 
 


Sziasztok

Az uh-on nálunk is 2 monitor van, és mindent lehet látni. :) Igaz, itt is nagyüzem folyik. :( Az orvos elhadarja, mi hol mennyi, már adja is a törlőt, de a következő kismama már bennt van. Borzasztó!
Titimi : jobbulást, és vigyázz magadra!

Én még nem vettem kismamaruhát. Én már a nyár miatt aggódok. Meleg lessz, és nagy pocakkal!

Szép napot mindenkinek :D

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!!

Timi, ez döbbenet amit írtál. Hol volt ez?? Ez az UH a kórházban volt, normál rendelési időben, vagy pedig magánrendelésen?? Ha az utóbbi, akkor én helyedben balhéznék, nem is kicsit!!! De ha normál rendelési időben, akkor is szólnék!! Ez egyszerűen undorító!!! :twisted:

Na, megyek, lepihizek egy kicsit. Elfáradtam mára. :D

Szép álmokat Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Jó reggelt!

Még mindenki alszik? :D Mindjárt megyek a barátnőmmel uh-ra. Majdnem egyszerre fogunk szülni. Most ő megy.

puszi

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!!

Ditke, úgy látszik továbbra is alszik mindenki!! :lol: :lol: :shock:
Hahhóóó, valakikikikiki :lol: :lol: :lol:
Biztosan Ti is élveztétek ezt a gyönyörű időt, ami ma volt!!! Én egész nap kinn voltam, kertészkedtem, és napoztam!! :lol: :lol:

Sziasztok!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Lehet, hogy mindenki kinn van. :D De hogy még este is!?

Kép
dittke
 
 


hali lányok!

mi van veletek? gondolom ilyen jó időben nem a szobában buslakodtok.
én egész nap itthon voltam. de lassan felcumózok és megyek apához. hazaért miskolcról, és megyek a melóhelyre.
megérdeklődöm az én drágámtól hogy el tudta-e intézni a tégelbe a kedvezményes kártyát :lol: nem birom ki mig nem ér haza 8)

már várom hogy vásárolhassak az én babómnak. egyenlőre még semleges dolgokat, mert nem tudom hogy f vagy l lesz-e.

egyenlőre ami megvan... vagyis meglesz... már félre van téve nekem, az a mellszívó. 8e ft-ért átveszem egy ismimtől. ő jó ha 2-3 alkalommal használta :lol:

ti hol tartotok? gondolom még mindenki a nézelődés fázisában van és nem a konkrét vásárláséban :shock:

mi már tervezzük a tégelt, ha másért nem, tapasztalatszerzésnek, info gyűjtésnek jó lesz az a 3 emelet "baba-mama-palotacsoda"

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó reggelt!

Hahó lányok! Mizújs veletek? Merre vagytok? Remélem mindenki jól van.

Kép
dittke
 
 


Sziasztok!

Én sajna nem élvezem a jó időt, csak az ablakon keresztül.
Még mindíg fekszem, mert közben egy méhszájgyulladást is sikerült beszereznem... :?

Nagyon aggódom, hogy minden rendben menjen, hétfő óta szedem az antibiotikumot, és ismét hétfőn megyek kontrollra.
Addíg szigorú fekvés van...

Remélem, ti mindannyian jól vagytok!
A hétfőn készített ultrahangon kislányt látott a doki!
Ezzel semmi gond nincs, csakhogy a 4D viszont kisfút mutatott... :shock:
Talán kiderül, hogy akkor inkább kéket, vagy rózsaszínt vásároljak... :wink:
Vendég
 


vegyél bézst, zöldet, sárgát, fehéret. igy nem ér meglepetés 8) :lol:

egyébként kiváncsi vagyok melyiknek a tippje jön be :wink:

Kép

Kép
timi1982
 
 


T.Maria!!! Hogy sikerült ezt a fránya gyulladást összeszedned?? Vigyázz magadra!!!! De aggódni nem kell, minden rendben van a Babáddal, és Te is gyorsan meggyógyulsz!!! És légyszíves a szigorú fekvést tarsd be!!! (Most úgyis jön a vacak szeles-záporos idő)

Hogy most meg kislányt mutatott az UH???
Húhaaa!!! Akkor most melyik??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

További szép napot Nektek, puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Kislány!

Ezt a nyavajás gyulladást egy antibiotikum kezelésből eredő hüvelyfertőzés után sikerült összeszedni!
Én már nem is értem!

Az ismerőseim tisztaságmániásnak tartanak, tehát tiszta minden.
A kádba már régóta nem ülök bele, csak zuhanyozom, intim testrészekre pedig + törölközőm van.
Úgy gondolom, ember jobban nem vigyáz magára, és lám, mégis...


Hogy most kisfiú, vagy kislány, talán szerdán kiderül....

Nekem személy szerint teljesen mindegy...
A lényeg, hogy rendes időre, egészségesen szülessen!!

Nem igaz?! :lol:
Vendég
 


Tipikussss.Aki vigyáz magára, tisztaság mániás, mindent úgy csinál, ahogy a nagykönyvben írva van, az minden szart összeszed.

Aki meg dohányzik, szutyokban és putriban él, annak kutyabaja!!! Ki érti ezt???? :shock: :shock:

Mindenesetre tényleg pihizz, és mielőbb gyógyulj meg!!!

A Babócát illetően igazad van, mindegy mi lesz! Egészségesen szülessen időben ez a lényeg!! :lol:
ÉS A MIEINK ÚGY FOGNAK!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok lányok!

Látom írtatok jó sokat :) én jól vagyok, bébi is hálistennek!Ma voltunk dokinál, Ő is azt mondta minden rendben sőt multkor azt mondta pihi 1000-rel, most meg azt mondta talán kissé neki ugorhatnék valami jó kis terhestornának a heteimnek megfelelő terheléssel együtt :wink: így most rendeltünk egy dvd-t mert időm nincs elmenni sehova ugrálni a kölkök mellett de otthon tudok szakítani időt arra a mozgásra amit szükségesnek tart a doki.

Marcsi
Sajnálom, hogy újabb baj van és megterhelő, de próbálj pihizni és minden rendben lesz meglátod.Gondolok rád.. :wink:

Lányok most fáradt vagyok ahhoz, hogy vissza olvassak bocsi érte.
midenkinek csak jót kívánok ha beteg valaki akkor jobbulást.Remélem több gyermekes anyuciknál remélem mindenkinél jól vannak a nagytesók is.

Jó ét sziasztok

tappancs28
 
 


sziasztok!

A másik topicba szoktam irogatni,de olvaslak benneteket is.


timi én is kb annyi idös vagyok mint te mármint a babo :)
Mi már megvettük a babakocsit a pelenkázot és vettem egy mellszivot.
Muszálj elkezdeni mert nagyon drága minden,és sok miden kell.

Képimg][/url]
Kép
ronix
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: