Új privát üzeneted érkezett!

Még annyit akartam erről,hogy az ilyet nagyon nehéz megtalálni!

Kép


Kép
ibm
 
 


ibm:ez nagyon jó,hogy azért ilyenek is léteznek :D ebben a mai világban :? szerencsés vagy,nagyon,hogy kifogtál egy ilyen orvost! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Egyetértek Kikével... nagyon szerencsés vagy,kár h. ezeket az orvosokat olyan nehéz megtalálni :roll:
sipiné
 
 

 
 

van már valakiről valami hír? :D kiért kell drukkolni? :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Azt hiszem most Henkáért, a vérnyomi miatt... :cry: 3-ra ment a dokihoz, ugye?
Szilvivel minden ok, majd két hét múlva megy ő is kontrollra, ha jól emléxem.
sipiné
 
 


örülök hogy figyelsz :D most küldenék egy nagy puszit :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


én is néha nehezen tudom követni hogy kivel mi van,visszaolvasás nélkül :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tényleg,lassan már biztos hazaér Henka-szorítsunk neki hogy jó híreket hozzon!És hogy a barnázásával se legyen semmi gond!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


5 hetesen nem túl nagy az én petezsákom??? :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


pl tesómnak 5 hetesen 6mmx9mm volt :shock:
vagy ez mitől függ?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


van még valakinek petezsákmérete??? :shock: okvetlen kellene nekem :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


hát nekem csak egy értéket mondott a doki, hogy 2,3 cm-es a petezsák, szóval szép nagy :lol: Nem említette,h.ez probléma lenne.... Mármint,h. nagy, vagy kicsit.... Szerintem mindenki a saját ütemében fejlődik, szóval nyugiii :lol:

Jaja, számon tartom, h. ki hova megy :wink: Viszont azt most pont nem figyeltem, hogy pont Te kérdezted, Szilvi :oops:
sipiné
 
 


Látom már kezdek kissé összevissza írni :lol: Nem baj, le is telt a munkaidőm, megyek haza lassacskán, legalább kiszellőzik a fejem, ugyis mindjárt elalszom. Majd még jövök, ha hazaértem :lol:
Sziasztok!
sipiné
 
 


azt sose baj, hogy képben vagy, szerintem ar5anyos dolog volt :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Ezt az orvost nagyon könnyen találtam,nővérem nála szült 7 éve és mindig áradozott róla,hogy ilyen jó meg olyan jó!
Én úgy gondoltam nekem jó a sajátom,ő is rendes és egy évben ugye kb. 1X mentem,kivéve mikor terhes voltam.
Meghát ő itt dolgozik a körzetben,tudjátok ált. milyenek a körzetik!
Amúgy van magánrendelése is.
Na, aztán megszűnt a kórház ahol dolgozott a dokim,3X beszéltem vele időpont ügyben,csak egy vizsgálatot szerettem volna még a próbálkozás előtt,hogy tuti minden rendben van!
Mivel ő jól ismerte a történetemet,nem akartam máshoz menni.
Utolsó alkalommal azt mondta most nem ér rá,nem tud időpontot adni,azt sem tudja hol áll a feje (megjegyzem ő kérte,hogy ekkor hívjam!) majd ő visszahí és ad egy időpontot! 2 hetet vártam,azóta sem hívott! Neki nem volt fontos,nekem igen!
Így hát bejelentkeztem az sztk-ba egy vizsgálatra, 1 hét múlvára kaptam időpontot,10 perces várakozás után tisztességessen elláttak-csak 300 ft. vizitdíjjért cserébe! Kellemesen csalódtam és azóta hozzá járok!
Szóval így sikerült megtalálnom,rengetegen járnak hozzá,rosszat még nem hallottam róla,remélem nem is fogok és én sem csalódok benne!

Kép


Kép
ibm
 
 


Titeket nem visel meg ez az idő?
Nekem annyira fáj a fejem,hogy megőrülök és még mellé mindjárt róka is lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Hazaértem végre... nem volt semmi,a 20 perce utamat 1 óra alatt sikerült is :x A metró nem járt egy ideig, és kb. 4-re fértem fel, miután elkezdtek jönni a vonatok.... grrr.
Ibm, engem az idő annyira nem bánt, max. annyiban, hogy mindjárt elalszom...
Remélem már jobban van és a róka-koma is elkerült.
sipiné
 
 


izé...
perce=perces
van=vagy.... :oops:
Hát ez van, ma nem tudok gépelni, nézzétek el nekem :lol:
sipiné
 
 


hahó,hol van mindenki? :roll:
Henkával mi van? :?:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok lányok!Köszönöm ezt a sok aggódást,nagyon meghatóak vagytok.Szóval az a hír hogy nincs semmi hír.!!!!
A doktornőnek meghalt az apukája és ma temették.Csak azt nem tudom hogy akkor miért hívott be a kórházba,ráadásul ügyeletbe.????15 órától,18óráig vártam hátha bejön ha már megbeszéltük.Közben itthon a fiam lázas volt,még jó hogy van anyu aki addig ápolta őt.Amíg várakoztam a szülészeten jött egy kedves falumbeli szülésznő,/dolgozott pont/és jól elbeszélgettem vele.Képzeljétek leültetett megmérte a vérnyomásom most tűrhető volt 139/90.Meg csináltunk vizeletes vizsgálatot is megnézte van e fehérje benne,az is negatív lett.Azt mondta ő is hogy gyógyszerrel rendben lesz a vérnyomásom is./közben a doki telefonja kikapcsolva/Na mondom még egy fél órát várok,már 17.30 volt.Aztán végre sikerült elérni a dokit,aki visszarendelt holnap 9 órára.Úgyhogy ennyi volt a mai vizsgálat!! :twisted: De nektek köszi az aggódást holnap folytathatjátok.Majd jelentkezem ha megjöttem.Most megyek a kisfiamat ápolgatni.Puszika nektek.Jó éjt!! :lol: Ja barnának most nyoma sincs.

KépKép
henka76
 
 


Örülök Henka, hogy bíztatott a szülésznő.. kicsit megnyugodtál, remélem! Akkor majd holnapra szorítunk :wink:
Jobbulást a kisfiadnak!

No, én is elteszem magam holnapra, egy kis tévézgetés még és alcsi :D
Szép estét nektek és jó éjt!
sipiné
 
 


jó éjt mindenkinek :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hát ne tudjátok meg,ez a mai nap valami iszonyat volt!
Írtam,hogy nagyon fáj a fejem,szokott migrénes fejfájásom lenni,mire eljutottam addig,hogy beveszek egy Algopyrint addigra úgy hánytam mint még soha! 2 korty víz-1 róka! Valami iszonyat volt,olyan rosszul voltam,hogy már sírtam,hogy most mi lesz,megőrülök a fejfájástól de nem tudok bevenni gyógyszert mert hányok!
Ráadásul így a tegnap felírt antibigyót sem, meg hát a többi esti gyógyszerrel is mi lesz? :cry:
Felhívtam a dokit,hogy mi legyen,azt mondta az antibigyót hagyjam a francba ma meg a magne b6-ot,de a progeszteront mindenképp vegyem be és aludjak egy nagyot! Később próbáljak bevenni 1 Algopyrint vagy meginni egy ampullát!
Hát nem volt más választásom felhívtam leendő sógornőmet,hogy jöjjön és adjon egy Algopyrin injekciót mert meghalok!
Szerencsére volt itthon hozzá mindenem!
Szuri,kb 1 óra pihi és most itt vagyok! A fejfájásom megszűnt,a duphastont bevettem meg a Magne B6-ot is mert ráadásul kicsit fájdogál a hasam is!
Szóval ilyen jó kis napom volt ma!
Azóta megettem egy zacskó kekeszet meg ittam egy kis teát!
Úgyhogy most megyek is és lefekszem!
Jó éjt mindenkinek és a holnapiaknak megy a drukk 1000-el!

Kép


Kép
ibm
 
 


jó reggelt mindenkinek :D
remélem mindenki úgy kezdte a napot mint én, vagyis rosszullét nélkül :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


ibm: remélem jobban vagy :wink:
henkáért szorítunk :wink:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


sziasztok!

Henka,akkor megy a drukk a mai napra is :wink:

ibm:remélem ma nem leszel rosszul,te szegény jól szenvedtél tegnap.

Én meg tegnap már tiszta depi kezdtem lenni,mert elmúlt a hányingerem,már kezdtem rosszra gondolni :? Tiszta dilinyó vagyok,ahrlyett hogy örültem volna neki hogy jobban vagyok,inkább agyon aggódtam magam :roll: Ami ugye kihatott az éjszakámra is,nagyon rosszul,nyugtalanul aludtam,töbször felébredtem :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nekem is megfordult valamelyik nap a fejemben, mikor nem volt hányingerem, meg amióta nem fáj a hasam alja, hogy jajj biztos baj van :( aztán vállat volntam hogy ne bohóckodj szilvi, inkább örülj hogy ma kivételesen nem szenvedsz, miért lenne baj? nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Szívesen beszélgetnék veletek, mert közétek tartozom már.Sikerült teherbe esni és végre van pocaklakóm!!!!!!!!!4 :lol: :lol:
Van már 2 nagyobb gyermekem, de nagyon izgalmas akkor is ez az egész.

Voltam már UH-on, ahol láttuk a foltot, de majd jövőhéten megyek megint, mert nőnie kell még. DE tudjuk h jó helyen van, nem méhen kívüli.Nagyon izgulok , mert ebben az időszakban minden lehet még a terhességekkel, de bízom az én ügyes bébimben!

Kérdezzetek, szívesen válaszolok. Én megpróbálok visszaolvasva is megismerni Benneteket.
agica1027
 
 


Szilvi:
köszi hogy megnyugtattál :D

ágica:
üdv köztünk,gratula a babóhoz :D
Ha van kedved,írj magadról néhány szót :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


kike: örülök, hogy sikerült :D minden kis sz... pánikolok én is , aztán rájövök, hogy ne, mert többet ártok vele :D

ágica üdv közöttünk. hány éves vagy? mivel foglalkozol? gyermekeid neme? :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


de el van mindenki veszve :shock: :shock:
ennyire ne dolgozzatok kismamák!!!!
henka kivétel, mert ő dokinál van :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok jobban vagyok,az az Algopyrin inj. életmentő volt.
Hányingerem most is van,de nekem az mindig van azt mondta a doki lehet,hogy a duphaston csinálja,már én is gondoltam rá,de azt muszály bevennem!
Én is mindig beparázok ha nem fáj a hasam,ha meg fáj akkor meg azért! Nemtudom miért nem tudjuk elhinni,hogy ott van a kisbabánk és ott is marad! :lol: Még úgy júniusig!

Ágics! Üdv. a csapatban és gratulálok! Írj magadról ha van kedved!

Kép


Kép
ibm
 
 


vizes a bokám :shock: valakinek ötlete?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


szilvi:
polcold fel a lábaidat!

Én is mindkettővel el voltam vizesedve,remélem ezúttal megúszom :roll:

Üjj le,a lábaidat meg tedd magasabbra,mint ahogy ülsz,vagy fekve is jó,tegyél a lábaid alá párnákat. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


köszi :D nem túl korai ez?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Hát,lehet hogy korai,de ha már vizesek a bokáid,nincs mit tenni,csak ezt :wink:
És azért majd számolj be a dokinak,vagy a védőnőnek ha méssz.

Nincs mit,nagyon szívesen-máskor is :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


próbálok magamról írni, ami nagyon nehéz.
SZóval : van két nagy gyerekem, 17éves fiú és 14.5 éves lány.Ben ce és Boglárka.8osztályos gimibe járnak.
Újrakezdés után vagyunk a párommal.Neki is van egy lánya, de szerettünk volna egy közös bébit is.Gyerekektől megkérdeztük mit szólnak hozzá és tündérek voltak.Együtt izgultak velünk, már a vizsgálatokkor is.
Adtunk magunknak egy esélyt, h hátha sikerül.Mivel 40voltam októberben a végtelenségig nem próbálkoztunk volna, fél évet gondoltunk.Előtte kivizsgálás volt, mindent rendben talált a doki.Spirálom volt amit levett és az utána következő ciklusban már lehetett próbálkozni.2hónapja szedem az elevitet.
Tehát elsőre összejött, amin mi lepődtünk meg a legjobban :lol: .15 éve nem voltam terhes, mindenre számítottam, csak erre nem!!!!!!!!!!!
Most itthon vagyok táppénzen .Ppihene és, házimunka ez megy felváltva.Nagyon hamar fáradok.Sokat járok pisilni és nagyon érzékeny a mellem.Szagok hányinger- de ezt Ti is tudjátok !

Kicsit hosszú lett, remélem azért nem voltam uncsi!!
l
agica1027
 
 


Jóreggelt!
Üdv a klubban, Ágica! Írj magadról, mindent szívesen olvasunk! :D

Nekem sincs már az a szörnyű hányingerem, főleg amióta nem fekszem egész nap. Nem tudom van-e köze a 2-nek egymáshoz, mindenesetre én is paráztam hogy hová tűnt. Viszont a puffadás megmaradt. Reggel semmi hasam nincs, és ahogy eszek, olyan mintha közben pumpálnák fel a beleimet! délutánra már simán látszik hogy mi van!! :lol: Eszméletlen!

Ami! Sajnálom hogy ilyen sz... napod volt tegnap! Remélem hamarosan elmúlik ez a kínzó hányinger nálad is!
Vendég
 


Dehogy voltál uncsi! :wink: Jó hogy írtál magadról :wink:

Szorítok,hogy minden ok legyen veletek :D

Szerencsés vagy hogy ilyen hamar sikerült a babó.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


szerintem összefügg :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


csinálni kéne ma valamit :? szalad a ház :shock: de megvár :D sajna, csak engem többszörösen :shock:
nektek van aki segít?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok lányok!

Én is szeretnék csatlakozni hozzátok, pár napja olvasgatlak Titeket, nekem július 24-e lesz a nagy nap.
Magamról egyelőre röviden csak annyit, hogy 35 éves vagyok, első babát szeretnénk a férjemmel.Sajnos hozzátartozik a történetemhez, hogy nyáron volt egy vetélésem. Úgyhogy most az átlagnál azt hiszem jobban aggódom, pl. ha fáj a hasam, akkor azért, ha nem akkor meg azért.De alapvetően nagyon bizakodó vagyok, és próbálok pozitívan gondolkozni. Ebben sokat segítetek, mikor legelőször beleolvastam a levelezésetekbe, teljesen feltöltődtem pozitív gondolatokkal.
Próbálok majd vonalzót is feltölteni, csak utánanézek, hogy is kell.
Dóri
[/url]
teó
 
 


Szilvi!

Nemnagyon van segítség,mindenki dolgozik!
Én csak annyit szoktam naponta csinálni,hogy vásárolok,2 percre van a bolt hála istennek,főzök ha kell ,összesöprök,kiszellőztetek,feltörlöm a követ,12-13 körül kész szoktam lenni!
Persze lehetne mit csinálni,nagytakarítást,konyhaszekrénytakarítás stb.,de ezek azért jól álcázhatók! Szigorúan a napi mosást,takarítást csinálom meg,most ez van! Amúgy is olyan hamar elfáradok,mire ezeket megcsinálom pont elég!
Szerencsére 2 éve a plafontól a padlóig szétvertük a házat,minden új,úgyhogy annyira nem nehéz rendben tartani!
Ha valaki bejön úgy látja szép rend és tisztaság van ,jobban meg ne nézzen körül!
Úgy tervezem,hogy karácsony előtt azért bevonom a családod egy nagytakarításba! Remélem lesznek vállalkozók! Azt nem engedik,hogy én csináljam,úgyhogy muszály lesz!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Teó!

Gratulálok és üdv. a csapatban!
Napról napra többen vagyunk,ez tök szupi!
Várjuk a vonalzót! babafalva.hu.
Sajnálom ami a nyáron történt,hamar sikerült a következő!
Nekem 2 éve volt és én is parázok,de szerintem itt mindenki parázik,ha volt előzménye azért,ha nem akkor azért,ha 1. gyerek azért , ha 4. akkor azért! Úgyhogy ne izgulj, bennünk megértő társakra találsz!
Igaz Kismamik? :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia teó! :D Üdv itt,egy nap két új teg,nagyon örülök :D

Neked is gratula a babához,és sok sikert,és pozitív gondolatokat. :wink:

Akad-alad segítség,de mikor nincs-bizony én is csak a legszükségesebbet csinálom meg :wink: Nem rakok minden nap rendet a gyerkőcök után csak úgy nadjából,mert amit este elrakok,az duplán jőn vissza kupiban másnap.Nekik is már rendet kell tanulni,meg elpakolni maguk után :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Csajok!

Ibm, örülök,h. ma jobban vagy :D

Üdv, Ágica és Teó! Gratula mindkettőtöknek az új jövevényhez! Ágica, miért lenne uncsi amit írsz? Örülünk neki, ha sokat írsz :wink:

Szerintem ha valaki babát vár, az mindenképpen parázással jár együtt, hiszen már most nagyon féltjük a kis csöppségeket :lol:
Én bevallom, mielőtt voltam dokinál, meg voltam győződve,h.tuti méhen kívüli, mert hogy olyan kevés tünetet érzékelek... tudom,h.nem függ össze :oops: De akkor is... :oops: Amióta voltam dokinál, megnyugodtam és ha valami butaság eszembe jut, igyekszem elhessegetni magamtól, hiszen folytonos aggódással nem használunk a bébinek sem. Szóval nyugi Csajok, most mindenkinek minden rendben lesz! :wink:

Egyébként Csajok, nálatok mikor jelentkezett hányinger? Ugy értve rögtön, vagy csak az x. héten? Azért ez aggaszt kicsit,h.nekem nincs.... :o De ezt mondtam a dokinak is és nem mondta,h. baj lenne....

Őszintén szólva a házimunkát mostanában én is hanyagolom :oops: Ha hazaérek a munkából már nincs kedvem neki állni, így marad a hétvége... Akkor meg segít a párom, szerencsére! Remélem így is marad :wink: :lol:
sipiné
 
 


Ma megyek a uj dr hez vagyis nála szúlem anyira nem uj

de most az egészet vele csinálm végig
uh nem lesz az majd holnap a korházba . istem igazábol nem rtem az egészet . inek is megyek mert hát uhát nem tud csinálni azt minden esetre meg akarom vele beszélni hogy ha nem gond de én egyszere egy hejen szeretnék mindent nincs idöm ötvenszer járkálni , kifizetem meg minden de nem tudom a zoét hova rakni amig nem megy bölcsibe . :d


Üdv az ujaknak .


Szilvi na hát eröl én is tudnák mesélni de ugy fel tudom magamat huzni hgy nincs hozzá kedvem tehát nekem sincs segitségem . Apa se segit kicsit se . :cry:
anha
 
 


Na elvileg sikerült a vonalzó beillesztése.
Igen, első próbálkozásra összejött, 3 mensi várakozást ajánlottak, szerencsére az teljesen visszaállt, napra pontosan a műtét után.
Házimunkával vhogy én is úgy vagyok, mint ahogy ibm írta, hogy csak a nagyon látszatra adok, még nagyon nem is főztem a férjemnek, m ióta itthon vagyok (pár nap), szerencsére nem is várja el, el van a szendvicsekkel, de ma már összeszedm magam.
Amúgy én tegnap voltam dokinál, a felritkulást látta meg 7 mm-s petezsákot, 2hét múlva kell visszamennem.
Szóval én már nem dolgozom, napi több, mint 3 órát utaztam a munkaheylre, úgyh a vírusos, bacis időben ezt inkább kihagyom, meg hát pihennem is kell.

Kép
teó
 
 


üdv az újnak

hányinger nekem kb egy hete, de hol van hol nincs, ma jó napom van ebből a szempontból, meg gyakorlom is hogy mivel múlasszam el, mert ha megyek az angolra, nem engedhetek meg olyan luxust mint hányás és rosszullét :D
gratula akiknek olyan párjuk és családjuk van aki segít :wink:
nekem nincs családom, csak voltok azok viszont két perc alatt feltudnak idegesíteni :)
anha: na ne húzd fel magad, bár sírva tudnék fakadni mikor rohan a ház és magától meg se mozdul senki se :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Sipiné!
Nekem már az elején is volt néha hányingerem,de azt néha észre sem vettem olyan minimális volt,kb.5-6 héttől gyötör állandóan.
Nem jó hidd el,örülj neki,hogy ha így megúszod!
A nővéremmel épp azt beszéltük,hogy neki azon kívül,hogy fájt a melle és nőtt a hasa semmi más panasza nem volt. Na jó meg néha álmos volt!
De ennyi! Szerencsés!
Én már a bevásárlókörútamat megjártam,még gyorsan benéztem hozzátok és most megyek főzni meg összerámolok egy kicsit!
Sziasztok!
Remélem hamar jelentkezem!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: