Új privát üzeneted érkezett!

Vera!

Szerintem hazudik az, aki meg soha nem gondolt arra olyan embernel, aki fenomenalisan brutalisan i*iota dolgot csinal, hogy ilyennek gyerek? Soha!!! Azok is olyanok lesznek, mert ezt latja.

Aki ezt mondja nem gondolt soha ilyenre hazudik, vagy annyira szerencses, hogy elkerulte minden h*lye.

En sajnos nem vagyok ennyire szerencses.

A kozeli csaladban is van olyan, akinek gyereke van, de jobb lenne ha nem lenne neki, mert szegeny gyerek ..........................

Magi
Vendég
 


Sikerült a kép!!!!!! :D
Látod Vera???
Hirtelen ezt találtam, majd ha nagyon sok időm lesz, akkor esetleg módosítok, de szerintem aranyos ez a baba...
Vonalzót megnézem!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Most látom magika gratula a betöltött 9-ik héthez.

Háát igen de azért az a szegény gyerek sajnos nem tehet a szülei tetteiért. Mert szerintem amit te mondasz az nem a gyerekre irányul hanem ugye a szüleire. Arra hogy az ilyeneknek minek gyerek?!
Na most olvasom vissza hogy totál egyet mondunk most :lol: :lol: :lol: Na látod? Én is hülye vagyok. Nekem is minek gyerek?

Na félre a tréfával. Totál megértelek és igazad is van de hagyjuk a témát. Nem érdemes erre több szót pazarolni. Még a végén innen is elmegy mindenki.:cry: :cry:

Remélem tényleg minden rendben veled és nem vérzel már.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 


Vera!

Akkor most irok errol utoljara.

Szerinted egy gyilkos ferfi es egy csalo gyilkos nonek valo gyerek?
Szerintem nem.
En nem a gyereket bantom. Hanem a szuloket.
Gondolj bele egy ilyen parnak milyen gyereke lesz, hogy fog felnoni es milyen lesz felnott koraban?
A gyerek sajnalatramelto, hogy ilyen sorssal szuletett.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!
Na végre eljutottam ide. :D Remélem, mindenki jól van!

Adri, biztos nincs semmi baja a babádnak! Annó nekem is volt pecsétlő vérzésem, de nem lett gond. Pihenj sokat!

Klarka, lehet hogy tényleg a vitamín miatt émelyegsz ennyire, ha az Elevitnél nem volt ilyen, akkor szerintem is cseréld le.

Nekem úgy néz ki, múlik az émelygésem, viszont jön helyette a leküzdhetetlen álmosság.
Vendég
 


Lanyok!

Amugy egy vegtelenul turelmes es nyugodt noci vagyok, csak nem birom az igazasgtalansagot. :lol: :lol: :lol:

Magi
Vendég
 




Vera!

En nem teged vedtelek, csak megertelek.
Inkabb nekem is szemet szurt egy ket dolog.

Magi
Vendég
 


Vera!
Nem sikerül a vonalzó.
Az oldalon megcsináltam. kész van, megkaptam e-mailen a vonalzó htlm kódját....és innen hogyan tovább???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem nem kell emailon a htlm hanem az oldalon kapod ahol csinálod. azt kell bemásolni. Ha nem megy akkor add meg a számokat meg hogy melyiket akarod és én megcsinálom és elküldöm neked amit be kell linkelni. De tudom hogy ügyes vagy és meg fogod tudni csinálni

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Lehet, hogy nem vagyok ám olyan ügyes....mit kell bemásolni???
Babafalván csináltam ám.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hát ez nem jött össze.....
még próbálkozom azért.
Nem adom fel...!!!!!!! :lol:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Érdekesség képpen.
Az baj, ha az van írva, hogy html kikapcsolva...
Itt a beállításoknál

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 




Na az a bbcodos az meg mi???
és akkor hogyan másolom, és hova..???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Most olvastam , hogy hogyan kell csinálni amit írtál.
De addigra már sikerült.....Király.
Ja és akkor írj át légyszives május 1-re, mert a kalkulátor azt dobta ki.
és köszi a sok-sok segítséget.. :D
Lehet, hogy egy picikét mégis ügyi vagyok? :)

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Vera, ne aggódj, én is meg nem értett ember szoktam lenni a fórumokon :):):) Én vagyok az a felelőtlen anya, aki a saját véleménye szerint viszi sétálni a gyereket, és akkor kezdi el a hozzátápit, amikor úgy gondolja hogy el kell :)
Jah és még tápszerutáló is vagyok :)

Szóval akár most is nekem eshettek, nem kell megvárni ezeket az időket, amikor terítékre kerülnek :):):):

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Vera!
és a vonalzó naponta frissül, vagy készíteni kell minden nap újat???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem tutira ügyi vagy :lol: :lol: :lol: :lol: igen naponta frissül. Mostantól semmit nem kell vele csinálnod majd csak akkor mikor megszületik a babóóóó:):):):):):)

Zsuzsófi.
Igen ezt nem értem meg sok emberben hogy miért avatkozik bele másnak a dolgába nevelésébe. Adjon tanácsot de ne ítélkezzen. Nekem elég kálvária volt az hogy a gyerekeim közül végre az utsót tudtam nagyon sokáig szoptatni. És bizony nekem az elsőt kényelmesebb volt tápival etetni mert én meg jártam fel minden nap a haldokló apámhoz. Ez bűűn? Akkor megbűnhődök majd érte. Vagy meg is bűnhődtem mert a gyerek vagy 15x volt kruppal khba ha nem többet. Még most is járok vele évente 2x.

Nem kell törődni az ilyen emberekkel akik kioktatnak. Én kapot hideget meleget a sok gyerek miatt. Mert mi szegények vagyunk nem dúskálunk de azért a gyerekek nem nélkülöznek. Igaz hogy vana mi megtetszik neki valamelyiknek valami és azt rögtön nem tudom megvenni hanem csak hetekkel később de megkapja.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Zsu!

Akkor at is nevezhetnenk ezt a topicot a megertetlen kismamak topicja.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ollem!
a vonalzo magatol frissul.

Magi
Vendég
 


Vera!

Becsulom, hogy ennyi gyerkocot vallalsz, ezt regen is irtam.

Gondolj bele, majd kesobb ott lesznek egymasnak, mindig lesz tobb testver is, akikre majd szamithatnak.

Ha ti majd nemlesztek egyszer nem maradnak egyedul. :lol: :lol: :lol:

Ez annyira csodalatos.

A ferjemek is harman vannak testverek.

Anyosomnak a mostani kisteso lesz 7. unokaja 60 evesen.
A dedipapanak es mamanak meg a 9. dedunokaja.

Karacsonykor ebed mindig a dedipapanal van es ha te meg lattal nagy es szep csaladot. Csodalatos.
Papa 92 eves, mama meg 89.
Szerintem ez csodas nekik is es mindig mondjak, hogy soha nem gondoltak volna.

Papa Zolival!

Kép

Magi
Vendég
 


Köszönöm Vera még egyszer a segítséget a vonalzóhoz, meg a képhez!!!!
Pusz :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Vera, hát igen :) Anno az indexen még gyerekgyilkosnak is neveztek....

Pedig a gyerekeim, szépek, okosak (nagyjából) egészségesek :)

(nagyjából=Bence asztmás, allergiás a parlagfűre, és a porra, de én is, anyum is és a testvéreim is azok...)

Én is nagy családban nőttem fel, én vagyok a legidősebb (köztetek meg tuti a legfiatalabb) a legkisebb hugom Panni 5,5 éves.

Magi, nekem anyukámnak ez a baba lesz a 4. unokája, és még csak 42 éves :) A nagymamám 63 és van 9 unokája, és 4 dédunokája (úgy hogy két lánya van)

Most az lesz a következő kérdés, hogy hány éves vagyok én :) Megelőzöm: 23 :) (leszek januárban)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu!!!
Nem is Te vagy a legfiatalabb, oké???
Én február 12.-én leszek 23. Ehhez mit szólsz???

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


OKé, 30 nappal megelőztél :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Végülis mondhatjuk, hogy egyidősek vagyunk, nem???
Különbség az, hogy neked a harmadik gyerkőc, nekem az első lesz.
Egyébként hogyhogy ilyen fiatalon szültél?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Bencikém is véletlen gyermek volt :)

Nem voltam (és nem vagyok, és nem leszek) képes az abortuszra, így olyan lesz ami lesz alapon maradt. Az apja nem vállalta őt egyébként :( De anyuék sokat segítettek, és fél éves volt, amikor megsimertem a férjem :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Az abortuszra én sem lennék képes!!!!
Az nem emberi dolog!!!
Lényeg az , hogy boldogok vagytok, nem???
Megyek aludni, mert nagyon fáradt vagyok!!!!
Jó éjt mindenkinek!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



sziasztok itt vagytok még?

Kép
e.andrea
 
 



meg probálok oké

Kép
e.andrea
 
 




Sziasztok,

jó rég jártam már itt :(
Ennek az az oka, hogy álomkórban szenvedek. Mélyen együttérzek mindenkivel, aki ugyanezzel a panasszal küzd. Nagyon szégyellem magam, hogy bár hétvégén is korán felkelek, mégsincs erőm semmihez. Csak leheveredek a nappaliban a kanapéra és már alszom is újra. Pedig ez rám sosem volt jellemző. Sajnos a mozgás hiánya a súlyomon is látszik. Már 4 kilót híztam :( :( :( :(
Ez borzasztó...

Tudom, hogy már nem téma, viszont én sokakkal ellentétben decemberig mindenképpen szeretnék dolgozni, sőt ha minden rendben lesz, akkor akár februárig is.

Vera,

Én nem láttam, hogy mi volt a téma abban a másik topicban, de nem is érdekel. Nem olyannak ismertelek meg, aki direkt, szánt szándékkal megbánt másokat. Úgyhogy én is csak annyit mondhatok, hogy örülök, hogy itt vagy és ne foglalkozz másokkal.
Remélem, hogy minél hamarabb összejön neked is a Baba!

Emi
emi29
 
 


Ibici,

szurkolok neked is nagyon
:)
Emi
emi29
 
 


emi ha én terhes lecek akkor én is év végéig fogok dolgozni mert úgy is az előző évet fogják nézni gyedileg. De van bennem egy félsz mert (ami pont az a bizonyos téma volt)a petivel a 8-ik hóig végig dolgoztam és a drááága munkaadóm ezt úgy honorálta hogy kírúgott egy mondvacsinállt ürüggyel azonnali hatályal. És ez egy bababolt volt. Hehh.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera ne haragudj hogy eltüntem de áram szünet volt este még egyszer bocsi :? .

Kép
e.andrea
 
 


Jo reggelt lanyok!

Hogy vagytok ma?
Nekem furi, hogy itthon vagyok.

Magi
Vendég
 


Lányok, ha a 2. gyerek az 1. gyerek 2 éves korának betöltése előtt születik (tehát a gyed lejárta előtt), akkor mi jár? Úgy hallottam, hogy ismét tgyás, de meddig és aztán mi?

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka, én már ennek utána kérdeztem a munkahelyemen: jár a tgyás, aztán a gyed, végül a gyes. Tehát ugyanúgy jár minden mint az elsőnél. A szerződésben szereplő béredet veszik alapul.
Vendég
 


Sziasztok!

A múltkor olvastam itt,hogy a hajfestésről megoszlanak a vélemények,szabad vagy nem szabad?

Én fodrászként dolgoztam és véleményem szerint a 12.hétig ne nagyon fesstegessetek hajat,pláne szőkét ne.Melíroztatni szabad mert ott nagyon minimális az érintkezés a fejbőrrel.Addig megkellene probálni színezővel kihúzzni!Ettől függetlenül nekem is volt olyan kismamám aki kért hajfestést,és se neki se a babának nem lett a baja!Tehát mindenki saját lelkiismerete szerint dönt! :lol:
nicci
 
 


Ne már, hogy tényleg nem lehet festeni....Nekem három négy hét alatt lenől.... :( És akkor olyan csúny....a színező meg nem fogja be.....
Akkor úgy látszik, hogy csúnya maradok...... :cry:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


klarka.

Ha még szóba álsz velem akkor én úgy tudom hogy az biztos hogy a tgyás jár. És a gyed is de az kevesebb lesz mert az előtte kapott gyededet fogják 70%-ozni.
De járni tuti járni fog.
Ezért szokták sokan úgy csinálni hogy ha a betegszabi több lenne akkor elmegy arra és még ki is veszi a két év szabiját is ami ugye a teljes fizu. És akkor ez így több lesz mint ha a gyededből számítanák ki a másik gyedet.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 



Szia Vera!

En ugy tudom, hogy a tappenz nem szamit bele es ha megszakad a gyed es tappenzre mesz, nem az lesz az alap, hanem a mindenkori minimalber ketszerese, ami szinten nem rossz.

En tuti alapon vissza mentem dolgozni, igy mar nem csak 180 nap ledolgozott napom van, hanem egy evem is megvan.

Magi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: