Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Itt a kép az ágyra tehető pelusozóról! Ő a kislányom bébikorában:-)) Én napközben rátettem az ágyra, estére pedig levettem. Persze amikor már ült, akkor csak pelenkázáskor tettem fel. Szerintem nagyon praktikus, főleg picikorban. Később meg már bárhol megoldjátok a pelenkázást, még a parkban a pad is megfelel majd :D :D

Üdv Ladybird a csapatban!

Szerintem a hátfájásod a munkahelyi testtartástól van, főleg ha számítógéppel dolgozol egész nap. Nekem is szokott fájni, az állandó merev üléstől. Szerintem ne aggódj. A görcsölésnek akár hormonális oka is lehet. De a legjobb, ha elmész a dokidhoz, és akkor megnyugszol.
Kép ágyra tehető pelenkázó

További szép napot!

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Húúúú, Kata, nagyon köszönöm. Az az igazság, hogy nem szívesen vennék pelenkázószekrényt, mert utána nem nagyon használhatók még az átalakíthatók sem.
Ja, egyébként visszavonom az eladó könyvekre tett ajánlatomat, mert alapozók már nem kellenek, én viszont oligo-pszicho szakos voltam, oligon belül is értelmileg akadályozottak. :)

meri
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok-sok segítséget!

Néhány szót magamról, ahogy kértétek: 33 éves vagyok, réges-régen óvónőként dolgoztam, aztán a főiskolai "tandíj"miatt bizony bekerültem a multik világába, pedig a szívem mást diktált volna! No, de ezen talán túl vagyok!

Hosszú-hosszú idő után megtaláltam az igazi társat, férjet...ki, hogy fogalmaz. Nekem nagyon nehéz volt, valahogy! :( Most végre megvalósult a vágyunk és beköltözhettünk saját lakásunkba és remélhetőleg egy kicsi bébi is velünk lesz! :) És mit jelent, hogy várva várt? Elég hosszú idő volt amíg sikerült a szervezetemet felkészíteni a terhességre, az utóbbi 2 évben mindig kiderült valami "betegség" (előtte egyáltalán nem voltam beteges). Az immunrendszerem teljesen nulla lett, allergia, teljes kimerültség, IBS, májfunkció probléma...ami csak létezik már mindent mondtak, állandóan gyógyszereztek de semmit nem tudtak mondani orvosról-orvosra jártunk!

A végén a biorezonanciát ajánlotta az egyik orvos! Ledöbbentő volt az eredmény! Nem igazából hittem elöször az egészbe, csak azt tudtam, hogy változtatni kell! Fél évet kezeltek homeopátiával+biorezonanciával és végre újra gondolkodhattunk a kisbabán - teljes méregtelenítésen mentem keresztül! Majd egy vitaminkúrajött utána és utána lőn csoda a próbálkozás 3.hónapja eredményként egy kis bébit hozott! :D Nagyon vártuk mind a ketten! Háát az előbbi megpróbáltatások miatt és amiatt, hogy anyukámnak az 1. csemetéje 3 hónaposan meghalt túlaggódom magam! De igyekszem pozítív gondolatokat megfogalmazni! De genetikai szűrés biztos lesz! :(

Háát mostmár elég sokat írtam magamról!

Meri az igazság az, hogy úgy gondoltam még dolgozni fogok ....de ha szükséges, akkor az otthonmaradás mellett fogok dönteni! A doktornő is arra gondol, hogy a napi 9 ülés nem a legjobb! Pedig igyekeztem sétálni, felállni közben...és nem vagyok felhúzni magam semmin! De, lehet, hogy ez kevés!

Egyébként az új szomszédainkba mindenhol 3 gyermek van! :) És a tapasztalat az, hogy ők amit csak tudtak használtan vettek meg...legfőképpen ha keveset használt eszközről van szó! A pelenkázó szekrényhez pedig annyit, hogy a barátnőmék vettek, de megbánta...mert utána nem tudta hasznosítani és eladták! A nővérem pedig mind 3 gyerekéhez ágyra tehető pelusozót használt és elégedett volt vele. Én is, amikor segédkeztem nála szerettem. Stabil volt, nem mozdult el, akkor sem ha mozgolódott a baba közben!

Ladybird
ladybird22
 
 

 
 

Ladybird,

Ez igen amiken keresztül mentél ez nem semmi. És meddig szeretnél dolgozni? Amikor én dolgoztam akkor vegyszerek vettek körül hiába csak a gépen kellett pötyögni, de mindezt laborban és inkább úgy döntöttem, hogy eljövök betegácsiba. Nem szokott bekeményedni a hasad nap végére? Mert nekem ezt is produkálta az ücsörgés a hát fájáson kívül. Bár inkább a derekam az ami fáj még mindíg, de ez normális már alig várom, hogy úszhassak egyet.

Igen ez a használt dolog szerintem egyáltalán nem gáz, mert alig használjuk ezeket a dolgokat, mert mindent olyan gyorsan kinőnek a picik.
vikci79
 
 


Hm... Jó kis társaság ez. :) Már a második alkalom, hogy nagyon kellemesen csalódok a reakciókban. :D:D:D Köszi a megerősítéseket használt cucc ügyben. :)

Hú, LB! Ez tényleg nem semmi. De ha jött most ez a bébi, az szerintem nem lehet véletlen. Jönni akart, és ezért maradni is fog. :) Köszi a pelenkázós megerősítést. :)

Egyébként azt hiszem, a pánikolós természetem ellenére én is azért vagyok viszonylag nyugodt, mert én is úgy érzem, ez a bébi nagyon akart jönni hozzánk. Én ugyanis minden hónapban a pé. után 6-10 nappal mindig elkezdtem pecsételgetni. AMi ugye nem szerencsés, mert korán kezd leválni a nyh., és ezáltal nincs hova beágyazódni a kis drágának. Kaptam rá gyógyszert is, de csak annyit segített, hogy 9-10. nap lett belőle. Úgyhogy nekem az első szembetűnő tünetem az volt, hogy nem volt pöttyözgetés. :D

Nekem egyszerű dolgom van munka szempontjábó. Iskolában tanítok, ahol most ugye nyári szünet van. Ősztől, ha visszamennék, nem vállalnék néhány hónapra semmi komolyat. Így viszont alaposan csökkenne a fizetésem, amivel a gyed számításakor igen rosszul járnék. Így hát nem marad más választásom, mint mostantól itthon maradni. Remélhetőleg vagy 3 és fél - 4 évig. :D:D:D:D

Képzeljétek, tócsnit is sütöttem!!! :D:D:D

meri
 
 


Meri,

és ezt megtudtad enni? Te nagyon aktív vagy. én ma csak egy vacak tökfőzeléket készítettem. _Nagyon elrontottam . elsóztam.

Ja és képzljétek tornáztam ma Rubint Rékára. Jól esett ennyi tunyulás után. _Mert én eddig aktív voltam tornailag, főleg esküvő előtt, de mivel vérezgettem meg görcsölgettem ezért inkább nyugiba maradtam.

De mi is az a tocsni, most nem jut eszembe pedig már biztosan hallottam.
vikci79
 
 


Lányok,ma is elöntött a meló,így csak olvaslak titeket.Szörnyen kimerült vagyok.Lányok,az utroról kinek hogy kell leállnia? Nektek mit mondott a dokitok?

Eszter
anubias
 
 


Ladybird,
Üdv az oldalon :lol: Van egy szupi kis táblánk ha szeretnél benne lenni akkor írjál adatokat. A pocim nekem is szokott görcsölni magneB6-ot szedek rá és tökéletesen hat. Mi is sokat vártunk erre a babára rengeteg vizsgálat és kezelés után a lombik hozott sikert :D A rosszra pedig ne gondolj természetesen minden rendben lesz :wink:

Katuci,
Nagyon édes baba volt a kislányod :lol:

Eszter,
Nekem a 12. hetet mondott a doki csináltam leállásra tervet egy papírra leírtam hogy hogyan csökkentsem az adagot szépen fokozatosan a betöltött 13.hétre leteszem.
Vendég
 


Adire,
Hogy vagy??
Vendég
 


Pandácska!

Ha nem vagyok tolakodó esetleg megosztod ezt velem priviben? :roll: Mert nekem csak annyit mondott a doki,hogy a jövő héttől szép fokozatosan csökkentsem és a 12.-re hagyjam el.Addíg már nem is kell mennem hozzá és ott nem esett le,hogy ez azért így tág fogalom.Én mondjuk napi 2*2-őt használok,de azért tudnék viszonyítani ha megosztod velem.Előre is köszönöm. :wink:

Eszter
anubias
 
 


Szia Eszter!
Utro ügyben: én kétnaponta 1 szemmel csökkentem az adagot. Esetedben most a 3x1-re térnék át, majd 2x1, 1x1, és vége, persze kétnaponként.
Örülök, hogy minden rendben Veletek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Anubias,
Nekem napi 3*2 adagom.
11+1= 6 11+2= 6 11+3=6 11+4=6 11+5= 5 11+6=5 12+0=4 12+1=4 12+2=4 12+3=3 12+4=3 12+5=2 12+6=2 13+0=1
Vendég
 


Boeske,Pandácska!

Köszönöm a segítséget.Szerintem én is csak akkor és így kezdem el a csökkentést,mert a jövő hétfőn még csak a 10. hetet töltöm. :roll:

Boeske!

Köszi,remélem veled is minden rendben.Gyere gyakrabban. :D Hogy viseled a fekvést?

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok,

Jól vagyok szerencsére. Majd visszaolvasok, most csak gyorsan beugrottam. Képzeljétek, nem gondoltam volna, de még jövő hétre sincs időpont a Szent Imrébe műtétre.... Ma megyek uh-ra, megnézik, hogy mi újság odabent. Ti mit tudtok erről, hogy nem gond, ha 1,5 hetet csúszik a műtét? Mondjuk ha nem mentem volna uh-ra szerdán, csak mondjuk jövő héten, akkor csak akkor derült volna ki, mert panaszom nincsen... (illetve derékfájás, de az nem biztos, hogy ettől van) Nem tudom mit csináljak, most menjek más kórházba más orvoshoz??? Nagyon szeretnék már túllenni rajta... Egyébként kiirattam magam, a háziorvos azt mondta, hogy sajnos mostanában nagyon gyakori a vetélés. Hát veszem észre, annyi az előjegyzés a kórházban, hogy 1,5 hét múlva kapsz időpontot.

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Eszter! :)
Sajnos egyre rosszabbul viselem a fekvést, de a babával minden rendben, és kb. 2 hét múlva felkelhetek. Remélem.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Adrie!

Nagyon elszomorító,hogy ennyit kellene várnod.Én amikor kiderült mi a baj és azt mondták,hogy jöjjek vissza 1 hét múlva,hazamentem,összepkoltam,és már mentünk is egy másik kórházba.Ott benttartottak,igaz azt mondták jöjjek másnap reggel,mert vasárnap volt,de mikor azt kértem,had maradjak azonnal felvettek és másnap reggel műtöttek is.Mert úgy éreztem azonnal túl szeretnék lenni rajta,ha már így alakult.Igaz,nekem akkor már 8 hetes volt,de szerintem ez már részletkérdés.Ahogy te gondolod.Én mennék máshová.Illetve az Uh-ban még én bízok egy kicsit,ha nem baj.Hátha mást látnak. :roll:

Boeske!

Az a lényeg,hogy a babával minden rendben. :D Nekem meg a belső méhszájon tapad a méhlepény széle.Úgyhogy a fekvés kockázata nálam is fennál.De próbálok nem is gondolni rá.Ha pedig úgy alakul,hát fekszek és kész. :D De neked nehezíti a kicsik jelenléte.Még jó,hogy meg tudtátok oldani a segítséget.Nekem szerencsére már mindjárt 10 éves a fiam,úgyhogy még számíthatok is a segítségére,így ha úgy alakul könnyebb dolgom lesz.Nagyon örülök nektek.

Kitartás. :wink:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Adire,
De jó hogy jelentkeztél! Sajnos én nem tudok ebben tanácsot adni vagyis inkább szerencsére nem tudok nem volt még ilyenem(kopkopkop) Annak örülök hogy azért jól vagy!
Vendég
 


Eszter,

Én is 8 hetes vagyok/voltam... ÁÁÁ, nem hiszem, hogy mást látnánk ma, elég tüzetesen megnéztük szerdán. Meg ez egy magánrendelő (Praxis) ahol elég jó az uh gép. Igazából azért megyek, hogy megnézzük, hogy meddig húzható a dolog. Állítólag az látszik az uh-on (vannak -e bevérzések, nekem nem volt szerdán) hogy kb. mikor fog megindulni a vetélés. Azért ma még beszélek a szonográfussal (mert a dokim ugyi külföldön van és tegnap sms bajnokságot játszottunk), hogy mi a véleménye.... Nem szívesen mennék máshova, de az is igaz, hogy jobb lenne túlesni már rajta.
Te is kaptál méhtágítót és utána ezerrel görcsölt a hasad?

Pandi,
Az igazság az, hogy én éreztem, hogy baj van, azért nem ért hidegzuhanyként a dolog. A párom is nagyon büszke volt rám, csak a vizsgálat legvégén kezdtem el sírni, de akkor is csak kicsit. Majd számolok kicsit, de szerintem októbertől újra próbálkozunk. Addigra nektek már nagy pocitok lesz és minden info-t megtudok tőletek :)

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Sziasztok Lányok,

Adire,

Az írásaidból ugy hallom, mintha egy kicsit jobban lennél, már amennyire jobban lehet lenni egy ilyen után.
Örülök, hogy itt vagy ujra. :lol: :lol:

Üdv köztünk Ladybird. :lol: :lol:

Boeske,

Mindjárt letelik ez a 2 hét, és utána már nem kell ennyire aggódni.
A lényeg, hogy a babával minden rendben van. :lol: :lol:

Én ma reggel voltam uh-on, minden rendben van, már 14 mm a kis lurkó, és szépen ver a kicsi szíve.

Persze képet megint nem kaptam, mert azt mondta a doki, hogy majd akkor ad, ha már babaformája lesz. Most még csak egy kis maszatka az egész, de nagyon édes maszatka.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Adrie!

Gondolom az üres petezsák miatt van több ideje az orvosoknak a műszeres befejezésre.Little járt így és nála szerencsére nem volt szükség befejezésre sem,magától megoldódott.Nekem annyiból volt más,hogy volt embrió,szívműködés,kornak megfeleő méret és a 9. héten vérzés kapcsán derült ki,hogy elhalt.Nem kaptam lamináriát szerencsére,talán azért mert már szültem.Altattak és nagyon hamar túl voltam rajta.Mármint a műtéten.De lelkileg is begyógyult a seb,ahogy megint pocakos lettem.Nekem februárban volt a műtét és májusban már + a teszt. :wink:

Eszter
anubias
 
 


Judy!

Gratulálok! :D

Eszter
anubias
 
 


sziasztok,

Judy, gratula neked.


Adire örülök, hoyg jobban vagy egy picit.


Lányok én lehet, hogy tudatlanka vagyok, de mi az az utro? Előre is köszi.

Boeske,

Én még nem ismerem a történetedet, de kitartást kívánok neked!
vikci79
 
 


Sziasztok!
Ma amellett, hogy megállapítottam, hogy az alant leírtak miatt tutkó, nem vagyok komplett :shock: , arra jutottam, hogy a kismamás félelmeket tuti, hogy valamilyen szinten a hormonok okozzák. Minthogy négy napja olyan szinten émelygek, hogy alig lézengek egész nap, ez azért józan ésszel (vagy nem????????? :oops: ) mégis csak azt kellene jelentse, hogy ez egy erős és egészséges terhesség, a baba pedig jól van. Ehelyett ma, két öklendezés között rámtört a frász, hogy mi van, ha még sincs jól az a gyerek és ez a hányinger csak mit tudom én minek köszönhető...
Tuti nem vagyok normális.
De azért gondoltam, megosztom Veletek... :oops:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Vicki!

Az utro= utrogesztan.Progreszteron tartalmú hüvelykúp,amit azok a kismamák kapnak az első trimeszterben a terhesség hormonális megerősítésére,akikenk vagy sárgatest elégtelenségük van,vagy lombikosok,vagy a kórelőzményükben vetélés(ek) szerepelnek,vagy vérezgettek a terhesség korai szakaszán.Mi itt elég sokan használjuk ezt a gyógyszert.


Mpatr! :lol: Örülök,hogy jól,azaza rosszul vagy. :lol: Érted. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Csúúúúcs a fííling:
előttem egy illatozó, nagy tányér tejszínes gombás-csirkemelles penne tészta. Ígéretes. Boááááááááááá...
Szóval boááááááááááááááá csak arról kellene magamat meggyőzni, hogy rögvest elmúlik ez a csúnya rókainger boáááááááááááá amint egy falatka lemegy....
boáááááááááááááááááá
boáááááááááááááááááá
hamm...... :P
innen már gyerekjáték

Csak ennyi az egész. boáááááááááááá majd oáááááááááááááá.
Minek túlbonyolítani az életet. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati, kell még a fogdoki?

meri
 
 


Még nem, különben is, kell a nyavalyának, naggggggyon félek tőle.
De muszájos lesz, úgyhogy léccci küldjed.
:roll:
Köszi!!!!

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Sziasztok Csajok!

Mpatr!
Én folyamatosan azon aggódom, hogy minden okés-e odabent. Ha már 2 napig nincs hányingerem, akkor kész vagyok totál! Pedig az első bébimmel soha nem volt hányingerem, akkor eszembe sem jutott, hogy ez gond lehet. És mindig győzködnöm kell magam, hogy nyugi Kata minden oké, vannak tüneteid, ne aggódj. Egyébként állandó mellfeszülésem van, de valami iszonyú, felpuffadok a kajáktól, reggel helyett pedig du. vagy este émelygek. Meg úgy általában olyan rossz gyomorérzetem van folyamatosan. De szabályosan megőrülök a tünetekért. Állandóan a mellem tapogatom, hogy érzékeny-e még, meg ilyenek. Én is tiszta hülyének érzem magam, dehát evvan. :-)) Talán majd megjön az eszünk! :D :D

Ilyen finom kajákról ne írjál, mert nyomban beindult az agyam, hogy de megenném!!!!

Valaki egyik nap írta a madártejet - lehet, hogy te - és másnap csinálnom kellett, mert majdnem megdöglöttem érte:-) Utána meg bele voltam betegedve az evésbe :oops: :(
Szóval kajáról egy szót se!!!

Remélem mindenki jól (rosszul) van??:-)

Szép estét mindenkinek! Megyek, eszem valamit, mert bár ég a gyomrom, de éhen halok!!!! :lol:

Üdv: Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Kata, ugyanezt csinálom én is a melleimmel. :D:D:D:D Egyik nap nem volt baja délelőtt, jól be is pánikoltam. :D Azóta duplán kapom. Szerintem meg akar nyugtatni a bébi. :D:D:D:D

Pati, holnap este átküldöm priviben, jó? Irtó aranyos doki néni. :)

meri
 
 


Jééé, én is tapizom a cicimet...
Ezt a perverz bagázst!!!!!!!! :shock: :oops: :D
Tegnap majd megdöglöttem a hányingertől, már az öngyilkossági formulűkat nyálazgattam, ma meg gyengébben van és esz a fene. Ahelyett, hogy pihenésre használnám ki. Ha én épésszel megszülöm ezt a kölköt.... :lol:


Meri, írjál néhány példát, mitől jófej a fognéni. Van neki megfelelő gyógypedagógiai érzékenysége a nagggyon dinnyékhez mint én?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Ez tetszett az öngyilkossági formulákat nyálazgattam :lol: :lol:
Ma én is egy kiadós rókával kezdtem a napot csak hogy tudjam terhes vagyok :lol: Nekem is aranyos a fogdokim pedig én még képes vagyok akár könnyezni is a félelemtől annyira utálom a fogászati dolgokat és mindig megakarok szökni :oops: de őt nagyon szeretem mert megértő velem :lol: lassan nekem is mennem kell ellenőrzésre...
Vendég
 


Azt hiszem itt az ideje, hogy bemutatkozzak azoknak is, akikkel még nem "találkoztam".
A januári topikba irogattam eddig, de átpártolnék hozzátok, ott valahogy nem találtam a helyem , és újabban valahogy a hangulat sem az igazi.

A vonalzómból is láthatjátok, a 3. babámat várom. (5. terhességből) Lányt szeretnénk a 2 srác után. Mostanában kezdek kilábalni a rosszullétekből, bár a róka koma még be-benéz hozzám minden nap. Ennek meg is van az eredménye, 5 kg-t fogytam.
Feküdnöm azért kell, mert volt egy csúnya vérzésem. (Ömlött belőlem, a menzi semmi ahhoz képest), de szerencsére elállt, és a baba megmaradt. Viszont keletkezett egy vérömleny a méhfal és a magzatburok között, és amíg fel nem szívódik, addig szigorúan feküdnöm kell. Szerencsére szépen gyógyul, úgyhogy kb. 2 hét, és elfelejthetem az egészet.

Mpatr!
Szedsz B6 vitamint? Az valamivel csökkenti a rosszulléteket. De ha sokat hánysz, orvos írhat fel hányáscsillapítót. Jobbulást!

Adire!
Ha megindul a vetélés, akkor kinyílik a méhszáj, és nem kell tágítás. Ha hamarabb kerül sor a műtétre, akkor lehet, hogy előző este felteszik. Nekem se kellett a 2 vetélésnél, megvártuk a természetes görcsöket. (Mondjuk nem kellett sokat várni.)
Októbertől nyugodtan próbálkozhattok, drukkolni fogok!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Boeske,
Én is oda írtam de nem találtam ott a helyem mert még hozzájuk képest pici terhes vagyok :oops: Szóval ha küldesz adatokat beraklak a tábliba :D Mikor mész uh-ra? Remélem addigra márnem is lesz ott az a vérömleny!
Vendég
 


Boeske!

Annyira örülök,hogy csatlakozol hozzánk. :D Lányok olyan jó volna már vagy 7 hónappal idősebbnek lenni,túllenni a terhesség nagyján és várni a szülést. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Panda!
Köszönöm!
Adatok:
kor: 27 év
testvérek: 2 fiú
várható szülés: jan. 31.
kórház: Nyírő Gyula (13. ker)
köv UH: aug. elején
név: Sára Kata, fiúnevünk még nincs

Eszter!
Hamar elrepül az idő.
Egyébként a méh növekedésével változik a lepény helyzete, szóval lehet, hogy Neked is feljebb húzódik. Hallottam már ilyenről.

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én is 2008-ban szeretnék szülni... :wink:
Az elvi dátum 2008.02.25... remélem, hogy Kismóki tartja magát ehhez...

Kép Kismóki

Alig várom a júl. 21-et... akkor megyek megint doktorhoz... megint láthatom Kismókit :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Poppi,
Üdv közöttünk :D Könnyen sikerült a baba? Jó ez az uh-os kép :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Pandácska
2 év, 3,5 lombik után eredménye Kismóki.
(azért 3,5 mert 3 stimus és 1 fagyis ET volt)....
Vendég
 


Laura!

Üdv köztünk,jó pocaknövesztést kivánunk. :wink:

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastalak benneteket, de olyan sokat írtatok ahéten, hogy lehet, hogy nem tudok mindenre reagálni, bocs ezért!

ADIRE!
Nagyon átérzem ami veled történt. :( Nekem az előző vetélésem otthon indult meg ( előzmények: görcsölgetés és egy bevérzés a nyálkahártyán): felálltam a karosszékből és elöntött a vér. Nem kívánom senkinek az egészet, ráadásul egyedül voltam otthon, de egy barátnőm be tudott vinni a kórházba. Ott megvizsgáltak a méhszáj már kinyílt, de ki kellett hogy tisztítsanak.
Utána hónapokig magam alatt voltam, csak az újbóli teherbeesés segített. Úgyhogy ezt tudom neked is tanácsolni, próbálj minél előbb újra babás lenni, és ne hallgass azokra akik 6 hónapot vagy 1 évet javasolnak a várakozással, szerintem a 3 hó is elegendő.

Boeske!
Örülök hogy jobban vagy, az a pár hét mindjárt le fog telni!

Mpatr!
Amíg nyaralni voltunk egyáltalán nem émelyegetem: val. színű a jó levegő meg a no idegeskedés segített (akkorákat aludtam, nagyon jót pihentem) .
Amint visszajöttünk újból elkezdődött az egész napos émelygés. Tegnap este (még otthon anyukámnál vidéken) az egyetlen amit megkívántam a zsíros kenyér volt paradicsommal, meg délben a kefír. No le is gyűrtem belőle vagy 2 szeletet. A párom csak nézett.

Laura!
Üdv közöttünk, jó pocakosodást!

Lexa!
Gratula a manóhoz! Tudtam, h. hamarosan kikötsz nálunk! :lol:


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Vera!

Jajj de jó,hogy hazajöttél.Ha lesz időd mesélj majd.Fürödtél e?Megmondtátok a többieknek?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szia Eszter!

Megmondtuk az öcséméknek, akik már selytették, mert a párom barátnője véletlenül meglátta, amikor a párom a hasam simizta.

Kb. 3-szor fürödtem a Balcsiban, de csak derékig mentem be, kicsit hűvös volt az idő, meg a víz is lehűlt, de ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat, és egy hét émelygésmentesen engem mindenért kárpótolt. :lol:

Te hogy érzed magad? Émelygések?
Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Poppi,
Nekem is lombik a babám :D Hova jártál?
Vendég
 


Vera!

Én jelentősen jobban vagyok néhány napja,már nem is hányok,van étvágyam,sajnos hízni még nem híztam,de bizosan fogok.A mellem fáj és nagy és aluszékony vagyok,meg lelassult nagyon,de boldog. :D Örülök,hogy jól éreztétek magatokat és talán nem is baj,hogy hűvösebb volt,mert ebben a melegben nem bírtad volna esetleg olyan jól.Rajtad még nem látszik? Nekem nagyon nagy a hasam,már ha olyan ruha van rajtam nem tudom titkolni,csak ha valami nagyon bővet veszek fel.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Pandácska
Debrecen Kaáli gyártmány Kismóki...

Jobbulást a hányósoknak!
Nekem semmi tünetem... eszem, alszom... olyan vagyok, mint egy csecsemő... :oops:
Vendég
 


Anubias,
Szerintem az nem baj hogy még nem híztál én se híztam még de a védőnő szerint majd ráérek a második harmadban.

Poppi,
Mi Pestre jártunk.
Vendég
 


Eszter!

A férjem épp ma mondta, h. lassan titkolni sem lehet, mert szerinte híztam. A hasamra a régi gatyáim már nem jók, az aluszékonyság rám is jellemző: elég ránézni egy ágyra és már ásítok is. (Jaj olyan rossz lesz holnap megint dolgozni menni és korán: 5.30-kor felkelni főleg ebben a kánikulában).

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera
Én biztos, hogy híztam... a hormonok, a tunyaság...
Jó hónapja semmi edzés, előtte szinte mindennapos volt... legalább a futás a kutyuval.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem, minden OK nálunk, voltunk első UH-n is. A doki látott petezsákot, meg benne egy kis foltot! 3 hét múlva kell mennem megint, addigra elvileg nőnie kell a foltocskának, meg kell, h legyen szívhang is - ha ezek megvalósulnak, minden OK! :D

Egyébként olvaslak titeket folyton, de egy csomót írtok, meg végülis ti már tökre összeszoktatok itt, úh mindig kicsit félve köszönök be :oops:

Vera! Köszönöm a gratulációt :D

KépKép
lexus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: