Új privát üzeneted érkezett!

Gigi!!!

konferencia hármasban????
vedresandi
 
 


Drága Gigi!

Itt vagyok olvasgatlak, csak írni nincs időm, mert gőzerővel tanulok! Szinte könyv mellett szexelünk! :lol:

Majd jövök,ha eléggé okos vagyok hozzátok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ridi! De jó, hogy jelentkeztél!! Lehet, hogy lemaradtam, de mit is tanulsz???

meri
 
 

 
 

Ridi!!!

Hát nem irigyellek, de tarts azért egy pici szünetet....rátok fér, biztos.
Mi leszel ha nagy leszel???
vedresandi
 
 


Jó regg Lánykák!

Tegnap este lefekvés előtt 37,2 volt, ma reggel 37, teszt negatív (10es érzékenységű volt a tesztem).Amióta az eszemet tudom, nem szokott késni.Ha szerdáig nem történik semmi, felhívom a dokimat.előbb korai lenne, mert ha tényleg baba van, naptár szerint most kezdeném a negyedik hetet.Ja, és a cicimet szívesen leamputálnám, mert már annyira fáj, hogy idegesít.

várok..............no comment
vedresandi
 
 


hali,

öööööööööööö,tegnap egyéb programunk akadt apával :roll: :oops: tudom tudom hogy nincs pém de azért nálunk is előferdül néha hogy kedvtelésből sexelünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

andi,
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,na ez már engem is kicsinál,hát még téged :shock: :roll: ritka hogy én nem tudok vmire mit mondani na de most aztán ez van 8) úgy látszik ez a természeti csodák hónapja :twisted:

ridi kedves,
tessék velünk is foglalkozni :wink: azt hiszem valóban nem mondtad hogy tanulsz..........mit is??????????????????????????????????????????????
Vendég
 


Andi! Hát ez most már tényleg nem semmi... Ez tök idegesítő lehet... De szerintem baba... :lol:

Gigi! Gratulálok a rendkívüli teljesítményetekhez! :lol: :lol: :lol:

Találtam magamnak egy új idézetet:

"Soha ne felejsd el:ha valamit élvezni próbálsz, az nem fog menni. Ha megpróbálod elérni a boldogságot, akkor melléfogtál.Csak lazíts és eláraszt minden.Feszültség akkor keletkezik, amikor kergetsz valamit. Ellazult akkor leszel,amikor engedsz valaminek."
(Osho)


Honlap: nem gyűlnek a cuccok... :(

meri
 
 


Puszmák Csajszikák!!!!!

Gigi: PÉ nélkül sokkal jobb :oops: :oops: :oops:
Engem is idegesít kicsit, de ugyanakkor jó megérzésem van most már.

Meri: Szerintem is.....a többi is ilyen volt, csak mivel most készültünk rá, volt időm előbb tesztelni.anno nem mmegjövés után 1 héttel produkáltam a + teszteket.

honlap: megígérem, hogy a jövő héten elküldök mindent, amit kértél :wink:
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok ám! CSak most olvasóban, mert apa itthon van.
Holnap igérem aktív leszek!

Jó paplanharcot mindenkinek!!!
Vendég
 


sziasztok, Lányok,

csatlakoznék Hozzátok én is. mi az első bébire gyúrunk, ez a második éles ciklusunk (vagyis az én ciklusom... :oops: ). én 30 vagyok, párom 35 lesz jövő héten, és már nagyon időszerű a babuska - legalábbis mi így gondoljuk, és nagyon remélem, hogy annak a bizonyos létrának a tetején is így érzi(k) valaki(k) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szia Szilva! :)
Üdv a csapatban! Te ezek szerint már olvasgattál minket, ha tudsz a tündérlétráról. :D Mesélhetnél még magadról... Engem pl. különösen érdekelne, hány naposak a ciklusaid, mert úgy tűnik közel járunk egymáshoz... :) Szóval írj mindenfélét, jó? :D

Krisz, örülök, hogy köztünk vagy, bár már nagyon várom a ríd@rájt üzemmódot!! :D:D:D

Andi, ígéretet felírtam. Van hét napod. :D

meri
 
 


Meri,

nekem elég hosszú ciklusaim vannak, 33-35 naposak, bár, idén sikerült egy 40 naposat is összehoznom... :roll: lehet, még az antibébi hatása, bő másfél évig szedtem, augusztusban hagytam abba.
ja, és igazad van, végigolvastam a topikot, valahogy úgy keveredtem ide, hogy benéztem abba, ahonnan egy pár leányzót 'átcsábítottatok'... :twisted:
Vendég
 


szilvi,
üdv itt nálunk,ha birod a dinkákat jól fogod magad itt érezni :wink: és akkor rögtön a lényegre is térek,nem laksz vételten a XI vagy XXII kerületbe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gigi, mi a túró van már megint??? Ott 5-ös érzékenységű tesztet árulnak??? :D:D:D Bocsi. :oops: Gondolom, terültei kórház miatt kérded... Ugye? Mennyit vagy képes tervezgetni... Elképesztő... :D De így szeretlek, ne aggódj! :D

Szilva, abban igaza van Giginek, hogy lökött csajszik gyülekezete. :D:D:D Remélem, senki nem sértődött meg... :D:D:D
Nekem sem rövidek a ciklusaim ám! 30 napon mindenképpen túl általában. Mérsz hőt? És mesélj már magadról!!! Na! :D

meri
 
 


meri,
igen,amiatt kérdeztem,5ös tesztre andi feküdt rá :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és hát persze hogy tervezgetek mert súlyos 100ezrekről van szó :shock: :evil: ha mondjuk a telkibe kell mennem :lol: :lol: :lol:
mé nem vagy msn :twisted: :roll: ?
Vendég
 


Nem vagyok msn??? :shock: :lol: :lol:

El is felejtettem mesélni: ma a DP mögötti parkolóban Subaru Szlalompartin voltunk. A program neve megtévesztő, nem volt túl sok Bubu. :D:D:D Viszont nagyon állat volt!!! Húúú, de élveztem!! :D

meri
 
 


gigi, 20. ker. :(

akkor nagyon jó társaságba kerültem, én is dinka vagyok :lol: :lol: :lol:

hőt mérek, az előző ciklus közepén kezdtem, hogy lássam, bírom-e :D és igen! én győztem :wink: majd hozok görbét is, de így az 5. napon még nincs sok értelme.
most sajna magatokra hagylak Benneteket, mert apa felébredt, és morcos, nyűgös, meg minden baja van... férfiak :? :? :?
Vendég
 


Kérdésem van: Ancsa, Vándor hol vagytok????
Mondjuk kérdezhetném Annát és Ildit is. :D:D:D

meri
 
 


Kép tok!

Itt vagyok!Itt vagyok!Épp,hogy hazaértünk,csak odakészitettem a vacsit,és itt vagyok..
Babanézőben voltunk a barátnőmnél.Van egy 9 hónapos zabálnivaló lánya..

Andi:Hát ez nem semmi...........Biztos,hogy a tesztek szarok valamiért,és ott van a babó..

Szilva:Üdv közöttünk......A lányok aktivabb tagok mint én,de azért én is szoktam jönni..

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Kép

Na Tsókolom Tsókolom!!!!!

Szilvi: Üdv itt.Gyere sokat.Ha tényleg nem vagy 100-as, ahogyan mi sem, akkor jó helyen jársz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jómagam így születtem és lásd genetika, a fiam is ilyen.Hál istennek, legalább nem savanyodunk meg.

Meri: igenis, a héten megkapod, megígértem :lol: :lol: :lol:

Gigi:rajta vagyok az 5-ös teszten.Már csak azért is megszerzem, hogy egyes topikok besárguljanak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ancsa: Biztos, ami biztos...a drágámmal most délután vettünk teszteket a DM-ben.Majd szerda magasságában elhasználom őket.Én is olvastam jót,rosszat a tesztekről, de mindegy.Várok.

A többiek.....napozás a napsütésben????
Kép
vedresandi
 
 


szilvi,
kár :( azért köszi hogy válaszoltál :wink: és nálunk a hőmérő győzött nem én :lol: :lol: ez az egyetlen amire képtelen vagyok valamiért....lehet azért mert eredendően képtelen vagyok bármi féle rendszert vinni az életembe és a minden nap ugyanabban az időben nekem nagyon rendszeres :lol: :lol: :lol: :lol: beteg pasit nem kell bemutatni,kettővel rendelkezem jelenleg :roll: tegnap enyim férj kitalálta hogy mennyire szerelmes belém meg hogy imád :shock: :lol: és hogy foglalkozzak vele :lol:

andi,
helyeshelyes :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Kép Jó reggelt Jó reggelt :!: :!: :!:

Hasatokra süt a Kép ......

Hol vagytok :?: Hahó mindenki :!: :!: :!:

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Szilvi, üdv itt! :D

Végig olvastam mindent, jó sokat írtatok hétvégén, tök jó! :D

Annyira elszóltam magam, hogy nekem nincs semmi tünetem, hogy reggel megint öklendeztem vagy fél órán át :evil: Hülye Elevit meg olyan nagy :evil: UTÁLOM bevenni...
Látjátok, hogy már a 6. hétben vagyok? :mrgreen: Elmegyek ezen a héten is dokihoz asszem... :roll: Csak még azt nem tudom hova kéne. Mert a sajátomhoz nem akarok, félek még a végén nem vállalna... :roll:

Csajok, bocsi, hogy nem írok senkinek semmit, de bevallom hősiesen olyan lusta vagyok, meg furán érzem magam most :roll:
Csak jelenteni jöttem, hogy nem vesztem el 8)

Puszi, és szép napot mindenkinek!

(Meri, SÜT A NAP! 8) )
Vendég
 


Szia Anna!Örülök,hogy adtál életjelet magadról :!: Pihenj sokat,és vigyázz magatokra :!:
Szerintem beszélj az orvosoddal,hogy ő hogy gondolja,aztán csak megállapodtok...
Melyik kerületben laksz?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szia Ancsa!

Az a baj, hogy a dokim a 9. hétre hívott vissza :roll: Ami mondjuk, ha normális lennék, és nem aggódnám halálra magam, oké is lenne... De így látni szeretném hamarabb, eddig úgy terveztem, hogy a 7. héten megyek, de nem bírom ki :roll: És, ha most bekönyörgöm magam a dokimhoz, még azt hiszi egy hisztis nőszemély vagyok (igaz is lenne) :roll:
Amúgy a 3. kerületben lakom.
Még azon filózom, hogy lehet azt mondom neki, görcsöl a hasam, nézzen meg... De ilyet azért nem szeretnék hazudni, csak a kisördög a vállamon nem hagy nyugodni ... :roll:
Vendég
 


Anna:Ne izgulj,az sokkal rosszabb.....3hét már hamar eltelik,szerintem az sem jó,ha hetente ultrahangoztatod magad..

Én viszont már előrepörgetném az időt,mert alig várom,hogy tesztelhessek...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is!

Szilvi! Üdv közöttünk!!! Mihamarabbi babásodást!!!

Anna! Nem sajnállak a hányinger miatt!!! :lol: :lol: :lol: Már én is szeretnék öklendezni!!!! Azért vigyázz magadra!!!

Meri! Most írok is és kérdezek is jó???

Kép

Mivel a ferti a 18. napra jelölte a pé-m így szombattól nem várnám a mensit, mert az lesz a 32. nap.
Na de múlt héten, ha nem látott domináns tüszőt a dokim és meg volt a pé-m és ha esetleg apa és én találkoztunk ott bent, akkor a dokinak kellett volna már valamit látnia, vagy azt még olyankor ők sem látják??? Lehet hogy oltári nagy baromságot kérdezek, de szerintetek???

Little! Hol vagy???

Andi! Ugye nem jött meg??? A hőd remélem magasan szárnyal még!!!! :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok Jó Reggelt!!!!!

Remélem mindenki vidám, mert napocskás idő van!!!

Kép

Én is vidám vagyok, csak idegesít, hogy nem jött meg.
Kicsis sokkol a hétfő, ezért nem is vagyok a top 10-ben
Kép

Krisztinka: nem jött meg hétvégén se, ma sem, pozitív tesztem nincs, ma nem teszteltem,a hőm ma reggel pedig már csak 36,8.

Anna: Remélem minden ok!!!Látom, igenm ez már a 6. heted.Hamar eltelik meglátod!!!!!

Ancsa:már nem sokat kell aludni a tesztig, mivel átállítottuk az órát,még hamarabb eljön Kép

Meri, Gigi????Merre vagytok????

pusszatnás:
vedresandi
 
 


Ancsa, drukkolok nagyon, látom már csak 9 nap a tesztig 8)

Krisz, ilyenkor még nem sokat lát a doki... Max abból lehet utalni a terhességre, hogy megvastagodott a nyálkahártya rendesen. De a tüszőre is, ha nincs már ott, akkor a helyén látni kell a sárgatestet, ill szintén a nyh vastagsága a mérvadó.
Szóval lényeg ami lényeg, nem lát ilyenkor még semmit a doki! 8) Nekem abban a hóban, amikor babás lettem, a 17. napon volt p.é és mikor késett 2. napja, akkor mentem el a dokihoz, és nem látott semmit, csak hogy nagyon vastag a nyh.
Meg ilyenkor még be sem ágyazódott, úgyhogy csak azt tudom mondani NYUGI! :D

Puszka
Vendég
 


Anna ! Köszi! Én is így gondolta. A nyálkahártyára azt mondta okésam néz ki.

Jaj Andi! Remélem nem esik tovább!!!
Vendég
 


krisztinka!!!

Ha esne tovább és nem jönne meg????
Na az miii?????
vedresandi
 
 


Andi! Magmondom az őszintét!!! NEM TOM!!!
Vendég
 


Sziasztok csajok :!:
De kihalt a topik :!: Hol van mindenki :?: Bár engem vagy két órán keresztül nem engedett be a babanet.......

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok lányok

Sajana én elég ritkn tudok jönni de nem feledkeztem me rólatok.

Remélem mindenki jól van, mi gőerővel dolgozunk a kistesón remélem sikeres lesz a hónap. Remélem a tavasz mindenkinek meghozza a babásodást.

Felteszem a görbémet, és visszaolvasok:

Kép

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Szia Ancsa!

Szerintem dolgozunk, ahogy én is közben....illetve minden nap órákra meghal a babanet....ez törént most is.
vedresandi
 
 


Itt vagyok!

Tegnap nem tudtam jönni, mert váratlan vendégek jöttek köszönteni a férjemet! Teljesen kikészültem a hétvégén! Gondoltam ma pihizek, erre a férjem kitalálta, hogy akkor menjünk el megvenni a fa kertibútort. Persze mászkáltunk, de sehol nem volt olyan amilyet akartunk. Majd állítólag jövőhét szerdán lesz!

H.Andi! De jó, hogy jöttél! Már azt hittem, hogy elvesztél!

Meri! Nem mérem máshol a hőmet, mint előtte. Mivel oda le, inkább csak apa hőmérőjét rakom :oops: :lol: , a számba mérem! Nem tudom, hogy most mitől lett magasabb, mint a múltkor.

Képzeljétek! Tegnap előtt voltak páfrányaim, tegnap nem láttam őket, ma meg megint :shock: Nem egészen értem, de az tuti, hogy ott lent ma meg tegnap eléggé nedves dolgok vannak. :oops: Tudja valaki, hogy a spermák meddig élnek? Valahol azt olvastam, hogy 2-3 napig, máshol meg azt, hogy akár 5 napig is életképések.
Egyébként ma apa azt kérdezte: "Nem mindegy, hogy decemberbe, vagy januárban születik meg az a gyerek?" majd ezt mondta: "Legalább megint olyan szép karácsonyi ajándékunk lenne, mint 2004-ben!". Annyira édes volt, és úgy elgondolkoztatott.....
Na majd meglátjuk mit hoz a mai este.... :oops: Ha úgy alakul, akkor nem lesz "zokni húzás" apának :oops:

Jaj! Majd nem elfelejtettem! Szilvi, üdv köztünk!
Vendég
 


Szia Ildi!!!!!

Még szerencse, hogy a szádba csak a hőmérőt veszed! :oops: :oops: :wink: :wink: Abból az irányból úgyse lenne baba belőle :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Egyébként én úgy hallottam 72 óráig élnek.Kövezzetek meg, ha nem így van!!!!!
vedresandi
 
 


Sziasztok!
Andi kedves invitálására benéztem hozzátok!
Igazándiból azért invitált közétek, mert én sem vagyok 100-as :lol: azt mondta itt jól fogom magam érezni :)

A 72 óráig élők kiskatonákról én is hallottam, de ez is olyan lehet mint a Colombo felesége, sosem láttuk :) !
sonjus
 
 


Szeja Sonjus!!!!
örülök, hogy megjöttél végre!

Igen csajok én voltam az elkövető.
Sonjust céllövöldében löttem, 3 pálcás vót,és mivel jól célzok, most itten van.
Személyesen is volt szerencsém talákozni Vele, meggyőződésem, hogy erősíteni fogja a mi nem mindennapi kis csapatunkat,engedjük a kiscsoportba játszani!
Fogadjátok szeretettel.

tsók: andi néni
vedresandi
 
 


sonja,
üdv közöttünk,már vártunk :wink: asszem a te hozzászólásaid se azok lesznek amiket át szokott ugrani az ember lánya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vendég
 


Gigi!

Ügyes kislány vagy, de nem ezt beszéltük meg!!!!!

Kép
vedresandi
 
 


andi,
ne frusztráljá má jóvan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ?

ma amúgy sem leszek mert németórám van de :shock: :?
Vendég
 


Sziasztok!

Andi:Bocsi,tudom,hogy mások is dolgoznak,csak hétköznap is elég aktiv szokott lenni a társaság,azért volt furcsa,hogy nincs itt senki...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Szia Ancsa!!!!

Félre ne érts, nem szemrehányó volt a megjegyzésem, én is csak gondolom, hogy dolgoznak.Kvázi nekem, ha irpdában vagyok, a munka mellett van időm bőven!

Amúgy hogy vagy?????
vedresandi
 
 


Sziasztok!

nem semmi a babanet órája :?

Andi mi újság? :roll:
Vendég
 


Szia Anna!!!!

Veled mi újság!!!Neked már van mit mesélned!
Hogy vagytok???

Nálam semmi.Dolgozom, közben olvasok,megint egyedül vok...ja és még mindig nem jött meg.
vedresandi
 
 


Sziasztok lányok!

Tegnap egyszerüen nem engedett be a babanet, igen mérges voltam, mert nem tudok túl gyakran jönni, és ilyenkor szorakázik velem.

Üdv az újjaknak.

Felteszem a görbémet:

Kép

El akarjuk cseréli a lakásunkat egy családi házra, és úgy néz ki, hogy megtaláltuk a megfelelő házat, és a tulajok is hajlandóak lennének a cserére, tök jó volna a ha sikerülne.

Remélem mindenki jól van, olyan jó itt sokszor a hangulat, hogy sajnálom, hogy kimaradok belőle.

Pussz mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Andi: Kicsit türelmetlen,mert már nem birtam,és tegnap én is teszteltem egy negativat :( :( :( .Elképzelhető,hogy korai volt,csak gondoltam próba szerencse..Na de mostmár én is kibírom 4-ig.. :oops: :oops:
Amugy egész éjjel leltároztunk,úgyhogy 4 órát aludtam..

Gigi:csak hogy hű maradjak a korház témához,mostmár abszolult biztos forrásból tudom,a tv mondta be,hogy akinek nem körzetes korházban van orvosa,és oda kéri a beutalót,akkor nem kell fizetni...

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Ancsa!

Ha most újta kezdhetném ezt a hónapot, tuti nem tesztelnék...de hát bírd ki!
Kép
vedresandi
 
 


Na szasztok csajok! :D:D:D

Önző módon magammal kezdem. :D Tegnap annyira sz@r napom volt, hogy nagyon. :evil: :evil: :evil: Aztán apa hazajött, és megvigasztalt... :oops: A zuhany alatt... :oops: Nem volt vmi bababarát akció. :oops: :lol: :lol: :lol:
És ha tudnátok, hogy ezt tegnap is leírtam, csak nem ebben a formában... :D És mennyire örültem, amikor láttam reggel, hogy ez a vacak szerver nem küldte el. :oops: :lol: :lol: :lol:
Merthogy eszembe jutott még ez-az a hőmérés helyéről is, meg, hogy ki mit a szájába... :D:D:D Na jó, befejeztem. A lényeg: a lelkibékém rendben. :D


Anna, drága! Mikor utoljára beszéltem veled, még nem erről volt szó!!!! Ejnye. Tessék kicsit lehiggadni! :) Ripsz-ropsz el fognak telni a hetek. Nyugi!!! :D

Krisz! Az én véleményem szerint ilyenkor a doki még nem sok mindent láthat... Most látom, hogy közben Anna is ezt írta. :)

Ildi! Jó téged is látni néha! :D Szerintem fölöslegesen rágódsz azon, hogy mikor akarsz szülni, meg mikor nem... Ezt már azért tényleg illene a természetre bízni. :) Egyébként én is úgy tudom, hogy a spermiumok akár 5 napig is élHETnek. De ez azt is jelenti, hogy vagy igen vagy nem. :D:D:D

Szonjus! Üdv a csapatban! :D:D:D

Gigi! ??? :D

Ancsa! Hát, a ciklusod alapján, tényleg elég korai volt az a teszt. :D Éljnek a tesztgyártók!!! :D:D:D

Vandi! Nálad semmi változás? Hőd?

HAndi! Húú, neked most volt pé.-d, ugye? :D Drukkolok a lakáscseréhez is!!!

Ridi! Tessék néha benézni!!!!!

Vándor hova tűnt szerintetek????

Szilva?



Nem írna nekem valaki egy névsort? Mindig úgy aggódom, hogy valakit kihagyok. :D

meri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: