Új privát üzeneted érkezett!

Sünike, én pedig a te helyedben nem lennék büszke magamra! Azt irod, hogy véletlenül keveredtél ide - lehet, de én nem vagyok benne biztos....
Nyalásról beszélsz - szerintem nyalni olyannak lehet, akitől elvársz valamit! Az, hogy mi hogyan viszonyulunk egymáshoz, nem hiszem, hogy rád tartozik - és igazad van, ha nem tetszik a stilusunk, akkor nem kell elolvasd, amit irunk!
Nem arról van szó, hogy nem lehet az embernek saját véleménye - de azt több féle képpen lehet tálalni - és nem biztos, hogy attól, mert te hangoztatod a saját őszinteségedet, igazságos ember vagy!
További jó "igazsághirdetést" kivánok!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Halihó!

Na ezt jól megkaptuk!

Kép

Hát én úgy gondolom, hogy mindenki leírja a véleményét, meg hogy mit tesz a terhesség eléréséért és van aki merít belőle ötleteket, van aki nem.

Én pl. természetes úton próbálok meg mindent csakis hőmérőzéssel, remélhetőleg nem sokáig :roll: , mindenféle bogyót, vitamint, tornát melőzzve. De van akinek ez jön be és én ezt tiszteletben tartom. Nem vagyunk egyformák - még jó! Mindenki úgy csinálja ahogy a legjobbnak tartja.

Egyáltalán nem kötelező a másikat majmolnunk, lehet Monak a maca jön be, de lehet rajtam nem segítene, lnd-nek meg lehet, hogy segít az Aviva! Én drukkolok Nektek csajok, hogy sikeres legyen!!!
És szerintem nem köveztek meg azért, hogy én ezeket nem szeem és csinálom.

Ha valami baj lenne a teherbeesésemmel, akkor a dokibácsim úgyis megmondja, hogy mit tegyünk!

Szép estét!!!
Vendég
 


Ildikó ez fasza volt!!!
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Tegnap este nem a szüléstől való félelem miatt nem írtam nektek! :lol: Ne haragudjatok! Drága férjecském végzett előbb, és meglepett. Amit írtatok eltettem magamnak. Köszi.

Gyorsan bepötyögtem az értékeimet a munkahelyen. Mindjárt mutatom a hőmet.

Krisz! Amit a meddőségről írtál.. elgondolkodtató. Néhány párocska van a közelemben, akik hasonló cipőben vannak mint én, és az okokat keresik.
Képzeljétek! A barátnőm rokonságában pedig olyan család van, ahol 5 kisgyereket nevelnek... de az első fogadott, mert a szülők azt hitték, hogy nekik már sohasem fog összejönni a baba.

Zora! Tegnap nem írtam le, hogy hol születtem. Budapest, XIII.ker.
Nagyon kíváncsi vagyok az aszcendensemre. Jó lenne, ha leírnád azt is, hogy milyen jellemzőim vannak! Gyönyörű képeket és szép idézetet kaptunk tegnap!

Éva! Nagyon várom a gyerkőcöd munkáit!

Ildi! Ma van egy kis időm. Priviben küldöm a képeket, amit már ezer éve megígértem.

Sünike! Magadban tarthattad volna.....! :wink:
Vendég
 


Mo, várom a görbét! - és persze a képeket! :wink:

Krisztinka, te még hogy birod teszt nélkül?

Éva, nem irigyellek a sorbaállásért.... téged is várlak a képekkel - remélem gyorsan visszaérsz, mert a párom is mindjárt itthon lesz, és akkor nem tudok maradni :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Hát nehezen bírom, de holnap jön az anyukám és szilvásgombócot főzök, míg ő Gergőzik, este meg jön az öcsém is. Aztán szombaton megyek az öcsémmel plázázni, majd hazautazunk és vasárnap jövünk vissza. Szóval lesz egy kis figyelemelterelés!

A hasigörcsömről olvastatok? Szerintetek mi okozhatta??? :roll:
Vendég
 


Jaj nyaljatok már egy kicsit!!!!!
Vendég
 


Mire bepötyögöm a mondandómat, már itt is vagytok! De jó, ne menjetek sehova!!! Mindjárt idevarázsolom a hőmet.

Az elején egy kicsit zavart, hogy mindenki olvashatja azt, amiről beszélgetünk. Sokáig ideges is voltam miatta. Nem mintha olyat írnánk, talán nem is azért, mert mondjuk attól félek, hogy felismernek.... hanem pont azért, amit az előbb kaptunk.
Miért baj másnak, hogy mi jókat beszélgetünk itt esténként?! Ha nyalás, hát nyalás!!!!!! Miért ne nyalakodhatnék a barátnőimmel? :lol: :lol: Miért zavar ez másokat?! Ilyet keserű emberek írnak. Talán nem érzik jól magukat a bőrükben...


Nekem üdülés veletek beszélgetni!!!!! Úgyhogy idevarázsolom a hőmet és máris lehet nyalakodni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Amúgy, most kapcsolok: KI MONDTA SÜNIKÉNEK, HOGY ZORA A FŐNÖK????

LÁNYOK!! MI AZ??!! MÁR ÉN VAAAGYOOK???? :cry: :twisted: :wink:
Vendég
 


Krisztinka :lol: :lol: :lol: - mit akarsz hallani???? :lol: :lol: :lol:

Most pedig komolyan: nagy görcseid voltak? Mit éreztél? - nem mintha én meg tudnám fejteni a titkot, de hátha Éva, amikor visszajön tud válaszolni...

A héten én is ettem szilvásgombócot, de anyukám készitette :D

Kiszámoltam, ha ilyen jó elfoglaltságod van, akkor a 14 DPO-t mindenképp ki kell várnod :D - de jó :D :D Én a helyedben, ha kibirnám addig, akkor a 16 DPO-n tesztelnék - de attól te várhatsz még többet :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Krisz! Csak a végén el ne felejts tesztelni! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mo, na tedd már fel a görbédet, de remélem pé. gyanús, mert ha nem, többet nem állok szóba veled! :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Újra itt, remélem örültök!

Tudom, az igazság sokszor fáj, de akkor is igazság!

Balimama! Olvastalak már másik topikban is, és a hozzászólásaid alapján azt hittem, hogy inteligensebb vagy annál, hogy alárendeld magadnak másnak! A profilodban azt láttam, hogy diplomás ápolónő vagy. Ha ez így van, akkor miért nem szólsz, ha valaki tök baromságokat ír, és ezzel félrevezeti a másikat??? Nem szégyen ellentmondani más baromságainak!

Ildiko74! Akkor te minek nevezed azt, ha valami csöpög???? Sokszor már azt várom, hogy mikor vallotok szerelmet egymásnak!

Krisztinka! Benned viszont kellemesen csalódtam! Csak annyit fűznék hozzá a hsz-hoz, hogy csak az nem mindegy, hogy mennyire vezeti félre a véleményével az egyik ember a másikat, és ezzel mennyit árt neki!

Mororo! Én nem tartom magamban a véleményemet, annál erősebb jellem vagyok! Ettől függetlenül én is rászorulok mások véleményére, de megválogatom, hogy kiére. Neked sem lelkitársra lenne szükséged, hanem arra, hogy valaki észheztérítsen és megmondja végre kerek-perec, hogy mit kellene csinálnod. Csak az első löket kellene, ami először biztosan fájna, de utána meg is köszönéd neki!

Már csak Zorát hiányolom! Vajon igazoltan hiányzik a tanító néni?
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tartozom ebbe a topicba,de a lányokat,akik itt írnak mind ismerem,ezért bátorkodom most én is véleményt alkotni.

T.Süni!

Először is szeretném elmondani,hogy nagyon rossz a hozzáállásod a világ dolgaihoz és ezt biztosra veheted.Ha te a babanetet olvasgatod,akkor gondolom valamilyen szinten érintett vagy a témában.Erre fogod magad és csak azért regisztrálsz,hogy elmondhasd a negatív véleményed valakinek,akiről semmit sem tudsz.Ez rólad többet árul el,minha egy regényt írtál volna,amit már ne is tégy,mert remélem senki sem lesz rá kiváncsi.Pont az ilyen rosszindulatú,önmagukat egyenesnek tartó emberek miatt tart ott a világ,ahol,szerencsére ezen a fórumon kevés van belőletek Sünökből.Egy biztos ide téged senki nem hívott,nem kérdezte a véleményedet,és ha azt gondolod,hogy bárkit is gondolkodóba ejtettek a szavaid a topiclakók közül,akkor nagyon tévedsz,mert ismerem ezeket a lányokat,asszonyokat,akik szívvel és ésszel harcolnak még több 1000 nővel együtt a közös álomért,de te aki kivülről szemléled az eseményeket mis sem tudhatsz arról,milyen elvetélni,milyen kapaszkodni másokba,amikor könnyezve veszed hajnalba a kapátod,hogy dolgozni menny,de itt van aki vár és pont rád kíváncsi és kicsit majd nyal neked és talán ennek köszönheted,hogy este majd tolerálod a férjed rigojájit,vagy a gyerek nyűglődéseit.nem vagy idevaló,ezt te is érzed és ha te kéztetést éreztél arra,hogy véleményt alkoss,hát én sem tartottam vissza magam,úgyis annyi elfolytott düh és fájadlom lakozik bennem a kisbabám elvesztése miatt,hogy jól is jön egy ilyen önkéntes boxzsák,aki nyilván szereti,ha ütik,azért ugrik a tömegbe.Persze jó tüskés,mint a sün.Nem azért olvastad a babnetet,mert jó lett volna tartozni egy kis csapatba,ahol majd nyalnak neked és érdekes beszélgetést folytathatsz hasonszőrűekkel? Gondolkozz el azon,hogy milyen ember az aki így mutatkozik be másoknak,kéretlenül,0 toleranciával,jómodorral.Nagyon szomorú vagyok,hogy erre vetemedtél és bízom benne,hogy senki vérző szívét sem sebezted tovább a sün modoroddal és a felháborító szólásszabadságoddal.Arra kérlek,hogy ne olvasd,ami nem tetszik,vagy ha mégis,akkor csendben tedd azt.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


sünike* - válaszra is vársz??? akkor a válaszom : csapnak nevezem :D :D :D - habár az enyémek nem szabad csöpögjenek, mert az apósom rögtön megjavitja :D - hú, de szerencsés vagyok!! :DD
Egyet viszont nem értek,:miért várod, hogy szerelmet valljunk egymásnak???? Én inkább azt várom minden este, hogy a férjecském valljon NEKEM szerelmet - de hát, mindenkinek mások az igényei :D :D :D

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sünike! Ha talán nem lennél ennyire szúrós, még szertnélek is! :lol:
Viszont ez nem lakásvásárlás topik. Rossz helyen jársz. Nem is ruhabolt, ahol az eladó tanácsait kérem és aztán döntök. Az életem darabkáját osztom meg a lányokkal, ami bizony mostanában csöpögős, szenvedős, merengős. Én szenvedni jövök... meg csöpögni. Nekem ne mondja meg senki, hogy merre van az előre!

Nagyon ismerős vagy nekem Sünike.....
Vendég
 


Mo, légyszi egyszer mutasd a görbédet, aztán foglalkozhatsz sünikével!!! :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Kedves Sünike, akinek sem képét, sem foglalkozását, sem végzettségét, sem kedves oldalát nem ismerjük!
Legalább véleményed az van! Mindig szerettem az ilyen arrogáns embereket! Nem bírják ki, hogy csöndben maradjanak. Ebben azért hasonlítunk. Azért én tartom annyira felnőtt nőnek a többieket, hogy számukra lényeges kérdésekben azért nem csupán az én laikus véleményemre hagyatkoznak. Azért tetszik, hogy ilyen ideges vagy, nem bánom, ha egy kicsit felkavartuk az állóvizet! Guru még úgysem voltam, ám legyen! :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Kedves Anubias!


Te sem tudsz rólam véleményt alkotni, mert nem ismersz! Tudom, milyen elvetélni, én is átestem már ezen, és bármennyire is tüskés vagyok, engem is nagyon megviselt! Pont ezért írtam, amit írtam, mert itt annyi rossz tanácsot olvasni, és sokszor olyan kioktató stílusban, hogy nem hagyhatam szónélkül. Teljesen olyan, mint az iskolában, amikor a tanító néni mondja meg ki mit tegyen, és mindenki azt teszi, mert ott nem tehet mást! De ezek a lányok megtehetik, mert felnőtt emberek! Te hogyan viselnéd, ha valaki más hülye tanácsai miatt átélné azt amit te átéltél? De itt csak ez megy, és a "nyalás". Lehet, hogy ez valakinek erőt ad, de babát biztosan nem fog, és tudtommal itt az a cél!
Nem bántani akartam vele senkit, de úgy gondolom, hogy sokszor a rossz beszólások térítik észhez az embert, hogy jobb útra térjen. Nem vagyok térítő, és nem tehetek senkinek babát a pocakjába, de megkímélhetem attól, hogy rossz tanácsok miatt meg se kapja, vagy elveszítse azt amire vágyott! Nem hiszem, hogy ez akkora bűn lenne!
Lehet szépen, normálisan is beszélgetni, mint más topikokban. Én is tartozom valahová, de nem ezen a weboldalon. Szeretek odajárni, mert én is ott kaptam erőt, hogy felálljak. De azt is szeretem, hogy megmondják, ha nem jól csinálok valamit, és ha valamihez nem értenek, akkor inkább nem szólnak hozzá. És én ezekért nem szoktam megsértődni. Inkább semmit ne mondjanak, mint nagy hülyeséget. Én is jól meg vagyok, és személyesen ismerem az ottani lányokat, mert jóban vagyunk, de nem csöpögünk egymásnak. Megköszönjük, hogy jelen vannak az életünkben és olyat is megbeszélhetünk velük, amit mással nem, de nem visszük túlzásba!
Vendég
 


Na, jöjjön a görbém. Ez legalább nem mond semmit..... :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok! Hú, ez meleg volt! Mo.! Annyira küldhetnéd már azt a görbét! Egyébként te kos vagy, ami az aszcendensedet illeti, részletek később. Egyébként is szomorú vagyok, mert megint kezdődnek a hormonhiányra utaló jeleim, pedig minden olyan szépnek tűnt! Eszter! Nagyon jól esett az állásfoglalásod, annyira őszinte és megdöbbentően egyenes volt! Azt hiszem, tőled bármilyen elmarasztaló véleményt szívesen fogadnék, mert tanulhatnék belőle!
Ildi! Bár egész este nyálban úszunk, elárulom, hogy nagyon érdekelne a görbéd!
Krisz! Az aszcendensed oroszlán. Utánanézek a részleteknek, mert sajnos , nem tudom, hogy lehet, ehhez még nem értek tökéletesen!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildiko74! Itt sajnos nem csak a csap csöpög........

Mororo! Sajnos nem ismerjük egymást, mert ha úgy lenne, akkor talán most nem itt tartanál!

Zora! Végre!Nem attól függ, hogy ki mit ír, hogy mi a foglalkozása, de ha gondolod, akkor bemásolom a személyimet, és az iskolai végzettségemet igazoló okmányokat! Arogáns se vagyok, úgyhogy ne szeress! Nem lettem tőletek ideges, mert nem olyan ember vagyok! Én szeretem, ha nekem megmondják a véleményüket az emberek őszintén, és én is ezt teszem, mégha az valakinek nem is tetszik. Lehet, hogy felnőttek a többiek, de van/vannak itt akik "isszák" minden szavadat. Úgy gondolom ha valaki nem ért valamihez, akkor inkább ne szóljon semmit! Gondolom ezzel egyettértünk! Nem szégyen ha valamihez nem ért az ember!
A másik ami nem bosszant, inkább zavar, az a csöpögés! Lehet látatlanban csak az írásai alapján is kedvelni valakit, de nem biztos, hogy annak ilyen formában és állandóan hangot is kell adni.
Vendég
 


Mo! Nem tudom, mi a helyzet a váladékkal, mert, ha lenne, akkor ez a hőesés biztos ígéretesnek számítana!

Zora
Kép
zora7
 
 


Ja! Anubias! Ha boxzsákra van szükséged, hogy kiadd a dühödet, akkor én itt vagyok! Nyugodtan belém rúghatsz, a lelkembe gázolhatsz, ha ettől megkönnyebbülsz, én állok elébe!
Vendég
 


Mi az? Ez a néma görbe pontott tett az i-re? Vagy már ennyire szörnyű ez a hő? Hova tűntetek?
Visszaolvastam mindent..... szétröhögtem magam a hozzászólásomon, amikor a főnökségről írtam. :lol: :lol: :lol: :lol: Helyesen ez így akart volna lenni: Mi az lányok, már nem én vagyok?
Helyette ez lett: Mi az, már én vagyok?! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Szerintem lapozzunk. Azt hiszem, mi itt most szeretnénk beszélgetni, de nem csak rólam. Ha gondolod, írd meg priviben, nem szeretném, ha belülről marcangolna valami. Részemről lezártam a témát.

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Én írtam neked, de úgy látszik, már csak Süni szavait iszod! :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


sünike?! Hol a csudába tartanék, mondd már meg!! Vagy esetleg 180 cm, kigyúrt, húszas éveiben járó fiatalember vagy? Mert akkor már értem :wink: Köszönöm.
Vendég
 


Zora! Ne haragudj, de teljesen felpörögtem. Milliónyi bajom van a munkahelyemen is. Hullán hazajövök, boldogan kapcsolódok és kezdhetem előről a viaskodást. Én feltöltődni jövök közétek, úgyhogy sünike dugulj el! Eleget hallgattunk! A főnök meg úgyis én vagyok :lol: :lol: :lol: :lol: , úgyhogy hess!!!
Vendég
 


Mo! Megnyugodnátok végre! Olyan kevés időnk van beszélgetni, még egy gyűszű sem telt meg nyállal ma! Legalább megkérdeznéd, miért vagyok szomorú! :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Bocsánat, amikor írtam az előbb, még nem olvastalak. Ez így ciki...

Zora
Kép
zora7
 
 


Mi baj van a melóhelyen? Nem, mintha ez kevésbé szúrós téma lenne... :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Mit jelent, hogy kos vagyok? Milyen a kos? Olyan mint a tavalyi?! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mo! Mégegyszer kérdezem: tapasztaltál más termékenységre utaló jeleket a napokban????

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! www.astronet.hu ,ezen a honlapon olvasgathatsz ezekről , de majd én is írok erről Neked, csak UTÁNA KELL OLVASNOM,MERT HÜLYE VAGYOK A TÉMÁHOZ ÉS EZT BÜSZKÉN VÁLLALOM

Zora
Kép
zora7
 
 


A melóhely nem egyszerű. Mondanom se kell, sok nő együtt.....
Én "humorkodok", de talán azért mert ha megmondanám nekik, hogy mi a véleményem....... :oops:
Aztán van egy nagyon problémás kisgyerekem is. Szeretem őt, segíteni szertnék a családnak, de a család talán még problémásabb. Folyamatosan falba ütközöm. ELEGEM VAN.
Nem szeretem hazahozni a munkát, úgyhogy nem is akarom ecsetelni a részleteket. A lényeg: nem mindig "Édes Rózsám, szép az élet..."
Zora! Milyen hormonhiányos jeleid vannak?
Vendég
 


Egy biztos. A mérleg és a kos éppen szemben állnak egymással, egymás kiegészítői és ellentétei egyben. Tűz és levegő,egymást éltető elemek, szenvedély és állandó döntésképtelenség. Mély szexualitás és vénuszi lágyság. Szerintem, ha a csillagok igazat mondanak, jó nagy viharok dúlhatnak benned időnként.

Zora
Kép
zora7
 
 


Amit írtál, akár én is írhattam volna. Az én gyerekeim között nagyon sok nehézsorsú kisgyerek van. Nagyon értem. Ha van kedved, priviben tarthatunk esetmegbeszélést.
Hormonok: 25.nap, szép magas hő és barna maszatolás megint!!!! Annyira el vagyok keseredve.

Zora
Kép
zora7
 
 


Viharok???? Döntésképtelenség??? Hát, azok vannak bőven. Agyalás, számolgatás, teketória.
Közben pedig, aki ismer: azt mondja, hogy milyen nyugis vagyok. :lol:
Váladékokat figyelgetem. Szerintem is csak most fog jönni az én időm. (Viszont ha ez igaz, akkor megint jó hosszú ciklusom lesz...)
Vendég
 


Zora! A vonalzóval nem próbálkoznál meg? Ha a görbét sikerült feltenni, a fertiben már csak be kell menned a Tickers-hez. Régebben valahol leírtam a menetét. Jó lenne látni, hogy hol tartasz!!

Most mi ez a barna maszatolás? Azt mondtad, hogy vasárnap megjön. Hiszen az már mindjárt itt van. Vagy nem jó előtte a barnázás? Bocs, de ezt nem értem. Néha 1-2 nappal mensi előtt nekem is van. Ez nem jó jel?!
Vendég
 


A barna, főleg ha 2-3 napig tart, mielőtt a rendes vérzés elkezdődne, progeszteronhiányra utal, ami vagy a peteérés elmaradása miatt, vagy a sárgatest hibás működése miatt van. Be nem ágyazódás és korai vetélés lehet a következmény. (nálam az utóbbi.

Zora
Kép
zora7
 
 


Vonalzót a mensi után teszek fel, most a 25. napnál tartok, dpo11.

Zora
Kép
zora7
 
 


Süni!

Nekem nincs szükségem boxzsákra,csak vannak olyan magas labdák,amiket nem lehet nem lecsapni.Na ez is egy olyan volt.Tudod itt a babneten azért vannak topicok,hogy ott hasonló cipőben járó csajok beszélgessenek.A belépés önkéntes,aki jól érzi magát az tag.Aki meg nem,az nem megy oda.Ez nagyon egyszerű.Nem professzorok cserélnek eszmét,hanem laikus emberek mondják el,amit hallanak,tapasztalnak,és senki sem dönt megalapozatlanul,járnak a lányok dokihoz,csupán eszmét cserélnek.Nem értem a motivációdat,amiért most itt vagy és megzavarod azt a baráti csevegést,ami pont annyira csöpög,pont annyira tudományos és pont annyira szerelmes,amennyire jólesik azoknak,akik önként írnak ide,mert az ezért vagy azért jó nekik.Szerintem a legdiplomatikusabb amit tehetünk,hogy tiszteletben tartjuk a környezetünkben élő emberek szokásait,igényeit,és azok tárasságát keressük,akik hasonlóan vélekednek az alapvető dolgokról.Így lehetnek barátaink a miagánéletünkben,vagy egy netes fórumon.Azt gondolom,hogy ez nem vezet sehová,és ha te is egyetértessz velem,ne írj többet ebbe a topicba.Viszont biztosan neked is sok tapasztalatod,meglátásod van és ha ezt megosztanád másokkal akkor nyiss egy topicot egy hozzád közel álló címmel és cfolytasd ott a beszélgetést azokkal,akik majd veled szeretnének beszélgetni,mert a te stílusod,gondolatmeneted lesz szimpatikus.Mert mi emberek mind mások vagyunk és ettől szép és színes a világ.ne akarjunk meggyőzni senkit,hogy mit kellene tennie.Mindenki annyira irányítható,amennyire igénye van rá.Itt felnőtt emberek írnak,nem kényszerít senkit semmi rá.Tartsuk tiszteletben mások szokásait.

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter! Kérdezhetek valamit? Szinte hajszálpontosan ugyanazon mentünk keresztül, ezért Te talán hozzá tudsz szólni. Írtad, hogy a görbéid progihiányra utaltak a baba előtt. Megmutatnád nekem, vagy leírnád, amit tapasztaltál. Mi szeretnénk jövő hónapban már próbálkozni, előtte lesz jövő héttől egy hormonprofil. Nagyon aggódom, mert nem szeretném, ha mégegyszer ismétlődne, ami veled is történt és engem is alaposan összetört.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hú Eszter nagyon igazad van, ezt totálisan így gondolom én is!!!
:wink:

Zora nagyon sajnálom, ha tényleg nem várt jeleid vannak! :cry:

Nekem a mensim általában reggel érkezik, amit erős görcsölés előz meg és van hogy muszáj csillapítanom és akkor is csak a Cataflan segít és amikor elindl rögtön piros. Szóval sajna én nem tudok ehhez hozzászólni.

Egyébként azért nem iszom mindenféle gyógyfüves teákat, mert az egyenesen sugárban köszönne vissza. Én még a pezsgőtablettákat sem tudom meginni és szinte minden gyógyszer megakad a torkomon, ami szintén nagy öklendezésbe torkollok. Szóval minden ilyentől tartózkodom ha lehet, aminek érzem az ízét.
A terhesség alatt is szedni kellett vasat, ami csoki ízű rágótabletta volt, de én azt is 1 liter innivalóval nyeltem le egyben, mert még a szagától is rosszul voltam.

Na szép és csöpögős esét!!! :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Zora!

Először is elnézést kérek,hogy így kéretlenül írtam ide,de egyszerűen nem bírtam megállni,hogy szó nélkül menjek tovább és bevallom én is mindíg olvaslak titeket.Nálam az a baj,hogy minden ciklusom max 28 napos,ami önmagában ok volna,viszont csak a 14.- és a 18. nap között van pé-em és az ezt követő időszak,lut.fázis rövid,úgy 10 napos,vagy ha véletlenül 12 napíg is kitart,akkor a 10. naptól már barnás pecsételés kiséri.Én azért nem fordultam előtte ezzel dokihoz,mert azt gondoltam,majd esetleg a teherbeesésemet fogja gátolni,azt nem hittem,hogy összejön a baba és utána lehet gond(ha egyáltalán ez okozta)Minden hónapban úgy jött meg a mensim,hogy barna pecsételés előzte meg.Aztán a terhesség elejétől is voltak ugyan tüneteim,cicifeszülés,meg aluszékonyság,de mondjuk hányni sosem hánytam.Mondjuk a kisfiamnál sem és ott minden rendben volt.Én ezekből következtettem a progihiányra,és azt olvastam,hogy gyógyszeresen jól stimulálható a progiszint,ami hatásosabb,ha teherbeesés előtt történik,mert serkenthető a progitermelés,míg terhesen csak külsőleg pótolható.Hát én nem tudom,én is ragaszkodni fogok a hormonprofilhoz,és utána azonnal szeretnék próbálkozni.Viszont akár milyen is lesz a progiszintem a vérvétel szerint én ragaszkodni fogok azért a progi tartalmú hüvelykúphoz a terhesség elejétől.Hát én dióhélyban erre gondolok,de persze lehet,hogy a dokim majd egész mást mond.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Én ugyanígy látom a dolgokat. Azelőtt azt sem tudtam, hogy létezik ez a hiány. Most meg szó szerint rettegek tőle! Mikor ma megint megláttam a barna folyást, sírni kezdtem. Mert hogy fogok én így kihordani egy babát?? Mert én az 1 hónappal ezelőtti vetélésem előtt már kaptam hormonpótlást, és mégis megtörtént a legrosszabb. Cikkeket olvastam híres dokiktól, hogy a progipótlás nem is biztos használ, inkább a Closty a megoldás. De az orvosom elegendőnek tartja a progipótlást. Szóval csak vergődöm az ellentmondó vélemények kereszttüzében és nem tudom mi a jó megoldás...

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként a barna pecsételést fél éve tapasztaltam először és sajnos 2 terhesség ment rá, biztosan nem mindegy. Azelőtt sosem volt és nem is vetéltem el a 3 gyerekemet. Neked Bálint előtt volt ilyen?

Zora
Kép
zora7
 
 


Eszter! Olyan jó lenne, ha többször jönnél ide is! Hiszen most együtt startolunk, van ebben valami reményteli, nem gondolod?

Zora
Kép
zora7
 
 


Nem,de ez nem mérvadó,mert én Bálintka előtt fogigátlót szedtem,aztán egy epehólyag gyulladás miatt abba kellett hagynom,,abban a hónapban egy alkalommal voltam együtt a párommal védekezés nélkül , a ciklus végén,és egy soron kívüli pé-ből lett az én drága kisfiam.Aztán 2 évre rá megint nem tervezett terhesség jött,ami vetéléssel végződött.Ezt követően hosszú évekig fogigátlót szedtem,és fél évvel a bab előtt hagytam abba.3 hónapot hőmérőztem előtte,azaz a 3. már a baás lett.tehát nem ismerem a testem igazán,mert szinte mindíg fogigátlót szedtem.Most viszont tudatos próbálkozás,vitaminevés és dokilátogatás előzte meg a babát és mégis ez lett a vége. :cry: Te milyen hormonpótlást kaptál az utolsó terhességnél? Hüvelykúpot? Előtte néztek hormonprofilt?

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: