Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

B.Ildi!
Nem vagy véletlenül a közelben? Jössz-e ma a kórházba az előadásra?

Balwin!
Azért arra ne vegyél mérdet, hogy a lányok késnek, mert Szonjám 5 nappal a kiírt idő előtt jött :)
A lényeg, hogy minden rendben!
Köldökvéren mi Szonjinál gondolkodtunk, de aztán anyagilag olyan helyzete kerültünk, hogy nem csináltattuk meg. Pont vmelyik nap kérdeztem Apát, hogy most levetettjük-e?! Még képlékeny a dolog, most vhogy nem vagyok úgy bezsongva a témától, mint elsőre voltam, de majd meglátjuk. Ti is gondolkodtok?

Zetus!
Nehogy azért ne válassz másik orvost, mert a mostani adjunktus!!! Sztem emiatt egyik sem fog elküldeni! Itt a Te várandósságod, a Ti babátok a lényeg és az, hogy Nektek mik az elképzeléseitek, igényeitek. Ha ezeknek a mostani orvos nem felel meg, akkor máshoz célszerű fordulni. Mindenkinek mások az igényei, ettől még nem fognak rád rossz szemmel nézni!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ildi: figyi csak, ezek a keddi eloadasok ahogy neztem a neten szepen fel vannak epitve. Lehet igy kozben is "becsatlakozni"? Es hogyan? Csak ugy fogom magam es elmegyek egyik kedden?? Elore kell valamit fizetni, vagy eloadasonkent, vagy ez hogy mukodik? segiiiiiiiiiits! :oops:

zetus8
 
 


:lol: Sziasztok! :lol:

Ma megvolt a Pécsi ominózus UH! Nagyon nagyon örültem, hogy a leginkább emlegetett (pozitív felhanggal persze) doktor vizsgált meg. Gyors UH-volt, feltérképezte az "előéletemet", leleteimet és megnézve a csöpit, azt mondta, hogy nem lát eltérést és szerinte nem lesz gond.Egy újdonság, amit eddig még senki sem mondott, hogy a Rovamicint azért illdomos végig szedni, mert ugyan a már kialakult baj kezelésére nem alkalmas, de a további felülfertőződést baba-anya között kiküszöböli ÉS (!) nekem is szükségem van rá. Ugyanis -ezt még sehol sem hallottam- az anyánál is okozhat szemészeti-difiket. Tehát szedem böcsülettel továbbra is.
Mért adataink:
BPD:6,04
HC: 21,65
AC: 18,15
FL:4,12
OFD:7,21
Hum:3,86

(Ha van valakinek 23.heti adat a piciről, megnézhetem?)

Hazafelé beugrottunk a jóhírrel Szekszárdra a dokimhoz, aki "örömében" alávetett egy ""turis"" vizsgálatnak és egy potya UH-nak is, mert Pécsen az adjunktus nem tért ki a baba nemére. Megerősítette amit korábban mondott, hogy csajszi lesz!!!!Annyira szeretnék most már felhőtlenül örülni!!!

Tényleg, a dokim megpedzette az orvosválasztásos dolgot. Eddig úgy tudta, hogy júl.1-ig marad minden a régiben, de állítólag ez storno, és már most sem mehet a dolog.Ti mit tudtok erről?Mit kell tennem és mennyit kell pluszban fizetnem köbö, ha mégis nála akarok szülni?

Sziasztok!Hasonló szép napot mindenkinek!
petra

Kép
Kép
petra78
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma voltunk a tanácsadóba. RR rendben, vizelet negatív, viszont 2 kilót híztam 1 hónap alatt. Néztek már szívhangot is nagyon jó volt hallani 140/min., ami tökéletes. Holnap uh- most a doki fogja megnézni, és febr. 19-én terh. vércukor vizsg. Röviden ennyi jól kiültem a sort. A köldökvérrel kapcsolatban jó lenne levetetni de nagyon drága és gondolni kell arra is hogy egy csomó mindent kell fizetni havonta nem tudom be tudjuk e vállalni ezt is részletben. Majd elválik.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!
Mi Bencénél gondolkodtunk a köldökzsinór véres dolgon, de a dokim "lebeszélt" róla.
Állítólag az az őssejt fajta, amit a k.zs-ból ki tudnak nyerni, az az anya csontvelőjében mindig meg lesz található. Tehát ha pont az a 6féle betegség vmelyike lenne - nehogy legyen!!!, akkor ha lehetőség van te tudsz segíteni a gyermeken.
Nekem ezt mondta a doki, szóval mi nem igazán izgattuk magunkat emiatt, és most meg ahogy lehet hallani, hogy már akár magzatvízből is kinyerhető..... Hát szerintem kissé nagy a füstje ennek az egésznek.

Petra!
Nekem Bencéről van 21-ik heti uh, ha érdekel :D Illetve Rékáról most 20-ik heti.

Babakelengyében nem tudok nyilatkozni, mert nekünk sok minden van Bencéről, illetve annyi, hogy barátosnőmék hoznak pár csajos cuccot, meghát persze én is veszek "egy párat" :lol: 8)

Most megyek, pá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Szonibaba, én is előbb érkeztem egy héttel :) A késéssel inkább a női nem elhíresült viselkedési formájára gondoltam :D Tisztelet a kivételnek :wink: Igenigen, semmi nem számít, ha minden rendben van babucival!
Igen, gondolkodunk az őssejtes dolgon, és "zavar", hogy nagyon különböző véleményeket hallok róla. Főleg a felhasználásról (talán nem is elég az a mennyiség, amit eltárolnak). De nagyon afelé hajlunk, hogy le kéne vetetni, nehogy - neaggyisten!!! - ezen múljon bármi is.

Petra, gratula a nagyszerű uh-hoz :)
Én még nem hallottam, hogy változott volna a részleges térítési díjra vonatkozó dátum (2007. június 30., ha az orvost már 2006. december 31. előtt "kiválasztottad"), de azért megdobtam egy kérdő méllel az eüm ügyfélszolgálatát :) Ha válaszolnak, megírom. Amúgy vannak olyan kórházak (asszem csak vidéken), ahol már fizetősen működik a saját orvos behívása.
A Kismama magazin valamelyik számában azt nyilatkozta az államtitkár nőszemély, hogy a kórháznak fizetendő ktg. normál szülés esetében kb. 25.000HUF, császárnál 52.000HUF. Engedtessék meg, hogy személyeskedjek egy kicsit: nekem már áll a szőr a hátamon, ha meglátom a tv-ben azt a csajt.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok,

Balwin,
Hát, köldökzsinórvér… senkit nem szeretnék róla lebeszélni, de úgy tudom (javítsatok ki, ha tévedek), hogy ez mindössze a tárolást jelenti. Tehát ha fel kell – ne adj’ isten- használni, az a jelenlegi helyzet szerint több millió forint. A mostani állapot szerint csak Kínában van erre lehetőség, melynek ára 8 millió ft, és nem is viheted a saját levett véreteket, mert ott keresnek neked megfelelőt… Szóval, mi ezért is döntöttünk amellett, hogy kösz, de nem. Meg amúgy sem tehetnénk meg :D. De ha lenne konkrétabb jövőkép erről, akkor persze jobban elgondolkodnánk rajta.

Petra,
Nagyon örülök, hogy minden rendben ment!!!!! Minden rendben és ez a lényeg!!! :D:D:D:D

Rena,
Neked is örülök, hogy minden oké, a kilók meg majd lemennek.

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


szonibaba:
Bocsi, csak most jottem. Jarok minden heten az eloadasra, jovo hettol mar tornzni is elotte. Most is voltam :D

Zetus:
Az eloadas ingyenes, barmikor megeri becsatlakozni, nem fuggnek egymastol. A torna elotte van, az is ingyenes, csak 200 Ft-ot szoktak a lanyok onkentes alapon adni annak, aki vezeti alkalmankent ora utan. Szerintem nagyon megeri, bar elegge sokan vannak mindig tomott a terem.
Ma egy elegge szimpi fiatal dokino tartotta pl az eloadast.

Valamikor szerenek majd a legzesfigyelohoz tartozo eloadasra is menni, de nem tudom meg hol erdemes. Tudtok valamit?

Koldokzsinorver:
Hat en azt hiszem mi le fogjuk vetetni legalabb egy gyereknel. Epp most olvastam, hogy mar szivbillentyut is tudnak csinalni belole. Szoval 10 ev tavlatabol nagyon perspektivikus szerintem.

baratodildi
 
 


Jó reggelt!

Két topikban vagyok egyszerre és a másikban az egyik kismamatársunk ajánlott egy oldalt az UH értékek kiértékeléséhez.Most jártam ott, az első két adat szerint (a kiszámolósban) már a 25.hét felé hajazunk a méreteinkkel, a második kettő szerint a 23 felé közelítünk.Nézzétek meg, nektek is ilyen különbségek vannak?Ez így okés?
BPD,AC,HC,és asszem FL értékek kellenek hozzá.
Katt ide:

http://www.inetcom.hu/andrea/babasmamas/adatok.htm

Szép napot mindenkinek, itt esik és borult van! :cry:

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Petra:
Meg nem is oromkodtem a tegnapi uh miatt! Nagyon orulok, hogy megnyugtato volt az eredmeny. :)
Megneztem, de nalam stimmelt meg a legutobbi uh alapjan a 18. heten.

baratodildi
 
 


Sziasztok Kismamák!

Látom mindenkinél zajlanak az események, rengeteget írtatok. Vagy csak nekem van kevés időm? Mi még mindig náthásak vagyunk, nem komoly, még hőemelkedésünk sincs, de tudjátok hogy van: Apu egy kis torokfájástól is meg akar halni, a gyerkőc éjszaka alig alszik, mert bedugult az orra, én meg kicsit zombizok, mert még a picur is leveszi az energiákat odabent. Na, de majd túl leszünk rajta, Balwin:mi a grapefruitot nyomjuk ezerrel, gondolom ezért nincs nagyobb bajunk! :D
Zsókuci,
26 éves vagyok, bár azt hiszem beírhatod a tábliba a 27-et, mert mire picur megszületik, annyi leszek. (el sem hiszem, hogy így öregszem)
Petra, Rena,
Örülök, hogy minden rendben!
Az orvosválasztásos dologról én is úgy tudom, hogy júni 30-ig marad minden a régiben, nekem a védőnő mondta. Attól az államtitkár nőtől én is hidegrázást kapok, szerintem ezzel sokan így vannak.

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok!
Az orvosvalasztasos dologrol: en eredetileg szombathelyi vagyok, es van egy ismerosom, aki 3 hete szult, es itt a szombathelyi korhazban mar az uj rendszer szerint mukodnek a dolgok... szoval szerintem korhaztol fugg, hogy mikortol vezetik be.

Petra: en a 19-20. het kozott voltam UH-n, es most csak a BPD es az FL adat ugrik be emlekezetbol, de azert lecsekkoltam, hogy nekem mit ir az oldal, amit megadtal: BPD szerint 20,8 hetes, az FL szerint meg 19,9 szoval nekem ez alapjan a ket adat alapjan nincs nagy elteres. Szerintem neked mivel az elozo babad is nagy volt, a kistesoja is egy vasgyuro, es ezert ter el ennyire.

zetus8
 
 


Sziasztok!

Na voltunk uh-on és jól van a kislegény. Bpd: 54mm, Ac: 163mm, Fl: 40mm. Minden oké úgyhogy nagy az öröm. A 32 héten lesz megint uh meg szülőszobalátogatás, mivel papás szülés lesz.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok Csajok :)

Látom mindenki nagyon aktiv,nekem egy kicsit elment a kedvem a netezéstől a múltkori miatt,pedig kisregényt irtam és nem tudtam elküldeni.
Az UH adatok szerintem nem olyan mérvadók mert még hosszra is nőnek a babák meg stb és mindenki más. Nekem combcsont hossz szerint májusi születésü lenne.

Én is olyan türelmetlen vagyok már most nekiugranék a babaszobának,de még korai. Mi sok mindent kapunk jóformán csak babakocsit kell vennem. A lányomról mindent elajándékoztam, amugy is 11 év eltelt már más a divat :oops:
Igaz mi még reménykedünk hátha olyan pici a fütyije hogy nem látszott :roll:

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok

En ma megyek a nogyogyaszhoz este haromnegyed hatra...mehszajat neznek, meg uh/ot csinal..mar alig varom...az uh/ot :)

Penteken meg delbe megyunk a 4D/sre. :)

Majd ha tul vagyok a mai esten, akkor jovok , meselek, irok! :)

Addig is puszi mindenkinek!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Kukk be ide: http://www.mamavar.hu/

Aja
aja
 
 


Sziasztok!

Zsókuci, nekem is ilyesmi aggályaim vannak, olyan gyerekcipőben jár még ez az egész, legalábbis nálunk - úgy tudom Németországban ez alanyi jogon jár mindenkinek, támogatja a TB, szóval olyan nagyon haszontalan nem lehet. Még mindig a levétel felé hajlok :) Azután remélem soha többé nem kell majd rágondolnunk sem!

Zetus, Szombathelyen - úgy rémlik - még az ősszel bevezették ezt a rendszert, méghozzá elsőként az országban.
Egyébként ez a törvényes eljárás, ugyanis M.o-n jelenleg csak háziorvost lehet(ne) szabadon választani :) A kórházak csak "eltűrik", hogy lakhely szerint nem oda tartozó állampolgár vegye igénybe a szolgáltatásaikat, merthát ugye jól jön nekik a plusz támogatás. Ezzel nem azt mondom, hogy ez így jó, hanem azt, hogy törvényalkotóink anno megint csak nem a gyakorlatot vették figyelembe. Nem először :?

Petra, lesz egy kis Einstein-ed :) Viccen kívül, szerintem ezek az értékek nem mérvadóak. Nálunk pl. a dokim uh-ja szerint kicsit kisebbek vagyunk, mint kor alapján "kellene" (de mindig kihangsúlyozza, hogy nincs ezzel semmi probléma!), itt a kiszámolós szerint meg még kissé nagyobbacskák is. Egyszer úgy tűnik, hogy hosszú combú leányzó lesz, máskor meg szurkolok, hogy nyúljon már még kicsit a lábikója, mert lehagyja a feje...Aztán mikor visszanézem itthon a videót, elámulok, milyen formás baba! :) Emberből sincs két egyforma, miért pont magzatkáink fejlődnének ugyanolyan ütemben :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!


B.Ildi!
Én is voltam tegnap az előadáson és az az eléggé szimpi dokinéni műtötte a cisztámat tavaly márciusban. Tényleg nagyon aranyos, szerettem is volna nála maradni, de sajna őt nem hívják be szüléshez, ha éppen nincs a kórházban (még egyelőre rezidensként funkcionál) ezt pedig nem akartam megkockáztatni.
Jövő keddi tornát én is megpróbálom, akkor talán össze futunk? Bár az utána következő előadás témája (fájdalomcsillapító eljárások) nem igazán érdekel, de azért ha már ott vagyok, meg fogom hallgatni.

Petra!
De jó, hogy minden o.k. :) Nekem a Rovamicintől nagyon zsibbadt a torkom és a szám. Neked nincsenek ilyen tüneteid?

Skat!
Gyógyulgassatok szorgalmasan!!!

Elizabeth!
Várjuk majd a beszámolót :)

Rena!
Jó, hogy nálatok is minden rendben. A szülőszoba kukkolás az olyan izgi, én imádtam.

Orvos-kórház választással kapcs.: sztem tök igazságtalan (lesz) ez az új rendszer, mert tb-t ugye mindenki uannyit fizet (lakhelytől függetlenül), viszont a h-ak állapota és felszereltsége nem uaz, és ha a szülészetet nézzük a szemléletről ne is beszéljünk!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Halika!

Szoni! Neked miért kellett szedned a Rovamicint?Huzamosabb ideig szedted, ha igen kellett szünetet beiktatni a szedésben?

Holnap majd hosszabban benézek, de most itt ácsorog mellettem egy szagos pelusú kismanus és ezzel előirányozta a teendőmet is.

Jóéjt és szép álmokat!

(Gyermekek -ahol van nagytesó- nem betegek?Az én fiam a Rinathiol és Vitacolan ellenére egyre taknyosabb és köhög.Ma azt mondta a hátára mutatva kétszer is, hogy fáj a pocija.Szerintetek?A tüdőgyulladás feltétlenül lázzal jár, mert az nincs.
Azthiszem holnap megyünk dokinénihez, bármennyire is nagy lesz az ellenállás.)

petra

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok

Na igeretemhez hiven megjottem meselni, mert hazaertem a dokitol.

A doki egy tunder....aranyba lehetne foglalni a nevet.... :)....a szulesznovel is talalkoztam...o is nagyon aranyos. Domcsi mar igazi kis fejlett emberi leny :), rakok fel uh/kepet is, igaz, nem tul jo minoseg, mert lefenykepeztem a telcsimmel a kepet...es igy nem az igazi, de a lenyeget lehet latni :). Legkozelebb marc. 7.en kell mennem, es akkor megnezhetem a szuloszobat meg megmutogat mindent a szuleszno.
A mehszaj zart, vernyomas, suly rendben....a kis tokos meg egyszeruen gyonyoru volt :), hazaig alig birtam ki, hogy oromomben a BKV/n ne pityeregjem el magamat...na de most, hogy hazaertem es anyumekkal beszeltem, hat jottek a konnyek....:)

Ugyhogy mindent osszeveve minden rendben!

Es ime itt van o>

Kép
elizabeth25
 
 


Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth graula a kis legény már tényleg jó nagy.

Kép
rena12
 
 


szonibaba:
Akkor talizhatunk jovo heten! :D De jo!!! :) Majd leegyeztetjuk hogyan ismerjuk meg egymast, ok?

Elizabeth:
Orulok a jo hireknek, tenyleg latszik a lenyeg! :P

baratodildi
 
 


Ildi, ugye/ugye? Le sem tagadhatna! :)

Rena, novogetunk, novogetunk, de majd a 4D/sre leszek nagyon kivancsi! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth, ha jól látok a szememtől, Dominikod nem túlzottan szégyenlős kislegény :wink: És tényleg szép nagy babuci.

Úgy tűnik a citrom sem jó mindenre - kezd rajtam elhatalmasodni valami náthaszerűség :? Mit lehet ilyenkor szedni? (alapesetben 2 aspirint szoktam lefekvés előtt) Vagy hagyjam magától elmúlni? Mi a jobb a babának?!...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Elizabeth.
Nagyon nagy fiu mar, gratulalok..
Lanyok. Szerintem ti amit a kukinak hisztek, szerintem az a laba, lehet hogy rosszul gondolom akkor bocsika..... Szerintetek???
pinter

Kép
pinter
 
 


Sziasztok!

Balwin én többször majdnem nagyon náthás lettem és én mindíg 500 mg-os C-vitamint szedek naponta 4-5 db. az mindíg helyrehoz és nem árt a babának.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok,

látom mindenki rendben van!

Elizabeth,
nagyon helyes Dominik-baba! :D Még egyszer köszi a megnyugtatást msn-en! :D

Mi is jól vagyunk, Emese egyre jobban mozog, néha már kívülről is érzem, annyira jóóóóó :wink: :lol:
A munkát egyre nehezebben bírom, fáradok, pedig ülőmunkát végzek.

Aki kezd beteg lenni: egyen sok-sok gyümit (főleg citrus-féléket), sok mézes tea, és pihi!!! Remélem megúszom, nálunk is betegek bent néhányan, na meg valami járvány van kialakulóban. Holnap meg vásárolni kellene egy hipermarketben - hááát nem szívesen megyek emberek közé ilyenkor, de muszáj lesz...

Balwin,
szerintem, ha nem vagy lázas, akkor elég a gyógyszermentesség. Ha kezd felszökni a hőd, akkor úgy tudom panadolt lehet ilyenkor szedni. Jobbulást!!!

Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Balwin, hat nem az a fajta, egy uh/on sem volt az! :)

Pinter, en is meglepodtem, hogy milyen sokat nott, miota uh/on voltam utoljara a 20 heten...

Zsokuci, nagyon szivesen, barmikor maskor is! :) Hat igen, novogetunk, novogetunk! :)

Nagyon izgulok lanyok a holnap 4D/s miatt, a baratnommel es a parjaval megyek......egesz ejszaka nem fogok aludni! Mar annyira varom! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Rengeteget írtatok vasárnap óta. Gratula a remek UH eredményekhez, nekünk is vannak:o). Kedden voltam 18. heti genetikain, és mindenki szép nagy kövér és hosszú, akárha egyszeres terhesség lenne. Ja és a legfontosabb, nem voltak szégyenlősek, így aztán azonnal mondta a dokibácsi, hogy ezek bizony férfiemberek.
Eddig csak lányneveket keresgéltünk:o)
Sőt még azt is mondta, hogy van rá esély, hogy koránt sem biztos, hogy kétpetéjűek.
Mostanában egyre nagyobb a mozgás. Az egyik a gyomromat rugdossa, a másik a hójagomat, de jó érzés.

Ha csak taknyosak vagytok, akkor az nem biztos, hogy nátha, vagy megfázás. Nekem mióta terhes vagyok, folyik az orrom, de van, hogy ha oldalt fekszem, kifolyik a párnára, annyira. Napi csomag papírzsepit simán betermelem. De semmi más. Azt mondta a doki, hogy normális, mert ilyenkor sokkal több a vérünk, és a vérbő nyálkahártya levezik, mintha allergiás lenne az ember.

Szóval nem kell szedni feleslegesen semmit, csak fújni rendszeresen, mert a bacik szeretnének odatelepedni, ahol már van egy kis takony. De azért óvatosan, mert nekem néha-néha elered az orromvére.

Jó éjt mindenkinek
Kata

Kép
egok
 
 


Sziasztok!

Pinter, én spec a kukit nem tudom kivenni, a "nem szégyenlős" jelzővel a feltárulkozó pózt illettem :D

Elizabeth, várjuk a beszámolót, és a 4D-s képeket :)

Köszönöm lányok a válaszokat! Azóta egy orvos is azt tanácsolta, amit Zsókuci, semmit ne szedjek (ha nincs láz - márpedig nincs), majd elmúlik. Magam miatt nem parázok, magzatkám miatt aggódtam...de őt hálisten' nem érinti az én náthám. Zsókuci, óvatosan a hiperben...
Egok, ami engem illet, biztos, hogy taknyos, "dáthás" napok elé nézek :) :? Érdekes, amit az orrfolyásról írtál, ilyesmiről még nem hallottam; és eddig még nem is tapasztaltam magamon. 1-2 hónapja időnként nálam is előfordul orrvérezgetés (nem a kifolyós változat, de ha orrot fújok, véres a cucc...bocsi :) ). De azt mondják, inkább az orrban pattanjon meg egy ér, mint az agyban.
Bunkó módon ezt írom utoljára, de nagy gratula a kisnagy fickókhoz :D

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok Csajok!
Csak gyors bejelentkezés, mert mostanság meghalni sincs időm!

Látom mindenki szépen fejlődik, gratula mindenkinek a remek eredményekhez!

Nálunk minden OK, királylány odabent egyre virgoncabb, már napközben is jócskán "nyaggat" :wink:
Bátyuska és a meló leköti minden időmet, szóval bármilyen durván is hangzik, tényleg nem tudok olyan gondtalanul "csak" pocaklakóra koncentrálni, mint Bencénél. Dehát ez van! 8)

Takonykórral tényleg vigyázzatok, én is mondtam apának, hogy ha vki a melóhelyén csak tüsszent egyet, nehogy közeledjen hozzá, nem akarom csóri fiamat kitenni egy jó kis influenzának.
Szedjük a vitaminokat ezerrel, remélem megússzuk.

Üdv Mindenkinek: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


egok:
Gratulalok a fiukhoz! Annyira jo, hogy mar megmutattak magukat es szepen novogetnek! :P Azt honnan latja, hogy egy vagy ketpetejuek uh-n?

balwin:
Javulast! Remelem hamar meggyogyulsz! Annyian betegek mostanaban. :(

Elizabeth:
Drukk az uh-hoz! Kepeket remelem adnak majd!

Ram tegnap egy heves szivdobogas tort, miutan hazaertem a brendonbol. Biztos kicsit tuleroltettem magam. :( A pulzusom meg nyugalmi allapot ellenere is 96 volt :( Aztan nehany ora alatt rendbejottem, de jol ramhozta a fraszt! :(

baratodildi
 
 


Sziasztok!
Csak most volt idom olvasgatni: Elizabeth, tenyleg edi a kisfiad! :)
Kepzeljetek, tegnap voltam a Szent Imreben a Kismama-klubos szulesznos kotetlen beszelgetesen, es egesz jo volt, de ami a legjobb: kineztem magamnak egy szulesznot, aki nagyon szimpatikus, szoval ez egy kicsit megnyugtatott!
Minden betegeskedonek jobbulast!
Etus

zetus8
 
 


Sziasztok, megjöttem a 4D-ről. Sajnos most nincs időm a dvd-ről kimentegetni a képeket, de a telcsivel azt a hármat lefotoztam, amit kaptunk, remélem, hogy kivehető lesz azért számotokra a lényeg!

Zsókuci, légyszi javítsd át a táblába a szülés dátumát 2007.05.25.-re, illetve majd a tickerem szerint a hetet és a napot...köszi!

Kép
Kép
Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok , ismét én! :)

Válogattam egy pár képet Domcsi ruháiról, arról is rakok fel képeket! :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

B.Ildi!
Jövő kedden akkor tali :)

Zetus!
Kicsit konkrétabban: miről volt szó a szülésznénikkel? Mikről beszélgettetek? Sokan voltatok?

Elizabeth!
Domi édes nagyon, ha jól vettem ki, a nyelvét öltögeti? Nem akartam a tábláig visszamenni, de akkor most nektek előrébb csúszott a nagy nap időpontja?

Petra!
Nekem vmi felsőléguti izém volt és arra kaptam a Rovamicint, "csak" két dobozzal kellett szednem napi 2x2-t. Azért is kérdeztem, hogy téged nem piszkál-e mert ahogy olvastam neked hosszabb menet lesz :(
Szedjél mellé Normaflore-t vagy Protexin-t (ezek jó bélbacik, amiket az antibiotikum tönkretesz) és egyél sok kefírt v. probiotikumos joghurtot!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Jaj!
Egok!
Nagy gratula a fiúkhoz!
Neveknek akkor nekiugorhattok :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szonibaba, ásított! :lol:

Igen, két nappal előrébb csúsztunk, 05.27ről, 05.25.-re, de mint tudjuk, úgy is akkor jön a babó, amikor ő gondolja! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Már megint bekaptam valami kórt, meglett a sok bkv-n közlekedésnek az eredménye!

Ja lányok, csak, hogy untassalak titeket, tegnap az egyik barátom megmutatta, hogy kell dvd felvételről kimenteni képeket, így Domcsiról lementettem pár tuti képet! Mellékelem, remélem nem baj:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth!
Ne haragudj már rám, de most hogy láttam a nevedet a 4D-s képeken, szerintem mi ismerjük egymást már jó rég óta.
Voltál te a babanet chaten Melinda24 néven? Akkoriban nagyon sokat beszélgettünk, még msn-en is.
Ha nem, akkor bocsika :D

Egyébként nagyon husik a képek! Le sem tagadhatja, hogy fiú... 8)

Remélem mindenki jól van, és élvezi ezt a gyönyörű időt!
Pápá: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Fricky, de jól tudod, :), tényleg én vagyok, és annó sokat beszélgettünk! :) Örülök, hogy újra találkoztunk! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Én is kiszáltoltam a baba adatait azzal amit petra mutatott hát nekem is eltérő adatok jöttek ki.
Szerintem ezzel nem szabad foglalkozni az orvos úgyis szól ha valami nem oké.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Elizabeth!
Ezek a képek szuperek, Apának is megmutattam őket, neki is tecccettek :)
Remélem semmi komoly betegeskedés megint! Teázz, mézezz, stb., tudod!

Holnap reggel mi is megyünk uh-ra, aztán este a dokihoz. Majd utána jelentkezem, hogy mi volt.

További szép hétvégét mindenkinek, megyek, összekészítem a kis családot, megyünk uszizni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok,

Petra,
Tényleg ne nézz ilyen táblákat, és ne hasonlítgasd össze mások méreteivel nagyon. Mindenkinek más a mérete, így nem várható el, hogy a pociban is egyformák legyenek a kicsik. Bizonyos időszakokban más-más fejlődési ütemük van, ez teljesen normális, szóval nyugi! Ahogy Rena is írta, a dokid úgyis szólna, ha valami nem stimmelne!

Egok,
Gratulálok a fiúkhoz!!!! :D

Bildi,
Óvatosan, ne erőltesd túl magad – sajna én is hajlamos vagyok rá :?

Elizabeth,
Nagyon cukik a ruhák!!! :D:D na meg persze Domcsiról ezek a képek… fantasztikus… Mi csak a 30.héten tervezzük, hogy megyünk újra, de már naggggyon várom :D :wink:
Vigyázz magadra, egyél sok vitamint. Remélem már jobban vagy!

Dobok egy táblicskut:
Kép

Holnap este, a doki után jelentkezem!
További szép vasárnapot mindenkinek, pussz!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szia Elizabeth!

Nagyon jók a fotók tündéri már most a kisfiad. Az utolsó képen hirtelen nem tudtam mit nézzek,de aztán megláttam a lényeget.
Én is tervezek még 30. hét körül egy 4D uh-t. Hol van az még!!!!
Nekünk még nem mondták 100% ra hogy kislány,mivel nem dobta hanyatt magát,nehéz volt megállapitani.

Csajok ti nem érzitek ugy a mocorgásokat mintha ki akarná dugni a lábacskáit. Néha megijedek akkorákat rúg.

Nem volt vki mostanában Ausztriában körülnézni :?:
Azt hallottam féláron vannak babakocsik. Én amit kinéztem sajna 170 ezer ft körül van.

Kép
bóbita3
 
 


Zsókoci, Szonibaba, aranyosak vagytok....a torkim kicsit fáj, de teázom, és sok narancsot eszem! :)

Nagyon köszi a dicséreteket Domcsi nevében is! :)

Mi is megyünk még 4D-re, a 30-32 hét körül...mivel a súlya alapján....05.11.re írta a gép a születési dátumot...viszont a feje + a comcsont átmérője alapján 05.25.-re. Akkorra már biztosabb lesz, szerintem! :)

Remélem jól vagytok! :)

Domcsi nekem is hihetetlen nagyokat tud rúgni, de a mai nap nagyon nyugis..szerintem a hülye frontok miatt....én is egész nap szinte aludtam!

Kép
elizabeth25
 
 


Ja Zsókuci a táblából szedd ki légyszi a 4D-snek az időpontját a 02.14-et , mivel már voltunk...és írd meg, hgoy 03.07. doki! Köszi! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Zsókuci nekem a köv. vizsgálat 02.19 terheléses vércukor lesz. Látom mindenki jól van. Én is egész nap csak aludnék ez az idő tompítja az embert.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok,

Zsókuci: nekem is a kövi vizsgálat a terheléses vérukor lesz, kb 3 hét múlva, egyenlőre nincs még beutalóm, ráérünk még arra :)

Elizabeth25: nekem sehogysem sikerül dvd-ről képet kiszedni, el tudnád mondani, hogy kell?

Meg tudná valaki mondani, hogy a bal bordám alatt mim van? Néha olyanokat nyilal bele...
Tegnap egy nagy tüsszentéstől begörcsölt a bal petefészkem. Vagy valami, ami arra van.
Mitől lehet? Volt már valakinek hasonló?
Szerencsére baba mocorog, ezért csak kicsit aggódom.

Kép

Kép
boszti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: