Új privát üzeneted érkezett!

Szia! :)

A Jánosban fogok szülni Budapesten.
Az AFP-t csak a betöltött 16. héten lehet elvégezni, legalábbis én így tudom, mivel ha korábban kerül levételre akkor nem adhat helyes értéket!

Van egy cikk a www.kismama.lap.hu-n, a szűrővizsgálatok/AFP-Babanet alatt egy esetet ír le a korai AFP vérvételről.
Szóval szerintem ne aggódj!

Te hol fogsz szülni?

Kép
bogyiék
 
 


Bogyiék: Nagyon szépen köszönöm, meg is nézem!
Én a Szt. Imrében fogok, de kár..... vicces lett volna ha találkozunk!!

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Bogyiék: megnéztem, és köszi. Első babádat várod?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 

 
 

Sziasztok!

Egyenlőre még csak olvasni tudtam.
Az újaknak üdv, bocs, hogymost nem külön mindenkinek, remélem ezentúl menni fog jobban az írás.

Itt van a hétfői uh képem, fent a lába van. Mindene ok, rendben van, hétfőn megyünk 4Dre, már nagyon várom.
A méhszájam 2100-es, elvileg nem gáz második terhességnél. (normálisan 3000, beszti a téli topikban leírta mik ezek a számok)
Meg fölraktam ám a szerzeményeimet :wink: csak nehogy kukija legyen hétfőre.

Már nem tudom, hogy ide írtam, vagy a télibe, épp "konyhacsinálásban" vagyunk. Már egész jó, de még nincs kész teljesen. Aztán jönne a gyerekszoba. Csak onnan meg mennie kellene egy gardrob szekrénynek. Ha valakinek kellene.. vagy ismerősnek.. :wink: szóljatok!

Na megyek, alszok, jó éjt, cic

Kép
cicmerák
 
 


Sziasztok Lányok!!!
Már egy jópár napja olvasgatlak Benneteket és ha lehet én is szeretnék közétek tartozni. Bár még csak 8 hetes babócánk van, már most sokat kaptam Töletek előre is köszi.

Vettem ugyan egy könyvet amiben állítólag minden benne van, de azert megsem... :)

Vitte! Nem is leszünk messze egymástól, mi Őrbottyánban építkezünk, illetve remélem hamarosan koltozunk. De mar nezegettem, hogy talan a godolloi muv. hazban van kismamatorna vayg ilyesmi :D

Csilla! Érdekelne nagyon az Aquanatal, de picit (vagyis inkább nagyon) tartok a fertőzéstől. Igaz usztam 10 evig és nem volt soha bajom, de az utobbi idoben akarhanyszor usziba mentunk utana mindig bekaptam valami vackot. Szerinted a 12. het utan mar nem lehet ebbol gond? Eddig is tonaztam (aerobic-félét), persze ez most meg nem jon szoba, de valami mozgas elegge hianyzik nekem. :wink: Köszi elore is

Jó lenne közétek tartozni, jó hetveget mindenkinek
bogar
bogar
 
 


Bogar: Üdv itt közöttünk. Nekem kimondottan tanácsolta a doki az úszást, és hozzátette, hogy egyáltalán nem kell félni a fertőzéstől!
Azt mondta, hogy mindenképpen mozogjak terhesség alatt, mert sokkal könnyebb lesz a szülésem akkor.
Cicmerák: Itt is megcsodáltam a Picikédet :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok !

Üdv az újaknak !

Korena !

Az AFP-t nekem már csinálták, a betöltött 16. hét után érdemes menni, előbb mindenképpen rossz eredményt adhat, de ez a vizsgálat már csak nálunk kötelező, mert csak 66%-os eredményt ad. Nyugi !

Bogar !

Aguanatal!

Én a Mom Parkba járok Pesten,mert itt garantálják a vízminőséget.
Nem mindegy, hogy hová jársz, de ahol garantálják, ott nemigen lehet baj. Szerintem próbáld ki, tetszeni fog !

Szia Cic !

Édes a baba, várom a 4D-s eredményt !

Kép
csilli01
 
 


Lányok: MI az az aquanatal? Nekem a MOM-parkban van a dokim ott rendel, megnézném én ezt magamnak (ha tudnám mi az :lol: )

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


úgy értem úgy is arra járok, akkor felfedezném a dolgot :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Helló-helló!
Gondoltam jelentkezek egyet. Egyfolytában olvaslak ám benneteket, csak nem igazán tudok most hozzászólni a dolgokhoz. Talán, ha majd én is kismama leszek................. :P

Korena, bogar!
Üdv. a kismamik között. :wink:

Cic
Tündéri kis babácska!!! Kislányt szeretnél? Drukkolok érte! :P :P
Örülök, hogy minden rendben van veletek.

Csilli
Már előkészítettem a könyvet, hogy visszaküldjem. Igaz, még nem végeztem vele, de sikerült megvennem magamnak is, később is jó lesz. Tuti jó, köszönöm. Nem szeretek tartozni, ezért is sietek a postával. Kisfiad hogy van??? :wink:

Azt hiszem, hamarosan vonalzócsere lesz.

Benita
benita
 
 


Sziasztok,

Csilli,
marhara birlak, h. ennyit sportolsz!!!!

Ez azt jelenti, h. ott kifejezettem kismamiknak garantaljak a vizminoseget? Az szuper!

Korena, Bogar, udv kozottunk.

Bogar,
hat mire mi Godollon leszunk, addigra baba is lesz nalunk, igy nem lesz kozos kismamatorna :(
De legalabb lesz ismeros a kozelben! Meselj magadrol, meg hogy milyen lesz a haz stb. ez elegge off, irhatsz privit is!

En is marhara tartok a fertozestol... szept elejen megyek dokihoz es kifaggatom, hogy mit kezdjek magammal. A Reka DVD-tol beparaztam, h. kemeny lenne, a nordic walkingon agyalok, de talan az uszas lenne a legjobb... csak hat a fertozes...

Itt Becsben a tanfolyamok, joga, aquapilates mind csak oktoberben kezdodnek... gimnasztika pedig szules elott 10 hettel...

Luisam merre vagy??? Benita, Nanett, Ozi, Omr :?: :?: :?:

Volt osztalytalalkozom szombaton, 15 eve nem lattam a legtobb embert. Jol sikerult nagyon, pedig tartottam tole. Gyerekkori serelmek stb, de szerencsere mindenki felnott. :D
A pocimat persze nem latta senki, pedig mar "terhesen" probalok allni, fogom a hasam es tolom magam elott, de ennek ellenere csak azt hallottam, hogy tenyleg? babat varsz? hat nem latszik meg semmi... Pedig tenyleg latszik!!!! :evil:

Ti hogy vagytok ezzel? Van akinek mar eszrevettek?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Benita,

EZ MIT JELENT??? CSAK NEM?????????

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Benita,

EZ MIT JELENT??? CSAK NEM?????????

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte: Hát bizony nekem nagyon látszik a hasam. Akkora, mint más 6 hónaposan. Igaz nekem ez a harmadik terhességem. Az első babámnál (aki sajnos meghalt) ilyen idősen feszes lapos hasam volt. Senki nem tudta, hogy babát várok.
Te érezted már a babádat rugdosni?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szornyen sajnalom, Korena...

Nem, meg nem ereztem, pedig marhara figyelem es allitolag karcsubb nok hamarabb erzik. Most mar lassan itt az ideje, hogy hozzaszoljon az elet nagy dolgaihoz :D

Es te erezted mar???? Majdnem egyidosek vagyunk!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Igen, szinte egyidősek vagyunk, azért is kérdeztem, mert én már egy hete érzem. Rendszertelenül, és nem is minden nap, de érzem és fantasztikus :lol: Az első baba?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Most olvasom a hireket a tegnapi viharrol, remelem senki sem serult meg kozuletek ill. csaladjaitokbol...

En epp autoval jottem vissza Becsbe, 10cm-rel sem lehetett elore latni... Szornyu volt.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


De jo neked!!!!!!!!!!

Epp hasmenesem van, es igy a buborekos erzest masra fogom...

Igen, elso baba.

Es te hogy irnad le az erzest?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Háááááát... nehéz, mert tényleg olyan mint a bélmozgás, csak más helyen! Nem túl romantikus megfogalmazás tudom....
Először úgy tapasztaltam, mintha leettem volna magam és a hasamra esett volna az étel. Odakaptam a fejem, láttam, hogy nem bénáztam és akkor villant az agyamba, hogy a Picurkám volt az, ő rúgott egyet. :lol:
Remélem nem vészes a hasmenésed!
Voltak rosszulléteid, hányás stb az elején?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


:lol:

Meg nem "ettem le" magam igy :D

Aaaa, nem veszes. De dolgozni azert nem mennek igy, nem lenne tul effektiv :D

Rossz volt a kozerzetem es gorcsolgettem, ez sajna most maradt abba, van, h. begorcsolok, de hanyas szerencsere nem volt.

Neked?

Es milyen idos a gyermeked?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Rettenetesen éreztem magam, egész napos hányingerem volt, heti 2-3 rókavadászattal, olmos fáradsággal. Már múlóban van. Ki kellett vennem egy hét szabit, mert olyan fáradság és rossz közérzet gyötört, hogy csak fetrengeni tudtam ... :D
A lányom idén lesz 9 éves. Nagyon várja már a tesót.
Nem dolgozol? Szeretnéd tudni a babád nemét?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Huh, te. Neked sem volt egyszeru az elejen... Az alomkor az nalam is volt.

De, holnap mar megyek munkaba, bar marha nagy a motivaciom... Te meddig akarsz dolgozni?

Hogy hivjak a kislanyt?

Eloszor nem akartam tudni, meglepit akartam, de a ferjecske mindenkeppen tudni akarta. Igy inkabb en is megtudom, az rossz erzes lenne, hogy o tudja, en meg nem...

Ti hogy alltok ezzel?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


vitte: Feb. 8-ra vagyok kiírva, és dec 31.-ig akarok dolgozni. Munkamániás vagyok sajnos.
Mit dolgozol? Meddig?
Lányomat Evelinnek hívják.
Naaaaaagyon szeretném tudni, hogy milyen nemű a Picurkám. szept 4.-én megyek UH.-ra, talán akkor már megtudják mondani. Te mikor mész?
Vannak már neveitek?
Ha fiú lesz Andris lesz, ha lány akkor Erika. Ez már akkor eldőlt, amikor még csak terv volt a gyerkőc.


:lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Hat en szerencsere kinottem a munkamaniamat :D
Febr. 17-re vagyok kiirva, fura, h. ennyi a kulonbseg kozottunk.
Menedzserasszisztens vagyok multinal, es eleg porgos meg stresszes.
Vannak neveink es mindenki elore sajnalja szegeny bebit, de ez van. Nehez kompromisszum eredmenye ez: Noah /fiu es Zoe /lany.
En is nagyon kivancsi vagyok mar, egy nappal utanad megyek!!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


En egy hatalmas dinnye vagyok, febr. 12 volt beallitva, 17 helyett a vonalzomon.

Ez viszont tutu nem korrekt, mert mar elorebb jarok, UH-k alapjan 15 hetes vagyok, ahogy volt elotte. Mindegy, most marad igy, mig nem irja at az orvos.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Először febr.4.-re írtak ki, de az UH alapján toltak rajta febr. 8.-ra.
A baba meg majd jön amikor akar :lol:
Az orvos azt mondta, hogy az a mérvadó amit az UH mond, az alapján kell a vérvételeket, főleg az AFP-t lezongorázni.
Szerintem aranyosak a gyereknevek. Nekünk fontos volt, hogy menjen a vezeték nézvez a keresztnév, ezért rágódtunk mi is, de hamar jött a megoldás. Bár a férjem küzdött egy darabig az András ellen, mert azt mondta, hogy Bandikázni fogják, és az nagyon béna lesz. Mondtam neki, hogy mi Andrisnak fogjuk hívni, a család is, úgyhogy ne aggódjon ez miatt. :)
Remélem készül majd kép az UH.- n és akkor felrakod ide közszemlére :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Mi is a vezeteknev miatt agyaltunk sokat, mivel nem hagyomanyos, es a mi keresztneveink sem feltetlen tradicionalisak, nem volt kerdes, h. nem Pistike es Julcsika lesz... :D

Az Andris tenyleg jobb, mint a Bandika... Mi eleve rovidet valasztottunk, mert nem szeretjuk a beceneveket.

Talan mar 5-en atirjuk a szul.datumot. Majd latjuk.
Persze, eddig mindig feltettem.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte: Hol fogsz szülni? Dokit, vagy szülésznőt választasz?
Hány éves vagy? (ha nem vagyok nagyon indiszkrét :oops: )

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Nem tudom... Meg Becsben vagyunk, de az iden hazakoltozunk. Eddig itt Becsben csinaltak minden vizsgalatot es itt egyszerubb lenne szulni. Ez a kettot es konnyebbet esete...
29 vagyok, es te?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Én 33 éves vagyok. Bécsben csinálnak AFP-T? Sok külföldi kismamától hallom, hogy ez csak Magyarországon ilyen nagy fontos vizsgálat, máshol nem is csinálják.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok!

Vitte köszi, hogy hiányoltál... :)

Most olvasgatok vissza, de nagy a termés, szóval még idő kell, hogy átrágjam. ..
Cic, nagyon cuki a babó!!

Mi péntektől Hévizen voltunk (szombaton ott egy esküvőre voltunk hivatalosak) meg a Balcsin, nagyon tuti volt, persze én nem fürödtem, de azért jól éreztem magam... :)
Ma néztem kismamarucit, hát eddig csak a C&A-ba, silány a választék, és nagyon drága (farmer 11.900Ft), azóta már vett valaki? Igazából egy farmert szeretnék...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Vitte, jobbulást, és álítsd be a vonalzód!!! :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa: Én is a C&A-ban vásárolok, bár ott is ki kell fogni. Ne keseríts el, mert két hete kinéztem egy farmert 6.500 volt. Máshol drágábban láttam csak. Brendon: 23000!!!!! Azt hittem aranyból van. :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


SZia Korena,
hát én ma voltam a Váci utcai boltjukban, és 10 alatt nem láttam farmert, és silány volt a választék.. :( Melyikben láttad 6,5e-ért? Mikor?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa,

Na vegre :D

Most igy hagyom a vonalzom, mert igy jo a datum - rosszul adtam meg eddig. De hat ugyis annyi vagyok, mint te! 5-en rakerdezek a dokinal... es helyesbitek.

Terhesfari, en nem lattam meg 10e alatt sehol... de lattam a H&M-ben egy elasztikusat, ami meg munkaba is felveheto es vastagabb anyagbol, az 8000 Ft korul volt...

Korena,
nincs AFP Becsben sem, es alapvetoen nincsenek kotelezo vizsgalatok... Sok esetben az AFP tenyleg csak felesleges paraztatas.

Luisa,
es lattak rajtad, h. babat varsz, vagy meg nalad sem???
Mit vettel fel az eskuvore?

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Gratula Cic a babóhoz.
Ma jöttünk haza a Balatonról, én persze nem fürödtem.
Inkább az a gondom, hogy nagyon vizesedik a lábam, volt, hogy egész térdig bedagadt. Van valakinek valami ellenszere erre?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Szia Betti,

en dietakrol hallottam annal, aki vizesedik.
Tobbet sajna nem tudok a dologrol.

Csilli,
Kepzeld, utanaolvastam a multkor a problemamnak, mielott kremet vettem, es a konyvben az allt, hogy a mellbimbo es kornyeke ontisztito es azt meg tisztalkodo szer se erje, nemhogy egyeb krem. Most csak a mell korul kremezek, olajozok es 3 nap alatt teljesen eltunt a hamlas es a szarazsag!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte !

Örülök, hogy megoldódott a problémád !

Benita !

Köszönöm a könyvet, örülök, ha tetszett. Szerdától már bemegyek dolgozni, leszek MSN-en is! Jó lesz veled azon beszélgetni !

Kép
csilli01
 
 


Sziasztok!

Kismamaruhát készít egy csaj, itt a neten is hirdet. Én egy farmer rövidgatyát rendeltem tőle, meg egy halászgatyát, darabja volt kétezer!!! És jók. El is lehet menni hozzá, meg rád is igazítja a ruhát.
www.gportal.hu/elenorkismamaruha
asszem itt lehet rucikat is nézegetni.

Mi voltunk 4D-n, de csak olyan képet tudok felrakni nektek , amit kinyomtatva kaptunk, a többin még dolgozik a párom.
És KISLÁNY!!!!!!!!! Nagoyn örülünk neki. Végig ásítozott a kislány, meg a szemét dörzsölgette. Biztos aludt volna még.

Meg ma voltam terheléses cukron is, hát remélem jó lesz az is, de ha nem, hát diétázok 8)

Pussz mindenkinek, cic



Kép
cicmerák
 
 


Sziasztok!

Cic:
köszi a tippet a terhesrucikhoz, megnézem a weblapot. A babód még mindig cuki, mikor érdemes 4D-re menni?

Vitte:
hát az vette észre, aki tudta az esküvőn :), az az egyik vászonnadrág a kettőből volt rajtam, ami még jó :), meg egy lazább muszlin felső, de nekünk is lesz osztálytali októberben, akkor már rendes kismamaruci kell :)
Ne keseredj el, hogy még nem látták rajtad, ez azt jelenti nem hízol, csak a baba nő, ugye ő meg még nagyon pirinkó :)

Betti:
szerintem figyelj nagyon oda a vizesedésre, a sógornőm tavaly szült, ő nagyon vizesedett... állandó kontrollra kellett mennie, a vérnyomása is ettől megnőtt, és így nagy az esélye, hogy fehérje kerüljön a vizeletbe, ami meg nem jó, de ha az elejétől odafigyelsz bizti minden rendben lesz...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


de Vitte, én még mindig nem értem a vonalzód, ugyebár neked is május 8 volt a nagy nap, nekem is, akkor hogy lehet, hogy majd egy héttel elvileg hátrébb vagy? amikor elvileg én vagyok hátrébb a baba méreteit illetően... :) na ezt jól elmagyaráztam...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!
Vagyok ám én is csak, még nem tudok hozzászólni a témához. De olvaslak benneteket.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak tegnap nem tudtam jönni, mert sűrű napom volt.

Végigolvastalak Benneteket, tényleg jó sok levélváltás volt.

Tegnap voltam dokinál 16. heti UH-n, és minden rendben van. A Bogyi 10,3 cm, rendben van a gerince is, nagyon boldog voltam.
28-án megyek AFP-re, és akkor lesz a genetikai vérvizsgálat 2. fordulója, remélem ott is minden ok lesz.

A férjemmel úgy tervezzük, hogy a 18-19. héten elmegyünk 4D-re. Szerintetek nem korai? Ti mikor mentek/mentetek? Ja, és szerintetek hova érdemes menni Pesten? Már nagyon szeretném tudni, hogy kisfiú vagy kislány lesz!

Korena, bocsi, hogy még nem válaszoltam, igen az első babánk lesz. Örülök, hogy segített a cikk!

Szia Cic, mi még nem "beszéltünk", nemrég csatlakoztam hozzátok. Nagyon édes a babád, gratulálok! Köszi a tippet kismamaruha ügyben, a héten jutottam oda, hogy bele kell törődnöm, hogy nem férek bele a nadrágjaimba, mert nyomják a pocimat.

Én is mozogok heti 2x. Egy gyógytornászhoz járok a körútra, nagyon kemény, minden porcikámat átmozgatja, és egyedül vagyok a foglalkozásokon, így nagyon figyel, hogy mindent jól csináljak. :)

Kép
bogyiék
 
 


Cic,

Jaj de tunemeny a kiscsaj!!!!!
Gondolom mekkora az orom, Gergo melle kicsi hugi :-)

Egy ismeroson 14. heten volt 4D-n es mar megtudtak mondani, hogy fiucska lesz. En majd azert 18-19. het korul megyek, akkor nem lesz mar tul korai.

Bogyiek,
gratula a jo eredmenyhez! Kaptal kepet?
En most is kigomolt naciban dolgozom, igy marha kenyelmes :-)))

Luisa,
Ne kerdezd... eddig a tickerfactoryn febr. 12 volt beallitva, de febr 17-re vagyok kiirva. Jo hogy idoben rajottem. :oops:
DE a 12 heti UH-n, 12+5 napos voltam, tehat jogos a 15. het. Atbeszelem a dokival legkozelebb, mert akkor ugyis updatelni kell a szules idopontjat.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Megint itt vagyok, nagyon jó idő volt a Balcsin és vihar sem volt.

Tegnap voltam 5 hét után megint dokinál, valószínűleg kislány lesz!

Korena: én is a Szent Imrében szülök és a Mom parkban van a dokim. Csak nem a Bardóczynál vagy?

Bogyiék: nekem már tegnap csináltak 4D-s ultrahangot, mert én magán praxisba járok, ahol külön van az ultrahang, nem a dokim csinálja. Ott egyszerre csak átváltott a nő 4D-re, féltem, mert olyan csúnya képeket láttam 19 hetes babákról, de a pici nagyon szép és tényleg sokkal jobban látni mindent.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezek, hogy élek még. Egy hetet kórházban voltam, vakbélgyulladás-gyanúval. Infúzióztak, a baba miatt nem akartak nekem esni. Aztán "csak" megfigyelés volt, rém unalmasan telt az idő. Pénteken jöttem haza.

Majd visszaolvasok.

KépKép
nanett
 
 


luisa: én a MOM-parka járok, mert ott rendel a dokim, és vizsgálat utánmegyek ábrándozni, meg kicsit vásárloni mindig.... :lol:
Rekanna: de bizony! Bardóczynál vagyok! És képzeld pont egy hét van közöttünk! Te!!! Nem síelni fog amikor szülsz??? Mikor mész hozzá? Én szept 4.-én. Nem teszel fel képet a babádról? Tudod milyen nemű lesz?

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Szia NANETT,

Mar hianyoltalak es aggodtam... Szegenykem. Akkor ha nem a vakbel, akkor mi ??!!! Fajsz meg?

Nekem a ket nap is eleg volt a multkor... 1 het agyban... Brrrrr. De hat a babaert mindent! Babocaval minden OK, ugye?
Tudjatok mar mi lesz?


Rekanna,
gratula a valoszinuleg kislanyhoz!!!! :D

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Szia Korena!

Remélem nem siel a Bardóczy doki, amikor szülök, mert sok hülye orvos van a Tétényiben és egyikhez sem akarok kerülni.

Mint említettem, kislánynak igérkezik, majd megpróbálok a tegnapi 4D-s videóból kivenni egy jó képet és azt felrakom ide.

Én csak szept végén megyek újra dokihoz, előtte nászúton vagyok, ugyanis szept 9.-én lesz az esküvőm.

Ja, és olvastam, hogy a 8. hónapig akarsz dolgozni? Én már az ötödik után feladom, osztrákoknak dolgozom és ők nem kímélnek terhesen, építkezésekre küldenek, meg rohangálnom kell mindenféle ügyben. Ráadásul az alacsony vérnyomásom miatt nem bírom ezt a munkát, sok állástól, járástól rosszul leszek. Én is munkamániás voltam, de egy tavalyi hosszabb betegség, idén meg a BABA telejesen megváltoztatott.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

Cic nagyon szép a baba. Gratula.

Nanett
Jó hír, hogy nem volt vakbeled! Akkor végül mi volt a baj?

Vitte
Én a 20. héten voltam uh-n az Istenhegyi úton, 3d-n, nagyon-nagyon alaposak voltak, annak idején meg is írtam a doki nevét itt, kb. augusztus eleje felé volt. akkor még kicsi volt a 4d-hez. A 18. héten amúgy is javasolt elmenni úgynevezett genetikai uh-ra.

Ma voltam a védőnőnél a lábam miatt, szerinte a múlt heti nyaralás alatti terheléstől van. A vizesedésre heti egy gyümölcsnapot kell tartani, vizesruhával borogatni a lábat, és falrakni magasabbra, fontos nagyon a sószegény étrend, illetve enni kell banánt, mert abban van kálium és az kihajtja a felesleges vizet. Mértünk vérnyomást az alacsony volt, a vizeletben volt egy pici fehérje, de nem sok. Azt mondta a magas vérnyomás a fehérje a vizeletben és a dagadás lehet a terhességi mérgezés jele, de akkor az egész testen jelentkezik a víz. Itt úgy tűnik erről nincs szó.
Vettem a lábamra endovenon krémet, ami nagyon jó, lehet terhesség alatt is használni, mert gyógynövényes.

Kép
Kép
bbeti
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: