Új privát üzeneted érkezett!

Itt vannak a képek:

Itthon, 6 naposan:
Kép
Sétálunk hátibabával:
Kép
Karácsonykor:
Kép
Próbálgatjuk szájba venni a furulyát (de csak nyalogatja, fújni még nem megy)
Kép

Védőnőnél is voltunk a héten:
Trudi 9100 g és 72 cm. :D
Vendég
 


Hű... nem akartam laptetőt..
Vendég
 


Miért fél mindenki a laptetőtől? :lol: Figyelgetem hogy szinte mindig mindenki megemlíti...Virág édesek vagytok a képeken! :wink: Szép a súlya Trudinak is! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Emi,
Boldog hófordulót Lilinek!! :D
örülök, hogy tetszett a blog.

Virág,
én is azt hiszem, hogy a kéz-dolog később alakul ki, majd figyelem.

Kritta,
hogy vagy? Gyógyulgassál.

Virág,
Trudi nagyon édi. Az a 6 napos kép! :lol:

Mezsó,
majd írj holnap, hogy mi a döntés..tudod. :roll: Én emberem is ma küldte el az emailt annak a volt ügyfélnek, remélem tényleg pozitív választ kap (mert ez még nem volt fix, csak szóbeli megbízás volt).

Végül itt elállt az eső és csak kibújtunk egy sétára, ami végül jó hosszúra sikeredett. Megpróbálok korán ágybabújni, mert mindig fáradtan ébredek, és már Bogi is alszik, így valszeg ő korán ébred...
Vendég
 


Na mégsem :evil: Felsírt, erre apjuk áthozta. Most itt nyűgösködik, pukizik mellettem :evil:
Vendég
 


Köszi a biztatást :)

Virág jó h újra jelentkeztél!Édik a képek!szép a súlyotok nektek is Ollem-Virág,mennyivel születtek a babáitok,ugye ők is kevés súllyal?

A kezem csak fel kell(ene) kötni, mert a váll gömbcsontjánál tört el 2 helyen,de nem rossz pl. ma voltam du-án infraszaunában :lol: Sokkal jobb,mint mikor a térdem volt eltörve! :roll: :lol:

Kép
kritta
 
 


Kép

Kép Pár kedvenc kép 1,5-7 hónapos korig,h Kép alátszik v.mi majd :lol:
Kép

Kép
kritta
 
 


Kép

8 hós


3 hósKép

7,5 hós

Kép

Még pár kedvenc kép! :lol: :lol:

Kép
kritta
 
 


Kritta!
Igen, Gertrúd elég pici volt, 2330 g és 46 cm. A súlya most majdnem négyszerese. (Ha jól emlékszem, Mary Bogija is 2,5 kg alatt volt).
Vendég
 


borsika: hűű fél8ra már aludt a lánykád?Jó persze felébredt,de nem semmi ha fél8-ra már le bírtad tenni.Utána mikor aludt vissza??Enyém lánykám is feltűnően csendben nyugisan alszik/ő 21.30óta/,nem sírt még fel...én majd most kerülök ágyba...majd tuti akkor elkezdi a felébredéseket!!! :? :? :? Kíváncsi vagyok...persze majd férjurammal kapcsolatos hírekkel is jövök! :?

kritta: klasszak a képek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok Mamik,

Mezsó majd írj mi van a férjeddel!

Gertrúd tiszta Mamija, olyan szép!

Kritta,
örülök, hogy azért legalább a kedved jobb már, ha a kezed nem is :wink: De jó, hogy van segítséged, nagyon rendes anyukád és az anyósod, hogy segít neked. Azzal most ne foglalkozz, hogy Fruzsit kicsit elkapatják, ilyenek a nagymamik! :lol: Fruzsi egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!! A hajakoronája pont olyan szép, mint a Tiéd és a szemei talán Apjáé? Nagyon -nagyon szép kislány.

Nem tudom mi van mostanában. Alma 3 éjszaka óta mindig felébred, felsír teljesen különböző időpontokban. Ma éjjel 3-kor kelt és a végén átmentem hozzá, befektettem magam mellé az ágyba, de szegénykém nem tudott elaludni csak szenvedett forgolódott. Fél 5-kor már a mellkasomra fektettem és végre elaludt, visszatettem az ágyába és fél 9-ig aludt....remélem csak front van :roll:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi!Nálunk ugyanez!3-kor kelés.Nem akart sem enni,sem inni,sem játszani,ha beraktam az ágyba sírt, így én ülve,magamon altattam.Fél 6-kor tudtam lerakni.Most Báró Urat kénytelen voltam 7-kor felébreszteni, és most elaltatni,mert legkésőbb fél 1-kor el kell indulnunk Kecskemétre tornára.Ha nem alszik,akkor nem bírok vele a kocsiban.
Kritta,Virág:Cukik a babók.
Mezsó:Remélem nálatok minden rendben.Jelöltelek iwiw-en.


Kép megkóstoltam a csokipudingot

Kép
ágnes27
 
 


Ági,
nem tudom mi lehet a levegőben :roll: . De én totál elfáradtam, Alma meg itt pörög reggel óta....

KépKép
kisfruzsi
 
 


kisfruzsi:Az enyém alszik,végre kicsit gépezek!Ma sztrájkolok,nem lesz nagy főzés sem.Nincs kedvem.Mosott car vagyok.De ha lefekszem,tuti akkor ébred fel!
Mezsó!Ment pü!

Kép
ágnes27
 
 


virág5 írta:Kritta!
Igen, Gertrúd elég pici volt, 2330 g és 46 cm. A súlya most majdnem négyszerese. (Ha jól emlékszem, Mary Bogija is 2,5 kg alatt volt).


Bogi 2400 g és 48 cm volt.
Most 7780 g. Centit nem tudok.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Kép ilyen pici is volt

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lányok!Ágnes és kisfruzsi!Nem lehet hogy fogacskájuk jön a lurkóknak?

Ágnes: majd akkor visszajelöllek! :wink: Köszi hogy bejelöltél egyébként! :wink:

Apa ma időben odaért a megbeszélt helyre!Főnöke azt mondta ám legyen...maradhatsz! :evil: :evil: Valahogy nem tudok 100%-ban örülni neki... :? :? Ez a húzása a főnöknek csak azt jelenti szerintem hogy már nem 100%a melója a páromnak...úgyhogy megy az álláskeresés ezerrel...Csak baromi nehéz találni bármit is,ha talál az ember akkor nehéz oda bekerülni. :? A helyzet több mint car. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok

minden képet megnéztem és minden manócska helyes :) :)

olvasgatok de irni nagyon nincs erőm,"kedvem".kicsit magam alatt vagyok.
de azért olvasgatni fogok és reménykedem jobbra fordulnak a dolgaink :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Nekünk is extra rossz éjjelünk volt! :shock: Nálunk ilyen még soha nem volt: megébredt 1-kor és ordított fél3-ig!!! :shock: Nurofent is alig akarta bevenni úgy kellett küzdeni vele vagy fél óráig! Lehet a foga.... mert láza nem volt. a kanáltól félt, vagy nem tudom, mert pici tejet ivott cumisüvegből, de a gyógyszert nem akarta bevenni kanállal!! végül fél 3 után elaludt és fél 7-kor kelt enni, majd aludt fél 9-ig. persze én is... így volt kapkodás!! férjem is még lábadozik (köhög, kapar a torka) erre ma nekem is!!! csúcs!!!! jöhetne már a tavasz! :roll:

én sem főzök ma. nincs kedvem, fáradt is vagyok. (Zsófinak főztem csak)magunknak vettem virslit. hétvégén meg anyuéknál eszünk mindig hála isten...

Kép
gabo001
 
 


gabo: sajnálom a rossz éjjelt!!!Jobbulást nektek!

Lekri: nem akarod elmesélni mi bánt? :cry:

Én lányom ma csibész...Most mostam,kiteregettem a ruhákat állandóan leráncigálja a szárítóról... :evil: :evil: :lol: Most tépett cafatokra egy újságot... :evil: :lol: Borzasztó!!Lehetetlen utálna pakolni.A nem szabadot meg már hosszú hetek óta hiába ordibálom nem érti,nem törődik vele. :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Rég jelentkeztem, végre befejeztem a vizsgákat, nem volt könnyű, mert mindkét gyerek, meg még a férjem is lázas beteg volt, én szerencsére csak akkorra betegedtem meg, mire mindenen túl voltam.

Jól vagyunk, hétfőn megyek orvoshoz megint (16 hetes) és februárban valamikor elmegyünk uh-ra is, de "csak" 2d-re. Majd teszek róla képet. Addig is a gyerekekről:

Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Úgy látszik teljesen blokkoltam a fórumot......hát igen, elég durvákat írtam....:)

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


klarka: én vagyok!!Megtöröm a csendet! :wink: Gyerekeid édesek a képeken! :wink: Jobbulást a családodnak!És gratulálok hogy minden vizsgádon sikeresen túljutottál!Akkor mostmár következik a felhőtlen babavárás?? :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Emi! Lilinek boldog 10.-et!
Gratula a kezdeti lépéshez is.

Az én kedvem is igen lelombozó volt ma.
Ma mehettünk be a gimibe megnézni a felvételi teszt eredményeket. Hát sajna úgy néz ki, hogy nincs esélyünk a bejutásra sajna. :(
Bettiék csoportjában az oviban a 33 gyerekből ma már csak 7-en voltak. Tegnap 9 fő, azelőtt 13 fő. Igaz nagyon jó volt nekik, mivel sok minden olyat csináltak, amit idáig nem tudtak. Kiváncsi leszek mi lesz jövő héten. Nálunk egyenlőre Petra fájlalja kicsit a torkát, remélem nem lesz komolyabb.

Viszont egy jó hír is: Biusnak kibújt a 3. foga végre. Egész nap csikorgatja, és igen furán szopizik, nem tudja, mit csináljon azzal a plussz valamivel a szájában. :D

Mindenkinek küldök gyógypuszit, aki beteg. A többiek pedig nagyon vigyázzanak magukra.

A topikunk új neve pedig lehetne az is, hogy a legszebb és legügyesebb babák.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


kerekes:Nagyon sajnálom,hogy a felvételi eredmény nem lett túl jó!!Ez már biztos hogy nincs esély? :cry: Remélem nem lesz Petra beteg!!!És grat Bius 3.fogához! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ritkán írok, de több fórumot nem tudok egyszerre követni, +a 3 gyerk+háztartás+varrás 1000-el...

Mi jól vagyunk, most betegesek voltunk 2 hete, úgy néz ki mostmár túl vagyunk rajta...

Zsuzsa, sajnálom a felvételit :(

Emi gratula a lépésekhez! Ez komoly??? már itt tartunk???

Na megyek hív az ágy :) Minden képet megnéztem ám :) Virág, olyan pici volt...nem hiányzik? Mármint az az icipici szuszogó nemhajhúzogatósnemörökmozgónemmindentmegkostolónemmindentszéttépő kisanygal? Nekem nagyon...

Két kép fvégül :)


Kép

Kép

na jó, még egy :)

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


zsuzsófi: pont tegnap jutottál eszembe,hogy rég jártál már errefelé!!Komolyan hihetetlen mennyi energiád van! :shock: :shock: hajnal fél 3-ig most is fent voltál! :shock: :shock: Irígyellek! :roll: 8) :lol: Örülök,ha már jobban vagytok!!Én lányom ma reggelre elkezdett szörtyögni... :? :cry: Hurrá!! :cry: Kedden elvileg be akartuk adatni neki a 2.Prevenart.Már ezen a héten kellett volna,de nem volt oltóanyag.Tegnap megjött,de tanácsadás kedden lesz,és Blanka elkezdett szörtyögni. :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Klarka,
már hiányoltalak. Örülök, hogy már jól vagytok. A srácok nagyon jófejek! Ismerősök mit mondanak, melyik hasonlít jobban rád? Szerintem Ati. Gyere majd mesélni a 16 hetes uh után. Talán akkor már intim részeket is látnak? :lol: Végül is akkor már gyakorlatilag a 18. hétben leszel, nem? :wink:

Zsuzsófi,
tőlem is le a kalappal! És kitartás.
Nekem a varrás kimaradt :oops: , ez a munkád? Vagy 'csak' hobbi? Annyira jó dolog, ha valaki tud varrni, én is nagyon szeretnék megtanulni (géppel). Milyen gépet érdemes venni szerinted egy kezdőnek? Jöhet privibe

Csak én nem látom a képeket? :(
Vendég
 


borsika: én sem látom zsuzsófi képeit!!! :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köszönöm lányok az együttérzést Petra felvételijével kapcsolatban. A vitt pontjaink maximálisak, vagyis 100 pont, de magyarból az 50-ből 41 pontot kaptunk (a fogalmazást nagyon alulpontozták), a matek pedig nagyon nehéz volt, ott 35 pont sikeredett szintén 50-ből. Bár összeadódnak a pontszámok, de nagy reményt ezek után már nem várok. Ötszörös a túljelentkezés, csak 60 főt vesznek fel. Számítottunk rá, hogy nehéz lesz, mivel eltörölték a szóbeli felvételit a 8 osztályos gimikbe. Ez van, maradunk itt ebben a suliban. Végülis nekünk ez is jó, csak azért előrébb lettünk volna a gimivel. Csak március közepe fele tudjuk meg, hogy holl állunk a listában, akkor tesznek közzé egy ideiglenes névsort pontszámokkal.

Emi! Kibújt Lili foga? Nekünk úgy néz ki, hogy holnapra előbukkan a 4. fogacska is. Csak már most nagyon unom a fogcsikorgatást. Mi lesz ezután....
Leadtam az uccsó szavazatomat a mai napon Lilire. Előre is gratula neki, és neked is, hogy ennyi szavazatot összeszedtetek.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

Ha kimásoljáto ka címet új ablakba, akkor látszik. Nem tudom miért nem jeleníti meg. Lehet túl nagyok ide...

Nézzétek meg, olyan aranyos :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Bori, hobbiszinten varrok, főleg babahordozókat, olyat amibe Liza a képen van. Már sok elégedett vevőm van és olyan jó :)

Menek, tudjátok a háztartás...

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy hiányoltatok. Igen, most már csak babát várok:)...meg szoptatok, meg terelgetek egy 2,5 évest és próbálom szobatisztaságra szoktatni.

Én már nagyon várom a tavaszt!!!! MÁr a boltban is a virágmagokat nézegetem!!!!!! Muszáj valamit ültetni. Most van kertünk, de amikor nem volt, akkor is ültettem az ablakomba.....

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok,

Vagyok én is, csak úszni voltunk, aztán meg rokonlátogatóban.
Klarka,
nagyon örülök, hogy mindin rendben Veletek! A két fiad, mint két tojás, szerintem, nagyon édesek!

Zsuzsófi,
gondolom, hogy 3 gyerkőc mellett kevés az idő, de gyere azért ide is, amikor csak tudsz! A képeket nem lehet látni, mert az egy jelszóval védett zárt topic, vagy mi. Nekem legalábbis azt írja, hogy kell hozzá a jelszó...nem tudnád betenni ide a képeket???

KépKép
kisfruzsi
 
 


Emi,
Lilinek boldog 10.-t!!!!

erekes,
sajnálom a felvételit. Ez már végleges eredmény?

KépKép
kisfruzsi
 
 


kerekes: köszi az iwiw-es jelölést! :wink: Mire várnak márciusig a névsorral?És akkoris hogy hogy csak ideiglenes?? :shock: :shock: :shock:

Blanka képzeljétek lebetegedett...Tiszta taki,és extrémen nyűgös.Most is itt ficánkol az ölemben...Fél kézzel írok.Inni nem nagyon akar és 37.1-et mértem neki kb1 órája.És betegesen csillog a szeme.Közben fogat is növeszt mert tiszta nyál az egész ruhája...Zajlik az élet nálunk mondhatom!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

sajnos mostanában nincs időm igy elnézéseteket kérem!!!!

Azoktól is akiknek még logok privivel...pl Mary

nagyon nagyon csinálgatjuk a házat hogy mielöbb mehessünk bele.

Csináltam magunknak is naplót:

http://matebaba.naplo.picibaba.hu

de azért igyekszem majd gép elé jutni..csak most nehéz.

de remélem mindenki jól van..próbálok visszaolvasni..

Fruzsi: maradunk a 1 órási órán...beszéltem Ottóval és azt mondta jobb nekünk itt mert ott ezren vannak már.
majd próbál külön foglalkozni velünk nagyokkal (csak ketten maradtunk) a többi baba mind új.
aztán igyekszik még egy haladó csoportot csinálni.
ugyh evvan :( sajnálom de azért nem adom fel...járunk tovább...annyiból tényleg jobb hogy mindig csak 5 -6 baba van.

nektek milyen volt az óra???

na mentem..Máté eszi a laptop vezetékét :D
Vendég
 


Sziasztok,
köszi a köszöntéseket!

Zsuzsa,
Azért én szorítok, hogy Petrát felvegyék.
Lilinek még mindig nem bújt ki a harmadik fogacskája. Nem tudom, mit nézett a doki.. én semmi furát nem látok az inyén. Nah, majd meglátjuk :) Nektek előre is gratula a négyeskéhez :) És köszi a szavazatot is.

Virág,
milyen aprócska volt Trudi és milyen hatalmas hátibaba lett :)

Bogi is rengeteget változott.

Klarka,
jesszum, te már a 16. hétnél tartasz? Hogy rohan az idő! Örülök, hogy jól vagytok. A gyerekek gyönyörűek még mindig.
Rajtam is ültetési láz van, ill mostmár minden nap ellenőrzöm, hogy hogyan fejlődnek a tavaly ültetett tulipánok, krókuszok, jácintok, nárciszok a kertben. Már majdnem az összes kibújt. :)

Mezsó,
Sajnálom Blankát. Remélem, nem lesz beteg.

Zsuzsó,
örülök, hogy ti is jól vagytok!
Hát szaladni még nem szaladunk, nem is haladunk, de már egyre sűrűbben emeli a lábát a prüntyőkém :)

Ági,
Mikinek bejött a puding? Milyet adtál neki?

Kép
emi29
 
 


emi: tényleg!!Boldog 10.hónapot Lilinek!!:-) Hát Blanka nem lesz beteg mert már az.:-( Nagyon nagyon folyik az orra,és sűrűn veszi a levegőt,és zihálva.Szóval hétfőn irány a dokink.Remélem addig kihúzzuk és nem kell menni majd ügyeletre!! Lefekvés előtt 37.3-at mértem neki, "csak".Remélem este nem fog belázasodni,mert természetesen erre a mért értékre még nem csináltam vele semmit!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok,
Sajnos nálunk is tombol valami vírus, Máté már két hete lázas, folyik az orra, hörög-köhög. Én most kezdek jobban lenni, a férjem is meggyógyult már. Nagyon szépek a képek, átfutottam őket, bár elolvasni nem tudtam, csak beleolvasgattam.
Zsuzsa - sajnálom ezt a vizsgás dolgot, és akkor hova megy, ha ide nem veszik fel?
Klarka - örülök, hogy te is jól vagy. Ügyi vagy, hogy levizsgáztál nagyon !!! Bár gondolom a neheze majd most jön, ha nagyobb lesz a poci. Legalábbis én eddig észre sem veszem, hogy várandós vagyok, max. hogy most sem vehetek be gyógyszert, ahogy megfáztam, ill. nem ülhetek a férjem mellett, ha pipázik. :) Persze volt pár hét hányingeres-fáradós is az elején.
Nem semmi, hogy még mindig szoptatsz. :)
Emi boldog 10. hónapot Lilinek !
Mátéval voltunk a kórházba is egy hét lázasság után, kaptunk másféle antibigyót, asztmába hajló hörgőgyulladása van.
Nektek is hasmenést okoz az antibiotikum? Mármint a babáknál.
Tényleg, szeretnék venni cumisüvegmelegítőt a kocsiba, mert lehet, hogy hidegen itta Máté a tápszert és azzal volt a gond.
Szerintetek milyet érdemes. Néztem vaterán Philipset, de az elektromos, nem értem, hogy hogy működik. Nem olvasztja meg az üveget? Mert mostanság már csak gőzöset meg vizeset csinálnak, de újonnan rohadt drága.

Mezsó - remélem nem ti is azt kaptátok el, mint mi...mert igen hosszú lefolyású és eleget szenvedünk.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


anetto: ha Máté még nem kapott antibiotikumot akkor simán okozhat neki látványos hasmenést.Blanka is áprilisban tiszta hasmenéses volt,mikor először kellett antibiotikumot szedni.A kis felkészületlen szervezete először találkozott ilyen anyaggal és így reagált.Ha Máténál is ilyen dolog van simán lehet hasmenése.Adjál neki mellé Normaflore-t napi 1-2 ampullával,és az majd segít./ha eddig nem adtad volna/Mert nektek is úgy kezdődött hogy orrfolyás,és nehezen vette a levegőt,meg kapkodva gyorsan,és csak 37fok körüli volt a hője?Jobbulást nektek!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja és akartam még irni hogy boldog hófordulót mindenkinek és jobbulást a betegeknek...

csak tiszta hanyag vagyok :(

és csudiszépek a babák és a mamák :)
Vendég
 


Itt vannak azok a képek :)


Kép

Kép

Kép

Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


zsuzsófi: nagyon klassz képek!!Egytől egyig! :wink: A kolbászos haláli!!! :lol: A mosogatónál készültekre nem is találok szavakat! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


zsuzsófi: Amúgy többször akartam már mondani,hogy még ősrégen bejelöltelek az iwiw-en és nem igazoltál vissza,de el se utasítottál,viszont én sem vontam vissza a jelölést...Visszaigazolsz? :wink: Nem ismertél meg egyébként?Vagy nem szoktál iwiw-re járni?

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok

kicsit lemaradtam de sajnos enyém gyerkőc is beteg.tegnap 37és 39között ingázot.ma még nincs láz de nagyon nyűgös és köhög is.

a negativ hangulatom miatt még azt hiszem mindig olvasó üzemmódban leszek de azért bejelentkezem.
Vendég
 


Sziasztok!

Kerekes: Sajnálom, hogy nem sikerült a felvételi. De ha jól érzi magát a jelenlegiben, akkor nem is olyan nagy baj, igaz?

Betegeknek jobbulást kívánok!!!

Zsuzsófi: Nagyon jók a képek a gyerkőcről! Eszméletlen édes az a kolbászos. Ezt a piros mei tait is te készítetted?! :o

Virág, Kritta, Ágnes, Ollem, Klarka: Nagyon szép babákat láttam, jók az összehasonlítós képek is!

Emi: Utólag is Boldog 10. hófordulót a kis aranyos Lilinek!

Lituka: Megnéztem a picibabán a naplót, nagyon édes Máté, elmentettem a kedvencekbe!

Rólunk: Ugyan még nem mászik Bogi, de szépen tapsol, akár magától, akár, ha mondom neki, pá-pát int, ha kérdezem tőle, hogy hol a lámpa, egyből megkeresi a lámpát a szemével! Ügyesen ül egyedül, támasztás nélkül, pedig már 10 kg és 70 cm körül van. Lassan kúszik előre is, de hátra és oldalra már profin megy. Ha félig ül, akkor felnyomja magát ülésbe. Ja, és énekel! Úgy látom, itt is nagyon ügyi babák vannak, olyan nagyok és okosak már! Rengeteg mindent megértenek! És egy éve még a pocakunkban voltak! Hihetetlen!

Csak erre az oldalra tudtam reagálni, bocsi, ha valakinek nem reagáltam.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a sok beteget! Kitartás mindenkinek!

Mi már talán lábalunk ki..... nem kiabálom el.... Zsófi csak 2 napig volt hasmenéses, hőemelkedéses... takony még nem volt, de remélem nem is lesz!!!!! (ugyanis apa taknyos :? ) nekem csak a torkom kaparászik. úgy látszik tényleg nagy méreteket ölt az idei influenza. szinte minden ismerősünk beteg kicsit, vagy nagyon.

lekri! azért majd gyere és mesélj, panaszkodj ha úgy jobb....

l[b]ituka! [/b]jó munkát a házhoz! gondolom fárasztó lehet Máté mellet, de nemsokára csak a tiétek lesz! :P

klarka, anetto! ti is gyertek gyakrabban ha időtök engedi! olyan jó nosztalgiázni!! vigyázzatok magatokra!

zsuzsófi! édi Liza! én is irigyellek a nagy munkabírásodért! hogy bírod? :shock:

rohanok főzni Zsófinak! (sütőtök, krumpli, pulykamell) aztán megyünk anyuékhoz ebédre.

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok Mamik!

Most csak gyorsan bekukk, és segítséget kérek tőletek:

légyszi szavazzatok Lizára mától minden nap, hogy megnyerjük a neki járó címet :lol: :lol: :lol:

http://palyazat.picibaba.hu/a-legnagyob ... d=szavazat

Előre is köszönjük!

Pusza

u.i.: majd jövök ígérem!!!

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


Sziasztok,

Most én is csak egy gyors kukk-ra jöttem :)
Tegnap lezárták a pályázatunkat. A versenyt végül Lili nyerte meg :) . Nagyon köszönöm mindenkinek a szavazatokat!

Köszönöm a hófordulós köszöntéseket is!

Máténak, Blankának és Kikinek jobbulást kívánok.
Remélem, Zsófi már túl van a nehezén.

Kép
emi29
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: