Új privát üzeneted érkezett!

Jövök akkor én is pár képpel,még majd keresgélek,most gyorsan ennyit találtam,és többhöz nincs is kedvem,hogy kicsinyítgessek...majd egy frissebb állapotomban. :wink:

Kép Nem is én téptem szét az újságot!:D

Kép Hűha micsoda finomságok vannak a mama éjjeli szekrényében!!:D:D

Kép Most a bödönömmel szeretek a leginkább játszani!:D

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok


http://palyazat.picibaba.hu/februari-pirinyo/

kohut Kristóf

http://palyazat.picibaba.hu/februari-totyogo/
Kohut Levente

köszike


bár Kristóf társai nagyon elhuztak de talán Levinek még lenne egy kis esélye :)

8x voltam fent az éjjel a fiuknál.3x Levinél 5xTofinál már 7óta fent vagyunk Tofival.másik 2 alszik még.

:( :( :(
Vendég
 


enyém apa álltalában ha beindul a munka 10után ér haza és 4kor már megy dolgozni.

de látom több helyen is hasonló a helyzet :( :(
enyém vonalzó nem jó :( LEVI ma 32hónapos vagyis 2éves 8hós :( :( na majd meglátom holnap mit mutata
Vendég
 

 
 

lekri: szavaztam ma is a srácaidra!! :) De valami gond van a linkekkel,mert arra kattintottam amit te írtál be,de se Kristófnál,se Leventénél nem jöttek be azon az oldalon a srácok...Úgy kellett őket megkeressem,hogy ABC sorrendbe rakattam a benevezett cseppeket. :wink: De szavaztam!!Sajnálom,hogy ennyiszer fel kellett kelni a srácokhoz.Levinek rossz napja van?Róla nem szoktál írni,hogy ő is sűrűn kelne éjjelente.

Kép

Kép
mezsó
 
 


egyébként nekem Levire azt írja a vonalzód amit mondasz!!Hogy 2éves 8hós!!!Neked nem ezt?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
nagyon kis cukker Blanka! :D
De rólad is kéne ám kép... :wink:

Lekri,
szavazok!
Vendég
 


Mezsó,
nálunk az a különbség, hogy mellettem Lili személyében minden éjjel szuszog valaki :lol: :lol: De tény, hogy rossz éjszaka "egyedül".
Örülök, hogy végre raktál te is képet Blankáról. Gyönyörű baba ill kislány :)

Lekri,
én is szavaztam a két fiadra.
éjszakát sajnálom :(

Mi még jól állunk, de folyamatosan közelítenek. Tegnap a második helyezett kislány több, mint 30 szavazattal többet kapott Lilinél. Hát ennyi szavazattal már mi sem tudunk versenyezni :(

Kép
emi29
 
 


Borsika,
tényleg uszó volt a párod? Válogatott szintű? Én imádom az úszást és folyamatosan nyomonkövetem a versenyeket, eb-ket, vb-ket...
Bogi babát és fogjátok vinni úszni?

Kép
emi29
 
 


uszó=úszó :oops: :oops:

Kép
emi29
 
 


Emi,
igen, asszem 18 éves koráig volt ifi válogatott, vagy mi. EB-n 4. volt, meg itthon korosztályos bajnokságokat nyert többször.
Bogi biztos jó úszó lesz, de abban kicsit elbizonytalanodtam (annak kösznhetően, amit fentebb is írtam :lol: :oops: ), hogy hivatásosnak beadjuk-e... (vagy hogy nevezik). Bár terveztem, hogy valamilyen sportot nyomatok vele erősen. Azért annyi előnye csak van, hogy egész hátralevő életére megtanulja a testét karban tartani, odafigyelni az egészségére. :?: Te mit gondolsz? Viszitek majd valamire Lilit?
(A másik dolog meg, hogy én elég béndzsa úszó vagyok, de gondoltam, hogy most belehúzok és nyáron megpróbálkozom az egyik balatonátúszással (természetesen a legrövidebbel.. :lol: :lol:) Mondtam apjuknak, menjünk együtt, aztán ő addig beül egy filmre a túloldalon, mire én beérek :lol: :lol: )
Vendég
 


:lol: :lol: Mi már most járunk Lilivel babaúszásra. Egyébként én is elég gyenge úszó vagyok, szerintem egy balatonátúszásba bele is halnék, de mégis ez az egyik kedvenc sportom. :)
Lili imádja a vizet és a foglalkozásokat is, aztán majd meglátjuk, hogy ha nagyobb lesz, mihez lesz kedve. Erőltetni semmiképpen nem akarom. Hivatásos sportolót én sem akarok faragni belőle, de ha tehetséges lesz és később is szeretni fogja, meg csinálni akarja, akkor ellenezni nem fogom.

Kép
emi29
 
 


borsika: köszi :) Majd rólam is lesz kép,csak előbb le kell magamat fényképezni.De azt hiszem inkább holnap után lesz rólam is kép,mert ha jó isten is úgy akarja,akkor holnap eljutok fodrászhoz!!!!!

emi: neked is köszi :D Lili neked úgyis a legszebb baba a világon!!Kell ennél több??? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


http://palyazat.picibaba.hu/februari-pirinyo/

Légyszi szavazzatok!
Köszi :wink:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem: szavazat ment Bogira is! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


A jobb vállam végül eltört a zárón láttam.Most már jobb,inkább a hátam fáj ,meg alig alszom.3 éjszaka sokat voltunk fennt Fruzsival mire leesett h nincs este és főleg éjszaka tejem ,most már kap tejpépet este,így csak 3-kor kelt tegnap.

Aranyosak a képek olvastam,de ráhajtottam a szakdogaírásra
:shock:

Kép
kritta
 
 


Kritta,
remélem napról napra jobban leszel! Írdd a szakdolit szorgalmasan!!!!


Nagyon szépek a babák és anyukáik!!!!

Minden éjjel egyedül..nagyon rossz lehet. Nálunk Apa mostanában szerencsére csak nappal nincs itthon, de Ő is sokat szokott utazni a munka miatt és gyakran van távol napokat tőlünk.
Én se sok mindenkit ismerek itt Komárnóban és minden nap megyek Almával sétálni, mindig ugyanazok az utcák, ugyanazok a kirakatok....alig várom, hogy összefussak valaki ismerőssel (babakocsissal), de nagyon ritka sajnos. Így általában egyedül rovom a köröket a városban....és 2 óra elég lassan telik minden nap...

Anyukámnál voltunk a hétvégén szupi volt! Az idő is jó volt! A következő hétvégén a Tátrába megyünk valahova 3 napra egy baráti házaspárral, akiknek van egy 3 és fél éves lánykájuk. Remélem jó lesz!

Lekri,
ez az autóbalesetes történet szörnyű! Hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az emberek, különösen ha még szülők is!!! Engem a Belga bölcsis történet annyira megviselt...belegondoltam, hogy ott játszhattak a 6 és 9 hónapos babák (pont, mint a mieink) és az az őrült megölte őket és a többieket megsebesítette...hihetetlen egy olyan kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit..

KépKép
kisfruzsi
 
 


kedvencek most:

Kép Kép Kép
Vendég
 


Holnap jövök :)
most csak visszaolvastam...
nincs erőm sok volt a munka a háznál..de persze nem baj :D

jó éjt :)

ja és halálian édesek ezek a gyerkőcök :D
Vendég
 


Szia Lituka!!!

Örülök, hogy vagy! Ha holnap olvasod:
Voltunk a 11.15-s órán úszni a nagyok között. Szuper volt! Tök sok játék van és új gyakorlatok, Alma nagyon élvezte! Ha tudtok gyertek úszni! A jövőhéten nem tudunk menni sajna a kirándulás miatt.
Máté nagyon nagyfiús! Nekem az első a kiságyas a kedvencem, édes!!!!!!!!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Akkor én is teszek képeket :oops: Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kép [img]

és gy újabb kép:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7.8459.jpg[/img] Nők Lapja, mert én is nő vagyok!:))

KépKép
kisfruzsi
 
 


Miért nem látszik?

Kép

KépKép
kisfruzsi
 
 


kritta: örülök,hogy már tudsz jönni ide is,további gyors lábadozást kívánok neked!És sok türelmet,kitartást a szakdogaíráshoz!

lituka: Máté baba tényleg nagyon nagy fiús! :wink: Igazi érett,komoly baba! :wink:

kisfruzsi: neked is nagyon klasszak a képek amiket föltettél magatokról!Alma is szeret újságokat tépkedni? :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok Mamik!

Itt egy elveszett lélek :lol: Azért remélem emlékeztek rám! :wink:

Köszi a hiányolást Emi, Marcianya és Kisfruzsi!

Jelentem mindent visszaolvastam, teljesen képben vagyok, de a szita agyammal nem biztos, hogy mindenre emlékszem és reagálni tudok, ezért előre is bocsi :oops:

Kritta
sajnálom ami Veled történt, jó hogy nem volt ott a lánykád!! Gyors gyógyulást kívánok!

Lekri és Ollem szavaztam a gyerkőcökre, nagyon cukik a képeken (Emi Lililere minden nap szavazunk ahogy bekapcsoljuk a gépet, az az első :lol: )

Emi és Mezsó - csatlakozom hozzátok az Apa nélküli éjszakákkal kapcsolatban, ugyanis Laci minden második este nincs itthon, napközben mikor haza jön, akkor meg annyira fáradt, hogy bezuhan az ágyba. Úgyhogy én is sokat vagyok egyedül Lizivel, de azért Apa is segít ahogy csak tud :wink: :roll:

Csőrös pohárból eddig nem szívesen ivott Liza, de szilveszterkor kapott egy Tesco-s pohárra szoktatós csumisüveget (széles cumi van hozzá) és azzal már szépen iszik, pedig az első héten tiltakozott ellene.

Rólunk: Lujzi kúszik, feltérdel, felkapaszkodik és feláll, 1-2 lépést tesz oldalra, viszont a négykézláb mászást nem akarja elkezdeni, pedig nagyon sokat kutyázik. Hát majdcsak eljön annak az ideje is :wink: Felülni még nem tud, de ha megültetjük, akkor sokáig eljátszik úgy, és ha feltérdel, akkor abból a pózból visszafelé csavarodva le tud ülni (nem tudom másképp írni, tehát nem a sarkaira ül, hanem rendesen a popsijára és előre nyújtja a lábait). Tapsikol, pá-pá-t int, pacsit ad, puszit küld a levegőben.
Tudja, hogy:
- mit csinál a halacska : tátog a szájával
- mit mond a boci: bú, és ha kérdezzük, hogy hol a boci, akkor meg is keresi bárhol van
- hogy csinál az oroszlán: összesorítja a száját és mérgesen morog
- hol a lámpa
- hogy fújod el a gyertyát: akkorára tudja "puffasztani" a kis arcát és végül egy icike-picike résen fújja ki a levegőt
- hol a lába
- van egy zenélő méhecskéje, amin van egy csupor és azt megnyomva zenél: ha mondjuk hogy nyomd meg a csuprot, akkor odakúszik és megnyomja

Hű, jó hosszú lettem, ne haragudjatok!!!

Majd jövök még!

Pusza

Eve

KépKép
eve@liza
 
 


eve@liza: hát sajnálom,hogy te is részese vagy az apa nélküli éjszakáknak!!Na de nálad jobb a helyzet mint mondjuk nálunk!!Apa minden este dolgozik...neked legalább minden második éjjel otthon van!!Istenem ennek de örülnék ám én is! :wink: Hűű Liza már nagyon ügyi! :wink: Édes lehet ahogy puszit küld,vagy "fújja"a gyertyát!!Képet kaphatunk róla?Majd gyere többször mostmár!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, de jó látni ezt a sok-sok fotót!
Marcianya, Emi, Lekri, Borsika, Tim, Szössz, Gabó, Pumi, Mezsó, Mary, Lituka, Kisfruzsi! Egytől egyik nagyon édesek a babák, és az anyukák is! Tényleg jó ötlet volt Borsikától. Sokat változtak a babák, némelyik már nem is annyira baba, inkább kislány, kisfiú... Na, szóval értitek :wink:

Kritta, további javulást, sok erőt a szakdolgozathoz!

Fruzsi, neked még nem is gartuláltam a disszertáció befejezéséhet! Mikor kell megvédeni? (Gondolom ezt is kell, vagy ez nem olyan, mint a szakdolgozat?)
Hű, ügyik vagytok, ha minden nap 2 órát sétáltok! Nálunk mostanában elég rövidek a séták, de minden nap megyünk, még ha csak 20 percre, akkor is. Csak Emma kiszámíthatatlan, valamikor tökre elvan, máskor meg végigsírja. Ezért csak a környékre merészkedek vele, hogy hamar hazaérjünk, ha gond van. De a 20 percből nem engedek!

Mary, Lekri, Emi! Szavaztam. Nem tudnátok valahogy az aláírásotokba tenni a linket? Akkor mindig szem előtt lenne, ha írtok ide.
Lilit nehogy már megelőzze valaki!!! :x

KépKép
KépKép
atizka
 
 


És akkor képek:
Ez az aktuális kedvenc Emmával:
Kép
"A cékla a kedvencem!"
Kép
"Jaj, de jó: fürdés!"
Kép
"Csak lazán..."
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Én is egy kóborló lélek vagyok, néha írogatok csak és mostanság olvasni se sok időm van.
Úgy látom minél nagyobbak a babák annál kevesebb ideje van mindenkinek.

Minden baba-mama kép nagyon helyes, olyan jó látni pár hónapos képeket is.

Az egyedül lévő anyukák elött le a kalappal, bár az én férjem is dolgozik, de azért este és éjszaka itthon van és a maximálisat próbálja nyújtani a segítség terén.

Látom már mindenkinek nagyon ügyes a babája, hihetetlen hogy 1 éve még a pocakunkban növögettek, mostanára meg már önnálló döntéseket hoznak, jönnek mennek, kiváncsiskodnak stb
Nemsokára lehet ünnepelni a születésnapokat.
Tényleg ki milyen meglepetéssel készül majd tudjátok már?
Én mindenféleképp szeretnék valami baba ésszel felfogható jópofa meglepit, nem kimondottan drága ajándékot, és én mint nem annyira aktív fórumtag jó ötletnek tartanék egy tavaszi április-májusi babazsúrt ahol együtt ünnepelhetnénk a babáinkat.
Összehozhatnánk valamit közösen.

Kép
geni
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1232964400.573.jpg[/img]

[/img]

Kép
geni
 
 


[img] [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1232964697.1108.jpg[/im

Kép
geni
 
 


Kép

Kép
geni
 
 


geni: milyen nagyfiú már Ruben! :wink: és végre téged is látni már a képen! :wink: Babazsúr klassz ötlet,de lehetne már végre valahol vidéken is...olyan rossz hogy mindig Pesten van a tali...Nekünk pl.nincs kocsink,és így nehezen tudunk eljutni bárhová is. :cry: Pedig szívesen mennénk egy ilyen közös szülinapozásra.

atizka: Emma baba is nagyon édi bébi! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hű de szép mindegyik baba!! :D :D

Geni,
én is benne vagyok a közös zsúrozásban, nagyon is!!! (Bár nektek, ugye, előbb lesz szülinap! :D ). Ugyanilyen chicco járássegítőnk van nekünk is, de egyelőre az oldalsó lila "fülecske" a kedvenc rajta, 100x is meg tudja pengetni, mi meg halljuk az egész lakásban :lol: :lol:

Atizka,
cékla nálunk is bejön...s az ábra is hasonló utána :lol: :lol:

Eveliza,
de jó, hogy leírtad, miket tud már Liza.
Most már én is nekifekszem kicsit a "tanítgatásnak". Bár asszem Bogi még nem annyira fogékony erre, eddig csak minket utánoz.
Vendég
 


Mezsó,
mi szívesen megyünk vidékre is, csak sajna én nem igazán vezetek.. Apjukot beszervezni meg nem túl egyszerű.. Pedig Kecskemét felé viszonylag gyakran járunk (nagyszülőkhöz, Gyulára menet). Majd egyszer benézünk, ha szép idő is lesz, jó? :D
Vendég
 


És most látom, Rubennek micsoda szép fogacskái vannak :D

Boginak nagyon lassan nőnek, még mindig csak kb nagyítóval lehet látni :D Mostanában viszont nagyon bejön, hogy mindig adok neki valami ehető rágcsálnivalót. A múltkor egy újhagyma akadt a kezembe (főztem és ő nagyon nyűgösködött) :lol: Hát, jó sokáig elvolt vele, de olyan szaga lett tőle, hogy még reggel is éreztük... szegényke :lol: :lol: :oops: Remélem, nem árthatott. :oops:
Vendég
 


Szép napot Mamipajtik!

Olyan jó látni, hogy ilyen sokan jelentkeztetek!!! Irtó cukik a gyerekek!!!

Szavaztam Bogira, Kikire, Levire, Marcira és megtaláltam Rubent is ám! Úgyhogy nyomtam rá is :)

Atiz,
a fürdős képek nagyon jók! Tényleg nem látszik a ferde nyak! Gyönyörű a kislányod!
Hát ha a finishben megelőzik a lányom, akkor tényleg ilyen leszek :evil: :evil: :evil: Tudom, hogy ez csak egy jéték, de idáig vezetett ráadásul nem kevés szavazattal... szóval most már nem szívesen adjuk át az első helyet.

Geni,
Milyen csinos vagy!! És Ruben is mennyit nőtt! Nagyon édes!

Litu,
Nagyon cukor Máté!

Fruzsi,
az újság tépkedős kép naggyon komoly!! Alma szereti az úszást? Sokat kell merülnie?

Mezsó,
voltál végül fodrásznál?
Most már nekem is be kellene jelentkeznem :roll: :roll:

Kritta,
eltört a vállad? Jó ég!! Hogy tudod így ellátni Fruzsit? Segít valaki?

Evelin,
remélem, hogy most már sűrűbben látlak itt!! Liza jól van? Meggyógyult teljesen?

Borsika,
nyugi, ami késik, nem múlik :wink: Pár hét és már nem csak nagyítóval fogjátok látni a fogacskát :lol:
Újhagyma? :lol: :lol: Ízlett neki??

Nálunk most ez megy:
http://www.youtube.com/watch?v=sbAu2eVqzKI

Bocs, ha valamire nem reagáltam, de muszáj mennem. Nemrég jöttünk meg a sétából és kajaidő van. Nálunk gyönyörű idő van ma. Kiegyeznék ilyen idővel egészen tavaszig :lol:

Kép
emi29
 
 


Hűűűű de édik ezek a képek :)
jó hogy mindenki tett fel.

EveLiza: elcsodálkoztam mennyi mindent tud már a babád :)

sokszor ugy érzem hogy mi vmiért levagyunk maradva vagyhogy nem vagyok túl jó anya mert nem tudok egész álló nap csak vele foglalkozni stb stb...de persze azért annyira nem vészes a helyzet de én sokszor tuldramatizálom.

Fruzsi: hát én lassan ott tartok hogy nem viszem többet úszni Mátét.
csalódás volt hogy most voltunk (csak egyet hagytunk ki a multkorit) nekünk mégsem szólt Ottó.
egyetlen ismerős nem volt csak az én 8 hónapos fiam a sok 3 hós baba melett...és persze nem haladunk semerre..mert mindig újak vannak és mindig elölről kezdjük az egészet.
Lehet Máténak nem de nekem uncsi...
ugy érzem Máté imádta ezt és annyira pancsolt mindig és látszólag is élvezte..messze kitünt a jókedvével..nekünk mégsem szólt egy szót sem hogy van más óra...
hát megvárom még a jövőhetet ha akkor sem szól akkor lehet mi máshová fogunk menni inkább..
merthát nincs pofám odamenni hogy TE van más óra is ahol haladnánk is vmerre??

ugyh most nagyon elszomorodtam és kiábrándultam ebből...:(

na majd jövök még csak felkelt a törpördög..
Vendég
 


Na kinyirtam a topikot??? órák óta semmi...

:D :D :D de furi volt a nevemet látni az utsó hsznél...

azért remélem nem fagyunk be...

Most hívott a Zoli apukájának a felesége Zoli mostohauncsitesója megszült :)
2 héttel késöbb mint kelett volna..gyorsan ment és Kristóf lett :)
tök jó :) lesz Máténak pajtija a messzi Alföldi rónaságon :)
Vendég
 


Jaj csajok annyit írtam és rányomtam a küldre és nem jött elő a babanet :evil:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi,
:( ez velem is nagyon sűrűn előfordult már. Ezért is szoktam már mindig Ctrl C-t nyomni, mielőtt elküldöm az üzit.

Eve babája tényleg nagyon okos babó. Én rengeteget ülök Lili mellett, de ilyenekre még nem hajlandó. Csak puszit ad, meg pápázik, meg ha nagyon jó kedve van akkor megfogja a fülét, ha megkérem rá, de ennyi.

Kép
emi29
 
 


Szóval....
Litu,
Jaj nehogy ne gyertek úszni!!!!
Szerintem nem kell megvárnotok míg szól az Ottó, gyertek át magatoktól!!!! Van fél 11-től és 11.15-től is óra.
Megmondom őszintén, hogy már én is úntam pedig mi nem mentünk minden órára, de Alma annyira élvezi, hogy érte mindent!

Atizka,
Olyan szép Emma, olyan különleges szemei vannak! a lazulós kép nagyon jó!
Igen meg kell védenem a dissz-t 2x is. Egyszer egy műhelyvitán, ahol a 2 opponens és a szakma van jelen, (március körül), és a nagyvédésen, ahol egy teljes bizottság opponensek és nézőközönség is, barátok, rokonok vannak ott (remélem május-június).

Emi, Mezsó,
az újság Alma kedvenc játéka lenne, ha hagynám! Gonoszanyaként elveszem tőle, mert megeszi :lol:


Geni,
nagyon csinos vagy!!! Ruben pedig igazi kisfickó! A szülinapi babatali nagyon jó ötlet!!!! Van már kocsim nekem is és így mobilisabb vagyok! Ma voltunk Almával a melóhelyemen 140 km-t mentünk csak ketten!!!! Alma jó volt aludt végig szinte.

Emi,
Alma nem nagyon élvezi szerintem a merülést, de nem is bánja. Még mindig nyel vizet, bár most szuper ügyi volt, alig köhögött! Minden órán 2-3x merülünk. Imádja viszont a vizet és a babákat na meg a játékokat!!!!
Lili igazi kis autó, ahogy berreg! Nagyon ügyes.

Eveliza,
Gyere gyakrabban!!! És kérünk képeket is!!!
Miket tud Liza :shock: Alma a kutyust keresi, illetve a könyvet, mert abban van (Matyikutya), a cumit is megkeresi, és a Juhút, ami a mászógolyó :lol:
Ja és a legújabb: mondja, hogy APA és NEM..anyát persze nem :lol:

Borsika,
a képfeltevés szupi ötlet volt!

Kérdés:
Gyerekülés
Ti hova teszitek? A vezető mögé vagy mellé???? És elvan benne a baó egyedül is hátul?? Mi most veszünk egyet, a vaterán vettem Maxi Cosi XP, remélem Alma megszokja, hogy egyedül ül hátul ha 2-en megyünk valahova.

Cumizás:
Alma nem cumizott eddig csak alváskor kérte. Most ha megtalálja mindig beteszi a szájába és addig cumizik amig el nem vesszük tőle.. szóval én elteszem, és akkor nem is keresi, de egész nap cumizna szerintem ha hagynánk. Ez másnál is így van????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kisfruzsi,
szerintem autósülésben jobban elvannak már a babák még egyedül is hátul, mert előre néznek. (Nem is tudtam, hogy azt lehet előre is tenni?) Nálunk nincs gond, bár tény, hogy nem alszik el benne olyan könnyedén, mint a hordozóban...

Csajok!!
ti szoktatok babakaját fagyasztani? Hogyan csináljátok? Mit lehet és mit nem (mi lesz rosszízű/ehetetlen a fagyasztástól)? Ha valakinek van erről egy cikke és belinkeli, azt megköszönöm. De persze a saját tapasztalatok a legértékesebbek :wink:
Csináltam neki finomfőzit, sok lett, ha bébisüvegben berakom a fagyasztóba, azt bírja?
Vendég
 


borsika: oké,ha erre jártok,akkor szóljatok!! :wink: Benne vagyok egy taliban. :wink:

emi: jaja voltam fodrásznál,csajszim apukájával volt itthon,és végigaludta az egész időt!!Kész csoda!Azt hittem majd kiidegeli apját az üvöltéssel. :lol: Nagyon anyás ugyanis a lelkem. :wink:

kisfruzsi: én nem veszem el tőle ha újságot talál,csak odamegyek közelbe és résen vagyok meg ne egye!!Annyira élvezettel tudja szaggatni! :wink: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Borsika,
mi is olyan ülést vettünk, amit csak hátra lehet tenni, de van olyan is amit előre (10kg-ig) háttal a menetiránynak.
Hova kötitek be? A vezető mögé vagy a másik oldalra_?

Én lefagyasztom a bébihamit, ha sokat csinálok csak ráírom, hogy mi van benne. Alma megyeszi ütána is simán!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Geni, csini vagy, Ruben is igazi nagyfiú!

Fruzsi! Az egyetemet Mo-n vagy Szlovákiában végezted? Cumihoz nem tudok hozzászólni, Emma csak utazáskor és a babakocsiban igényli, ha az ujja is be van csomagolva :D . Az autóban is sokszor csak játszik vele. Autósülés (szerintem jót választottatok)... hát én is azt gondolom, hogy csak hátra lehet tenni, de Emi írta valamikor, hogy lehet menetiránnyal ellentétesen is betenni az ülést, legalábbis az övékét igen, úgy talán előre is lehet???

Bosika, én csak céklát fagyasztottam eddig. Max. egy hetet volt bent, íze jó volt, csak az állaga nem tetszett, de újra betettem a turmixba és úgy már jó lett. Aventos pohárba fagyasztottam. (Pumpókáról tudom, hogy ő szokott fagyasztani.)

Mezsó! Fotó az új frizurával??? Kíváncsi vagyok!

Lituka! Gratulálok az unokatesó Kristófhoz! Merre van egyébként az a bizonyos hely a nagy alföldi rónaságon? Persze csak ha nem titok. (Én is a rónáról jöttem :D )

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Atizka,

Van olyan amit lehet előre is háttal a menetiránynak, de a mienket nem.
Az egyetemet Mo-n végeztem Gödöllőn, Szlovákiához csak annyi közünk van, hogy a férjem kettős állampolgár és másfél éve itt lakunk, de előtte Pesten éltünk.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na úgy néz ki mégsem megyünk a Tátrába a hétvégén, mert beteg lett a a családból a férj, akikel mentünk volna.
Na nem baj, megyünk úszni!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Most csak gyorsan ezt hoztam, majd jövök írni is!

http://uk.youtube.com/watch?v=EYY9VLfcXus

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak kihasználtuk ezt az elmúlt 2-3 napig tartó márciusi időjárást, és sokat sétáltunk!
Vettünk egy kis pille könnyű sport kocsit, így már könnyedebben tudom levinni Bálintot. Ja, és képzeljétek már pár napja csak 2-3-szor kel fel éjszakánként és nem 2 óránként! Annyira jó lenne, ha ez így maradna!
Nagyon tettszik a szülinapi találkozó ötlete, én benne vagyok!!

Szössz, nagyon helyes Alíz a képeken, és Te is nagyon csinos vagy! Nagyon sokat fogytál!! Majd néha azért írj, h mi van veletek!

Geni, úgy örülök, hogy írtál! Nagyon cuki Ruben baba, nagyon szép hajkoronája van! Te is nagyon csini vagy, kis vékonyka!

Mezsó, nagyon helyes Blanka a képeken, kicsit emlékeztet rám kicsiként. Én is kb. ilyen voltam. :)

Lituka,
tényleg jók a kedvenc képeid Mátéról, nagyon édi kiskrapek! Ja, és szerintem abszolút nem vagytok/vagyunk lemaradva képességileg, ezen ne aggódj! gratula a kis Kristófhoz!

Fruzsi, a babauszis a kedvenc képem Rólatok! Annyira jó az a kép!
Mi is Maxi Cosi priori XP-t vettünk!! Én is úgy tudom, hogy ezeket az üléseket már csak hátra lehet bekötni!! Menet iránnyal háttal kéne lennie az első ülésen, de úgy meg nem lehet!

Atizka,
a "csak lazán" kép tényleg nagyon jó! Persze a céklás sem semmi!

Emi, nagyon aranyos a kis berregő Lili! Bálint is előszeretettel berreg, annyira édesek ilyenkor (is)!

Borsika, én már fagyasztottam le kaját, de még nem adtam oda Bálintnak, úgyhogy egyenlőre passzolom a kérdést..

Kép
tim27
 
 


Annyira megtetszett a cékla ötlete, hogy elő is vettem a fagyról 1 adagot és most azt fogjuk ebédelni. Alma+cékla+krumpli és csirkemell

KépKép
kisfruzsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: