Új privát üzeneted érkezett!

A szakdogámat írkáltam :shock:
Szerintetek létezik h Mo-on a 18.sz-ig nem ismerték a levest?


Tudom nem tartozik ide :o


Kerekestől kérdezném h áll a súlyotok?

Lekri boldog hófordulót!Sajnálom h rosszalkodik a fiad. :P

itt esett a hó,tök sötét van :( anniyra le vagyok konyulva,mint a bili füle :roll:

Kép
kritta
 
 


Mikor akarnék sétálni megint szakad a hó! :(

Panka ma már 5.-re evett,:) pedig már így is gombóc artúr

rakjatok képeket csajok!

Kép
kritta
 
 


Kritta sajnálom, hogy nem jöttök ki Apával, megértem, ha kaka a hangulatod!!

Nálunk egész délelött hétágra sütött a nap, most borúlt be egy kicsit.

18.sz-ig nem ismerték? Nem, nem gondoltam volna :lol: Szegény, jó témád van? :lol: :lol:

Kép
marcianya
 
 

 
 

lányok :

Hát ilyenek ők:
1. A férfiak olyanok, mint az óvszer.......baromira tud irritálni!
2. A férfiak olyanok, mint a banán.....minél idősebb lesz, annál
szottyattabb!
3. A férfiak olyanok, mint az időjárás...semmit nem tudsz tenni, hogy
megváltoztasd!
4. A férfiak olyanok, mint egy turmixgép....nem tudod miért, de
mindenképp szükséged van egyre!
5. A férfiak olyanok, mint a csokoládé....édes, ízletes....és azonnal
a fenekedre megy!
6. A férfiak olyanok, mint a reklámok....egy szavukat sem hiheted!
7. A férfiak olyanok, mint a popcorn....kielégít, de csak egy kis
időre!
8. A férfiak olyanok, mint a havazás....soha nem tudod mikor jön, hány
centis lesz, és meddig fog maradni?!
9. A férfiak olyanok, mint a parkolóhelyek....az összes 'jó' foglalt, a
maradék pedig 'mozgássérült'!
Vendég
 


Kritta
gyerek miatt nem érdemes együtt maradni.a gyerek is érzi ha nem jó a viszony otthon és a kis lelke akár ezt rosszként is tovább viheti magával. remélem érted mire szeretnék kilyukadni :wink: :wink:

de azért próbáljátok meg helyre hozni a dolgokat,hátha.anyóst meg ........................ :)

én szeretnék havat :)

Marcianya
most néztem,Levim 8hósan 10kg volt de csak 71cm.Marcid sokkal hosszabb.
Vendég
 


Lekri igazad van a párkapcsolatokkal és a gyerekkel kapcsolatban!
Én is úgy gondolom, hogy inkább külön két (viszonylag) nyugott szülő, mint együtt két "idegbeteg".
De persze mindent meg kell tenni azért, hogy helyre lehessen hozni (vagy legalábbis majdnem mindent).

Én bevallom féltem ettől a 7-8-9 hónapos időszaktól. ..
Nálunk is nagyon sok a vita, valahogy bármit teszek mindíg sikerül össze ugranunk..
És a nővéremék majdnem, de az unokatestvéremék és a főbélrőnk,( akitől béreltük anno a lakást), ugyan ebben az időszakban váltak el.
Ez valahogy nehéz pár hónap...

Ez biztos olyan, mint a 7. év. :?

De remélem sikerül túl jutni rajta!!!!

Kép
marcianya
 
 


Lekri, igen hosszú is Marci. Már 92-es rucikat veszek neki.
Képzeld hozzám, én vagok össz-vissz 156cm... :lol:

Kép
marcianya
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:29-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt nem süt a nap,határozottan szürke és sötét minden...hosszú napok óta nem láttunk már napsütést! :cry: :cry: Viszont tegnap összeszedtem magam,megint boltba mentünk és sétáltunk egyet Blankával,mikor bementünk a boltba még semmi nem volt,mikor kijöttünk már szakadt a hó! :wink: Tök jó volt.Esett is de kb.1-2cm... :cry: Ma se eső,se hó nem volt még...csak ez a mocsok szürkeség.

ollem,marcianya: megnéztem a videóitokat tutik nagyon!! :)

kritta: sajnálom a rossz viszonyt a pároddal,az régen rossz ha csak a Fruzsi miatt vagytok már együtt semmi másért. :cry: Mi is sokat veszekszünk de mindig visszatalálunk egymáshoz. :wink: :wink:

Blanka már tutira fogzik,az éjjelünk ezt mutatta.Nagyon tömte,rágta az úját,közben hatalmasakat cuppogott,és sokszor felsírt,még Viburcol kúpot is adtam neki,de végülis fél8ig aludt.

Kép

Kép
mezsó
 
 


lányok bocsi de ez is annyira tetszik:

"Kedves József!
Szeretném, ha segítenél nekem. Tegnap, amikor elmentem otthonról
dolgozni, a férjem otthon maradt és tévét nézett szokása szerint. De nem
jutottam túl messzire, mert a kocsim motorjával történt valami. Haza
sétáltam, hogy a férjem segítségét kérjem. Amikor hazaértem, nem hittem
a szememnek.
A hálószobai nagy tükörben illegette magát azén fehérneműimben, lábán az
új szandálommal és a piperetáskám tartalmát is magára kente. 32 éves
vagyok, a férjem 34, és 12 éve vagyunk házasok. Amikor igy lebukott, azt
próbálta bemesélni, hogy azért öltözött az én alsó ruháimba, mert nem
találta a sajátját. De amikor azt kérdeztem, hogy miért festette ki az
arcát, könnyekben tört ki, és bevallotta, hogy már 6 hónapja viseli
titokban a cuccaimat. Megfenyegettem, hogy ha nem hagyja abba, elhagyom.
6 hónapja bocsájtották el a munkahelyéről, és azóta teljesen a padlón van.
Nagyon szeretem a férjemet, de mióta ultimátumot kapott, három lépés
távolságot tart. Úgy érzem, hogy nem tudok közelebb kerülni hozzá.
Kérlek segíts!!
Köszönettel: Mónika"

-----------

" Kedves Mónika!
Annak, hogy megállt a kocsi motorja ilyen rövid vezetés után, nagyon sok
oka lehet. Először is azt nézd meg, hogy van-e elég benzined. Ha igen,
akkor lehetséges, hogy a benzinpumpával van a baj. De ha az is működik,
akkor biztos, hogy nem kap elég levegőt, vagy a gyertyák piszkosak és
nincsen szikra. Sok sikert kívánok és fordulj Rovatunkhoz bátran, a későbbiek során is!

Üdvözöl: József "


nyugodtan szóljatok és nem rakok be több ilyet :)
Vendég
 


Akit érdekel!

A 9 hónapos baba mozgásfejlődése
Videó a babavilágról

http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php ... _id=383635

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mezsó!

Köszi!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Marjan DádiZsomijának boldog 9. hót!

Mi is kimentünk sétálni egy kicsit, sőt Bius aludt is 1,5 órát kint a teraszon a babakocsiban. (Egyébként csak addig szokott aludni, amíg tolom őt. Valahogy nem szereti a babakocsit alvásra.) Gyönyörű napsütés volt, és a teraszunkhoz ahogy odasütött a nap a babakocsi hőmérője 16 C-ot mutatott. Olyan jó volt ott napfürdőzni.
Hétvégére viszont vissza szeretném kapni kicsit a hideget, de napsütéssel párosulhat, mivel korizni akarunk megint menni.

Kritta! Bius most 6400g, úgyhogy egy hónap alatt 550g-ot híztunk. Nyúltunk is sokat, de azt nem mértem meg, majd jövőhéten a gyerekdokinál megmérjük, úgyis akkor megyünk oltásra. (Prevenar 2., Menjugate).

Ma volt itt a védőnő és nagyon elégedett volt velünk. Azt mondta, hogy nyugodtan adjak neki mostmár mindent, a mienből is ehet szinte minden ételt. (Eddig is evett, amit úgy gondoltam, hogy jó neki.)
Viszont ő inkább bébikomp párti, persze észszerű feltételekkel. Volt nemrég egy babája, aki járássegítővel próbált közlekedni. Ahogy belekapaszkodott a baba a karba, és el akart indulni vele, az elkezdett gurulni, a kicsi meg arccal vágódott a földnek. Sajnos a kórházban kötöttek ki. A bébikompban legalább nem esik el. Lehet használni, ha már úgy is menne a baba, valamint stabilan ül és áll, de nem hosszú ideig. Nálunk a 3 nagyból kettő szerette, egy pedig ki nem állhatta, ha beleraktam. Úgyhogy most inkább én is azon vagyok, hogy veszek egy bébikompot, mivel Bius nagyon ügyesen lépeget már oldalazva az ágy szélébe kapaszkodva.

Kicsit hosszú lettem, ne hari.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Sziasztok!

nem reagálnék most semmire sem...
csak azért irok hogy most nem jövök pár napig..
egyrészt holnap kapjuk meg a lakás kulcsait...másrészt lelkileg nem vagyok jól..
és bőgőrohamot kaptam hogy pont a válásról és a szakításról irtatok itt...
nagyon szeretjük egymást a párommal de a nemrég nyakunkba hulott sok stressz miatt amit a ház ,anyósomék...meg az anyuéknál lakás váltott ki...szóval széthullóban a házasságom...
rendbe akarom hozni..és magamat is ..mert sem magamra sem a páromra nem ismerek rá...

amint tudok jövök...
addig is irjatok sokat..és ne legyen veszekedés..
és tényleg gratulálok Kiscicának mégha nem is ismerjük egymást..legyen boldog babavárása..és nagyon boldog családja..

ui: komolyan sosem éreztem magam ennyire kétségbe esve...pedig holnaptól ott a gyönyörű házunk...és lassan veszekedés nélkül nem tudunk beszélgetni...hogy jutottunk idáig nem is értem...
Vendég
 


Hát elindítottam egy lavinát :shock:

Lituka nagyon szorítok Neked! :oops:

Kerekes gratula a 9.hónaphoz!
:lol: :lol: :lol:
Fruzsi már tuti 9 kg körül jár. :roll: Hurkabébi

Mi nem válunk nálunk ez szokványos csak rosszul esett v.mi,-mind a 2 szélsőséges kosok vagyunk és az embert stresszelik a munkahelyén+a nyelvvizsgája megint nem sikerült ami megint min. 40000 ft kiadás újra. :x

Voltak durva dolgok még márciusban meg mikor Fruzsi pár hónapos volt nem felejtem el soha,de elmúlt.Az a baj velem,h mindenre emlékszem még évek multán is.
Egymás szüleinek szidásának oka sz.tem az egymás iránt érzett negatív dolog lehet nálunk.

Kép
kritta
 
 


Most apa tökre kibukott megint a munkahely miatt és egyfolytában elnézést kér :shock:

Kép
kritta
 
 


Nem is tudtam h ilyen konszolidált lettél Pumpi rövid hajjal meg fogytál!Remélem lesz majd munka nemsokára.

Kép
kritta
 
 


én tök készen vagyok

láttátok a hireket? még mindig emelik a hiteleket.van olyan akinek 70%al emelkedet már.mit csinálunk ha nekünk is emelnek még rajta? kidobnak az utcára minket vagy mi lesz?

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


lituka: jajjj nagyon nehéz lehet most neked! :( Én gondolok rád sokat,remélem sikerül elrendezni,rendbehozni a dolgokat!!!Várunk vissza nagyon!! :) És kitartás! :roll:

kerekes: Biankának boldog hófordulót! :)

lekri: elhiszem hogy totál kész vagy!!Borzasztó mi folyik manapság a pénzügyi világban is a válság miatt!!! :shock: :shock: Reméljük nem emelik a hiteleteket tovább!!Vagy nem drasztikusan legalább!

Kép

Kép
mezsó
 
 


végül is kiszámolva nekünk is %-ba rengeteget emelkedet.kezdtük 33-al.most 52ezer

az a baj,van mellette másik hitel is és az Ltp-t is kötelező fizetni.ha a hitelemelkedés és Ltp nem lenne havi 50maradna legalább a pénz tárcába. apa elég jól kees mégis................
Vendég
 


Mezsó
bárcsak ugy lenne :( :(
Vendég
 


lekri: reméljük!!Tudod remény hal meg utoljára!!És némi pozitív gondolkodás,hozzáállás nélkül mit ér az élet? :wink: Meg írtad hogy sokat emelkedett már eddig...akkor csak nem emelik már még tovább!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


kritta írta:[color=red]
Bocs,ha negatív voltam tényleg mindenkinek drukkolok aki babát vár már v. tervez mondjuk én várnék,mert sz.tem a szervezetnek kell 1,5 év a 2 terhesség között regenerálódni,plussz,ha a nagyobbik már 3 év körül van kicsit könnyebb,mint 2 kicsivel.(ismerősök elmondása alapján gondolom)

És milyen problémák voltak a szervezettel az ismerőseid között?
Csak mert én ugye azért még vártam volna a két terhesség között kicsit többet, pont ettől félve...meg is ijedtem amikor terhes lettem, hogy nem gond-e.
Viszont a dokim is azt mondta, hogy ha már teherbe estem elhihetem, hogy fel van készülve a méhem és mindenem. Aztán utánaolvastam, keresgéltem és megnyugodtam, mert az orvosok ajánlják nyugodtan az azonnali terhességet, ha nem volt probléma a szüléssel.
Bár tény, hogy 3 évet nem válrtam volna. Viszont a családunkban a legtöbb gyerek között másfél év van, úgy látszik, hogy nálunk ez valami örökletes dolog :), és mindenki azt mondta, hogy ez a legjobb. :) Hozzáteszem, azért félek, hogy hogy bírkózunk meg vele, de már 3 hónap alatt nagyjából megnyugodtam, hogy valahogy biztos lesz. :)

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:27-kor.
Vendég
 


pumpóka: boldog szülinapot Attilának! :) Micsoda nagy fiú már! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Jaj, rossz ennyi sok lehangoló dolgot olvasni!

Emi!
Akartam gratulálni az egyedül álló Lilinek, nagyon ügyes baba!

Anettoo!
Én ugyan nem értek hozzá, csak én is olvasok mindenfélét, meg figyelem az ismerőseimet. Van egy ismerősöm, most szülte a harmadikat, az első kettő között másfél év van, a 3. 2 évre született a második után. Semmi baja nem volt a terhességeivel, testileg sm panaszkodott. Csak ezt a harmadikat mondta, mintha kicsit nehezebben bírná. Biztosan alkatfüggő is, szerintem ha te jól érzed magad, egészséges vagy, akkor ne foglalkozz a riogatásokkal. Én a magam részéről még szükségét érzem a regenerálódásnak (de nekem császárom volt). Drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen!

Lituka!
Kívánom, hogy rendbejöjjetek! Szerintem azért próbáljátok megbeszélni a dolgokat. Ha tényleg "csak" a stressz, a megnövekedett érzelmi, anyagi terhek miatt vagytok rosszabbul és még szeretitek egymást... de nem akarok szószolni itt, csak ne add fel! (Ezt csak azért írom, mert a baba születésekor nálunk is lettek előre nem látott gondok - anyósok, kimerültség, egymás meg nem értése, amiket ide akkor nem írtam le nektek, de meg tudtuk beszélni szerencsére, és jól vagyunk).


Mi jól vagyunk, én vizsgázom, még kettő van, eddig jól sikerült minden. Néha nagyon kimerült vagyok, mert Trudi nagyon változóan alszik: időnként már alszik egyben 4-5 órát, sajnos ritkán, máskor meg 2-3 óránként ébred. De majd csak elmúlik ez is. Fárasztó, de egyébként meg annyira jó olyankor összebújni vele, jólesik, ahogyan meg tudom nyugtatni őt.
Ő úgy 8800 gr és 71 cm körül van (saját mérés). Mászik mindenfelé, pakol le mindent, húzza ki a fiókokat, bútorok mentén lépked, még egyedül ugyan nem áll. De nincs elkésve. :lol:
Vendég
 


virág: gratula az eddigi sikeres vizsgáidhoz,és további kitartást és sikert a többihez is! :wink: Én is szeretem nagyon mikor Blanka odabújik hozzám,és érzem rajta hogy ez mennyire sokat jelent neki! :wink:

anetto: ne aggódj biztos nem lesz ezzel a terhességeddel semmi baj!!virággal tudok én is egyetérteni hogy ne foglalkozz a riogatásokkal!!!Ha az orvosod megnyugtatott hogy semmi gond,akkor meg pláne!!Élvezd a várandósság örömeit inkább újból! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Köztem és nővérem között kereken egy év van. Tesóm 3 hónapos volt, amikor anyum velem várandós lett :lol: . Mondjuk mi spec utáltuk egymást, amíg gyerekek voltunk. Most viszont a nővérem a legjobb barátnőm... Szóval szerintem is tök jó, ha minél kisebb a korkülönbség a tesók között. Én egyébként úgy hallottam, hogy a császár után nem szerencsés azonnal teherbe esni, sima szülés után lehet.

Kritta, Lituka,
:cry: :cry: :cry:
Szorítok nektek!

Virág,
Örülök, hogy jól sikerültek a vizsgáid és szorítok, hogy a maradék kettő is jól sikerüljön. Jó ég, Trudi is milyen nagy már :) :) és milyen ügyi :lol: Tényleg nincs elkésve az egyedül állással :)

Lili már egy ideje tud "puszit" adni (Persze ez nem igazi puszi, csak arc nyalogatás:)) és reggel mindig azzal ébreszt. Mi együtt alszunk, és rendszerint ő kel korábban. Hihetetlen érzés, arra kinyitni a szemem, hogy ő mosolyog rám :)
Most anyagilag mi is elég ramatyul állunk, (még az is lehet, hogy hamarabb vissza kell mennem dolgozni) de Lili valahogy feledtetni tudja a bajokat. Amikor vele vagyok, egyszerűen nem tudok arra gondolni, hogy mi lesz holnap, csak élvezem, hogy ő itt van nekem, nekünk és próbálom minél tartalmasabbá, és boldogabbá tenni a kis életét. Még nincs 10 hónapos, de már elképesztően sokat tanultam tőle.

Kép
emi29
 
 


Atinak utólag is boldog szülinapot!

Kép
emi29
 
 


sziasztok!

LITU, annyira sajnálom,hogy ilyen nehéz napok állnak mögötted, én is nagyon szorítok Nektek! Remélem tudtok egymással nyugodtan foglalkozni, higgadtan beszélgetni, és ez átlendít a nehézségeken!
Várunk majd nagyon vissza!!

Kritta, sajnálom,hogy Te is ilyen vacakul érzed magad, remélem rendeződnek nálatok is a dolgok! Bár igaz, hogy nagyon káros tud lenni egy gyereknek, ha érzi hogy milyen gondok vannak.
Én tudom, mert elvált szülők gyereke vagyok (sajnos) és anyum nem maradt apuval, csak a látszat miatt. Tudta, hogy nekünk úgy még rosszabb lenne. És szerintem - bármilyen fájdalmas, hogy 31 évesen egyedül maradt 2 gyerekkel - de igaza volt...
De ezt az utat tényleg csak akkor válasszátok, ha már nincs remény a békülésre!

Virág, örülök, hogy írtál! Nagyon ügyi vagy a vizsgák terén! Főleg így, hogy Trudi sem egy jó alvó baba!

Lekri,
sajnálom a hitelmizériát, és mi is tapasztaljuk ennek hatását...


Ráadásul kész vagyok teljesen, hogy megint gyújtogattak autókat csepelen!!Ugyanis mi itt lakunk és nem messze parkolunk! Teljesen stresszbe vagyunk, hogy vajon ránk kerül e a sor.... Annyira undorító, hogy vannak ilyen emberek, akik ilyet tesznek!!!!!!!Milyen lelke van az ilyen embernek????????:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :twisted: :evil: :twisted:

Kép
tim27
 
 


emi: együtt alszotok Lilivel? :) Tisztelem ezt a bátorságotokat de komolyan!! :) Nekem meg lenne a lehetőségem Blankával hogy együtt aludjunk,mert párom minden éjjel dolgozik,mégis törekszem arra hogy ez ne így történjen,mert később ha már esetleg másik melója lesz páromnak,ahol éjjel nem kell dolgoznia,akkor nem akarom majd hogy Blanka kitúrja őt az ágyunkból!Mert idővel már Blanka is nagyobb lesz,és hát eljöhet az az idő amikor 3-an már szűkösen lennénk...na azokat a harcokat akarom elkerülni.Ettől függetlenül ismerem azt az érzést én is,amikor reggel kinyitom a szememet és a Blanka mosolyog rám. :) Ez újabban vált divattá,hogy ha hajnalban megébred/4-6 között/,ami egyre gyakoribb,akkor mindig kiveszem magam mellé,és peluscsere után alszunk tovább fél8-8-ig,és együtt.Néha az én lelkemnek is annyira jót tesz! :D Viszont esténként,és az éjjel 80%-ában a saját ágyában alszik.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó,
Lili kb fél éves kora óta alszik velem. Addig a kiságyában aludt, de amikor fogzani kezdett, olyan hisztériát csapott, hogy mellettem kötött ki. Azóta az ágyát dísznek használjuk :oops: :oops:
Engem nem zavar, hogy mellettem van, és apát sem. Már tökre megszoktuk :) és azóta én is sokkal nyugodtabban alszom. (Pedig korábban, hogy fogadkoztam, hogy semmi pénzért nem engedem, hogy velünk aludjon :lol: :lol: )
Tudom, hogy nehéz lesz majd visszaszoktatnom a helyére, de ezzel egyenlőre nem foglalkozom. Most csak élvezem, hogy éjszaka itt szuszog mellettem, reggel pedig ő köszönt. :)

Timi,
tényleg nagyon durva, ami Csepelen történik. Remélem, el fogják kapni a tetteseket.

Kép
emi29
 
 


emi: hisztéria nálunk is van a fogzás miatt nem is kevés,de még dacolok vele,és inkább kiugrálok az ágyból!!Hajnali kelések is biztos a fogzás miatt kezdődtek,aztán szerintem már én is szerepet játszhatok benne azzal,hogy felkel hajnalban és tudom hogy mellettem visszaalszik,így akkor már én is magam mellé teszem/de ez hajnal 4-6között van általában/.És szerintem erre már rájött és a biológiai óráját már ehhez kalibrálja! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:26-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Lituka: Sajnálom, hogy az anyagi és egyéb problémák miatt megromlott a kapcsolatod a férjeddel, de a szeretetet, ami köztetek van, használjátok ki, több megértéssel, türelemmel biztosan rendezni tudjátok a kapcsolatotokat! Lehet, hogy rátok férne egy kettesben eltöltött kikapcsolódás is: mozi, színház, nyaralás pár napig stb.

Kritta: Nálatok is csak azt tudom mondani: több türelemmel és egymásra való több odafigyeléssel orvosolni lehet a legtöbb problémát. És főleg sok-sok szeretettel. Ha úgy érzed, hogy érzelmileg is eltávolodtál tőle, akkor egy kis nosztalgiázás, akár csak pár óra együtt (addig Fruzsit lepasszolni nagyszülőkhöz), stb. Persze erőltetni semmit sem szabad... Bocsi, ha sok voltam.
Engem a hóesés mindig felüdít, különösen, ha kint vagyok. Ma Bogira kicsit ráesett pár pehely hó és sírt. Biztos kicsit megijedt, hogy mi ez a fehér és hideg izé az arcán. Aztán tuti megszokja és végül imádja...

Emi: Mi is együttalszunk Bogival, és nagyon meg tudlak érteni: mikor mosolyogva ébred, az a legszebb! Meg mikor odabújik!!! Mikor kényeztessük őket, ha nem most, pár évesen már el fog túrni magától, és kiköveteli az önállóságot. Én megvárom, hogy így legyen, hogy magától akarjon külön ágyba menni. Tuti ennek is eljön az ideje, és visszasírjuk még azt, mikor bezzeg még anya ölében is jó volt... :roll:

Pumpóka: Boldog szülinapot a fiadnak! Sajnálom, hogy hányással végződött a buli, jobbulást neki.

Mezsó: Sajnálom az éjszakai sírásokat, tuti a foga lesz, Bogi is pár napig éjszaka eléggé össze-vissza aludt, egyik éjjel sokat sírt, alig tudtuk visszaaltatni, úgy látom, már túl van a nehezén, mert már látom a fehér csíkot az ínyén! Jön a 3. fogacska! :o :)

Timi: Durva ez a csepeli ügy tényleg, remélem a ti autótokat elkerülik messzire! Én sem tudom az ilyeneket megérteni, hogy lehetnek ilyen lelketlen emberek? Úgy látszik, ami nem az övék, az már értéktelen a szemükben, vagy nem is tudom... :(

Virág: Le a kalappal előtted, hogy pici gyerekkel vizsgázol! Gratulálok a sikeres vizsgákhoz! Csak így tovább!!! :)

Marcianya: Jó hosszú gyerek Marci. Bogi 7 hósan 9,1 kg volt és 69 cm. Most nem tudom, mennyi, de már tuti 9,5 kg. Ő inkább duci alkat, nagy kövér combikkal. :lol: Dehát Bogi kislány, Marci kisfiú, úgy látszik ilyen korban is vannak nemi különbségek. :o

Lekri: Nekem tetszenek, amiket felteszel, mégha nem is vág ide. Néha már belegolyózom a sok babás témába, amiket a neten olvasok. Üdítő másról is olvasgatni!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Még akartam valamit, de elfelejtettem. Na mindegy!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


jó reggelt

remélem mindenki jól van(nem olvastam vissza) a hétvégénk sűrű volt.tapétáztunk,festettünk.
találtunk egy házat ami mind2nek tetszik.árban se olyan vészes.csak ezt kéne el adni már
1kis hibája van a háznak:anyósék a szomszédba.bár én megmondtam ha sikerül is akkor se lesz átjáró ház a miénk.ezt meg is értették.tegnap kaptam egy tök jó szerkot.most kemény haerősitésen vagyok,hogy tudjam hordani.este 6után no kajcsi és megprobálkozom a napi 1xi tornával.a képeken bevan húzva a hasam,de megmutatom a szerkót.fejet nem nézni mert zsios a hajam :oops: :oops: :oops:

Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Végre tudtam jönni. Egy kicsit sűrű volt a hétvégénk (szombaton Anyu szülinap, vasárnap vásárlás)

Vissza olvastam.
Pumpóka köszi a bíztatást! Remélem igazad lesz!!! Bár mostanában már nem veszekszünk annyit, de nem kell sok, egy rossz szó, vagy mozdulat, és robban a bomba! :?

Hitel: Csak annyit róla, hogy japán jenbe van a hiteünk...
Meg is állt a szivem, mikor a hiradóba mondták, hogy a jenesek jártak a legrosszabbul. Hát íváncsi vagyok, mennyi lesz! Eddig fix összeget fizettünk, de mostantól már nem (1 év volt a kedvezmény), úgyhogy be is vagyok tojva rendesen... :(

A korkülömbségrő: Fogalmam sincs melyik a jó. Nálunk egyenlőre biztos nem lesz tesó! (már fogamzás gátlót is szedek hónapokóta, hogy még véletlenül se legyen) De azért majd egyszer, még jó lenne..

Viszont volt örömöm a hétvégén! Tegnap végre megvettük az autós ülést a Marcinak!!! :D Hetekóta kajtattunk utána. Jó nehéz döntés, főleg Marci méretei miatt.
Ilyen:

Kép
Kép

Marci imádta!!!

Kép
Kép
Kép
Kép

Jól be is vizsgálta:

Kép
Kép
Kép
Kép

Na, most jól teleraktam az oldalt képekke :oops: :lol:
Eldugultam!!

Kép
marcianya
 
 


Még amit akartam:

Pumpóka sajnálom, hogy rosszul végződött a szülinap! Remélem hamar jobbal lesz a gyerkőc!!!

Lekri nagyon tetszik a rucid, és csini vagy! És én is örülök ezeknek a kis szösszeneteknek, amiket írsz! Jó egy kicsit fevidúlni!!!! :D

Anetto Nyugi! Biztos minden rendben lesz!!! Én utoljára mikor voltam a dokinál, közőlte, hogy: Na akkor jöhet a követező! :lol:
Úgyhogy ha a Te dokid is azt mondta, akkor biztos minden ok!! :D

Emi Gratola a puszihoz! :D Marci is ad! Mit ad?! Úgy magához szorít, és mint egy kis pióca rácuppak az arcomra!! :D :D :D Vagy nemes egyszerűséggel csak végignyalja :lol: :D

Tim remélem elkerűlnek a gyujtogatók! Én is fel vagyok rajta háborodva rendesen!! Hogy miért jó ez nekik?! :evil:

Virág Gratulálok a vizsgáidhoz!!! Én mindenkit csodálok, aki egy-két (3-4) gyerek mellett képes rá!!! Én biztos nem lennék!!


A rossz alvóknak remélem javult a helyzete!! Mi napokóta azzal küzdünk (most ez a legújabb), hogy kitakarózik éjjel, aztán meg nyüszög, hogy fázik. Én betakarom, ő megint kitakarózik... Kicsit bosszantó! Tegnap vettem neki egy hálózsákot, de én hülye rutintalan anya!! Kimostam és csak utána raktam bele a Marcit. Mondanom sem kel, kicsi neki!! :x Pedig 98-ast (azt hiszem, de 92-es nél biztos nagyobb, mert arra figyeltem) vettem. Most izgulhatok, és kuncsoroghatok, hogy kicseréljék. Tudom kevés az esélyem, mivel már kimostam :(

Na mára tényleg eldugultam!

Kép
marcianya
 
 


Egynelőre a ház miatt sok a teendő igy alig egy percem van..
jobban vagyok és vagyunk..
ugyan hosszu folyamat lesz visszatérni a régi egymásra figyelésre..de megbeszéltünk mindent és azóta ugyan csak 2 nap telt el de sokkal kiegyensúlyozottabbnak érzem a kapcsolatunk.
igen egy szerencse hogy nagyon szeretjük egymást még 8 év után is.kicsit nehéz annyiból hogy mindkettünk irányító tipus és sokszor mindketten nagyon makacsok vagyunk.
de abban mostmár legalább biztos vagyok hogy nem engedem ennek a szar világnak hogy az egyetlen jó dolgot (a családom) elvegye tőlem és tönkretegyen..
végignéztem már sok válást a környezetünkben pont az egymásra nem jutott elég idő és a végén idegenek lettünk egymásnak dolog miatt..
sok sok türelem kell...sok sok szeretet..ami ugy tünik megvan mindkettönkben..csak óriási volt a feszültség a ház miatt.

és képzeljétek ugy költözött ki a vén banya hogy 8 zsák szemetet szedtem össze...a földön minden vacak..taknyos zsepi,sörös doboz..komolyan annyira lelombozottt....hogy lehet vki ennyire tapló..pedig rendes takaos kis nő volt.
hozzáteszem egy csomó mindent amit ugyan szerződésben nem rögzítettünk de megbeszéltük hogy itt hagyja mert az a lakáshoz tartozik sunyi modon elvitt...tiszta patkány volt pedig november óta miénk a ház és mi hülyék nem dobtuk ki 20 nap mulva hanem maradhatott...pedig nekünk is fontos a költözés...

na lényeg hogy igyekszem jönni és köszönöm a bíztató szavakat..tényleg szörnyü napokat éltem meg...de nekem tényleg ők a mindeneim...és szörnyü volt szembesülni vele hogy hoppá..ha ezt igy folytatjuk megutáljuk egymást...
Vendég
 


Lituka örülök, hogy rendeződik az életed!!!!
Ezt tényleg, csak Tik ketten tudjátok megoldani.

Nem semmi a banya! :shock:


Gyere, ahogy tudsz!

Kép
marcianya
 
 


lituka! fel a fejjel, és kitartás! most hogy csak hármasban lesztek végre, biztos könnyebb lesz. kevesebb lesz talán a konfliktus helyzet is. hiszen ahogy írni szoktad 8 emberre főztél...stb. most csak magatokra figyelj! biztos sikerül! gratula a házhoz! végre a tiétek.

én mindig azt mondom, hogy jobb külön mindenkitől akármilyen szuper anyós/anya is van a családban...

na megyek főzni Zsófinak, majd még jövök!

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is,csak kissé eseménydús volt az elmúlt nap.Még régebben tutira említettem,de mégegyszer leírom,hogy párom újságokat terjeszt Bács-Kiskun megyében,és éjjel dolgozik.Na tegnap éjjel megvolt az első balesete.Felüljárón történt a dolog,amelyik itt az M5-ös autópálya felett ível át,kecskemét mellett.Párom a főútvonalon haladt Lajosmizse irányában.Egy személyautó hajtott lefelé az autópályáról,és így jött fel a feljáróra,és ő Kecskemét felé vette az irányt.Neki ugye a lehajtó végén meg kellett volna állnia,de ezt az apró dolgot ELFELEJTETTE,és 6 sávot átugorva,így fordult párommal szembe,és frontálisan ütköztek!Mindkét kocsi totálkárosra tört,úgy kellett őket elvontatni...Szerencsére nem lett baja a páromnak se,és a másik kocsi vezetőjének se!!De én eddig is nagyon féltettem páromat ettől a munkától most aztán már végképp...Mindig azt mondtam,hogy az kevés ha ő vigyáz,ha jön egy barom,akkor ott a baj rögtön!!!!

És tegnap volt a szülinapom,úgyhogy kaptam egy hatalmas ajándékot Istentől,az újjászületett férjemet!!!

marcianya: örülök,hogy meglett az autósülés Marcinak!!Jól mutat benne! :wink:

lituka: klassz hogy tudtatok beszélni a pároddal,és rendeződni látszódik a helyzet!

pumpóka:Sajnálom hogy Attila rosszul lett,remélem javulgat már!

lekri:csini a ruha! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hát Lányok, most döbbenetm!

Elkezdtem intézni Marcinak a bőlcsit, szeptembertől szerettem volna beadni.
A III. kerületbe egy bőlcsi van, ahova egyáltalán még van sanszunk, a XIII. ker-be egyáltalán nem veszik fel, hiába megyek oda vissza dolgozni, nem vagyunk helyi lakosok, így nem is állnak szóba velünk!
A III.ker-be közőlték egy csomó helyen, hogy 2010-re talán lenne még hely, de most van olyan, ahol a 20 szabad helyre, van 60 jelentkező felírva eddig! :shock:

Beszéltem a központtal, ott azt mondták, hogy oda viszem a gyereket, ahova akarom, mert nincs körzetesítve, nyugodtan mehetek oda ami tetszik.

Nem is tudom, mi lesz, mert ha ebbe az egybe sem veszik föl (júniusba derül ki!!!), akkor mit csinálok vele? Én nem akarom a nagyszülőkre bízni!!! Kel a gyerek társaság mindenképp, és szerintem nem jó, ha a nagyszülő neveli a gyereket (nálunk legalábbis biztos nem!)

Tudom, van olyan, aki rá tudja bízni a nagyszülőkre a gyerekét, de tudom, gogy Anyu, és az Anyósom erre alkamatlan!
Nem azért mert hülyék, ők is neveltek fel már gyereket, de annyira más felfogásuak, mint Apa és én, teljesen más nevelési elveket vallnak!!!

Most akkor mi a fene legyen?! :?

Kép
marcianya
 
 


Mezsó örülök, hogy nem lett baja a párodnak!!! És sajnálom a balesetet!!! El is hiszem, hogy félted! Én is mindíg azt mondom, hogy ő hiába vigyáz!
Tényleg szerencse, hogy neki nem lett baja!
A kocsival tudtok mit csinálni? Volt biztosítás?
Most ezek után halkan írom, hogy Boldog szülinapot!!!

Kép
marcianya
 
 


marcianya: én is félek hogy Blankát nem veszik fel bölcsibe...nekem is dolgoznom kellene szeptembertől...hát céges kocsi volt szerencsére,és van rajta biztosítás!!A csaj akivel ütközött elismerte a felelősségét,így fizetni fog a biztosító.És boldog volt a szülinapom,mert nagyon nagyon örültem,hogy férjuram épségben hazaért!!!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: átérzem a helyzeted...és örülök neki hogy a férjeddel nem történt baj.
az én férjem egy olyan benzinkúton dolgozik ahol pár éve félórával azután hogy leváltották a műszakból megölték a munkatársát (leszúrták)
ugyh énis folyton folyvást aggódom érte.

ja és Boldog Születésnapot azért igy utólag :)

Kritta irt tegnap hogy kórházban van..elütötték a tesco zebráján !!!!!
talán már ma hazamehet.
remélem minden rendben lesz vele is.

Marci nagyon édes Marcianyu :)

Pumpi: irok amint tudok

megyünk ma is délután leszedni a lambériát a házban.

őőőőőő ja és mára miattunk hogy együtt lehessünk szabit vett ki a férjem..annyira jól esett :)
Vendég
 


Lituka :D
Tényleg jó, hogy a párod is igyekszik!

Hááát, ma rám is rámfért volna, hogy Apa itthon legyen..
Majd' gutaütést kapok a gyerektől!!!
Nem eszik, mert álmos, nem alszik, mert felébred hogy éhes...
Tisztára kész vagyok!!! Ezt már a második napja játsza! Tegnap aludt 2×fél órát egész nap, és még ma is délelött csak egy kb háromnegyedet.
És megy a hiszti,hiszti, hiszti...

Én biztos rossz anya vagyok, de néha olyan szinten felidegesít a nyügődésével, hogy szivem szerint jól megráznám, hogy miért nem alszol?!! :oops: :( :( :( Aztán eszégyelem magam. :( ű

Most végre 5 perce alszik. De kiváncsi vagok meddig, mert 12-kor evett (volna), de nem ette meg, csak nagy unszolásra i s a felét, így biztos, hogy egy fél óra mulva felébred, hogy éhen akar halni!

Kép
marcianya
 
 


marcianya! mintha csak rólunk írtál volna komolyan!! Zsófi sem akart nagyon enni délben, utána meg tiszta dili volt. Nagy nehezen végre elaludt most..... semmi sem volt jó neki sem! még az sem ha felvettem... :shock:
nem vagy rossz anya! néha én is elszégyellem magam mint te, amikor már én is tiszta ideg vagyok, és akkor ráripakodom, mert semmi sem jó neki, és így megy órákon keresztül... :oops:

mezsó! szívből örülök, hogy nem lett baj!!!!! tényleg ez a legnagyobb ajándék! Boldog Szülit!!!

kritta! :shock: :shock: :shock: mik vannak csajok??? remélem jól van!!

lituka! na látod... :wink: örülök Nektek!!! :P

engem meg a bank húzott fel de nagyon ma!!!! ahol a lakáshitelünk van, inkább nem részletezem... írtam most nekik egy szép levelet!! :evil:
Úgy látszik ez a pár nap mindenkinél zűrös... :?

Kép
gabo001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: