Új privát üzeneted érkezett!

Mary, ezt Neked küldöm, félkezes fekvőtámasz, amolyan férfiasan :D Kép

Kép

Kép
nóna
 
 


Na, mostanában folyton enyém a laptető... :) Meg amilyen nagy képeket rakok, meg darabokban írok, lassan az egész oldal is... :oops:

Kép

Kép
nóna
 
 


beszart a netünk most csinálták meg.már kezd elegem lenni belőlük.heti 1-2x tuti kell telefonálni nekik.
Nóna
gratulálok a felálláshoz :)

megprobálok vissza olvasni ha engedik a kis banditák:)
Vendég
 

 
 

Nóna, Lekri!

Bocsi,hogy összekevertelek titeket!

Szóval akkor Nóna nagyon ügyi az Isti, hogy már tudja a tik-takkot... :D És igen, ezen a félkezes fekvőtámaszos képen tényleg fiús!!! Kis erőművész! Akkor is azok a kék szemek... :D
és még egyszer bocsi :oops:
Gratulálok a felálláshoz! :D


És Lekri Kristófjának is!


Bogim meg felébredt és nem akar enni.... :roll:
Inkább sikongat, játszik....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Látom, megint félre lettem értve.

Megköszöntem a gratulációkat, és örülök is neki.
De írtam, és megint bebizonyosodott.

Lekri
Semmi baj nincs! Nem gond, h megkérdezted. Nem haragszom senkire.

Csak a balhé óta, ha be mertem írni, és le mertem írni a véleményem, szinte mindenki nekem esett.

Egy kérdés csak: ismerjük mi egymást annyira mamák ezen a fórumon, h megtehessük, h bárkit is számon kérjünk???

Nekem ez a gondom!

És örülök, h örültök, de remélem nem gond, ha nem szeretném már ezt a terhességet a nagy nyilvánosság előtt leírni.
Ez az én és párom privát dolga, és ha mi úgy döntünk, h csak a szűk családnak vagy az augusztisi mamákank írok, vagy csak a szomszédnak, az akkor is csak az én dolgom.

Mezsó
ÉS stílus! Hát egy írást lehet sokféle képpen olvasni, érteni. Ki hogy akarja.
Na, hát most aki ismer engem személyesen is, az tudja, h se nem sértő se nem bántó se nem stílusos nem voltam.
Te sem ismersz, csak annyit tudsz rólam, h Kisscica vagyok és van egy Maszat nevű fiam.
Ne haragudj, de a Te szavaid az erősek, és nem hiszem, h megteheted, h ismeretlenül ilyet írjál.

Senkit nem bántottam meg, az én privát dolgom lett itt megbeszélve.

Én jöttem, megköszöntem, leírtam h miért nem jövök.

A többi mindenkinek a maga dolga.
És ne haragudjon senki, nem bántok senkit, ha valaki úgy érzi, akkor olvassa el még 1x, vagy olvastassa el egy olyan emberrel az írásomat, aki tőlem soha egy sort még nem olvasott.

Kaptam két privi üzenetett, az egyik így kezdődött, h "kedves" Kisscica.. és ő is a stílusomat firtatta. Ő sem ismer engem, és ezúton üzenem neki, h az első mondat után kiléptem a levelezésból, mert nem tartom "kedves" dolognak tőle, h egy terhes embernek ő ismeretlenül ilyen levelet írjon.

Többet nem szeretnék magyarázkodni, megmagyarázni semmit.
Elegem lett ebből a topikból, mert már nem az ami régen volt.

Aki tényleg kiváncsi ránk, bármikor szívesen megírom priviben, h mi van velünk. De kérek mindenkit, h ne bántson ismeretlenül, mert köszönöm terhesen még be nem tölött 12. hét előtt nem erre van szükségem.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Hááát... itt már régóta nem volt semmilyen feszültség, de most megint sikerült idevarázsolni. Érdekes... eddig minden békésen zajlott. Azért ez elgondolkodtató ám...

Kép

Kép
nóna
 
 


Én nem vettem észre, hogy bárki bárkit számon kérne, már régóta nem téma ez az egész cirkusz, én nem értem hogy most mire jó megint előhozni.

Kép

Kép
nóna
 
 


Kiscica,
Megértem, ha nem akarsz írni ide, szíved joga. Senki nem kért számon Tőled semmit szerintem.
Nem lehet, hogy túl érzékeny vagy???????
Abban is igazad van, hogy senkinek semmi köze hozzá, hogy terhes vagy-e vagy sem, de mivel ezt egy nyilvános fórumon osztod meg másokkal ezért ne csodálkozz azon és ne essen rosszul, ha ezt mások is megtudják és gratulálnak Nektek! Sajnálom, hogy megbántódtál, szerintem nem akar senki bántani, csak egyszerűen túl érzékeny lettél.

Köszi a krumplifőzelékes infót, de csak úgy magában nem eszi meg az tuti, sajtal kipróbálom, azt szereti nagyon!

KépKép
kisfruzsi
 
 



Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok rám, de szeretném Kiscicát megvédeni. Igenis bántó még mindig, hogy azt a bizonyos jelzőt használjuk a többi kismamára. Csak ez az a kifejezés, amiről eszünkbe jut, hogy kiről is van szó? Egyébként pedig emlékezzetek vissza 2007 őszére. Sokan csak akkor csatlakoztak a topikhoz, amikor már betöltötték azt a bizonyos 12. hetet. Szerették volna addig titokban tartani a pici létét. Sokan még a közeli családtagoknak sem mondták el addig. Nem az esik neki rosszul, hogy kitudódott, szíve szerint elmondta volna itt is örömmel mindenkinek egy bizonyos idő után. Maga a "hovatartozás" említése esik rosszul. Neki most sok pozitívat kell éreznie, erre van szüksége.
Egyébként pedig az a kismama társaság is be szokott számolni itt is időnként a hétköznapjaikról, és én nagyon szeretem elolvasni, hogy mi van velük.
Legyünk békében már.

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


kiscica! szerintem senki nem mondta, hogy számolj be mindenről részletesen! csupán gratuláltak a lányok, jó egészséget kívántak. nem kéne úgy tenni, mintha kb. Angelina Jolie újabb ikerterhességéről volna szó. engem pl. nem érdekel, hiszen nem is ismerlek.
na de erről ennyit tényleg. mindent jót azt kívánok, ahogy más is. és ezt komolyan is gondolom. de több nem tartozik rám, és nem is érdekel.

Kép
gabo001
 
 


én nagyon sajnálom mert én inditottam. :cry: :cry: :cry: :cry:

de szerintem ne bolygassátok a multat.pár dologban igaza van Kisscicának és van amiben nektek.


inkább beszélgessünk a most meglévő gyerekeinkről :wink: :wink: :wink:

mi akik irunk ide azok irjanak is amikor csak tudnak.pörögjön az oldal :lol: :lol: :lol:

kinek mit csinál most manója?
enyém kompozik:) ma elég kettyós a lelkelm
Vendég
 


rákattantam a Honfoglalós játékra :) ismeritek?
Vendég
 


Lekri!

Az én manóm most alszik.... :shock:
Ilyen se volt már elég régen....hogy ilyenkor aludjon...
videókat néztünk együtt és elaludt a kezemben... :shock:

Kristóf szereti a kompot? Mennyit van benne egy nap?
Megmondom az őszintét én nagyon ellene vagyok!
Mondjuk azt hallottam, hogy a babák imádják!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Hát az én manóm meg nem alszik, basszus, pedig neki meg kéne! :)

Kép

Kép
nóna
 
 


Nóna!

Boginak meg nem kéne.... :?
Mert már látom előre, hogy éjjel egykor ez lesz....
"Bogika aludni kéne, anya már mindjárt alszik...."

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem
ilyenkor estefélórát 40percet van benne.tényleg imádja:)
többet nem engedem
Vendég
 


Lekri!

Nálatok is nyügi van este fele?
privit megkaptad?

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


igen megkaptam.fogok rá válaszolni csak megjött apa :) :)
ma egésznap zizis a lelkem.
Vendég
 


Alma itt nyomkod mindent az ölemben. Mostanában du. csak 3/4 órát alszik és este 6-kor már tök álmos, de nekünk nem vált be az hogy ilyenkor aludjon, mert akkor alig hajlandó elaludni este.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Én inkább nem is mondok semmit :)

Csajok, Lizi elég régóta eszik sót, persze nagyon keveset. MIndent sószegényen főzünk, mi magunknak utána sózzuk. De mehet már nekik az olaj, a fokhagyma, és a zöldfűszerek is.

Lizinek adtam sárgarépa-krumpli pürét, köpte ki, de nem kicsi undorral. Tettem bele egy picike sót, és befalta mindet!!! Azért ez elgondolkodtató, a gyerekeknek is van izlésük. Én se ennék meg semmit só nélkül.

(és ha erre azt mondanátok, hogy de ők nem ismernek mást...én se ettem pl padlizsánt egészen tavalyig, és ső nélkül ehetetlen volt...pedig előtte még nem ettem :) sózva azóta is kedvenc :)) De pici sóról beszélek ám :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu,
lehet olyan szerintem is, hogy nem ízlik valami nekik így vagy úgy. Ama mindent szeret szerencsére kivéve 1-et a kelbimbót...
Megcsináltam neki, ahogy a többi főzit szoktam, pár kanállal evett, majd szépen kihányta az egészet.....semmi baja nem volt, ebből gondolom, hogy nem ízlet neki, na de ennyire? :shock:

A sótól én tartok, mert a veséjük még éretlen és szerintem elég neki ami a zöldségben van. Később 1-1és fél éves korában már én is fogok adni neki sósat is, de most ezért nem eszi, amit mi.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Olyan rég láttam a szép gyerekeidet, nem tennél képeket róluk?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sziasztok!

Hát csajok, inkább én sem mondok semmit......

rólunk pár mondat:
Ma voltunk a 2. prevenar oltáson. Bálint 10 kg (pelussal) és 76 cm. A dokinő szerint jön a 8. foga is! 4 van felül, és hamarosan alul is 4 lesz. Bár ez lenne az oka a rossz alvásának. Mondjuk tény, hogy 8 db fog áttörése nem lehet egy leányálom. Mivel már régóta nagyon rossz az alvókája, remélem most egyszerre zúdít ránk mindent, és így később majd a jól megérdemelt pihenés is eljön, bár már nem tudom miben higgyek. Tegnap fél12-kor aludt el, és óránként kelt. Na jó, 2-szer kibírta 2 óránkénti keléssel....
Ja, és azt mondta a dokinő, hogy 1 hétig minden este adjunk neki germicid kúpot...mondtam neki,hogy nem szívesen kúpoznám huzamosabb ideig. Ma mondjuk az oltás miatt kapott.De hosszú távon?

Délután átjött a másod unokatesóm a 11 hónapos Armand kisfiával. Olyan aranyosak voltak így együtt!


Nóna, nem semmi ez az 1 kezes fekvőtámasz! Nagyon aranyosak a képek!

Kép
tim27
 
 


Fúúú, jó sokat írtatok! :D
Most az a jó, hogy mire eolvastam, már a felére nem emékszem.. :lol:
Azt tudom, hogy Isti gyönyörű kisfiú, tényleg mint egy kisangyal! :D

Látom mindíg van egy kis vita. Én most kussolok...

A krumpli főzeléket én sem tudnám, hog csináljam, jó hogy írtatok ötletket!

A sóról én is úgy tudom, hogy nem túl jó nekik, de ettetek már csak vízben főtt krumplit? Undorító! Abba biztos raknék egy pici sót.
Az az igazság, hogy Marci mostanában hihetetlenűl válogatós! Régen mindegy mit adtam neki, most meg ami éppen nem a fogáravaló attól öklendezik.
Azért a full full kedvenc még mindíg a sárgarépa, a borsó, és a brokkoli. Ja meg persze a gesztenyés pulyka :lol:

Nem tudom, hogy fogom átszoktatni "normál" ételre, de meg kell próbálnom.
Nem tudom ki írta (már nem forog az agyam), de tetszik az az ötlet, hogy bébiételbe keverjem az én főztömet. Lehet, hogy ki is fogom próbálni, csak még nem tudom mit mivel keverjek.

Holdkomp. Nekem nagyon tetszik, bár én is tudom, hogy nem túl jó amíg maguktól nem járnak (utána meg minek? :lol: :? ), és én is nézegettem a multkor a Brendonba. Ki is akartam próbálni, hogy mit szólna hozzá a Marci, de egyikba sem fért bele... :(
És most megnéztem a FP kisszéket, mert az is nagyon tetszett, és lelógott a popója :oops: :lol: Meg a FP oroszlánt is ki akartuk próbálni (járássegítő) de az is kicsi volt...Jó jó, hogy egy kicsit nagy méretű a Marci, de miért nem csinálják csak egy picit nagyobbra a játékokat? Ok. ez most egy kissé önző volt tudom, de akkoris!

O-ÓÓ, megint sok lettem... :lol: Biztos egy csomó mindenre nem reagáltam amire akartam, de nézzétek el nekem, leragad a szemem. :)
Dobok egy videót, és leléptem:
http://uk.youtube.com/watch?v=HjHblsA8NuA

A szőnyegen piszok gyorsan pödör, a parketta egy kicsit csúszik. De azért megoldotta :D

Kép
marcianya
 
 


Jajaj tudom!!!!

Sotske nagyon sajnálom ami a gyerkőcökkel történt!!! Remélem hamar meggyógyulnak!!!
Nem lehet könnyű a döntés. Tényleg sajnálom!

Tim neked miért kell kúpoznod Bálintot a prevenar oltás miatt? Marci pénteken kapta meg a (ha jól emlékszem) a máodikat, és nem kellett. Nem is volt semmi baja tőle, csak bűnrossz volt.

Kép
marcianya
 
 


kiscica: én ennyit írok--> :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: És sajnálom,hogy számonkérésnek vetted az érdeklődésemet,érdeklődésünket. :cry: A stílusomat pedig te se kritizáld légyszíves hiszen te mondtad hogy nem ismerjük egymást.Köszönöm.

gabo amit írtál kiscicának: :lol: :lol: Találó! :lol:

És szerintem is legyen mostmár béke ahogyan kerekes is írta...kiscicáról elkezdtünk beszélni,ő írt és valóban máris érezhető a levegőben a feszültség. :? :?

nóna: gratula Istinek a felálláshoz,és igazán helyes kispasi a fekvőtámaszos képen! :wink:

lekri: én kőkemény Honfoglaló függő voltam pár éve,van is itthon Honfoglaló játék is.Klassz játék,de nem bánom hogy leálltam róla,és már megvagyok nélküle is. :wink:

komp: Blanka bizti komp nélkül fog felcseperedni,én úgy hallottam,és tanultam is róla,hogy gerincbántalmat okozhat,az önálló járást késlelteti.Szóval én eddig is mondtam ismiknek hogy meg ne próbáljanak venni,de ezután is fogom mondani,hogy kompostól vágom ki őket az ajtón... :roll: De ez csak az én véleményem. :wink:

tim: hűű most hogy írod,nálatok is az megy alvás terén mint nálunk!! :shock: :roll: Erre eddig fel sem figyeltem.Hát remélem akkor mihamarabb eljön számunkra a jól megérdemelt pihi.És Bálint este mennyire alszik el könnyen?Szokott nyűglődni,sírni?Meg bírod olyankor vígasztalni?Bocsi ha már írtad... :oops: Szerintem nálunk is fognövesztés van,mert nagyon éberen alszik most is,és vadul rágja az ujját,és hatalmasakat cuppogtat. :shock:

Kép

Kép
mezsó
 
 


marcianya: nem csak Marci hatalmas,hanem Blanka is... :lol: :lol: Már október végén kaptunk ajándékba etetőszéket,de még nem használtuk mivel Blanka most kezd csak tudni egyre inkább stabilan ülni,és ma gondoltam,hogy majd holnap beleteszem ha belefér...Azért mondom így hogy ha belefér,mert elég szűkös a lábrésze... :roll: És Blanka is hurkás,és nagy popójú!! :lol: Azok az FP-s játékok bizti nekünk is kicsik lennének.Nem vagy önző! :D Na jó,ha igen akkor én is!! :lol: :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


marcianya: haláli Marci a videón!! :lol: :lol: Az a hullámzó mozgás a parkettán!!A zokniját ő rúgta le?? :) Látom ő is olyan mint Blanka,ha kiszemel magának valamit,juszt azért is újra és újra visszamegy,tök mindegy hányszor viszed el onnan!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


ollem: Bogit is meglestem ám a videókon!! :wink: Ő is édes! :wink: Megy a tapsi nálatok is!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó örülök, hogy van sorstársunk :lol: :D
Sajnálom, ha nem fértek az etetőszékbe. Nálink az autósülés sem lesz egyszerű...Már hetekóta azt kajtatunk. Amiket néztünk egy csomóba nemsokáig férne bele. Na mindegy, majd úgyis lesz valahogy. Most egy pegpregot néztünk, annak van egy tekerője és azzal lehet állítani a szélességét is. Az ülés és a hátrész is szélesedik.


A zokniját én vettem le róla (megszántam :) ) De utána gyorsan vissza adtam rá, mert nem elég, hogy odament, kikapta a helyéről a DVD-t :lol:
Űgyhogy azt hittem kiszúrol vele, hogy a csúszós zokniba nem tud majd odmászin. Tévedtem :lol:

Kép
marcianya
 
 


Ollem kűldtem mailt! :D

Kép
marcianya
 
 


marcianya: hűű autósülésre nekünk is rá kellene már állni,mi még nem néztük...az frankó ha azokat is kis popójú babáknak gyártották... :roll: Blanka ma egyébként kirámolta azt a szekrényt ahol törölközőket és konyharuhát tárolok... :lol: :lol: ő is tud alkotni,persze hiába mondtam neki hogy nem szabad...újból kirámolta... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nem rég aludt el a kisasszony!
Hát többször nem hagyom aludni hat után...
Marcianya!
megyek nézem a mailt, de szerintem csak holnap irok, megyek már aludni...
hulla vagyok...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.02.19 15:30-kor.
Vendég
 


Nóna

Én a helyedben várnék a teherbeeséssel amíg szoptatsz azért ez egy ajándék kár lenne abbahagyni. Egyébként terhesen is lehet szoptatni csak több vitamint kell enni-szedni. Viszont én várnék a Te helyedben a teherbeeséssel másért is(ha nem annyira sürgős a te érdekedben is,de ezt inkább priviben,mert ezen biztos csomóan megsértődnének az tuti)

Igen azért már én is meggondolom mit írok mióta én is kaptam hideget egyetlen mondatom miatt (mondjuk én alapvetően bunkó vagyok nem csak itt) :lol: és megértem Cicust egyrészt,mert a talikba jó sok energiát fektetett :shock:
Sz.tem ezek után nem is nagyon lesz már tali v. igen?
és a télapós az úgy sikerült ahogy sikerült. :( Rendszeresen írt és a képeire amit ritkán rakott fel volt,h nem volt reagálás, a másik ,h nov-ben még kb. 30-al voltunk többen és napi 10 oldal is volt,érthető ,h akik egyébként is barátok voltak külön mentek,mert nem volt kedvük v. idejük átrágni magukat v. reagálni az x oldalra,meg lehet a sok vita miatt (mondjuk akkor én pont inaktív voltam)

Mióta aktívabb vagyok én is 1 órát eltöltök min. naponta a fórummal,tegnap este azért nem írtam,mert elég rossz volt itthon a hangulat sajna :oops:

Kép
kritta
 
 


sziasztok


voltunk szurin megkapta a 2.prevenárt.doki szerint lesznek mellékhatások.de azt nem mondta mi mert sokan voltak és kivágot. kinél mi volt?



hajnal 4-fél6ig szorakoztatot Tofi.majd végre kakilt és igy vissza aludtunk még



Levim megint kezd hisztis lenni nagyon.már mérgembe a dokinál ráhuztam volna a fenekére :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
nem hallgat az emberre.itthon jó mert beküldöm a szobájába,de ha valahova megyünk ott nem tudok rá hatni :( :( :(
Vendég
 


Szia Lekri!

Marcinál nem volt semmi mellékhatás. Ugyan a doki azt mondta, hogy auszékony lehet tőle, mást nem mondott. Marci nem, hogy aluszékony nem volt, de úgy fel volt dobódva, mintha doppingolták volna. :)

Pumpóka köszi :D

Mezsó aranyos lehetett Blanka! :D Nálunk az újságok a nyerők! Ma is széttépett egyet apró, pici darabokra. Addig nem volt jó, amíg kb 1×1 cm-es darabok nem lettek, akkor fogta magáz és odébb mászott. :D

Kép
marcianya
 
 


lekri: szerintem nincs a Prevenarnak mellékhatása!Ha a doki szerint van,akkor az első oltásnál nem mondta el?Mi mikor az elsőt kaptuk akkor a védőnőtől kérdeztük hogy mellékhatás lesz-e?Azt mondta hogy nem jellemző,ha a 2,3,4 hós oltások nem csináltak gondot akkor ez sem fog.Ennyit mondott.Nem is lett semmi baj.Talán annyi hogy picit kemény,csomós lett a szuri helye,de nem volt lázas,nyűgös Blanka.Mi jövő héten kell menjünk a 2.Prevenarra...nov.18-án kapta az elsőt,de 18-a vasárnap...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ja igen!!Tesóm babája 6hós,ő is kapott Prevenart,ő végigaludta a napot utána... :wink: De ettől függetlenül nekem a védőnő nem említette az aluszékonyságot.

marcianya:
az újság is nagyon menő Blankánál!!Széttépett már egy párat apró cafatokra ő is! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Soetske,
Borzasztóan sajnálom, ami veletek történt. Nem is tudom, mit csinálnék most a helyedben... talán alávetném Lilit az altatásos vizsgálatnak, de előtte azért megmutatnám más orvosoknak is.
Bízom benne, hogy minden rendben lesz nálatok. Kitartás!!!

Mamapajtik!!!

Végre süt a nap! Menjetek ki kicsit a picurokkal sétálni, én is azt fogom ma tenni. :wink: :wink:
Szép napot mindenkinek!!!

Kép
emi29
 
 


Mezsó
azt mondta,hogy az elsőnél álltalában nincs mellékhatás a másodiknál várható.
elsőnél nem is volt.


lányok
láttam ma egy csomó hóvirágot :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Marcianya
remélem Tofi alszik majd :)
Vendég
 


tim 8 fog:)az nem semmi szép nagy már a kisfiad,10 kg!Képeket raksz fel?

Nóna ügyes a kisfiad!Lekri ,Ollem nektek is gratula a felálláshoz,önálló álláshoz!

Sotske sajnálom és drukkolok nektek!!! Nekünk nincs meg a dokink mobilszáma,nincs kocsink stb. és nem is mehetek be vele rögtön a gyerekkórházba ,ha v.mi baj van a felnőttekhez kell menni,ezért remélem nálunk sem lesz baj és senkinél sem!


Örülök h pörög a fórum ! Emi nagyon kedves vagy :)

Én ma tök álmos és rosszkedvű vagyok! :roll:

Kisfruzsi sikert a babaprojekthez!

Kép
kritta
 
 


Sehol senki? Gondolom mindenki ebédeltet/altat.
Akkor én megtöröm a csndet... :lol:

Ezt most csináltam, kicsit sötét, de úgyis a hang a lényeg :D

http://uk.youtube.com/watch?v=3tF-Wv8s8k4

Kép
marcianya
 
 


Látom Marci jól lakott!!!! :lol:
Nagyon édesen mondja!!!
Bogi elalszik és írok.
addig is

Bogi oldalazva lépked és énekel a mikrofonba!
Tudja mire való!

http://www.youtube.com/watch?v=rtWC7sjxCog

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem ment pü! :D

Kép
marcianya
 
 


Emi,minden nap szavazok látom már túlléptétek a 400-t!

Most Fruzsi is fenn van többet pár éjszaka óta.Sajnálom Timi h ti alig alszatok :(

Bocs,ha negatív voltam tényleg mindenkinek drukkolok aki babát vár már v. tervez mondjuk én várnék,mert sz.tem a szervezetnek kell 1,5 év a 2 terhesség között regenerálódni,plussz,ha a nagyobbik már 3 év körül van kicsit könnyebb,mint 2 kicsivel.(ismerősök elmondása alapján gondolom)

Nálunk nem lesz tesó az apja eleve nem akart,főleg ,mert megint nem jövünk ki egymással amit már baromira unok! :oops: anyós szerint muszáj együttmaradni a gyerek miatt,-meg ő is
mennyit tűrt,de nekem nagyon alacsony a tűréshatárom- :oops: ,de én nem így látom,sz.tem ami nem megy azt nem kell erőltetni.


Pumpó megírnád priviben az iviwes nevedet?szeretnélek bejelölni

Kép
kritta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: