Új privát üzeneted érkezett!

Flora nagyon jo hogy talaltal munkat a parodnak!Remelem hogy ez mar tenyleg jo munkahely lesz. :wink: Bar ma mar olyat eleg ritkan lehet talalni! :?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szilvi mikor indultok bulizni? :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ne mondd le az eskuvot hanem mondd a parodnak hogy addig allitson majusfat amig megteheti! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 

 
 

Sziasztok, mindjárt osztályozó értekezlet lesz, úgyhogy rohannom kell, és még a naplóm sehol..... Majd jövök.

KépKép
benó
 
 


Évi, csak munka után indulunk, mert természetesen ma is nyolcig vagyunk+havizárás is van :evil: . Tényleg jó lenne valatek is összehozni már valami programot! Én júniustól ráérek! :) Úgykéne szervezni, hogy valahol a Tancsuák közelébe, ne kelljen annyit utazniuk. Kiváncsi vagyok élőben milyen lenne beszélgetni! Szerintem tök jó! Sokat nevetnénk :D

Kép
szilzi
 
 


Húúúú Évi, mostanában rendesen rabolod a laptetőket! :D Csak így tovább! :D

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok!!!! Hazaértünk, az autó is akarta! Mi ebből a tanulság: ha megáll, motorház fel, kábelek megráncigálása-persze finoman nehogy a kezemben maradjon!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Zsuzska! :D

Kép
szilzi
 
 


Lehet hogy tulságossan felidegesítettem tegnap magam, mert éjjel 1től 3ig a mellékhelységben ücsörögtem és kiadtam az elmúlt napi kaját! Picit szundíztam 4kor meg ébresztő volt!
Isszonyú hányingerem van, de éhes is vagyok!
Gondolom ha bevágok egy tányér t. káposztát, kiderül marad vagy megy! :D

Ma a melóhelyen bejelentette a diri, hogy nincs helyettes felvétel. Éljünk a Jappán módszerrel, aláírjuk hogy lemondunk a cég javára a szabinkról!!!!!!!!

Kapja be, amit gondolok!!!!!!!Tetű ......

Kép
muzsuzska
 
 


Jönnék én is bulizni!!!!!! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Benó köszi Gy. küldeményét!
Beszerzünk avokádót és olivabogyóval esszük!

Kép
muzsuzska
 
 


Flóra sikerült a munkahely?????? tetszik a párodnak?

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem is egyél nyugodtan, lehet, hogy azért vagy szarul, mert éhes vagy!

Kép
szilzi
 
 


Lemondani a szabiról??? :evil: Az nem elég, hogy tényleg szabadságtervet kell készíteni és törvény szabályozza, hogy vedd ki a szabid bizonyos részét szeptemberig? :evil: Ökör egy főnököd van neked is!

Kép
szilzi
 
 


NA! Ha már mindenki jönne bulizni, már csak megkell szervezni! :D

Kép
szilzi
 
 


A főnőkőm egy tündér, a legfelső diri a segg!
300an dolgozunk a cégnél!

Kép
muzsuzska
 
 


na megyek enni és utána szundizom egyet!

Kép
muzsuzska
 
 


A királyfi három bánata

Amikor születtem
Csak az anyám tudta, hogy királyfi vagyok.

A többiek láttak egy síró porontyot,
de anyám úgy rakta rám a pólyarongyot,
mintha babusgatná a szép napkorongot.

Maga adta nékem édessége teljét,
úgy ajándékozta anyasága tejét;
Hogy egyszer a földnek bennem kedve teljék.

Isten tudja, honnan, palástot kerített,
aranyos palástot vállamra terített,
fejem fölé égszín mosolygást derített.

Ma is úgy foltozza ingemet, ruhámat,
ma is úgy szolgál ki, főzi vacsorámat,
mint királyi ember királyi urának.

Amerre én jártam, kövek énekeltek,
mert az édesanyám izent a köveknek,
szíve ment előttem előre követnek.

Amíg ő van, vígan élném a világom,
nem hiányzik nekem semmi a világon;
három bánat teszi boldogtalanságom:

Az egyik bánatom: mért nem tudja látni
egymást a sok ember, a sok-sok királyfi
úgy, ahogy az anyjuk tudja őket látni.

A másik bánatom: hogyha ő majd holtan
fekszik a föld alatt virággá foszoltan,
senki se tudja majd, hogy királyfi voltam.

Hogyha minden csillag csupa gyémánt volna,
minden tavaszi rügy legtisztább gyöngy volna:
kamatnak is kevés, nagyon kevés volna.

Hogyha minden folyó lelkemen átfolyna
s ezer hála-malom csak zsoltárt mormolna,
az én köszönetem így is kevés volna.

Hogyha a föld minden színmézét átadom,
Az ő édességét meg nem hálálhatom,
Ez az én bánatom, harmadik bánatom.

Kép
szilzi
 
 


Nekem nagyon tetszett, még nem hallottam. Anyáknapjára küldöm mindenki anyukájának! :)

Kép
szilzi
 
 


Ti tudtátok?

Ki volt anyák napja „anyja”?

Honnan ered az anyák napja megünneplésének szokása?
Anyák napja megünneplése a görögökig nyúlik vissza: az istenek és istennők anyját, Rhea-t minden tavasszal nagy ünnepség keretében köszöntötték az ókori birodalomban. A rómaiak szintén megemlékeztek Cybele-ről minden istenek anyjáról március idusán.

Ismert, hogy a XVII. Századi Angliában sem feledkeztek meg az anyákról: a böjt negyedik vasárnapján volt az ő ünnepük. Ilyenkor a család apraja-nagyja együtt ment az istentiszteletre, valamint különleges ebéddel-vacsorával ünnepelt. Akik nem tarthattak velük, nem lehettek a jeles napon édesanyjukkal, apróságokkal kezdtek kedveskedni nekik. Az ünnep szélesebb körben a XIX. Században terjedt el. Az Egyesült Államokban először Julia Ward Howe költőnő, aktivista javasolta megünneplését 1870-ben. A hivatalos ünneppé nyilvánítás a philadelphiai Anna Jarvis (1864-1948) nevéhez fűzödik, aki imádott édesanyja halála után két évvel elérte, hogy anyák napja hivatalos ünneppé váljon. Legelőször 1910-ben Nyugat-Virginia kormányzója nyilvánította az anyák napját ünnepnappá, és ugyanebben az évben Oklahoma is csatlakozott 1911-ben már minden amerikai állam ünnepelte, országos ünneppé pedig 1914-ben Wilson elnök tette.

Kép
szilzi
 
 


Sziasztok lányok. Megjöttem munkából.
Mizujs nálatok?

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,nagyon szép a vers. És köszönöm a felvilágosítást Anyák napja eredetéről. :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, még nem tudom,sikerül-e a munkahely. Párocskám csak hatra jön haza. Akkor kell telefonálnunk az illetőnek és majd találkozunk,hogy elbeszélgessünk. Aztán majd többet tudunk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Zauzska,mi a fenét akarnak aláíratni veletek? Hogy mondjatok le a szabiról?Hát én ilyet még nem hallottam,de biztosan törvényellenes.

Kép
flóra 11
 
 


Szilvi,nagyon jó bulizást kívánok neked. Na, azért ilyen ne legyél: Kép
:wink:

Kép
flóra 11
 
 


De ez csak vicc, szórakozz jól,ezt most a Te bulid. :D

Kép
flóra 11
 
 


Lányok, nekem sem állított soha senki májusfát. Hát attól még sikerült férjhez mennem meg elválnom is. :D Most meg hová állítana a párom májusfát? A nyolcadikon lakom. :D Meg aztán úgysem akar elvenni. Szerintem. :(

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu és Évi.Remélem nagyon szép lesz a testvéretek ballagása. Nekem tavaly ballagott a fiam. Nagyon szép volt.

Kép
flóra 11
 
 


Ma reggelt őrült fejfájással ébredtem. Valamikor délután állt el. Nagyon kellemetlen volt.

Kép
flóra 11
 
 


Megnyugtattál Flóra a májusfával kapcsolatban. :D Tehát így férjhez is lehet menni, de el is lehet válni! :D Na ez májusfával biztos nem menne! :D :D
Köszi a "pityókás fejet", de már hónapok óta nem ittam nagyobb mennyiséget, úgyhogy ki tudja? :D

Kép
szilzi
 
 


Már biztos zajlanak a ballagások... Sok sikert a "vén" diákoknak az életbe és egy kalappal az érettségire! :)

Kép
szilzi
 
 


Flóra, párod mit szól az új lehetőséghez? Írd majd meg mi volt, ok?

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilzi. Az előbb hívtam a pasit munkaügyben. Negyed hétre megbeszéltem vele tali a tenisz bárban. Most még váromapáromat.

Kép
flóra 11
 
 


Tegnap mondtam a páromnak a lehetőséget és képzeld,nem is volt feldobva tőle. Kérdeztem,hogy nem is örül? Mire ő,hogy előre még nem. Majd meglátja, hogy jó-e. Nem értem őt.Hát szerzek neki egy munkahelyet itt helyben,utaznia sem kell és gondolkodik?

Kép
flóra 11
 
 


Meg azt mondta,hogy magam miatt csinálom,mert hogy h neki van munkája,az nekem is jó. Hát nem esett jól,hogy ezt mondja,mert ilyesmi eszembe sem jutott,hogy magam miatt teszem. Csak azt láttam,hogy mennyire maga alatt van,idegesés segíteni akartam.

Kép
flóra 11
 
 


Most szólj hozzá! Végül majd elmegyünk a beszélgetésreés nem is fogja elfogadni,akkor meg én érezhetem magam hülyén az ismerősöm előtt. Szóval ha ezt nem fogadja el, többet nem intézkedem.

Kép
flóra 11
 
 


Gondolom csalódott, hogy ez a mostani nem jött neki jól össze. :( Most már biztos tutira akar menni! Engem is megviselne, ha mindig változna a munkahelyem, még az előző változást sem heverhette ki. :( Majd örül ha megtudja milyen jó helyet találtál neki! :wink: Mert biztos jó lesz! :!:

Kép
szilzi
 
 


de remélem elfogadja. :D Szorítsatok ti is, hogy jól alakuljanak a dolgok.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, gondolom, hogy ilyen lelki problémái vannak. A munkahely pedig szerintem is jó.

Kép
flóra 11
 
 


Hát persze, hogy neked is jó ha van munkája! :shock: Ezt hogy értette? Miért talán örülnöd kéne, hogy otthon ülne egész nap? :?:

Kép
szilzi
 
 


Magad miatt teszed?

Kép
szilzi
 
 


Nem,úgy értette, hogy magam miatt teszem.

Kép
flóra 11
 
 


Igen. Szerinte. Nem értem ezt én sem,hogyan tud ilyen hülyeségre gondolni. Ez úgy hangzik,mintha én annyira önző lennék,hogy azért keresek neki munkahelyet, nehogy ő munkanélküli legyen és nekem kelljen őt eltartanom. Hát nem?

Kép
flóra 11
 
 


Hát ez így is van rendjén! Ne is legyen munkanélküli! De szerintem ezt csak azért mondja, mert el van keseredve, hogy ez a mostani nem jött össze. Ha jól tudom az elején ez nagyon tetszett neki!?

Én drukkolok :wink:

Kép
szilzi
 
 


Na mindegy. Én teljes mértékben csakis neki akartam jót. Egy fikarcnyit sem volt az eszemben a magam jóléte.

Kép
flóra 11
 
 


Nálatok meddig tart a suli? Mint nálunk, júni közepéig? Mit szoktál csinálni a szabadság alatt?

Kép
szilzi
 
 


Igen,tetszett neki,amíg a vállalkozó nem kötelezte őt arra,hogy szálljon be a vállalkozásba. A munkával nem volt baj,csak az anyagiakkal.
Köszike a drukkot. Ránk fér.Mert ez így tovább nem mehet.

Kép
flóra 11
 
 


Nálunk egészen június végéig tart. Nyáron mindig kifestek itthon egy helységet.

Kép
flóra 11
 
 


Most 4 nap szünet!!!! Hurrá!! Végre kialhatom magam,remélem. Nagyon kimerültem mostanában. Most is álmos vagyok, csak nem pihenhetek,mert lassan jön a párom és megyünk a megbeszélésre.

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,ma is nyolcig dolgozol?

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?