Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hajni: Hanganak gyogypuszit kuldunk az oltas helyere, nehogy bedagadjon vagy valamiiiiiiiiiiiii! :)
Szerintem orulj neki, hogy Hanga kovet teged mindenhova, Bercel a masik veglet, allandoan eltunik a lakas kulonbozo pontjain, neha komolyan keresnem kell, hogy mar megint hova tunt... :shock: raadasul ilyenkor tokre megijedek... igy se lehet semmit nagyon csinalni, mert allandoan ki kell rohangalnom kozben, hogy nem csinal-e vmit ami veszelyes ra nezve... meg allandoan visszahurcolaszni a szobaba ahol en vagyok... ahhh, en arra vagyom, hogy szepen mindig jojjon utanam ahol en vagyok!!!!! :):):):):)

Mary: kitartas pelenkazas-ugyben... egy-ket ev es ugyis szobatiszta lesz... az meg mar nem is ido... :):)

Mia: tenyleg nagyon szep szeme van Emmacskanak!

Vicuska: nagyon aranyos vagy, feldobtad a napomat, epp nagyon el voltam keseredve... :) De egyebkent ha a szukseg nem vinne ra, lehet hogy nem lennek ilyen bevallalos... :wink: Peldaul ha lenne kocsink, vagy vmi rokon a kozelben, akinek van, stb... Mondjuk az is biztos sokat szamitott, hogy mi 4en vagyunk testverek, es anyukamekkal is mindig utaztunk vhova, siman elindultak Szombathelyrol Bekescsabara (vannak ott nagyon jo barataink - Hajni ha megyunk arra, szolok!:) ami 7 oras vonatut, mi voltunk 1 evesek az ikertesommal, a noverem 2 es fel... 2 gyerek apukamon (egy elol kenguruban, egy hatul hatizsakos-hordozoban, egy gyerek anyukamnal, plusz kezben csomagok mindenkinek...) Most mar jokat nevetunk rajta, de akkor tok termeszetes volt, hogy ha mi utazunk vhova, elfoglalunk egy egesz fulket a vonaton... :) Regi szep idok... hehhe! :) Volt olyan maniank, pl. hogy szendvicset nem voltunk hajlandoak enni, mert mindenki epp ott talalta ki hogy mit akar enni... de anyukamon nem lehett kifogni, szepen felszeletelt mindent, sajtot, paprikat, stb. es ugy hozta a vonatutra, gondolhatjatok mi volt ott amikor nekilattunk falatozni mind a 4 gyerek... :) De tok mokas volt, mindig orszag-varosoztunk meg barchobaztunk meg ilyenek. En tok imadtam vonatozni meg utazni :) Bocsi a hosszas nosztalgiazasert, csak szep emlekeket ideztel fel bennem! :)

zetus8
 
 


Engem sem az zavar hogy mindig mellettem van, sőt szeretem. Csak az, hogy ezeket a pakolnék, jövök-megyek szituációkat végigüvöltené, ha nem venném fel vagy fognám meg a kezét és mennénk mindenhova együtt. Csak így minden 1 perces dolog félórás lesz. De Ő is szépen játszik ha ott vagyok. A mosogatással semmi gondom, mert akkor én egy helyben vagyok, Ő játszik. Olvasni vagy netezni is tudok mellette, lényeg a póráztávolság. Zuhanyozni mi is mindig együtt megyünk, ahogy Wc-re is. Nagyon romantikus ahogy ül közben az ölembe. :?

Nálunk a pelenkázással általában nincs gond, de ami azt megelőzi. Húúú, mostanában új szokása hogy iszonyúan félti a kakáját. Ha látom, hogy túl van rajta és megkérdezem, azonnal heves nem-nem-nem be kezd és menekül. :lol: . Sőt, ha nem tudom hogy kaksizott, csak azt látom hogy nem jön ha hívom, akkor is tudom hogy tele a pelus.

Doo, nem hiszem hogy ez még az igazi dackorszak. Szerintem már ilyenkor rendesen gyakorolják a nemet, de nekem nincsenek illúzióim, hogy nem lesz még ennél sokkal rosszabb a helyzet. :?
Vendég
 


Bea ezt még asszem nem írtam, természetesen felcsigáztál. :lol: :wink:

Azért az durva, hogy jön le a festék a szandiról. :evil:
Vendég
 

 
 

Etus, Akkor tali B.csabán? :wink: Számomra csak ennyi a vállalható távolság.

Te tényleg nagyon rugalmas és pörgős vagy. Én a flével is beérném. Én utálom az előre nem megtervezett, rohangálós napokat. És a vonatot meg pláne, pedig mi is sokat vonatoztunk. Ebből látszik, hogy Te nagyon pozitív vagy mert sokmindent tudsz a jó oldaláról látni.
Vendég
 


Hajni: annyira erett Hanga, teljesen odavagyok erte! :) Tok jo anyos leszek, hidd el! :):):) Edes hogy olyan sok mindent mond mar, a "tumi" a kedvencem... :):) MEg ez is azt jelzi, hogy kis okos, hogy mar most felfogja hogy o vmit produkal a pelusba, te meg el akarod tole venni... :)

bekescsabai taliban benne vagyok, bar miota bezartak a Marvany cukraszdat (jo par eve) Bekescsaba mar nem az igazi... :evil: :lol:

zetus8
 
 


Bezárták a Márványt? Miket tudok meg itt. Nem baj, mert akkor átjöttök velem Gyulára a Százéves cukrászdába.

Etus, én imádom gyerekem és elfogult is vagyok vele, de azt még nem sikerült eddig érettnek és cukinak találnom, ahogy a földön fetrengve és rúgkapálva tiltakozik a peluscsere ellen. :roll: Az a fura, hogy amint felharcolom a pelenkázóra ott megadja magát és újra semmi gond.

Hát azt megköszönöm ha jó anyós leszel. Ha már hülye Anyja van, legalább legyen egy jó anyósa. :lol:
Vendég
 


Eltaláltam Marcit, hurrrrrrráááááááá!!! :lol: :lol:

Évi, Miskolcon a Tégelbe vettük. Most minden lábbelit árából lejön 8% . Siesta, Marci és Linea márkákból lehetett választani. Árban majdnem mindegyik ugyanaz volt. Na ezt jól kiveséztem, végülis csak azt kérdezted hol vettem :? :wink:

Etus tényleg szuper bevállalós, vagány anyuka! Nem ő a legfiatalabb köztünk? Talán ezért, én már megálllapodott rigolyás vénasszony vagyok :cry: Azért akinek 3 tesója van, tényleg nem árt vagánynak lenni!

Rozi azért nem ennyire csimpi, inkább olyan menőkés tipus. Reggel megfogja a kezem, mondja, hogy tátá, odavezet a szandijához mutatja, hogy tegyem a lábára + megfogja a papucsomat és azt is mutogatja, hogy vegyem fel. Ez azt jelenti indulás!!! A nem már neki is szókincse !!! Nagyon is tudja használni!

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Tegnap bent voltunk egész nap a nagy meleg miatt és amikor Rozi felébredt a délutáni alvásából mondom neki, hogy majd mindjárt megyünk tátá. Erre sírva fakadt, de olyan bömbölősen annyira drága volt, majd megzabáltam. Nem tudtam először, hogy mitől sír, azt hittem rosszul ébredt, rosszat álmodott vagy mittudomén. Erre elindultunk a bejárati ajtó felé, meglátta a szandiját és egyből jókedve lett. Tehát mindent megértett abból amit mondtam kivéve a MAJD MINDJÁRT szavakat.

Vicuska, szerintem is elképzelhető, hogy van összefüggés az ottalvás és csimpizés között. De Lotti úgy gondolom könnyen túllesz ezen, majd meggyőzödik róla, hogy az anyukája nem megy el tőle!

Hajni hallottam már olyat, hogy a gyerekek nem akarják elengedni a kakijukat. Úgy érzik ez az övék és szorongást kelt bennük, hogy elveszik tőlük. Vagy valami ilyesmi :wink:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


szisztok!egykezesen írok mert a kisasszony az ölembe ül és ölelget és mondja szere....tegnap megint altatnom-ringatnom kellett este,hogy elaludjon.ja és tegnap a drága anyós elszólta magát,hogy krokodil könnyekkel sírt utánam aznap este :evil: direkt mondtam neki,hogyha sír azonnal szóljon+2szer hívtam és azt mondta minden rendben :evil: nem komplett.Ő az a ki ha én nem tipus,nehogy már ő ne tudjon a gyerekkel bánni.....Máskor biztos nem lesz rá gondja,mert egy jó darabig nem alszik ott Lotti!!!

Ez a nagy meleg már enyhén szólva unalmas-semmit nem lehet ilyenkor csinálni.

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, és bírtad szó nélkül? Hú, még így olvasva is kiakadtam, hogy letagadta. De durva.

Bea, ha ragaszkodik, ha nem a kaki nem marad az övé. :lol: Szegény, most szorongást okozok neki azzal, hogy elveszem?

Rozi is ilyen csavargós csajszi?
Vendég
 


Bea, a cipőt ugyan én kérdeztem, nem Évi, de hátha Évi is leruccan Győrből Miskolcra egy cipőért. :wink: :lol:
Köszönöm!!! Azt hiszem, a közeljövőben benézünk Miskolcra cipővásárlás ügyében.

Édes lehet Rozi, ahogy megy a cipőkért!!! :D
Tátá-t Blanka is mondja, ha menni akar, de Ő csak odamegy az ajtóhoz és követelőzik. Mondogatja, hogy tátá, tátá, hinta, hinta (már a H hangot is mondja, nemcsak inta). Olyan meggyőzően tudja követelni a hintát, mintha imádná, de 1-2 percnél többet nem bír már ki benne.
Kivéve ha éppen elmondjuk ezt valakinek, aki hintáztatni akarja Blankát, akkor biztos hogy sokkal tovább marad a hintában. :shock: :lol:
Nem-et Blanka is mond, de inkább mem-nek hangzik.
De egyébként nem nagyon bővül a szókincse, hiába olvastat velünk annyi mondókát.

Vicuska, hát ez igazán nem volt szép anyósodtól, hogy eltitkolta hogy Lotti sírt utánad! :twisted:

Szilvi, milyen volt Békéscsabán? Vagy nemcsak hétvégére mentetek, hanem hosszabb időre? Lehet, rosszul emlékszem....
mary74
 
 


Először is: úgy örültem, hogy annyit írtok a cípőkről. Ui elvesztettem a Marci kis szandikáját a strandon és itt kellett neki újat venni. Mivel minden nap írtok a cipőkről, én is mindig morfondírozom a dolgon. És megkérdeztem Anyu barátnőjét, aki több unokás nagyi és szintén itt nyaral, hogy jó-e a szandi,amit itt vettem. Hát mondta, hogy szte sem a legjobb választás,mert nem tartja rendesen a bokáját. És tegnap vettünk ezért újat, ez már tutti tartja a bokáját. Most lesem, hogy nehogy feltörje, mert zoknit nem nagyon lehet húzni. Szóval köszi mindenkinek. :wink:

Hajni, én nyugodt lennénk a helyedben, mi a Marcival állandóan sok helyen alszunk, mert ilyen volt, ilyen most is az életem. Most majd egy hónapig Spanyolo., utána Balcsi, remélem szeptemberig, előtte is sokat voltunk Balcsin, Nagykanzsán, stb. Én viszont, ha nem Budapesten, az első számú otthonunkban vagyunk, akkor jobban szeretek vele aludni. Hogy miért? Hááát, én nyugodtabb vagyok így, meg a többi ágy utazóságy, így mindig az a parám, hogy kicsi neki. Persze, korábban soha nem voltam majd egy hónapig Spanyolo-ban, de sok "otthonom" volt :wink:

Marci is rengeteget kakil, átlag 3, de akár 5-ig felmegy. Néha hígabb, néha krémes. A kajától függ. Gyümi meghajta.

elküldöm
kpetro78
 
 


Hajni, az új helyeken minden nagyon-nagyon érdekes, ezért is könnyen fog menni :lol:

Mia, Emma olyan szép kislány, kicsit irigykedek is :lol: Meg Blankára, meg Hajni, meg Rozira és meg Lottira is :lol: Marci szülinapot a napján tartjuk, lenn Balcsin. Szűk család, szűk barái kör, azaz leszünk egy csomóan. Töröm a fejem, hogy legyen, de még nincs tutti megoldás. Tortát anyósom készít, ő nagy mester ebben. Joghurt torta lesz, azt ehet, és mindenki imádja. AJándék ötletem nincs. Valami mászóka féle, belebújós lenne jó, amiről nem tud nagyot esni, de nem tudom mi. Hopp, eszembe jutott vm, lehet a Pikleréket megkérdem :lol:

Még egy kérdés: nem gáz, hogy a Marci semmit nem mond és egyáltalán nem is nagyon érdekli, amiket én mondok. Ma is pl mutatom neki a fürdőben, hogy ez a kacsa, meg azt mondja háp-háp, erre hátat fordított és rágni kezdett egy flakont :roll: Ja, és mindig nem mutat. Vagy a járni tanulás miatt van?
kpetro78
 
 


Hangára irigykedem :lol: És Vikire is, olyan régen láttam képet (emailben nem kaphatok?)
kpetro78
 
 


Hangára irigykedem :lol: És Vikire is, olyan régen láttam képet (emailben nem kaphatok?)
kpetro78
 
 


Na alszik a kisasszony!Bírtam szó nélkül de NAGYON megjegyeztem.Amúgy is egy idióta,már bocs de néha a hócipőm tele van vele :? Tegnap még azt is elkezdte ecsetelni,hogy tudja miért nem tudjuk mi eladni a lakást..mert a sors így akarja. egy házzal arrébb lakik az anyukája és majd azt az ő pici fia fogja megváltani!Na azt már nem,ha mindjárt válnom kell is akkor sem megyek oda!!!!Még így is az agyamra megy,nemhogy a szomszéd házból :shock: :shock: :shock:

Ez egy más téma:olyan büszke vagyok és most kivételesen nem a lányomra!A keresztfiamat egy labdarúgó mérkőzésen kiválsztották a megyéből egyedüliként és 3napos ilyen felmérésre és további esetleges országos vállogatott ifi képzésre ment Tiszaújvárosba.14 lesz de kb 10éve foci őrült és arra"gyúr",hogy híres focista legyen!!!Nagyon szorítok neki!!!!Meg amúgy is amikor kicsi volt azt mondta ha híres és sok pénze lesz olyan nyaralót vesz nekem...

Szandál:szerintem mezitláb majd mindegyik egy kicsit dörzsöli a lábacskájukat!

Zetus:örülök,hogy jobb kedvre derítettelek!De miért is voltál rossz paszban?

Kpetro:Nem semmi utazgatás...A férjed is veletek megy?Ki dolgozik akkor? :lol: :lol:

KépKép
vicuska
 
 


Vicus, nyugi Petya dolgozik :lol: Nagykaizsa felé, ország dél-nyugati része, sokaknak van kis nyaralójuk a Balcsi, és sok ksigyerekes család tölti a nyarat a Balcsin. Anyukák, akik még nem dolgoznak kiköltöznek június közepe felé. Ez nagyon régóta így van (szocializmus óta), nekem már tök természetes, illetve nem számít utazásnak. Petya nagykanizsai, mint én is, ő ott nőtt fel. Berekben. :lol: És szeretné, ha a fia is így nőne fel. Ha visszamegyek dolgozni, akkor a nagyiknál lesz lenn :lol:
kpetro78
 
 


Mi nem nagyon rajongunk fővárosunkért, hacsak tehetjük, akkár csak egy-egy napra, de eljövünk.
kpetro78
 
 


Hajni: ugy van ahogy Bea irta, a kaki az egy olyan dolog Hanganak, amit O csinalt, es tok "buszke" ra, es "faj" neki, hogy ha elveszik tole... azert irtam, hogy tok erett szerintem, mert ez akkor szokott jelentkezni, amikor vki elkezdi hasznalni a bilit, ugy 2 es fel, 3 eves kor korul!

Vicuska: nem akarom vedeni az anyosodat, de lehet hogy csak azert nem mondta, mert ugy gondolta, hogy par perc siras utan majd megnyugszik, es tok jol fogja magat erezni, ami valoszinuleg igy is lett... ha nem hagyta volna abba a sirast, azert biztos hivott volna... mondjuk az nem tetszik, es nem is toleralnam hogy nem mondott igazat, mert megmondhatta volna, hogy nezd, par percet sirt, de aztan hamar megnyugodott, es jokedvu volt, ezert nem hivtalak... en annyira utalom amikor valaki hazudik... vagy csak feligazsagokat mond... vagy fullent... vagy akarmit... ilyen tudok lenni tole: :twisted: :twisted: :)
En sem birnek anyos mellett lakni...
Nem tudom mi bajom volt tegnap, biztos a meleg miatt, de nem volt jo kedvem... :( Meg tok almos voltam, es akartam picit aludni delelott amikor Bercel aludt, erre felorankent felkelt, ivott, es aludt tovabb, de nekem be kellett hozza menni odaadni a cumisuveget, vagy ujra vizet rakni stb. igy 3szor voltam ugy, hogy eppen elaludtam volna de kelhettem fel, es ettol tok frusztralt lettem! De ma mar jobb a kedvem :)

Kata: akkor ti is mobil-csalad vagytok, maszkaltok ide-oda... :):)

Kerdes: mennyit isznak a manoitok?????????? En kezdek aggodni... :roll: :oops: Bercel tegnap naokozben megivott 2 liter vizet (!!!!) ejszaka meg fel litert... ez szerintem mar koros... ha jol emlekszem a cukorbetegseg egyik jele hogy vki skat iszik... :roll: vagy csak megint para-anya vagyok??????????? Az a "bajom", hogy nem most kezdte ezt, hogy sokat iszik, a nagy melegben, hanem mar elotte is sokat ivott amikor huvos volt (mondjuk akkor "csak 1 litert ivott napkozben, plusz meg ejjel 2-3 decit) NYugtassatok meg, hogy mas gyerek is vedeli a vizet/folyadekot... :roll:

Kata: en is eltalaltam hogy melyik Marci a kepen, csak elfelejtettem irni... :):) :oops:

zetus8
 
 


Etus, csak azért írom mert kérdezted, nem azérthogy paráztassalak. Hangi, 2x 260 ml. tápszert iszik és max. másfél deci víz. most kicsit többet. De ezt sem hiszem hogy normális. Szerintem vizből ihatna többet. Ha üdítőt adnék neki, azt addig inná amíg van az üvegben, meg még lehet hogy tovább is.

Köszi, hogy megvilágításba helyeztétek nekem a hisztit. Most majd ezt mondogatom magamnak, mikor épp toporzékol miatta. :lol:

Etus, ugye nem azért véded Vicuska anyósát mert Te is fiús Anya vagy és szolidálsz? :wink: :lol: Számomra nincs mentség a hazugságra.

A hétvégén én is kiakadtam, mert állandóan produkáltatták szegényt és már a végén mikor 100adszor tették fel neki ugyanazt a kérdést, mert akkor épp nem akart rá válaszolni, már csak annyit mondtam: "szegény, itt aztán nincs lazsálás" :oops:

Kata, Neked legyen igazad és élvezze a változatosságot. Napközben szereti ha máshol vagyunk attól nem félek, csak az alvástól.

Ági, Doo???

Etus, jó kis recepteket írtál.

Vicuska, gratulálok a keresztfiadnak! ez tényleg nagy dolog. Ő a nővéred fia?
Vendég
 


ezt akartam írni: köszi, hogy más megvilágításba...
Vendég
 


vicuska: anyósod valóban egy idióta!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: sztem ne álld meg szó nélkül, mert ez ultra gáz. de nem baj h vársz, amíg lehiggadnak a kedélyek. csak értse meg h ettől nem ő lesz jobb nagymama, meg nem is veled tol ki, sőt nem is ezzel segít neked (ezeket tippelném h ilyesmit gondolhat), hanem Lottival szúr ki, de nem kicsit!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: én asszem, ilyen nagyihoz akkor engedném legközelebb a gyerekemet, amikor már beszélni tud és ha felhívom őket, oda tud jönni a telefonhoz!! :roll:

Emma valóban gyönyörűséges! babamodell :D

kata, azért ám! majdnem megsértődtem h ránk nem irigykedsz! :roll: :oops: de jóvá tetted h végül kétszer is elküldted Viki nevét :wink: :lol: 8) bocsi, mostanában lusti voltam és senkinek nem küldtem mailt, majd összestedem magam, ígérem... :roll: :oops: ami késik, nem múlik... :wink:
én nem találtam el Marcit :roll: :oops: azért remélem, a következő kvízben még lesz esélyem nyerni! vagy ez nem ilyen potszerzős társasjáték? :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) vmi főnyreményt nem írsz ki, kata? :wink:

ja, helen doronra akartam még írni. most olvasgattam a júniusi kismamát és abban volt egy frappáns közmondás a mostanság elharapózó agyon-fejlesztésekről: attól a fű nem nő gyorsabban, ha húzzák!! :lol: maximálisan egyetértek! nem hinném h még egy anynyelvét is épp csak tanulni kezdő gyereknek máris idegennyelvet kellene súlykolni a fejébe! kivéve persze, ha kétnyelvű a család. de az meg nem súlykolás, hanem a gyerek természetes nyelvi környezete - ezzel együtt a kétnyelvű babák is általában később kezdenek beszélni, asszem belátható módon.
Vendég
 


Hajni: azert probaltam csak vedeni picit Vicuska anyosat, mert en sokszor olyan ize vagy az enyemmel, es igy probaltam kicsit kompenzalni... :oops: :lol:

Magamhoz kepest meg "koran" van, de megyek aludni, mert nemreg ertunk haza a Janos Korhazbol, teljesen kivagyok... Bercel este fogocskazott az apjaval, es olyan szerencsetlenul esett a jarolapon, hogy szerintem kitekeredett a bokaja-nagylabujja, meg a terdet is jol megcsapta, es azota nem tud raallni, osszecsuklik, nem megy... :(:(:( Ugy sajnaltam szegenykemet, annyira de annyira sirt, en is bogtem vele persze... :oops: :( Bevittuk az ugyeletre, megrontgeneztek, szerencsere "csak" zuzodas, pihentessuk, borogassuk, ha 3 nap mulva se all ra, akkor vigyuk vissza... hat remeljuk a legjobbakat... pont nem olyan regen szegeny Hanga... :(

zetus8
 
 


sziasztok

Emma kb 3dl vizet iszik meg mellé még szopik reggel,délben,este,meg éjszaka ahányszor fenn van,ez nem tudom elég-e de ennyi. :roll: :roll:

Olyan ügyes volt,ma volt a garanciális bejárás a lakásra,hogy mit kell kijavittani,délelött föztem utána meg pakoltam,és végig rendesen viselkedett jött velem mindehova és talált valami játékot,ha mondtam neki megyünk a másik szobába,már ment is,igy jártunk oda vissza,a bejárati ajtó elött Emma is nagyon szeret üldögélni várja,hogy mikor megyünk,ebbe a dög melegbe,meg nem is nagyon tudunk kimenni,csak délután 5 fele,és akkor annyira örül. :D :D

Hajni hogy haladsz a pakolással?

Doo Vikiről én is szeretnék képet :oops: :oops:
mia2007
 
 


Nagyon sajnálom Bercel lábát :( :( remélem hamar rendbe jön.
mia2007
 
 


Etus, annyira együttérzek Veletek!!! Nagyon sajnálom Bercelt. Hanga több mint egy hétig nem állt rá, szóval, ha 3 nap múlva sem fog, ne ijedj meg. Persze vidd vissza, az a biztos, de egy húzódás is sokáig fájhat. Sok puszi Nektek!!!

Ja, a a főorvos, akihez végül maszekon elvittük, hosszasan ecsetelte, hogy ilyen kicsi gyereknek mennyire káros a röntgen és nincs is diagnózis értéke, mivel még nem fejződött be a csontosodás.
Vendég
 


Mia, pakolás: már nincs több üres dobozom, de a lakás még mindig olyan mintha semmit nem csomagoltam volna el. Az ellenségemnek sem kívánom ezt a hetet. Na jó, annak mégis. :lol:

Rendes kiscsaj ez az Emma. :wink:
Vendég
 


De miylen jó lesz amikor már végzel :D :D
Hogy haladtok a felújitással?
mia2007
 
 


Ami rajtunk múlik azzal jól, a burkolás csigalassú. De most ezzel nem is akarom felhergelni magam, majd csak kész lesz.
Vendég
 


hello, jöttem csetelni! remélem, még lesz kivel :wink: :lol:
Vendég
 


Én vagyok csak ugrálok, keresgélek óriáslabdát a neten. Mármint az oldalak közt ugrálok. :wink:
Vendég
 


jaj, etus ne má! szegény Bercel!!! :cry: :cry: :cry: mi is sok-sok gyógypuszit küldünk neki!!! bakker h balesetek nélkül nem lehet felnőni :roll: :x

ja mia, múltkor te írtad: nemtom, túltetted-e már magad a dolgon h Emma legurult, de lehet h olvastad (bár talán a régebbibe írtam még) h Viki is lepottyant - hm, már 4.5 hósan, mellőlem. az én hibám volt, mert kívül volt és már tudott forogni, de fáradt voltam és az az oldali cici jött és vhogy nem gondoltam h majd legurigázik mellőlem :oops: :oops: és aztán rengetegszer "lemászott" álmában - idézőjelesen írom, de végülis szó szerint értendő... :roll: egyszerűen nem tudtam mit tenni. abban az időben a 200x140-es ágy is kicsinek bizonyult neki... :shock: :shock:
Vendég
 


Viki buksiját is megröntgenezték anno, a gurulás miatt. akkor is én is azt gondoltam, felesleges, de hát biztos, ami biztos és hát nem én kértem, az orovos gondolta így. én remélem h ez nem okoz semmi komoly gondot... :roll: hajni, én akkor is, amikor ti voltatok ott, de most is tisztára kivagyok ezen a dokitok szövegén!!! sztem olyan ultra szemétség ilyeneket mondani, amikor vmit már nem lehet visszacsinálni!! mi a túróért nem az illetékes kollégának címzi?! :roll: :shock: :evil: de nem? :evil:
Vendég
 


Ja, tényleg már akkor is leírtam, bocs az ismétlésért. :oops: Akkor rossz volt hallani, de annyiból nem bánom hogy eztán nem hagyom mindenért megröngenezni. Vagy mittom én. Hogyan bíráljam felül az orvos döntését? Ha azt mondja, csak így tudja megmondani van-e baja, akkor úgysem tiltom meg.
Vendég
 


én azt gondolom h egy csomó dolog nem egyértelműen jó v rossz. közhelyes, de valóban sokszor csak a kockázatok és előnyök mérlegelésével lehet meghozni a legjobb döntést. de ezt meg csak az orvos tudja megtenni. nyilván, aki rtg-t javasol, az amellett fog érvelni.
Vendég
 


Jaj Hangi is annyit forgolódik álmában. Neki meg nagyon kicsi az ágya. Lassan le kell cserélnünk.

Apukám ma jól kitolt elünk. Délelőtt Ő volt hangával 2 óra hosszát és gondolom nyekkent egyet, erre úgy döntött álmos és lerakta fél 11kor aludni. :shock: Pedig már mondtam neki, hogy már csak ebéd után alszik, és NE tegye le, mert felborul a napja. Na, Ő aztán sok beleszólást nem tűr, lefektette, így életem már fél 12-kor túl volt az alvásán. Ezután muszáj volt délután is letennem, mert a 9 órai alvás, extra késő lett volna. Végeredmény fél 11 kor aludt el. Pedig nála az este 9 stabil időpont normális esetben. De ha elmondanám Neki, tuti megsértődne, hogy Ő aztán mindent jól csinált. :twisted:
Vendég
 


na, még örülhetsz h f11kor elaludt... :roll: enyém egyik nap f12kor aludt el :shock: :shock: tegnap meg f7kor beájult :shock: majd egy óra múlva felébredt, 10 perc megszakítással 3 óra hosszat szopizott :shock: :roll: , majd felébredt :!: na akkor gondoltam, most már lesz, ami lesz, megvacsizom, fogat mosok, stb. úgyh 12kor együtt mentünk tentizni :roll: de ezt már olyan abnormálisnak érzem :oops: de bakker nem tudok mit csinálni! mondjuk sztem tegnap nagyon melege is lehetett. át is öltöztettem éjjel rövidujjúba.
Vendég
 


milyen nagyobb ágyat fogtok neki venni? még rácsosat? sztem nekünk is kellene majd vmi, de rendes, rácsnélküli ágyat sztem neki még nem lehet. szélesebb kiságyat meg nem szeretnék, az sztem már hülyeség lenne v nem? hát végülis tesóka még használhatná... :wink: :roll:
Vendég
 


Orvos: sajnos rá vagyunk kényszerítve hogy elgogadjuk a döntésüket, mert nincs akkora tudás a birtokomban amivel felülbírálhatnám.
Vendég
 


Hú, olyan jó kis ágyat láttam. Rácsos de nem olyan magas mint a kiságyé és méretben is akkora mint egy gyerekágy.

folyt köv.
Vendég
 


én ezért szoktam mindennek utánaolvasni, meg több mindenkit megkérdezni (ld allergia, szemészet), csakh egy balesetkor v egyéb sürgősségi teendő idején az ember nem mondhatja h kérek egy kis gondolkodási időt, amíg átfutom a netes doktorok hsz-eit. :roll: :shock:
Vendég
 


na, ágy téma érdekel. légyszi, bővebben!! rács leszerelhető majdan? azt se bánnám, ha nem túl magas a rács és szükség esetén ő is ki tudna mászni belőle - csak nem álmában :roll: :wink:

mia, aludni tértél?

én szállást keresnék a neten vmi balaton közelit. de vhogy minden tele van ilyen wellness meg spa hotelekkel, amire nekünk semmi szükségünk... normális, mezei panziók már nincsenek is?! :roll: :shock:
Vendég
 


Ágy: a rács nem emlékszem hogy leszerelhető-e, de szerintem igen. A lábánál pedig nincs rács, ott le tud mászni, de nem akkora hogy ki tudjon esni. Nekem tetszett, szerintem ha elrendeződtünk, veszünk neki.

Balcsi :D , mikor mennétek? Hát igen már csak a Wellnes szálló a divat.
Vendég
 


Még az alvásról akartam, hogy akinél ennyire beállt az alvás mint Hangánál, neki késő. Kézben kellett elringatnom, mert olyan nehezen tudott elaludni. Igazából, mérges voltam, hogy ilyen önfejű, mármint Apukám.
Vendég
 


Ez a három órás szopi már tényleg kicsit keményen hangzik. Én még anno, 1-1 órákat szoptattam, de már mindenem elzsibbadt a végére.
Vendég
 


megértelek alvás ügyben. bosszantó h sokan kibicként okoskodnak. ez engem is mindig nagyon felidegesít: nem neki kell utána a következményekkel megbirkózni... :evil:

nekem az a bajom h Vikinél is egy időre beáll, aztán amikor változik a bioritmusa, akkor felborul a rend - de nagyon!! és totál tehetetlennek érzem magam ilyenkor... :roll: tehát nekünk nem megy ez a hopp- elhagyjuk az egyik alvást dolog... :? :shock: persze, elhagyjuk, csak hónapokig tartó küzdelem árán... :roll:

na, még etus: sztem is lazán tudod csinálni a dolgokat és ez nekem is tetszik. de aki igazán bevállalós, az etus anyukája!!! :shock: :lol: :lol: ikrekkel, plusz még egy gyerekkel végigvonatozni-kirándulni a országot. hát le a kalappal!!! :shock: :D biztos nagy hippi szüleid vannak etus, mi? :wink: :lol: nagyon lazák, de jól tették!
én is szerettem volna laza-anya lenni, de hát Viki közbeszólt :roll: :lol: tök elterveztem h majd jövök-megyek vele ide-oda - de hát egy folyton üvöltő-mindig cciző bébivel kinek van kedve jönni-menni?! :shock:
na de ami késik, nem múlik!!! úgyh margitszigetezésből ki ne hagyjatok ám!!!!

kata, mikor ünnepeltek?
Vendég
 


Viki nem kispályás! ma is egy órát szopizott - vagyis hát cumizott rajtam, félalvó állapotban délben. de nem is az a rossz h ilyen sokáig cummog, hanem az, ha az a vége h FELÉBRED!!! :shock: :x :x na, attól naggggyon kész vagyok! :evil:
ma mondjuk édes volt: úgy lett vége a dolognak h apja jött haza, és hallottuk a kapucsengő pittyenését, ahogy beütötte a kódot. erre félig kinyitotta a szemét és még félkómásan azt mondta h APA! :D :D édes, okos, Tündérlány! jaj én úgy örülök h már ilyen nagykislány és olllllyan, de olyan büszke vagyok RÁ! :D :D :D nem csak ezért :lol: hanem mindenért. :D
Vendég
 


na megyek tentizni, nagyon elszaladt az idő.
reggelre kérem a javaslatokat h ki tud jó kis panziót a balatonnál. déli part, nem-wellness szálló lehetőleg, de egye-fene gyerekpancsolója lehet :wink: :lol:
Vendég
 


Gondolom Apa is elolvad ilyenkor. Minden szó aranyos tőlük, de a legjobb mikor először szólítanak meg minket, nem?
Vendég
 


reggelre :shock: ? ha elküldöd a többiek számát én felcsörgetem őket hogy keressenek panziókat.

Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: