Új privát üzeneted érkezett!

Ildi! Ajánlok egy gyors és ingyenes terhességi tesztet. Nézd meg, hogy könnyen elérhető-e a méhszájad és milyen keménységű és zárt-e. Ha nehezen éred el és zárt, az jó jel. Ha könnyen és nyílik, a mensi valószínűbb.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Azért hogy szépen osztódjanak meg hogy többen legyenek mert 22-nél több lett volna várható csak történt valami amiről még nem beszéhetek.
Vendég
 


Elnézést, de én azt hittem, ez rengeteg. Akkor nagyon drukkolok, és remélem, amiről nem beszélsz, az a jövőt nem befolyásolja hátrányosan.

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Egyébként mi lehet az, amiről az egész világ szeme láttára nem lehet beszélni???????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként egy kicsit sem lennék meglepve, ha ebben a hónapban mindenkinek összejönne! :D :D :D :D :D :D

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
majd elmondom csak most még én se tudom elvileg :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
Remélem csak jó híred van!!!!

Ildikó!
Tényleg nagyon babásnak tűnsz! Én a helyedben azonnal kérnék egy időpontot az orvosomhoz! Nem feltétlenül jelent rosszat egy kis pecsételés. Lehet, hogy a beágyazódásnál az embrió egy anyai eret ért. Nagyon izgulok érted!

Zora!
Mi van Veled? Fáj még a hasad?

Én is úgy érzem, hogy 2 hónapon belül mindannyian babások leszünk! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok Lányok!


REmélem a megérzésetek bejön és most már babások leszünk!

Panda! Nekem kilukad az opldalam, olyan kíváncsi vagyok! Mikor is telcsizel??? Nagyon várom a híreket! :shock:

Nekem ma 36,9 a hőm , tegnap is ennyi volt, de már érzem, hogy rendesen meg fog jönni. DE hát ezt tudtam is és nem ér váratlanul csak a következő hónapban ne így legyen.
Képzeljétek nálunk a rokonságban, akinek hasonló korú babája van , mint nekem az egyik tegnap szült, a másik meg most terhes, egy harmadik meg kb 1 hónapja született. Már csak nekem kéne összehözni azt a babaát. Ja és mindnek az első kisfiú, a második kislány, bár még a pocaklakósat nem tudjuk.
Kicsit szar érzés. Mostmár teljesen tudom mit érezhetett a barátnőm, amikor én bejelentettem nekik, hogy nálunk baba lesz és tök véletlenül sikerült, ők meg már akkor tök régóta akcióztak.

Ildi! Csinálj egy tesztet, aztán, ha pozitív irány a doki!!! Nagyon szorítok!

Éva! Balázska fütyköse megjavult már? Azaz meggyógyult?

Lányok! mindenki aki ovu után van annak sok-sok drukk!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Végre meggyógyult a B.net :wink:
már regisztráltam a másikon, de az nagyon nem szimpi, már megszoktam 5 év alatt, hogy ide írogatok :)

Pandácska!

Nagyon szurkoltam én is Neked, és sajnálattal olvasom, hogy rosszul voltál :(
remélem, már sokkal jobban vagy, és készülsz a NAGY TALÁLKOZÁSRA :)

Ildikó!

Szerintem is kezdd el az Utrot! ja, és tesztelj :) :) :)
egyébként, ha visszaolvasol, én is vérezgettem, tutira is vettem, hogy meg fog jönni...aztán mégis két csíkom lett :) :) :)

most nagyon bízom az Utroban, remélem, tényleg CSODÁT tesz velem, és jövő ilyenkor lesz egy négyhónapos üvöltő csomagom :)


Mo!

Örülök, hogy újra itt vagy! :)

Ind!

Tényleg lehet ebből a görbéből bármi, kívánom Neked, hogy legyen is :)

Krisz!
Nálad mi újság??? :)

Éva!

Látom, most kezdtél új ciklust...küldöm a ++++++++++++++++++++, hogy még ebben a hónapban sikerüljön Neked is! :)

Zora :)

Remélem, már jobban vagy, vigyázz NAGYON Magadra!!!
Tudom, azt szeretnéd, ha minden TÖKÉLETES lenne a fogantatáskor, de ilyen nincs, én már tudom :roll:
sőt: minél jobban félsz, hogy ne pont akkor legyen v.mi nyavalyád, annál valószínűbb, hogy becsap a mennykő :evil:

nálunk a férjem volt beteg a PÉ-kor, következő héten meg én :(
ugyanez történt tavaly augusztusban is, mikor szintén babát gyártottunk :(
bízom benne, hogy a vége ezúttal boldog lesz :) :) :)

Lányok!

Van egy intim kérdésem: a doki azt is mondta, hogy most hanyagoljuk a házaséletet :( ...eddig jól bírtam, de már egyre inkább hiányzik :oops:
én nem hiszem, hogy drasztikusan meg kéne tartóztatni magam a 12. hét végéig, az olyan hosszú idő :shock:
szóval, szerintetek?? :oops:
végülis minden terhességem alatt folytattuk a házaséletet, de hát ott az a két fránya vetélés :(
bár én biztos vagyok benne, hogy nem a sex miatt volt

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila!
Mi is szexeltünk végig, még szülés előtt pár nappal is.
Szerintem óvatosan biztosan nem árt. Nem hiszem, hogy most kezdenétek vad orgiába, meg már biztosan ki vagytok éhezve rá :wink: , így nem hiszem, hogy túl hosszúra sikerülne a menet. :oops:
Szóval szerintem lehet.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Holnap 12.30-ra megyek kettő babáért :D
Vendég
 


Panda! Nagyon szorítunk Neked, hogy minden rendmen menjen!
Annyira boldog vagyok!!!!
Vendég
 


Panda!


Én is nagyon drukkolok!!!
Szerintem egy kis Élet mindenképp létrejön :) :) :)

Krisz!

Köszi a választ :) ennyire még nem vártam az estét :oops:
a páromnak is nagyon hiányzik, de szegény szólni sem mert :oops:
nagyon örül a babának, de meri senkinek elmondani...UH-ra sem jön be velem a 12.hétig.

azért amíg nem jön meg, ne add fel...olyan szép a hőd még mindig :) és ugye, itt az én esetem, élő példának :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Hahó! Látod a vonalzóm???
Vendég
 


Krisz,
Én látom :(
Vendég
 


Sziasztok! Most már azt hszem,közeleg a vég...

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Kiváncsi vagyok mi van Andival!
Krisz ezek szerint teljesen megjött?

Ildikó, nagyon remélem, hogy összejön végre neked, drukkolok. Nem is emlékeztem, hogy nálad is szükség van progipótlásra, de ha kll, akkor hajrá.

Panda, nagyon várom a holnapot! Úgye ez azért nem azt jelenti, hogy csak 2 maradt meg?

Éva! Te is elkezdted a clostit? Érzel olyan hőemelkedést, mint Zorának volt.

Zorának nem is írok semmi, mert nála már úton vannak az ikrek! :lol:

Nekem ma is 36.7 volt a hőm, de már nem érzem a reménysugarakat, a bőröm sem az igazi, de a köv. hónapban tutti belehúzunk. Igazából büszke vagyok mgagamra, hogy nem pocsékoltam el tesztet! Alig bírtam kivárni a 14 DPOt.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok lányok

Én is vagyok egy kicsit, vigyáznom kell a hugom gyerekeire mert szülőin van.

Felteszem a görbémet:

Kép

Visszaolvasok aztán jövök.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Lehet, emlékeztek, hogy kb 2 és fél hónapja meséltem, hogy bejelentkeztem egy új dokihoz Bálint Balázshoz, hogy eldöntsem váltok-e. Köv. péntekre kaptam időpontot, csak 2 és fél hónappal későbbre. Most meg kiderült, hogy szegény dédim pont akkor lesz a gyászmiséje, s bár engem az ilyen hosszú misék nagyon feszélyeznek, oda el kell mennem. Mondhatom le a dokit és kérhetek új időpontot, várhatóan kapok is júliusra. Pedig annyira vártam már, hogy milyen lesz.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Éppen emlegettelek! Hogy érzed, lesz baba?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Nem érzek semmit csak a melleim fájnak de a havim előjelei sem jelentkeznek egyenlőre. De nem merek bizakodni, mert eddig is szép görbéim voltak de baba sehol. Pedig de jó lenne!

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sheila! Ha nincs vérzés, vagy görcs, semmi nem indokolja a szex hiányát. Még a vérellátása is jobb lesz a babának, plusz boldogsághormonok.... :lol: :wink:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ind,
Nem, 6 baba van de azért annyit nem kérek vissza :lol:
Vendég
 


És mi lesz a maradékkal? Mennek fagyiba?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Andi! szédelgés? Fáradság?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


na hová tűnt mindenki?

most kellett jelentkezni vizsgákra, még 6 vagy 7 lesz. már előre rosszul vagyok. most már nem egyedül vizsgázom, hanem a többiekkel együtt, tutti jobban buktatnak, mert itt már nem kérdfezgetik, hogy miért vagyok kedvezményes tanrends.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Szédelgés egyszer volt valamelyik nap, ja és anyósóm valami zsírt sütött kedden, annak a szagától olyan hányingerem lett, hogy öklendezve szaladtam a wc-re szegény kisfiam meg is ilyedt rendesen. De nem merem beleélni magam a terhességbe mert akkor ha megjön nagyon meg fog viselni úgyhogy a pirire számítok. A kisfiammal a teszt csak a havim kimaradása után 5 nappal lett pozitív ugyhogy ha nem jön meg akkor is csak hétfőn fogok tesztelni leghamarabb.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Pandácsdka nagyon örülök, hogy jól sikerült a PÉ leszívás és hogy már holnap mehetsz is a picurokért nagyon jó. Szorítok nagyon hogy minden rendbe menjen.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Pandácsdka nagyon örülök, hogy jól sikerült a PÉ leszívás és hogy már holnap mehetsz is a picurokért nagyon jó. Szorítok nagyon hogy minden rendbe menjen.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


én mostanában, ha hirtelen felállok,elszédülök

KépKép

KépKép
lnd
 
 


már több napja

KépKép

KépKép
lnd
 
 


de ez valószínúleg csak a sok tanulás miatt van, mert a hőm különben nem olyen jó

KépKép

KépKép
lnd
 
 


biztos a kimerültségtől leesik a vérnyomásom

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind,
Majd meglátjuk még nem tudom a többi baba pontos sorsát.

Andrea,
köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Csak szólni akartam, hogy elkönyvelhetem az új ciklusom kezdetét.... ez már nem csak pecsételés....pedig 1 utro-t feltettem a délben, úgy, hogy nem áltatom magam....
Csak tudnám, miért volt magasabb a hőm ma, mint tegnap :roll: Igaz, az 1 szem utro mennyire hatásos? - meddig marad fent a hő tőle?
Most már csak arra gondolok, hogy még van 2 hónap, és a doki kezelésbe vesz :)

Krisz, kár, hogy ebben a hónapban kihagytátok az együttléteket.... a görbéd tökéletes volt! Remélem jövő hónapban is ilyen lesz, annyi különbséggel, hogy + teszttel zárul!!!

Éva, sajnos, a meglepim most nem jön össze, mert valami közbejött és visszamondták a látogatást :( :( :( :( :( :( - annyira sajnálom :cry: :cry: :cry:

puszi
mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


De az is lehet, hogy mégis csak van valaki a pocidban, a nem kell ahoz jó hőgörbe, hogy babás legyél, az enyéim mindig tök jók és mégsem lett belőle baba.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Ind, dobsz te is egy görbét?

Panda, én is nagyon szoritok neked!!!! - de ezt már mondtam :)

KépKépKép
ildiko74
 
 


sajnos túl alacsony a hőm

KépKép

KépKép
lnd
 
 


nem baj....mindenki más hőn működik....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ildikó! máskor is volt, h hamarabb megjött, mint 14. dpo?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind, szerintem nem alacsony a hőd - láttam már ilyen hővel babás görbéket!!! Csak az 5-ik napon nagyon korán van a hőesés. Ha most nem jön össze, amit teljesen nem lehet kizárni, akkor szerintem már nagyon közel állsz a babásodáshoz - ez csak saját vélemény.

csak abban a hónapban mondhatjuk, hogy a 14-ik DPO elött megjött a a mensim, amikor nem volt egyértelmű a pé.... máskor 14 vagy 15 DPO-n volt mensim...

KépKépKép
ildiko74
 
 


a 8. napon esett le, aztán a 10-en
hogy számoltad az 5. et?
de most még nem tarottál a 14-en, nem?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


az ötös a dátum, máj. 5.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Mo, neked is akartam irni - az úgynevezett merényletről van szó.
Csak azért, hogy többet ne rágódj rajta :wink:
Arról van szó, hogy úgy volt, hogy meglátogatnak azok az ismerőseink, akikről már beszéltem neked, és küldeni akartam tőlük szovátai sót - ülőfürdőnek - sajnos, visszamondták a látogatást :cry: :cry:
Nekem azóta vannak ilyen egyértelmű pé-im, amióta azt használom a ciklus első felében..... gondoltam kipróbálhatnátok Évával....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ja, bocs - 5-én esett le, ezért néztem el.
A 8-10 -ik napon tökéletes az esés a beágyazódáshoz...

KépKépKép
ildiko74
 
 


én a tegnap a 10 DPO-n voltam - az is jó lett volna a beágyazódáshoz - ezért is reménykedtem a tegnap, hogy talán attól van a pecsét. De ma már vérzek

KépKépKép
ildiko74
 
 


de csak egyszr éne esnie, nem?

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?