Új privát üzeneted érkezett!

Akkor majd meséld el hogy milyen volt!Még nem hallottam róla. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Bocsi!Laptetőőőőőőőőőőőőőő!
:D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Csináljunk egy rázós bulit!!!!! :D :D Évivel megszervezzük!!! :D Évi?

Kép
szilzi
 
 

 
 

Benó Terveim: Egy édes kis családi ház, sok fűvel és fával az udvarban, persze egy kerti sütőgetővel, ha jöttök GY.-kával!
Két éven belül teherbe esni és szülni.
Gyermekeink neve szerintünk: Gábor vagy Zsuzsanna. Királyfim üzeni hatalmas fantáziánk van!!!!!!!!!
:D :D :D
Kedvenc kajám:töltött káposzta. Meg minden! Ja kivéve a sárgadinnye mert azt útálom!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Mindenképp mesélek, nem is bírnám ki, hogy ne mondjam el! :D

Kép
szilzi
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szia Flóra!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ma csak ilyen későn jutottam ide. Még vissza sem olvastam.

Kép
flóra 11
 
 


Én benne vagyok!Koktélozni is szeretek! :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ma le kellett adni az éves szabitervet!!!!!!!!!Kolléganőm 1órán keresztül bámulta mozdulatlanul és addig nem csinált semmit, azt hittem felrúgom!!!!!!!!
Honnan a tökömből tudjam mikor megyek szabira!
Útálok mindent!

Kép
muzsuzska
 
 


Szia Flora!

Hogyhogy ilyen későn?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Ez olyan hülyeség!Honnan tudhatnád előre hogy októberben vagy decemberben mikor akarsz szabira menni.És ha beüt valami és sürgősen szabira van szükséged?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Különben is lombikra tartogatom a szabimat, honnan tudjam mikor lesz peteérésem a hormontabiktól!!!!!!
Azt tudom, hogy a MT-könyv védi a meddőségi kezelésre járó dolgozót és köteles a munkaadó elengedni!!

Kép
muzsuzska
 
 


De nem akarom beharangozni senki ne poénkodjon rajtam!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem tudom mikor kezdjük, most meg kell várni egy normális ciklust.

Kép
muzsuzska
 
 


Szomjas lettem a koktéltól, iszom egy almalevet!

Kép
muzsuzska
 
 


Na elköszönök mert ma vagy megmosom a hajam, vagy kopaszra nyírom!!!! :D :evil: :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Inkább ne nyírd kopaszra! :wink: :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Aki ezt kitalálta az nem volt százas az tuti! :roll:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Évi, ma későn jöttem haza,mert délutáni ügyeletem volt a suliban. Háromnegyed ötre voltam itthon.

Kép
flóra 11
 
 


Ötre meg jött a barátnőm.Most jár fősulira és záródolgozatot ír. Átjött,hogy segítsek neki vele. Hétkor ment el.

Kép
flóra 11
 
 


Az nem lehetett túl jó.És ilyenkor mit csinálsz?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mikor elment a barátnőm gyorsan csináltam egy spagettit vacsira, aztán most vacsiztunk.

Kép
flóra 11
 
 


Közben a fiam bekapcsolta a tévét,volt a széf. Kicsit néztük, de a fiam elaludt.Most itt alszik mellettem.Biztos kimerült.

Kép
flóra 11
 
 


Utálom a délutáni ügyeletet. Teljesen felesleges.

Kép
flóra 11
 
 


Hú,én is álmos vagyok. Azt hiszem bedobom a szundit. Majd később jövök.

Kép
flóra 11
 
 



KépKép
benó
 
 


Benó,köszönjük Gyurikának. Igazán jó dolgok.

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, tegnap megnéztem Gergőt. Csodálatos már most. Annyira fiús! Hihetetlen,hogy már ilyen korán ennyire markáns vonásai vannak! Keménylegényke lesz,meglátod.Tipikus kisfiú!.
A meglepi meg egyszerűen fantasztikus. Nagyon köszike. :D

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu, szörnyen sajnálom,hogy ennyi mindenen kell mostanában átvergődnöd. Erre recept nincs, sajnos. Csak elköltözni onnan,minél hamarabb. Tudom,nincs rá pénzetek.
Viszont jól teszed, hogy nyelsz. Elég,ha most a férjed szólalt fel a pénz miatt. Tudod,sajnos egy menyecske eleve hátrányban van. Az anyós általában elvből utálja a menyét,mert ugye elvette a drága pici fiát. Nem tudom,hogy ez érvényes-e mindenkire,de általában minden fiús anyósra igen. Tehát szerintem ha még meg is szólalnál,az már katasztrófa lenne. Vonulj most vissza,próbálj eljárni otthonról,bárhová. Moziba,vagy csak úgy üzletekbe, nem kell vásárolnod, menj könyvtárba. Keress magadnak valami csoportot kismamáknak. Menj ki a játszótérre,ott ismerkedhetsz anyukákkal.

Kép
flóra 11
 
 


Azonban egy évet nem bírsz ki ebben a helyzetben. Az sok. Attól hamarabb kell lépnetek. De biztosan találtok valami megoldást. :)

Kép
flóra 11
 
 


Lányok,azt hiszem, nemcsak a párom merült ki, hanem én is.Szörnyen fáradt vagyok, aludtam is most kicsit, de fáj a fejem és még mindig álmos vagyok. Az előbb sikerült befjeznem a főzést,hogy holnapra legyen kaja, aztán elmosogattam. Most még van egy kevés dolgom a számítógépen. A párom már alszik.Lassan követem őt.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont van egy jó (remélem) hírem is. Sikerült ma egy ismerősrévén másik munkahelyet szereznem a páromnak. Vagyis holnapmegyünk megbeszélni a dolgokat és ha megfelel,akkor lesz másik munkahelye. Na, ennyit tudtam tenni a páromért. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok szajberbaratnok!

Beno koszonjuk Gyurikanak ezeket az erdekes informaciokat! :D Akkor en matol avokadot esek ezerrel es Apa pedig fuget!Meg jo hogy szereti.Mar 2 fugefat vett.Es mindig nagyon sok gyumolcs van rajta. :wink:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mindjárt itt van május elseje! Szép napot nektek! Hogyhogy nem jött ma még senki? Voltam vérvételen, majd mesélek.

KépKép
benó
 
 


Vagyis eszek.Meg kellene mar tanulni irni! :lol:

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Beno egyszerre irtunk! :D :D :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia, Évi, nem láttalak! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nekem meg nem allitottak majusfat. :(

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Mikor mesz vissza az orvoshoz?

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Hát nekem se! :lol: :lol: :lol: No problem. :lol: :lol:
Képzeld, ma 3 nagyon kedvelt lányommal összeölelkeztünk, úgy búcsúztunk el egymástól, ettünk sütit (hoztam nekik) és sírtunk. Azt mondta az egyik drága, hogy "Nóri néni, ne tessék elmenni!" és magához húzott, mint egy kicsi 5 éves lányka. Hát, én ezt nem bírom. :cry: :cry: :cry: :cry: Mondtam nekik, hogy úgy kell felfogni, hogy milyen jó, hogy egyáltalán találkoztunk egymással, hogy összeismerkedhettünk. :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!
Hogy ez a Gyurika milyen kedves :D Köszönjük :D

Tegnap képzeljétek ledobott a gép az oldalról és nem is engedett vissza! :evil:

Olyan jó tudni, hogy a tanárok könnyei is őszinték. Nekem is volt olyan tanárom akivel megsirattuk az elválást. Nem szertem a búcsúzkodást! :(
Benó mi volt a vérvételen?

Kép
szilzi
 
 


Évi, nekem még soha nem állítottak májusfát! :(

Kép
szilzi
 
 


Szia Szilvi!

Akkor nem vagyok egyedul! :D Vegul is nem nagy dolog. :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Sziasztok

Szép napot...:)

Rövid leszek és tömör, mert ezer dolgom van még mára..
Anyáéknál vagyunk, pár óra múlva a hugom ballag, még csinálnom kell hjidegtálakat,megteriteni, stb...:)
Most voltam tanácsadáson és leszidtak, mert 4 hét alat hiztam 4,5 kg-ot..:P.....LESZAROM!!!!!!!!...:D:D:D
Ha a fiamnak ez kell, akkor ez kell!!!!

Zsuzska:inkább moss hajat, kopaszon sztem nem leszel szép...:)

Flóra:ügyi vagy az új munkahellyel...:)

Benó:Gyurikának puszi a hasznos infókért...:D

Évi és Szilzi:még nekem sem állitottak, sőt kosarat sem kaptam soha.Tavaly még még csak pár napos ismeretségünk volt, most meg azt mondta az édes párom, hogy már asszony vagyok...:)
Hát ezt elszúrtam....kellett nekem az anyakönyvvezetőnél igent mondanom....:):P:P:P

Na tényleg menek...

Szép napot...:)

Cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


En csak 2 tanar miatt sajnaltam hogy vege a sulinak a tori -o az ofom is volt -es a biologia tanarneni miatt.Nagyon szerettem oket! :D

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Szia Tancsu!

Szerintem egy napra visszaminosithetne a ferjecsked lannya! :wink:

A kilok meg majd lemennek!Kit erdekel! :D
Ne dolgozd agyon magad!Pihenned is kell! :!:

Puszi mindkettotoknek!

Kép
Kép
eynoyin
 
 


Tessék, még ez is! Most mondjam le az esküvőt, hátha jövőre állít nekem valaki májusfát???? :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?