Új privát üzeneted érkezett!

Ez nem igazság, én is szeretnék telefonálni az illetékeseknek és megkérdezni, mi a helyzet odabent és hány petém termékenyült meg?!

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Igen és jó sokan vannak 10 felett van a számuk de azóta is érhettek meg páran legalábbis remélem. Szerdán tudom meg hogy hányan termékenyültekmeg éshogy osztódnak-e szépen. Kb 12 körül érek haza.

Mo,
Reggel-8ra megyek.
Vendég
 


A barátnőm a beültetés után másnap jött dolgozni. Ugye Panda, Te majd csak pihizel és összpontosítasz?!

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Zora! Most olyan lazítós állapotba kerültem. Meditálok, kikapcsoltam és lazulok. Megmagyarázhatatlan, ami most velem történik. Ha elmondanám, hogy mit érzek, akkor azt mondanátok, hogy mi a fenét keresek itt a babára vágyók között. :roll: :roll:
Elhatalmasodott rajtam a "nemérdekelsemmi". Élem a napjaimat, de néha azt sem tudom, hogy hányadika van és a hét melyik napja. Reggel kelek, napközben ezer dologgal lefoglalom magam és azon kapom magam, hogy már megint este van. Nem tudom, hogy mi ütött belém. Egy kicsit besokaltam babaügyben. Szeretlek benneteket, hiányoztok, alig vártam, hogy jöhessek közétek és olvassam, hogy kivel mi van, de most nagyon nem tudok magamra koncentrálni....
Vendég
 


Én nem a babáról beszélek. Az tényleg ráér és jó hogy itt vagy , akár így , akár úgy. De az miért jó, hogy nem működsz rendesen és miért nem lehet rajta változtatni? Ezt egyszer megoszthatnád velem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Holnap nagyon fogok gondolni rád! :wink:
Ahogy hazaérsz, gyere!
Zorának pedig igaza van! TESSÉK PIHENNI!!!!!
Vendég
 


Zora,
Én ágyban töltöm az a két hete és csak sétálni megyek maximum.

Mo,
Az nem feltétlenül baj ha nem érdekel a baba dolog mert ha nem gondolsz rá na akkor szokott sikerülni... nem kell görcsölni sőt örülj hogy ilyen lazán tudod venni mert szerintem ez nagyon jó jobb mintha mindennap ezen rágódnál.
Vendég
 


Zora! A macát szedem egy ideje. Meglátom, hogy a nyáron mit csinál velem. Ha jó lesz, akkor ősszel már babás leszek. Ha nem jön össze, akkor nincs mese!!!!! Irány a doki.
Vendég
 


Okémo. Kapsz egy kis haladékot. :lol: :lol: :lol:
Panda, én is ezt tenném. Nem görcsből, csak mert élvezném, ahogy elképzelem, hogy most ereszt pici gyökereket belém a babám, én meg olvasgatnék, jó kis zenéket hallgatnék. Annyira jó érzés lesz tudnod, hogy ő már benned van!

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként most én is erről álmodozom, hogy a babám éppen gördül végig a petevezetékemben és én nagyon drukkolok neki, vagy nekik. :wink:

Zora
Kép
zora7
 
 


Igen, Panda. Igazad van. Viszont Zorának is. Ilyen állapotban, csak kb. egy százalék, hogy összejöjjön a gyerkőcöm.
És az a legfurcsább, hogy most nem aggódok miatta. Na, ez a megmagyarázhatatlan. :cry:
Elegem van!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Micsoda hangulatban vagyok!!!!! Jól felvidítom a társaságot, miii??!!! :lol:
Vendég
 


Én meg azt élem át Mo, hogy dolgoznak bennem a serkentők-apasztók-csökkentők-növelők, én meg csak hátradőlök és álmodozom. Fura, hogy én így kerültem ellazult állapotba. Előtte úgy éreztem, totál befuccsoltam és el voltam keseredve. Most jól vagyok. És ez a lényeg Veled is meg velem is meg mindenkivel, hogy megtalálja a nyugvópontját. És onnan el lehet indulni.

Zora
Kép
zora7
 
 


Éva, Te merre? Szerintem áldozatot mutat be Vénusznak, hogy mensizzen végre! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Nektek nem gyanus Krisz a védekezős mesével? Mondjuk azelőtt mi is védekeztünk, lett is 3 gyerkőc, most meg.......Mondjuk 37 fok felett nekem senki ne jöjjön ezzel a szöveggel! :twisted: :twisted: :twisted: Krisz! Gyere, mesélj, hogyan kell így védekezni??????????

Zora
Kép
zora7
 
 


Ezt nem fogjátok elhinni. Egy csoporttársammal beszéltem msn-en. Ebben a pillanatban írta, hogy babája lesz.
Szerintetek ez a sors???????
Miért kerülget engem ez a téma ennyire??? :roll:
Vendég
 


Hmmmm, én is kíváncsi lennék erre a védekezős módszerre... :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mo,
Én nem tartom az 1% reálisnak azért...

Zora,
Akkor tényleg jó hatással van rád ez a stimu remélem lesz is sikere :wink:
Vendég
 


Áááááá, Éva!!!! Vénusznak mutatod az áldozatot???? Na, akkor nem lesz mensi egyhamar. Figyelj! Umbarrra-hum-buum, barrrabarrra-béra babbbb-irrrgumburrrgummmm. Ezt kell mondogatnod és nem a Vénusznak, hanem naponta kétszer a Vérnyúlnak. :wink:
Vendég
 


Panda! Zora őszig adott haladékot nekem. Azt monda, hogy utána kér egy beutalót magának a diliházba miattam, nekem meg egy merénylőt. :shock: .....mert a szenvedéseimet, nyüglődésemet már nem lehet elviselni.
Vendég
 


Lányok! Hazajött a férjem. Laposkúszásban észrevétlenül kikapcsolom a gépet. Nem csípi, ha a gép előtt ülök...
Holnap jövök!!!!!!!!!!!
Nem menekültök a szenvedésemtől és a nyűgöktől!!!! :lol: :lol: :lol:
Molli gyere holnap Te is!!!!!!!!!!!! HIÁNYZOL, ÁM!

Sziasztok!
Jó éjszakát!

Pandácska! Holnap sokat gondolok Rád!
Vendég
 


Jó éjszakát! HAJRÁ KICSI PANDA!

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Panda! Holnap megy a drukk! De nagyon!

Nekem ma 36,9- re esett a hőm még semmi jelét nem érzem mensinek eddig. Demajd lecsap mint derült égből a villámcsapás!

Holnap igérem jövök többet, de mikor ráértem akkor nem engedett be a babanet.

Pusza Mindenkinek!
Vendég
 


Hú, de utálom, hogy mire ideérek mindenki eltűnik!

Pandácska!
Rengeteget fogok Rátok gondolni holnap!!!!!!
Jó sok petesejtet szívjanak le!!!! Szép egészséges éretteket!
Nagyon szorítok!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Éva!
Itt vagy?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Na már biztos nem, mindegy, úgyis csak olvasgatni jöttem.
Panda, nagyon drukkolok holnap!

Krisz, sajnos ez a védekezős módszer megbukott. Ilyen mértékű zuhanás, elképzelhetetlen. :)

Zora, remélem mindkét alkalommal megtermékenyült a petéd.

Éva! Biztos felesleges tesztet csinálni?

Mo! Én nem akarlak elküldeni sohová és beszedetni sem akarok semmit, de kezdj el AVIVÁZNI, a mozgás mindenképpen hasznos, jó testnek és léleknek, még a bosziknak és varázslóknak is! 8)

Andi! Remélem jól folytatódik a görbéd és meglesz a 2. januári babád!

SHelia és Ági! Annyira jó nektek! Irigykedem kicsit, de nagyon örülök nektek!

UIgyan én magamban már lezárt ügynek tekintem ezt a hónapot, a 3*os pé miatt, meg a kemánység a 2. esés és még sorolhatnám, de azért jól esett volna, ha én is kapok 1-2 biztató szót! Vagy az én görbém tényleg ennyire lehetetlen?
Különben, ha a bebeszélés fájna, én üvöltenék. Ma vagy 5* szédültem el, csak, hogy legyen vm érv a baba mellett is. Majdnem vettem tesztet is, de mivel a beni nagyon rossz voltam, inkább hagytam a fenébe, pénteken úgyis minden kiderül.

HAJRÁ KIS PANDÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind! Én egész este vártalak, hogy előkerülsz! A görbéd simán lehet szerintem babás, csak picit alacsonyak a hők hozzá (már ha ezek hüvelyben mért értékek), ettől persze minden lehetséges, az a lényeg, hogy Te gyanakodsz a jelek alapján. Persze tudom, gyönyörű kétfázisú tényleg, de engem már megfertőzött Radványi doktornő a bűvös 37 fokkal, ezért nem merek nyilatkozni. Egyébként tesztelhetnél egyet! Pusz

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Kép

Amint lehet jelentkezem nagyon izgulok!
Vendég
 


Panda, annyira jó!

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok Lányok!

Pandácska!
Nagyon drukkolok Nektek!!!!

Ind!
Szépen alakul a görbéd, tényleg lehet még akármi is belőle! :wink:

Zora!
A ferti csak 1 tüszőrepedést tud jelöni, de így is tök hihetőnek tűnik a kettő!!
Mindjárt dobom a görbémet!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Ind! Ne már, hogy Te is azt mondod, hogy nektek sem jött be ez a hónap! Pedig Ti nem is védekeztetek!
Annyira drukkolok még Neked! Hiszen annyi fura dolgot tud produkálni a szervezetünk! miért pont most ne sikerülne Nektek!
Hmmmmmmm 37. nap 11. DPO már nagyon izgi!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Ez most csak a tiéd!!!!

Panda! Jaja már lehet le is vették a pteécskéket!??? :roll: Nagyon izgi!!!!

Éva! Neked sem sok van már hátra a hó végéig! Dobhatnál egy görbit!

Többiek! Gyertek Ti is mesélni, görbéket dobálni!
A kismamik meg képeket a reménységeinkről!!!! :lol: :lol: :lol:

Na nekem zuhanórepülést vett a görbém. Ma vagyok a 15. DPo-n, eddig 16 volt a legtöbb, szóval holnap vagy holnapután meg kéne jönnie, de már megint k...a hosszú a ciklusom. Mondtam én , hogy júliusuűig már csak 1x fogok valamikor júni végén menstruálni, aztán irány a doki. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr most mérges vagyok! :twisted:
Na itt agörbém egy darabja, mert már olyan hosszú, hogy meg kellett szabni:

Kép

Puszi
Vendég
 


Krisztinka!
Pedig már annyira beleéltem magam, hogy babás vagy! :cry:
Szerencsére Te erre számítottál, szóval csak nekem csalódás! :?

Na és itt a görbém:
Így már érthető minden!
Kép

Már van egy nagyon gyengén észlelhető rózsaszínes valami! :lol:
Lassan indul a következő ciklus!! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok! Annyira ideges vagyok a babanetre, hogy azt már kimondani se merem, nemhogy leírni nektek. :x Tegnap éjjelig itt ültem, 12598745695365899-szer próbáltam jönni és nem engedett belépni. :twisted: :twisted: :twisted:
Annyira izgultam Pandácskáért. Panda mi a helyzet?? Nagyon sokat gondoltam rád.
Ind! Amióta a csajok azt mondták, hogy mensi alatt is foganhatnak babák én már nem foglalkozok a hőkkel, meg mindenfélével. Szerintem minden a hőmérőn múlik.... Tudod, Zora is mondta, hogy a hőmérő is döntő és a hely is, ahol méred..... úgyhogy lehet babás is a görbéd.
És ez Krisz rád is vonatkozik. :wink: Annyira szép kis görbéd van, hogy én tesztelnék a helyedben gyorsan.
Éva! Mondd, ugye a Mo varázsló versikéje hatott?! Én is elmondtam a nevedben a varázsigémet a Vérnyúlnak... még teát is főztem a tiszteletére. Úgy látom sikerrel jártunk. :wink: :lol: :lol:
Vendég
 


Aki még nem tudja:
22 petesejtet szívtak le tegnap de mára csak 6 termékenyült meg. Holnap még telefonálnom kell hogy lettek-e többen! köszönöm a drukkokat sajnos nem vagyok jól.
Vendég
 


Sziasztok!

Végre jó!!!

Pandácska! Nagyon sajnálom, hogy nem vagy jól, de kitartást! A várva várt baba minden szenvedést megér!

Mo! Látom neked megjött, hágy ezredik napra?

Na gyorsan dobok is görbét:
Kép
Vendég
 


Újra itthon! Kezdetnek a szép kis görbém! Kép

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Fájdalomcsillapítót azért bevehetsz? Nagyon sajnálom, hogy így megszenvedsz a kisbabáidért, de ők már szépen növekednek, Te pedig gyógyulgass a nagy találkozásra!

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként én is kínlódom, mondjuk Pandához képest semmi, de már megint van egy kis gyulladás, vagy folyás, vagy micsoda állandó pisilési ingerrel. Nagyon kellemetlen és most nem szeretnék gyógyszert. Utoljára az első elveszített kisbabámnál volt ilyen, ahogy megfogant, szinte másnap kezdődött ez a fertőzés, én meg öblögettem ilyen enyhébb szerekkel magam és nagynehezen elmúlt. Most nem szeretném ezt.

Zora
Kép
zora7
 
 


Annyit tettem magamért, hogy fél órát ültem cickafarklében, mintha máris segített volna.

Zora
Kép
zora7
 
 


ÓÓÓÓóóóó! Pandácska! Annyira jó és annyira szívfájdító, hogy ennyit szenvedsz az édi babákért. Szívből kívánom, hogy minden a legnagyobb rendben legyen veletek!!!!! Pihengess!!!
Krisz! Az 54. naptól barnáztam. De igazából az 58. naptól számolom a mensi jövetelét.
Zora! Nagyon nem jó ez a fertőzés. Légy egy kicsit türelmes és ne kezelgesd most magad mindenfélével. Veszélyes!!!!!!!!
Szerintem, ha nem csitul a fájdalom irány a doki!!!!! Ezt most én mondom neked!!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


Húú Zora ez nem jó!

Én szombaton szenvedtem a felfázástól, bevettem 2 db nitrofurantoint (vagy hogy kell írni), hát nrem hatott és csak hányingerem lett tőle, aztán anyós adta a csodaszert.

JAja valaki már kérdezte mi volt az:

Felfázásra nagyon jó, de csak orvos írja fel: MONURAL 3g
ez egy por, amit 2 dl vízbe kell belrakni és meginni, és 3 napig hat. Amiután megittam 1 óra múlva már semmi bajom nem volt.
Vendég
 


Jó reggelt! Panda, hogy vagy?

Zora
Kép
zora7
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is itt, de csak néhány szóra van most időm - később még megpróbálok jönni.

Pndácskának akartam irni, hogy nagyon sokat gondoltam rád - és továbbra is mennek ezerrel a drukkok!!!!

Még egy gyors kérdés: az a kúp, amit Sheila használt, árt valamit, ha nincs baba?

Megmondom miért kérdem: a tegnaptól vérezgetek, de a mellem még mindig nagyon feszit, a hőm pedig ma reggel magasabb volt mint a tegnap....
Tulajdonképpen azért is gondolom, hogy babás vagyok, mert a tegnap voltam a 10 DPO-n, ami a beágyazódás körüli időszakot jelenti, és azt olvastam, hogy ilyenkor elég gyakori a pecsételés/vérzés..... erről mit tudtok?

na, rohanok is... ne haragudjatok, hogy nem irok mindenkinek

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Itt a görbém:

Kép

Ja, és még 1 tünet: a tegnap óta nagyon folyik az orrom :oops: - éjjelre elállt, de most megint kezdi....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildi! Ha ma tesztelsz, vagy inkább holnap reggel, már jelzi a babát. Akkor pedig azonnal kezdd el a gyógyszert, lehet az Utro, vagy Duphaston 3x1 is. Ha csak úgy szeded, ártani nem fog, de kinyújtja a ciklusodat, hiszen progit adagol. Ez mondjuk nem probléma. Én szedném, amíg biztos a teszt eredménye (elmaradt mensi után 3 nap mondjuk), aztán ha semmi, abbahagyod és megjön. Nem kell aggódnod, ennyi idő alatt csak haszna lehet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi, szertintem baba van a dologban, és nagyon kéne neki a progi!!!

Zora
Kép
zora7
 
 


,Jó regelt!
Zora,
Azt hiszem jobban de nem akarom elszólni. kicsit izgulok a telefonálás miatt hogy mit fognak mondani.
Vendég
 


Azért annyira ne izgulj, a 6 bébi is kitart egy darabig! Bocs, fura, hogy emberkékről beszélünk, de a helyzet hozza, hogy viccelődni kell. Azért aggódsz, hogy szépen osztódjanak? Mikor telefonálsz?

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?