Új privát üzeneted érkezett!

Lanyok, szetmegy a nyakam, ebben a pillanatban fejeztem be a szakdolim, elkuldtem online hogy holnapra bekossek, szoval delutan megyek erte, penteken meg viszem ki az egyetemre Jupiijeeeeeee! :):):):) Nem gondoltam volna hogy ez a nap is eljon :)

Egy fokkal jobban van a servem (igen, hetfon este ota mar nem csak faj, hanem kinn is van... csodas! :roll: ), szoval mindenkeppen megyunk holnap, max. ha nagyon lefaradok, akkor haza-HEV-ezunk :)

Akkor holnap 11 az Aquincumi Match-nal????? En ezt veszem alapul, ha ez valtozik, akkor kerlek vki csorogjon ram reggel, mert nekem akkor mar nem lesz netem, Oliver viszi magaval a gepet, az enyembe meg most nincs halokartya ezert net sincs.

zetus8
 
 


Jo volt a mai halazas. :) Mondjuk azt hittem tobbet setalunk es kevesebbet eszunk, de legalabb jo levegon voltunk es a gyerekek is sok elmennyel gazdagodtak. Timivel hazafele meg be kellett mennem az Arpad hidnal egy Drive in Mc Donaldsba, mert szomjan akartunk mind a ketten halni a hogutaval megaldott kocsiban. Aztan hazaig ittunk, szerencsere nem volt nagy dugo.
Persze a vegen jol lelocsolta magat asvanyvizzel szandekosan... (Biztos nagyon melege volt :lol: )

zetus:
Megvan a bekotott szakdoli?

szonibaba, mano:
Mi mar elutazunk, de hallottam a radioban, hogy a Savoya Parkban husveti nyuszikat simogathatnak a gyerekek, hatha lesz kedvetek elmenni, nektek nincsen annyira messze.

Az Allatkerttel kapcsolatban meg akkor majd Manonal egyeztetunk :wink: Nem hiszem, hogy mar jovok a kovetkezo napokban, mert millio dolgot el kell meg az utazas elott inteznunk, de azert husvet elott meg egyszer probalok benezni.

baratodildi
 
 


szoni:
Ugy tunik jo tipp volt a lab ala parna modszer, mert ma reggelre nekem is jobb a csipom :D Remelem nem csak atmeneti allapot. :roll:

baratodildi
 
 

 
 

Ildi!
Örülök, hogy neked is bevált a párna-módszer.
Köszi a nyuszis tippet, de a dédinél is lesznek nyuszik, így nem megyünk a tömegbe simizni. Sőt, mi Petivel konyházunk, csak a gyerekek mennek a mamáékkal dédizni.

Etus!
Mi volt az uh-n? Nem is mesélsz?

Froni!
Jó barinőzést!

Manó!
Nálatok, hogy telik a nyúúl?
Csütörtök áll még?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Kellemes húsvétot mindenkinek! :P :P :P

baratodildi
 
 


Mi is Kellemse Húsvétot!! :oops: bár már későn, de nem is voltam 4 napja gépközelben!

Nálunk jövés - menéssel, sok evéssel, vendégeskedéssel telt! De jó volt :) a húsvét! Híztam vagy 5 kg-ot az tuti :P :wink:

Na, persze előtte meg ablak puci, nagytakizás, stb. stb.

Lányok kaptak egy igazi nyuszit, olyan édes kis fekete. Majd meglátjátok :wink: De lehet rakok holnap képet róla.
Meg mesekönyveket, szinezőt, hercegnős díszpárnát, fakopáncsos tortát, és persze csoki hegyeket :D :lol:

Csüti, persze áll, hogyne! Csak egy körkérdés, szilvásgombócot szeretitek? Persze nem a boltit, házi, én csinálom :wink:
Mert gondolván a vegákra, és a gyerekekre is :) első 5letemnek ez ugrott be! Várom a válaszokat.

Többieknek, nyuszi mit hozott?


Jó éjt Kép
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:31-kor.
Vendég
 


Mano:
Mi szeretjuk a szilvas gombocot... meg a boltit is :lol: Megyunk, csak meg nem tudjuk hova is kell mennunk :wink:

Fronell:
Jo vendegvarast! :)

Ma jottunk mar haza, nagyon jo volt, szinte egesz nap kint voltunk a levegon. Timi keze mar egeszen barna, eloszor azt hittem koszos :D :D :P :D :D :D :D :D

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Penteken mar Szombathelyen voltunk, aztan meg Ausztriaban, tegnap este jottunk haza, kozben nem volt netem, ezert csak most jelentkezem.

Az uh-n minden rendben volt, a kiskrapek nagyon cuki volt, igen, kiskrapek, ez mar tuti, szoval most mar ezerrel raallunk a nevkeresesre, mert szeretnem vegre neven szolitani a kis kopemat! :)
A mehlepeny szele meg mindig a mehszajhoz kozel van, de meg van ideje feljebb vandorolni... remenykedem...
Ilyen szep a gyerek 16 het 5 naposan :) (a felso kepen a kis allat tamasztja eppen... gondolkodik biztos... :)

Kép

En imadom a szilvas gombocot, de sajnos nem biztos hogy tudunk menni, holnap fog kiderulni... azert keszulunk! :)

Most megyek, mert szetrobban a fejem... :(

zetus8
 
 


meg valami!

Mano: ha mi megyunk, akkor vonattal a Delibol. Milyen messze laktok ti az allomastol? Vagy megy onnan feletek vmi busz?

zetus8
 
 


zetus:
Akkor kiskrapekjaink lesznek :lol: Gratulalok es orulok, hogy minden rendben van vele. Mi lett az afp-vel? Eredmeny?

mano:
Mi a reggeli vervetelem utan tudunk menni. Cukros lotyis vervetelem lesz, elvileg 7-9 kozott kell menni aztan ugye 2 ora. Mindenesetre megprobalok reggel minel elobb vegezni. :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Manó!
Mi is imádjuk a gombócot és pont nagyon vágyok is rá (erre is) már hetek óta.
Várjuk a "GPS koordinátákat" priviben (csak vicc volt, nehogy azt küldd mert az életben nem találunk oda).

Etus!
Dehogy jöttök vonattal!
Gyertek fel hozzánk v. tali a Délinél és jöttök velünk kocsival. Szonjit nem hozom, úgyhogy befértek!
Esetleg csörizz rám és megbeszéljük (úgy gyorsabban zöldágra jutunk).
Krapek cukipofa.

Ildi!
A kis koszos Timi :)
Lötyihez kitartás holnapra!

Na megyek, mert olyan hányinger van rajtam, hogy húúha. De mitől?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Legyszi hozd mar el holnap a nevet annak a kremnek, amit Marci ekcemara kapott, mert kiderult, hogy Timinek is kell sajna a talpa lett olyan egy gumi talpu cipotol :cry:

zetus:
En nagyon orulnek ha eljonnel, es akkor hozd a leletedet is legyszi, hogy lassam!!!

baratodildi
 
 


Szaisztok!

Na, a tényállás a következő, nehogy valakinél valami gond merüljön fel!

Eszti nem ment ma oviba, mert a náthájából fennmaradt takony ott lioftezett a fejébe, és az most ráment a fülére :( Köhög, és a fülét kezelgetjük. Ennyi, ha valakit zavar vagy halasszunk, szóljatok, én megértem! Csak gondoltam azért szólok.

Légyszi estig írjátok meg, hogy jöttök- e azért még mert akkor reggel úgy kell készülnöm. Már a gombocokkal is :wink:

Elvileg ugye nem fertőz mivel ez egy visszamaradt dolog, de rátok bízom!

Fronell, sajnálom, hogy nem jöttök, de majd legközelebb :wink:

Etus, az jobb lenne, ha Szoniékkal tudnál jönni, mertt jön ide vonat is, busz is, de azért terhesen, +gyerekkel ne zötykölődj, főleg hogy már ilyen meleg van! :) gratula a kisfiúhoz!! Csak irígykedem :oops: 8)

Akkor szilvás gombóc lesz, és 10-tól lehet jönni!

Este visszanézek, hogy akkor hogyan döntötteket, és mennek privikbe a koordináták is :wink: :P
manóci
 
 


Szaisztok!

Na, a tényállás a következő, nehogy valakinél valami gond merüljön fel!

Eszti nem ment ma oviba, mert a náthájából fennmaradt takony ott lioftezett a fejébe, és az most ráment a fülére :( Köhög, és a fülét kezelgetjük. Ennyi, ha valakit zavar vagy halasszunk, szóljatok, én megértem! Csak gondoltam azért szólok.

Légyszi estig írjátok meg, hogy jöttök- e azért még mert akkor reggel úgy kell készülnöm. Már a gombocokkal is :wink:

Elvileg ugye nem fertőz mivel ez egy visszamaradt dolog, de rátok bízom!

Fronell, sajnálom, hogy nem jöttök, de majd legközelebb :wink:

Etus, az jobb lenne, ha Szoniékkal tudnál jönni, mertt jön ide vonat is, busz is, de azért terhesen, +gyerekkel ne zötykölődj, főleg hogy már ilyen meleg van! :) gratula a kisfiúhoz!! Csak irígykedem :oops: 8)

Akkor szilvás gombóc lesz, és 10-tól lehet jönni!

Este visszanézek, hogy akkor hogyan döntötteket, és mennek privikbe a koordináták is :wink: :P
manóci
 
 


mano:
Beszeltem az elobb telefonon zetussal es szonival is es akkor 10-kor fogunk indulni hozzad holnap. Legyszi mindannyiunknak kuld el az utvonalat, hogy tanulmanyozni tudjuk, meg a telcsi szamot is, ha eltevednenk megis. Az Auchan iranyabol jovunk.
Koszi elore is, akkor holnap hajra szilvasgomboc! :wink:
Esztinek javulast! nekem a kovirozsa csepp mukodott mindig a fulemre, ha gond volt vele...

fronell:
Addig is gondolkozzal mikor jo neked az Allatkert :wink:

baratodildi
 
 


Fronell: nekem is eszemben van am meg az allatkert! :)

Szoni: akkor 10kor a Bach-csomopontnal, elore is koszi hogy viszel minket :) (bar Bercel annyira nem lelkesedett, nagyon rakeszult a vonatra, de szerencsere az autokat is imadja... :):)

Ildi: kivancsi vagyok Timi "koszos" kezere :) Bercel csupan sarga mint az anyja, kis kinai... :) eredmenyt viszem! De eldontottem, hogy nem fogok elmenni meg egy vervetelre, mert 27-en megyek ugyis genetikai uh-ra a korhazba.

Ildi: ha nem lenne nagy keres, elhoznad a szivhang-hallgatodat? Gondolkozom rajta, hogy en is veszek, de meg akarom nezni hogy milyen, hogy mukodik, stb.

Kepzeljetek, az elobb "rugott" egyet a kis mokus! Most eloszor ereztem! Na jo, rugasnak nem neveznem, csak finom jelzesnek, hogy ott van, de mar nagyon vartam erre a jelre, ugyhogy most orulok nagyon :)

zetus8
 
 


Zetus, tök jóóó :) ezt én úgy imádtam!! Ez a világon az egyik legjobb érzés mikor érzed is már, hogy ott van a kis manó :)

Privik mentek, várunk holnap benneteket! Kép
manóci
 
 


mano:
Nagyon jol ereztuk magunkat Timivel :9 Koszi a vendeglatast! Sajnos Timi csak az autoban aludt, ott meg ugy izzadt, hogy amikor hazaertunk kivettem es felhoztam, de mar nem volt hajlando visszaaludni. :roll: Kivancsi leszek este meddig birja. A kolcson nacit is koszi! :)

fronell:
Hianyoztal!!! Ugy beszeltuk meg, hogy nem jovo heten, hanem az utani heten szerdan mennenk az Allatkertbe, ha neked is jo az idopont! :roll:

zetus:
Azert az afp miatt hivd fel a dokidat, mert azt szamolgattam, hogy ha a vonalzod a mensi alapjan van irva, akkor meg tokre jo idoben lennel egy ujabb afp-re, 1,5 het mulva mar nem anniyra. :roll: Nem lenne baj, ha el tudnal menni azert ra, nehogy az legyen a vege, hogy beparaztatnak es a vegen amniora kuldenek...

szonibaba:
Mar elfelejtettem a krem nevet mire hazaertem. :oops: Legyszi ird le ide megegyszer! :oops: Fotok nincsenek az uj konyhadrol? Mar annyira kivancsi vagyok ra!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Manó!
Mi is köszi a tegnapot, külön köszi Marci csajainak :lol:

Ildi!
Fénykép? Jó vicc, még energiám sem volt erre gondolni, de úgyis meglátjátok nemsoká' mert legközelebb már mi vagyunk a sorosak.
Marci is csak a kocsiban aludt, utána már semmit.

Etus!
Azért a helyedbne én is elmennék mégegyszer az afp-re ha van rá lehetőség.

Állatkert: szerdai nappal kapcs. további aggályom (Froniék bölcsijén kívül), hogy Szonjinak pont aznap van az oviban az angol is és a balett is. Szóval ha marad ez az időpont, akkor őt sajnos nélkülöznünk kell, mert nem szeretném ha ezekből kimaradna (amúgy sem és az anyagiak miatt sem)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


JA! a krém:
Linola Fett (és mondjad határozottan, hogy a krémet kéred, mert van belőle fürdető olaj is)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Bocsánatot kérek a betolakodásomért. SOS segítségre lenne szükségem. Szakdolgozatot írok és kevés kérdőívet sikerült egyelőre visszakapnom. A kérdőív csak két oldalas, nem kérek személyes adatokat - kivéve a gyerkőc születési dátumát. A kérdőívben arra kérdezek rá, hogy mit mikor csinált először gyermeketek, pl. mikor fordult meg, mikor ült, állt fel, stb, illetve a másik része arról szól, hogy mi a véleményetek a babaúszásról, jártatok-e rá, ismeritek-e, illetve van 1-2 kérdés arra vonatkozóan, hogy ha jártok bölcsibe, akkor hogyan zajlott a beilleszkedés.
Nem tudom, hogy hogyan oszthatnám meg veletek visszaküldhető formátumban a kérdőívet. Mindenesetre megpróbálom feltölteni ide mellékletként és megadom az e-mail címem, amire ha dobtok egy-egy e-mailt, akkor átküldöm mindenkinek és ugyanígy vissza is tudjátok nekem küldeni. Tehát az e-mail címem: gumilany@gmail.com
További örömteli gyerkőcnevelgetést mindenkinek!
Előre is köszönöm a segítséget
Sárköziné Erika
1239972345.8251.doc

Kép
gumilany
 
 


Bocsánat, véletlen beduplikáltam, de remélem sikerül törölni.

Kép
gumilany
 
 


szonibaba:
A kedd jobb lenne?
Koszi a krem nevet. :) Tegnap este zetus meg dobott egy sms-t a nevvel :)

mano:
A kedd neked nem jo?

fronell:
Te is nyilatkozzal!

Majd en is rakok kepeket, de meg nem tudom mikor. Elvileg a hetvegen elutazunk, de ferjecskem meg most targyal a munkaltatoval, mert ma kitalaltak, hogy hetvegen is be kell mennie. Kepzelhetitek milyen ideges, ma reggel mar a horgaszcsalit is megvette, az engedelyt, mindent...
Ahhh, nehez dolog ha az embernek dolgoznia kell...
Timi szerencsere ugy tunik nem lesz igazabol beteg, picit taknyos ugyan, de eszik-iszik jo a kedve es mar a konnyezes is megszunt.

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:32-kor.
Vendég
 


Ildi!
Na akkor Áki gondolom nem repes, halak annál inkább.
Jó, hogy Timi megússza a taknyit. Ma reggelre Marci is szutyog és könnyezik a szeme, szívtam is neki a nózit, rmeélem nem lesz komolyabb.
Milyen lett a cukor eredményed?

Etus!
Az ajándék tök jól sült el, nem volt még nekik és nagyon tetszett a gyerekeknek, csomót játszottak vele, már a bulin.

Froni!
Engem nem visztek? Bár jut eszembe a csütörtök nekem nem jó, mert elsőszülött öcsém ballag. Akkor buktam az olasz utat.

Ha lehet választani akkor legyen inkább kedd (mondjuk akkor meg hittan van du., de azt egyefene kihagyhatjuk)
Többiek?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Örülök, hogy mindenki jólérezte magát, és ezek szerint sikerült haza is jutnotok :P

Szoni, megtaláltad a gyógyszertárat?

Remélem a kis szuttyogók nem a lányaimtól kapták el?? :roll:

Jó hír: nekünk is a kedd a jó :wink: Ma derült ki, hogy szerdán de. gyakorlatom van!


Holnap meg suli, úgyhogy léptem is :)
manóci
 
 


Manó!
Köszi, megtaláltuk, de nem volt kence (ami nekem végül nem volt gond, mert Peti vett még reggel, csak nem szólt).
Marci nem hiszem, hogy tőletek kapta el, mert már kedden is vizeskedett egy másik vendégségben a kertben, meg itthon is örökké a kerti csapon lóg, szóval már érett neki a taknyi. Csak annyiból gond, hogy szeretném már végre a pneumot beadatni neki.

Képzeljétek, tegnap elmentünk sétálni/motorozni (ki mivel ugye) és Marcit majdnem elütötte két autó. Kullogunk utána, egyszercsak gondolt egyet a kis hülye és elindult az úttest irányába, mi üvöltünk neki, hogy álljon meg, de gondolom azt hitte jó móka és csak gurult tovább. Jött egy kocsi, akkor kicsit megtorpant, de aztán tovább indult (ekkor már az úttest szélénél volt), mire jött a következő. Na a Peti ekkorra már odaért és jól lecibálta a motorról, rásózott kettőt a fenekére (amin ugye pelenka van, szóval fájni biztos nem fájt neki), mire a köcsög autósnak nem restellett visszatolatni és beszólni a Petinek, hogy miért a gyerek fenekét veri el, amikor 100méterre gyalogoltunk utána. Hát sztem meg menjen el a picsába, kavarjon már egy motorozó kölök nyomában egy lépéssel! Kíváncsi vagyok, neki, hogy sikerülne. És amúgy is utálom, amikor belepofáznak. A lényeg, hogy ezek után én egyedül tuti nem megyek el velük motorral.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szoni: teljesen megertem a felhaborodasodat ami az autos okoskodasat illeti... Nem csodalom, hogy ezentul egyedul nem mesz a gyerkocokkel motorral, en is eddig egyszer probaltam, pedig nekem csak egy kolkom van, de halal volt, soha tobbet...

Latod, mondtam hogy nagy slager lesz a tarsasjatek amit valasztottal, latszott rajta hogy tok jopofa jatek! :)

Ma reggel ota Bercel is taknyos, katasztrofa ez az ido abbol a szempontbol, hogy ha pont napon vagyunk, akkor nagyon meleg van, de ha mondjuk lemegyunk a metroba, akkor huzat van, es hideg, egesz nap nem csinalok mast, mint 5percenkent vetkoztetem-oltoztetem a gyereket ha kinn vagyunk, hat meg is lett az eredmenye... Aztan lehet, hogy majd a masodik gyereknel erre mar nem lesz energiam, ebbol kifolyolag egy szal poloban rohangaszik majd egesz nap, es ettol tok ellenallo lesz a kis szervezete, meg strapabiro, es soha de soha nem lesz beteg! :)

Mano: mi is koszonjuk a vendeglatast, jol ereztuk magunkat, nagyon szep helyen laktok! :)

Nekunk is jo a kedd Allatkertezni!

Fronell: maaa' megint mentek a Garda tohoz?? :) de jo nektek !! :) Egyet igerj meg, hogy sok kepet csinaltok, es hogy nem kell 2 honapot konyorogni, hogy fel is tedd oket ide (legalabb egyet-kettot) mint multkor... :) (mondom, en, aki egy rakas keppel log... :lol: Mentsegemre legyen mondva, hogy odaig mar eljutottam, hogy rendszerezzem a kepeket: egeszen pontosan 6 (!!) babatalirol nem kuldetem nektek kepeket, ha minden igaz... ohm... khm... :oops: :lol:
Tegnap egesz nap azon szenvedtem, hogy kiirjam oket cd-re, mert ennyi kepet nem birok atkuldeni, de nem akart irni a hulye iro... mondjuk amennyi idot elcsesztem ezzel, annyi alatt atkuldhettem volna a kepeket, de ez most mar mellekes... :)

Ildi: na, elutaztatok a hetvegere??

zetus8
 
 


Jajj, de orulok, hogy akkor csak sikerult kozos idopontot talalni. A kedd akkor a nagy allatkerti tali idopontja :) Annak meg kulon orulok, hogy Szoni is jon!!! :D

A vegen elutaztunk a hetvegen, mert megis sikerult a hetvegi munkarol lebeszelni a fonokoket. A halak nem nagyon eroltettek meg magukat, amit fogott ferjecskem a vegen visszaengedtuk :D
Viszont sikerult nagyon jol megfaznunk. Timi ugye eleve betegen ment le, igaz most is o van a legjobban, ott sem fazott. En a hulye hohullamok miatt sikeresen megfaztam, mar a kohogesi fazisban vagyok. De elegge brutalis a dolog. :cry: Ferjecskem es anyukam is tiszta natha. Igazan jo hetvege volt ezt leszamitva meg megi s erte! :lol:
Ma voltam dokinal, meg uh-n is. A dokinal iszonyu magas lett a vernyomasom (169/89), amit igazabol nem ertek, mert itthon is merem allandoan, sosem magas, most is megmertem itthon, nem magas... Kiderult, hogy a hulye labor a verkepet elfelejtette megcsinalni nekem. :( Mehetek ujra boketni magam, meg ujabb beutaloert. Mar most kezdek besokallni, szegeny venaim!
A vernyomas miatt most szigoruan dietaznom kell, mostantol nem hizhatok tobbet a terhesseg vegeig, inkabb fogynom kene meg. Ez elegge erdekes celkituzes, mert emlekszem Timinel meg ilyenkortol kb 8 kilot hiztam. :( Nerm ehetek semmi sosat, ugyhogy csak zsirszegeny feherje es zoldsegek lesznek a menum 4 honapig!
A cukrom jo lett, meg szinte alacsony is. Az ehgyomri ertekem hatarertek alatti. Oda 3 het mulva kell mennem legkozelebb. Szoval van dolgom majusban is doki ugyileg megint bekavartak.
Az egesznek meg lehet a hattereben, hogy most tiszta natha vagyok es ezert magas csak a vernyomasom! :( Ahhh...
Az uh megint fiut mutatott, most mar egyertelmuen lattam en is :P Viszont a kepek megint semmit sem ernek, mert nem kivankozott felenk fordulni, a kis buksijat hatulrol mutatta elsosorban, aztan oldalrol lattuk, de a kezet ott tartotta az arca elott... Persze, amikor meg a 2D fazisban mericskelte, akkor meg az ujjat is szopta, mondjuk ezt en nem lattam, csak a doki! :roll:

baratodildi
 
 


Ja reagalni meg elfelejtettem a nagy beszamolom kozepette... :oops:

fronell:
Irigykedem a jo kis olaszorszagi utatokert. Imadom Olaszorszagot! :) Annak orulok, hogy legalabb Ti elmentek. :lol: Helyettem is igyal egy jo capuccinot!

zetus:
Szegeny Bercel! Dokiddal beszeltel afp ugyben?

szonibaba:
Mondjuk nem tudom milyen motorozni a gyerekkel, mert Timi ugye meg nem az a nagy szaguldo a motoron, viszont en is tuti szivinfarktust kaptam volna a latvanytol! Meg jo, hogy nem lett baj! A sofor is biztosan megijedt, gondolom o igy reagalta le, viszont koze nem sok van hozza az egyszer biztos! A Romai parton latottak alapjan meg nem konnyu utanuk menni, megertem, ha nem is indulsz neki igy tobbet!
Azota is sokszor eszembe jut, hogy milyen cukin helyezkedett benned Bodza baba. :lol: Nalam most mar elvileg jo pozban fekszik a kis tunderke, csak remelem, hogy mar nem akar nagyon forgolodni, mert most sokszor erzem fent, ugy tunik itt jobban at tudja fruni a lepenyt, mint lent :D

mano:
Mi biztos nem toletek kaptuk el, mert Timi mar ott is konnyezett nalatok.
Akkor meg neked is kapora jon a kedd, ez tenyleg tokeletes allatkerti party lesz!

baratodildi
 
 


Tegnap nem sokat irtatok. :roll: Nalam vannak tortenesek.
Tegnap voltam egy endokrinologusnal, akihez valami csoda folytan sikerult bejutnom es ott is megint magas volt (158/88) a vernyomasom. Napkozben itthon persze megint nem volt magas... :roll: A dokik gyogyszert adtak nekem ra, ugyhogy matol gyogyszerrel elek. :( Nem lesz konnyu, napi 3-4x merni kell a vernyomasomat, aztan nehany het mulva majd valahogyan beallitjak... :roll: Mindenesetre tenyleg durvan dietaznom kell. Az egyetlen jo hir tegnap az volt, hogy a cukrommal szinte biztosan nem lesz mar gond a terhesseg soran, mert jelenleg nagyon alacsony ertekeim lettek. Hat ez legalabb jo hir.
Apukameknal eklezdodott ma a felujitas, most kb 1 honapig itt nalunk kesz kaosz lesz. :shock:

baratodildi
 
 


Ildi: sajnalom hogy a magas vernyomas nem a veletlen muve volt multkor, es hogy szigoruan kell dietaznod... :( biztos nem lesz konnyu, de ugyes vagy te, nem aggodom! :)

en eleg faradt vagyok, Bercel beteg, tegnap levittem orvoshoz, ugy nez ki kruppos, eleg gazak az ejszakaink, de meg igy se szolhatok egy szot se, szegeny gyerek neha fulladozik, meg neha fajdalmasan sirdogal, de aztan alszik tovabb... kis bogaram, ugy sajnalom amikor beteg... :( Az orra is folyik, szombat ota sarga valadek jon belole folyamatosan, eleg gaaaaaaaaaz. De azert elvagyunk, a kedve napkozben jo.

Hetfon tigriseset jatszott, es nekiugrott a kis asztal sarkanak, egy dionyi pukli lett a homlokan, rogton belilult meg beverzett... tokre megijedtem, levittem a rendelobe baleseti ugyeletre, de azt mondtak nem veszes, jegeljem, hat meg mindig eleg gazul nez ki. Tegnap az orvosi rendeloben lefejelt a csuszdabol, mert mar tok almos volt (19:20-ra kaptunk idopontot, ennek ellenere negyed 9kor mentunk be a dokihoz... alig birtam mar vele a vegen...) ugyhogy az orra is be van most kicsit dagadva, kezdek kikeszulni teljesen :roll:

Nem beszeltem a dokimmal AFP-ugyben, mert hetfon megyek a Fehervari utra genetikai uh-ra, ha nem a mensi alapjan nezem, akkor meg mindig bele fogok ferni egy ujabb verveletbe (de remelem nem lesz ra szukseg), mert akkor leszek 18 het 1 napos (nem a mensi szerint). Na szoval erted :)

Mennem kell, muszaj picit lefekudnom...

zetus8
 
 


zetus:
Timi is tegnap leugrott az agyrol a haloszobaban, az arcan es a homlokan lett lila folt, az orra meg kisebesedett. Nem voltam itthon epp a Mens Mentisben voltam, de allitolag nagyon sirt es ferjecskem jol meg is ijedt. Gyorsan atvitte Anyukamekhoz is, miutan meggyozodott rola, hogy foga nem tort ki. Meg ma is izgult, hogy nem kapott e agyrazkodast a gyerek, de ahogy Bercelt olvasom, nalunk ami tortenik mind elenyeszo hozza kepest. Nem csodalom, hogy nehezen viseled.
Ez hogyan derult ki, hogy kruppos? Csak ejjel van rosszul, vagy nappal is befullad?
Hetfon mikor mesz UH-ra? Talalkozunk? Nekem vervetelre kell mennem oda valamikor, mert elfelejtettek a verkepet megcsinalni az elozo vervetelnel. Elegge bosszanto. :evil:

baratodildi
 
 


Ildi: szegeny Timi, akkor neki is kijutott tegnap a jobol,, ami az esest illeti... meg szegeny Akos, biztos nagyon megijedt...

Krupp: a doki mondta,hogy az, azok alapjan amit elmondtam neki (sarga trutyi, ejszaka ugato, fuldoklo kohoges, stb) sinecodot kell neki adni meg fenistil cseppet, meg ki kellett valtani egy szteroidos kupot, hogy ha nagyon gaz lenne ejszaka, akkor azt be kene adni, ablakot kinyitni - a hideg miatt, az jo - es ha nem javul 20 perc alatt, akkor vinni az ugyeletre (remelem erre nem kerul sor...)
Hetfon ejjel volt, hogy jeszaka fuldoklott, meg ugatva kohogott, borzaszto volt csak hallani is, en azert ijedtem meg, mert 2 ev alatt sokfele kohogest produkalt mar, de ilyet meg nem... ez nem szaraz-ugato kohoges volt, mint amikor szenved, mert nem tudja felkohogni a dzsuvat, hanem tenyleg ugatos-ugatos kohoges, borzaszto. De tegnap ejjel nem kohogott igy, "csak" hurutosan", meg ugye sirdogalt, de legalabb a szteroidos kupra nem volt szukseg, remelem ma is igy lesz... aztan holnap viszem vissza a dokihoz, majd mond vmit... napkozben egyebkent nem kohog sokat, csak folyamatosan jon belole a sarga trutyi (szombat ota).

Osszefuthatnank hetfon, en 8-ra megyek uh-ra, tehat fel 8 korul oda kene mennem, hogy lent meg bejelentkezzek, es ugyis sorba kell allni gondolom... Szoval johetnel vmikor akkor vervetelre! :)

Na megyek, mert szetrobban a fejem, ugy faj...

Egyebkent ma emlegettelek mert mindig a te hangod van a fejemben, hogy igyak tobbet, ezert 3 napja kimondottan figyelek arra, hogy legalabb masfel liter folyadekot igyak, ES 3 NAPJA MEGHALOK, UGY FAJ DELUTANRA MINDIG A FEJEM! jo, lehet hogy veletlen egybeeses, de az en elmeletem szerint igenis attol van, hogy tobbet iszom mint szoktam! Ha! :)

zetus8
 
 


zetus:
Hat en nem hinnem, hogy a viz fejfajast okoz :wink:
Akkor talalkozzunk 7.30-kor ott, ahol sorszamot kell kerni :)
A kohoges nagyon nem hangzik jol. Hat nem tudom elkepzelni sem milyen az ugato kohoges, de igy olvasva is rosszul hangzik.
Timinek meg csak olyan szaraz fuldoklos kohogese volt, arra kapott sinecodot. Az is elegge ijeszto. Allitolag amikor a tudogyulladasa volt, akkor krupposan sirt (kohogni nem kohogott), de en nem igazan hallottam a kulonbseget elotte es utana. :roll: Remelem hamar meggyogyul Bercel.

szonibaba:
Marci mar meggyogyult?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Húú mennyi minden történik itt pár nap alatt, ha nem jön az ember...

Hogy folytassam a rémsztorit: Marci tegnap a lépcsőházban legurult a lépcsőn. Nem tudom, hogy hány lépcsőfok lehetett?! Aztán volt nagy üvöltés, a szája bedagadt, ömlött belőle a vér (én is rögtön a fogát néztem). Kis drágám, aztán kérte a cumiját, de gyakran kivette, gondolom fájt neki és akkor mindig elkezdett pityeregni, meg mutogatta a száját.

Taknya alakulóban, már két éjszaka óta nem köhög éjjel szerencsére. Nyomatjuk neki a lándzsás utifüvet, orrcseppet, orrszívást és kenegetem aromaterápiás olajjal, amit direkt köhögésre kevert ki a kozmetikusom.

Szóval nekünk mégm indig áll a kedd, ha tartjuk magunkat a programhoz.

Hallgatag többiek?

Etus!
Ez a kruppos dolog és a szteroidos kúp nem játék, mindenképpen vidd el egy tüdőgyógyászhoz is, ne csak a körzeti elgondolására hagyatkozz! Ha tényleg az, akkor pontosabban el fogják mondani, hogy mikor, miből mennyit kell neki adni.
Ha gondolod, elkérem annak a dokinak az elérhetőségét, ahova a volt sógornőmék járnak, neki asztmás a kisfia.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Huuu lepcso!!!! Ez remesen hangzik! :shock:

baratodildi
 
 


Petivel abban maradtunk, hogy jobb is, hogy nem láttuk, mert biztos nagyon gáz lehetett :oops:

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Fú lányok, mik történnek itt :? :roll:

Szoni,szegény Marci, jobb is ha nem láttátok!

Zetus,Bercel :cry: kis drágám, átérzem, mert én is asztmás vagyok, nagyon rossz ez a fullasztó köhögés. Gondolom meg is lehet ilyenkor ijedve! Csatlakozom Szonihoz, vidd el szakemberhez, komoly dolog ez nagyon!! :roll:
Drukk azért, hogy ne az legyen :!:

Fejfájásod :( az se semmi! Ez most gázos időszak nektek!


Ildi,Timi leesés, hát az se semmi :( sebes fej :(


Nálunk hála istennek minden ok. Most! (kopp,kopp) de ugye az ördög nem alszik!

Én meg ezerrel tanulok, holnap már van 2 tárgyból vizsgám :roll: :x

Csak benéztem, ha már be kellett kapcsolnom a gépet :wink: :P

Jó éjt, majd jövök még

Vigyázzon mindenki magára, és a babákra :!: :!: :wink:
manóci
 
 


Lanyok, keddtol rossz idot mondanak, azert a keddi Allatkert helyett valami eso programot is kitalalhatunk. :roll: Esetleg ott is lehet jatszohazba vinni a gyerekeket, allitolag nagyon jo a jatszohazuk, de kezdjuk gondolkozni alternativ programban, nehogy az idojaras miatt az egesz tali meghiusujon...
Mi most utazunk el, majd vasarnap este jovunk vissza, ferjecskem maradt itthon, ma is dolgozik. :(

baratodildi
 
 


Na, nem nyilatkoztatok nagyon egyértelműen, hogy mi lesz holnap, azért lemondom Szonjinak az ovit, úgyhogy vmit mindenképpen hozzunk össze, ha nem is állatkertet (de azért remélem, hogy az jön össze).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Nem akartam elbizonytalanitani senkit. Holnap valami lesz :D Mindenesetre mindenki nyilatkozata nelkul ott talalkozunk az Allatkertnel 10-kor. Ok?

baratodildi
 
 


A 10 tökéletes, én is ilyesmire gondoltam :wink:
Ha esik is, csak nem fog egész nap esni. Szonjival már megbeszéltük, hogy megnézzük, hogy minden állatnak van-e farka?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:32-kor.
Vendég
 


Froni!
Pont akartam már sms-ezni neked, hogy mi a szösz van veletek.
Remélem csak egy kósza lázacska volt Almánál és jöttök holnap.

Többiek?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:33-kor.
Vendég
 


Jóóó reggelt!

Csak bekukkantottam, hogy mizu?! Az idő szép, mi mindenképpen megyünk, mert Szonjinak már beígértem.

Froni!
Na jól van, nem hiába drukkoltam :D

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P
Akkor talalkozunk!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :P

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:33-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: