Új privát üzeneted érkezett!

Mai szerzeményem a H&M-ben, annyira cuki, nem? :lol:

Kép
Vendég
 


Böbi, ez nagyon tuti :)

Nem jött meg, de a teszt is negatív, szóval egyelőre maradunk négytagú család :)
Vendég
 


Trixi
Keresd meg a KIKA Nagygóréját : Bakó Ádám. Ő az összes KIKA Vezetője. Hivatkozz rám( Papp Istvánné Inci a volt Scontoból) és kérjedd az ő segítségét. Álltalában neki vannak megoldásai ilyen helyzetekre. Elég kompromisszumra hajlandó ember és említsd meg neki, hogy kisbaba van így másra kell a pénz stb. Neki is van 1 kislánya. A gyerekeseknek szokott megoldást találni. Kimért ember, de jó szándék lapul mögötte. Megtalálod az iwiwen az ismerőseim között és akkor esetleg közvetlen segítséget kérhetnél tőle levélben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.10.26 14:52-kor.

Kép
Kép
incike
 
 

 
 

és egy 5 perccel ezelőtt készült kép Irigóról! :-) Na, megyek visszaolvasni.....

Kép
Vendég
 


Incike!

Most az a legújabb verzió, hogy vigyem a befizetést igazoló csekkszelvényeket is! Erre annyit írtam a csajnak, hogy nekem a bank felé van elszámolnivalóm, nem feléjük, hiszen ők a banktól egyösszegben megkapták a vételárat!
Ha ez nem hat,akkor megpróbálom az általad javasolt megoldást választani. Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Inci!
Van valami elérhetősége? AZt hiszem ő a soroksáriban van helyileg,nem?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Ne a csajjal beszélj, hanem vele. Többre mész az tuti. Ádám minden fortéját tudja az ilyen ügyeknek szóval nem ma kezdte. A csaj meg a betanított szöveget nyomatja csak neked. Hidd el én csakk tudom Ádám volt a főnököm és nagyon jóban vagyunk. 1 próbát megér.

Kép
Kép
incike
 
 


E-mail címét megadom: gooddeal@freemail.hu
Telefonját azért nem, mert az magán.

Kép
Kép
incike
 
 


oké, köszönöm. Közben én is bevetettem a kika-s ismerettségemet... :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi
Igen a KIKA M5-ben az a soroksári.

Kép
Kép
incike
 
 


Böbi
Édes Iringó. Benji is így takaja be a fejét alváshoz.
Besötétítenek maguknak. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Lányok, mégegyszer köszönöm a biztató szavakat!

Gyöngyi, én megyek vendégségbe, melyik nap lesz? Márton napi liba is lesz, vagy ezt a szerepet én alakíthatom? :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Lányok, mégegyszer köszönöm a biztató szavakat!

Gyöngyi, én megyek vendégségbe, melyik nap lesz? Márton napi liba is lesz, vagy ezt a szerepet én alakíthatom? :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Böbi, azért a Pólust ne passzold, igaz, pumukliék elköltöztek, de azért a pólusos talit összehozhatnánk :)
Vendég
 


hase, azt hiszem, Te érdeklődtél még eziránt :) Na, valamikor?
Vendég
 


Hát ez a csaj hihetetlen! Ragszkodik hozzá, hogy vigyek nullás igazolást a banktól. Nem érti meg, hgy a donor csak névileg volt a tranzakcióban. Nem elég az eredeti szla, meg a meghatalmazás, még ez is kéne neki! A kis telhetetlen!
Írtam levelet Ádám "bácsinak"! Kíváncsi leszek a reakciójára!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Incike, nagyo rendes vagy, hogy felajánlottad a segítségedet, ezt a mai világban már sajnos kevesen teszik meg!

Panndi, háááááát, Gyv elég elviselhetetlenül viselkedett, máskor meg tök normális végig, úgyhogy ha egy idióta napját fogjuk ki, akkor elég kiakasztó, még így is menjünk Pólusozni?????? :lol:

Szofi, lütyő vagy! :lol:

Gyöngyi, ez akkor 2 hét múlva lenne? Ha egészségesek leszünk, akkor én is beneveznék a csajokkal.
Vendég
 


Hogy mikor lesz pontosan a találkozó, az első körben attól függ, a húgom mikor fog azon a héten ráérni :P Egyedül nem megy a koszt-kvártély-buli-haverok-fanta :-) Megtudakolom és jelzek OK? Márton napi libapecsenyét nem ígérek, de majd kitalálok valami tutit.
Böbi szuper lenne ha végre találkoznánk :-)

Netti, gratulálok a hatékony intézkedéshez. Jó, hogy felnyomtad a kézbesítőt. Nem kell nektek barátok lenni, ellenben talán normálisan ellátja majd a feladatát.

Szofi, tényleg babauszis manit visszakaptátok? Nem azért, mintha kölcsön akarnék kérni, csak érdekel, mennyire voltak empatikusak :lol:

Anita, nagyon örülök a jó híreknek :-) De ha elfogadsz egy tanácsot, szerintem elsőként inkább munkaként közelítsetek a helyzet felé és maradjon meg a bő két lépés távolság. Könnyebb összezördülni minél több perszonális kapcsolat van a munkaadó és munkáltató között. Persze nem kizárt, hogy abszolút összhangban lesztek a családdal :wink:

Tinu, szorítok, hogy a levél odaérjen időben.Csongit majd lefotózod mászás közben? :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Nem biztos, hogy menni fog Tinunak a dolog. Ahogy a kispasit ismerem, a gyorsaságát illetően, max a kondenzcsíkot látnánk belőle az elmosódott képen!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, hát szerdán felhívtam őket, egy inkompetens marha felírta amit mondtam, és közölte, hogy visszahívnak. Ha ez holnapig nem történik meg, akkor újra telefonálok. De természetesen a pénz azon részét szeretném visszakapni, amiért nem vettünk igénybe szolgáltatást.
És beneveznék tesdhoz egy masszázsra, a múltkor lemaradtam!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Na mi is hazaértünk!

Hanni meg kint alszik,de sötét van :roll:

Gyöngyi persze,én is így gondolom.Amúgy sem merem anyun kívül másra hagyni a csajokat sem.Még anyósira sem. :? 8)

:arrow: vacsi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi! Jaj, ezek a bonyolult ügyek! :? Remélem, ez megoldódik Inci segítségével!!! Igen, Inci, kedves volt tőled a felajánlás. :)

ÉN IS AKAROK talira menni!!!

Szofi, vicces vagy! :) De én is pályázom a címre. :)

Tinu, drukkolok, hogy összejöjjön ez a papír-ügy!

Netti, ügyi vagy! :) Akkor végülis jól alakult! :) Kíváncsi vagyok, most mi vár a postásotokra...

Böbi! Végre!!! :) Lányok? Nagyon édes Iringó, Samum és Danim is így csinálnbak! :)

Panndi! Netti! Az a Jósika, nem tudom mi, de jó hely lehet, ha sikerült mindent átvenni ott! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Szofi, OK, iktattam az igényt :-) Remélem azért visszakapjátok a lóvét. Abból minimum 4 next kantáros gatyót tudsz venni, vagy két kereket megjavíttatni :D

Anita, ezzel a sötétség dologgal még én sem nagyon tudok mit kezdeni. Ti (Böbi, Panndi, Tinu és minden többgyermekes anyuka) hogy csináljátok, tátok, nátok? Pl. mi azért még a fürdés előtti etapban elmentünk egy gyors bevásárlásra. De Marci egyelőre még fél a sötétben (autóban, utcán stb.) Majd megszokja? Vagy 5 óra után már ne nagyon mozduljunk ki? Az utolsó előtti altatással is gondban vagyok (5-6 óra körül még szokott aludni 30-40 percet) Tegyem le a tök sötét szobában aludni??
Jaj, ha feleennyire nem lennék hülye mint amilyen tapasztalt sem, nem tennék fel ilyen kérdéseket :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hmmmm...nem értem....Lili egy ideje visít ha hisztizik...nem sír, hanem brutkó magas hangon visít...ha bemegyek hozzá csöd és vigyorog, ha kimegyek visít megint....
Nagyon kemény......és ha nyügi, akkor sem sír már, hanem elkezdi a nyivákolást....
Na, ez most MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII???????????????????????
Tinu!
Ez már tudatos?????? Ált. ha nem akar aludni, de fári, akkor csinálja ezt..... :?
Sírni tényleg csak akkor sír, ha valami gondja van...kaki, éhes, szomjas stb.....
De ez a visítás....komolyan mondom olyan, mint a 2-3 éves kis hisztizős csajok a boltban...éppencsak nem vágja magát a földre....
SZERINTETEK?????
Hogyan reagálja erre?????

Kép
mozza
 
 


Mozza,szerintem tudatos!Hanna is ilyen huncut!Sőt,ha csinálja és odamegyek hozzá,vagy az Apja végre megmenti és felveszi,akkor rámnéz és kinevet!Falnak tudnék olyankor menni!! :lol: :lol: :lol:

Gyöngyi,Grétike sokáig félt,már megszokta!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


mozza, Boro detto ezt csinalja egy ideje,DE egy konny se jon a szemebol,meg semmi, ha oda megyek vigyorog.. utana folyt kov :)
ha baja van akkor vorosodik a szeme a sirastol stb.. szoval ez nem olyan :roll: de ful fajdito az tuti :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza!
Sok olyan dolog előjöhet, és elő is fog jönni a bébiknél, amit mi nem értünk, miért csinálják. De ahogy jön, általában úgy el is múlik a dolog,minden egyéb ok, és magyarázat nélkül.
Egyik barátnőmnek pl egyik héten ugyanez a sikítás volt, pár hét múlva verte a fejét a földbe, újabb pár hét múlva megint mással őrölte az anyja idegeit!

Gyöngyi!
Én sosem az órát néztem a gyerekeimnél. Olyan ez, mint az igény szerinti szopi. Ha enni ehet amikor ő akar,akkor az alvását miért mi akarjuk szabályozni? Én sosem tettem, mégis kialakult egy rendszer.

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Gyöngyi, enyimgyerekek is félnek a sötétben, a múltkor nagy nehezen leesett, miért vonít a kicsi az a)utóban. :shock: :shock: A kicsi fölött világítottam a telóval(nagy a fényereje), amíg el nem aludt.

Van egy éjjelilámpánk, olyan 'tifani utánzat' mini izzós, 7 wattos izzót vettem bele, osz az nyomja a gyerekszobában.

Mozza, ez normi dolog, Lili kisasszony kezd társasági lénnyé válni, anyát akarja,társat már, nem 'cselédmamit' :D

Kép
Kép
zili
 
 


Dóri :lol: Jósika nem egy izgi hely, csupán egy utca, de rengeteg érdekes dolog van a földön (dió, alma, falevél), ezért mi ott iszonyatosan lassan haladunk.

Böbi, Zsófival ugyanez van: vagy nagyon jó fej, vahy elviselhetetlen, mint pl ma :roll:
Vendég
 


Gyöngyi, nálunk az van, hogy amikor még "nappal" van, akkor világos van. Ha lámpával, akkor úgy. Sötét csak "éjszaka" van, a hosszú alvás idején. :) Ha kimozdulunk, mi kimozdulunk, akkor meg velünk vannak, látják, mi is fent vagyunk, foglalkozunk velük, szóval akkor csak nincs éjszaka! :) Akkor mi vagyunk a fény... :P

Megyek, majd talán még tudok jönni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Köszi a sötétséges hsz-eket. Végülis lesz egy pár hónapunk a tesztelésre :?

Na elkészült a mű egyik fele. Mosolyogni csak nem akart a béb. Nem is értem miért, pedig meg is fenyegettem :D Holnap talplenyomatozunk, aztán kész.
Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Visszaolvasni most reménytelen ...

Szandi:
próbálok majd képet is feltenni. Ez olyan szandi, ami bőrből van, 2 tépőzár van rajt, és a talprésze külön van. Alul mindegyiken van egy kör alakú valami, amit egy fém "rúd" köt össze, és 3 síkban állítható. Mint a mozsárban a törő, úgy illeszkedik és úgy alakítható. Nekünk a dokinő azt mondta, hogy majd ő állítja be, sajnos más nem teheti. De ezt csak 2-án. Sajnos addig várunk ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Gyöngyi!
Király! :D Én tuti ezt a montázst tenném a keretbe...olyan cuki...így készült a mű.... :lol: ...lássák csak a nagyszülők mekkora meló volt már a fotózás is!!! :lol:

Hiszti-sikítás:
Ugye!!!! Én is azt gondoltam, hogy ez tudatos....és esküszöm hív....mindig hübübü-hübübü-vel kezdi, aztán ha nem megyek be, akkor sikít! :shock: :roll:
Ha baja van, akkor tök más, akkor sír és ordít....
Apja már mondja, hogy kis hisztizsák lesz...UGYE NEM?????
Ha most mindig reagálok ezekre a visításokra, akkor később tényleg hisztike lesz??????
Sztem ez nem feltétlenül következik ebből....vagy igen????? :?:

Kép
mozza
 
 


Ja, még akartam kérdezni:
Cici harapás:
NEM jön be a módszer, hogy elveszem és rászólok, ha harapja a cicit....RÖHÖG ilyenkor!!!!! :shock: :?
Ha szigorúan nézek/ szólok akkoris!!!! :roll:
Szóval most harapdálósan szopizunk....szétharapja a cicit.....esküszöm már tök olyan, mint az elején....fájdalomküszöböm az egekben....mondjuk, amikor ráharap-meghúzza....na az elég kemény...akkor ált. befejezzük a szopit, mert nem bírom....
MIT CSINÁLJAK???????
Én már totál nem tudom.
Férjem szerint eljött az ideje az elválasztásnak..... :?
Én nem feltétlenül gondolom így, de ez a harapdálás nem mehet így tényleg....
:?

Kép
mozza
 
 


Mozza!
Ez a direkt harapok és ez vicces, elég durva. persze ha néha, véletlenül harap,a z más. Én is azt gondolnám, hogy ilyenkor jön az elválasztás, de Lili még olyan kicsi ...
Vagy talán pár nap, és az újdonság ereje elmúlik ... kitartás.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Mozza: én nem értem a kérdést. :oops: Mi az, hogy tudatos? Hát régebben sem azért sírt csak Lili, mert baja volt, hanem azért is, hogy menjél oda hozzá. Hogy most sikít, az lényegtelen kérdés. Próbálgatja a hangját. Én reagálnék rá, mint ahogy arra is reagálok, ha azért sír a gyerekem, mert engem akar (tök mindegy, hogy miért). Én sokszor a hátamra pattintom Csongort, mikor már nagyon nyüszi, de nekem nincs időm, kedvem, energiám vele foglalkozni. Ott általában elhallgat, aztán elalszik.
A harapás... Hát nem tudom, azért még pici hozzá, hogy elválaszd. De ha harap, és nem hagyja abba, akkor hagyd a szopit. Próbáld meg egy picit később. Ha akkor sem, akkor is vedd el tőle. És megint később. Hátha így rá lehet vezetni, hogy csak akkor kap cicit, ha nem harap. Jobb ötletem nincsen. Bimbóvédő?

Moncsi: akkor nekünk nem ugyanolyan lábunk van. A miénk csak műanyag, tépőzárokkal.

Gyöngyi: mi sose mentünk ki sötétben. Most sem fogunk, mert akkor már hideg van. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza,
Bogi is csinálja ezt, ha már egyedül uncsi, nyüglődik, h menjek hozzá... ált. beszélek hozzá, megsimizem, megnyugszik - elmegyek, akkor egy idő után kezdi előlről. Ha sokszor csinálja, felveszem, ringatom, sokszor ez elég neki, de van hogy nem, ilyenkor ölben van. Játszok vele, vagy úgy netezek pl. Nem hiszem, h ettől hisztis lesz nagyobb korában :)

emese1979
 
 


Tinu!
A tudatost úgy értettem, hogy tudatosan jelez másképpen ilyenkor???????
Ergó tudatosan jelez sírással ha baja van és tudatosan sikít, ha csak nem akar aludni, vagy engem akar???????
(ha kaki, éhes, szomjas, foga fáj...na ezeknél megfigyeltem hogy sír könnyekkel a többinél sikít!)
Hmmmmmm????

Szopi:
Bimbóvédőt kiköpi. Próbáltam, de nem megy....
Az a komoly, hogy néha esküszöm direkt csinálja a harapást!
Ha nem akar szopizni (napközben), akkor szopi közben harapdál, cici kivesz, rászólok, hogy nem szabad, maminak fáj stb...erre ő vigyorog...majd újra....
Mintha egy játéknak fogná fel.
Reggel az első szopinál tök szépen eszik...csak 1-2szer harap rá véletlenül, aztán cici vissza és szépen eszik tovább...ezzel nincs is baj....csak ezek a napközbeni 'mamibüntik'!!!!!
NEM ÉRTEM! Ez mi most? Már nagyon kész vagyok....pénteken jön a dokker...kivi vagyok mit mond...addig nincs mese, így szopizunk...lassan leharapja a bimbit...hmmmmmm.....mit kellene csinálni? Valakinél volt ilyen??????????????????????????????????????

Kép
mozza
 
 


Mozza: lehetséges igen, hogy másképp jelez, ha a társaságodra vágyik, mintha gondozásra.
Ha nem akar szopizni, akkor ne szoptasd. Fejd inkább le a tejet, ha nem akarod, hogy csökkenjen a tej. Nehogy már szétharaptasd magad. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Emese!
Igazából ilyenkor nálunk az is elég ha mellettem van...kvázi bármit csinálhatok, csak jöhessen velem és ne kelljen alukálnia.
Ölben sem kell lennie....lásson és kész, akkor már heppi, vigyorog, dumál....absz. semmi baja.
Az volt a szokatlan, ami miatt előszöt meg is ijedtem, hogy sikított, nem sírt...berohantam, azt hittem vm. baj van....erre vigyorog rám.....
Na, azóta ezt csinálja ha nem akar aludni.

Fura...... jelezhet ilyen korban már tudatosan másként egy-egy szituban?????????

Kép
mozza
 
 


Tinu!
De én szoptatni akarom!!!! :oops: :cry:
Nem az anyatej miatt szoptatom már....hanem a szopi,a kontakt, a testközelség, az érzés miatt.....
Ezt akarom méééééég!
(ezért is küzdök harapdálás árán is...csak le lehet szoktatni valahogy erről.....LLLnél próbálkozzak?????)

Kép
mozza
 
 


Mozza,
ha jól emlékszem, Reninél is harapott Mira, múltkor mintha azt írta volna Reni, h mira leszokott róla :) Ne add fel!

emese1979
 
 


Mozza!
Iza is dettó ezt csinálja!!!!!Persze h jelezhet másképp,hiszen gyakorolja a "beszédet",megtanulja hogy kell kommunikálni.Szereti hallani a hangját,aztán fejlődik majd ez is tovább! :wink: Én nem mindig megyek be ilyenkor,picit hagyom h sikítozzon!Egyre több időre hagyom,tehát először mondjuk fél perc,aztán 1 percre stb.Ha nagyon nem akarja abbahagyni akkor kiveszem mert nem álmos még :lol:


Na és Iza fél7kor evett!!!Már alszik is!Hurrá!!!!!Átállt a kiscsaj!!!!!Kis ügyesem!


Na mi kinn voltunk most délután,és azon gondolkoztam h kéne vmi fényvisszaverő a babakocsira :lol: tök sötét van már 4 után...nehogy már 4kor haza kelljen menni mindenhonnan???!!!!Gondolkoztam még villogón is,meg hasonlók...pl egy fényszóró,hogy lássam a kutyagumit,döglött sünt,patkát,gödröt és társait 8)

Gyöngyi!
Oké,akkor várjuk a pontos időpontot a talira!!!!!Majd én leszek a kisliba :lol: :lol:

Na holnap ne várjatok az állomáson,lehet hogy itt ragadok...sztrájk lesz :roll: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Még jó hogy mostam a hétvégén,így van tiszta ruhánk! :wink:

Böbi!
Jaj de cuki ez a sapi!!!Ilyet néztem a brendonban,csak nem hello kittys,csak maga a szabása ilyen.Nagyon megtetszett...csak az ára nem :roll:

annus11
 
 


Annus, mennyi volt a brendonban? A H&M-ben 1990 FT, tavaly egy tök egyszerű hello kittyset vettem (most Iringóé lett) 1590 FT-ért. Szeritem megérte ennyiért, csak nem bírja elviselni Gyv magán! :roll:

Gyöngyi, Gyöngyvirág nem fél a sötétben, egy icipici tartása sincs tőle, picinek sem volt. Iringónál sem tapasztaltam még, bár Ő este kislámpánál alszik el, de éjjel tök sötét van, akkor nem világít. Mi most jártuk meg a LIDL-et, eleve 5-kor indultam anszolút sötétben, igaz, nem gyalog, hanem autóval.
Én is várom, hogy személyesen is humorizálj nekem! :lol:

Visítás, hát igen, Gyv űzi ezt, amikor rájön. Az a legjobb, amikor egy bevásárlóközpontben teszi...... Tinu, szerinted ilyenkor miért sikít?? Szerintem vagy unja, vagy nem hagyok neki valamit, pl ma napszemüvegeket próbált, aztán amikor mentünk a pénztárhoz fizetni, akkor jött a sikítás....
Vendég
 


Kutyafüle,
nyugibogyó, nem eszik azt olyan forrón!!!! Senki sem kötelezhet arra, h eladjátok a lakást, ha nem akarjátok, a közvetítőnek pedig sikerdíj csak akkor jár, ha létrejött az üzlet (ezért is hívják SIKERdíjnak). Vedd elő a szerződést, olvasd át, de ha gondolod, én is szívesen segítek!!!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Böbi!
kb a duplája,és közel se nézett ki ilyen jól...

Ja Iza se fél a sötétben,ő sötétben alszik.Nappal is behúzom a függönyt neki.És most is elaludt a babakocsiban :wink:

annus11
 
 


Kutyafüle, szerintem kezdjétek el sorolni a lakásotok nemlétező hibáit, kizárt, ha mondjuk azt mondjátok, hogy felettetek 3 kisgyerek és egy kutya lakik, hogy ne kezdjenek el alkudozi az árból!!!
Esetleg a fal is penészesedik! :wink:
A szerződésben kiköthettek olyat, hogy ha hoznak alku nélkül vevőt és mégsem adod el, akkor ki kell fizetni a jutalékot, de én kizártnak tartom, ha egy kicsit ügyeskedsz, hogy ne kezdjen el alkudozni.
Egy rendszerese meghibásodó lift is alkuképes lehet! :lol: Te ismered a lakást, találj ki álhibákat.
Vendég
 


Annus, szerintem is ennyiért jó ár, de ha Gyv továbbra is leszedi magáért, akkor nagyon drága volt! :lol:

Anita, próbáltam visszakeresni, de nem találtam. Milyen munkáról van szó?
Vendég
 


Böbi!
A blogban fenn van!!!
Gyv :lol: :lol: nem tudja még mi a jó neki :lol: :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?