Új privát üzeneted érkezett!

Anetto: Tök jó! :) :) :) Vigyizz magatokra! Bár nem lehet könnyű, mert gondolom Mátét folyton emelgetnéd és most nem csak a pelenkázásra gondolok, meg ilyesmi, hanem a közös játékra, a gyurmolászásra, a dobálásra, stb...
De ügyes csajszi vagy! Ezt is jól fogod kezelni.

Edina


Kép
medina83
 
 


LEkri miatt jöttem most mert ma főznöm kell vacsira vendégek jönnek.

LEkri: Örülök,hogy minden rendben ment és ilyen jól viselte a kissrác a műtétet. Remélem éjszaka sem volt semmi probléma!

Gyógyuljatok hamar!

Anetto: Még neked annyi,hogy gratula és nagyon nagyon vigyázz az emelgetéssel!

Kép

Kép
mannogab
 
 


Magika - Az a baj, hogy nem a lényegét fogod meg az írásomnak .. sőt .. Nekem nem kell igazold, hogy hogy nézel ki, csinos vagy-e, vagy megnéznek-e .. nekem ez oly mindegy, hidd el :D Én leírtam 1 tapasztalatot .. én ezzel többször szembesültem ... Már írtam, de írom még egyszer: örülj neki, ha te nem. Miért nem lehet ezt felfogni...
Nem kell, hogy megértsd .. de ne hasonlítsd össze a saját tapasztalataidat a máséval, örülj neki, ha veled mindenki készséges és nem néznek rád ferdén :)
És a szőke haj sajnos előítéleteket vonz ... ezt szerintem az összes szőke nő érzi .. nem véletlenek a viccek .. és számtalan kutatás bizonyította :)
Nem fogok többet reagálni, mert lassan ott tartunk, hogy 14 évesen 40 kg voltál .. és én meg nem ezt szeretném hangsúlyozni ..
Az én hozzászólásomban annyi volt, hogy "szőke" és "nem ezer kg" vagy valami ilyesmi .. mert nem ez a lényege .. hanem az emberek hozzáállása/hozzám állása ...

Medina
- Én is nyomom még mindig a Rubint Rékát, ha van időm és kedvem azokon a napokon, amikor nem kondizom.
A kaja miatt viszont fejet hajtok előtted .. Én nem bírom így .. :? :? :? Eleve ha 5-6 után nem ennék, éjfél körül elájulnék .. :( Annyit sikerült csökkentenem a kaján, hogy 6 után már csak puffasztott rizs vagy ilyesmi az alapja a szendvicsemnek .. vagy köretemnek . .de ennem muszáj :oops: :oops: :oops: :oops:
Én kg-ban már egész jól állok .. inkább formálódni szeretnék :) Szóval a tükör és a centik .. ezt nézem :)
Az a bizonyos úszógumi (ami még van kicsit) eltűnhetne, és elégedett lennék :)

Kép
szösszenet
 
 

 
 

Anetto - Nagyon örülök!!! :)
Biztosan ügyesen megoldod majd a helyzetet, és hamar megszokod, hogy ott a pocaklakó, és fogsz tudni vigyázni rá, a mozdulataidban újra ott lesz a poci-féltés :)
A ki korkülönbség biztos kemény .. bár okosok azt mondják, hogy minden korkülönbségnek megvan a maga nehézsége :)
Mikorra vagy kiírva?

Kép
szösszenet
 
 


Szösszenet: Hát nekem még kiló is van. :? Eleinte én is nehezen viseltem, hogy 6 után nem eszek, de meg lehet szokni. Az uszógumival nekem is meggyűlik a bajom. Igaz, nem panaszkodok,mert 2 hét diéta és mozgás után csak onnét ment le 5 centi és 1 kiló. :)

Edina


Kép
medina83
 
 


Almának, Marcinak pedig boldog hófordulót!!!

Kép
szösszenet
 
 


Extra car éjszakám volt, s valószinü, a mai napom sem lesz jobb....
Hanyagolom a hozzászólást, mert bánatora sikeredne... :(

Csak annyit:
Kilók vannak rajtam is... bár ha igy folytatja férjuram és Attilám, hamar csontváz leszek...
Az előitéletek, igen, énis voltam szőke... és 52kg is... és Barnust tologattam a babakocsiban... a pasik füttyögtek a nők lenéztek... ennyi... akkor jól éreztem magam a bőrömben és ejtettem ezekre az emberekre (bár a pofámat nem mindig tudtam befogni, néha megkérdeztem egy-egy nagyon bambuló nőtől vagy öreglánytól, hogy "tán tetszem?", "mi van rajtam különleges?")....
Most nem néznek meg... :lol: nincs is mit... :( jópár évvel öregebb lettem és a pofám ráncosodik... evvan... kivéve akkor bambulnak, ha beszólok a buszon, hogy húzzanak már odébb a babakocsi helyéről, mert nem tudok hova állni... :lol:

Na, negativkodásból ennyit, megyek elfoglalom magam vmivel mert felrobbanok menten.... de előszöris felébresztem a férjemet! :twisted:
Vendég
 


Medina - 5 centi az nagyon szép :)
Nekem az a sikerélmény, hogy rámjönnek a nadrágjaim .. egytől egyig mind .. :D Pedig amikor hazajöttem, akkor egy sem jött fel .. :? :?
Én 2 hét múlva mérem, hogy 1 hónap aktív kondi mennyit fogyasztott .. bár az edző szerint nem lesz olyan könnyű, mert rajtam már tényleg kevéske van .. ruhában nem is látszik.
Meglátod, rólad is pikk-pakk lemegy :)

Fruzsi - Nekünk parketta van, és 2-3 naponta felmosom ... mondjuk Alíz nem koszolja össze, csak feltörli "magával" :lol: :lol: :lol: meg persze összemaszataolja a kezével :wink: :lol:
Naponta nem lenne időm felmosni a lakást .. de talán nem is kell.
Nekem inkább azzal gyűlik meg a bajom, hogy mindenhol kapaszkodik, mászik fel .. lepakolja az alsó polcokat .. stb.

Hoztam képeket is :)

"A játék hevében" :D

Kép


"Kedvenc játékommal" :)


Kép


"Első Szerelem" :lol: :lol:

Kép

"Jó reggelt!" :D

Kép

"Végre engedte Anyu, hogy megfogdossam kicsit Jenny-t" :)

Kép

"Anyuci lesifotója .. én is akarok tornázni" :D

Kép

Kép
szösszenet
 
 


[quote="pumpóka"]a írta:pumpókakkor jól éreztem magam a bőrömben és ejtettem ezekre az emberekre (bár a pofámat nem mindig tudtam befogni, néha megkérdeztem egy-egy nagyon bambuló nőtől vagy öreglánytól, hogy "tán tetszem?", "mi van rajtam különleges?").

Esküszöm, a szemem előtt van, ahogy lököd ezt a dumát a bámulóknak :lol: :lol: :lol: :lol:
Én meg már nem szólok be .. meguntam .. belefáradtam ..
És most már jobban bosszant, mint baba nélkül ..
Egyszerűen nem tudom feldolgozni, hogy babakocsival, vagy gyerekkel a kézben miért kell olyan szintű gusztustalanságokat beszólni, amiket néha hallok .. ezt Szőlővel már kiveséztük msn-en .. ez van .. :? :? :?

Kép
szösszenet
 
 


Teleírtam a topicot .. megyek dolgozni :)
Szép napot lányok!!

Kép
szösszenet
 
 


sziasztok

visszaolvastam nagyából és nagyon jól esett,hogy ennyien gondoltatok ránk :) :)

Szössz
Levi van a képeken :lol: :lol:
éjszakánk:Levi aludt mint a tejbe tök.viszont Kristóf fél10től fél2ig félóránként felsirt és nyomta fel magát,mint akinek fáj a hasa.
sdtam neki panadolt utána még picit sirt,de álmában mert felvettem és aludt rajtam is.majd 4ig aludt,evett125ml és 7ig aludt egy hang nélkül.ma elvitem orvoshoz mert ugye alig eszik meg,hogy éjjel fájt a hasa.lányok 1hét alatt 260g-ot hizott :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

a pocija rendben.valószinű,hogy a fogai bántják igy sokat nyálzik amit lenyel és attól fájhat neki.
mivel ennyit hizot nem fogom eröltetni a kajcsit.majd eszik ha kér és annyit amennyit ő akar.állandóan paráztam,hogy alig evett :(

viszont Levi reggel ugy kelt,hogy fáj neki,érzékeny.de ugyan olyan leven,mint szokott lenni :) :)

Pumpóka
remélem Atival találtok közös hangot.egyik barátnőm kisfia is mióta iskolás nagyon megváltozot.de ő csak az iskolába otthon ugyan olyan kis jó fiu.

Szössz
annyira boldog,kiegyensúlyozot,szép kislány Aliz :lol: :lol:


ALMÁNAK,MARCINAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!! :) :)

Anetto
nagyon jó dolog a kis korkülönbség hidd el.néha fárasztó de látni őket együtt ahogy probálnak mit kezdeni egymással :lol: :lol: bár nálatok még kisebb lesz a különbség.

na most megyek mert van még pár dolgom :lol:

remélem reagáltam mindenkinek.ha nem sikitsatok ha valaki kérdezet és nem irtam :lol: :lol:
Vendég
 


Szösszenet,
tök jók a fotók!!! Nagyon vidám kis királylány Alíz! És azok a vigyori szemek!

Hú ha jól látom olyan síelős kondigépetek van. Apa szorgalmazza, hogy hozzon a Jézuska nekünk is egyet, de nem tudom igazából, hogy itthon majd később is használja az ember?????

KépKép
kisfruzsi
 
 


Köszi hóköszöntéseket!!! Marcinak én is boldog hófordulót kívánok, hátha Marcianya olvas minket!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Lekri - Basszus, ne haragudj :) De legalább a "családot" nem kevertem össze :lol: :lol: :lol: Levi édes .. olyan kis békés .. :) Jaj, biztos úgy izgultál .. csak belegondoltam, ha Alíz kap nyugi-cuccost ..
Szívfacsaró Anyának lenni :)

Fruzsi - Igen ez az elliptikus taposógépünk van ... én annyira nem szeretem, de Szabi használja. Én a konditeremben is inkább a futópadon vagyok, vagy a biciklin ..
A Hugim is imádja, ő is megy rajta, ha itt van ...
A konditeremben is sorban állás van érte, szóval hasznos, az biztos .. nekem valahogy nem jön be ez a mozgásforma :)


Köszönjük az Alíz-dícséreteket!!!! :)
Az biztos,hogy állandóan vigyorog meg dumál :D
Kis örökmozgó huncutkám :lol: :lol:

Ááááá .. tényleg dolgoznom kellene .. de ez a csodaszép napsütés .. olyan jó kedvem van tőle :D ..

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Köszönjük, a köszöntéseket!

És akkor a kép, a kis 7 hónaposról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Forog-pörög minden irányba, most a nágykézlábazást gyakorolja, egyenlőre elég kevés sikerrel. Foga még nincs, dumál egyfolytába.
Az utolsó képen, éppen puszit dob.

Kép
marcianya
 
 


Magika,
most megint vitatkoznék veled, mert szerintem az, hogy valaki hogy néz ki marhára nem az anyagi helyzetétől függ. Én nem vagyok gazdag, de ettől még nem érzem magam egyáltalán igénytelennek. Lehet, hogy most nem engedhetem meg magamnak, hogy a Mangóból vagy a Zarából öltözködjek, de ettől még nem vagyok csöves.

Kép
emi29
 
 


Csajok,
ezek a babák hihetetlenül édesek!!!

Kép
emi29
 
 


Sziasztok lanyok!

A kert kepek!

Ilyen voltam lanykoromban (52-53 kg):
Kép

Ilyen mikor megismertem a ferjem(55 kg):
Kép

Ilyen, mikor ferjhezmentem(55 kg):
Kép

Zoli szuletese után(85kg):
Kép

Zolika egy eves szulinapja utan(70 kg):
Kép

Katica szuletese elott(84 kg):
Kép

Most (72 kg):
Kép

Szosszenet!
40 kg altalanosban voltam. Azota sem.
Na de ennyi eleg is volt.

Sziasztok lanyok!
A blogomba olvashattok tovabbra is.

Magi
Vendég
 


Latom nagy itt az osszefogas a kivalasztottak kozott! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


És elfelejtettem írni, hogy tolat hátrafele ezerrel. Ugyan még hason, de úgy nagyon megy neki. (Hol a szerkeszt gomb?)

Kép
marcianya
 
 


Megvan...

Kép
marcianya
 
 


Marcianya: IIIIImádddomm ez a gyereket! Egyszerűen gyönyörű! Már nagyon hiányzott és jók a képek! Boldog hófordulót!

Magika: Nem semmi milyen vékony voltál az esküvődön. :shock:

Szössz: Tök jók a képek! Látszik Alízon, hogy egy kis kópé! :)

Kisfruzsi: Almának is boldog hófordulót!

Edina


Kép
medina83
 
 


Medina Köszi a dícséreteket!

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Lekri! Örülök, hogy minden rendben van, drukkoltunk Nektek. (kb. már 3x nekifutottam ennek a hozzászólásnak, de mindig valami közbejött)

A hófordulósóknak gratulálok!!!!

hnézsófi
 
 


Sziasztok!

Boldog hófordulót Marcinak és Alma babának!!

Lekri, nagyon örülök, hogy minden rendben van a kis Levivel! Bizony, büszke lehetsz rá! Sajnálom a rossz éjszakát.

Marcianya, jó, hogy jöttél!! Nagyon aranyos a kis mikulás! Látszik, hogy jól érzi magát ezekben az ünnepi kiegészítőkben. Jó lenne karácsonyi reklámnak is.

Fruzsi, Almáról is kérünk képet!

Alíz nagyon cukor pofa! Ő is kis mosolygós :)

Anetto, GRATULÁLOK még 1-szer! akkor lehet csak a képeken hasonlítasz Ágnes Vanillára, de azokon nagyon (szerintem) bizti jó lesz a kis korkülönbség, főleg h a férjed sokat tud segíteni!

Pumpóka remélem átmeneti állapot, hogy ilyen rosszcsont ez a gyerkőc! Osztálytársaival jól kijön? És a tanárjával?

Nekünk is megvannak már a kari ajándékok: tanuló kutyus, vonat (zenél, világít), a playskool-tól 2 karikás játék (2 zsiráf nyakára kell rakni a különféle átmérőjű karikákat) és fisher price-tól kockák, melyekkel különb. manipulációs dolgokat lehet csinálni.

Ja, mi még veszünk hozzá egy fürdőkádas játékot, csak még nem tudom melyik legyen az.

Az éjszakánk nekünk is rossz volt, az a legújabb, hogy Bálint álmában hasra fordul és kinyomja magát - persze úgy, hogy még szinte csukva van a szeme. Egyszerűen annyira utál hason lenni, hogy nem képes letenni a kis fejét. Persze addig van így, míg meg nem fordítom. Ezzel kb. 6-7-szer boldogít a kis drága.

Emi, milyen autósülést vettetek? Lituka, a Concord az nagyon jó.

Kép
tim27
 
 


Marcianya SZIA!!!!!!!!!!!

Marci egyszerűen gyönyörű!!!!!!!!!!!!
Hol vettétek a mikisapkát? Jó lenne nekünk is egy ilyen decemberi kép az ajándéknaptárhoz. Akkor Marci is beindult, Alma elől mindent dugni kell és a konektorokat is (vakdugó híján) leragasztottam, amit elér :lol:

Magika,

ne sértődj meg légyszi! Írj ide is továbbra is. Mindenki kíváncsi rád, hidd el!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Na akkor mielött elfelejtem:

Lekri: sok gyógypuszi Levinek :)

Szössz: édes Alíz :)

Ági: mi baj??? ha gondolod irj privit...megnéztelek :D annyira sokkal jobban áll ez a haj...komolyan nagyon nagyon csini vagy vele :) majd fodrász után énis teszek képet majd 8án megyek.

Marcianyu: annyira helyesek ezek a képek..édes kis Mikulásod van :)

Zsuzsófi: neked volt ilyen chicco bébitaxija vmelyik gyerkőcnek vagy te is most fogod tesztelni??

Medina: igen a rucikkal nehéz...mégsem árazhatom fel darabonként :)

Éccakánk nekünk is szörnyű volt...3 órát aludtunk...este 11től...és ez most halál komoly..hozzáteszem azóta sem alszik egy percet sem...nem volt rossz de nem tudott aludni..nyakamat rá hogy a foga..vagy beteg lesz...merthogy...félóránként óránként összefosizza magát..az elöbb vizes fosit vettem ki alóla az mitől lehet????
ja meg annyira nyálzik hogy mindig visszanyeli annyi van és fuldokol tőle...na ennyit arról nekünk mennyire könnyen jön a fogunk :( eddig nem volt gond..hát most annál több lesz ....

ha vkit kihagytam akkor ne hari...de hulla vagyok :(

ráadásul a vaterán is átvágtak...leütötték a hordozót ma adtam volna fel..ráadásul alkudott is rendesen és nem küldte el a címét...és ma már fel sem veszi a telefont...:(

Tim: igen nagyon jó..de nekem akkor sem tünnek biztonságosnak...hisz ha szemből ütközünk akkor..szóval érted...jesszus ne mtudom miért de nekem még a hordozó is biztonságosabbnak tünt :(

Marcinak és Almának Boldogat :)

képzeljétek sehol sincs itt a környéken tanuló kutya...csak Keszthelyen van és Nagykanizsán :( a brendonok közül...itt még a játékszigeten van de ott 9000 Ft...annyiért meg nem akarom megvenni :(
anyuéktól kapná karira :(
Vendég
 


Tim,

Lehet még kapni tanulókutyust akciósan? Én nem találtam már (Komárom, Győr) az FP kockákat én is néztem nekem is tetszik. Fürdőkádas játék, de jó ötlet, Alma imádja a nagykádat! És amióta tud hasalni, könnyebb is ott fürdetni. Mindig hagyom játszani először, utána mosakodás és megint játék, nagyon élvezi!

Alma se szertett hason lenni és éjjel, amikor átfordult mindig sírt őis, mint Bálint. De most mindig hason alszik, vagy ha elaludt oldaltfekve tuti, hogy hason köt ki.

Csajok,
valaki tapasztalt ilyet? Alma alvásigénye megnőtt. Már 2x aludt nappal eddig is, de tegnap és ma extrém álmos. Ma aludt 9-től 10-ig (velem :lol: ) és most megint alszik....ebédelni még nem ebédeltünk, de úgyis később tízóraiztunk. Lehet, hogy a sok kúszás fárasztja ki ennyire???

KépKép
kisfruzsi
 
 


[quote="magika"]L írta:magikaatom nagy itt az osszefogas a kivalasztottak kozott! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kedves Ágnes!!
Mi az, h KIVÁLASZTOTTAK???? KIK??? Soroljál már fel, legalább 10 nevet...És miben kiválasztottak????
Azért nem vagy te egy kicsit szemtelen???

Eddig nem akartam ezzel jönni, de most kezdjem el, h kicsit benézted a dolgokat pl. velem szemben.
Én, akit menő csajnak leírtál, szeptember óta egyetemre jár.
És csak azért mert nem írtam meg ide, akkor már gáz vagyok.
Vagy mert nem írtam meg, h bocsi, de megvettük anyósomék kúrvadrága házát, MEDENCÉVEL és kerti tóval, akkor is menő csaj vagyok.
Vagy akkor már ütöm a szinted????

Az én pitiáner megjegyzésem a mikulásra, ne haragudj, de sehol nincs a Te beszólásaidhoz, mégis én kapom a többiektől a leb@szást.

És ilyenkor hol vannak azok, akik engem megszóltak, vagy a többieket.

Én sosem voltam irígy a jó életetekre, nekünk is megvan mindaz, ami nektek.
Mégsem jöttem vele ide dicsekedni.
Te meg kiakadsz, h a pénzeddel jönnek, hát nem kéne fellengősen írni, és nem ez lenne.

Itt a fórumon több ember is jól él, mégsem dicsekszik.

Remélem most pirulsz, mert Te vagy itt az egyik ember, aki kelti a feszültséget, ha meg véleményt kapsz, rögtön viszakozol.

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Ja és tök sokat iszik...éjjel 100 ml-t ivott és most is 50-t, remélem nincs baja, de nem lázas, enni eszik rendesen :lol:

Lituka,

Tanulókutyus, akkor ugyanabban a hajóban evezünk :lol: Szerintem is a foga lesz Máténak. Pont most pucoltam ki én is Almát a fosiból, minden ruha a mosógépben végezte, ami rajta volt :lol:

B..szus még mindig nincs oltóanyag itt!!!!!!!! Kép Imádom a nagykádat!!!

És akkor a 7 hós kép:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Kiscica és Magi,

Azt kell, hogy mondjam, hogy Kiscicának igaza van, hogy ne gerjeszd a feszültséget szerintem sem elég volt már. Szerintem aki nem ír, az azért nem teszi, mert k..ra unja már az állandó civakodást...
Az anyagiak vagy az iskolázottság és a külső miatti beszólásokra nem reagálok, mert ez nem szabad, hogy téma legyen szerintem.

Kiscica remélem nem én vagyok a másik aki a feszültséget szítja :oops: :roll: , ugye nem??? remélem legalábbis nagyon, mert én nem szeretném.

KépKép
kisfruzsi
 
 


Timi,
Ferrarisat vettünk. Nem a legjobb, de nem is a legszarabb, erre tellett... Nálam egyébként az autósülés a römernél kezdődik, de nagyon jó a concord, a recaro, és a besafe is.

Sajnálom, hogy már sehol nem lehet kapni tanulókutyust. Én sem látok már sehol akciósat :( Azért keresgéljetek a neten. Hátha...
Fürdőjáték tök jó ötlet!

Fruzsi,
nagyon édi Alma baba. Látszik, hogy imád fürdeni :)
Alvás nem tudom, miért lehet. Én örülnék, ha Lili kicsit többet aludna :(

Kép
emi29
 
 


Mamik
Ne haragudjatok, h ilyen csúnyán írtam.
De engem nagyonbánt, h ennyire megosztott lett a társaság.
És elég egy pici megjegyzés, borul minden.

Lehet itt mindenről beszélgetni, de leginkább a babákról, mert ez babás fórum.

Itt nem kellene, h számítson se az anyagi se a külalakbeli eltérés.
Miért nem lehet örülni a másik sikerének?? Én ezt nem értem.
Én se nem nézek ki jól, pénzem sincs. Azért mert párom szülei többet megengedhetnek maguknak, az meg az ődolguk. Tisztelem őket azért, amit elértek, és ennyi.

Áh, tök fölösleg erről írni.
Az egész inteligencia, és még ha dúrván is fogalmazunk néha, van bocsánatkérés és nagyvonalúság is a világon.
Ha így élnénk, sokkal jobb emberek lehetnénk. És nem minden a pénz!!!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Tényleg csajok!
Könyörgöm ne vitatkozzunk már!! Vagy, ha valakinek eltérő véleménye van, arra ne az legyen már a reakció, hogy azért mert kiválasztott. Ez olyan sértő, durva, gyerekes és szánalmas!

Kép
emi29
 
 


Teljesen egyetértek az előttem szólokkal, többet nem is lehet erről mondani.
Sajnálom, ha én megbántottam valakit. Néha én is felkapom a vizet, de igyekszem dolgozni a "személyiségemen".

Autósülés,
mi még nem vettünk újat Almának, még nem ül. A ferrarisat én is néztem a Brendonban, vagány nagyon! Az lehet, hogy a Römmer vagy a többi biztonságos tutira, de annyi pénzt én nem adok egy ülésért...szerintem azért az olcsóbb sem lehet rossz, ha megfelelt a teszteknek és az előírásoknak.

Emi,
nem feljtettem el a képeket ám!! (születéskori, 3 és 6 hós) :lol: :lol:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Csöppke,
ha olvasol minket néha, akkor jobbulást kívánok Nektek!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


Fruzsi: ha lesz a Brendonban vagy vhol 6-7 ezer Ft-ért akkor szólok neked :D mert énis vadászom nagyon :) küld el nekem privben a telcsiszámod azt azonnal szólok ha találtam vhol.

A pancsoló barátok FP játékot nem ajánlom senkinek..sztem nagyon gagyi...má bocs de szörnyű...nem marad fenn a vízen meg leesik arról a izéről amire rá lehet tenni stb.

a vitát nem értem...vissza kell olvasnom..
Vendég
 


Ki az a Névtelen, Kiscica, milyen Ágnes? Én teljesen elsiklottam ez felett :shock:

KépKép
kisfruzsi
 
 


Marcianya
nagyon jóképeket tettél fel Marciról és annyira édes :lol: :lol:

Magika
nagyon vékony voltál :shock: :shock:

szerintem lehet akár Kinaiból is és olcsób helyekről is szépen divatosan öltözni.mert az tény,hogy tényleg nem tudja mindenki megfizetni az ilyen meg olyan márkákat.én meg inkább ugy vagyok,hogy agyerekeknek legyen meg minden.persze költök magamra is de azért azt mértékkel.igy is jólérzem magam mert nem vagyok kevesebb,mint bárki más.erről ennyit részemről

Szössz
végül is családban maradt :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tim,Lituka
akkor ti is szenvedtetek éjjel. :( :(
Kristóf és Levim is csak hason alszik.Levi mai napig ugy alszik el..

engem az vigasztal,hogy látom a végét az éjszakai keléseknek.mert hát van egy nagyobb fiam aki,jó,hogy pici babakora óta átalusza nyugodtan az éjszakát,de igy legalább tudom,hogy hamarosan talán Kristóf is megérik rá.ma veszek jóéjt tápszert hátha :oops: :oops:

Alma babának milyen aranyos a popsija.mint 2 gerezd alma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tegnap Kristóffal fürödtem és lepisilt és utána meg is tapsolta magát :lol: :lol:

karácsonyi ajándékok:
tegnap láttam LEvinek egy nagy doboz épitőt azt megveszem neki ha ma még meg lesz,Kristófnak meg egy zenélős állatfarmot.ezenkivül kapnak még mert ugy döntöttünk apával,hogy max 10-10ezer forint a 2 gyerek.ennél többért nem szeretnék mert amugy is mindig kapnak valamit.meg ugye mamák,papák,keresztszűlők meg néhány rokon is gondol rájuk.bár nálunk nem olyan nagy szokás olyan hu de nagy vagyis drága ajándékot adni.nem ez a lényeg,hogy én megmutassam,hogy nekem mennyi van.(nekem nincs :oops: :lol: :lol: )szar érzés lehet ha te kapsz 10ezer forintos dolgot és te nem tudsz adni csak max 2ezer forintosat,szerintem.

de erről is ennyit részemről :lol:

Kristófnak még ezt is néztem:

http://www.regiojatek.hu/termek-68723-z ... ztato.html

anyosék pénzt adank,hogy mi vegyünk a fiuknak valamit.az ő fájuk alá kerül de mi vesszük meg.igy tuti olyat kapnak ami jó
Vendég
 


Törölt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.10 14:03-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


[quote="kisfruzsi"]K írta:kisfruzsii az a Névtelen, Kiscica, milyen Ágnes? Én teljesen elsiklottam ez felett :shock:


Ágnes=MÁgika
Névtelen??? Én írtam???

Na, akkor most jön a nagy kibékülőshow??? Azt jobban kedvelem, mint a beszólásokat.
De azért jó tudni, h így arc nélkül is vannak határok! Nem kell ahhoz találkozni, h jól összevesszünk emberekkel.

Mindjárt itt a Miki és a Szenteste, amit mindennél jobban várunk!!

Új téma: Szilveszter! Ki hogy oldja meg??

És még egy dolog, ha valakinek vmi rosszul esik, vagy gondja van, akkor lehet azt szépen is! Okos szóval, türelemmel, volt régen egy ilyen könyv is. Gyereknevelős. :lol:

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Egy nap sem telt el és rengeteget írtatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én 1 éve csatlakoztam amikor még kevesen voltunk,sajnálom,h Csöppke,Mamacka nem ír már,de annak örülök h a topic még nagyomn is él! (ami nem rajtam múlt)

Remélem mindenki jól van pl. Szőlő és Ercsi is akik utóbb tüntek el.

Sajnálom,hogy nézeteltérések ilyen szintig foozódnak! :( :(

Mondjuk nekem is van egy stílusom amire már figyelmeztettek. :)


Én megértem Szösszt bár nem fogytam le csak akartam,de iszonyú fáradt lettem és a tej miatt nem erőlködtem tovább.

Sz.tem rengeteg a bunkó ember! :lol:

Pl. Engem egy öreg faszi röviden követett nyáron pedig babakocsival voltam.A mellméretem melegben nagyon kihívó volt terhesen és babával is.


Azt is megértem,h igenis kell pár óra mindenkinek baba nékül. Nekem most hetente 2 óra van amikor úszom-szaunázom.Vagy rövis bevásárlás gy.kocsi nélkül néha.Engem bosszant,hogy az ismerősök áll. megkérdezik és hol a lányod?Mondom van neki apja is 8)

A másik ami rettenetsen idegesített,hogy nyáron idegenek is megkérdezték,h van-e tejem.Még most is néha,de könyörgöm akár egy ismerősnek mi köze van ehhez,én se kérdezem meg tőle mikor szexelt egy jó utoljára :roll:

Lekri Örülök h minden ok!

Lituka:medina kösz bókokat!

Atizka-Gaboo kösz a tippeket

Atizka-Drukk a bébihez! :lol:

Szerintetek,ha előszőr adok tejpépet és edddig max. 30 ml-t kapott hozzátápiz mennyit adhatok?

Szössz alíz nagyon tündi és ügyes!

Magika remélem azért jössz még ,ne menj el! :(

Kép
kritta
 
 


Fruzsi :oops: :oops: :oops: . Hozom, megigérem!!

Kép
emi29
 
 


szilveszter

mi bálba megyünk.anyosom fo vigyázni a fiukra.azt még nemtudom,hogy náluk-e vagy nálunk.de szerintem náluk mert az ő falujukba lesz a bál.na meg ott van apos is meg a dédi is igy anyos is bulizik :lol: :lol:

most 13án is megyünk buliba ha egyik fiu se lesz beteg.akkor is anyos vigyázz rájuk mert anyukámék is ott lesznek. :lol:
kamionos buli+feleségek :lol: :lol:

őőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő
elfelejtetem it akartam még irni :oops: :oops:
Vendég
 


Alma tesóméktól valami járát segítőt fog kapni.

A Lamaze gyűrű piramis van nekünk, szereti nagyon, főleg rágni a karikák színes lógójait. De később biztos tud majd vele rendeltetésszerűen is játszani :lol: :lol: :lol:


Kép ezt ismeritek?

KépKép
kisfruzsi
 
 


Sajna én sem láttam már tanuló kutyust akciósan, rendes játékboltban láttam csak (pedig majdnem nem vettük meg a tesco-ba anno, mert én kicsit csalódtam benne, aztán a férjem és anyukám rábeszélt, remélem Bálintnak bejön majd.)

Lituka, szerintem is a foga lehet, Bálint is többször összegyűjtötte a nyálát, és majd megfulladt olyankor.

Fruzsi, én is arra gondoltam, hogy már annyit mozognak, szerintem nagyon kifáradhatnak, bár Bálint azért (is) alszik ilyen jól mer éjszakázunk rendesen...

Tényleg olyan jó ez a kis napsütés!!

Ja, torna: nekem a leg trainer-re fáj nagyon a fogam (top shop-os) tesómnak van és nagyon dícséri. Pont a feneket és a combot-csípőt tornáztatja meg nagyon. De sajna egyelőre nem lesz :(
(Sok pénzünk elfogyott most az autósülésre)

Kép
tim27
 
 


Jajjj Lekri a jóéjt tápszer (ugyan próbáld ki) de egy nagy pénzkidobás....semmit sem segített nálunk...

na most meg dühöngök...ez a vaterás csaj...huuuuu...végre felvette a telefont..és közölte hogy amig a ő utalása nem ér oda addig nem adja meg a címét...mondom mi?????????
mert ő már utalt ma de az majd csak 3 nap mulva fog átérni...persze mesébe....érdekes amit én szoktam utalni ha nem ugyanannál a banknál is de még aznap ott szokott lenni...
meg mi az hogy addig ne adjam fel...sztem nem is utalt...
közben én meg ebből a pénzből venném a bébitaxit...amit hétfőn kéne utalnom...
öcsém és még belémköt hogy a teszveszen még mindig fenn van ám a hordozó....hát halljátok...azok után hogy engedtem neki 2000 ftot még..mert nagyon sürgős eladnom mert anyagilag csak igy tudom megoldani a kari ajcsit...pfff...megöl az ideg...
Vendég
 


Mikulás
tavaj(ly) vettünk egy mikulás ruhát.van egy sogorom aki fel is veszi igy ő hozza a mikulást.bár Levit tavaj(ly :oops: :oops: ) nem érdekelte nagyon.kiváncsi vagyok mit fog szólni az idén.


a karácsonyfát meg mi 23án éjjel diszitjük fel apával.akkora öröm volt amikor felfedezte :lol: :lol:
Vendég
 


Lituka
megprobálom,hátha :lol: :lol: :lol: :lol:
bár ő a túl gyors emésztése miatt kel éjjel is szerintem még.

Anetto
tényleg nem eszik kristóf csak fele annyit mint eddig és a tápszert meg csak éjjel.de ha hizik akkor nincs gond :lol: :lol: ma eddig 125ml tápszer meg kb100ml tejpép van a pocakjában.alszik már 3órája
:shock:
Vendég
 


A másik vitás kérdés a tömegközleledés

Én nem tudok átmenni Békéscsabára pedig csak 15 km,de nyáron simán feltoltam a buszra a b.kocsit,legutóbb olyan busz volt,hogy a korláton kellett átemelni(nem igazán szeretnék emelni),a téli kocsim meg 35 kg biztos van Fruzsival együtt. Nem is férnénk el,ha nincs rajta középen hely.Ha felmegyünk Pesten szintén ez a helyzet én magamon nem bírom már vinni sajna :(

Eddig nem hiányzott a kocsi most már igen,mert én is vinnám úszni Békéscsabára.

Aki viszi úszni a gyermekét nem fél a megfázástól
?

Marci édes nagyon!

Medina ügyi vagy a fogyással!

magika csinos voltál-lettél!
Küldök pár új képet majd!

Kép
kritta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?