Új privát üzeneted érkezett!

Mági:
a túróból házilag készítettem krémtúrót a gyereknek

Hogy készítetted el?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Engem is érdekelne az elkészítése a házi krémtúrónak.

A másik meg, hogy a tejföl az minek számít? Tiltólistásnak vagy nem? :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Helló Csajok!

Zsófim hulla fáradt volt, gondoltam uzsi, aztán ki is dől. Áááá... a kaja csak újabb energiát adott neki. Fél órába került, mire kiütötte magát. :evil:

Ma vettem bio köles golyót, Spar Natur Pur gyártmány, rá van írva, hogy van benne só, de az ízén egyáltalán nem érzem. Adtam egyet Zsófinak. Először benyomta az egészet a szájába, onnét gyorsan kipiszkáltam. Aztán segítettem neki megenni. Tetszett neki, bár egy részét a tenyerében nyomta össze. :-D

Aida!
Ez a lakás naggggyon tuti! Tetszik! A fürdő a kék mozaikkal a kedvencem! Drukkolok nektek, hogy innét minden rendben legyen kicsi családodban! Nolid még mindig cukor pofa! Ez a hinta rugós? Hol lehet ilyet kapni?

Trombi!
Gyönyörű helyen jártatok! Pankád milyen édes abban a sapiban! Hol jártatok, ahol ilyen szuper medence is volt?

Fürdetőkarika:
Pont ma kérdeztem egy csajt az utcában róla, ikrei vannak, mondta, hogy kb. 1-2 hónapig jó, amíg nem tanul meg stabilan ülni a gyerkő. Neki persze volt, így tudta a két fiút egyszerre füröszteni. Lehet Zsófi életéből ez is kimarad, akárcsak a habtapi. :-D

Körkérdés Zsebi, Zöldi és még aki használ hátihordozót:
Mennyi volt a maximális idő, amit eltöltött a csimotátok benne?

Kép
Kép
lbernuska
 
 

 
 

egy fél csomag túróhoz tettem almát (ezzel édesítettem), kis banánt, egy kicsi fahéjat, fél pohár natúr joghurtot és összeturmixltam, de a turmixszal óvatosan, ne nyomjátok túl sokáig, mert akkor érdekes állaga lesz a túrónak.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


lbernuska írta:Ez a hinta rugós? Hol lehet ilyet kapni?

Igen, rúgós. Nem tudom hol lehet ilyet kapni, mert ezt még karácsonyra kaptuk szüleimtől, ráadásul ők ott Orosházán vették egy ismerősön keresztül.. :oops: Így ebben nem tudok segíteni.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Manna!
Javultak Domid pöttyei? Elhiszem, hogy tök parázol a világ végén egy kiütéses gyerekkel... Dokitokkal nem tudsz beszélni, hogy van-e ötlete, mitől lehet?

Mági!
Tök jó az új vonalzód! :-D

Cili!
Akkor várom a kulcstartót!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni! Nekünk olyan 3-4 órás túráink voltak, de köben 1-2 pihenővel, amikor kivettük a hordozóból, hogy megmozgassa a lábait. :)

zsebi_baba
 
 


Aida!
Márkát sem tudsz írni? Amiket én néztem, mind műanyag beülősek. A tietek azért tetszik, mert a beülője rásimul Noelre. Ebből tuti nem tud kiesni.

Zsebi!
Köszi a hordozós infót!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni:
tegap mutattam Apának ,hogy nézd, csináltam új vonalzót, erre elfehéredett, az hitte újabb baba jön :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Berni, kiesni valóban nem tud belőle.
Ezt találtam rajta-
Model: LD46 Lindam Limited
Lehet, hogy valami limitált széria volt.. :? Meg nagy betűkkel van ráírva, hogy Lindam. Gondolom az a "márkája".

Kép
Kép
Kép
aida
 
 



Kép
Kép
Kép
aida
 
 



Kép

Kép
gabilany79
 
 


mágnes írta:Berni:
tegap mutattam Apának ,hogy nézd, csináltam új vonalzót, erre elfehéredett, az hitte újabb baba jön :lol:


Hehe, jól ráijesztettél szegényre. :twisted:

Aida! Gabi!
Köszi a segítséget!!! Apukám mondta, hogy vegyünk ilyet Zsófinak, ők állják a számlát... hát nosza! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni, biztos jó lesz, Noel nagyokat kacag benne, szereti! Szerintem is "állat"! :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Odett! Petrik! Boldog hófordulót!
Anyukák merre vagytok?

Lyndee! Gratula Arninak a felálláshoz!

Verzso! Csak azért kérdeztem, mert úgy láttam a talin, hogy Tibcsi többet volt nálatok és Máté jobban eljátszott a pléden.

Aida! Nagyon szép a lakás. Kívánom, hogy olyan életetek kezdődjön itt, amilyenre vágytál.

Gergő is eszik joghurtot, krémtúrót. A joghurtot ugyanúgy csinálom, ahogy Mági, viszont a krémtúró nem jutott eszembe, hogy így csináljam, pedig a fiúknak is csináltam ilyet régen. Úgyhogy köszi Mági!
Egyedül vagyok, apa ma sem jön haza. Hiányzik. :cry:

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Na vissza irt a hapi. Azt mondta, hogy hétfőn feladta de ma visszajö neki, hogy a cimzett ismeretlen. Megnézte a cimzést. Jól irta. és én is itthon voltam egész héten, sőt kedden jött egy másik csomagom is. :roll:

Lottinak fürdető macija van
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... o=1&whid=6
Még Olié volt. Szeretem nagyon, mert megtudom fürdetni őket egyszerre.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Köszi a képet Aida.
És erre gondoltam, hogy vajon mennyire szoritja.
De le lettem szavazva :oops: Mert van egy kis műanyag hintánk csak ahoz meg kell fúrni az ajtófélfát.

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok

manna
nehogy ezzel kezdj el vacakolni hallode. én csak nem figyeltem és nem tudtam hogy erl vagytok menve. majd ha kicsomagoltál és pihentetek akkor majd feltöltöd. ráér.

aida
keco naggyon szuper és az ára is az én sokat albérleteztem és tudom milyen árakon futnak a kéglik. de ez nagyon viszi a prímet nálam

rus hintánk nekünk is volt.
Balummal nagyon szerettem Izánál nem vált be pl a komp sem. inkább garázdálkodik az elkerített szobában.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Berni - Poroszlón voltunk a Kastély Thermál hotelben (a termál medencét még csak tervezik) - mi nem voltunk tőle nagyon elragadtatva, nem túl igényes, viszont olcsó volt, 27e kettőnknek, ill hármónknak, 2 éjszaka félpanzióval, medencehasználattal és 1 infraszaunával

Kép
trombibébi
 
 


Verzso,
Nagyon jók a játékok, hol és mennyiért vetted őket ? A harmadik mit tud ?

Gabi,
Welcome a nem sokat pihenő anyukák klubjában. Nyugi ez még csak a kezdet.

Cili,
Kitartás a jövő hétre.
Na előke jól szuperált ?
…. Vagy a postás szenved egy kis elmebajban…

Aida,
Nah akkor az ágy már a közelségemtől összedőlt volna. :?
De világos Noli haja.

Trombi,
Jók a képek nagyon.

Lyndee,
No Lelle, késő lett volna elindulni. Leérek, vissza sok az Marcinak, nagyon nyűgi lett volna már hazafelé.

Zsebi,
Erről beszélünk ?
http://www.activia.hu/10395

Voltunk pár bababoltban nyálkendő miatt (sajna nem sok sikerrel), pelenkaárösszehasonlító túrán, és a régió játékboltban. ÁÁÁÁÁ hát még órákat el tudtam volna lenni, mindent végignyomogattam, megfogtam, kipróbáltam. Nagyon jó volt. Felvettem egy teszveszes cuccot, délután apával hármasban sétiztünk, hambiztunk, fagyiztunk, este jót játszottunk, most pedig készülünk aludni.
Tetű légzésfigyelő párszor beriasztott, persze nem csodálom, Marci az oldalán, rátapadva a rácsra.
Ja ma barom autós, nagyban telefonál és mellettem volt jobbról amikor eldöntötte hogy engem letarolva balra akar kanyarodni, nem figyelek, tuti legyalulja a jobb oldalam. Mindegy elégtételt vettem egyezményes középső ujjal. Annyira megijedtem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Csajszik,
Hatalmas kérés, ha valaki bababoltban jár és ilyen nyálkendőt lát csak éppen tigrisest akkor pls vegyen nekem egyet.
http://www.teszvesz.hu/item713398331_ro ... macko.html

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu, én is vennék olyan járássegitőt ami ma jött nektek.Ha látsz még ilyesmit jó áron, szolsz?
Nagyon köszi :D Hogy tetszett Marcinak?

Lányok, esetleg ha Ti látnátok szoltok? Olyan bénán keresek a Vaterán, teszveszen :oops:

Trombi, lánykád tündéri :D

Lyndee, gratula Arninak, ügyi, ügyi :)

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Cili, köszönöm megjött a kulcstartó, nagyon szupi!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kubu! Igen, arról a joghurtról beszéltem.

Aida! Nálatok hajnalban jár a postás?

zsebi_baba
 
 



Sziasztok!

Kubu:Iszonyat milyen őrültek kapnak jogsit,én is sokszor találkozom idiótákkal.ja és a kedvencem még a 70 éves mami/papi aki elfelejt irányjelzőzni ha le akar fordulni :evil:

Nekem is tetszik a hinta de csak 12kg-ig írja a használatát,mi pedig már 9,5 kilók vagyunk :roll:

Csirkehusi után mi a következő husi amit adhatok Arninak?pulyka vagy bárány?


Nálam a helyzet változatlan,még mindig nincs Miki!na most az egyszer nagyon várom!Soha nem gondoltam,hogy még tudok örülni is neki :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Kubu: árban meddig lehet elmenni??? Lehet ma megyünk Szekszárdra ott megnézem neked! Van egy jó bababolt, csak egy kicsit húzósak az árai!!! Vagy dobj priviben telószámot és akkor felhívlak ha ott vagyok!!! :lol: De nem ígérem százasra hogy ma megyünk!!!!

Lyndee mindenféle fehér hús. Pulyka, bárány és nyúl is lehet! A nyuszi az egyik legegészségesebb és szinte nincs is rajta zsír!!! Meg 8 hónaposan kaphat csirkemájat heti egyszer!!!!

Cili: na én el is felejtettem jelezni, hogy megjött a kulcstartó és tuti. Ja és hétvégén vásár Dunaföldváron!!!!! :lol:
Vendég
 


Zsebi, neem :lol: tegnap jött még meg csak most reggel jutott eszembe megköszönni. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


A délelőtt történése: bébim jártában-keltében stikában bekapcsolta a házimozit (tévé persze kikapcsolva), és valami MGM-es film volt berakva. Majdnem besz*rtam, mikor 5.1-ben üvöltött az oroszlán :lol: :lol:

Lyndee: nem emlékszem, hogy említetted-e :oops: , de van rá esély, hogy kistesó miatt nem jön a Miki?
Halat is lehet, asszem heti 1x.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


gaby:esély van rá,nem is kicsi :oops: de még reménykedem,hogy csak szimpla késésről van szó! :?

Éppen kérdezni akartam a halat is :wink:

merre vagytok csajok ebben a genya időben?

Babám 9óta szunyál :lol:

KépKép
lyndee
 
 


lyndee:
csinálj már egy tesztet, de izibe!

Én hol itt hol ott, pakolok, ma elutazunk, holnap lagzi. Bence alszik, ha ébred merénylet készül ellene, tököt készülök adni neki...:)
Közben Anna haját is levágtam, az én búrám még hátravan, és a ruhák még szanaszét, de Bencétől most nem tudok pakolni...Ja és főzni is kéne, mindezt 3-ig prezentálnom kell ... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


A nyuszi az egyik legegészségesebb és szinte nincs is rajta zsír!


Ezt nem is tudtam, mondjuk felénk nem túl sűrűn fordul elő a nyuszi. De múlt hónapban kaptunk párat, és még nyaralás előtt csináltam, és akkor Szabi is kapott belőle. Én adtam már borjút is.

zsebi_baba
 
 


Lyndee: en pulykat adtam. koszi a nyugtatast!!!

Kép
mannababoca
 
 


Mági:még a hétvégét megvárom és bízom!ha addig semmi jövőhéten teszt :oops:


boci:én meg nem enném a nyuszit,annyira sajnálom :cry: olyan nehéz olyan kajákat adni a babának amihez nekem sincs bizodalmam.

manna:mesélj a nyaralásról!Hogy érzitek magatokat?Domi jobban van már?

KépKép
lyndee
 
 


mági:jó szórakozást a lagziban!Egyél igyál helyettem is :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Mági: jó szórakozást nektek. Kíváncsi vagyok, mit szól majd Bencéd a merénylethez... :)

Lyndee: hű, most már én is nagyon izgulok érted :o

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hű, Lyndee, mit nem olvasok! :lol: Kistesó a láthatáron? De izgi! :D

Más: csináltam ma almalevest és Nolikával megebédeltünk belőle. Aztán azon gondolkodtam, hogy "ooo, sszus, lehet egyáltalán fahéjjal ízesített dolgot adni a babának ilyen korban?" ??? Remélem nem rontottam el. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Hmm, most olvasom Lyndee, hogy várod a menszit. Ezek szerint nem szeretnétek még kistesót..!? :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


MARCELLNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!


Erika, a talin tényleg Tibcsike jobban igényelt minket, de nem mindig van így, van hogy Máté a nyügisebb. Apa haza ért már?

Manna, remélem jól telik a pihenés és Dominak is elmúltak már a pöttyei!

Kubu,annak minden oldalán van valami állatka, ha megnyomjuk elmondja, hogy ki ő és zenél még hozzá, felül pedig egy kis kék kutyus ugrik elő, ha megnyomjuk és zenél világit. Aranyos nagyon, ja és lehet hangerőt állítani két fokozatban, szóval mondhatni szülőbarát játék. Egy ikres anyukától vettem, 5 e píz volt a 3 játék.

Cili, én is megkaptam ám, kafa!!!!

Én ma egyedül fürdetek, apa reggel elrepült Németo-ba, csak valamikor éjszaka érkezik. Hű, nem tudom még hogy oldom meg ezt a fürdetőskarikásegyüttfürdést.

Mági, jó szórakozást Nektek!!! Köszi ezt a krémtúró ötletet!!!

Valaki készített már házilag joghurtot??(gondolkodom rajta nagyon)

Én már adtam Nekik marhahusit is, 8 hós bébiételben.

verzso
 
 


Aida:
fahéjat lehet adni óvatosan :)

A tök kaporral szintén bejött, a standard 250 ml-t benyomta :)

Viszont utána tuti megérezte, hogy pakolnék, mert 2 órát masszívan üvöltött, vergődött ,sehogy sem volt jó :evil: Máskor persze eljátszik magában legalább egy fél órát, most véletlenül sem! Nagy nehezen bealtattam, de teljesen leamortizált...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Figyelem csajok!


Akinek van otthon vasalnivalója az most küldje,nyitom az ablakot :lol:


Marci babának Boldog Névnapot Kívánunk!

KépKép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Lyndee! Nem akarlak még jobban paráztatni, de a beágyazódás idején is érezheted, hogy fájdogál a hasad. Mindenesetre kívánom, hogy úgy legyen, ahogy szeretnéd.

Verzso! Apa majd valamikor este jön. Hát nem is tudom elképzelni, hogy oldod meg az esti fürcsit, de valahogy biztos sikerül. :D

Mági! Úgy látom Bence kezd belejönni a főzelék evésbe. :D
Jó mulatást nektek holnapra! Gyerekekre vigyáz majd valaki, vagy csak addig maradtok amíg ők bírják?

Nem is írtam, tegnap voltam bent a munkahelyen, szeptembertől adózni kell a cs.p. után, mégpedig úgy, hogy az 50%-át hozzácsapják a fizetéshez és ha ezáltal adósávot lépsz akkor szívás. A másik 50%-ot pedig az apa fizetéséhez csapják hozzá.
Na most az oké, hogy így elvileg azok adóznak többet, akik jobban keresnek, de mégsem mivel akinek több gyereke van ugye több cs.p-t kap, na meg azt tudjuk, hogy Magyarországon sokan nem annyira vannak bejelentve, mint amennyit kapnak. :twisted:

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


CILI! MOST KAPTAM MEG A KULCSTARTÓT, KÖSZÖNÖM! :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Én is megkaptam a kulcstartót, köszi, Cili!!

zsebi_baba
 
 


sziasztok!
visszaolvasni még nem volt időm sztem nem is lesz......
csak gyorsba, kint vagyunk a telken, holnap kerti parti lesz laza 35 emberrel
lányom party girl lett múlt hét szombat óta:)

cili bocsi nem utaltam még pénzt, időm nem volt, vásárlás pakolás, szita szita agyam

a szomszéd csaj dobta be a papírjukat, ők használják(ikrei vannak)
és nagyon meg vannak elégedve vele.
http://www.pelenkaakcio.hu/pelenkak/kinalat.html

kivettem Rékát a kiságyból, bevittünk egy gyerekheverőt, rátoltuk a saját ágyunkat,körbe védtük, és azóta megváltás az éjszaka, tud pörögni forogni.
éjjel felébred, hogy négykézlábra áll, de végre ha eldől van helye hova dőlni.

annyit forog, komolyan ha rákötnék a lányomra egy guriga madzagot, reggelre bebábozódna:D:D:D:D:D:D:D

bár most venni kell majd az ikeába olyan hosszú kukacszerű csíkos állatot, hogy napközbeni alvásnál ne pereceljen le

remélem mindenki jól van és minden rendben

aida: olvastam nagy vonalakba párod, anyós témát.
párodnak örölük, tartson ki, anyósnak már nem annyira kitartás

berni: hogy vagytok az éjszakai elalvással?

mágnes: kicsi fiad nem szeik még mindig főzit?
a lányos sztorija szállóige lett itthon
amikor oda ment asszem szeleshez, aki épp cili sütijét ette.
a következő párbeszéd zajlott le:
Anna: megkóstólhatom a sütid?
Szeles: persze, tessék itt egy falat.
Anna: megette a falatot...
majd: megkóstolhatom mégegyszer?
gyakorlatilag megette a sütit
imádnivaló

gabi: mégegyszer köszönjük a halakat, egyenlőre még élnek:)

manna: hogy sikerült a nyaralás?

akik Balatonon vannak, hogy vannak?
mi újság van velük?

vera: már egyedül vagy?
a férjed elköltözött?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Vera, most valószínű haragudni fogsz: de mi is történik veletek? Mostanában nem olvasgattam elég tüzetesen a fórumot :( de nagyon érdekel mi van Veled. Persze ha nem akarod megint nekem külön leírni megértem. Megpróbálok visszaolvasgatni..

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida semmi gond leírom:)))

az van hogy a drága férjem megcsalt egy eddig hitt nagyon jó barátnővel aki szinte minden nap itt volt sokszor én etettem őt meg a gyerekét is. beavattam mindenben és ezt kihasználva elszerette a férjemet. Ami egy kicsit nagyon furi lesz sokaknak de nem bánom nem érdekel. Sőőt ezzel még jót is tett nekünk ezt az utóbbi egyedül töltött héten derült ki. Mert azért számítottam erre hogy félremegy mert sex már régóta nem volt. Nem volt romantika semmi sem csak a napi monotonság. se egy kedves szó se egy meghívás kettesben egy fagyira csak vagy egy sétára semmi. És ha én szerveztem valamit akkor rögvest ááá fáj a lábam mondat jött. Szóval nagyon elhidegültünk én meg szó szerint meg is utáltam őt. Ha tett volna valamit ez ellen tuti visszajött volna minden ez fix de csak a morgást a mérgelődést hallgattam egész nap. Mint ha a gyerekek is nyugodtabbak lennének.
Ebben az egész históriában az bántott a legjobban amit a barátnő tett. Hogy a férjem vele ment. És tettek még az elején nagyon fura és undorító dolgokat pl míg én elvoltam a gyerekekkel ők itthon ketymetyeltek. Meg hogy 4 hónapig játszotta a jó barátnőt miközben ők már együtt voltak és most is folytatódott volna ha nem jövök rá.
Röviden ennyi.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Hu Vera, csak most olvasom én is min mész most keresztül!!! Sok kitartást kivánok! Hát nem lehet könnyű! És szerintem az nem barátnő, aki igy viselkedik!!!Gyerekek nem hiányolják az apjukat?

Aida:
örvendek, hogy rendeződni látszik a kapcsolatod.Kivánom, hogy mnden ok. legyen köztetek!!!

Lyndee:
szolhattál volna hamarabb a vasalnivalóval... :D
Hu, nem izgulsz miért nem jön a miki?

Köszi mindenkinek a hófordulós köszöntéseket Anett nevében!

Ma buliztunk,Huni nagy fiu lett 5 éves! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


verzso írta:vissza lehet vinni az árut bármi indok nélkül és vissza is fizetik a pénzt.


ez nálunk is így van. szinte mindent vissza lehet vinni 28 napon belül.

megjöttünk Lelléről, sajnos. nagyon jól élreztük magunkat!!! köszjük a zöld családnak!!!

apa nem sokára jön, bár késik a gépe 2 órát.

lyndee. szomorú??? hát ja, nem sikrült túl jól az ittlét. :cry: :cry: :cry:

gaby. mi így utólag nagyon szépen köszönkjük a vendéglátást!

KépKép
KépKép
mush589
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: