Új privát üzeneted érkezett!

Mági hát én azt nem fogom megvárni!
A vacsira nem megyek, mert eleve fél6-kor kezdődik, max 1,5 órát leszek, mert aztán haza kell mennünk, mert Danim ugye még este azért szopizik...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Ja nekünk a jövő héten derül ki lesz-e még egy gyerekünk vagy sem...

Kép

Kép
dcili81
 
 


 
 

Cili: :?: :?: :?: :?: :?:

gimis tali: nekem tavalyelőtt volt a 10.

Aida: az akkor nagyon jó! Nekünk sincs messze a vasút, és mégsem lehet semmit idehallani, felfogják a fák... :)
Nolinak biztosan nagyon szuper helye lesz ott... Mennyire hosszú távra adják ki/vettétek ki?

bébimet legyűrte a kislabdás medence doboza... de legalább elvan...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Verzsó: miért nem látom a képeket? :(

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Aida, örülök, hogy jól vagytok! Remélem már tényleg megért, felnőtt a párod a családalapításhoz, apasághoz! Ő hány éves?

verzso
 
 


És betolta ide nekem a hálóba a dobozt! :shock: hát besz*rok! három napja még helyet is alig tudott változtatni...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


A párom kislánya jön jövő héten..., meglátom, hogy boldogulok 2 akaratos gyerekkel...

Ó Gaby figyeld meg a hétvégén már állni fog.... :D :D

Kép

Kép
dcili81
 
 


Gabi, nem tóm, de már én sem látom azokat, na berakom megint:
Kép
Kép
Kép

Nagyon ügyes Kobi!!! Ugye tudod, hogy ezzel vége a nyugis napoknak???? :lol:

verzso
 
 



Kubu megkaptam az előkét, nagggyon pöpec, ebédre ki is próbáljuk!
Nem szép dolog a gyereket azért büntetni, mert alszik..., gonodolj a többi szenvedő anyára....


Megjött a játéktelefonja, most azt püföli...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Ja tegnap megkérdezte a postás, hogy a Mészáros Endre unokája vagyok-e...., (ő a párom), gondoltam magamban, hát vagy én vagyok ilyen fiatal, vagy apja ilyen öreg....

Kép

Kép
dcili81
 
 


Verzsó: lekicsinyítem a képet 600x600 alá, "Melléklet feltöltése", "tallózás", kikeresem a gépen, és onnan töltöm fel.

Na ,megyünk ebédelni....

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gaby, párom mielőbb sajátba szeretne menni. Lesznek megint valamilyen támogatott hitelek meg a tesója azt mondta adna kölcsön.. Én 1-1,5 évet gondolok, ő kevesebbet. A szerződés határozatlan időre szól.

Verzso, párom 28 éves, de lélekben inkább 18. :-) Ami nem mindig vicces, de hát ez van. Vmiért csak beleszerettem anno.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


FELÉBREDT PÁPÁ

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Noli is felébredt már egy ideje. Ebédeltünk. Mostanában közös ebédeket rendezünk :-D most pedig mellettem üldögél és pakolgat ki-be a játékos ládájába. :-)

Jaj, egy "vicces" dolgot elfelejtettem a lakásról! Első nap, takarítunk, porszívózunk meg minden. Épp ki akarom porszívózni az ágy háta mögött részt és e célból mászok fel az ágyra, mikor puff beszakadt alattam :evil: mind a 42 kilóm alatt... Fantasztikus. Nézzük. Eldőlt egy tartófa. Felállítja párom, este épp felmászik az ágyra: puff megint leszakad. Másik tartófa dőlt el. Egyik sem volt odacsavarozva, csak odaállítva.. :evil: Mérges voltam miatta. Ma elvileg hoz szerszámokat és megszereli, dehát akkor is, milyen már ez.. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Zsiráf, Berni - köszi az érdeklődést, jól sikerült a Tisza -tavi hétvége, képekben:

indulás!
Kép

tisza-tavi tanösvény:
Kép
Kép
Kép
Kép

Fürcsi:
Kép
Kép

Boci, Mági, Gabi, Suzy, Erika, Kubu - köszi a hófordulós köszöntéseket!
Boci - Mártonnak is boldog hófordulót így utólag!

Suzy - és még a tápis köles pép tippet is köszi - majd kipróbáljuk.

Gabi - nekem is átkopiznád a youtubos okosítót?

Aida - szuper a kéró, és tényleg nagyon jó áron is van!

Kép
trombibébi
 
 


Trombi, jók a képek nagyon! Édes nagylányod van! :) Az első képen látom, hogy pont ugyanolyan karperec játéka van, mint Nolinak. :) Csak Nolié persze kék-sárga..

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Gabi, Én akkor eddig nagyon túlbonyolítottam :oops: , na de most már ezt is tudom, KÖSZI

Trombi, nagyon szép helyen voltatok!!! Boldog hófordulót Pankádnak !!! Nagyon édes ez a kislány!!!Van már udvarlója?

Aida, azt hittem, hogy fiatalabb, NA akkor már tényleg ideje FELNŐNI!!!!

verzso
 
 


Verzso, mint írtam: lélekben fiatal! De hátha... Örökké remélek.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


MANNA:Képeket de azonnal!!!!!!!!!!!!!! :lol: Ne aggódj Domi miatt,biztosan el fog tűnni!Ha nem lázas biztos nincs nagy baj :roll:
Nem tesztelek bibibiiiiii,fájdogál a hasam :lol:

Cili:már azt hittük kistesóra gyúrtok apával :lol:


Trombi:nagyon jók a képek!Biztosan szép lehetett!Utólag is boldog hófordulót Pankának!


Aida:szuperek a képek a kégliről!Én kicsit parás vagyok,mindig attól félnék a teraszajtón valaki bemegy :oops: De én már csak ilyen vagyok!
Remélem sok boldogság vár rátok az új lakásban!
Noli tündér,néha Arni is az de néha nem.Az a baj hogy nagyon szeret ölben lenni(tudom ezt én rontottam el) és ha megunja az egyedüllétet kiabál!

kubu:elindultatok Lellére?

KépKép
lyndee
 
 


"Csini" szabadidőruhában: :-) Mai friss fotó.

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Máj letudva. Én kis naiv kevesebbet csináltam ,nehogy megmaradjon... hát, még kellett tápit melegíteni...
Bár tényleg elég fincsi lett a kutyulmány (cukkini-répa-buri-hagymás máj).

Trombi: nagyon szép helyen voltatok. Tavaly apával béreltünk csónakot, és mi is körbejártuk a Tisza tavat (nem az üdülős részét)
Kép
youtube-ot átkopizom, ha Kobi lefeküdt (olyan baromság, hogy nem tudok privit továbbküldeni, mint egy normál levelezésben)

Verzsó: szivi :)

Aida: akkor párodnak komoly elképzelései vannak. Ez nagyon jó! Kívánom, hogy összejöjjön.

Megyek, túl nagy a csend....

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Kubu: joghurt gyümivel nem Hippes, hanem normál natur joghurt saját gyümivel.

Szlovénia: Valóban így van, ahogy Kubu írta, 7 napos a matrica, ráadásul jó drága, mi is arra mentünk, de mivel csak kb 25-30km-rel volt rövidebb az út, visszafelé nem vettünk másik matricát, hanem Bécs felé jöttünk. A szlovéniai út egyébként szép, jó, csak drága.

zsebi_baba
 
 


Aida! Nagyon szép a lakás! Szép, békés családi életet kívánok hozzá!!! :)

Trombi! Nagyon szép helyen jártatok, mi a párommal voltunk itt 2005-ben, és ott terveztük meg, hogy összeköltözünk. :) Úgyhogy nekem különösen szép emlék a Tisza tó.

zsebi_baba
 
 


Még friss kép Nolikámról :oops:

Kép Beltéri hintájában

Kép Hintázás közben - kicsit félrecsúszott a kép

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Zsebi, és melyik fajta natur joghurtot veszed?

Enikő, nagyon jó utat kívnok neked!!! Pihenj sokat!!! Gratulálok kicsi fiad ügyességéhez!!!!

verzso
 
 


Verzso! Activiát szoktunk venni.

zsebi_baba
 
 


Köszönjük a bókokat.
Verzsó - hááát Pankának sokan udvarolnak, tegnap is volt itt egy fiú ikerpár (saccperkábé 2 hétnél fiatalabbak a tieidnél), és mindkettőnek jól meghúzogatta a haját:)

Kép
trombibébi
 
 


Aida - édes a kis Nolid! Hogy kiszöszisült!

Na pont ezt akartam kérdezni, hogy joghurtnál lehet-e "sima felnőtt" natur joghurtot adni - szívesebben adnám úgy, hogy én keverem friss gyümivel.

Kép
trombibébi
 
 


zsebi_baba írta:Kubu: joghurt gyümivel nem Hippes, hanem normál natur joghurt saját gyümivel.

Ezt adod a babának? :shock: Nem az van, hogy 1 éves korig tejet és tejtermékeket (pl. joghurt) nem kaphat a baba mert azzal nő az allergia veszély?? Vagy én vagyok teljesen nem képben?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Trombi, lehet. A "felnőtt " gyümijoghurtot én még egy darabig a sok adalékanyag miatt hanyagolom, de a natur joghurt mehet. Egyébként megmondom őszintén, én nagyon kevés kész kaját adok Szabinak, inkább én készítem, úgyhogy én kicsit le is vagyok maradva, nem is tudtam, hogy ilyen joghurtosok is vannak.

zsebi_baba
 
 


Aida! Tejet nem, de savanyított tejtermékeket már lehet adni, pl. joghurt, sajt, túró, mivel abban a bacik már kicsit átalakították a fehérjéket.

zsebi_baba
 
 


Zsebi, hát ezt örömmel hallom és köszönöm a tudást. B.sszus, teljesen h.lye vagyok, hát én vártam volna vele 1 éves koráig. :-D Tök jó, hogy nem kell, én is kipróbálom majd!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok csajok!

AIDA: nagyon jó a lakás! a hinta az a fajta amit az ajtófélfára kell rakni?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Üdv a visszatérteknek!
Jó utat az elmenőknek!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


rhkrisztina írta:AIDA: nagyon jó a lakás! a hinta az a fajta amit az ajtófélfára kell rakni?

Igen, olyan hinta. És nagyon bevált. :-)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ja, és félek attól, hogy át lettem verve.
Múlt hét pénteken találtam egy játékot a fiamnak egy névtelen oldalom. Még melegébe leleveleztük a hapival ár, postaköltség stb. Mielött utaltam volna neki, lefigyeltem az iwiwen. dr. x y, két gyerekes család apa. Közalkalmazot. Még délután elutaltam neki 2300 ft. Egy a bankunk ezért gondolom azonnal a számláján volt. De legkésőbb hétfőn, és a csomag még ma sem jött meg, amit állitása szerint ajánlva ad fel, tehát másnap meg kell hogy kapjak.Kb 2 órája irtam neki, de még semmi.Volt már valakivel hasonló?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Aida: és biztonságos, mármint biztos az mert akkor senki nem rakná be a gyerekét. Nem fényképeznéd le, ahogy fel van rakva?

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Na csak ideérek még egyszer!

Aida: nagyon édes Noeled! A lakás pöpec. Én árakban nem vagyok szakértő, de ez nekünk megfizethetetlen lenne. Persze az itteni bérek másak mint ott!!! :cry:

Trombi: Panka Baba nagyon helyes!!! köszi a köszöntést!!!

Zsebi: leírnád Szlovénia felé merre mentetek?!!! Nem kell ide, ha gondolod írhatod priviben is!!!!

Gabi: én is ma adtam Mártonnak májat, hát befalta. Voltam a hentesnél, és az eladó néni mondta, hogy ne sokat adja mert nagyon intenzív az íze, lehet nem kell majd neki. Na az én fiam bevágta. Krumpli-sárgarépa-patiszon társaságában ment a máj. Ja és kb. 330ml-t bevágott. Azt hittem először hogy sokat csináltam, de csak pár falat maradt. A májat amúgy én megpároltam (fél kilót vettem) egy kicsit tettem a főzibe, a többi ment a fagyra kis adagokban!!!

Ja és tegnap nem írtam, hogy miket mondott a védőnéni (kivételesen normális volt). Tehát ő ellene van a gluténos dolgoknak egy éves korig és a tejtermékeket sem ajánlja 10 hónapos korig!!!! Nálunk is lesz szoptatásos világnapos ünnepség, de majd szeptemberben és mi is meg leszünk hívva. Kivéve persze ha akkor leszünk Itáliában!!!! :lol:
Vendég
 


Leültem, rákerestem, megtaláltam, megnéztem mennyi újonnan (7500) és megvettem, és örülök, sálálálálá. Verzsó, cupp az ötletért még1x:

http://www.vatera.hu/furdetokarika_ok_b ... 12195.html


Kriszti: az is számít, hogy honnan jön. Pont a múltkor írtam, hogy hozzánk az ajánlott cucc Pécsről egy hét alatt ér ide!
Veszprémből 4 nap... (pont ma kaptam onnan valamit :lol:)
Egyébként én ilyenkor szoktam írni egy mélt, hogy küldjék el nekem a küldeményazonosítót levélben beszkenelve vagy csak leírva (ajánlottaknál van száma a küldeménynek), és az alapján utána lehet nézni. Egy próbát megér.

Boci: szuper, hogy ízlett Mártonodnak a máj :) Hát nálunk kapóra jött, mert nagyon szeretjük és régen ettünk...
És tényleg nagyon intenzív az íze, még annyit se tettem bele, mint husiból szoktam, és simán ki lehetett belőle érezni...

Aida: ha olyan lenne az ajtófélfánk, hogy rá lehet tenni, ugyanilyen hintája lenne Kobinak is. Nagyon tetszik, és gyógytornászok is nagyon dicsérik!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


rhkrisztina írta:Aida: és biztonságos, mármint biztos az mert akkor senki nem rakná be a gyerekét. Nem fényképeznéd le, ahogy fel van rakva?

Természetes, fotó mellékelve. Amúgy én is néha úgy érzem, hogy nem biztonságos, ott vagyok mindig mellette és lesem. De amúgy valószínű az, olyan erősen szorítja össze az a kar az ajtó feletti részt, hogy én sajnos nem is tudom levenni onnan -ahhoz előbb szét kéne húzni- és még páromnak is erőfeszítésébe telik.

Kép

Boci, Ti merre is vagytok? Amúgy itt Pest és környékén az 50ezer+rezsi ár egy 1,5 szobás albérletért nagyon kevés. Ált. 60, de inkább 70ezer a reális ár. Persze lehet már 45ezer+rezsi árban is találni a VIII. kerület leggettóbb részén.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Bocika! Bocsi a többiektől, hogy ide írom: M7-en mentünk, amiről valahol Nagykanizsa után ágazik le az M70-es autópálya. Ezen vigyázzatok, mert csak a neve autópálya, de vannak rajta olyan szakaszok, ahol csak 2 sáv van, és szembejövő forgalom van! Ez Tornyiszentmiklósnál kapcsolódik a szlovén autópályához. Itt Mariborig mentünk, és ott tértünk el Ausztria, Graz felé. Jól emlékszem, hogy ti Olaszországba mentek? Mert ha igen, Maribornál nem kell eltérni, hanem tovább menni Olaszország felé. Mi tavaly arra jöttünk hazafelé, az is jó volt, szerintem jól ki van táblázva, nem nagyon lehet eltévedni. :)

zsebi_baba
 
 



Zsebi: igen Olaszországba a Garda tóhoz!!! Na majd mondom ezt apának. Ő sokat járt már Olaszban, de inkább a svájci határhoz közel (almaszedés), mindig Ausztriának mentek!!

Aida: hát Paks mint város mond valamit, meg az Atomerőmű? Na mi azon a környéken lakunk!! Írtam is hogy nem értek a pesti és környéki árakhoz, viszont az tudom hogy a fizetések 2-3-szor magasabbak, mint ezen a környéken!!! :cry:
Vendég
 


Boci, ennyiére vészes a helyzet? Paks persze megvan. Én úgy tudom, hogy az a környék ahonnan én származom ("viharsarok") a legrosszabb az országban és ott ilyenek a viszonyok. Nem értem felétek miért ennyire vészes.. :? Egész Mo. le van csúszva.. :evil: Amúgy sztem párom is még így is keveset keres informatikus létére. Vannak olyan informatikusok akik ennek a dupláját keresik meg még többet. Főleg azok amelyikek nem adóznak.. :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Bocika! Elhiszem, hogy Ausztria felé mentek, mert még tavaly sem volt kész a teljes Szlovén szakasz, és a kamionok mögött hegyre föl két sávban... nem volt egy nagy élvezet. Mi tavaly meg is bántuk, hogy arra jöttünk, de mostmár kész van a szlovén autópálya.

zsebi_baba
 
 


Aida: mert megtehetik. Itt nincs más munkalehetőség!!! Nem tudod azt megtenni, hogyha nem tetszik a fizetés, a körülmény, helyzet........akkor otthagyod őket és keresel más helyet. NINCS MÁS!!! Hú de erről órákat tudnék papolni, hogy milyen szemétségek mennek annál a gyönyörűséges állami vállalatnál.......... :cry: Inkább nem teszem!!!
Vendég
 


Boci, a nincs más sajnos mindenhol igaz.. :( Ajaj. Inkább csak azt furcsállom, hogy az ami van ilyen szörnyű azon a tájon. :?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


kubu:
mi vásároltunk már Régioban, mi szeretjük, nagya választék, jó ár.

Joghurt:
A szimpla felnőtteknek való joghurt simán mehet. Én gyümölcsöset sösem adtam Annámnak (Bence még nem tart itt), mert abban már minden féle egyéb vacak is van. Nálunk sokáig ez volt a tízórai: natúr joghurt,gyümölcs bele, és gabonapép. Imádta, és tényleg nagyon finom.

Aida:
tejterméket lehet, sőt ajánlatos is adni egy éves kor alatt. A tehéntej tiltólistás, de a soványabb dolgok, mint a joghurt, sovány túró, Anikó sajt mehetnek a babának. Én pl. a túróból házilag készítettem krémtúrót a gyereknek, olcsóbb is és jobb is :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: