Új privát üzeneted érkezett!

Erika!
Pont most hallottam a híradóban, hogy megadóztatják a csp-ot. De cégem még nem jelzett ezzel kapcsolatban. Bár ha rajtuk múlik... trehány egy banda.

Lyndee!
De ügyes Arnid! Akkor nálatok is indul az egész napos szolgálat. :-D

Boci!
Remélem Zsófi alvási-elalvási szokásai most már csak pozitív irányban fognak változni. Még leszokhatna az éjszakai akcióiról és a koránkelésről és máris kapna egy kipihent anyucit. :-D

Nálunk is padlófűtés van, pont arra gondoltam, hogy milyen tök jó lenne most, ha fűtenénk. Mármint Zsófi közlekedése szempontjából. Anyagilag semmiképp. :-D

Na lassan menek csicsikálni. Joccakát mindenkinek!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Enikő!
Érezzétek jól magatokat! És siess vissza! Fiad meg nagyon ügyes!!! Joggal vagy büszke rá! :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Enikő!Nagyon ügyes Levi,átérzem mekkora boldogság ez neked!Én biztos el is pityeregtem volna magam :wink:
Jó utat nektek,vigyázz a két gyerkőcre és Te is hiányzol majd nekünk! :(

KépKép
lyndee
 
 

 
 

hoztam pár képet,régen tettem már:


Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: és az miért baj? Nálam is úgy van, és attól még számol, hogy nem tudsz rákattintani (csak így fért ki a két vonalzó)...
Cuki Arnid nagyon, főleg az utsó kép tuti! És gratula neki az álldigáláshoz...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Enikő: jó utat és nagyon vigyázzatok magatokra! Nekem is fogsz hiányozni :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zsebi,
Milyen joghurt gyümivel ? A hippes ?

Berni,
Na hogy megy a pakolás ?

Én most azt találtam ki hogy az olasz nyaralásra viszünk járókat is, csak még azt nem tudom hogyan rakjam be az autóba (apa autóval megyünk, okti és nem kombi).

Mászik mindenhol, járólap, parketta, szőnyeg bármi. Nem tudom megállítani. Minden csupa nyál ahogy halad előre, mint egy csiga.

Orsi,
Általában két napig eszi ugyanazt attól függően hogy mennyit készítek az alapanyagból, de igazából mindig van a hűtőben egy-két elkészített alapanyag, srépa, fehérrépa, cukkini, patiszon, ja meg alma, őszi, szilva, körte hát amiből éppen jut a tányérba.

Berni,
Nem úgy van h spenót sóska, heti egy alkalommal csak ?

Mági, Cili,
Küldöm a számlaszámot mindjárt.

Gabi,
Csirkemájat hogy csinálod, leírod majd ?
Stex elmaradt, úgy begörcsöltem (petefészek) este h mozdulni nem bírtam órákon keresztül.

Panka, Márton boldog hófordulót.

Boci,
Brutál volt tegnap is 10 pelus, körbenézek pelenkadiszkont ügyben. Ez így nem állapot.

Lyndee,
Dobálás ezerrel, apja felveszi cuccokat, ő veri az asztalhoz majd akkorát repül h győzzünk elállni az útjából.
Nekem miki 60 napra jött meg (ja és akkor tartott két hétig).
Grat Arni felállásához.
Jók a képek nagyon.

Erika,
Jaja granny nagyon jól tartja magát (másra sem kellett figyelnie életében). Most minden nap hív h hiányzunk neki és menjünk le.

Hát nálunk ilyen h ringatás nem létezik, éjszakáig pörög. Visszaakarom kapni a régi Marcimat !!!!!!

Enikő,
Nagyon jó utat, igazán büszke lehetsz a kicsi fiadra.

Tegnap a padlizsán robbant be a sütőbe. ÁÁÁ nem voltam ideges.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Huh első vagyok, ilyenkor ? Hol van mindenki ???

Asszem összeszedjük magunkat és lezúzunk Lellére, megnézzük a csajokat. Bezzeg most alszik Marcell.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Én engedem a járólapot, és a parkettát, na de mi emeleten lakunk, alattunk lakás vagy lépcsőház, így nálunk nem hideg a járólap.

Enikő:jó utat nektek! Levente nagyon ügyes!!

kubu:
Lild pelust próbáltátok már? Az, és az Aldis nagyon tuti!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Életjel! :D Megvagyunk, jól vagyunk. Peti megtanult felállni, leülni belőle, pápát inteni (persze csk módjával, ha ő is indokoltnak gondolja) és "diót törni". Igazatok volt a szabadidő tényleg nullára csökkent a felállással. Továbbra is járjuk a világot, holnap indulunk a nagy kéthetes nyaralásunkra (most pl csomagolnom kellene) -- Szlovénia, Svájc, Olaszország. Nagyon várom, de azért nekem mindig nehéz itthagyni a kutyákat, házat...persze ez legyen a legnagyobb bajom.

Mindenkinek gratulálok, akinek fordulója volt, van!
Sajnos nagyon el vagyok maradva az olvasással és most esélyem sincs felzárkózni :( , de igyekszem. Szeptembertől talán tudok jönni újra többet!

Boci: Apa üzeni, hogy Olaszország felé csak Szlovénián keresztül szabad! Végig kész a pálya!

Kép
iokka
 
 


Boci, Szlovénia infó

Szlovénia a mindössze 487 km-es gyorsforgalmi úthálózatára nemrégiben rendeleti úton új matricás díjfizetési rendszert állapított meg.

2009. július 1-től a matrica - amely 7 napig érvényes, a vásárlás napját is beleszámítva - 15 euróba kerül. Ez azt jelenti, hogy a legtöbb látogató, aki egy hétre utazik az országba (szombattól szombatig, ami nyolc nap), gyakorlatilag meg kell, hogy vásároljon két matricát összesen 30 euróért (ez mindössze öt euróval kevesebb a korábbi hathónapos matrica áránál, amelyet 2009. július 1-től megszüntetnek). Az új havi matrica 30 euróba fog kerülni, az éves pedig 95 euróba (vagyis 40 euróval többe, mint azelőtt).

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Jó reggelt!

Arni ma fél 7kor ébresztőt fújt és most kidőlt! :D

Iokka:Ügyes Peti,hogy ilyen szépen tanul.Jó lesz nektek a kéthetes nyaralás.Ha visszaértek,képeket okvetlenül tegyél :wink:


kubu:Ti Lellére? :twisted: gonossssssssszzzzzzzz!!!!Üdvözöljük a csajokat és azt üzenem nekik nyomás vissza Bp,internet elé :lol:

60 nap? :shock: akkor még nem parázok :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Mági,
tudsz Lidl és Aldi árakat mondani ?
Lidlt tudok a közelben, na de Aldi az merre is lehet ?

Iokka,
örülök az életjelnek, Peti nagyon ügyi, ugye h megszűnik a szabadidő ????
Jó pakolást, majd kiváncsian várom az útibeszámoló mellett h mit érdemes, kell valóban vinni és ha esetleg van olyan ami felesleges volt.
Nagyon jó nyaralást Nektek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee,
ááá nem tudom mi lesz, Marci húzza a lóbőrt. Most ha felébred megint etetés, öltözés, le a gariba az autóért, tankolás, pályamatrica stb. mire elindulunk, már jöhetünk is vissza.
Persze ilyenkor alszik :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Reggg!

Apa ma Keszthelyre ment, tegnap este felvetettem neki, hogy mi lenne, ha minket is vinne, és vagy kidobna Lellén :wink: :lol: , vagy Keszthelyen, és amíg ő melózik, addig mi szórakozunk. Azt mondta, hogy későn szóltam :(

Kubu: mivel eddig Kobi mindent bepuszilt, és utána is néztem, hogy mit lehet és mit nem, ezért csináltam magunknak egy adag májat (mi nagyon szeressük :oops: :) ), és abból veszek ki neki. Annyi, hogy mi mindig utólag sózzuk, szal az nem gond, és most nem tettem bele borsot, amit egyébként szoktam. Amúgy olívaolaj, hagyma, fokhagyma, pici pirospaprika, pici majoranna.

Iokka: de jó, hogy írtál! Peti nagyon ügyi, pápát már én is mutatom Kobinak, de egyelőre még csak vigyorog rajta.
Nagyon jó utat nektek, és tegyél majd képeket!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.13 08:29-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


kubu:ha most pl mi is bp-en laknánk simán elmennénk veletek!Fene egye meg ezt a +100km-t :evil: lenne kedvem nagyon :cry:

KépKép
lyndee
 
 


kubu:
Lidl-ös pelus 2399 (vagy 2499 ) ft. 50 darabos.

Az Aldi passzolom, az valamivel drágább, 3200 körül van, de több van benne.
hogy Aldit hol találsz? Hát Dunaharaszti megagiga cityben! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nem jött számlaszám...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Iokka: Jó hogy itt vagy. Gratula Petinek! Én is Szlovéniát néztem, csak tudtam a régi (számunkra) brutális 30 eurós autópályadíjat, míg Ausztriában ez azt hiszem 7-8 euró!! Viszont Kubu infóját megnézve már jobb a helyzet! Nekünk belefér a 7 nap! Nem leszünk sokat! Na majd értekezek apával!!!

Később jövök!
Vendég
 


FELMONDOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 percet aludt!!!! Még enni sem volt időm!!!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Lyndee,
az tök jó lenne.
Egyébként nagy kedvem lenne menni, de tényleg, de úgy látszik esélytelen, na és miért ????
MERT MARCI ALSZIK, csörgök, zörgök a lakásban, de semmi a gyerek alszik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ezért "büntiből" nem kap ma játékot pedig kinéztem a régióban egy rumbatököt (Boci után szabadon).

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mági,
küldtem címet,
hát a lidl sem occsó, mármint én ezidáig mindig max 40-ért vettem a pelusokat.
tényleg tudom is ott a kereszteződésben, az régen penny vagy nem is tudom mi volt ugye ? sokat jártam munka miatt arra.

Boci,
ja ez friss infó, mi is hezitáltunk h merre menjünk, jöjjünk, de mivel mi megyünk Ausztriába is 1-2 napra így marad az M1-Bécs elkerülő és onnan le.
De amíg lent leszünk, jönnek le hozzánk turnusokban barátok, tesómék és ők nézték Szlovéniát, ők arra tervezik.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Cili,
én tegnappal mondtam fel, de nem fogadták el a felmondásomat !!!!

Alapítsunk szakszervezetet :lol: :lol: hátha nekünk is lehetne valami érdekvédelmi szervezetünk.

Pl: napközben is alvó, nyugodt gyermekeket felvigyázó kisimult, pihent anyák szervezete ????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Hoztam pár képet a lakásról. Még kezdetleges, pl. nincs függöny a nappaliban és lesz még bútor benne, amit mi hozunk. Bocsi, ha sok leszek.

Kép Előszoba

Kép Konyha az előszobából

Kép Konyha

Kép Nappali a konyhából

Kép "Noli sarok"

Kép Háló -nem a mi plédünk :-)

Kép Kertünk

Kép Kertből az épület

Kép Terasz

Kubu, adatok azért nincsenek még mindig fent, mert én okos elfelejtettem az adatkezelőhöz a jelszavam :evil: és most épp utána járok. Bocsi. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


kubu:
neeem, az Aldi a Lidl mellett van közvetlenül, a 0-ás felől kell jönni.
Asszem én nem pályázhatok szakszervezeti tagságra.. :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Aida:
ez nagyon tuti kis kecó! Még kert is van.. Nolinak igazi paradicsom :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én azt hiszem csatlakozhatnék a szakszervezethez.. :roll: Szerintem Noellel marha jól "jártam". Tegnap pl. aludtam napközben is, amíg ő aludt. Sokat játszik magának, alig van hangja (az is inkább este ha fáradt), szépen és ügyesen eszik, nem válogat. Ma voltak itt redőnyt szerelni és azt mondták, hogy ilyen gyerek nincs is.. Aki csöndben üldögél a kiságyba és nézelődik. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Mági, bizony a kert nekem is döntő volt. Már vettünk is kismedencét amiben majd pancsolhat, amikor megint beköszönt a jó idő. Szerencsére úgy helyezkedik el, hogy egész délután kellemesen idesüt a nap de lehet találni árnyékos részt is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: hát, ez nagyon szuperül néz ki! És még kert is van :) Gondolom, elég csendes helyen is van...
Győzikének meg küldjétek vissza zebrás takaróját :lol:

Épp akartam írni, hogy dejó, bébi alszik, végre letettem a seggem, erre felébredt... na mentem...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Oh, fürdő lemaradt, arról is teszek :oops: Aggódos anyukák: bocsi, hogy Noli ilyen h.lye helyen van a képeken, de velem akart jönni és nem volt jobb ötletem. :?

Kép Fürdő1

Kép Kádunk

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Körkérdés: Amikor a bébi felébred azonnal sírni kezd vagy játszik és utána sír vagy nyügi és nyafog?

Nekem azt hiszem ezzel is szerencsém van. Noel ébredés után kb. 20perc-fél óráig játszadozik magának. Volt már hogy 45 percig is.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Helló Csajok!

Mi reggel a Heim Pálban kezdtünk, szerencsére tök hamar végeztünk a szemészeten. Szemész néni kicsit ki volt akadva, hogy mi a fenének küld a gyerekorvos egy 8 hós gyereket kancsalsággal hozzá, mikor 1 éves korig állnak be a szemek. Azt mondta, hogy minimális eltérést lát, ezt még simán kinőheti, 1 éves korban kontroll, de semmi extra gond nincs.

Holnap még nagy menet lesz, bevásárlás, ház, kutya lepasszolása szomszédnak, pakolás... szombaton indulunk nyaralni. Végre!!! :-D Viszek laptopot (ha befér a kocsiba :-D) és mobil netet, de a 2 hétben jönnek hozzánk szüleim, meg Apa haver családja 1 hétre, kirándulni fogunk... szóval lehet, hogy nem lesz időm jelentkezni, szóval ne írjatok sokat!

Cili!
Azt szeretném kérni, hogy az én kulcstartómat majd csak szeptemberben postázd, mert most 2 hétig nem lesz aki átvegye, nehogy visszaküldjék neked. Dani fiad egy anyakínzó! :evil: Miért csinál rendszert az ilyen rövid alvásokból???

Iokka!
Petid nagyon ügyes! De szép helyekre mentek nyaralni! Jó utat nektek, aztán szeptembertől tessék felzárkózni!

Kubu!
Spenót, sóska: heti egyszer. Nem is adom többször. Sóskát Zsófi még nem kóstolta, Balcsira hoz le anyum saját termesztésűt, meg egy csomó más zöldséget. Annyira rendi anyum, a sóskát jégkockatartóba lefagyasztotta. :-D

Mági!
De jó, hogy mondtad az Aldi-t, héten nyílt nálunk. Fizu után be is nézek, mizu pelus ügyben. Én a Corában, Auchan-ban szoktam venni a Pamperst, eddig mindig kifogtam, hogy kb. 40-43 Ft-os db áron vettem.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Aida,
nagyon überpöpec a lakás, tényleg szupi, de örülök neki. Hipp-hipp-hurrá.
És még kert is van. Yeah. Irigy-irigy :lol:

Aranyos vagy h intézed, nem sürgős, tényleg.

Mági,
akkor is tudom hol van, csak éppen az üzletnevekkel vagyok gondban, mindegy a jedlikbe jártam munka miatt (csak a másik végére) azt legalább pontosan tudom.

Alszik !!!!!!!!!!! felrobbanak, lehetett volna egy csajos nap, de így semmi. Hmm elkezdek csomagolni, holnap indulunk mi is 3 napra, tudjátok a Napvirágházba ahol a bébiért is pénzt kérnek :lol: :lol: :lol: de ők még nem tudják kivel állnak szemben :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


A képeken nem látszik, de a fürdő egyébként nagyon tágas. Nagyon szeretem. Noel fürdetésénél is nagyon praktikus. Meg amúgy is.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Berni holnapra ott lesz! Nem kell átvenni, csak bedobják!

Aida Danim felkel és röhög...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Apát most hívtam, hogy javítsa meg a bébit..., persze nem tudja hogy kell...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Aida,
felébredéskor sírás/nem sírás változó, reggel simán jáccik magában fél órát is, ha napközben ébred, riad akkor pityergés van, persze azt sem tudja hol van, gondolom így jelez h valaki mentsen meg a puha meleg pléd öleléséből. :?
ja mennyi a kecó ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Verzso: De edes az a bigyo, amit felraktal (gyerekpuszilgatos). Edesek a kepek.

Vera: Szombaton ejjel feltoltom, ahogy hazaertunk! (Kubu, Erika koszi a kimentest :lol: )

Lydeeee: TESZTET!!!!! Jok a kepek!

Eniko: Jo pihenest! Varunk vissza!

Aida: Szerintem nagyon edes az uj keco, a kert meg szuper lesz Nolinak!! Domi szinte soha nem ebred sirva, gyakran talalom meg reggel ugy, hogy mar fel oraja jatszik.

Bejelentezesem termeszetesen Udinebol tortent, ahol minden gyonyoru, a fiukra varok a recepcion.

ES Kepzeljetek: Miutan megerkeztunk masnap Domi egzik karja es az arca egy reszen tiszta piros potty lett. Sehol mashol nincs rajta, a kozerzete valtozatlan, eszik-alszik, nem lazas, megis tiszta ideg vagyok (pedig nem szoktam lenni). Lehet, hogy a tavolsag miatt, de olyan kiszolgaltottnak erzem magunkat. Persze siman lehet a lepedotol, mert bevettuk elso reggel magunk melle a nagyagyba, vagy pl. leraktam a foldre es vegigmaszott a szoban, amit siman lehet, hogy felmostak valami szarral. :cry: :cry: :cry: Ez a nyaralas, amit annyira vartam, most meg orlodhetek valami hulyesegen. Enni is alig tudok.. :cry:

Kép
mannababoca
 
 


ébredéskor általában eljátszik kicsit, aztán beszorul a lába a rács közé, és attól kezdve valahogy sehogy sem akar csendben lenni.. :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nah, hát akkor nincs itt gond, mindenki babája egy kis tündér ;) akkor gyertek ti is álljatok be a szakszervezetbe! :lol:

Kubu, a lakás ára: 50ezer+rezsi/hó. Ehhez van még egy zárt kocsibeálló is, szóval szerintem elég jóáras.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida,
az nagyon jó ár !!!

megjött az egyik teszveszes játék
http://www.teszvesz.hu/item702452041_702452041.html

alig várom h felébredjen és "kipróbáljuk"

a nagyágyban alszik, megnéztem, lélegzik, mosolyog álmában, megzabálom és olyan babaillat van az egész szobában

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Holnap lesz a 10 éves gimis osztálytalálkozóm... pusztulat öreg vagyok.... :(

Kép

Kép
dcili81
 
 


hehe Cili, nekem tavaly volt.. Mindenki benyomott, csak én ültem ott nagy pocakkal, és lestem, ahogy a többiek ittak... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Régió játékáruházban vásárolt már valaki, tapasztalat ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee, gonosz leszek :wink: , hajrá kistesó!!!! Na, jó, úgy legyen ahogy Ti szeretnétek! Megjött már?

Erika, változó, hogy ki igényli jobban a vele való foglalkozéást, van, hogy naponta van, hogy hosszabb időnként változik,. Most éppen Tibcsike anyásabb, viszont Máté pedig nagyon apás lett, szinte száll, ahogy meglátja az apját.

Kubu, Én már felkeltettem volna Őket és már úton lennék! :wink: :lol: :lol:

Aida, nagyon klassz a lakás, jól vagytok pároddal, sikerült mindent tisztázni?

Én most ezeket vettem nekik, imádják:
Kép
Kép
Kép

verzso
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


kubuspace írta: olyan babaillat van az egész szobában


Nálunk Dani az előbb kakált be...., nem babaillat...Kép

És megint bepróbálkoztam az altatással..., remélem most több lesz, mint 15 perc...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
 
 


Verzso, jól vagyunk, megvagyunk. Tisztázni? :roll: Hát úgy immel-ámmal. Igyekeztem, remélem megértette amiket mondtam, ő nem sokat beszélt, annyit csupán, hogy velünk akar lenni és most biztos ebben. Meglátjuk mi sül ki belőle. Én csak attól félek, hogy ahogy telik az idő majd megint elvárja, hogy tűrjek az anyjától. Pedig nem fogok... Én nem az a fajta vagyok. Ezt is mondtam neki. Remélem megértette tényleg. Lesz, ami lesz! Most rendben vagyunk! :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


De utálom a spammelőket!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


gabilany79 írta:Aida: hát, ez nagyon szuperül néz ki! És még kert is van :) Gondolom, elég csendes helyen is van...

Valóban csendes hely nagyon. Ami össz zaj lehetne, hogy a HÉV nem messze megy el, a háztól kb. 200 m-re van a HÉV megálló, de érdekes módon nem hallani semmit a lakásban belőle. A kert meg szerencsére egész másképp esik és így oda sem jut be a zaj. :-) Madárcsicsergés csupán. :-D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: