Új privát üzeneted érkezett!

Gabi! Nálunk tegnap volt tökfőzi az ebéd, én imádom, úgyhogy a fél kg-os csomagot el is pusztítottuk Szabival! :)

zsebi_baba
 
 


Helló Csajok!

Na eljött a terror ideje! Zsófi napközben már sehol sem hajlandó elaludni. Se a mi ágyunkban, se az ölemben. Beraktam hát a kiságyába, gyakoroljuk, hogyan is kell egyedül beverni a szunyát. Egyedül hagytam. 5 percig csak enyhe nyekergés volt, bementem hozzá, persze négykézlábazott. Cumi be szájba, hanyatt fektetés, majd jött az igazi üvöltés. Dobálta magát, sírt... aztán újabb 5 perc után bealudt. :-D Azt hiszem ezt az eljárást fogom folytatni. Tudom, hogy már sokkal előbb meg kellett volna lépnem, de most jött el a mi időnk...

Susy!
Leírnád nekem, hogy a kölespépes dobozod mit mond pontosan tejpép ügyben? Mármint hány kanál köleshez hány kanál táp kell és mennyi víz. Köszönöm!

Gabi!
Nálunk is tökfőzi van. Zsófi is azt eszik. Igaz cukkiniből, de nálam az egy a rendes tökkel. :-D Mindketten imádjuk.

Amúgy néhányszor már én is felajánlottam Apának, hogy maradjon itthon Zsófival. Lehet tök nyűgös a lányom egész nap, este hazajön apja és fülig ér a szája. Nagy a szerelem mindkét részről. Mondtam is Apának, hogy én leszek a szigor, ő meg aki mindent megenged majd a lányának, mert el fog olvadni a mosolyától minden egyes alkalommal. (Nálunk ugyanez volt. :-D)

Lassan készülődhetünk a Balcsira. 2 hét otthontól távol... durván meg leszünk pakolva. Még egy mikrót is le kell valahogy cibálnunk, mert anélkül félkarú óriás vagyok. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Szenved valaki parlagfű allergiától??? Nálam aug. elején kezdődött... Coryzaliat nyomok, de már emellett is kezd eldurvulni a helyzet. Már sokszor mondtam Apának, hogy nem aug. 20 környékén kellene lemennünk a Balcsira, mert az allergia főszezonjában csak szenvedés a nyaralás. :evil: Vagy Balcsi helyett Horváto.-ba kéne mennünk, a sós levegő helyretenne. :-D Claritin Akut-ot próbálta már valaki? Az hatásosabb???

Kép
Kép
lbernuska
 
 

 
 

Sziasztok!

kubu: semmi gond
:wink:


hát lányok nekem ki kell vennem Rékát a kiságyból, nem tud benne aludni, annyira pörög forog álmába, hogy hiába a 360 fejvédő össze vissza ütközik és állandóan felébred.
Ha a épp nincs itthon az apja és a nagy ágyon alszik semmi gond az éjjeli alvásával, simán egy kajálással húzza a lóbőrt.

Tegnap hajnalba már annyira fáradt volt, hogy csak sírni volt képes, közöttünk se tud aludni, mert ott is ütközik.
Behozzuk a gyerek heverőt aminek oldalán rács van és átteszem abba,hátha javul a helyzet, mert gyakorlatilag én sem és a gyerek sem alszik semmit éjjel.
Ha ebbe alszik, akkor ki lehet költöztetni a kisszobába, de addig nem akarom amíg ennyire rosszul alszik.
Meglátjuk, bár lehet itt marad velünk egy éves koráig, vagy amíg jön a második.:)



vki próbálta már a dm-s bébiételeket?

ja igen kinél, hogy épül fel a heti bébikaja változatosság?
miből, hányszor esztek, főleg a fözelék érdekelne, mert kezdek kifogyni az ötletekből...bár a védőnő azt mondat a babák szeretik a monoton ízeket.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Cili!
Pénzt utaltam.

Orsi!
Éjszakai alvással nálunk is hasonló a helyzet, annyi különbséggel, hogy Zsófi általában 1-2 alkalommal küzd álmában a mozgással. Álmában négykézlábazni szokott. :-D Szegény te és szegény Réka! Így tényleg nincs nyugtotok... Remélem javulni fog a helyzet.

Kaja: Főzelékből Zsófi max. 2 napig eszi ugyanazt, de amiről tudom, hogy nem nagy sláger (paradicsomos krumpli), vagy nem szabad sokáig adni (spenót) azt csak egy napig adom. Nálunk most a gyümi monoton: apósom kilószám hordja az őszibarackot. Azért szoktam venni almát, banánt, körtét... de a jellemző most a bari.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!

Enyim bébi is egy ördög ha egyedül vagyunk itthon, de ha apaisten hazaér, egy kisangyal!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nah megtört a jég... Fiam tízóraira bevágott 250 ml répa-fehérrépa-cukkini-alma kombinációt.. :lol: Az egekben járok! Lehet, hogy bejött a tippem, és a krumpli ízét nem szereti... :roll:

Orsi:
Én 2 napig adom ugyanazt, ha főzeléket adok. Praktikussági szempontból is, lefőzöm neki a dupla adagot, így nem kell naponta pepecselnem, és nem rohad rám a fél cukkini.
gyümölcsből naponta mást és mát kap.
Babylove-os kaja: nagggyon finom!!! Nekem az összes közül az ízlett a legjobban, igaz még gyümölcsöset vettem eddig.

kubu:
nem küldtél számlaszámot!

Miután mostmár 16 napja vérzek, elkezdtem szedni céklakapszulát, Nem tudom ettől-e de ma már nem szédelgek, és egész frissnek érzem magam :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


egy pillanatra jöttem csak,
megjöttünk vásárlásból, kezet mostam, addigra gyerek már elkezdett focizni az nyami őszibarikkal, áááááá de megmentettem őket,,
most mászik a kövön, cumi szájból ki-be-ki-be-ki-be, nem fogom bírni, de végül is kell az immunrendszer

mindenesetre kemény

Gabi,
http://www.stexhaz.hu/
este haverok, buli ja persze Marci is jön

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Főzi: alma, répa krumpli ált. több napra való adag van, amit meg hozzákeverek (cukkini, spenót, brokkoli, karfiol, paradicsom, borsó, husi), az konyhakészen a fagyiban. Így nagyjából mindig minden friss. Sütőtök meg üveges. Kobi így minden nap mást kap.
Mivel én magunkra napközbe nem főzök :oops: , ezért van időm pepecselni, bár kiveszem, párolóba bevágom, összeturmixolom, szóval nem akkora macera.

Ma csinálok neki fincsi husit a jégkockatartóba, mert az előző pipicicit felélte :) Olívaolaj, metélőhagyma, petrezselyemzöld, zellerzöld, pici fokhagyma.... basszus, lehet, hogy nem is adom neki oda... :twisted:
Este meg csirkemájat (vagyis pulykát) és holnap megkóstáljuk...

Kubu: jaaaaaaaaa.... á, így nem poén :P :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a mérlegelésből: 8260 gramm és 68,5cm "magas"! :lol: :lol:

Babyloveos kaja: mi pont a találkozón próbáltuk ki a körtéset, bejött neki! :lol: Meg hát praktikusságból is jó, mert van 250ml-s kiszerelés! Az én fiamnak ennyi kell, a másikból két üveggel is megenne!!!

Mági: hajrá Bence kaja!!!! :lol:

Mennem kell eltörött a mécses! :cry:
Vendég
 


Hatalmas röff Musistól a Nagyvíz partjáról. Annnnnnyira elfoglaltak vagyunk, hogy nem érünk rá veletek foglalkozni! ;) :)

Kiscsajok éjszakába nyúlóan hawajoznak velünk, lecsózunk, kolbászolunk, ma csülköt tömünk a szájunkba, hízunk és nagyokat sétálunk.

Ma - ha minden igaz - Sarmicsalád is erre jár! de jóóóóóóóóóóóóóóóóó!

Pusszancs mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Kubu!
miért csak tiszta pelusba tud nyomni ???

Vinit is megkérdezném erröl!!! :lol: :lol:

Lyndee!
Azt nem is mondtam,hogy védett vagy csak,hogy emiatt is késhet! :D :D
Még mindig nem jelentkezett Miki??? :?:

Gabi!
Nagyon köszi mégegyszer!!!!
már csak a kameráról kell feltölteni a cuccost és nekiállok.

Bernuska!
Szivesen leírom,viszont én csak kezdöként követtem a receptet. Ugyani sokkal bonyolultabb méricskélni. Simán megcsinálok 100-120 ml tápit (kb ennyi pépet eszik egyszerre) tálkába rakom és lassan addig adagolom hozzá a kölespépet míg pép sürüségü nem lesz!
Recept: 160 ml vizet lehüteni 6 mérökanál tápszer bele , majd 5 evökanál köles összekeverni! :wink:
susy75
 
 


Orsi!
Vini általában 3-4 napig kap egyfajta kajcsit! Mármint fözeléket. Gyümi általában minden nap más verzió!
susy75
 
 


Panka Boldog Hófordulót!

Zsebi: lehet elkerülte a figyelmedet, de egy kicsit régebben kérdeztem hogy hogy utaztatok, mikor (napszak) és Szabi hogy viselte az utat?

Kubu: Márton ezt a pelusfogyasztást hétfőn csinálta. Kemény 10-et elhasznált! Tuti hogy valamilyen szerződése van a Pampers gyárral, csak mi nem tudunk róla! :wink: :lol:

Lyndee: Miki? Amúgy mikor szeretnétek kistesót?
Vendég
 


Pankának és Mártonnak boldog hófordulót kívánunk!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Jelöltem pár emberkét iwiw-en :wink:
(mági,suzy,Laura,gálzsuzsa,berni)

boci:nem tervezünk egyenlőre kistesót!Meg is őrülnék két pici gyerekkel.Sokszor Arni is túltesz mindenen.Ráadásul én terhesen félidőig csak hánytam jóformán,de ezt Arni mellett nem tudnám elképzelni!
Boldog 8.hót Mártonunknak!!!!!!!!!!!!!!!!!


zöldi:na szépen állunk,még hogy nem értek rá velünk foglalkozni? :P

mági:biztosan a céklakapszula tett jót,ennyi vér veszteségől simán lehetsz vérszegény :roll:
Ügyi Beni,csak így tovább!!!!!! :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Sina,Bébic,Iokka,BB,Bkati,szorsi,jurmine,??????????????

KépKép
lyndee
 
 


Most leraktam a 3/4 10 óta pörgő Koboldot. Hát, kíváncsi leszek... én már hulla vagyok, ő miért nem?????

BOLDOG NYOLCADIKAT PANKÁNAK ÉS MÁRTONNAK!

Susy: Igazán nincs mit :)

Lyndee: mi újság Miki ügyben? Én mondtam ma neki, hogy sürgősen látogasson meg téged is...

Na, megebédelek.

Közben Kobinak két perc kellett, hogy bealudjon. Pedig nem is látszott álmosnak :shock: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Mági, Lyndee és Gabi köszike!!!! :lol:
Vendég
 


Bocika! Bocsi, tényleg elkerülte a figyelmemet!
Nappal utaztunk, nem is indultunk túl korán, fél 8 körül. Még itthon volt egy szopcsi, aztán a következő megállásnál 10 óra körül a reggeli, ami nálunk tápszer. Ezt követően a megállókat elsősorban Szabihoz igazítottuk, mert sokkal többet aludt, mint itthon, de ez az autózásnak volt köszönhető, úgyhogy akkor álltunk meg, amikor ő ébren volt, és épp kaja volt esedékes. Így a kb 850km-es utat kb 9 óra alatt tettük meg. De mi egyébként nagyjából ugyanígy utaztunk eddig is, csak most nem elsősorban a saját igényeink szerint álltunk meg. Szabi nagyon jól bírta, sokat aludt, amikor pedig ébren volt, a nagyok szórakoztatták. Vittünk gyerekdalos CD-ket is, amikor kezdett nyűgös lenni, ezeket hallgattuk, és énekeltük.

zsebi_baba
 
 


boldog nyolcadikat mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tökös a kezemben, bocsi a kisbetűért

Kép

Kép
dcili81
 
 


Gaby:küldheted nyugodtam,mert nagggyyyooon várom! :wink:

Altatás:mostanában nálunk is megváltoztak a nappali alvási szokások.Ölemben,melkasomra hajtja a fejét és pár perc múlva alszik.eddig ringatni kellett...és ha megpróbálnám ringatni addig tolja-feszíti magát míg el nem éri,hogy ne altassam tovább. :roll:


ja és dobál mindent.Etetőszékből játékokat,kiságyból cumit,zoknit... :lol:

KépKép
lyndee
 
 


altatás:
hát miután a kis caros kb. 3 hós korától átszokott a bealtatásra, most újabb szokást vett fel. Felveszem altatni, és amikor már nagyon álmos, nekifog énekelni az ölemben csukott szemmel: hhhééééjjjóóó,ajjjjajjj,hojahojahoa,gojgojgoj.... Közben meg álmában rötyög hozzá :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Cili: köszi!

Zsebi: kb. mi is ennyit megyünk!!! Márton viszont nem mindig van el az autóban!!! Ezért gondoltunk arra hogy éjjel megyünk és akkor talán végigalussza (vagy legalábbis sokat alszik) :lol: Gyerekdalokat én is rárakom az MP3 lejátszómra aztán majd azt hallgatjuk (Orsi apunak köszönhetően) :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Fél órát aludt! Berosálok! Az a délelőttivel együtt már egy egész óra!
Lehet, hogy visszaaltatom...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Nem tudom, mi nem szeretünk éjszaka utazni. Én nem tudok előtte itthon nappal aludni, sem a kocsiban, a férjem is fáradtabb éjszaka, szóval mindenki nyűgösebb, és biztos, hogy az első napunk el lenne rontva (egyszer már próbáltuk, igaz, még baba nélkül, de nem jött be).Úgyhogy inkább vállaltuk, hogy többször megállunk, vagy valahogy megoldjuk, de szerencsére Szabi jól is viselte. De van, aki szeret éjszaka utazni, lehet, hogy nektek is jobban bejön.

zsebi_baba
 
 


Az én kismanóm 2-töl alszik! :lol: :wink:

Márton, Panka Babáknak boldog hófordulót!!!!!

Boci!
Mi anyóséknál voltunk júli végén,de nagyon nem bírta Vini az ülésben. Az tuti,hogy legközelebb éjjel utazunk,vagy hajnalban. Márciusban,mikor kisebb volt,szinte végig aludta Magyarországig,most meg 3 órát alig bírt ki. Szóval most kicsit macerásabb! :roll: :? :?

Lyndee!
Képzeld már nem mindig kell cici az alváshoz, csak nagyon ritkán. Simán a karomba ringatom cumival és szerencsére bevált,mert egyre többször el tud így aludni! :P
susy75
 
 


Csajok!

Én annyira örülök! Zsófi most aludt el egyedül a kiságyában. Ma már másodszor! :-D :-D :-D Negyed óra nyüglődés után dőlt ki. Ez szerintem teljesen jó, ahhoz képest, hogy születésétől fogva szinte mostanáig csak ölben volt hajlandó elaludni. Akkora megkönnyebülés lesz, ha sikerül átszoktatom az egyedül alvásra... remélem sikerülni fog!

Susy!
Köszönöm a tejpép receptet! Ma vettem Milupa HA vaníliás pépet, uzsira azt kapott. Háááááááát... egy darabig tolta, aztán öklendezni kezdett tőle. Azért még próbálkozunk.

Mági!
Benid belejött a főzelék evésbe!!! Csak így tovább! Szerintem ő is rájött, hogy nem élhet egész életében gyümölcsön. :-D

Lyndee!
Tesztelni még nem fogsz??? Húúúúú, hát most még én is nagyon ki lennék akadva, ha terhes lennék. Kicsit még élvezni akarom az életet, meg épp elég egy gyerkőc jelenleg, aztán meg anyagilag sem bírnánk, hogy hirtelen mindenből kettő kéne...

Ma nagy felismerésre tettem szert! A Hipp gyümi+gabona kombikat eddig meg sem néztem, mondván gabonát mi nem ehetünk. Ma rávetettem kicsi tekintetemet az összetételre: hát ezek rizzsel készülnek! :-D Vettem is kettőt.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Ja, hogy ne unatkozzak, megint csináltam extra programot magamnak: leöntöttem tejeskávéval a halványsárga kárpitos puffot. :evil:

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni!
Szivi! :wink: Èn rakok a tejpépbe is gyümit, lehet magába meg se enné!
A rizsben nem lehet glutén?Az is gabona nem? :roll:
susy75
 
 


Gaby! Danim most 10 percet aludt! Mindezt teljesen egyedül...., hát én tökön döföm magam....Kép

Kép

Kép
dcili81
 
 


hát én tökön döföm magam..

ne tedd!!!!! :lol: :lol: :o
susy75
 
 


Berni:
én tegnap egy adag kávét robbantottam fel .... gondolhatod hogy nézett kis a konyha.... :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Cili: nekem se aludt vissza! Ellenben azóta pörög, már kétszer végigkergette a sünilabdát a lakáson (hétvégén legalább nem kell porszívóznom :lol:), már hulla vagyok, de most ért haza apa, úgyhogy nekiállok főzni.
Kép

Glutén: gabonák közül asszem, hogy csak a búzában, árpában és rozsban van.

Apropó, búza! A buláta teljes siker! És persze minden csupa maszat :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Glutén: gabonák közül asszem, hogy csak a búzában, árpában és rozsban van.

Akkor bocsi!!! :oops: :oops:
susy75
 
 


mági:még azt akartam írni hogy ez csak a kezdet!Ha ilyen ügyesen főzelékezik,mi lesz a husival?Arni nagyon imádja a husis kajákat,még azt a főzit is megeszi husival,amit egyébként magában nem szeretett.Ilyen pl a sütőtök.Még a szagától is kirázta a hideg,ma délben pedig egy üveggel simán megevett sütőtök-csirkehússal kecskemétit :wink:


berni:áááááá,még nem tartok ott hogy teszteljek.nem merek,inkább bizakodok hogy csak picit késik vmi oknál fogva :roll:
Épp ez az,hogy én is szeretném kicsit élvezni.Persze apa nagyon örülne neki,de én csak kb 2-3év múlva :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Miért nem engedett 2 vonalzót berakni?azt írja túl hosszú aláírás.......nektek miért engedi? :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: vonalzóból csak annyit tarts meg, ami [img]-vel%20kezdődik%20és[/img]-vel végződik. Ami előtte és utána van töröld ki, úgy már engedi a kettőt.

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Helló Csajok!

Zsófi este is magától aludt el a kiságyában! :-D 20 percébe került, hogy álomba zuhanjon. El se hiszitek, mennyire megkönnyebbültem... Mostanában tiszta kínszenvedés volt ölben altatni, mert folyton felhúzta magát ülő helyzetbe... Apa is csodálkozott, hogy milyen ügyik vagyunk. :-D

Ja, enyém gyerek is fél órát aludt délután. Aztán meg nyűgösködött, mert nem pihente ki magát. Este meg Apa telefonált, hogy később jön, maszekol. Szerencsére fürcsi végére hazaért. :-D

Susy!
Minden kaján meg szoktam nézni, hogy gluténmentes-e. Vannak gabonák, amiben nincs.

Lyndee!
Drukkolok, hogy jöjjön végre Miki!!!

Azt már akartam kérdezni, hogy járólapon engeditek-e kúszni a csimiket? Nálunk az egész földszint járólapos, csak egy szőnyeg van, ami amúgy is Zsófi tomboldája, de azt a helyet már unja. Szóval ő teperne a járólapon, de engem meg a frász kerülget, hogy felfázik. Kicsit szoktam csak hagyni. A tetőtérben a szobák laminált padlósak. Az sem túl meleg, de ott azért szokott kommandózni. És a küszöb még "megfogja". :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!

Panka! Márton! Boldog hófordulót!

Vera! Igeeen! :D

Kubu! Tudom mit akartam írni! Grannyval kapcsolatban, tök jó hogy rájött hiányoztok, de miért kell ehez így viselkednie. De a lényeg, hogy felhívott, remélem minden rendbe jön. Egyébként nem is látszik, hogy 80 éves.

Csajok! Ti kaptatok a munkáltatótól nyilatkozatott a családi pótlékkal kapcsolatban? Én nem értem az egészet. Most megadóztatják ezt is? :shock: Nem is hallottam eről.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Berni! Nagyon ügyesek vagytok! Sokszor nem is gondolnánk milyen könnyen veszik az akadályokat ezek a bébik. :D
Én amíg csak kúszott Gergő nem hagytam a járólapon csak annyi ideig míg odakúszott. Én is hidegnek találtam. Mióta mászik, már hagyom kicsit bóklászni rajta.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 



Vera? fúúúúúúúúúúúúj! hová gondolsz? Ilyet sose! :P :wink: :lol: :lol: :lol:

Berni: szuper!
Járólap: nálunk nem sok van, de én is fel szoktam onnan szedni (főleg a konyhából), mert parázok, hogy felfázik.

Én apa holnap jön későn, remélem, hogy nem olyan napunk lesz, mint ma, mert akkor felmondok :lol:

Erika: én még semmilyen papírt nem kaptam :? nem is hallottam erről...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


berni:valószinű akkor már azért nem engedte hogy ölben ringasd mert változtatni akart!Ügyike nagyon!Elmesélhetné a fiamnak hogy csinálja :lol:
Járólapra én sem engedem csak szőnyegre.Még a parkettára sem mindig!


Vera:Hogy tehetsz velünk ilyet este 10kor?de gondolom a gyerekek már mind felfalták :lol:
hogy telnek napjaid a férjed nélkül?nem nehéz a gyerkőcökkel?bár gondolom nem sokat segített amikor otthon volt sem :?

erika:én hallottam hogy meg akarják adóztatni a csp-t,de hogy el is fogadták e az nem tudom :?
utálom,hogy mindig a kismamák,családok szívják meg :evil:


Nálunk meg az az újság,hogy Arni fürdetés előtt felállt a kiságyban :lol:

KépKép
lyndee
 
 



gaby:nem jó,mert csak a képet adja be így :roll:


vera:ügyes nagyfiad lehet!Büszke lehetsz rá :wink:
Remélem a férjed küld majd némi lóvét a gyerekeknek,megegyeztetek mikor elment?

KépKép
lyndee
 
 


Köszi a további köszöntéseket is!!!!

Járólap: én hagyom. Nálunk a folyosó, konyha-nappali-étkező, fürdő és a WC is ilyen. Igaz alatta padlófűtés van (bár most nincs)!!Van egy kis szőnyegünk a nappali részben, de az Mártonnak kicsi. Persze mindig próbálom visszaterelni a szőnyegre, de nem tart sokáig. Szerintem azért nem fázik fel!!!! Figyelek rá, hogy legyen rajta zokni (amíg le nem szedi), meg a dereka ne legyen kint.

Lyndee: gratula a kis Barátunknak!! Még te panaszkodtál múltkor hogy nem csinál semmit Arni!!!!!!????!!!!

Vera: ablak nyitva, fénypost küldj!!!!! :lol:

Gabi: kitartást!!!! Enyim apa is tovább dolgozik holnap is (ma is). Azt már le sem merem írni mit és hogy mert a cégnél oltári nagy balhé lenne belőle. A lényeg, hogy nagy szemétség!!!! :cry:

Berni: gratula! Remélem Márton is lassan visszatér erre a szokására. Most azért nálunk haladás hogy 5 perc ringatás után elalszik. Máskor egy órát is szenvedtünk azzal hogy elaludjon. Azelőtt meg magától aludt. Mindig változnak!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Búcsuzni jöttem egy rövid időre (min. 3 hét), elutazunk a szüleimhez, hogy addig se legyek egyedül a gyerkőcökkel és őket is lássam. Nekik sajnos nincs internet és elmászkálni tuti nem lesz időm, így olvasgatni sem tudlak titeket. :cry: Nagyon fogtok hiányozni!
Addig is mig visszatérek mindenkinek a legjobbakat kívánom!

Ja és hadd dicsekedjek el nagyobb fiammal: ma elmondta elejétől a végéig a Morzsa kutyámat. Azt hittem megzabálom. Csak úgy spontán elkezdte és végig mondta, pedig eddig soha egy sort sem mondott belőle, mindig velem mondatta.
És elkezdett építeni legóból. Olyan vonatokat épített, hogy csak lestem. Olyan büszke vagyok rá!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő: jó utat, vigyázz magatokra! Nekem hiányozni fogsz nagyon!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: