Új privát üzeneted érkezett!

még mindig itthon, elaludtam a játszószőnyegen, szerencsére gyerek rendi volt mert ott játszott körülöttem :shock:

hol van mindenki ???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Én vagyok, csak esik, és nincs kedvem semmihez...

Én is beszunyáltam a gyerek mellett a szobájában, míg játszott. :oops: :lol:

Hát, kb. ennyi. Kobi alszik, én meg punnyadok...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Én is vagyok, de dettó,... most éppen barátnőmmel szkájpolunk, szombaton mini osztály tali lesz, már úgy várom azt is, remélem jó idő lesz

Fiúk alszanak, kirosszalkodták magukat... :lol:

verzso
 
 

 
 


Verzsó: az utsó képpel esküszöm, meghoztad a kedvem ehhez a karikához :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, fiúk marhára élvezik. Tibcsike már ül annyira stabilan, hogy neki nem kellene feltétlenül(nem is vettünk elsőnek csak egyet), de így sokkal biztonságosabb, na meg ha már az egyiknek van, akkor kell a másiknak is :lol: :lol:

verzso
 
 


Verzsó: nyilván :lol: ! Nálatok nincs olyan, hogy valamiből csak egyet.

Én meg már ilyesmin molyolok... :oops: :D :D

http://erdivedonok.drupalcafe.com/node/13

http://hazikoszt.blogspot.com/2009/06/t ... napra.html

http://www.mindmegette.hu/index.php?app ... cept=16794

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Verzso, hasonlóan Gabihoz, szoval hol vetted a karikákat? Ujonnan, vagy Vatera?

Kubu, én is terveztem ma Müllerezni, ott a Ferihegynél... tényleg ennyivel olcsobb ott a bébiétel? Holnap megyek..

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Gabi, nekem is van már pár receptem erre! :wink: :lol:

Zsiráf, teszveszen vettem, ott azért sokkal olcsóbb, az új ára kb 4800-tól fölfelé, én 1700 és 1800 Ft-ért vettem őket.

verzso
 
 


sziasztok!


nem volt netünk délelőtt,bele voltam betegedve......gyorsan meg is fűztem apát egy kis csavargásba :lol:


Cili:megkaptam a kulcstartót,nagyon tetszik!!!! :wink:

Mit csináltok a gyerkőcökkel,hogy már így állnak és mennek? :shock:

kubu:én már adtam gluténtartalmú bébikaját Arninak.Hol azt hallani ,inkább ne adjunk,hol azt hogy 6hótól lehet :roll:
én adtam!

Arni a Hippes tejpépet kapja,imádja!Baj hogy nem HA-s?Miért jó ha HA-s?


jajj lányok,nekem meg úgy néz ki késik a menzim :oops:
remélem nem............ :oops:

KépKép
lyndee
 
 


Orsi,

persze nem olyan mint Hannusé de erre még lehet varrni füleket :lol:

http://www.teszvesz.hu/item703787804_ra ... a_nma.html

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Helló Csajok!

Délután aldutam Zsófival másfél órát. Annyira jól vagyok most! Lányomnak már nem akadály a szopipárna (ez nem a light-os változat, ez egy 6 kilós böszme tönkölyös szopipárna), most épp a szárítóról szedi le a ruhákat... :twisted:

Verzsó!
Hű, ez a fürdetős beültetős bizgentyű nekem is nagyon tetszik! Mi ennek a neve? Hogy kell keresni?

Lyndee!
Zsófi csak azért eszik glutén és Ha-s cuccokat, mert ekcémás és egy éves koráig semmi allergizálót nem ehet. Amúgy én már adnék neki tejterméket is, meg kiflicsücsköt is, de sajna erről le kell még mondanunk...

Kép
Kép
lbernuska
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Zsiráf,
múltkor voltak akciós cuccok dunaújban, akkor vettem párat, ízlett, gondoltam akkor ismétlek. De meg sem mozdultam. Gáááz.

Lyndee,
sokat késik ?

Cili,
köszi kulcstartót, nagyon zuppi.
Remek ötlet volt !

Apa elment barinőzni, Marci alszik, én meg teszveszelek.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kis Laja alszik, már másfél órája, egész délután kommandózott a nappali-konyha-étkező körben.... mi lesy igy éjszaka :roll:

Lyndee :roll: :roll:

Kubu, de jó Neked...én stop táblát kaptam a shoppingnak, kicsit rápattantam pár hónapja... :oops:

Berni, mi is a HA tejpépet esszük vaniliás vátozatban..ez glutén mentes is...Mini szereti, szerintem nem is olyan édes, pedig azt hittem a vanilia miatt az lesz... Nekem még rajta van az ára,932 ft a recept nélküli ára :twisted:

Bár Mini is allergiára hajlamos, és néha jön rajta ekcéma szerű cucc, valamelyik nap sikerült vele gluténes bébikaját etetnem... :oops: Mire észrevettem, már tul volt rajta...sonkás tészta... na, mindegy, nem lett semmi, koppkopp :D

Huu, Gabi, klasszak a tortás linkek, én is nagyon készülök az első szülinapra :D Hihetetlen hogy már erről beszélünk...

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Zsiráf,

áááá apa nálunk nem tudja h vásárolgatok, de leállok én is, mert már úgy érzem kóros

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


hol van Mindenki ? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 



Vera, asszem Mannáék elutaztak, szombat estére igérte a képeket.
Tudja valaki hova is utaztak Mannáék?

Trombi, milyen volt a hétvége?

milyen csend van...hol vagytok?????????

Cili, küldöm a cimet és utalok..bocsi a késlekedésért... :oops:

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Mannáék Udinét vették irányba, és szombat éjszakára ígérte h majd tölti a képeket

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Én Dallast néztem...
Kép

Vera:
mannababoca írta:A fotókat még nem töltöttem ne haragudjatok, állandó rohanás van. Ígérem szombaton éjjel megcsinálom.

:wink:

Boci: már az előbb is akartam, hogy nagyon cuki Mártonod az etetőszékben, remélem, nektek is bejön majd :).

Kép

Kép
gabilany79
 
 


lyndee:
a HA-s tejpép elvileg hipoallergén, nekünk a doki néni azt mondta, mivel a gyerek tejmentes étrenden van, így ilyet ír fel. Végül is aztán tök mindegy, mert mostmár rájöttem, a fiam nem szereti a mű kosztot, a háziért rajong :) Tipikus pasi... :lol:

Kubu:
küldem számlaszámot, hogy hová utalhatom a lóvét?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Anett babának boldog hófordulót!

Hihetetlen, hogy már a szülinapokról beszélgettek. Én még nem akaaaroooom! Olyan gyorsan mennek a hónapok. :cry:

Vera! Manna nyaral, szombatra ígérte a képeket.

Verzso! Édesek a fiúk. Akartam kérdezni talin, hogy Tibcsi több figyelmet igényel mint Máté?

Gergő ezt tudja szombat óta:

http://www.youtube.com/watch?v=65XKDk57d1w

Eddig csak az ágyon tudott így mászni. Ja és ma ismét megpróbáltam a csőrös poharat és úgy ivott belőle, mintha mindig ezt használtuk volna. Vajon ezt kitől tanulta? :lol:

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika,
édes a film.

Ja belenéztem apa videjóba, éppen azt láttam h Kiskobi valakit úgy lerúg :lol: :lol:
kitartás, rövidesen Ti is láthatjátok :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


[quote="lyndee"]
Mit csináltok a gyerkőcökkel,hogy már így állnak és mennek? :shock: [quote]

Én spec egész álló nap megyek utána, és boldogan terülök ki, ha végre elalszik... 8)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Gergő nagyon aranyos!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 



Vera írtam privit!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


No én megyek Kép, mindenkinek jó éjszakát!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Helló Csajok!

Ma először eszébejutott Zsófinak, hogy fürdés közben remek lenne mászni kicsit a kádban. Persze elcsúszott és nyelt egyet a fürdetőkrémes vízből. :-D Este meg... ment a szokásos tombolás az ágyunkban, sikongatás, kiabálás, pörgés-forgás... egy hangos sikítás, a másik másodpercben meg elaludt. :-D Hát ilyet sem csinált még az én kicsi lányom. :-D

Ma uzsira bepróbálkoztam a sima kölespéppel. Hát néhány kanál után alábbhagyott az újdonság ereje... fintorogni és öklendezni kezdett tőle. Nem csodálom, undi egy íze van. Amúgy meg a kölespépes doboz hátulján is van recept a gyümi-kölespép turmixra. Szóval ha már itt is leírják, akkor csak nem lehet akkora para a kettő együtt...

Zsiráf!
Pont azon gondolkodtam, hogy milyen tortát fogok adni Zsófinak az első születésnapjára. Mert 1 éves koráig nem ehet tejterméket, glutént, tojást... és akkor hirtelen az első szülinapján mindegyikből kap egy adagot??? Hogy is lesz ez? Van van valamilyen HA-s torta? :-D

Cili!
Holnap már én is utalom a pénzt!

Erika!
Gergőd nagyon ügyes!

Trombi!
Tényleg, élménybeszámolót!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Kubu! Akartam neked valamit írni, de mire ideülök elfelejtem.

Gabi! Tök jó a vonalzó! Mindjárt írok privit.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Kubu: szerintem Hunit :oops: :oops: van egy olyan kép...
Bocsi, Laura, majd megnevelem a kölkömet... :oops: :)

Erika: válaszoltam... :wink: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


kubu:igazából ma kellett volna megjönnie,de nem jött :roll: nekem minden hónapban pontosan 29 napra jön meg......de még reménykedem piriben :lol:


mági:látszik is hogy jól tartod a fiad :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Berni: az első linkben (érdivédőnők, micsoda véletlen :lol:) van egy rizstorta recept, az mindenmentes... :roll:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jaj, csajok!
Pólusszencsör Teszkójában 1,70-es átmérőjű ormánybólvizetfröcskölőelefántos medansz 1490-ért.

Kubu: vidijóból lehet kopit kérni?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kubu!
Nekünk is ugyan olyan zenélö kockánk van! :wink:
Amúgy ha nincs lisztérzékeny a családban,akkor már lehet adni a bébiknek gluténes kaját!
Látom nagyon beindultál vásárlás terén! :lol: :lol:

Berni!
Amúgy meg a kölespépes doboz hátulján is van recept a gyümi-kölespép turmixra.

Igen-igen. Mi is hasonlóan csináljuk. Az enyémem tejpép recept is van. :D

Lyndee!
Te még szoptatsz nem? Lehet azért nem olyan pontos!

Lányok a Youtube-ra nehéz feltölteni videjót?? Valaki röviden vázolná nekem??? :oops: :oops:
susy75
 
 


Susy: kűdtem privit youtube-ról :wink: :) ha van még kérdés, szólj...

Csucsulok. Pá!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


susy:
Lyndee!
Te még szoptatsz nem? Lehet azért nem olyan pontos!

Sőt!Valószínű.Nekem is össze-vissza jön meg.,volt múltkor hogy egyik ki is maradt...
De én nem aggódom,én be vagyok biztosítva bébi ellen. :roll:

Gabi,aki eddig nem vett medencét,az már ne is vegyen... :lol: Sajnos nyakunkon a nyár vége.

Szerintem ha a gyerkőc belekóstol az első szülinapi tortájába,csak esetleg kicsit belenyal a tejszínhabba,attól még nem fog allergiás rohmot kapni,se fo...ni,se tetőtől talpig kipöttyösödni.
Én biztos engedni fogom hogy beletenyereljen a saját tortájába! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


sarmon írta:susy:
Lyndee!
Te még szoptatsz nem? Lehet azért nem olyan pontos!

Sőt!Valószínű.Nekem is össze-vissza jön meg.,volt múltkor hogy egyik ki is maradt...
De én nem aggódom,én be vagyok biztosítva bébi ellen. :roll:


jaja haverunknál most jön a 3. gyerek, pedig anya szoptat, azonban furi volt h valaki elkezdett mozogni odabent.
Persze Lyndee ezt el se olvasd !!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


sarmon írta:Gabi,aki eddig nem vett medencét,az már ne is vegyen... :lol: Sajnos nyakunkon a nyár vége.


de lesz jövőre is :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


két kérdés amire úúúúúgy szeretném a választ:

1., miért van az ahogy apa elmegy dogozóba gyereknek abban a pillanatban kipattannak a szemei ? addig persze mint egy angyal úgy alszik, ahogy megtörténik az ajtócsukódás (persze lassítva, a lehető leghalkabb üzemmódban) tombolás indul

2., miért csak tiszta pelusba tud nyomni ??? napi pelushasználatunk elérte a 8-10 darabot. Pont duplája a korábbi napi mennyiségünknek. ÁÁÁÁÁÁÁ

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Orsi,

nem jön össze a mai tali, ne haragudj, jönnek anyósék, megyek vásárolni, este stex.
ne hari ne hari, de már most beírom a jövő heti talit a naptárba, jó ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Gabi! Jók a vonalzók! A másodikat nézve, hihetetlen, hogy már 3 hónap múlva szülinap! Én is kiválasztottam már a szülinapi tortát, Szeles által régebben belinkelt oldalról vakondtúrás torta. Csak szerezni kell hozzá marcipán kisvakondot :)
Sarminak igaza van, semmi baja nem lesz tőle, ha belemászik és lenyalogatja az ujjáról, úgysem fog egy szeletet megenni!

Én tegnap adtam először joghurtot gyümivel. A gabona-gyümölcs variációt én sem tartom vészesnek! Azért a babáknak csak nem a szétválasztó étrendet fogjuk bevezetni!
Mivel mostanában 9 körül ébred, a tízórai néha kimarad. Na, épp most hallom, hogy magyaráz :)

Sajnos nyakunkon a nyár vége.


Nem akarom!!!!!!! :( Még most kezdődött! Bár valóban tegnap már sulira vásároltunk a gyerekeknek. Bogi a Coraban nézett ki egy Benetton táskát, persze már nem volt belőle. :? Meg egy csomó minden nem volt már, úgyhogy írószerbe is menni kell mégegyszer. Meg Boginak nem is tudjuk, hogy mik kellenek az új suliban.

zsebi_baba
 
 


Kubu! Sarmi nem csak a szoptatással van biztosítva baba ellen!

Nekem egyébként a nyaralás alatt jött meg először (mikor máskor :? ), de szerencsére csak 3 nap kis maszatolás volt. Mondjuk a Mirenával azt mondták, nem is nagyon lesz több. Hát, ez elviselhető!

zsebi_baba
 
 


sziasztok!


suzy,sarmi:szoptatok még persze de az még nem jelenti azt hogy védett is vagyok.Hiszen szülés után 3.hónaptól rendszeresen 29 naponként megjön.szinte percre pontosan. :?
de azért még reménykedem,hogy csak késésről van szó :wink:
egyébként nagyon kiakadnék :roll:


sarmi:hogy biztosítottad be magad? :lol:

KépKép
lyndee
 
 


kubu: 1:detto,sőt,ha apa nincs otthon belebújik a kisördög.ha hazaér csupa vigyor és happy minden.

2:8-10pelus/nap :shock: hiába,tisztaságmániás lesz a fiad :lol:


pedegg:ti hogyan használjátok?szárazon vagy nedvesen? :lol: 8)

KépKép
lyndee
 
 


Lellézők mikor térnek vissza közénk?

KépKép
lyndee
 
 


megjártuk piacot, bébim kidőlt a nézelődésben.

Nénitől vettem friss gyalult tököt kaporral, főzök belőle Kobinak főzeléket (fúúúúúúj),
vettem céklát is (mindjárt hányok) Kép, majd azt is kap. Meg tegnap bulátát, hadd próbálkozzon.

Medansz:
de lesz jövőre is

Pont ezt akartam írni. ilyenkor lehet a legtutibb cuccokat kifogni. Pár éve szeptemberben vettem a Triumph bikinimet 1900 pénzért (eredeti árát meg se mondom, 70%-os eksön volt rá outletben), és még ma is úgy néz ki ,mint az új, és a plusz kilókkal is jól áll (a lehetőségekhez képest :lol:)

Torta: el is fenekelném, ha nem tapicskolna bele és nem kenné szét :lol:

1. nálunk apa-isten mindenek felett, párszor már felajánlottam, hogy ,maradhatna ő itthon vele...

Kubu:
...megyek vásárolni, este stex.

Ezt vagy elírtad vagy nem értem.... :P

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kérdés: tökfőzit kölespéppel is sűríthetem? Most nézem a dobozt, hogy 2 hét alatt fel kell használni, ami nyilván kis túlzás, de ha éjjel- nappal azt ennénk akkor se fogyna el egy hónap alatt se.

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: