Új privát üzeneted érkezett!

verzso:nálatok hogy zajlik az etetés?egyszerre esznek a fiúk?vagy külön-külön,pl ha Tibcsi evett utána kap Máté baba ?

KépKép
lyndee
 
 


Andy, Lyndee, Solya, Eszterke, Boci, Gaby, Kubu a cuccost feladtam, holnap meg kell, hogy kapjátok!

A többiek csütörtökig adják meg a címet, akkor viszem a köv. adagot!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili, én már délelőtt elküldtem, nem kaptad meg? :cry:

Lyndee, amikor egyedül vagyok, na ez van többet, akkor egy kanál ide, egy kanál oda. :lol: Amikor apa, vagy valaki más segít akkor külön-külön esznek. Amikor szopiznak, akkor együtt, legalábbis most egyelőre újra együtt is hajlandóak szopizni, igaz csak akkor ha nagyon éhesek, mert akkor azért nem érdekli más őket, de ha nem túlzottan éhesek, akkor csak elviháncolják a szopit, akkor kénytelen vagyok külön-külön megszopiztatni őket . :lol: :lol:

verzso
 
 

 
 

Verzso dehogynem elküldtem!!!! Bocsi lemaradtál... :oops:

Kép

Kép
dcili81
 
 


És ki volt az aki pénteken kp-ban fizetett be 400 Ft-t????????

Kép

Kép
dcili81
 
 


huh csajok enyémi lett az a tologatós valamicske, uccsó másodpercben rám licitáltak, de résen voltam yeah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Cili, jaj, de jó, már elszomorodtam! :lol: :lol: :lol:

Kubu, ügyes vagy!!!!

Gabi, én tejpépet is szoktam adni, de úgy emlékszem Kobid azt nem szereti!

verzso
 
 


Kubu, Kubuapa csinált videjót is, azt is valahogy megtudjuk majd nézni? (vagy nem jól láttam?)

verzso
 
 


cili:
én is küldtem címet, megkaptad?

kubu:
ügyes vagy!!! :lol:

Gabi:
nálunk nagyon sokéig ez a két variáció ment,mint nálatok tízóraira.

Húú ez a projektoros módszer nagyon tuti!!!! Apát becserkészem, múltkor joztt haza projektort, hátha most is tud...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


sziasztok!


csak gyorsba

projektoros tuti, apát be is fűzőm

manna, boci: édesek a képek a kis pufi rizsámról

kubu: szerdán tali?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Kép


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi! Én itt vagyok, de csak nézek ki a fejemből.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Csajok! Ez a járássegítő miért jobb mint a bébikomp?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Helló!

Én is itt... csak nincs mit írnom... :-(

Kubu!
Jelöltelek iwiw-en!

Többiek!
Aki még nem tette meg... Iwiw-en lécci csatlakozzatok a Zöldi által létrehozott 2008.dec. klubhoz! Ott tök könnyen megtaláljuk egymást. Főleg én benneteket. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Hasonló. Délután úgy fájt a fejem, hogy majdnem hánytam... :oops: Most már nem olyan gáz...
Mindenhol sz@r idő volt ma?

Köszi a tízórais hsz-okat.

Verzsó: hát ja, Kobi nem komálja a gyümölcsös tejpépet, még bepróbálom azt a verzsönt, ahogy Zöldi adja (vaníliás+kölespép), aztán meglátjuk...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.10 20:07-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Cili:Én küldem pénteken a pénzt,de írtam is,lehet elkerülte a figyelmedet!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


nálunk meg bealudtak a fuúk,közvetlen fürdés előtt!Hogy fogunk így fürdeni? :shock:

KépKép
lyndee
 
 


Erika:
azért jobb, mert itt ő maga tartja a saját súlyát, kapaszkodva, de normális tartásban áll. A kompnál a lába lóg kifelé a lukakból, nem kell nagyobb erőt kifejtenie, mert löki, tolja magát, nem muszáj lépnie. A lábtartása sem megfelelő,hiszen nem kell megtartania a saját súlyát, a komp megteszi helyette.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


a járássegítő gyakorlatilag egy segédeszköz, amibe kapaszkodhat, így nagyobb biztonságban érzi magát, de a járást ő maga produkálja,és nem segítik kerekek

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát mivel én nem adhatok se gluténes, se tejes cuccot Zsófinak, így marad a gyümi és a köles, rizspép. :-( Eléggé egyoldalú szegényke táplálkozása. Igaz ha hónapokig kibírta csak anyatejen is... :-D

Gabi!
Jobbulást fejednek! Itt elég jó idő volt, nekem találták ki: kicsit borongós, kicsit napos, kb. 28 fok. Ez az ideális számomra. :-D

Na lépek NCIS-t nézni. Joccakát!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Erika,majd megy egy kis csomag,ne lepődj meg! :wink:

Írisznek este adnom kellett tápszert,nem nagyon szopizik,hogy jön a foga...
Ma volt a babaklubban az anyatejes világnap,nagyon kellemes kis tea délelőtt volt.Kaptunk virágot,meg egy kis ajándég poharat,és üdítőt,pogácsát,gyümölcsöket zöldségeket.

Aida kívánok sok szerencsét neked.

Vera mi a helyzet nálatok,ma van 10-e,apa lelécelt???

Zöldi szerdán te is lennt vagy lellén?Megyek Mushihoz! :wink: :lol:

Húhúú mit is akartam még.

Aki használja már Ped egget,javulás?Nekem egész jó a repedt sarkam,de az a baj vannak egész mély berepedések is,amit sajna nem csiszol le.

Szombaton lagziba megyünk,apának vettem rózsaszín inget!!!Még nem látta,lehet leharapja a fejemet! :lol: Fekete nyakkendővel,fekete nacival és az ő kreol bőrével szerintem állati jól fog kinézni,lehet úja belészeretek! :lol: :lol: :oops:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon:
mi is lagzizunk szombaton :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Komp:épp most vettem Írisznek teszveszen.Nekem a másik kölkeimnél is volt,nem sokat használtuk,de arra jó volt hogy mikor már tényleg nem birtam semmivel sem lekötni a figyelmét,abba beleültettem és egy kicsit ott eljátszott,amig én tettem-vettem.Hátráltatni nem hátráltatta egyiket sem semmiben.Ugyanakkorra tanultak meg menni mint a többi gyerek.

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Mági jó mulatást,lehet egy helyre megyünk?

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmi:
mi Mezőhegyesre megyünk lagzizni., 300 fős buli lesz.. Ti?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági! Ez így oké, de így sem tanul meg egyensúlyozni, mert ott a segítség. Vagy nem?
Egyébként én használtam a fiúknál bébikompot, akkor még fel sem merült, hogy ez nem jó, de Lackó és Peti is 1 évesen elindult.
Gergő is használja, mert amikor már semmi nem jó neki, akkor ebben tök jól elvan. 15-20 percnél tovább nem hagyom benne, szerintem ebből nem lehet probléma.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika:
de megtanul, mert miután kerekei vannak, nem tud teljesen rátápászkodni, akkor ugyanis kigurul előle :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági,akkor nem... :cry:
Pázmánd,250 fős ereszd el a hajamat! :lol:

Erika én is igy vagyok a komp-kérdéssel!

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmi! Irgum-burgum! Megeszlek! :wink: :lol:

Ugyanazt írtuk a bébikompról. :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Mági! Így már értem, köszi a választ!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


nem hiszem ,hogy 15 -20 perctől baja lehet, ez csak az én "parám", mi végigcsináltunk Annával egy Dévény kúrát, ott a gyógytornász csodát tett velünk, így én feltétel nélkül hiszek neki. Akkor ő Annának kiejezetten megtiltotta a kompot, a bébitaxit és járássegítőt viszont javasolta.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak nagyon gyorsban. Rossz éjszakánk volt, Huni lázas volt, 3-szor ébredt, én meg 5-kor keltem, mert mennem kellett Pestre. Este fél 6-ra értem haza, szerencsére valószínűleg tényleg csak a foga, mert jókedvű, az étvágya is megmaradt. Lement 37,1-re, remélem, éjszaka is ígymarad.

Mági! Boldog házassági évfordulót nektek!

A fotóalbumba én is feltöltöttem pár képet, nyitottam egy új albumot Őrbottyán/Szeles néven.

Holnap meló, itt van anyukám a gyerekekkel. Jó éjt mindenkinek! Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Mági! Sármi! Jo mulatást nektek hétvégére! Nem semmi nagy lagzik! Én még soha nem voltam ekkora lagziban.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Mági! Boldog házassági évfordulót!
Tényleg mit keresel te itt? :lol:

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika:
nagy örömömre Apa unokatesója jött gépet telepíteni, most ment el... :? (mellesleg mikulás pajtás 15 napja boldogít folyamatosan, így a pezsgőzésen kívül másra nem igen van kapacitásom...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mi 22-én megyünk lagziba, de az csak esküvő sajna, a dínomdánom csak családi lesz :(
Előtte viszont pár napot talán a Zemplénben leszünk apa cimborájánál.

Mági: én azért csak s***berúgtam volna unokatesót :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hát mivel én nem adhatok se gluténes, se tejes cuccot Zsófinak, így marad a gyümi és a köles, rizspép.

Bernuska!
Miért nem adsz neki tejpépet???? Eddig is használtál tápszert nem? :?: :roll: :roll:

Èn is pont ma néztem az ebay-en Fisher Price járássegítöt.Lehet veszünk mi is! :wink:
susy75
 
 


Mági! Voltál már dokinál? Normális ez?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Mági! Voltál már dokinál? Normális ez?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Susy!
Úgy tudom, hogy van HA tejpép, amiben a tejet ugyanúgy szétlövik, mint a HA tápszerben (Zsófi ilyet eszik), de glutén az van benne, nem?

Körkérdés:
Melyik cégnek van HA tejpépje? Hipp, Humana oldalakon semmi utalás nincs a HA-s termékekre. :evil:

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Gabi: itt is elég jó idő volt, mint Berniéknél! Nekem való!!! :wink: Ja és megrendeltem a széket, holnap megyek érte. Amúgy már megszűnt a személyes átvételi lehetőség, de ebből volt kettő raktáron így egyet félretettek nekem! :wink:

Bernuska: Nestlé, Milupa?????

Szeles: remélem tényleg csak a foga bántja Hunit. Jók a képek!!! :lol:
Vendég
 


Berni: a Hipp-nek van gluténmentes gyümis tejpépje, de az nem HA. Az van most itthon, amit Kobi utál...
A Milupának elméletileg van vaníliás HA tejpépje, és azt doki írja fel :roll: (azt már megtaláltam, ahol beszélnek róla, csak még magát a terméket nem :))... megnéztem a Milupa oldalát, és ott nincs ilyen termék :( :?

Kép

Kép
gabilany79
 
 



Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jaj, és még ezt akartam. Másik topikban olvastam, fiús anyukák figyelmébe ajánlották kukiügyben. A forrást nem írta :?

A fityma alulról (belülről) kezd el elválni, nem kívülről a vége felől, mert ott kezd el termelődni valami olyan anyag, ami segíti elválasztani a még letapadt két bőrfelületet. Így ha esetleg még nem lehet felhúzni, nem feltétlenül jelenti azt, hogy végig le van tapadva. Három éves korig nem kell hozzányúlni, ha egyébként szép erős és egyvonalú sugárban pisil a baba. És nyugodtan lehet hagyni, hogy ha játszik vele, akkor morzsolgassa, mert pont az a kis dörzsölés az, ami rásegít az elválásra, a húzogatás csak a végén tágít. Ha az nehezen megy, akkor fürdés után érdemes inkább, akkor puhább a bőr, de nem szabad erőltetni, nehogy hegesedjen.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Bernuska!
A HA tápszerben van glutén?
De miért akarsz gyári tejpépet adni Zsófinak????? Pedig már egyszer írtam, hogy ha kölest vagy akármilyen gabonát tápszerrel csinálod,akkor ugyan az lesz belöle. :roll: :roll: Èn se dobozos tejpépet adok,hanem glutén és tejmentes kölest keverem ki tápszerrel. :wink:
susy75
 
 


hahó

na nincs időm olvasni csak annyi h holnap indulunk Siófokra! péntek meg lagzi hazafelé kiv. leszek az egészre:) már most annyi cuccunk van h apa sszerint nem fogunk befélrni tuti!:)

majd jelentkezek!

andy

cili köszi

Kép
andy30
 
 


sarmi

már tegnap délután óta egyedül vagyok. de nagyon jó. báár ami ma azaz most nemrég történt velünk jó lett volna ha van itthon egy férfi egy érett felnőtt férfi.
ugyanis:
jajj lányok nyugtassatok meg!!! ma tök ideggel fogok lefeküdni aludni már ha el fogok tudni aludni.
nézzük a tévét a fiammal a naggyal és mondja hogy mászik a padlón valami hatalmas. Egy nagyon nagy pók az. gubiztak pár dolgot a lomtalanításnál és tuti azza hozták be.de tényleg nagyon nagy volt. kb gyerek tenyér nagyságú a lábaival együtt. Nos én ráfújtam egy raid max nevű csótány hangya és pók írtóval úgy 1-2 mp-et de közvetlen ráment. és úgy futott el. Felforgattam az egész lakást és plusz még befújtam mindenhova azzal.
szerintetek megdöglött valahol??? azt írja a spray hogy ez még az útvonalukra is jó. de én rá permeteztem közvetlen de csak kb 1 mp-t

valaki kérte az összehasonlítást. találtam egyett:))))

Kép

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Verzsó köszönöm szépen az infót. Nagyon ügyes a tietek apa, hogy ilyen gyönyörűek lettek a bambik. Ez rajzfilmből van kimerevítve, vagy egy kép?
Nem tudja valaki ilye projektort nem lehet kölcsönözni?

Bocika! Nagyon szuper az a kerítés! Az a ti házatok?

Cili! Én fizettem szombaton. A címemet majd küldöm.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Vera: A pókról senkinek nem lesz baja, a raid extrától viszont nem tom, szóval én nem fújkálnék ilyeneket a lakásba babóval.

A fotókat még nem töltöttem ne haragudjatok, állandó rohanás van. Ígérem szombaton éjjel megcsinálom.

Mush: Nagyon köszi a salátát, isteni volt. Nyami. Hétvégén megbeszéljük a tál ügyet. :wink:

Most indulunk, puszilok mindenkit!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
mannababoca
 
 


Berni! Mági nekem olyan receptet adott szombaton, ami mindenmentes!!!!!!! Milupa!

Gaby én kekszet teszek a gyümölcsbe, én már adok neki pudingot, joghurtot!

Kép

Kép
dcili81
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: