Új privát üzeneted érkezett!


Húúú... nekem a talin volt két nagy beégésem. Először is Cilit nem ismertem meg. Szégyellem magam azóta is. :oops: De most már, hogy élőben láttalak, ne félj, beégtél a memóriába. :-D Másodszor meg beleettem Mush gluténmentes salátájába. Bocsi Mush még egyszer is! :oops: Volt az asztalon egy csomó doboz, tele salikkal, én meg szedtem az egyikből. Mush elég furán nézett rám, mire közölte velem, hogy az az ő salija, amit nekünk csinált, az az asztal túloldalán van. :-D

Manna!
Tutikirályak a képeid!

Aida!
Költözés milyen volt? Dobozok közt alszotok ma már?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Vera!
Lécccci küldjél nekem is jelszót a feltöltéshez! Köszi!

Gabi!
A HP DVD majd legközelebb, ha találkozunk odaadod. Sajnálom, hogy ottfelejtettük. :-(

Kép
Kép
lbernuska
 
 

 
 

Gabi! Na ki hagyta ott a napocskát? Csakis mi lehettünk :oops: :oops: :oops:
Az ügyesebbek inkább vitték a játékokat. :lol:
Küldj majd számlaszámot is a postaköltséget meg a cd árát átutalni, mert azt is elfelejtettem megkérdezni mennyi volt. Tiszta hülye vagyok.
Gratula Kobinak, tényleg látszott, hogy nem sok kell már neki.

Boci! Marcinak is gratula!

Tényleg annyira édesek voltak a babák, én nem is gondoltam, hogy ilyen jól eljátszanak egymással. Igazi csoda volt.
Én is gondolkodtam, hogy bevállalom a szeptemberi tali helyszínt, de nálunk még annyira félkész minden, még normális fűvünk sincs.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842234.0293.jpg[/img]

[/img] Kép kukucs!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842289.535.jpg[/img]

[/img] Kép

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842340.0469.jpg[/img]

[/img] Kép

[img Kép Taníts minket Mester! [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


folyt köv. mindjárt :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842760.8704.jpg[/img] babakavalkád

[/img] Kép eltaposom a férfiakat!

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842823.9666.jpg[/img]

[/img] Kép

[img Kép

[/img] Kép Harangozó Teri után szabadon: Harangozó Iza

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1249842937.8241.jpg[/img] éheztetnek! [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



Vera! Én is kérek szépen jelszót!

Enikő! Igen, Petinek Milán tetszett a legjobban, azt mondta hasonlít a Nicsak kibeszélből Mikera :D

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


berni:szupi hétvégétek lehetett! :wink:


aida:mizujs?sikerült a költözés?

na az én fiam,biztos nem maradt volna ilyen békésen játszani órákig,max fél óra és felvetette volna magát :?

mush:olyan szomorúnak tűnsz a képeken!vagy csak én látom rosszul?és már régen írtál nekünk!!!!!!!!!!!!! :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Sarmon! Igen, Gabi jól mondja, az a rémes fej az enyém! :oops:

Erika! Ez nekem eszembe se jutott, hogy a fiam rá hasonlít, pedig a filmet láttam. :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Vera!
Köszi a jelszót! Tuszkoltam fel képeket.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Jelszót kérek!!!

Kép
Kép
szeles4
 
 


Manna! A három fiús fotóért örök hálám! SZerintem zseniális!!! És a többi képed is!

A többiek fotói is szuperek, miután Hunikám 10 perce végre alvásra adta a fejét, csak képeket nézünk és nevetgélünk.

Ha a leltáram jó, 15 babanetes baba volt, és 3 nagyobb tesó. Remélem, a következő találkozón legalább ennyien leszünk!

Zalánomnak az összes baba nagyon tetszett, két kedvence Kincső és Márton, de mindig keresett egy újabb babát, akivel még nem játszott. SZerencsémre imádja az öccsét is és egyre jobban elszórakoznak együtt.

Kép
Kép
szeles4
 
 


Bocika! Márton-puszit nagyon köszönjük, felnagyítva gyönyörködtünk a képben!

Gabi! Gratulálok a Kobi-üléshez!

Berni! Zsófi nagyon édes a háti hordozóban, látszik a képeken, hogy nagyon élvezte!

Kép
Kép
szeles4
 
 


Elsőőőőőőőőőőőőőő !
reggeli és újra alszik, hurrá.
Közel 24 órája keressük Marci alvós tigrisét ami sehol sincs, apa még arra is válalkozott h a nagy központi szemetest mértékkel de áttúrta, hátha kidobtuk a szeméttel, de semmi sehol. Én annyit sírtam miatta, Marcinak még el sem mertem mondani :(

gáz tök szétszórt vagyok, de én nem voltam ilyen, össze kell(ene) szednem magam de izibe

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lehetett a tali, nagyon jók a fényképek is! Főleg azok tetszenek, ahol sok baba van. Olyan édesek együtt!

Nekünk is jól telt a hétvége, szombaton itthon "nyaraltunk", medencéztünk, grilleztünk, szóval pihenős nap volt, tegnap aztán behoztuk, mert "turnusváltás" volt a vendégházban, szóval ott is kellett dolgozni, meg itthon is volt tennivaló.
Képzeljétek, írtam korábban, hogy szeptemberre bejelentkezett 10 napra egy 4 tagú angol orvoscsoport, akikről kiderült, hogy nagy valószínűséggel internetes csalóról van szó. Már vagy egy hónapja e-mailezünk, de most a legutóbbi levélre már nem jött válasz, miután figyelmébe ajánlottam az Interpol ilyen csalásokról szóló oldalát.... Csekkel akart fizetni, és egy nagyobb értékű csekket akart küldeni, hogy a maradék pénzt küldjem tovább valakinek. Persze nagy valószínűséggel fedezetlen csekkről lenne szó.
Tegnap még főztem körtelekvárt is, ami nagyon finom lett, csak nem szilárdult úgy meg, mint az eddigiek, pedig ugyanúgy csináltam. Szerintetek nem romlik meg? Vagy inkább gyorsan együk meg az egészet?Smile
Gergőnek is kellett pakolni, mert ma ment a Balatonra táborba. Remélem, jó idejük lesz.
Boginak pedig edzőtábora van a héten, igaz, csak itt Debrecenben, de egész napos edzés. Egyébként egész augusztusban minden nap van edzésük, úgyhogy nem sokkal több ez sem. Nem is értem, hogy bírják! Ha minden igaz, október végén Ausztriába mennek versenyre, most a napokban dől el, hogy vállalja-e a csapatból minden szülő, mert kicsit húzós az ár. Ráadásul jó messze lesz, Tirolban.
Szabi előtt pedig kinyílt a világ, eddig ugyanis nem tudott átmászni a szobája küszöbén, de tegnap óta sikerül neki, úgyhogy mostmár szabad a pálya az egész lakásban Smile

zsebi_baba
 
 


Na, akkor jövök pár nyaralós fényképpel:
Kép játszótéren Kép a krumpendorfi kikötőben Kép kisgatyában a strandon
Kép strandon Kép túra
Kép Kép Kép elaludtam :)

zsebi_baba
 
 


Kép Kép hajózunk
Kép túra2 Kép 2045 m-en a felhők között Kép Kép Kép Kép ebéd a Gerlitzenen a hüttében

zsebi_baba
 
 


Sziasztok!

Kubu megkérlek veszel olyan előkét vagy 2 db-t nekem és elküldöd majd????? Gyermekem mint egy malac úgy étkezik.... :D

Orsi a recept megy a helyére ígérem!!!!

Zsebi ez nagyon gáz! Még jó, hogy időben kiderült!!!!!


Lányok! Kérek mindenkitől lakcímet!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Bébi ma is 1/2 6-kor kelt, nem vagyunk mi ehhez hozzászokva :P
De egy órája alszik megint, szóval befogtam...

Kérdés: gyümin, joghurton kívül mi mehet még tízóraira?

Képzeljétek, ezt lőttem Kobinak, és én még ennyire egy zsákmánynak se örültem! Ezt a kukacot kb. fél éve keresem, mióta dévényre járunk, mert ott van ilyen, és Kobi csak ezzel hajlandó játszani, és kérdeztem a néni, hogy honnan lehetne beszerezni, de mondta, hogy ez már régi és nem is látott ilyet mostanában, és én is kerestem neten, de nem igazán van, szóval ezrt bármennyi pénzt hajlandó lettem volna adni :oops: :D

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=709542391

Kubu: :( azért még ne add fel, hátha meglesz...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Cili! Én először nem is értettem, hogy lehet ez csalás, a férjem mondta, hogy ez szerinte csaló. A szállás értéke 500 Euro lett volna, és küldeni akart egy 6000 euros (!!) csekket, hogy a többi pénzt küldjem el valakinek. Persze látatlanban úgysem küldtem volna senkinek több, mint 1 millió forintot, de utánanéztünk a neten, és gyakorlatilag le van írva az egész, mint bevett csalási módszer... :(

zsebi_baba
 
 


Reggelt'

Vki kért tanulókutyusról fényképet: hamarosan, csak le volt merülve a fényképező és csak most került fel a töltő hozzá.

Költözés: Hááát.. Jaj, Istenem. Elmondom. Lehet hosszú leszek. Pénteken este felhívta anyósom a páromat és elkezdte zsarolni, hogyha elmegy a lakásból cigányoknak adja majd ki stb. szerencsére most nem hatott ezzel a páromra. Utána elkezdte mondani, hogy én csak kihasználom, mellettem boldogtalan lesz stb. mondogatta, hogy beszélni akar vele, menjen ki hozzá, mert beszélni akar a fejével, mert most nagy marhaságot csinál. Nem beszéltek meg aztán végül semmit. Én viszont utána összevitáztam a párommal. :( Az a lüke ráadásul mondta anyósomnak, hogy hol fogunk lakni. Szerencsére konkrétan nem, de hogy Kerepesen nem messze a kistarcsai kórháztól azt igen. :( Szombat reggel, párom elment egy adag cuccal a lakáshoz. 7kor nyomja a csengőt vki, mint egy bolond, kinyitom: anyósom az. Beront és elkezdett úgy mocskolódni, mint még én senkit nem hallottam soha -pláne nem istenhívő embert..- A b.zmeg szó ha 10szer nem, egyszer sem hangzott el, én sz.ros voltam, a gyerekem őszerinte senkinek sem kell minek szültem meg és csak ráerőltetem a fiára. Őszerinte visszakönyörögtem magam a fiához, ki akarom használni és elvenni őt az anyjától.. :D Azt is mondta, hogy soha nem lehetek boldog az ő fia mellett és erről ő fog gondoskodni. :( Szerencsére kis idő után lement, ott várta a fiát. Hazajött a párom, jó ideig lent beszélgettek. Olyasmiket mondott neki, hogy ezzel nem tiszteli az anyját ha elmegy, hogy majd meglátja, hogy én kihasználom, mellettem soha nem lehet boldog. Ja és hogy a ház felét ami a nevén van leveszi róla és azt akkor kapja csak vissza ha visszamegy hozzá. Párom szerint ezt azért teszi, hogy óvja őt attól hogy én lenyúljam. :) Szerintem egy szimpla zsarolás, mert tudja hogy a pénz nagy úr és így akarja magához kötni a fiát. Ki szeretné ugye, hogy a "mindenem megvan" életből az "albérletes, mindenért megint meg kell dolgozni" korszakba csöppenjen. Utána feljöttek ott még mocskolódott kicsit, de már közel sem olyan durván mint a fia háta mögött. Engem már csak szimplán "ez"-nek nevezett. :) A párom mögött a gyereket lehordta mindennek, előtte majdnem sírva közölte, hogy miért nem láthatja a mama a gyereket. :D Párom meg bedől neki.. 5 perccel előtte a gyerek egy senkiházi volt, aki csak azért jött a világra, hogy szétrobbantson egy családot. Mindenesetre ennek ellenére elköltöztünk. Volt mit takarítani, tenni-venni itt. De egész jó. Azért most félek a jövőtől. Zaklatni fogja a páromat az anyja, megint ugyanaz lesz?! :( A párom szerint pár hónap múlva meg kell próbálni rendezni a kapcsolatot. Én biztosan nem fogok érte semmit tenni, először is el fogom várni, hogy tisztelettel beszéljen velem az anyósom, ne úgy mint egy kutyával. Utána meglátjuk. Meglátjuk, hogy párom egyáltalán elég erős lesz-e ehhez az egészhez... Ha nem én nem tudom mit csinálok.. Még1szer már nem bírom ki azt amin az elmúlt hónapokban átmentem.

Bocsánat, hogy ultra marha hosszú lettem. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


bekukk éppen teszveszelek, tegnapi bánatomat enyhítendő éjszaka-hajnalban vettem én is egy csomó mindent (azért lehet h ma elmegyünk venni egy tigrincset újra, de majd 3.000 ft), mindegy túrom még a lakást
Gabi nagyon überpöpec a játék, hurrá
Cili, jelentem tegnap du megvettem Neked a cuccost, úgyhogy címet én is kérek :lol:
Aida,
valaki = én :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu! A talin maradt el a tigris?

Zsebi!
Döbbenet, hogy ilyenek vannak! Miből jöttetek rá a csalásra?
De jók a képek! Annyira jó, hogy ennyit mentek!
Szabi tündéri!

Gabi! Nagyon jó az a kukac!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Oké, Kubu, akkor neked szólok, hogy kép hamarosan. :) Megpróbálom nem elfelejteni.. :roll:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Zsebi, nagyon jók a képek, én is irigykedem ám! :) Jó ha megy az ember!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Mi kipihenve, ma Tibcsi reggel 8ig aludt, igaz Máté is csak szopizni kelt felt 7-kor, utána még ő is aludt 8-ig.

Én 17 babát számoltam!! Annyira jó, hogy ilyen sokan el tudtak jönni! (mi voltunk az elsők és majdnem az utolsók is, kicsit szégyellem is magam miatta :oops: )
Nálunk is apa jól érezte magát, azt mondta szívesen jön, megy legközelebb is.

Zsebi, nagyon szép helyeken jártatok!! De jó, hogy rájöttetek a csalásra!

Aida, kitartás, szerintem meg pont attól lenne ideges, ha innentől kezdve roppant kedves, nyájas lennél vele, szerintem megütné a guta. :lol: :lol:

Kubu, szurkolok, hogy megtalált tigrist!

Gabi, gratula Kobidnak!!!!!

verzso
 
 


Aida! Sajnálom, hogy így kezdődik az újabbb közös életetek! :(
Itt sajnos mindena párodon múlik, hogy ő mennyire tud leszakadni az anyjáról. Amit te tehetsz: végtelenül kedves leszel a kedves mamához, főleg a fia előtt, te ne mndj rá semmi rosszat, ha a párod előtt bánt is maradj kedves hozzá. Így előbb-utóbb rájön párod, hogy az anyja milyen.
azért egy ilyen beszélgetést, amikor rátok tör és az unókáját is szídja nem ártana felvenni.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Verzsó! A bambiról elfelejtettünk értekezni! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Orsi, bí-bí, mi vettünk tegnap olyan labdát ami a gyerkőcök kedvence volt!!! :lol: :lol: :lol: Na meg kaptak formabedobót, de körforgóra még nem ültettük fel Őket. :lol:

verzso
 
 


Aida,
q-ra sajnálom h egy ilyen szerencsétlen beteg ember az anyósod.
Figy szedd össze magad, legközelebb ha jön (persze címet nem tudja) de szerintem amilyen még azt is kideríti) és egyedül vagy véletlenül se engedd be.
2., ez a szerencsétlen nem tudja h létezik házassági szerződés (bocs nem ellened akarok beszélni) amivel védheti a kicsi fiacskája bármijét mondjuk ???
3., forduljon fel, huh én nem is tudom mit csináltam volna hasonló helyzetben.
4., próbáljon meg a párod sem vele foglalkozni, persze nem lehet könnyű ha állandóan zaklat, hátha összeáll a kép és ő is 100% biztos lesz h mellettetek a helye
(annyira sajnálom, drukkolunk ezerrel h minden a legnagyobb rendben legyen veletek hármotókkal)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Enikő, nekem is reggel jutott eszembe! Na, de úgy csinálta, hogy projektorral kivetítette a falra a képet, azt átrajzolta és hobby boltban vett festékekkel kifestette(több soron kellett), majd a végén kontúrt rajzolt köréjük.

verzso
 
 


Sziasztok!

Aida: sajnálom! Ja és egyet értek Enikővel! Meg azért készíts oda egy diktafont!!! :wink:

Az a tanuló kutyus nagyon tuti. Én is néztem a játékboltban, tudjátok ahol a nagy kedvenc rumbatököt is vettem! :lol: Nekem egy kicsit drága volt, de majd Marci szülinapjára kérünk egyet!!! :lol:

Értekezés: én is elfelejtettem Gabival értekezni az üvegfestésről, meg Mannával akartam beszélni az utazással kapcsolatban!!!! :oops: Pedig az úton egyfolytában mondogattam magamban, hogy erről meg arról akarok értekezni, aztán mégsem lett belőle semmi! :cry: Úgyhogy Kubu ebben is (szétszórtság) egyformák vagyunk!!! :lol:
Vendég
 


Zsebi,
nagyon jók a képek, Szabi igazi kis világutazó már. Bogi meg háát gyönyörű csajszi. Asszem nem sok idő és nagy lakatot tehettek a kapura meg győzzétek a fiúkat elhesegetni a ház elől :lol: :lol:
Sajnálom h nem orvoscsoport jön, ügyesek voltatok h figyeltetek, és rájöttetek h van ebben valami gebasz. Döbbenet.

Enikő,
ááá tegnap még a kezemben volt mikor indultunk el itthonról, de mire leértünk az autóhoz már passz. Visszamentem, lakást felforgat, apa kinyittat szemétledobó, mindkét autó átnéz, gyerek levetköztet :-) de semmi, se hűtőben, se sütőben semmi. És ez van állandóan ezt csinálom, tegnap bementünk ikejázni, pénztárnál jöttem rá h a kocsiban anyósülésen van a táskám, kinyitva, két telefon táska mellett stb. stb.
Tragédia amit csinálok.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


sziasztok!


cili:én már küldtem címet!küldjem mégegyszer?


kubu:szegény Marci,ha ezt megtudja........ :cry: Remélem megtaláljátok.Kocsiban is néztétek már?


aida:úúúúristen!Ez a nő nem normális!!!!!!!!nem lacafacázott,kimondta azt amit gondol.......párodnak mondtad mit mondott Nolira? :shock: durva :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Aida,
legközelebbire majd már Ti is jöttök hármasban.
Még azt akartam mondani amit Enikő,Boci is hogy diktafon, az megérne egy misét azért !
Verzso,
örülök h jól sikerült a napotok tegnap. Sokan megnéztek Benneteket ?
Ma veszek én is labdát. :lol:

(most megy el a kukásautó, hmmm lehet h ott van az én/mi kis imádott tigrincsünk ? :cry: :cry: :cry: :cry: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubuspace 2009.08.10 09:18-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kmmmm Balatoni különbandázók !!!!

Achtung Achtung kérünk valami életjelet :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Verzsó! Már a projektornál elakadtam! :lol: Az mi? :oops:

Kubu! Táskára, telefonra tessék jobban figyelni! Azért simán beverik az autó ablakát!
tigrist babakocsiba néztétek? nem zártátok bele? :wink:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Tanuló kutyus:
Nekünk is van, Anna kapta az első karácsonyára,akkor még drágább volt.. De imádja a mai napig is, és már Bence is kezdi püfölni, nyomogatni :) Van már maciban is.

Aida:
Anyósod egy alattomos gerinctelen banya... Az már hatalmas lépés a párodtól, hogy nem hagyta magát zsarolni.

Ma van a házassági évfordulónk :) Sütök főzök, aztán este piálunk :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Köszi. :)

Én nem tudok már ennél kedvesebb lenni vele, vissza nem szóltam, ill.annyit mondtam, hogy nem tudtam, hogy istenhívő emberek is szoktak ilyen mocskosan beszélni. Erre csak azt a választ kaptam, hogy ezt hozom ki belőle. Amúgy nem szólaltam meg igazából. Na mindegy lesz, ami lesz. Mindenesetre azért csak jobb külön, nem az ő lakásában. Itt mégis csak nagyobb a "biztonság". A diktafonos megoldás nagyon jó ötlet, eszembe sem jutott volna! Sajnos párom szerintem nem hisz nekem :roll: :? vagy nem tudom, de úgy bizonyíthatnám, hogy miket mond a gyerekére amikor nem hallja. Bár azt hiszem ez már egy lépés volt a párom részéről. Eljöttünk, kezdetben nem is akarhatnék többet.

Anyós téma ennyi.

Más: pakolgatok, de úgy érzem soha nem érek a végére :evil: egyébként jó kis lakás ez, majd teszek fel képeket. Majd ha már elpakoltam. De hogy az mikor lesz? :roll: :)

Irigy, irigy a tegnapi tali miatt!! Ráadásul szombat este volt osztálytalálkozóm is és arról is lemaradtam a költözés miatt. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Mági,
és semmi más ? legalább egy kis vasalást még tervezzetek be :lol:
Gratula egyébként.

Enikő,
még a mikróban is megnéztem.
Projektor egy kivetítő szerkezet.

menni kellene a héten Kecskemétre idős nénihez Marcimutogatóba... de én olyan lustibusti vagyok, most olyan goromba az idő is

tegnap barátokkal Vác főtéren beültünk cukiba sütizni, trendi, egyedi designes sütik darabja 520-nál kezdődött, ja és egy db fél falat volt. Apa ezért inkább fagyizott, huh gyerekkorom régi citromfagyi ízét én is éreztem amikor megkízleltem a fagyiját.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


odalettek az ekezetek....

nagyon szuperek a talis k;pek, kovetkezo talira (jovo nyarra) mi is jelentkezunk

mi is kirandultunk hetvegen, elvittuk a fenykepezogepet, de sajna lemerult elemmel :roll:

aaaaaa nem tudok igy irni, megkeresem az ekezeteket

Kép
galzsuzsa
 
 


kubu:
vasalás... összenyeglett a deszkám... Ezért azt gondoltam ,elvetetem magam Apával még egyszer, az most úgyis nagy divat. A nászajándék lóvéból meg veszek vasalódeszkát! :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


es az egyik vonalzom is odalett...ez nem az en napom, csajom ha felkel elmegyunk setalni, hatha attol jobb lesz

Kép
galzsuzsa
 
 


Akartam mondani hétvégén amikor Enikőt hazavittük Pécelre, a szomszédban éppen láttam amikor két 3-4 éves kissrác hogy akciózott.
Medencéjükből vödrökben vizet hoztak majd beálltak a homokozójukba és locsolták magukat, egymás lábát. Ergo olyan sarat csináltok pillanatok alatt h csak no és persze kézzel lábbal ügyeskedtek.
Ajajajajaj látom a nem túl távoli jövőt. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Aida,
nem sürgetés .....ha majd rend lesz és már a lakást is lefényképezted :lol:
akkor engem is beraksz az elküldött adatokkal a listába ? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kubu:Marciról nem is feltételeznék ilyet!Olyan kis békés baba,sztem neked semmi gondod nem lehet vele........legalábbis nekem így tűnik :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Aida: anyósod egy szemét banya, minden tiszteletem a tied, hogy nem vágtad ki rögtön.
Diktafon szerintem is király ötlet, az én telómon pölö meg lehet azt csinálni, hogy egyetlen gombnyomásra elinduljon... fel se tűnik senkinek...

Talin elfelejtős: nem adtam oda a "Domi" betűket (Enikőét meg még nem is tudtam megvenni)... üvegfestés nekem se jutott eszembe...

Mági: boldog házassági évfordulót nektek!
Kép

Verzsó: szerintem meg tök király, hogy ilyen sokat voltatok nálunk, ahogy láttam a nagy futkorászásban, apáink nagyon jól elbeszélgettek :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kubu: ha már erre jártatok, benézhettetek volna. olyan rég nem taliztunk :lol:

Zsebi: a képek alapján gyönyörű helyen voltatok, és szuper lehetett.
A csalás :shock: :shock: :shock: :shock: hihetetlen, mik vannak...

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: