Új privát üzeneted érkezett!

lbernuska írta:Gabi!
A kedvenc képem Kobid + tied Apa! Annyira jó lett! :-D


no meg a kocka.... ugye Orsi ? :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Téééééélleg, a kocka! :lol: :lol: :lol:

Berni: köszi, megkaptam.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


enikó
igen le lehet menteni onnan is:)))

lányok tényleg csak nekem tűnt fel hogy dinnyét nem ettünk?? vagy mikor elmentem utána ettetek??:))))))))))))
ahham pont olvasom most vissza éls látom én is lemaradtam a dinnyéről:((( no nem baj:))) a tali szuper volt és ez a lényeg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harivera 2009.08.08 21:42-kor.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Gabidani,
Cépek a fiúk, nyugalomnak annyi… úgy látom.
Boldog hófordulót Gergőnek.
Nem volt ott alvós buli, megnéztem volna Gabiékat, holnapra tutira kihullott volna a hajuk, habár lehet h így is. :lol:

Ah értem szóval Gabicsalád hazaszállítja ottmaradt cuccokat, nah akkor kár voltam stresszelnem a cumi miatt 8) :lol:

Lyndee,
Áááá Cili sütije …. Hát becsuktuk a szemünket és megettük, nem láttuk, nem tudjuk elmondani milyen volt ……….. kinézetre, de ízre ISTENI, percek alatt elfogyott, énapa reklamált is h ő csak az edényt tudta tisztára nyalni, süti nem jutott neki.
Látod látod next time tessék jönni babatalira.

Enikő,
Bármikor szívesen, örülök h kubuapa segíthetett :lol:

És akkor

Gabi, Kobiapa
Nagyon nagyon köszönjük a vendéglátást, csúcszupper volt minden.


(ismétlést, ismétlést :lol: :lol: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Vera: ja, mire hazaértem az állomásról, akkor vágta fel apa a dinnyét :oops: de majd legközelebb...

Kubu: megtapiztam ,és séró hiánytalanul megvan :lol: :lol: :lol:

Cili sütije, nyammmmm... még jó, hogy én kértem, hogy mentsenek el nekem egy kicsit... kb. 3 falásra betoltam...
Viszont nem emlékszem, hogy azt a félholdas sütit ki hozta (Erika? :?). Nekem az is nagyon ízlett, receptet szeretném...

Kép

Kép
gabilany79
 
 



jaaaa és én nem tudom Zsiráfapuka mivel és hogyan érte el, de Kubuapa hazafelé úton csak áradozni tudott Laja apukájáról, természetesen mindenki másról is, de valamiért Zsiráfaput kiemelte :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Gabi! Igen én vittem, majd holnap adom a receptet. :wink:

Kubu! Elfelejtettem megköszönni a ped-egget :oops: NAGYON KÖSZÖNÖM!

Cili! Neked meg a kulcstartót felejtettem el kifizetni :oops:
Tényleg nagyon fincsi volt a süti! A kölespépet meg még egyszer köszönöm!

Lyndee! Tényleg már ilyen korán itthon vagytok? Én is azt hittem legalább hajnalig buliztok.


Na megyek én is apához bújni. Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Boci: Kösziiiiiiii! Holnap én is nektek, de most fürdök, mert már fáj a szemem. Lehet, hogy fáradt vagyok? :lol: :lol: :lol: :P

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kinek a babája van Kobi mellett csíkos polóban a Bernuska fotóin??? :?: :roll: Nem tudok rájönni!!! :oops: :oops:
susy75
 
 


Suzy: nem Gabi fotóin?? Ha igen, akkor az MannaDomi!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Boci!
De, igazad van! Gabi fotóin!
Köszi! :wink:
susy75
 
 


Én is töltöm fel a képeket, mindjárt kész!!! :lol:

Suzy: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 



én nem látok semmit, most mi van ???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 



Gabi és Kobiapa, Nagyon köszönjük a vendéglátást, szuperül éreztük magunkat :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 



Kubu, hát nem is tudom,de én Apának is nagyon szimpi volt MarciApa :D Miről beszélgettek????
Esetleg összehozhatnánk őket, minket valami together programmra :D :D :D

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


sziasztok!

csúcsszuperek a képek,ugye minket(akik nemmvoltunk ott)is odaképzeltetek?

hát én se igazán tudok pá embert beazonosítani :oops: :oops:

és azzal mi van aki a következő talira sem tud elmenni?
mert én tuti nem tudok,és ennek is a betegje voltam :cry: :cry:

solya051020
Káld
 
 
 



Suzy: DOMIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GABI!!!! Nagyon köszönjük a kedves és szíves vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat, hazafelé apával beszélgetve láttam, hogy totál képbe van a babákat illetően... :lol: :roll: :lol: :lol:

Kép
mannababoca
 
 


Susy, jelöltelek iwiwen! Ja, Manna, Téged is pár napja. :)

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


ja Manna én is jelöltek pár napja :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


mi van ????????????? mindenki alszik ? kidőltetek mi ? :lol: :wink: :wink: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a képeket!!!SZUPEREK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A babák hogy viselkedtek együtt???? :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!


olyan jó volt a buli, hogy a lányom totál kiütötte magát, este 9-e értünk vissza, addigra már pityergett...egy kicsit de hamar elaludt éssssss reggel 8-ig egy huzamba aludt:)

reggel amikor felkelt olyan volta az arckifejezése, hogy anya dobj meg egy aszpirinnel, mert tegnap a bulin szétcsaptam magam....

pár képet mi is csináltunk majd felteszük
de előbb megyünk reggelizni

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Melyik bébi súgta meg a gyerekemnek, hogy minek 1/2 7-ig aludni, ha 1/2 6-kor már tök jól lehet kukorékolni???? :twisted: :twisted:
Ja, és valamelyik szomszédban hajnal 3-ig buliztak (tűzijáték, zene, dajdaj, kajaba) :x :x :x

Zöldi: Hanna végül mikor dőlt ki?

Cili: tegnap elfelejtettem megkérdezni, hogy jobban van-e már Dani füle?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


gabilany79 írta:Ja, és valamelyik szomszédban hajnal 3-ig buliztak (tűzijáték, zene, dajdaj, kajaba) :x :x :x


hát Tőletek odamentük tovább :lol: csak addig bírtuk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gabilany79 írta:Melyik bébi súgta meg a gyerekemnek, hogy minek 1/2 7-ig aludni, ha 1/2 6-kor már tök jól lehet kukorékolni????


külön köszönet ama bébinek aki elmagyarázta Marcimnak hogy a délelőttöt alvással is ki lehet tölteni. Hálam suttogom:KÖÖÖÖSZÖÖÖÖNÖM

apa, Marci alszik, ma pihi ezerrel, du megyünk vácra, barátozni, csokizóba, sétizni
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kubuspace 2009.08.09 09:12-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Gaby köszönjünk a vendéglátás, nagyon jó volt!

És külön köszönöm mindenkinek aki a rondaságot segített eltüntetni!!!!!

Totál hullák lettünk estére, én naiv, azt hittem, hogy ha hazaérünk megfürdetem majd megetetem Danit, és ő bedobja a szunyát..., miután már ott félig kidőlt, majd a hazafelé utat végigüvöltötte...
De nem az én fiam túlpörgött, és csak este 9-re nyugodott meg!!!!!

Gaby a fül talán helyrejött, most nem kapkod oda, a gyógyszert beszedte, remélem nem jön vissza!

Képekkel én is jövök, később!
Már fő a brassói...nyami

Kép

Kép
dcili81
 
 


Hahóó!


Nem is terveztük hogy hajnalig maradunk,mert nálam a fürdetés 9-fél10 felé szent.és nem is lett volna jó maradni,ezek után.......

máskülönben 11óra felé arninak annyira fájt a hasa alig lehetett megvígasztalni :cry: de aztán reggelig nyomta a szunyát :wink:


kubu,cili:írtam,hogy pénteken utaltam!!!!!!!!

Miért nem látom a képeken Hanna anyuját??????????????? :shock:

Nálunk ma rántott sajt és rántott patiszon lesz az ebéd :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Gabi:
Lehet, hogy a a fiaink összebeszéltek... Bence fél 6-kor már fent volt, követelte, hogy tegyem magam mellé, és hatkor már éhen akart halni.... :evil:

Én is hozom majd a képeket,ide is, meg amoda is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lyndee szerintem holnap fogom megkapni! Köszi!

Kép

Kép
dcili81
 
 


zsiraf8 írta:Kubu, hát nem is tudom,de én Apának is nagyon szimpi volt MarciApa :D Miről beszélgettek????
Esetleg összehozhatnánk őket, minket valami together programmra :D :D :D


öööö nem tudom, de majd jól kifaggatjuk őket, szóval én benne vagyok bármikor bárhol !!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


kubuspace írta:
zsiraf8 írta:Kubu, hát nem is tudom,de én Apának is nagyon szimpi volt MarciApa :D Miről beszélgettek????
Esetleg összehozhatnánk őket, minket valami together programmra :D :D :D


öööö nem tudom, de majd jól kifaggatjuk őket, szóval én benne vagyok bármikor bárhol !!!


mentem felkeltettem alvó apát, hírnek örült, felkeltésnek nem annyira, de ahogy hallom nem annyira viselte meg már hoooorkol is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


solya051020 írta:sziasztok!

csúcsszuperek a képek,ugye minket(akik nemmvoltunk ott)is odaképzeltetek?


természetesen :lol:

solya051020 írta:és azzal mi van aki a következő talira sem tud elmenni?
mert én tuti nem tudok,és ennek is a betegje voltam


mert ????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee,
pénzt megkaptam köszi. Remélem Te is majd a cuccost.

Cili,
nem adtam pénzt, elfelejtettem. Ne hari. Kérek majd számlaszámot.

Musi,
ööö izé hát szóval a helyzet az hogy titkolt kleptóm csak előjött, szóval van nálunk egy rózsaszín delfin, bálna, hal valami csipogó állatka. Majd viszem vissza :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee: Zöldi utólagos engedelmével...

Kép
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


kubu:
ennyit lenyúltál??? Ehhez képest a Liberos könyv kismiska... :lol: Hozzánk nem jöhetsz! Sok a játék, nagy a kísértés... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Cili: én sem adtam pénzt :oops: :oops: :oops: pedig benne volt az agyamban, hogy miért ne add ide a DVD-k árát.... fenébe, ne hari... küldj számlaszámot nekem is...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Szlaszám a profilban!

Gaby mi megbeszéltük a pénzkérdést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


hahó

enikő: balcsin biztos készül fürdőrucis kép majd teszek :wink: ja és a felső 44es tegnap vettem észre :roll: :)

cilisütiről nincs kép?

zsiri már akartam kérdezni h teapa hol dolgozik mint fizikus?micsinál egy fizikus? :oops: :)

suzy apa nem volt benne én meg egyedül nem mertem volna elindulni meg itthagyni se akartam apát aki épp tegnap jött haza szabira most itthon lesz két hétig. nem is tom sirjak v örüljek? :roll: :) na és kedden balcsi és már arra készülödök (mosások beszerzések stbk) de kövire remélem eljutok ha másh nem ugy mint enikő vhogy.

na megyek képeket nézegetni.

amúgy természetesen tegnap megjött a menzim miután kedden megyünk nyaralni :evil: :? annyira tudtamm!!!!!!
viszont most tejci több (multkor alig volt) :P

Kép
andy30
 
 


első hannás kép de jó!!!:)

Kép
andy30
 
 


Zöldi ne haragudj, képtelen vagyok odaadni....
Kép

Kép

Kép
dcili81
 
 


Egyébként mindenkit felismertem ám :lol:

CILI,téged sem látni sehol,és Manna is eléggé elbújt!!!!!!!!


Manna:jelölsz engem is iwiw-en?Tánczos Georgina :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Ízelítő: Kép

Kép
mannababoca
 
 


Girls first!

Kép

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: