Új privát üzeneted érkezett!

Tegnap meg úgy kiakadtam, elmentem ruhát venni és a max. méret 40-es volt, ami tuti nem is felel meg a szabvány számozásnak, mert az itthoni 40-es ruháim azért rámjönnek csak nem kényelmesek. De ezek a combomnál elakadtak. Találtam egy 42-t na az se jött rám, találtam egy 2xl-es blúzt, hát a cickók nem fértek el. :evil: Majdnem elbőgtem magam.
Neki kell állnom újra biciklizni, mert akkor tök jól mentek le a kilók, csak így is nehezen bírom a meleget és legutoljára is tök sz@rul lettem.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika:
hát nem tudom Anyuka miért hagyta eddig a szopit, nagy zsarnok a kisfiú az tény,és ha nem kap anyatejet, képes 3 napig semmit sem enni.Szabályosan sztrájkol. Bár így sem fedezi a szükségleteit a tej, ez látszik is rajta, na nem a súlyán, mert jó kondiban van. Viszont egész nap hisztis, nem alszik napközben, este alig lehet ágyba dugni, nagyon hamar fenn van. Gondolom éhes, és ettől még kezelhetetlenebb....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


andy: 3.ruci nálam a befutó


és látván Regi manöken mozdulatát Réka is ezt csinálja 2 napja:)
akkor kivárom,hogy ebből haladás lesz vagy csak helyben ülés:D

cili, gabi:akkor én se várjam, hogy végre helyet is változtasson ne csak helyzetet?
szóljatok időben, mert akkor bepólyázom....hmm mondjuk 3 éves koráig amíg oviba nem megy?
picskuliba év vesztes.... :lol: :lol: :lol: :lol:

én még csak egyszer adtam pép+gyümölcs
nem láttam rothadás nyomát a lányomon, sőt pálinka szaga sem volt a büfinek:lol: :lol: :lol:

ha meg erjedt is,legalább jobban aludt:)
mint a sivatagi showban az részeg elefánt:D:D

nem tudom akkor mi se együnk gyümölcsös müzlit?
sztem ez egy cseppet túl van reagálva....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 

 
 

na már csak egyet kell aludni és.........


[color=orange]buti tájm buti tájm szörfing lyúeszéj, buti tájm buti tájm.. [/color][b][/b]

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Aida: aha, még terhesen volt róla szó, hogy apa rittyent egy halászlét a népnek, aztán pár hónapja újra felmerült, és akkor kezdtük el komolyan is venni meg szervezni :)

Orsi: :lol: :lol: :lol: :lol: látom, formában vagy...

Erika: számozással ne is törődj. A Balcsin akartam venni magamnak olyan színes rövidgatyát, aztán a harmadik boltban rájöttem, hogy ezeket etióp botsáskáknak gyártják, mert a 3xl ugyan feljött, de olyan voltam benne, mint a kötözött sonka. Én orsay-ban szoktam még kiakadni, mert ott aztán ahány fazon, annyi méret. Van onnan 36-os gatyám és 42-es is, és ha összerakom, kb. 0,5 centi a különbség...
Sajnálom apát :( Gergőnek gyógypuszi buksira.

Cili: sz*rni rá, megesszük csukott szemmel :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi, szomorúan hallom, én és Noli baba lemaradtunk róla.. :-( De hátha lesz még hasonló.. :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


nah ennyit arról, hogy holnap tudunk menni... :cry:
Apát most hívták, hogy holnap sürgős melója van... Lőttek a talinak.. :evil:
Gabi :ne haragudj, hogy először igen, most még sem, de sejthettem volna ,hoy nehogy már összejöjjön nekünk valami... :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


najjjóvan... Apa azt mondja, ne törődjek vele, megoldja ma a melót, és menjünk! Nem mond le a halászléről!
Kissé problémás vagyok nemde??? :oops:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


kubuspace írta:jaaa,
annyira tudtam h nem fog a dokim felírni Sinlacot, aszongya h én gyereknek nem kell,
de én ki akarom próbálni de persze nem 3 e Ft-ért.
Ha valaki megy dokihoz pls felíratna nekem egy dobozzal ?


Berni,
nah megtaláltam én kértem a receptet :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


recept nélkül 3 ezer???? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


esélyem nincs visszaolvasni, gyerek tombol, apa dallast néz én még ma nem ettem, jó nem panaszkodom

mit is kell vinnem holnap ?

pendrive sok sok babás cuccért
medencék kék-rózsaszín
pedegg

sós

apa,
Marci

:-)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: apa király :wink: :lol: én is nézném ,ha nem lenne fradimeccs.
Holnap bezabbanthatsz halléből, az nem hizlal :)

Mági: szuper!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csajok!
Nekem meg van két HA-s tejpép receptem, Bence nem eszik ilyeneket. Valakinek kell esetleg?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Helló Csajok!

Kész vagyok! Gyerekem ma délután 2x10 percet aludt. :evil: Én naiv azt hittem, hogy ezek után az uccsó szopin bealszik, de nem. Pörgött még fél órát az ágyunkban, aztán szó szerint összecsuklott a fáradtságtól. Még néhányszor felnyomta magát négykézláb, aztán kinyúlt. :-D

Kubu!
Köszi a bizonyítékot Sinlac recept ügyben, de nem kellett volna visszakeresned! :-D

Mági!
Hajrá holnapi tali! A HA-s tejpép milyen??? Ha tejes, akkor hogyan HA??? Ha tej és gluténmentes, akkor én vevő vagyok rá.

Aida!
Még nem maradtatok le semmiről! Gyertek el holnap ti is a talira!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni:
én úgy tudom,hogy tejmentes, mert a doki néni, még hangsúlyozta is, hogy miel tejmentes táplálkozáson van Bence, ezért HA-s tejpépet ír fel... De nem akarok hülyeséget mondani, kérdezzük meg a többieket is.. TÖBBIEK?? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Erika! Csak szolidaritásból: enyém apa a héten egyszer sem jött haza (még aludni se) és jövő héten sem fog és fogalmam nincs hogy meddig.
Nem kínaiban voltál véletlenül? Azok vannak ilyen picire méretezve.

Mági! Az a gyerek döbbenet. Azért szerintem nem szabana hagyni, hogy a gyerek ennyire irányitsa őket.
Most töröltem ki a jaj de jó, hogy jöttök-öt! :lol:

Gabi! Kötöztt sonka! :lol: :lol: :lol: Elképzeltelek!

Trombi, Mági! A HA hiperallergént takar, és nem feltétlenül tejmentes, de úgy tudom van olyan változata is. Melyik tápi ez? Beba HA2 aktív?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


berni

összecsuklott a fáradtságtól. Még néhányszor felnyomta magát négykézláb, aztán kinyúlt


nálunk soxor előfordul az ilyen:) most is igy aludt el.

enikő ha hippoallergén akkor h lehet benne tej? :roll:

Kép
andy30
 
 


Berni, köszi. :-) De sajnos holnap költözünk.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Andy!
HA-ban lehet tej, ugyanúgy, ahogy a HA-s tápszerben is van. Csak szét van bombázva és újra összerakva, kicsit máshogy. :-D

Na lassan elteszem magam holnapra. Ki tudja, hányszor kell kelnem éjjel és holnapra kipihentnek kell lennem. :-D

Joccakát!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Enikő! Tudom, hogy neked még sokkal nehezebb és két pici gyerekkel vagy, de nekünk ez még nagyon új, szokni kell. Bár hosszú távon nem nagyon szeretnék hozászokni.
Invázióban voltam.

Gabi! Etióp botsáska :lol: :lol: :lol:

Kész vannak a sütik és a saláta is félig.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Aida!
Sajnos??? :-D Lesz még tali...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


A hippes tejpépbe tápszer van, gluténmentes és cukor sincs benne. Vízzel kell kutyulni azt kész.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Na, még mindig itt... :-D

erika26 írta:A hippes tejpépbe tápszer van, gluténmentes és cukor sincs benne. Vízzel kell kutyulni azt kész.


Akkor ez miben más, mint a tápszer??? :shock:

Kép
Kép
lbernuska
 
 


zölddisznó írta:Susy! Azonnal tegyétek lejjebb a járóka alját, mert megeszlek, ha nem!!! :twisted:


khmmm Zöldi éhes :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Berni! Annyiban, hogy ezt sűrűre csinálod és van mindenféle gyümölcsös változata. Kicsit olyan mint a gyümölcsös tejberizs.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Zöldi,
Hát miért alszol Te a földön az anyósnál, ennyire nem lehet rossz a kapcsolatotok :lol:

Suzy,
Zupper h gombaeltűnéshez.
mosolyVininek cupp.

Aida,
Muti képet arról a tanulókutyusról.

Lyndee,
Kár h nem jöttök, teapa énapa jól elbeszélgetnének Merciről. Ő is mercyfan.

Gálzsuzsa,
Örülök h Dóra ilyen kis ügyike.
Anyóskoszhoz no comment.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Enikő,
Huh gyorsan megvolt a fal felavatása, el tudjátok tüntetni ? … mondjuk festés nélkül ?

Habe,
Köszi az infót, jövő héten zaklatom bérszámfejtőnket.

Trombi,
Jó pihit a Tisza-tónál.

Mági,
Aham, velem nem akartál jönni. :lol: )))) Lényeg h jöttök, dejó dejó.
Huh asszem felköthetik a gatyát annak a kisgyereknek a szülei.

Legyen a következő tali alkalom amikor elmegyünk Berni esküvőjét megnézni. (nyugi csak vicceltem.) :lol: :lol:

Andy,
Number 3. ruha.

Erika,
Gergő elesés :(
Apa munkahely :(

Berni,
Megsúgom véletlenül találtam meg a bizonyítékot, mást kerestem és akkor lőn csoda pont ezt láttam meg.

Gabi,
Dallas: apa kint volt 1-2 évig uk oszt mikor hazajött napokig csak a szülei által videjóra felvett dallast nézte, max a legszükségesebbekért jött ki a szobájából.
ÖÖÖ azóta újra rendes, teljes életet élünk, leszámítva esténként 8-9 óra közötti neszóljhozzámjait.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lánykák! Holnapra jó talizást nektek! Irígy vagyok ám!!! :? :? :cry: :lol: Gondoljatok oda!!! :D :P

Enikö!
Apa még mindig Németben?
Neked se könnyü akkor egyedül! :(
susy75
 
 


és végre két év pereskedés után ma jött a levél h megítéltetett nekünk ama összeg amelyet a 30 éves old timer white mercinkért kértünk amit szarrá törtek egy kereszteződésben (balfék nem látta h állunk). Yuhéj szemét biztosító hiába volt a fellebbezése.
A legjobb az egészben h előző nap értünk haza norvégiából total 4600 km-t mentünk épen egészségben, aznap mentünk dolgozóba, apa ő autóval, bmw, majd én és az a fa@kalap a szemem láttára száguldott bele apaautóba, hál istennek apa egyben (Merci erős).
Szóval vége :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu!
Juhéjj!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: Kép
susy75
 
 


Na, husik bepácolva, nyami. én meg már tűkön ülök, szerintem tűkön is fogok aludni :lol:...

Mire ideérek, már le is zajlott, amit akartam, de:

Aida: egész napos a tali, ha esleg nincs sok cuccotok :D
Én nagyon igyekeztem, hogy mindenki értesüljön róla, háromszor is kiírtam hatalmas vörös bötűkkel :oops: :)
De már a szeptemberi-októberi taliról beszélünk, úgyhogy....

Kubu: anno én is nagy fan voltam, de nekem az a mentségem, hogy 13-14 évesen :lol:, most már kicsit más szemmel nézem, és nem vágok azonnal eret, ha lemaradok valamiről :lol:
(balfék nem látta h állunk)

apának így törték szénné a mazdáját, amit már ráadásul le is foglalózott valaki vételi szándékkal, ráadásul ő a piros lámpánál állt a sor végén (!!!!!). Faszi aszonta, hogy "dehát nem égett a féklámpa!" :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Csak gyors!
Mi is besózva, rendesen!!! :lol: :lol: :lol:

Dallas: bennem azért is maradt meg annyira, mert mindig meg volt beszélve a barátnőimmel, hogy mindenki megnézi otthon a Dallast és utána irány a Disco!! Akkor még időben kezdődött, nem úgy mint mostanság!!!! :lol:

Susy: én majd odaképzellek, meg a gyönyörű kisfiadat is!! :wink: :lol:
Vendég
 


ruhaméretek: csüt.ön végre örültem kicsit fogyásomnak, mert fürdőruci vétkor olyan méretet kellett összeállitanom bikiniből amit még soha nem tudtam felvenni eddig! felső 42-es, alsó 36-os :D

na apa mától itthon van két hét szabin jövő hét ugye balcsi meg lagzi utána itthon lesz majd kirándulgatunk meg strandolgatunk pihenünk.


nagyon remélem h pont most nem betexik le egyikünk sem főleg regina! :evil:

holnapi talira minden sok jókat akik mennek! remléem eccer én is eljutok.

most megyek kidőlni

mostanában nálunk is van 1-2 kelés éjjel sztem a fog meg az izgés-mozgás meg még bélmozgásra tippelek (sok a robaj éjjel:)

jóét

andy

Kép
andy30
 
 


sziasztok!!!

Jó talizást mindenkinek!!!!Márti irigy-irigy!!!! :oops: :cry: :)
Gondoljatok oda minket is a talra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Morgen,
juj mindjárt talizunk. Annyira izgulok. Fiúk még alszanak, elkezdem összeállítani a csomagokat, Marcikaját, nézem Enikő címét, nézem Gabi térképet.

Zöldi,
egyefene nem kell kendő, biztos vagyok benne h külön csak Hannaanyósnak is turizol egy-két dögöset :?: 8) :lol: :oops: :P

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Reggelt Csajok!!!!

Mingyá tali!!!! :-D

Zsófi mintha tudta volna, hogy az anyja nem túl szép karikás szemekkel, végigaludta az éjszakát. :-D Én is aludtam egyhuzamban 7 órát. Annnnnnnnyira jó volt!

Na megyek én is készülődni. Gabiéknál talizunk.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Gabi vagy valaki!
Most keresem a címed, de csak az utcanevet találtam. Hány szám????

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni,
számot én sem tudok, majd remélem addigra lesz sok sok autó ami segít megtalálni a házat.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Gabi!
Házszámot kérünk!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


A tejpép az tejpép, a tápszer, az tápszer, nem összekeverendő :)
ez, ami recepten van, Milupa HA-s tejpép, az egyik natur, a másik vainliás.
Elviszem a receptet, ha kell valakinek ,viheti :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mi fél órán belül indulunk! Úgy izgulok! Puszi Mindenkinek! Ott találkozunk!

verzso
 
 


Sziasztok!

Bocsi h megint eltűntem, de semmire nincs időm.... no jó azért olvasok.. :D

Köszönjük a hófordulós köszöntéseket!

NAGYON JÓ SZÓRAKOZÁST KÍVÁNOK NEKTEK!
Biztos szupi lesz a tali, képeket beszámolót kééérünk ám!

puszi mindenkinek

Kép
eszterke24
 
 


"Házszám" ment emilben.

BERNI! Hozzál üres DVD-t legalább egyet! elszámítottam magam és csak 4 van itthon! Tudod, HP... :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Hahóóóó!


KUBU és CILI:Tegnap utaltam a lovettákat :lol:
Remélem még otthon vagytok! :wink:

Megyek visszaolvasni :roll:

KépKép
lyndee
 
 


hahó

de jó nektek! az idő is ideálisnak tünik...

eszterke már épp kérdezni akartam mi van veled!

berni majdha olvasol: az arcára is kenhetem azt a szteroidosat amit a dokik adtak? a háziorvos elocom a börgyógyi is azt adott csak állitolag az övé zsirosabb... sajna az arcán is kijött egy kis pötty :(
ja és mikor kezded el kenni a szteroiddal amikor már rózsaszin v megvárod amig csunyább piros lesz? megint pirosodnak és egyre több helyen pedig ugy biztam benne.

andy

Kép
andy30
 
 


Jó szórakozást csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aztán képet készíteni jó sokat ide nekünk és MINDEN részlet érdekel majd :lol: :lol: :lol:


andy:nekem is a 3.ruci!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
lyndee
 
 


berni még azt is akartam kérdezni h fogzáskor tapasztaltál rosszabbodást? nálunk most az is van ugyebár...

körkérdés: fogzás: mennyi idő telt el nektek az inyáttörés és a fog teljes kibujása közt? egy hete jelent meg és semmi.

andy

Kép
andy30
 
 


gabi:
HP??? Melyik???? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gabi!
DVD-t viszünk.

Andy!
Hát Zsófi arcán nagyjából állandóan van egy-egy száraz foltocska. Amíg nem durva, addig csak ápolóval kenem, arcára nem szívesen rakok szteroidot. Fogzással nem igazán tudom párhuzamba hozni a rosszabbodást, mert fogalmam sincs, mikor fogzik. Lehet, hogy az állkapocs mélyén épp dolgozik vmelyik fogacska és azt te nem is látod, de ő mégis fogzik. Amúgy nekünk most kb. 4 fog vár az áttörésre már hetek óta. Erre sincs szabály, hogy mennyi időnek kell eltelnie az ínyáttörés és a teljes kibújás között.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Mági: mind, a mostanit kivéve. De DVD-m már nincs... :oops:

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: