Új privát üzeneted érkezett!

isarenikő írta:Sziasztok! Gabi! Nem is értem mit küszködsz a festéssel. Holnap befognál pár ember festeni, pikk-pakk meglene! :lol:


Dettó. Apának meséltem hogy Gabi mit csinál, ő meg mondta, hogy ha megyünk szívesen segít!!!!

Mági: Apástól megyünk mi is. Nem is mernék ilyen hosszú útnak egyedül elindulni!!! :lol:

Zöldi: ha marad még fiús, elhozhatnád a talira!!!

Amúgy itt semmi extra. Márton nagyon nyűgös napok óta, de egész jól viselem már!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Helló Csajok!

Tegnap Zsófi 3-szor aludt napközben, így este fürcsi után még iszonyat pörgést rendezett. Fél 10-kor már mondtam apjának, hogy vegye fel kicsit, nyugodjon le végre a csajszi, én meg ledőltem. Hajnalban ébredtem, Apa elaltatta Zsoffot. :-D

Zsófi ma délelőtt lerántotta a komódról a légzésfigyit. Pár centivel mellette landolt... életveszély! Fiókokat kihúzkodja, aztán betoláskor odarakja az ujjait, hogy tutira odacsukja. :evil:

Holnap mi is inkább délelőtt szunya után megyünk Gabiékhoz, kb. 12-13 körül fogunk odaérni.

Zöldi!
Hátihordozót előre is köszönöm, barnasört holnapra beszerzem. :-D

A Hipp féle tejpép gluténmentes, de tej ugye van benne? Nálunk ez is kilőve...

Manna!
Zöldi hátihordozója nekünk jövő hét végétől kell, szóval ha addig van rá igény, akkor szabad a pálya.

Aida!
Nagyon örülök nektek! De jó, hogy párod végre kiállt mellettetek! Drukkolok, hogy minden a legjobban alakuljon nálatok! Akkor a sulit is tudod folytatni, ugye? Írj majd részleteket, hogy párod hogyan jutott végre erre a konklúzióra, hogy benneteket választ az anyja helyett.

Mági!
De jó, hogy ti is jöttök holnap!!!

Zsiri!
Örülök, hogy adtam egy altatós tippet. :-D Mi most szokunk le a kézben alvásról. Bár Zsófi még csak 8 kiló körül van, de az is épp elég. Amúgy ő saját maga szokik le róla, nem erőltetem. De egyszerűen már nem alszik el kézben, csak ha nagyon k.o., akkor viszont 20 mp alatt.

Gyümi+kölespép:
Tök jó, hogy a védőnéni is ajánlotta. Nincs képben az öreglány... :evil: Nem is értem, minek van az ilyen? Okfejtésetek hatására ma délelőtt sima gyümit kapott Zsófi. Délután bepróbálkozok a natúr kölespéppel. Most épp olyanunk van, amiben van alma, meg körte is, lehet, hogy magában is ízleni fog neki. Ha nem, akkor nálunk is marad a gyümi+köles változat.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Lyndee: fel a fejjel, lesz még máskor is találkozó!!! Ugye csajok????!!!!!
Vendég
 

 
 

Enikő: dehogyis :) Tőletek úgy a legegyszerűbb jönni, hogy Pécel, Isaszeg, Gödöllő, ha beér az ember Gödöllőre (meglepő módon azt az utcát Isaszegi útnak hívják :lol:), akkor az utca végén balra, és menni, amerre az út visz egyenesen (a kastélynál levő nagy kereszteződésben is) át a városon, aztán Szada, Veresegyház és Őrbottyán.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Lyndee!
Persze, hogy lesz még tali! Ne szomorkodj!!! Szerintem már most kezdhetnénk szervezni az őszit. Részemről az október 10. szombat kilőve. Akkor megyek férjhez, azt az esküvőt azért nem hagyom ki egy tali miatt. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Festés: á, így sokkal jobb, tudjátok majd fikázni! :lol: :twisted:

Lyndee: :( ne szomorkodj, szervezünk gyorsan újabb talit. Részemről szeptemberben egy hétvége nem jó (még nem tudom, melyik), mert meg szeretnénk tartani a keresztelőt. Az is elég kardinális dolog, hogy egy tali miatt lemondjam :lol:

Berni: én még mindig nem látom olyan tragikusnak a gyümi-kölespép dolgot, ahogy Zöldiék felvázolták :oops: :)
De ha olyat adsz, amiben eleve van gyümi, akkor ugyanott vagy, nem? :?

Magzatom VÉGRE elszunyált, irány festeni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


hahó

most akko kinek jár az a 18ezer? :roll:

Kép
andy30
 
 


Gabi!
Mikor már leírtam, gyanús volt ez a gyümölcsös kölespép. :-D Télleg ugyanott vagyok. Bár megnéztem: a gyümi pehely formályában van a cuccban. Ki tudja, fog-e így rohadni. :-D Na mindegy, én sem fújom fel annyira a dolgot, max. annyit változtatunk, hogy uzsira megy a kölespépes cucc.

Andy!
Kérdezted a pöttyöket. Hát fogggalmam sincs, mikor jöttek ki Zsófinál. Azt tudom, hogy egyszer elkezdtük a hozzátápit kb. 5 hónapos korában, akkor pár nap után kijött az ekcémája. Hogy emiatt-e, azt nem tudom, de akkor abbahagytuk a kajálást. Aztán pár hét múlva újra kezdtük, de ugyanaz volt a helyzet, szóval akkor azt mondtam, hogy tök mindegy, majd hozzászokik. És így is lett. Azóta jönnek-mennek a foltok.

18.000.- nem tom kinek jár.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Morgen,

migrén, remélem holnapra elmúlik.

Zöldi,
Hanna anyósának is jutna kendő ?
:lol:

előbb pakolok a konyhában, megyek a nappali felé miközben törpöm elhúz mellettem a másik irányba, ergo ő már megjárta a nappalit :shock: :shock: tele virágokkal

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


zöldi. én is kérek kendőt, légyszi, ha még maradt.
jól rémlik, hogy te a kölest azzal a Hippes tejpéppel kevered, ugye?(magában nem finom

Oké Musi!
És jól rémlik. :)

Orsi! Már lányos nem lesz több sajna.

Boci! Majd egyezkedtek Gabival és Mannával, mert ők éjjel befoglaltak párat.

szopi

manna berni, elviszem holnap, és osztoztok. mi vasárnap lezúzunk balcsira, és csak pénteken jövünk vissza. a cserét majd megoldjátok egymás közt. oké ?

kubu! harc lesz, úgy látom.

Kép
zölddisznó
 
 


Én kettőt kértem, de egy is elég lesz, ha ennyi rá a jelentkező :)
Holnap osztozunk...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Trombi!
Tejpépet készítheted tápszerrel ,nem kell rendes tej hozzá. Èn ugy csinálom hogy tápszer vízzel +köles/rizs+gyümi v.anélkül!

Bernuska!
èn nem kész tejpépet veszek, hanem ahogy írtam pl sima köles és tápszert keverek hozzá. Így te is adhatod ZSófinak nem?
susy75
 
 


Most öntötte el az agyamat a f..s
Nem hozta a postás a csomagot!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Vendég
 


nem baj ha körszavazást kérek az eddigi rucikról az esküvőre?

meg teszek képet a max mozgáskulturánkról is

rucik:

Kép Kép Kép
http://www.teszvesz.hu/item701248641_la ... apotu.html
az utsó vsznű nem ér ide a lagziig.

4kézláb:
Kép
és ilyen félrefordulás (ebből mi lesz?)
Kép
szóval nálunk ez a max tudomány:)

andy

18000: nem jár megkérdeztem. nekem nem éri el a tgyás-gyed évi 1700000et :roll:

Kép
andy30
 
 


Andy!
Ügyi Regi! Ne aggódj, Vini még nem is négykézlábazik!!!!
Nekem az elsö és a 3.tetszik
susy75
 
 


berni köszi a választ! most mi is igy állunk, h pöttyös de nem durván és nyomom bele a kaját hátha megszokja. dokik szerint nem tuti allergia hanem érzékenység az uj dolgokra. remélem.

gyümi+tej: akkor gyümi meg szopi nem baj együtt?

Kép
andy30
 
 


Lányok a kulcstartót senki nem fogja megkapni holnap mindenkinek postázni fogom a jövő héten!
Még jó, hogy a faszi azt ígérte megkapom péntekig... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nekem a harmadik :)
Kristóf ugyanazt csinálja, amit a 2. képen Regi, csak már továbbfejlesztve (de így kezdte). Dévénynéni ezt "manöken póznak" hívja :) és szerinte ülés lesz belőle. Kobinál már most majdnem az is :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Andy első az nagyon tetszik!

Szerintem ebből fog átfordulni ülésbe!

Lyndee okozz botrányt. :wink: Ne szomorkodj, lesz még tali! Tutira!

Egyébként nekem is nagyon magamalattvagyokneszóljhozzám hangulatom van.

Nem tudom, hogy lesz kész a süti, mert gyermekem nem engedélyezi a konyhai tevékenységeket!

Kép

Kép
dcili81
 
 


suzy: köszi! lehet h a 3.ruci lesz mert az első inkább tunika és kis bugyi van alá igaz ugy is aranyos de elég vastag is a 3. meg könnyű vékony anyag. csak annyi a gondom h templomba is megyünk ott meg félek megfázik... majd viszek plédet v vmi.

amugy tegnap szereztem még 3 gyönyörű napozót a nyaralásra! és 200 ft volt darabja:)

mászás-ülés: tegnap védőnő aszonta várjak 2-4 hetet és ha egyik se indul be vigyem vissza dévényre megkérdezni a gyógytornászt.

suzy de vini már legalább ül nem?

Kép
andy30
 
 


Cili: ne húzd fel magad, bár tényleg elég dühítő lehet, mert a postázás nyilván iszonyat macera lesz :evil: :evil: :evil:
Én azé' csak felhívnám a faszit és rázúdítanám azt a f*st. Egyébként messziről rendelted (mer' ebben az országban vannak aztán távolságok :twisted:)? Csak mert a posta is lehet a hunyó. Én pölö azon akadtam ki, hogy az ajánlott cucc Pécsről 1 HÉT alatt ér ide hozzánk :evil: Biztos rohadt nehéz átvinni a Mecsek hófödte csúcsain a teherhordó serpáknak :twisted: :twisted: :twisted:
És persze ők nem vállalják a felelősséget, direkt megnéztem a honlapjukon, ez tök normális szerintük!

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi:
küldtem privit!


Én meghülyülök másodszülőttemtől! Semmit sem lehet tőle csinálni, nem haladunk, állandóan foglalkoztatni kell, ahogy nem ő van a középpontban, máris őrjöng!!!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na eddig 1-1 az 1. és a 3. javára:)

cili most akarok utalni de nem találom az oldalt ahol az összeg van 390 re emléxem annyi?

gabi én aerobic póznak hivom:) majd kitekeredik a gerince most pl ebben a pózban alszik :shock:
olyan mint mikor aerobicon oldalt fekve a külső-belső combot edzük:)

Kép
andy30
 
 


cili de akkor számits fel boriték árat is! az ugy mennyi?

Kép
andy30
 
 


Andy!
Vini már ül,de nem magától, csak ha én leültetem. Viszont már támaszkodás nélkül megy neki és nem döl el! :lol: :lol:
susy75
 
 


Gaby most hívtam! Elmentek a postára és ott nem vállalták a pénteki kiszállítást, se a szombatit, mert (figyelem!!!!!!!!!) nem nagyváros!
Egyébként azt hiszem Debrecenből rendeltem!

Na mindegy nem is idegesítem magam, így is eléggé kivagyok! Dani éjjel fél4 és fél6 között ne aludt, ergo én sem! Aztán fél6 után elaludt és egészen negyed9-ig bírta! Azóta pörög, visít!

Aztán azt sem értem teljesen, hogy miért fáj a gyermekemnek ha leülök? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Azon gondolkoztam a minap, hogy mikor megszületett azt vártam, hogy végre elkezdjen érdeklődni a világ után, elkezdjen forogni, mászni, menni..., most meg könyörgök neki, hogy álljon meg egy q percre... :)

Kép

Kép
dcili81
 
 


Kis Mazsolám!
Kép Kép
susy75
 
 


Azon gondolkoztam a minap, hogy mikor megszületett azt vártam, hogy végre elkezdjen érdeklődni a világ után, elkezdjen forogni, mászni, menni..., most meg könyörgök neki, hogy álljon meg egy q percre...

Cili
Sokszor én is így érzek!!!! :lol: :lol:
susy75
 
 


Andy borítékom van itthon! És igen 390 összesen!

Mági enyém apa is jön! Te a fiaink nem rokonok?????? :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


suzy ez a vini mennyire édes!!!! mindig nevet?:) regus is:) és milyen szépen ül! ez azt jelenti h magától nem ül fel? mert nálunk is ez van h ha felültetem pár mpre ugy marad utána eldől. de én nem merem ültetni amig magától nem csinálja...

Kép
andy30
 
 


Mági: küldtem leveleket :)

Cili: de vállalja, időgarantált prémium csomagként kb. 2500 pénzért :evil: :evil: :evil: ami egy hatalmas szemétség szerintem.

Azon gondolkoztam a minap, hogy mikor megszületett azt vártam, hogy végre elkezdjen érdeklődni a világ után, elkezdjen forogni, mászni, menni..., most meg könyörgök neki, hogy álljon meg egy q percre...


Én még a mondat első felénél tartok, de már nem tudom, akarom-e a másodikat :P :lol: :lol:

Susy: milyen kis mokány lett Vini :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


tegnap voltunk a Hádában, otthagytam a szívem egy darabját. Egy iszonyatosan aranyos kocsicipő volt ott, angl focicipőt mintázva, belehímezve a Liverpool címer, de az én lakli fiamnak túl nagy hozzá lába! :twisted: Miért kell ilyen nagynak lennie???? :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát Vini csuda édes pofa!!!!

Gaby ez nem olyan, hogy csak ezt vagy csak azt csinálja...
Elindul aztán jóccakát, nincs mese menni kell utána!

Most épp elmélyülten kerget egy flakont, de legalább addig sem engem nyúz!

Meg kellene sütnöm a másik piskótát, de nem tudom....

Andy a faluban van egy kismama, aki 5 nappal előbb szült mint te, és ő is ugyanígy küzd a kislánnyal. Ő sem fogad el semmit csak a tejet, alig eszik főzeléket...
Viszont 2 nap alatt lett foga, felült, majd felállt.... :shock: :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


susy.
hogy milyen jókedvő Vini :lol: Küldhetne a fiamnak is... :?


Szomszéd csajszi kisfia 2 és fél éves, és még mindig nem fogad el mást, csak az anyatejet :shock: Ha mást kap, meghányatja magát....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


cili

2 nap alatt lett foga, felült, majd felállt


2 nap alatt ez mind? :shock:

mági regi azért elfogadja csak keveset. de lehet ha kevesebb cicit kapna akkor ráállna a több kajára ha éhes lenne de én sokat szoptatom mert akarom h maradjon tejem sokáig. majd lassan. mi az ekcéma miatt bénázunk inkább.
hogyh hánytatja magát? :shock: előbb megeszi aztán kihányja?
ez már vmi lelki probléma lehet nem?

andy

Kép
andy30
 
 


Andy:
vagy ledugja a kezét, és kihányja azt a pár falatot, amit sikerült beleimádkozni, vagy elkezd köhögni direktbe, és öklendezni, amit addig csinál, amíg nem kezd el hányni. Szerintem is lelki tényezői vannak, én mondtam, hogy menjenek el valami szakemberhez, szerintem túlzott kötődés lehet az Anyjával, mert ahányszor hazajön Apuka, a gyerek rángajta az Anyját a szobába, hogy vonuljanak el szopni, és másfél órát is csüng a cicin. Tudja, hogy ilyenkor csak az övé Anya, így ahányszor mással foglalkozna Anyuka, mindig megy, és toporzékol, hisztizik, hogy menjenek a szobába szopni... 2 és fél évesen csak anyatej... Nem tudom mi lesz vele, szeptembertőlbölcsibe megy... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Igen, ilyen mosolygós a kis drágám! :wink: Ha fotózzuk is vigyorog ezerrel!!! :lol: :lol:

Andy, Gabi, Cili!
Köccke! :D :D
susy75
 
 


Mágnes!
Ez tényleg durva!!! :shock: :shock:
susy75
 
 


Susy! Azonnal tegyétek lejjebb a járóka alját, mert megeszlek, ha nem!!! :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi
Apa tegnap tette lejebb!!!!! :wink: :lol: :lol:
susy75
 
 


Huh!

Gabi! Én nem kaptam levelet :(

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: ma csak Máginak továbbítottam, amit ti már megkaptatok az infókról, de ha akarod, neked is elküldöm még1x :P :wink: :lol:
Viszont most írtam neked, de már lépek is, mert gyanús a csend...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Azt hiszem, hogy mi holnap nem megyünk, vagyis gyerekek nélkül csak :lol: :lol: :lol: , mert szerintem megzabálom Őket, egész délelőtt hancuroztak együtt, olyan kacagást, rosszakodást, folytattak, hogy tényleg meg kell Őket zabálni!, annyira édesek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

verzso
 
 


Verzso: ne tedd!! :lol: :lol: :lol: Amúgy én annyira kíváncsi vagyok a fiaidra!!!! Ma Márton is egész jó kedvű volt, főleg ebéd után. A sütő alatti fiókot húzogatta ki-be és jókat kacarászott hozzá!!! :lol:
Vendég
 


Kész a süti, de iszonyat ronda lett...
Lehet el sem viszem...

Kép

Kép
dcili81
 
 


mági :shock: :shock:

amúgy gyerekem nem semmi. főzök és mindig mikor odanézek több méterekre van az előző helytől :shock: persze mikor odanézek meg se moccan. mondom h csinálod? eccer nézem: fél kézzel kúszva huzza magát előre a habtapin :lol: akkor ez már jó jel nem? de csak akkor csinálja ha asziszi nem látjuk :twisted: lehet éjjel még ácsorog is? :lol:

Kép
andy30
 
 


cili nekem mindig az "elvivős" sütik nem sikerülnek:)

Kép
andy30
 
 


Hahó!

Köszönöm a kedves hozzászólásokat jókívánságokat!

Pár reakció:
Berni, sulit folytatom, bár azt mindenképp folytattam volna. Ha nem említettem még akkor most mondom, hogy megkaptam az egyéni tanrendet ami még így is nagy segítség lesz, hiszen bölcsibe nem tudom majd adni Noelt. Igazából annyi történt, hogy együtt töltöttünk 1 hetet (amit itt is említettem) amikor az anyuja kint volt Norvégiában és onnan kezdve mintha kicserélték volna. Hetente jött hozzánk, mondogatta, hogy hiányzunk neki és velünk akar lenni most már mindegy hogyan csak velünk. De nem nagyon bíztam benne, hogy tényleg együtt lehetünk, azt hittem megint csak kitalál valamit, de hogy pl. albérletbe jöjjen velünk még legmerészebb álmaimban sem mertem gondolni. Én már bele voltam törődve, hogy nem lesz jobb. Ami szerintem még rásegített: az ikertestvérének a barátnőjére is "rászállt" anyós, már szidja a háta mögött (ha nem is olyan durván mint engem) és a -most már nem a volt- párom azt látta, hogy az anyja ugyanazt kezdi ott is, mint velem. Ő azt említette, hogy sokáig úgy érezte, nem csak az anyja a hibás hanem én sem viselkedtem helyénvalóan. Most viszont ez a helyzet felnyithatta a szemét, hogy az anyjának nem a személyem ellen szól(t) a dühe, hanem az ellen, hogy a fia mellett vagyok. Bocs, hogy hosszú lett. :(

Mágnes, igen így is nézhetjük, bár én csak azt tudtam biztosan, hogy mi az amit nem tudok elviselni és nem is akarok... :-)

Kubu, a megfogalmazásod rettenetes találó. Marha nagy lépés ez. Vagy még annál is nagyobb. Tekintve azt, hogy a párom gyerekkorában is végig dolgozott és mióta dolgozik rendesen azóta is azért spórol, hogy legyen valamilye. Erre van, de mégsincs.. :-( 25 milliós ház fele, amivel semmire nem megy. Mindenesetre rossz érzés azért hogy egész életében azért dolgozott, hogy ilyen helyzetbe hogy albiba kelljen mennie ne kerüljön. Erre most mégis. :( De nem érzem magam hibásnak a dologban... :roll:

Galzsuzsa
, kistesó?? Neem. Az még sokára lesz. Ha majd GYED-re leszek már jogosult, a GYES egy hatalmas vicc. De szeretnék egy kislányt még. Már neve is van.. :oops: Emma.

Boci, kép hamarosan. :)

Gabi
, holnap lesz nálatok vmi összeröffenés?? Ezt vettem ki itt az írásokból... Nem követtem mostanában a dolgokat azért nem vagyok képben, bocsánat. :(

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Aida! Én is kívánok neked sok boldogságot!
Ezt nem gondoltam volna, hogy párod ilyen lépésre szánja el magát. De a lényeg, hogy megtette és lehet ez majd anyósodat is észhez téríti.
Nekünk is Emmánk lett volna.

Cili! Szerintem senkit nem fog zavarni, hogy néz ki a süti.

Andy! Nekem is a 3. ruha tetszik, de már látom döntöttél is.
Gergő is mindig így változtatta a helyzetét, mintha direkt titkolná mire képes. Látod Regi is lassan beindul, visszasírod te még ezt a nyugis időszakot. :wink:

Suzy! Vini annyira édes pofi!

Mági! Tök jó hogy jöttök!
Ez a hánytatós gyerkőc nem semmi, ilyet még nem is hallottam. De miért hagyta az anyukája ilyen sokáig? Nem érezte, hogy ez probléma?
Vettem kölesgolyót, hát tényleg nem lehet érezni, hogy sózva lenne. Gergő szépen megeszi, de szerintem a buláta jobban ízlik neki.

Én is kész vagyok a sós sütivel, de az édeset estére hagyom, mert kész vagyok ettől a melegtől. Most nagyon nem bírom.
Gergő ma elesett és bevágta a fejét az asztalba, pedig ott voltam mellette.
Kicsit én is magamalatt vagyok, nehezen bírom apa új munkahelyét. A héten még csak 1x volt itthon, akkor is csak aludni. :cry: De ő is nehezen viseli.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: