Új privát üzeneted érkezett!

Enkő! :)

Én Gabiékhoz is azért nem megyek délelőtt, még CIPŐBEN SEM, mert a délelőtti GYÜMÖLCSÖM mellé mindenféle FEHÉRJÉKET meg SZÉNHIDRÁTOKAT etetnének velem. ;) :) ;) :) ;) :)

Kép
zölddisznó
 
 


Na mi ki...

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: dettó úgy eszem én is :lol:
tejpéptől Kobi sírva fakadt, szóval az nálunk se játszik...

Boci: akartam is javasolni (mármint az etetőszéket), mikor mondtad, hogy ilyet akartok...

Enikő: ezt én is olvastam :). Kobi mondjuk délelőtt magában kapja a gyümit. Vagy joghurttal.

Kép

Kép
gabilany79
 
 

 
 

Zöldi: kabbbbeeee!!!! :lol:
Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


jön a fagyis kocsi...ááááááááááááááááááááááááááááááá
felébredt!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:

KépKép
lyndee
 
 


na,nekem azért jó mert én nem eszem gyümiket,így nem rohadok...hihi :mrgreen:

KépKép
lyndee
 
 


ja és mindemellett nem vagyok beteg csak 5évente egyszer és a BMI is jócskán 25 alatt :lol:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee! Csak Gabit idézném a BMI-d kapcsán :twisted:

...na cső!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi! :lol: :lol: Na igen! Ha véletlen eljutok én is, akkor kirugunk a hámból!
Amúgy ennek az egésznek én is csak a gyümölcsös részét tartom, mert azt meg tudom oldani, de nem tudok lemondani a krumpliról ha hús van ebédre! :lol: :lol: Na de már így is fél egészség! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi, a pépet eszi, mint a gép(most éppen, remélem így is marad), de gyümit nem szereti. Akkor inkább ne adjak neki?

Enikő, én IR-es és PCOS-s vagyok, így nálam ez eleve nem lehet , hogy délelőtt csak gyümi. Reggeli pl. csak lassan felszívó szénhitrát tartalmú kajákat ehetek, tízórai már lehet gyorsan felszívódó is.
Majd a talin elmeséljük, hogy hogy csinálta apa a bambikat, oké?

verzso
 
 


Jaj, és Mátékának kibújt a 3. fogacskája, szerintem holnapra a 4. is kibújik. Tibcsikének még mindig fogsor készítés van kilátásban. :lol:

verzso
 
 


Habe,
bocsi h értetlen vagyok, szóval ha bruttó 220 a tgyás abból mennyit kaphatott az ember kézhez ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Habe,
én akkor sem értem :( :( a kézhez kapott tgyásom jóval az említett 220 fölött volt, de nekem aszonták a munkahelyemen h nem kapok semmit. :shock: :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


aki pamperst használ itt a nyomtatható kupon kedvezmény

http://www.pampers.hu/hu_HU/eCoupon/eCouponWeb.pdf

amúgy itt találtam
http://ingyenesek.blogspot.com/

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Sziasztok!

Gabi: Sajnálom az anyós dolgot. Nálunk sem rózsás a helyzet. Szerencsére, hogy a párod ilyen jól áll hozzá! Már úúúgy várom a hétvégét, zárt parkolót meg négy csillag felett adnak... :lol: 8)

Zöldi: Ha másnak nem kell én kölcsönkérném a hátihordót a jövő hétre.

Cili: Fogyókúra felfügggggesztve, NEM SÉRTHETLEK MEG, HOGY NEM ESZEM BELŐLE! :lol:

AIDA: NAGYON ÖRÜLÖK!!! Drukkolok a továbbiakhoz.

Én fiam visszaállt az itthoni kerékvágásra, meg kell zabálni annyira édes. Mint egy kis dzsungelharcos húzza magát az alkarján és úgy halad, ma apa hangfaláig... :roll: :lol:

Én a gyümit mindig magában adom, tízóraira.

Amúgy az ebédre én sem bírtam a napi főzőcskét, így fagyasztottam le kis adag husikat, meg kis adag főzelékeket, nagyon bejön. Szóval pár hónapja valaki írta ezt, én meg nagyokosan írtam, hogy miért nem főz frissen. (Megkövetem az illetőt.)

Úgy élvezem, hogy Domit most már lehet dögönyözni, hatalmasakat hancúrozunk a földön, olyan zabálnivaló.

Zöldi: Ha a sex jó a pattanásokra akkor szombaton felrakok egy rakat alapozót, apa két hete éjjel-nappal dolgozik. Csoda, hogy szombatra lecsábítottam. :roll:

Kép
mannababoca
 
 


Mai GYED ügyintézesemet (amit május 26 óta nem kapok) :shock: :shock: :shock: nem írom le, mert utána meg kellene nyugtatnom magam egy pálinkával és az esti szopi előtt nem lehet... :oops: 8) :lol:

Kép
mannababoca
 
 


kubuspace írta:Habe,
én akkor sem értem :( :( a kézhez kapott tgyásom jóval az említett 220 fölött volt, de nekem aszonták a munkahelyemen h nem kapok semmit. :shock: :shock:


Az Országgyűlés májusban fogadta el az évközi adótörvény változásokat tartalmazó adócsomagot. 2009. június 30-ig évi 1,7 millió forintig a jövedelemből 18 százalékos, az 1,7 millió forint feletti jövedelemrész után pedig 36 százalékos személyi jövedelemadót kell fizetni. Az adócsomag azonban úgy rendelkezik, hogy az alsó sávhatár 2009. január 1-jére visszamenőlegesen évi 1,9 millió forint lesz. A sávhatár emeléssel azok járnak jól, akiknek az éves összevonandó jövedelmük legalább 1,7 millió forint. A munkáltatók az év első felében levont adóelőleget az új szabályok szerint újra kiszámolják, és a soron következő bér adóelőlegénél a túlvonást figyelembe veszik.

Én ebben a hónapban meg is kaptam a 18ezer forintot. Szerintem neked is jár.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


sziasztok!
elmúlt két napban napközben a baratnőmnél voltunk. neki van egy 14 hónapos kislánya. haláli volt a két bébi.
Kincsőnek úton van a harmadik foga, nehezen viseli.
ez tegnap készült.
http://www.youtube.com/watch?v=ehbSboRkUvA

na megyek fejni, felmosni és sterilizálni. jó éjt!

kubu. holnap délelött megyek az otp-be van kedved fagyizni a mekiben????

KépKép
KépKép
mush589
 
 


hahó

rothadás: nálunk csak szopi van meg napi egy kinlódós evés 50-80 ml-k eddig alma most s.répa (pattogunk de kitartok) viszont mivel ez kevés utána szopi van. az is rothad akkor ugy? nagyanyám mondta pont h tej meg kaja? mondom persze.

berni mennyi időre durvultak a pöttyeitek mikor elkezdtetek enni mást is?

fogak: egy hete jelent meg kb a két kis csik és azóta meg se moccan. nem ugy kéne h utána pár nap és már kint is van? semmi előrehaladás...


az én gyerekem eddig mindenben ilyen. egy hónapja 4kézlábra nyomta magát pár mp-re azóta is ennyi semmi több.

ma védőnő: 8980 g és 71,5 cm.

ja és védőnőnél voolt egy kisfiú előttünk kihallottam miket eszik már tojás minden meg látom h ott ácsorog ül stb kérdezem mennyi idős egy éves? nem 9 hós :shock: mondom mi is és még csak kuszunk... :roll: meg csak szopizunk :roll:

na menek mer nonstop migrén két napja:(

jóét

andy

ja aida nagyon örülök éljen!!!!!!!

Kép
andy30
 
 


musi de ügyi kincső! uolyan zsiráfunk van:)

Kép
andy30
 
 


a miénk még zenél

Kép
andy30
 
 


semmi előrehaladás...

Andy!
Bent nem maradnak az tuti!! :lol: :lol:
susy75
 
 


Kislányom legújabb - remélem nem hagyományteremtő -elalvási (?) módszere:
teleszopizta magát, betettem az ágyba, lefektettem, cumi be, ő meg édesen pislogott. Gondoltam leülök mellé lecsózni, oszt majd elalszik. Félálomban eljöttem mellőle, erre ő felállt, és brrrr, de amolyan fröcsögősen.
Odamegyek, lefektetem, cumi be, röhög. 2 perc várakozás, eljövök, ...ő feláll, és eszi a korlátot és brrrr...
Ez megy fél órája. :)

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi: Ha másnak nem kell én kölcsönkérném a hátihordót a jövő hétre.

Lapozz vissza, hogy Berninek hányadikától kell - már nem emlékszem.

Kép
zölddisznó
 
 


Gyümi - én délelőtt magában adom, du gabonafélével.
Akkor kérdem én - a kölest meg rizst hogy lehet adni? Azt magában (vízzel, mert ugye tejjel még nem lehet) nem hinném, hogy megenné, bár még nem próbáltam.

Tejpép - az mit takar? (Amiket én láttam boltban, az búzaféléből készült)

Kép
trombibébi
 
 


Ma turkáltam 10 db pamut kendőt. (négyszögletű) Ki kér? Éjjeli baglyok előnyben :)

Kép
zölddisznó
 
 


Trombi! A rízst lehet zöldségekkel, vagy husival, ha majd eszik Panka.

Kép
zölddisznó
 
 


Azértis örültem ennek gyümi+köles/rizs/sinlac dolognak, mert ez egész jól bejön neki, főzit meg Panka se nagyon eszi, ha meg rakok bele husit is, még annyira se.

Mi holnap el a Tisza-tóhoz. A talisoknak jó találkozást!

Kép
trombibébi
 
 


Akartam feltenni videót, de belemerültem a munkába, és ma már nem akarok...

Zöldi: mekkorák? Vagy ezek ilyen csajos kendők? :?

Mush: Kincső hihetetlenül cuki! Holnap megmutizom Kobinak...

Trombi: én nem félek a rohadástól :P, nálunk marad uzsi lehetőségnek a rizs+gyümi és a köles+gyümi :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.06 22:16-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zöldi - aha, mondjuk próbáltam már úgy is, a répa+rizs egész jól fogyott.
És a kölest?
Nálad mit takar a tejpép?

Hanna elaludt?

Kép
trombibébi
 
 


Zöldi: HA van fiús én kérek!!!

Kép
mannababoca
 
 


Gabi! Vegyes méret 40-60 cm lehet kb...most a mosógép foglalkozik velük éppen. van kék és barna is köztük-3-4 db.

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna mégegyet sopizott és most a nagypárnámon az ölemben szunyál. ...most megyek letenni.

Kép
zölddisznó
 
 


...sikerült!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi - én kérek kendőt természetesen:)

Kép
trombibébi
 
 


Trombi! Neked már félre is raktam kettőt! Egy piros, meg egy narancs tarkabarkák.

Kép
zölddisznó
 
 


Én is kérek kettőt. Kéket tutira. A barna milyen?

Most aluszok, mert muszáj, reggel jövök :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Mindegyik mintás. Most teregetem, de fotózni már nem bííííííííííírok.
Szombaton viszem mindet!
De marha drága ám!!! 190.- pénz darabja + szállítási költség ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi Zöldi!
Most már megyek aludni én is.

Kép
trombibébi
 
 


Ja, tejpép? Bóti, most HIPP éppen. Vaníliás natúr gríz. Gluténmentes és nincs benne hozzáadott cukor. Rpobiotikus és calciummal megspékelt.

Na én is bújok ágyamba.

Kép
zölddisznó
 
 


jó reggelt!

zöldi. én is kérek kendőt, légyszi, ha még maradt.
jól rémlik, hogy te a kölest azzal a Hippes tejpéppel kevered, ugye?(magában nem finom :? )

trombi. jó pihenést.

KépKép
KépKép
mush589
 
 


reggelt!

mush: édes kacagós:)

kubu: köszi, hogy megnézted

már holnap tali jeeeeeee :D :D :D :D :D :D

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


zöldi: én is kérnék, de ugyis hozod ami marad abból nézünk Rékának is vmit

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


jelentkezem

én is közalkalmazott vagyok :) ez a 18 ezer, amiről írtatok, alapból eszébe jut ott fent az okosoknak utalni, vagy megint verni kell a nyálamat, hogy megkapjam a jogos jussom??

Zöldi:
Én Sinlaccal keverem a gyümit alkalmanként, és azért, mert az én 9 és fél kilós fiam szimpla gyümölccsel nem bír ki 2 órát sem, a Sinlaccal kevert gyümi viszont jobban eltelíti.

Aida:
Nagyon örülök nektek! Végre, hogy párodnak megjött az esze!
Ügyesen kitartottál :)

Galzsuzsa:
cipő járásnál kell, a supináltak cipők a legjobbak, segítik a lábboltozat kialakulását.

Csajok! Talira ki viszi Apát is? Mert úgy néz ki, hogy mégis tudnánk menni holnap, de Apástól. Ha viszont nincs más hímnemű felnőtt egyed, akkor nem akarom Apát kellemetlen helyzetbe hozni...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reggelit!

Már csak egyet kell aludniiiiiii! :D

Mági: Verán, Musin és Enikőn kívül mindenki hozza apát (ezért leszünk jó sokan :lol:), ezért is kérdeztem rá, mikor mondtad, hogy nem mersz két bébivel elindulni :D
Szóval, gyertek! :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi:
akkor, ha nem szólok túl későn, eselteg beférnénk hozzátok mi is?? :oops: 8Anna nem megy Dédikhez nyaralni, így felszabadult a holnapunk, tehát Bencén kívül még hárman mennénk. )

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: ne hülyéskedj, simán! Tök jó! Bár ha azt mondtad volna, hogy nyolcan jöttök, akkor persze kicsit elgondolkozok :P :lol: ....
Küldöm a mélt a részletekkel... festés után.... :lol: ... ha adsz mélcímet...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok! Gabi! Nem is értem mit küszködsz a festéssel. Holnap befognál pár ember festeni, pikk-pakk meglene! :lol:

Én még nem tudom biztosan, mert Kubu nem válaszolt! De úgy mennék!

Te multkor hogy jöttél hozzánk? az M0-on?

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Hahóóóó!

Mindjárt taliiiiiiiiiiii!

Aida: Írj még a részletekről!

Én ma délelőtt pakolok, du. megyek az irodába. Estére tuti hulla leszek... :?

Apa elment a bankba Domimmal, felrakom a lábam és olvasok! :lol: 8)

Kép
mannababoca
 
 


Hello csajok!!!!!!!!


Én annyira de annyira magam alatt vagyok :cry:
Úgy mentem volna a talira,hogy majd bele őrülök :cry: :cry: :cry:
De nem tehetem meg hogy nem megyek az esküvőre mert abból botrány lenne......pedig már ezen is gondolkodtam :oops:

az éjszakánk szuper volt,a konyhában rakott krumpli készülődik.....de inkább a szekrénybe bújnék........vagy az ágy alá :cry:

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: