Új privát üzeneted érkezett!

BOLDOG HÓFORDULÓT A DANIKNAK!

Megjött a babakocsi, és szuper!!!!!! Kár, hogy esik, rodeóznánk vele egyet :)

Zöldi: hüle vaaaaagy! Tudod mekkora macera lenne külön neked olyat csinálni? :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt a másfajta ízérzékelés dolgot én is olvasta, asszem, a cukorral kapcsolatban, hogy azért szokhatnak rá olyan könnyen, mert nem érzik olyan intenzíven az édes ízt.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Daniknak nagyon boldog hófordulót!!!!

Nálunk kaja, 7körül kelnek, akkor cici, 10 körül gyümi+ tejpép, 13.30-14 óra kürül ebéd: fözelék+ husi(3-4 alkalommal) 17 óra uzsonna gyümi +tejpép, 20-20.30 között vacsi: tápi. Napközben van amikor kérnek cicit, de már egyre ritkábban.

verzso
 
 


habe írta:Sziasztok!

Gyed: e havi azért lehet több, mert sok helyen most utalják az adósávemelés miatt visszajáró 18ezer forintot.


ez érint minket, hiszen ezévben a jövedelmünk (tgyás-gyed) el sem éri azt a szintet ami után ezt a 18 ezret visszakaphatnánk. ???

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 

 
 

Miért keveritek a gyümit tejpéppel/sinlaccal/kölesse...?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Daniknak boldog hófordulót!

Gabi! Anyós! :twisted:

Zöldi! Én sem keverem a gyümit semmivel, sőt még én sem eszem össze semmivel sem, mert erjeszt és rothadási folyamatokat indít el emésztés helyett.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


zöldi
én pl tegnap adtam uzsira kölespépet+gyümit
Réka ami nem pépes eléggé, kicsorgatja és több van az előkén minta szájába.
ezért kipróbáltam, de csak fel mennyiséggel, épp, hogy pépesedjen
nincs benne se cukor se tej, se glutén

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Bakker le sem merem írni, hogy mi mit reggelizünk... :shock:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili mesélj,
jó kis tükitoji vagy esetleg gombás tojásrántotta ?

jaaa még mindig alszik :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: kenyérbelső meg sonka...
Az enyém fél órája randalírozik.... :D :D

Gombás tojásrántotta, hm jó hangzik! (nyálcsorgatós smájli)

Kép

Kép
dcili81
 
 


ooh ne is monddd napok óta nem ettem, nagyon éhibéhi vagyok,
üres a hűtő, habár van benne egy kicsi mustár, ketchup, mayo, barna szósz, popsikenőcs, körömlakk
hmmm mit is lehetne összehozni
ja van kaviár is ! lehet h a mayoval jól mutatna
éhezem
ja és van káposztaleves is :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sarmi,
köszi a dvd-t megérkezett, kötög postás nem hozta fel hanem a postaládák tetejére rakta, csak az egyik kedves szomszéd meglátta és felhozta.
Mérges vagyok a postásra (pedig múltkor kapott egy tálca rágót, pont az ilyen esetekre) brrr

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Enikő! Bingó!

Orsi! Gyömit gyümivel is lehet sűríteni, pl banánnal...meg szerintem meg kell tanulni hígabbat is enni. Nem egyszerű, de pl a leves kanalazásának jó előtréningje.

Cili! Én gabonás tejes tojásos gombás mézes szálkás halra gondolok. ;)

Kubu! - 11 kg újra a múltkori 1,5 kg visszahízás (anyós :twisted: ) után. Szerinted gonosz vagyok? :)

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Első körben: Betti, ha igaz a hír, gratulálok és nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Másod körben: Nagy hírem van, ha vkit érdekel :-) Le van foglalózva egy albérlet, szombaton költözünk. Na de kivel?? A gyerekem apjával. Együtt. Ő foglalózta le tegnap, megyünk el anyós lakásából, külön, együtt, családként. Anyós mérges, de mégis velünk tart! Istenem, el sem hiszem. Remélem jó lehet ez még együtt, most megint bizakodom. Pedig én már azt hittem, sőt, biztos voltam benne, hogy a mi életünkben nincsen már közös jövő. Most mégis látok! És bízom abban is hogy egy idő után anyós is megenyhül és ő nem veszíti el az édesanyját. És mindenki nyer az ügyön. Mindenesetre most boldog vagyok. Végre megint.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Most, hogy visszavette az eladó a 90 cm-est - és még a szállítási költségeket is állja, nagyon korrekt - egy ilyenre vágyom:
http://www.teszvesz.hu/item696373721_os ... teres.html

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi,
:twisted: el kellett volna kezdenem Veled együtt, butus voltam, mindegy szeptig adtam magamnak haladékot addigra hátha beleférek a fürdőrucimba is.

Aida,
YEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS, drukk hogy jó legyen és szép és együtt és ügyesen és boldogan és hmmmmm micsoda nagy lépés.
Nagy nagy ölelés Neked.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu, köszönöm szépen! :) :oops:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


zölddisznó írta:Cili! Én gabonás tejes tojásos gombás mézes szálkás halra gondolok. ;)


Fúj, én megcsinálom, de megeszed!!!!!


Aida remélem minden rendben lesz ezúttal, és tényleg komolyan gondolja!!!!!!

Kérlek küldj egy címet priviben!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili, én is remélem. A címküldés priviben, gondolom nem nekem szólt!?

Zöldi, olyanra én is vágynék! Ilyesmi kisebben gondolom olcsóbb, ennyiért azért nagyon drága. Biztos volt már ilyesmikről is szó, de mostanában nagyon ritkán jöttem és ritkán olvastalak Titeket. :(

Noel kapott Frisher Price tanulókutyust. Számol, abc-t mond, színeket tanít, énekel meg mindenféle. Nagyon komoly. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


De igen neked!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Húúú Aida! Ez nagyon jó hir!!!

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Köszönöm a köszöntéseket.

Husiról. Pont tegnap volt a védőnő és azt mondta, hogy akár minden nap kaphat

Gabi: Ezek az anyósók :twisted:
Nálunk meg nem is nagyon akar jönni. Pedig a szomszéd lépcsőházban lakik. Lottikát május 30-án fogta meg utóljára. ( csak azért jegyeztem meg mert akkor tartottuk Oli szülinapját )

Megjött az ebédem. Ma a Papa főzőtt :oops:

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


aida, szurok
no shift, szopi van
nekem pont az alényeg, hogy ilyen nagy legyen, bekerítsen két szivacson az anyósnál földönalváshoz
meg ide kell ajtórácsnak is, mert nem szabvány a mérete - és megjegytem, ajtó sincs csak egy 120 cn-s falhiány a konyha-előtér és a szoba között

kubu, hajrá

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!
Èn ilyesmit vettem Babylove-os. Kép
Az tény, hogy a Brendon árai gyomorfogatóak! :evil: :evil:

Kubu!
Köszi a jelölést!
Ja-ja, nincs nyugalom.
Èn a rizst/kölest is dobozos pehelyböl csinálom, szóval nem fözött rizs. Bele a melegvízbe pár kanál köles,vagy rizs és az összeturmixoltl gyümit hozzárakom.
Husit én heti 2-3x adok Vininek.

Solya!
Köszi a bókot! :wink: :lol:

Aida!
Gratula, és drukkolok nektek! :P :wink:

Képzeljétek Vini gombácska szépen eltünt, már alig látszik a helye! :D :D
susy75
 
 


Zöldi, azért mert Tibcsi nem hajlandó megenni magában a gyümölcsöt, de így megeszi.(bár ha sokat rakok bele, akkor már eléggé finnyázza) :cry:

verzso
 
 


Miért keveritek a gyümit tejpéppel/sinlaccal/kölesse...?

Nekünk anno a hozzátápis tájékoztatón ezt mondták a védönök!
Gondolom szükségük van gabonára is,mert pl a 6 hós gyümis bébiételekben is van már.
susy75
 
 


Háááát. a bébiételekbe azért tesznek gabonákat, mert olcsó szaporítóanyag.
Az, hogy szükség van-e rá, atekintetben megoszlanak a vélemények, de szerintem ha szükség is van rá, akkor nem gyümivel keverve, hanem önállóan.

Kép
zölddisznó
 
 


Hello mindenkinek

Olvaslak ám benneteket, de irni nagyon nincs mikor...most is ott a halom mosatlan, Dóri alszik (ki tudja meddig), de gondoltam adok egy kis életjelet

Tudom,h Betti nem olvas minket, de nagy gratula neki, kivánom, h boldog, egészséges babája legyen

Aida: örülök neked, remélem mostantól majd megbecsül a párod, és boldog család lesztek, és majd jönnek a tesók :wink: Látod, kellett egy kicsi rosz legyen, ahhoz, hogy jóra fordulhasson

Vera: neked kitartást, és sok erőt a gyerekekhez, nem lesz könnyű egyedül

A hófordulósknak boldogat.

Rólunk: nálunk is most az a bizonyos "rossz" van: pénzügyi mélyponton vagyunk (kb 3 ezer euró fizetnivaló, amire 2 hót kaptunk), és talán emiatt, de nagyon sokat veszekszünk...De bizom benne, h lesz ez jobb is
Amúgy Dórim nagyon ügyes, és nagyon huncut egyben. Mindenhova bemászik, mindenhez hozzapiszkál, bármibe megkapaszkodva feláll, és újabban ágy mellett, kisasztal mellett oldalogva megy. Nincs megállás senkinek

Evés: tejen kivűl (meg még pár tiltólistás) szinte mindent kap, mikor eszi, mikor nem, nem erőltetem. Pici sóval, hagyma, olaj, husi, hal, máj, tojássárga(már nem emlékszem még miről "vitáztatok"), szereti. Inni még mindig csak szigorúan felfőtt vizet kap, reggel és este tápit. Aludni hálistennek még jól alszik, néha félálomban felül, gyorsan visszateszem, és alszik is tovább. Kaptunk sógornőmtől borostyánláncot, nem tudom attól e, de azóta jobb az alvókája.

Anyóstéma: amig Dóra nem mászott, nem tünt fel, hogy kosz van nála :roll: mikor tőle elhozzuk mindig fekete keze- lába, ha nadrágban van, akkor az. Én finoman célozgattam rá, de nem vette a lapot, szóltam páromnak, h mondja meg finoman, erre ő megsértődött. Hogy mondom az ő anyjára, hogy mocsokban él...Egyre ritkábban viszem hozza. Inkább szólok, hogy most jöjjön ő, ha unokázni akar

Na el is dugulok, vár a házimunka

Kép
galzsuzsa
 
 


Én azért, mert táplálóbb az uzsonna tőle. :)

Nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem napi rendszerességgel nagy mennyiségben, és ekkora fehérjetartalom mellett (mert csak emiatt indul be az erjedés, hogy fehérje keveredik gyümivel - a fehérjetartalomnál a rizsre meg a kölesre gondolok főleg) annyira ártalmas lenne. :roll:

De tényleg, akkor miért vannak kifejezetten ilyen bébiételek, tejpépek és miért javasolják, hogy így csinálja az ember lánya?
Komolyan érdekel, mert lassan kezd tele lenni a hócipőm azzal, hogy gyakorlatilag egyik napról a másikra derül ki valamiről, hogy hűdejó, ami eddig nem volt az, és hűdenemjó, ami eddig az volt. 10-20-30 éve nem rohadt a gyomorban? Vagy csak nyugaton rohad, keleten nem? Nem értem én ezt.... Aki meg lúgosít, az meg azt mondja, hogy ne is egyél gyümit (1-2 kivétellel), mert magában is erjed, penészedik, rohad, fúj!
Az nem magyarázat számomra, hogy biznisz, mert a mindenmentes meg biomicsodák is mind mind bizniszek, csak perpillanat a lobbi miatt azok a jó bizniszek, ezek meg a rossz bizniszek.
Mint a vaj meg a margarin az elmúlt pár évben...
Vagy rosszul látom? :? :roll: :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Aida: hű, ez hatalmas lépés párod részéről, és nagyon bátor vagy te is, hogy ezt így felvállaltátok :) Nagyon- nagyon szorítok, hogy boldogok legyetek!

Na, megyek, vár a fürdiajtó...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Ja, és egy körkérdés: cipőt kell adni már vagy nem?
Mert hallottam olyat, h minden esetben mezitláb a legjobb, mert az a legtermészetesebb, de olyant is, hogy mihelyt feláll, kell adni rá, h ne legyen cspőficama, bokasüllyedése. Nagyobb gyerekek anyukái, tapasztalatok?

Kép
galzsuzsa
 
 


Na igen,meg táplálóbb is. De ha így megeszi ,akkor miért adjam külön??? :roll:

Gabi!
NYugaton se rohad! :lol: :lol: Ugyanis itt németbe ez a standard hozzátápis "recept". A neten is német oldalakon ez van, hogy a fözelék után jöhet gyümi-gabonával illetve a tejpépbe kis gyümi. Szóval én így adom. :wink: :wink:
susy75
 
 


Fürdiajtó egyik fele kész, már csak a másik fele van hátra, és szombatra minden ajtó új színben pompázik majd :lol:

És most ebéd! Tegnapi szalonnás, kolbászos, tojásos lecsó! Nyami! Ja, azért van benne pari meg paprika is :wink: :lol:

Susy: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kubu, dettó, Mini 1o perc alvás után ujra felébredt, bár nagyon álmos volt, de pörgött ezerrel, meg nyűglődött.. most dölt ki negyed órája, én sem merek semmit csinálni, bár itthon van Apa, most készül elmenni, és mindig van valami zaj.. brrrrrrrrrrrrrr
Ja, és tegnap 2x2o perc alvás volt a teljesitmény :?

Berniiiiiiiiiiiiiiiiiii, képzeld a 1o perces alvás előtt próbéltam ugy is altatni, ahogy Te írtad, vagyis, karomba vettem az én piciny majd 1o kilós fiamat és úgy ringattam....és tararararam, el is aludt cumival a szájában!!!! :D Bakker viszont le a kalappal előtted, mert ez komoly fizikai kiképzés.....már csak az volt a kérdés, hogy hogy tegyem le, és csempésszem ki a kezemet alóla........de megvolt az is. Köszi a tippet :D

Gabi, asszem Te irtad, hogy Kobi popsival égnek alszik.... na nálunk is ez megy, alvás közben hasrafordul, popsi feltol....na, de nemtud igy aludni, mindig felébred,sirás rivás...........bakker miért
lehet ez?

Szombat: mi is délelőtti alvás után megyünk jelen állás szerint, kb szerintem 2 körül érkezünk, bár ez erősen függ a két Lajámtól... :D

Márti, anno Te tetted fel a BabaIQ-t jól emléxem? Le is töltöttem, de nincs hang ahogy lejátszom.... Van valami ötleted?

Kép
Kép
zsiraf8
 
 


Zsiráf: passz, hogy miért lehet, Kobi is nyöszörgött egy idő után, de csak eldőlt és nyomta tovább :)
Hang: ha be van kapcsolva a hangfal és megnézed ezt az ikont, és nincs elnémítva
Kép


akkor köll hozzá kodek, és keress rá guglin, hogy "media player kodek" (gondolom, azzal szeretnéd lejátszani), és tölts le egyet.

Mostmár tényleg ebédelek...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


10-20-30 éve nem rohadt a gyomorban?

De igen. ezért kérdezte meg a doki, hogy mennyit piált a nyagyapám, amikor boncolta a balesete után...soha semmi szeszt nem ivott...viszont kenyérrel ette a gyümölcsöket.

Kép
zölddisznó
 
 


Nem vagyok róla meggyőződve, hogy nem napi rendszerességgel nagy mennyiségben, és ekkora fehérjetartalom mellett (mert csak emiatt indul be az erjedés, hogy fehérje keveredik gyümivel - a fehérjetartalomnál a rizsre meg a kölesre gondolok főleg) annyira ártalmas lenne.

Gabi! ANNYIRA nem ártalmas. De én azt sem szeretem, ha csak kicsit ártalmas. :) Legalábbis abban az esetben, ha elkerülhető, elkerülöm.

Kép
zölddisznó
 
 


Ebben teljesen igazad van, de én még mindig az mondom, hogy az sem mindegy, milyen mennyiségben és hány éven keresztül ette így nagyapád a gyümölcsöt. Nagyanyám is kenyérrel ette a dinnyét (is), nézni se bírtam, nekem az nagyon nem jön össze, de például az almás zabkását imádom... :) Ezen az alapon akkor házi lekváros kenyeret se sose :cry: :D?
Ezért gondolom én úgy, hogy az ésszerűség határain belül módjával sokmindent lehet, és nem kell feltétlenül a végletekre szorítkozni...
Gondolom én...

Szerk.: eztet még az elsőre írtam :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


kubuspace írta:
habe írta:Sziasztok!

Gyed: e havi azért lehet több, mert sok helyen most utalják az adósávemelés miatt visszajáró 18ezer forintot.


ez érint minket, hiszen ezévben a jövedelmünk (tgyás-gyed) el sem éri azt a szintet ami után ezt a 18 ezret visszakaphatnánk. ???

Engem érintett :D De ha kiszámolod szerintem sokakat, hiszen kb. 220 ezres bruttó tgyás kell hozzá.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Aida! Ez aztán a jó hír. Szorítok, hogy minden jól alakuljon.

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Gyümölcs keverés: én sem keverem soha, egyszerűen szeretném ha úgy szeretné a gyümölcsöket, ahogy vannak. Ma is emlékszem, hogy unokatesóim mindent egy halom cukorral ettek csak meg- hát én ezt kerülném a gyerekeimnél. Banánnal sűrítek, de ez nekünk jó is Kende nemhízása miatt.

Galzsuzsa: azta milyen ügyes a lányod! Cipőt én lakásban nem adtam a gyerkőcökre, csak zokni vagy az se. Kint, ha tutira üveg és más bökős mentes a talaj akkor is mezítlábaztam jó időben. Cipőnél meg nagyon figyelj oda, hogy milyet!

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


zölddisznó írta:
Kubu! - 11 kg újra a múltkori 1,5 kg visszahízás (anyós :twisted: ) után. Szerinted gonosz vagyok? :)


Azt nem tudom, hogy Kubu hogy gondolja, de szerintem igen. Egyébként ha nagyon hiányozna, van nálam 11 fölösleges kiló :D

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Teljesen egyetértek Gabi, én sem tudok ellenállni anyu baracklekváros friss házikenyerének, sőt, alá még egy vastag vajréteget is halmozok! :)
De Hanna szerencsére még sosem verte az asztalt, hogy tejpépet kér a gyümihez, így nála még húzom halasztom az alkoholizmust.
(Bár vasárnap Musival bezárjuk a Lellei Borhét nevű rendezvényt!)

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Csak gyors, Márton alszik, anyumat meg várom, mert lehet a fodrásznál két festést között beférek, majd hív!!

DANIK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Aida: hát ez meglepő fordulat, de szerintem jól tetted. Azért ha lesz időd írd majd le részletesen! Kérünk képet Noelről!!! :lol: :lol:

Gabi: reméltem is hogy készen leszel az ajtófestéssel mire megyünk!!!! :wink: :wink: Amúgy majd kipróbálhatjuk Kobi etetőszékét, lehet mi is ilyent veszünk???!!!!

Amúgy mi is 1/2 9-9 körül indulunk. Szerintem 2,5 óra az út!!! Bár ha nincs nagy forgalom akkor gyorsabb. Később már nem akarunk a meleg miatt (állítólag jó idő lesz)!!
Ja és már nagyon kivagyok. Tök úgy nézek ki mint tinédzser koromban (na nem olyan fiatal, meg vékony vagyok): tele az arcom pattanással és ezerrel zsírosodik a hajam. Mit lehet tenni??!!!!
Vendég
 


Na, akkor rosszul csinálom, de így legalább eszik egy kis gyümölcsöt is. :? Majd, ha hajlandó lesz külön-külön is megenni, akkor majd nem keverem, most egyenlőre örülök, hogy eszik.

verzso
 
 


van nálam 11 fölösleges kiló

Habe! Az nem az enyém ;)

Cipő:

(Forrás: védőnői továbbképzés, tartotta a II. Klinika ortopédus fődokija, lusta vagyokkikiresni, hogy hívják)

Egyenetlen és puha talajon - kavics, földút, füves terület, homok...amennyit lehet, mezítláb.
Kemény és sima terepen - otthon, betonon... cipőben.

Cipő: sarokékes, vagyis aminek a külső talpélen meg van kicsit emelve (suppinál, azaz befele fordítja a lábfejet), és magasan záródó - szandálnál is.

Kép
zölddisznó
 
 


tele az arcom pattanással és ezerrel zsírosodik a hajam. Mit lehet tenni??!!!!

Bocvi! Nonstop sex! (Majd meglátod, hogy az enyém is ilyen :) )

Verzsó! Szerintem fokozatosan csempészd ki belőle.

Kép
zölddisznó
 
 


Aida! Nagyon örülök nektek!

Gabi! Ne bosszankodj! Akárhogy adod is betegséget nem okoz a babánál, csak kevesebb jó marad belőle. Amúgy erre a rohadás dologra én nem is a gyerekek kapcsán jöttem rá, illetve olvastam róla, hanem kb 5 éve került a kezembe egy könyv egészséges táplálkozással kapcsolatban. A lényege annak pl, hogy délelőtt csak gyümi, semmi más és délben lehet enni először kaja félét. Egy kicsit hasonlit az elv a 90 napos diétához,mert itt is azt javasolják, hogy a fehérjét a szénhidráttól elválasszuk, stb. Na de nem akarom itt az egészet leírni, ezt is csak azért írtam, mert én magamon tapasztalom a különbséget, amióta délig csak gyümit eszek (minden mellett ez tisztít is), amúgy a gyomrot kb 10 perc alatt hagyja el a gyümölcs ha magában kerül bele ( a banán fél óra), míg a gabonafélék akár 3 órát is időznek ott. Na most a felszívodás nagyrésze nem a gyomorban történik, gondolhatod mi marad belőle, ha még ott időzik több órát. Szóval én tapasztalataim alapján mondom, hogy ez nem divat kérdése.
Ha befejezted a festegetést jöhetsz hozzánk is! A gyerekem összeírta a nappali falát! :twisted:

Zsuzsa: cipővel kapcsolatban leírom a tapasztalataimat - mikor Leventével döntenünk kellett, hogy cipő vagy nem cipő nagyon nehéz volt, mert pl a kismama a mezitlábas megoldásra esküszik, viszont én elmentem és személyesen beszéltem az ortopéd dokival, aki cipőt javasolt, de nem akkor, amikor feláll a baba, hanem amikor az első önálló lépéseket megteszi. Mégpedig azért, mert addig lábujjhegyen állva, stb közlekedik, nem lép rá a talpára és továbbra is cipő nélkül lenne a legjobb, de nem lakásban, ahol parketta, járólap,stb van, hanem mondjuk a fűben, illetve természetes talajon. A doki az első önáló lépésektől cipőt javasolt és mi azt is hordtunk. Egyik ismerősünk erősködött, hogy nem jó a cipő, most augusztusban lesz 2 éves a lánya ( igazából csak egy nyárt járt mezitláb a lakásba, mert tavasszal indult el), de olyan bokasülyedése van, hogy az egész lába be van fordulva.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Zöldi: tegnap este tettünk érte! :oops:
Vendég
 


Zöldi! Látom cipő terén is egyetértünk! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


én is gyümivel adom neki a kölespépet.magában kellene?vagy a kölespéphez mit adjak? :roll:


Aida:de jóóóóóóóóóóóóóó!Drukkolok nagyon,hogy ez most már így maradjon! :wink:

Cili:holnap,vagy jöv7en utalok! :wink:

verzso:tényleg!!!!!!!!!!!Te is Kecskeméti :D

KépKép
lyndee
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: