Új privát üzeneted érkezett!

hahó

csak utsó oldalig jutottam szétmegy a fejem majd holnap olvasok meg irok.

berni bepróbálkoztam almalé-vizzel én is hát az se kellett :roll: nem édes gondolom azért. csak tejcsi kell neki.

andy

Kép
andy30
 
 


zöldi vidd má le akkor lécci lellére és majd bnőm v a vőlegénye elmegy érte vmikor ha lent lesznek ha teapa ugyis ott van vagy anyóspajti... jó? köszi és majd egyeztetünk még!

andy

Kép
andy30
 
 


Néztem a Brendon oldalát,mert ott is vannak biztonsági cuccok,de nincs nekik az a rács a virágcseréphez. :roll: Ja és amit vettem fiók/szekrényzárat 1490 Ft a Brendonban, én meg kb 700 -ert vettem! :shock: :shock: :shock: :?
susy75
 
 

 
 

hahó!


Hosszú napunk volt.Kecskeméten voltunk kocsit venni :lol:
Manócska ügyi volt és kitartó.Szerencsére nem áztunk meg.

Köszi mindenkinek a kajcsis hozzászólásokat,tanulság levonva.már vannak öteleteim a folytatást illetően :wink:

Vmi hír Musiról?????????????????

Mentem ágyikóba,pápá :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Zsebi és akinek még van túrázós hátizsákja gyereknek!
Milyet ajánlotok? Augusztusi nyaraláshoz már szeretnénk venni egyet, hogy tudjunk kirándulni. Apa lesz a hordozó, szóval valami nagy méretű és strapabíró, kényelmes szerkezet kellene.


Berni! Mikor mentek? Mennyi időre? Én nagyon szívesen kölcsönadom, és ha jól érzi magát benne a kölök, és beleszerettek, akkor ráértek később is beruházni rá. Ilyen:
Kép
Hanna imádja!
Hannaapa 115 kg és 193 cm, sörhasú, és ma kipróbálta, azt mondta nagyon kényelmes. Ez tőle nagy szó! Úgyhogy tényleg az.

Mági! Megkérdezem holnap tesómat kaja-ügyben, jó?

Solya! Hurráááááá!

Manna! Mindjárt visszaprivizek!

Solya! Egy évet szoktak adni a dokik, hogy újra mikizzél, ill. a szoptatás végét megvárják, és ha akkor sem, akkor hormonprofil.

Kép
zölddisznó
 
 



Kép
zölddisznó
 
 


Bébim hernyó-style-ban, égnek meredő popsival szunyál. És nem tudom lefotózni, mert apa megint a fotómasinával ment horgászni, az enyim meg kevés hozzá...

Pancsi, aztán művelődés...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Én is pancsiznék már, csak Hancsim negyedóránként négykézlábra áll, és nem érti, miért nem tud így aludni :)

Kép
zölddisznó
 
 


Gabi,
Gergőnek jobbulást.
Üknagymama ? Asztaaaaaaaaaa !

Gabi,
Milyen gyümijoghurtot és túrókrémes gyümit esztek ?

Kriszti,
Boldog névnapot !

Orsi,
Úgy érted hogy kitől béreltük vagy pedig azt h a lakókocsi hol van helyileg ?
Bocsi, de mai nap után az 1x1 sem megy.

Suzy,
Nah gatyát felkötni, mindent leragasztani, Vini a kis pakolós beindult.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Gabi,
Akkor nekünk sem lesz fehér abrosz és herendi ? :?: :roll: :lol: :lol: Hmmm anyós mehet a sunyiba, megfőzzük ? :x

Berni,
Molnár volt a dokim. Elekesnél szerettem volna, de mivel ő több nekünk mint doki így közösen megbeszéltük h ajánl valakit maga helyett. Mégiscsak furi lett volna h egyszer együtt bulizunk utána meg együtt szülünk :shock:

Habe,
Úristen, 400 ??????????????????????????

Lyndee,
Milyen kocsit vettetek ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Hülye kérdéseim, de

1., hogy készítetek a gyümi rizzsel / kölessel kombinációt ?
2., Illetve egy héten mennyiszer adjak húsit a kis éhenkobinak ?
3., Gáz ha nincs meg a napi 500 ml tápi/nap ?
4., Újkrumplit adhatok ha már nincs régi ?

Marci az előszobában ma a babakocsi kerekével ismerkedett, azt nyálazta :shock: nincs már nyugalom.

Miki több mint 10 napja vendégeskedik, továbbállhatna már.

Marci apja mellett nyomta ezidáig peluségnek pózban, bebújtam közéjük pár percre mielőtt hazaszállítottam saját ágyába.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Kubu: hülyéskedsz? nektek még a családi ezüstöt is kivikszolom :lol: :lol:
Anyós, kár lenne rá időt pazarolni, még a kutya se enné meg... :twisted:

Túrókrémes (ötlet by Cili)
Kép

Joghurtos (erre oda kell figyelni, mert a 8 hós már darabos, a 7 hós még nem)
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.05 22:32-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kubu:
1. rizs külön szétfőz/kölespép külön megcsinál, felesben feldarabolt vegyigyümivel és/vagy üveges gyümivel keverőbe be, botmixer rátol, tányérba ki, gyerek szájába be, gyerek örül :lol:

2. 3-4x

3. nemtom

4. én még nem mertem (guminyúl!!!!), inkább vettem üveges alma-krumplit, ha valamiért nem kaptam nemújkrumplit...

Joghurtügyben viszont erősen gondolkodom rajta, hogy a gyümijoghurtot is házilag fogom gyártani valami élőflórás bio cuccból meg gyümiből. Túrósnál ha van rá mód, akkor dettó.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


köszönjük a dícséreteket :D

boci:jaj de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó,persze hogy találkozzunk :lol: :lol: :lol: nincs is olyan messze tőlünk Bükfürdő úgyhogy én benne vagyok :wink:

Gabi:anyós :evil: :evil: :evil: :evil: teljesen egyetértek veled,elmehet vhova,juj de utálom amikor valaki így tud viselkedni :x :x :x

Kubu:én is újkrumplit adok Olinak nekünk is elfogyott a "régi" krumpli,bár én is azt hallottam nem lehet,de ha egyszer nincs más...eddig semmi bajunk nincs tőle
husis kérdés,igaz én még csak bébikajában adtam neki húst,de a napokban tervezem h főzök neki itthon,de én úgy tudom hogy hetente 2-3szor "lehet",de nem akarok hülyeséget írni,bár ha jól emlékszem Réka minden nap kapott,semmi baja nem lett tőle
a többi kérdésedet passzolom :oops:

és akkor már ha kajatéma:a sóskát azt ti mivel adjátok?én holnap tevezem,és úgy gondoltam hogy krumpli,sárgarépa fehérrépa,borsó(ezeket már "ismeri")és ehhez gondoltam a sóskát,így mehet?vagy csak krumpli és sóska?

solya051020
Káld
 
 
 


Solya: én is utálom. Főleg az alakoskodást. Próbálom elfelejteni, csak elég sz*rul esett, szegény páromnak meg pláne.
Sóska+krumplihoz esleg alma. Az joker, mindennel bejön :)

Na, mostmár télleg lekattanok, olvasó és apaváró üzemmódba teszem magam ágyban...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.05 22:38-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


1. Én gyümit csak magában - jobban emészthető, és nem erjed a gyomorban (ai hajlamos rá ill. lassan emészt)

2. Akár minden nap.

3. Dehogy baj, csak a fél liter letyó legyen meg, lehet az víz is.

4. Le a guminyuszival! Répát is adsz nem, az (majdnem)ugyanolyan raktározó szerkentyű, mint a krumpli gumója.

Kép
zölddisznó
 
 


Habe:tiszta durva egy papunk van nem? :lol: :lol: szeszmuslinca a lelkem :lol: :lol:

Suzy:iwiwes képetek nagyon tetszik :D már régebben írni akartam hogy szerintem tök hasonlítasz a Fresh zenekarból a Wikire,legalábbis szerintem :wink: :lol:

solya051020
Káld
 
 
 


Hagymapirítás, sózás:

A bébiételek elkészítésekor szóba sem jöhet a sütés, grillezés, illetve a fritőz használata. A főzés legkímélőbb módja a párolás, azaz az egészen kevés zsiradékkal, saját levében, vagy csak kevés folyadék hozzáadásával, alacsony hőfokon történő főzés. Jobb, ha csak kevés zsiradékkal párolunk és a vaj vagy olaj végleges mennyiséget csak a párolás után adjuk az ételhez. Az edényt mindig fedjük le, mert a vitaminok nemcsak a hőre, hanem a levegőre is érzékenyek. A folyadékban való főzésnek csak akkor van értelme, ha a levet is felhasználjuk, pl. szósz vagy leves készítésére.
Másik kímélő elkészítési mód a fóliában történő párolás. A kukta vagy a mikrohullámú sütő is kíméli az ételek értékes összetevőit. Tartsa be azonban a gyártó utasításait, mert a túl hoszszú ideig történő párolás is jelentékeny tápértékveszteséget okoz.

Fűszerezzünk helyesen!

Sót az első életévben ne tegyünk az ételhez. Ne kövessük el tehát azt a hibát, hogy a saját szánk íze szerint fűszerezzünk: a babagyomornak az túl erős. Friss, finomra vagdalt fűszernövényeket használjunk. A vajnak, a finom csíraolajaknak is kellemes, pikáns íze van.
Egy kis banánnal, narancslével, szétnyomkodott földieperrel édesíthetjük a zöldségpürét. A gyermeknek azt is meg kell tanulnia, hogy a burgonya, sárgarépa, karfiol önmagában is ízletes

Én ezzel értek egyet.

Kép
zölddisznó
 
 


futottam egy kört az iwiwen, jelöltem pár emberkét.
megyek csicsizni
jóccakát

Gabi,
tényleg, mikor érkezzünk mikortól van suvickolt ezüstös vendégvárás ? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Reggelt!

Mivel Kubu már ma írt, így csak második :lol:
Kobiéjszaka elég rapszodikus volt, úgyhogy reggeli után már ki is dőlt.

Zöldi:
Én ezzel értek egyet.

Én meg nem teljesen, ezért jó, hogy nem én etetem Hannát, te pedig Kobit :P :wink: :lol:

Sót az első életévben ne tegyünk az ételhez. Ne kövessük el tehát azt a hibát, hogy a saját szánk íze szerint fűszerezzünk

Javasolja az egyik végletet, és ellenpéldázza a másikkal. És az arany középút? A fűszerezésnek nem feltétlenül kell azt jelentenie, hogy rögtön úgy csinálom, ahogy mi esszük...

...a burgonya.... önmagában is ízletes

Hát, szerintem nem az... sőt... (bár én sose adtam magában), és attól a három szem tengeri sótól, amitől nem sós lesz, csak ízesebb, nem szenved a bébim maradandó károsodást :P :)

a mikrohullámú sütő is kíméli az ételek értékes összetevőit

Egy hónapja még az volt, hogy a bébiételt se abban... :wink: :lol:

Amúgy meg ahány helyen olvassa az ember, annyi félét írnak, hogy mit hogy mikortól (még a védőnők és a gyerekorvosok körében sincs egyetértés), szóval szerintem az ésszerűség határain belül mindenki módszere jó :lol: (a babakiskönyv szerint pölö kölest csak 1 éves kor után lehet, de tésztát, kenyeret, péksütit már 7 hós kortól...)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Kubu: mindenki akkor érkezik, amikor akar/tud/babája engedi (de ezt írtam is asszem....)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Reggelt!

Kaptam GYED-et, de már megint utánajárást igényel a dolog! :evil: Br. 100.100.- Ft után 72.575.- Ft-ot utaltak. A bruttóval van a gondom. Mennyi is a GYED maximum? A fizum után simán az járna. Vagy ezt is csak a fix fizu után adják, úgy, mint a táppénzt? Ott is koppantam, hogy a mozgóbér után nem jár... na délelőtt lesz egy telefonbeszélgetésem a kedvenc könyvelőnkkel. :evil:

Zöldi!
Istenkirállyá avatlak, ha kölcsön tudod adni a háti hordozót! Aug. 15.-től vagy 17.-től nyaralunk aug. 30.-ig. Ott leszünk a szomszédban, Fenyvesen, szóval ha 2 hétre nem is tudod kölcsönözni, pár napra akkor is elkérném. Előre is örök hála!!!

Zsófi is hannásan nyomul éjjelente: négykézlábazva próbál aludni. Kevés sikerrel. :evil:

Andy!
Ha enyém gyerek még annyit szopizna, mint Regid, akkor én nem aggódnék a helyedben azon, hogy nem iszik vizet. Gondolom a tejci mellett abszolút nem szomjas.

Kubu!
Gyümi-köles kombináció: Ha elég szilárd a gyümi turmix, akkor külön forralt vízben áztatom be a kölespépet. Ha híg a gyümi, akkor egyenesen abba keverem bele.

Husi: Zsófi szinten minden nap kap. Magamból indulok ki, nehezen bírom hús nélkül. :-D

Új krumpli: Én ezt a "ne adjunk a gyereknek új krumplit" nem is hallottam. Szóval Zsófi kapott. Boltit is, bár most elég régóta már anyukámék bio krumpliján élünk. Amúgy meg ez a mostani már nem is új krumpli. Szerintem. Meddig új egy krumpli és mikortól számít már réginek??? Legyen ez a nap kérdése. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Na akkor én máshogy teszem fel a Kubu által feszegetett kérdést! KI MIKOR ÉRKEZIK SZOMBATON GABIÉKHOZ???

Nálunk: Mi vagy elindulunk 9-kor és akkor a kocsiban alszik a kiscsaj és akkor lehet, hogy jó útviszonyok mellett már 10-kor ott vagyunk, vagy hagyom, hogy itthon aludjon délelőtt és akkor 11 után indulunk és 12-13 körül érünk oda. Aszem a harmadik változat lesz jó: elindulunk 9-kor és lassan megyünk. :-D Így kb. 11-re érünk oda.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Jó reggelt!

Nekem is megérkezett a GYED. A most 31 nap után 370 Ft-al kaptam többet , mint múlt hóban 30 nap után. Ezt már én sem értem. több volt a különbség ezelőtt.

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Berni,
én is megkaptam a gyedet, első teljes hónapos, ugyanannyi amit Te kaptál, levonások után ez a max amit kaphatsz.
q kevés

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


d vitamint bevettem mellé két nyugatót is, az én gyerekem elromlott, bárhol jó neki ha az anya két keze és nyaka és mellkasa közötti helyen van, áááá én ezt nem bírom, most alszik kidőlt 300 ml tápi után de olyan keservesen zokogott, fog nem, has nem, semmi sem, egyszerűen csak kitör abban a pillanatban ha hátat fordítok vagy éppen kilépek a szobából
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubuspace 2009.08.06 10:13-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Berni: sajna a bruttó az annyi... meg a nettó is :(

Kubu: :( az alaphangulatra szerintem az időjárás is rátesz egy lapáttal, Kobi is tiszta zizi. Bár most alszik...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


reggelt!

berni
én is kaptam gyedet ez a második hónap, most 90 ezer valamennyit kaptam.
kubu nem így van nekem én is a plafon gyedet kapom..

újkrumpli Réka elég régóta ezt kapja nincs régi.
husi minden másnap de van, hogy egymás után két nap is kap de egy picivel kevesebbet mint ami elő van írva.
ha egymást követő napokba kap akkor fele mennyiségű husit teszek bele.

olajat mindig csak a kész fözibe teszek.

car éjszakánk volt alig várom a de alvást....

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Hahó!

Nem semmi éjszakán vagyunk túl.Arni 3tól 4ig csak játszani akart de úgy hogy a cumiját a kiságyhoz ütögette,nem kis zajjal :oops:
Nem értem mi lehet a baj? :roll:

kubu:el is felejtettem,hogy te kecskeméti vagy!Hozzánk nagyon közel van és szeretjük is,sokat járunk oda :wink:
Apának csak Merci jöhet számításba(mániás),ilyet:
http://www.hasznaltauto.hu/kepek2.auto? ... nerkod=875

sózást illetően:én sem sóztam még Arni ételeit,de tulajdonképpen a mi ételeinket is minimális sóval készítem.nekünk ilyen a szánk íze.....ha jönnek vendégek szinte mindig utánsózzák a kaját :lol:

jövőhéten pedig bevezetem neki a csirkemellet :wink:

KépKép
lyndee
 
 


Orsi: mázlista, azt meg hogy? :shock: a múltkor néztem, hogy a plafon gyed 100100 pénz, aminek 70valahány körül van a nettója az összes levonás után. Neked nem vonnak valamit? :?

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Orsi,
valószínűleg nálad nincs az szja levonás, mi majd jövő márciusban kapjuk azt vissza. Kellett volna szólnom a munkahelyemen.


aludt 10 percet, majd mentem hozzá picit visszaaltatni, mert láccik h majd kidörzsöli a szemét, hát kétszer úgy pofin vágott az egyik csörgöjével amit persze el nem engedne

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


A 105 ezer Ft az bruttó és SZJA-t, illetve Nyugdíjjárulékot vonnak belőle, tehát kb 80 ropi marad belőle. - ezt még múltkor írta a könyvelőnk akkor nem értem Orsi nálad hogy is van ez ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Lyndee,
majdnem kecskeméti, nem messze onnan az M5 vonalában Pöst irányába első település, lajosmizse a szülőfalum neve :-)
cép az autó.


hogy r...na meg az összes szelektív hulladékos üveget összegyűjtő autó !!!! ÁÁÁÁ csajok kivagyok, gyerek újra ébren

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Mi a szokásos éjszaka után :D Úgy látszik kisfiam éjszaka mormota életet él, és mostanában napközben is alszik egyszer fél és egyszer másfél órát. :D
Gyed: e havi azért lehet több, mert sok helyen most utalják az adósávemelés miatt visszajáró 18ezer forintot.

Sót én sem adok, zöld fűszerekkel már kísérletek folynak, de töki sehogy sem eszi :cry:
Na megyek, mert patakokban folyik a könnye, mert gonosz anya elvezényelte a könyvespolctól és nem engedte könyvet enni :D

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Közben utánanéztem én is, télleg 100.100.- a max. bruttó. :-( Csak úgy emlékeztem, hogy múlt hónapban 80 valamennyit írtatok nettóra. Szomorú vagyok! A befizetendő csekkjeink 100.000.- körül vannak. :-( Ebből kb. 40.000.- az autó törlesztő. :-( Válogatok, hogy melyik csekket sürgős feladni, aztán meg még veszek Zsófinak tápot... Ez annyira gáz! Nem gondoltam volna, hogy sakkoznunk kell majd a pénzzel... Apa fizuja meg egy olyan átlagos mérnök fizu, semmi extra. Jó, persze nem minimálbér, de nem is kiugróan magas. Na jó, elhallgatok, mert azt hiszem itt sokak élnek nálunk jóval kevesebb pénzből és mégis megoldják vhogy...

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Lyndee, Én kecskeméti vagyok, úgyhogy ha erre jársz tessék szólni és találkozunk!!! Oké??? :lol: :lol: :lol:

verzso
 
 


Istenem, azok a régi szép idők, mikor még a céges autó a hátsóm alatt volt... Semmi költség, na jó, minimális magán benya pénz... Nem is értem miért nem tarthattam meg. :-D Remélem a kocsi részletet bírjuk nyögni, mert autó nélkül megőrülnék.

Csajok!
Talira 2 Sinlac receptet viszek, egyik Mush-é, de a másik szabad préda. Úgy emlékszem valaki írta, hogy kéne neki. Ki volt az, kezeket fel!

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni,
feltettem a kezem láttad ? de lehet h nem én voltam, aki mondta, én csak ki voltam akadva h nekem nem írta fel dokibá...
én szeretném

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Sziasztok!

Berni a gyed max az ennyi: 100 100 Ft. A mindenkori minimálbér 2x-nek a 70%-a. Tök mindegy mennyit keretél, ez ennyi.
Kérted az adójóváírást? Mert ha hozáadjuk a 11 ezr valamennyit, akkor ott vagyunk amennyit én kapok 85500.
Ja igen a gyed 30 napra 100 100 Ft, de a július 31 napos!

Akinek nem a maximális gyed jár, annak azért több, mert több a napja!

Orsi te közalkalmazott vagy? :roll:

Az indulást mi is olyan 9 fele tervezzük, nagyon remélem Dani nem fogja végigüvölteni az utat!!!!

Manna olyan sütit fogok csinálni, mint aminek a képét legutóbb feltettem, csak nem kör alakú lesz hanem négyzet. Megfelel? De mi lesz így a fogyókúráddal??? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Röff!

Gabi! Én csak a sózás és a pirítás tekintetében írtam, hogy egyetértek.
Azt azért tudni kell, hogy a bébik ízérzékelése teljesen más ám, nem érzik "sótlannak, íztelennek" a natúr krumplit.
Én régesrég kipróbáltam. Egy hét léböjt után a felnőttek ízlelése is megváltozik, és egy ideig egyáltalán nem "kívánja" az ételek sózását.

....no de miért érzem úgy, hogy szombaton én tuti sótlan halászlét kapok? ;) :)

Berni! Én ebben az időszakban nem tervezek túrát, piactra menni jó a kenguru, hosszú városi programokra a babakocsi....úgyhogy viszem talira a hátihordozót! (A barnasört szeretem ;) )

egyszerűen csak kitőr abban a pillanatban ha hátat fordítok vagy éppen kilépek a szobából

Néha a menyed is ilyen. Pl. tegnap.

Kép
zölddisznó
 
 


kubuspace írta: az én gyerekem elromlott, bárhol jó neki ha az anya két keze és nyaka és mellkasa közötti helyen vanl


Kubu, akárcsak az én fiamnak!


Az éjszaka csak 2x keltünk, este 8 után elaludt, és kis rábeszéléssel negyed 8-ig húztuk.... 8) :D

Kép

Kép
dcili81
 
 


Nem semmi éjszakán vagyunk túl.Arni 3tól 4ig csak játszani akart de úgy hogy a cumiját a kiságyhoz ütögette,nem kis zajjal
Nem értem mi lehet a baj?

Lyndee! Semmi!!!

Kubu! Irány a szekrény! ;)

Mindenki ott lesz már ebédre? Mi csak kora délutánra tervezzük a menést.
Vállaljuk a romeltakarításban való segédkezést.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi mi túl messze lakunk, hogy csak délutánra menjünk...

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Eszter és Cili DANINAK BOLDOG 8.-at!!!!

Jövök, amikor leszáll rólam a kis balerinám!
Pusz...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Berni,
Nektek is valami hasonló lesz ?? :lol: :lol: :lol:

http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... b8f826763a

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


asztat mondja már én csöppségem
hogy ajajajaja dada dada bööööööööö és valami ági meg esztert emleget, csak tudnám h hol csajozott be :shock: :?:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


reggel 6-kor elkezdtem vasalni, nappaliban halomban a kivasalt ruhák, beáztattam pár ruhit, annyi mindent kellene csinálni még a vasalást is befejezni DE NEM MEREK MEGMOZDULNI a végén még felébred Marcikám

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Enyém törp fél 10óta alszik BENT!!!!! Tudom ez nagy szám, de nekem igen, eddig csak kint volt hajlandó aludni....

Márti köszi!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Cili Dani Eszter Dani boldog hófordulót kívánok !

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


all:

jelentem én közalkalmazott vagyok....
és eddig semmi gond nem volt, semmi levonással.
anyu könyvelő,ő csinálja az adóbevallásomat is és azt mondja a HPK semmit nem csinál rosszul

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: