Új privát üzeneted érkezett!

Reni: hát n emtudom mit csinálok 2* a kezére csaptam de nem nagyot hogy nem szabad d e én nem akarom bántani ugyhogy most azzal probálkozok hogy a sarokba állitom picit .

Irtam hogy beiratkoztam esti gimibe? 2 éves lesz.Remélem lesz elég eröm hozzá.

Többiek????????,,,,

000kata
 
 


Kata:Én se szivesen bántom,de muszály kicsit erőteljesebben,mert különben a fejünkre nőnek.Ne ők irányítsanak minket hanem mi őket.És meg marad a sarokban?Én gyerkőcöm tuti nem maradna meg.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Kata:És hova fogsz járni esti gimibe?

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Reni:érdre fogok járni suliba.
Sarokba állás még csak egyszer volt,de nem maradt ott töbször vissza kellett rakni.

Többiek???

000kata
 
 


Sziasztok!
Ne hari, hogy nem jöttem mostanában, vasárnap óta elég rosszul vagyok. Kezdődött émelygés-hányinger-fejfájással. Aztán tegnap előtt erős szédülés. Irány az orvos, onnan kórház, mert dokinál rosszul lettem. Kórházban éjjel fél 1-ig voltunk, sógorom vigyázott addig Noelre. Teljes kivizsgálás: neurológiai, belgyógyászati szakvizsgálat, labor, koponya CT. Minden negatív, a cukor egy picit magas, de mivel nem éhgyomri volt a vérvétel, így nem mérvadó. Hétfőn éhgyomri labor, utána irány még a fül-orr-gégészet, nőgyógyászat és végül a tüdőszűrő. :? Kicsit félek azért... Remélem nem vagyok cukros, de más baj sem lenne jó. Meg ez a szédelgés elég rémisztő. Tegnap és ma már nem volt olyan durva, de nem is vagyok jól. Tescoból haza kellett sietni, mert jól megszédültem a tömegtől. Hát sajna most ez van velem.
Noel jól van.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Ma este jobban voltam. Voltunk kint tűzijátékon. Szép volt.
Noli egész úton, amíg jöttünk haza a tűzijátékról mutogatott az égre és mondta, hogy "bamm-bamm". :D Majdnem megzabáltam. Még így szét is tárta a kis kezét, ahogy a tűzijáték is "szétrobbant". :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, hogy eddig nem jelentkeztem.Igen a hír igaz julius 19-én Kornélkám meglátta a napvilágot 38+3 napot volt a luxus lakosztályban :lol: .A végén indított szülésem volt, burokrepesztés+oxitocin reggel 8-kor, 11-re eltűnt a méhszáj minden remekül haladt, de 1-kor elakadt a kicsikém a szülőcsatornában, és vittek a műtőbe császárra.Nem bántam meg, hogy vajúdtam, mert amikor odatették ŐT minden fájdalom megszűnt, csak néztem Rá és csorgott a könnyem a boldogságtól!!!3580grammal és 56cm-el született :shock: a doki is csak nézett mekkora lett.
Azóta már egy hónapos, 4200 gramm, nagyon jó kisfiú, szinte soha sem sír, hihetetlen vehemenciával cicizik :P

Lányok!
Nagyon köszönöm Nektek a sok drukkot, bíztatást.Nem gondoltam volna a 24.héten C1000-el, hogy így kihúzom, de velem volt az Isteni gondviselés, és gyönyörű egészséges kisfiút szültem.A világ legcsodálatosabb dolga ANYÁNAK lenni :)
mindenkit soxor puszilok!!!!

Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, nagyon szép a kisfiad, gratulálok! És a legjobb az, hogy Te boldog vagy! :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


keny:H
Gratulálok nagyon szép a kisfiad,gyere gyakrabban :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Keny: Mi is gratulálunk a szép babához. Nagyon szép méretekkel bújt elő, igzai kis életrevaló fiúcska.

Később jövök bővebben.
Vendég
 


Keny..ahogy így olvastam a soraid meg is könnyeztelek! :oops: :D :cry: Annyira jó ilyet olvasni, hogy ennyi nehézség árán de végül ilyen szép nagy babád lett! Nagyon kis formás! GRATULÁLOK MÉGEGYSZER!!! :lol: :lol:
Jó egészséget nektek és sok boldogságot!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Látom az hogy én kórházban voltam, az nem nagyon hatott meg senkit. :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


aida:jaj ne haragudj dehogynem hogy érdekel.Hogy vagy jok lettek a leletek?Most szeptembertöl folytatodik a sulid-?

L.Kata .mesélj hogy vagytok?

000kata
 
 


Kata, nem tudtam elmenni vérvételre, mert most meg kitört rajtam egy torokfájós-láz-nyakfájós kórság... :? Nincs szerencsém. Ez most átmegy az egész családon. Apa is és Noel is beteg sajnos. :(
Ti hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


sziasztok!

Kata...aranyos vagy, köszi jól vagyunk.Csak egyre fáradtabb vagyok estefelé. :roll:
most voltam Uh-on a kistesót mérték le, nagyon fromás, jó volt látni! korának megfeleő és minden oké vele. Velem is aránylag jól viselem. Betegek se vagyunk. :D
Norbi is sokat okosodik,de még nem nagyon bővül a szókincse.
Úgy tép a kis motorral hogy már nem tudok utánna fiutni. :lol: a Zenebölcsit imádja, holnap is megyünk.

Aida..sajnálom a betgséget, meggyógyultatok már???
A vércukorral mi a helyzet??? Közérzeted milyen??Most diétáznod is kell?? :( a gégészeti eredményeid milyenek lettek??
Ez lehet anyagcserezavar is külömben, egy ismerősöm is így lett rosszul, kiderült a pajzsmirigye nagyobbodott meg! :?
De remélem semmi komoly.

Gwini....hogy vagytok???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Csajok merre vagytok?gyertek ám

Fius anyukák valami jo lefoglalós játék,vagy készségfejlesztő?segitsetek

000kata
 
 


Ide már nem jön senki???????????? :cry: :cry: :cry:

000kata
 
 


Sziasztok!

Sajnálattal látom,hogy megint eltűntünk :cry: Sajnos én nem tudok sűrűn jönni,mert eléggé elfoglalt vagyok mostanában.Ráadásul Krisztián a héten elkezdte a bölcsödét.Nagyon jól bírja tegnap már ott is aludt és utánna hoztam haza.Jövőhéttől már lehet,hogy végig marad.

Keny:Gratulálok mégegyszer!!!!Nagyon édes a kisfiad.Hogy vagytok?Mesélj :D

L.Kata és beagle:Hogy vagytok?Milyenek a babók a pocakban? :D beagle:Képet mikor hozol? :)

Kata:Milyen a suli?Olyankor kivel van Kevin?Nálunk az autó és motor foglalja le nagyon Kriszt :D

Tessék csajok vissza jönni ide :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Reni ..gratulálok az ügyi kisfiadhoz, klassz hogy tetszik neki a bölcsi! :D
Kata..építőkocka??? Nekünk nagyon nagy sláger a kocka! :D
De most lehet szerszámkészletet kap Norbi a 2 évesre, mert nagyon imád a papa műhelyében kotorni. :wink:

Mi megvagyunk, kicsit jobban oda kell már figyelnem a magnézium adagomra, és többet kell pihennem, mert sokat keményedik a pocakom! :cry: Néha az öcsi majd kirúgja az oldalam olyan mozgékony.
Ma jó dolgom van, apa mondta hogy ne főzzek, rendelt pizzát! :D Még tányért se koszoltunk, betoltuk dobozból. :wink: :oops:
Semmit se csiáltam még ma a reggelin kívül.De jobban is vagyok, hogy pihiztem.Norbi most alszik, aztán megy ki apja után a kertbe, én meg vasalni fogok.
Többiek remélem jól vagytok????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Reni:
ügyes nagyon Krisz,és te most dolgozol?mit?
Suli megy bár még nagyon az eleje ,Kevinnek ismink van.CSAk heti 1* járok suliba.

L.Kata: Van épitökockánk.Kevin szülinapjára mi is barkácsasztalt szeretnék ö is imád szerelni.
pocakod mekkora?kapunk képet?Mikorra vagy kiirva?

000kata
 
 


Kata...a barkácsasztal jó, főleg ha látja többször hogy apja vagy papája barkácsol, szerel...mert most jön az utánozós korszak. :wink:
December 19-re vagyok kiírva, már szép nagy a pocakom, és sokat rugdos is a tesóka! :lol: Egyre jobban várjuk már. Férjem is mondta tegnap, hogy jó lesz újra átélni, a böfiztetést, első mosolyt, mászást... :D Meg is lepődtem mert ő eddig nem igen beszélt a kicsiről.Tök örültem!
Norbinak is sokat mondjuk hogy lesz tesója, pici baba, Balázs lesz a neve...stb.,szoktatjuk a dologhoz...nem tudom mennyire érti?
Majd hozok képet is, 2 héttel ezelött csináltam, majd csinálok frisset.
Sok sikert a sulihoz! :)

Beagle..te hogy vagy???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hát a hetet úgy kezdtük a bölcsiben,hogy amikor beviszem reggel akkor végig amíg öltöztetem sírás van meg krokodil könnyek aztán beviszem a csoprtjába és amint nem lát 1 perc múlva már minden rendben van vele.Ica néni mondta ma is,hogy nagyon jó gyerek és nem sír.És ma aludt másfél órát :shock: :D Úgy,hogy szép,de megszokja.Ica néni mondta,hogy kb.1-2 hónap és megszokja.Köszi a gratulációkat :D

Kata:Igen dolgozom a férjemmel együtt belekezdtünk egy vállalkozásba és most azt csináljuk ezerrel.Az jó,ha csak heti 1x kell menni.És esti?

L.Kata:Hát nagyon irigy vagyok most. :oops: :D Én is nagyon szeretnék már kistesótMi most kislányra gyúrunk :lol: :D A kínai naptár szerint szeptember,október,november,december kislányos hónapok.Hát majd kiderűl :wink: :D Biztos vagyok benne,hogy Norbi érti a dolgot csak neki akkor lessz igazi amikor már megszületett a pici.Várjuk a képet :D

beagle:Merre vagy?Hogy vagytok?

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Jelentem megvagyunk, jól vagyunk. Dódókám szép nagy kislány, nagyon sokat mondjuk neki hogy jön a tesó, szerintem azt már érti hogy a pocakban van, csak nem sejti, h egyszer ki is fog bújni.

Pocakom nekem is szépen megnőtt. persze mi is most vágtunk bele festésbe, parkettázásba, mikor máskor :-) szép csajos szobát szeretnénk.
Szombaton megyünk 4d uhra, majd hozok képet Nóriról.

L.Kata: láttam náaltok is szép lett a babaszoba, nagyon ügyes vagy, és jó a kézügyességeed. én nem tudtam volna ilyet csinálni.

Reni. hajrá kistesó, bár ha beindul a vállalkozás, akkor lehet nem akarod majd feladni. Krsiz nagyon ügyes, hogy így szokja a bölcsit.

Jaj csajok mindjárt 2. szülinap, úgy megy az idő. Kislánynak tudtok jó ajándék ötletet?
Vendég
 


Sziasztok!

Reni akkor drukkolok a tesókához! :D Nem akarlak elkeseríteni de ez a kínai naptár, és a Jónás (vagy mi?) féle módszer is túrót ér! :?
Mert én is nézegettem, és most a pocimban fixre lánynak kéne lenni...e helyett :roll: :wink: Hm, nem jött be.
Lényeg az egészség!!!!

Beagle..nekem is kitölti a pocimat Balázs, nagyon aktív és tök fennt rugdos már :shock: :D
többet kell pihiznem mert keményedek néha...próbálgatom Norbit is a gyaloglásra szoktatni mert már nehéz feltolni (nagy dombra) az utcában a sportkocsit :roll:
Ma is bejártuk a várost és kész vagyok! :(
Norbi nem nagyon foglalkozik a pocakommal meg ezzel a tesó témával, szerintem nagyot fog nézni ha itt lesz. :wink:
Te veszel kis ajándékot a kistesó nevében Dórikának??? Azt mondják hogy jó segítség a jó tesó viszonyhoz! :wink:
Ajándék..hát nagyon a lányos cuccokat én nem nézegetem, de azt tudom hogy a rokon gyerkőc imádja a konyhai dolgokat, kapott kis serpenyőt, poharakat, tányért, kanalat...a babáit eteti, megfőz nekik!tök édi! Ő 2, 5 éves.
De van már gyerek vasaló, porszívó is ha szeret téged utánozni...vegyél ilyesmit neki! :wink: Remélem tudtam segíteni.

Norbi szerszámkészletet kap tőlünk, meg téli ruhákat, anyutól meg kis helikoptert (most ez az új mánia) :D Anyós dömpert szeretne venni.

Aida, Gwini...hol vagytok?Rég jelentkeztetek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Jónás naptár szerint, most fiúnak kellene a pocimban lenni, szóval sztem nem érdemes adni arra, amit ír.

L.Kata: Dodó sem foglalkozik magától a tesó kérdéssel, de ha kérdezem, hogy hol a tesó, akkor mutatja a h a hasamban. Ha kérdezem, hogy mit csinál, akkor monjda hogy oá oá, és el szoktuk játszani, hogy megszületik (játékbaba előjön a pólóm alól), és akkor Dóri megfogja és ringatja. Szokott puszit simit adni a hasamnak, de általában én mondom, h smogassuk meg a tesó babát. Magától talán 1x simogatta meg.

Én is hallottam, hogy jó hatással van a gyerekre, ha kap a tesótól valami ajándékot. Én mindenképp veszek majd valamit, hátha segít enyhíteni a változás miatti feszültséget Dóriban.

Szülinapra, lego duplo lesz, mert az köti le a legjobban. Baba konyhára én is gondoltam, az lesz karácsonyra :D

Most festették ki a gyerekszobát nálunk, szombaton parkettázás lesz, eléggé szét vagyunk pakolva, jó lesz végre, mikor minden a helyére kerül. Én még semmit nem vettem Nórikának, de ha vége a felújításnak, akkor neki állok.
5 hét és pakolom a kórházi pakkot, hogy elment az idő :shock:

Pocakom nekem is nő, ha kicsit feszül, akkor már kapom is be a magnéziumot. Furcsa, mert most nincs időm pihenni, de talán nem is baj ez, mert Dórinál ilyenkor, sokat lustiztam, ennek az lett az eredménye, hogy 30.héten már nehézkes volt a zoknihúzás, kéősbb már nem is ment. Most még simán húzom fel le, és mivel nincs lehetőségem nagyon elhagyni magam, remélem a végére se lesz az mint Dórival, akkor alig tudtam valamit megcsinálni. De azért nehéz pici gyerek mellett pocakosnak lenni, de az idő gyorsabban repül.

Mindenki vigyázzon magára.
Ja és voltam 4d-n. Tiszta Dodó a baba. Ugyanaz az áll, meg orr, meg kis kerek fej. és annyira kis husis volt, nem olyan vékony, hanem teljesen baba formája volt. Ja és jó nagy volt a talpa :D
Vendég
 


Beagle...GRATULÁLOK A SZUPI 4 D-HEZ !!!
Én is aktívabb vagyok most egy kicsit könnyebb is, de már így a 7.hónaptól fárasztóbb minden! Néha Norbihoz is kevesebb a türelmem! :(
Úgy néz ki holnap megyünk állatkertbe!!! :D Már régóta szerettem volna, de apa nem akarta még vinni Norbit.Most ő találta ki!!! :lol:
Kíváncsi leszek Norbi mit fog szólni? :lol:

Mennem kell, pussz mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok!

Látom nagyon nem jár erre senki?
Gwini, Aida, Kata, Reni???
Remélem mindenki jól van :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lovaszkata 2010.10.18 09:46-kor.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:nagyon jó a kép jo nagy már a pocid :lol: na milyen volt az állatkert tetszett Norbikának?Ez a Norbika szobája?
mi jol vagyunk most gyogyulunk kevin köhögött náthás volt,mi is jo lenne ha mennénk az állatkertbe hétvégén búcsuba megyünk :lol:

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata....igen ez Norbika szobája! :) Nagyon tetszett neki az állatkert, főleg a zebra, zsiráf, őzike...mert azt megetettük! :lol: Nagyokat kacagott közben! :lol: Én is leég jól bírtam talpon a nagy sétákat.
Ezen a képen még nem is látszik jól a hasam, ennél sokkkal nagyobb ám. :wink:
Lassan készülhetek, ki kell mosni a 56-62-es kisruhákat, pelenkákat, plédeket...közeleg az idő!

Ma mentek búcsúba??Az is klassz! :D
Húúh, mennem kell, Norbi felébredt.Még gyors egy állatkeri kép!
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata:te festetted a falat Norbikának?raksz róla képet?és a pocidról?nagyon édes Norbika.Kevin is szereti az állatokat.Voltunk búcsuba nagyon jó volt,sok mindenre felültünk,élvezte nagyon Kevin.

000kata
 
 


Sziasztok!

Kevesen jártok erre. :(

Kata..köszi , igen én festettem Norbi szobáját, diavetítővel :lol: Megrajzoltam ceruzával, aztán már könnyű volt kifesteni! :lol:
Voltam dokinál is tegnap, jól van az öcsi,nagyobb egy héttel, simán megfelel 32 hetesnek. :shock: :D
A méhlepényem jó, méhszájat még mindíg nem nézett. Úgy rudgosott öcsi alig tudta az ultrahangon lemérni.
Anyut is vittem bejötttek velem Norbival a nőgyógyászati rendelőbe, csak lesett a doki hogy mekkora Norbi, tetszett neki. Ja, és képzeljétek a doki ultrahangozta a hasamat, erre Norbi elkezdett-kiabálni ijedten hogy -Babaaa, tessóóó!... :D Úgy nevettünk.
Azt hitte bántják a tesóját, szegénykém.
Magyaráztuk neki hogy- nincs baj csak a doktorbácsi befényképez a pocimba és megnézzük a babát.
:wink:
Képet a festett képről tudok mutatni, de most csak ilyen bugyis terhesképet csináltam, azt nem szívesen tenném közzé :oops: :roll: :

Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!hát hová tünt mindenki????
Aida???Reni, Kata,...????????

Nagyon jól sikerült a szülinapozás, szerencsére én is jól bírtam. :D
Norbi totál extázisban volt.Torta is tetszett neki, minden marcipánfigurát megkóstolt rajta majd visszanyomta a tortára! :lol:
De annyira megörült a szerszám készletnek hogy utánna semmi se érdekelte :lol:
Szülinapozás!
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Na, még egy a játékok között:
Kép
:lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: utolag is Nagyon sok Boldog Szülinapot Norbikának.
Örülök hogy jól sikerült,nagyon klassz a torta hol csináltattad?vagy te csináltad?
a szoba is fantasztikus :lol: :lol: én is festettem kevinnek a micimackóból.
Hogy érted hogy Diavetitöröl?
Nagon jó lett és mivel festetted ki?
nagyon jók a képek,miket kapott Norbika?

000kata
 
 


Kata..látom csak mi ketten írkálunk egymásnak :wink:
Diavetítőről úgy értem, hogy besötétítettem a szobát,rávetítettem a falra, és körberajzoltam ceruzával a képet, majd világosban kisfestettem. :lol: Rém egyszerű!
A festékboltban kapni lehet kis tubusos színező pasztát,vettem 4 alapszínt, azt kevertem ki egy nagyon pici fehér alap szobafal festékkel.
Itt a kép az öcsi szobája faláról, ezt tegnap csináltam.
Kép

Köszi!A szülinapi tortát én csináltam(cukrász vagyok, tudod már említettem :D ) így pocakosan már nem akartam nagy felhajtást, de mégis csak a kisfiam szülinapja, így volt vendégség, sült husi, saláta...süti, minden :D anyu segített!
De már vissza kell vennem a tempóból érzem.
Elkezdtem kimosni a bébi ruhákat :lol: Olyan jó volt előszedni.... :oops: :D
Ja, a kérdésedre válaszolva:Kapott Norbi egy szerszámkészletet(ennek örül a legjobban), Duplo kukásautót, Wader vonatsínpályát kis vonattal.Ez ilyen nekik való müanyag játék, de strapabíró! :D
Innen rendeltem:
http://www.toystore.hu/cat.php?kezd=all ... kategoria=Építõjátékok
ezen az oldalon legalul vannak ezek a Kids cars pályák!
Nem drága és tényleg ,masszív, egyszerű összetenni, már Norbi is majdnem tudja.
Vettem neki még melegítőnacit, polót. Dédi mama pénz adott, majd kipótolom és abból kap téli cipőt!

Te megvetted már a szülinapi ajándékot???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


szia nagyon szupi a torta baj lenne ha én is ilyet akarnák Kevinnek???nagyon tetszik,raknál egy közelebbi képet?szemböl?
ügyes vagy hogy ilyeneket festesz én is festettem kevinnek ,jo ez a diavetitős ötlet nem is hallottam még.
Kevin is szeret szerelni nagyon.
Még nem vettem neki ajcsit nem tudom még mit.

itt is jo dolgok vannak.

www.katica.hu

000kata
 
 


Kata, próbálok egy közelebbi képet keresni.
Kép
Kösz, a linket majd körülnézek.
Amúgy jól vagytok???Kevin nem beteges??Sok gyerek beteg itt felénk, torokgyulladás, hutut..ilyesmi.Nem is mentünk most zenebölcsibe mert félek hogy elkap valamit.
Szép napot, pussz.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:nagyon jó a torta.de jó h ílyen ügyes vagy.nincs még valami jó őtleted? Nem vagyunk betegek hálistennek.

000kata
 
 


Kata, köszi.Ha beírod a google-ba hogy" fondan cake" vagy car fondan cake (ezek angol gyerek dísz torták) nagyon jó képeket találni ott! :)
Kellemes hétvégét!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Vagy lehet csak magamba irogatok itt??? :cry: Még jó hogy Kata néha ír. :)
Tényleg Kata..kitaláltad már milyen tortája lesz Kevinnek???
Hová tünt el mindenki???
Reni, Aida,Beagle, Gwini???

Gyors rólunk: én már sokkal fáradékonyabb és fájósabb vagyok.Nagyon lennt érzem néha a tesót, és keményedek. :(
így próbálok többet pihenni.Szerencsére Norbi fél-néha egy km-t simán elsétálgat így már lassan eltehetem a sport kocsit. :) Lemegyünk a boltig meg vissza.
Szobatisztaság nem megy még, de ügyesen eszik már egyedül kanállal, villával! :D
Jelenleg Norbi elég beteg,hurutos lett :( és félő hogy megint a gégéje is gyulladt,nagyon nyűgös.
Inhalálunk meg minden...remélem nem lesz rosszabb.Nagy a mozgásigénye még így betegen is, sajnálom is hogy nem tudunk már nagyokat sétálni, játszóterezni... és látom rajta hogy sokat unatkozik :roll:

Keny..hogy megy az anyuka szerep??Van elég tejecske??Biztos szép nagy már a kisfiad!Jó egészséget nektek!!!

Remélem a többiek is jól vannak, puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata: jobbulást Norbikának szegényke,sok sok gyógypuszi neki.
Nagy már a pocid?megmutizod?Norbika szokta nézni a pocidat érti hogy bent van tesóbaba?nevet tudjátok már?
Torta:hát olyat szeretnék amilyen Norbikának volt persze ha nem baj,nagyon megtetszett.
Mi jol vagyunk.Suli megy.

Többiek??????????

000kata
 
 


Csajok merre vagytok,ne halljon ki a topich :cry:

Gyertek......!!!!!!!!

000kata
 
 


Kata..Szia!én itt vagyok, néha benézek.Most csináltam poci-fotót.Mindjárt felteszem.
Utólag is Boldog 2. születésnapot Kevinnek!!! :lol: :lol: :lol:
Na milyen tortája lett???Én miket kapott???Mesélj? Vannak képek is???

Mi jól vagyunk, szerencsére norbi 3-4 nap alatt meggyógyult multkor. :)
Most én is jól vagyok, nem görcsölök, csak nagyon fáradékony lettem. Ja, és elkezdtem vizesedni! :? :(
Már járok NST-re is.A baba szépen fejlődik!

Norbi nagyon eleven!!!Néha elkeseredem hogy fogom bírni ezt.
Mostanában nem akar reggelizni, de egy falatot sem, mindegy mit kínálok neki...utánna meg fél óra mulva "nyammmog"... :roll: Ma nem adtam neki mást...mondtam hogy ott a reggeli kenyér az van, vagy alma!
Persze nem tetszett neki. Nem maradt a székben rosszalkodott.A tegnapi kazánszeretésből ott maradt a létra, arra akart felmászni..leszedtem.Majd az ablakpárkányon pakolt...elvette a kulcscsomóm,aztán látta hogy ott van apja nyakbaakasztós kulcsa is, meghúzta a madzagot.Rászoltam hogy -Nem szabad,mert leversz valamit!..nem fogadott szót, léptem oda hogy elhúzom onnan, de már lökte is le a az agyag sütőtök alakú mécses tartómat!!! :evil: :cry: :cry: :cry: :cry:
Tök sajnáltam, már mint a mécses tartót, még a férjem vette jó pár éve. :( Úgy megsirattam, ráordítottam Norbira, hogy -Mit csináltál???Eltörted anya díszét, nagyon mérges vagyok!!!!Nyomás a sarokba!!! :evil:
Ordítva nagy könnyek közt ment a sarokba, de mindíg kijött, hozzám akar bújni, mondtam neki hogy -nagyon mérges vagyok és szomorú mert eltörted és mert nem fogadsz szót! Aztán végül engedtem hogy odajöjjön, megölelt.
:) Sokáig nem tudok rá haragudni.
A másik meg ez a szobatisztaság dolog...nem hogy nem akar bilizni, de nem is mondja ha tele a pelus. :(
Kevin is eleven???
Mennem kell, remélem majd a többiek is írnak.Puszi mindenkinek!
Végül egy friss pocakos fotó!
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


L.Kata: hu jó nagy pocid van,levagyok maradva már a 36. hétbe vagy :shock: :lol: mindjárt kibujik a pici :lol:
Szülinap jól telt ldes volt Kevin,olyan tortát akartam amit te csináltál oda is adtam a képet hogy ilyet kérek és nem olyan lett,elég mérges voltam :cry: meg csalódott :cry: majd rakok képet.Sok mindent kapott kevin.könyvet,autót,kislámpát,pokrócot,tárolódobozt,gyurmát :lol:
Szobatisztaság:szerintem még ráér,nem érdemes erltetni majd eljön az ideje.Én nem erőltetem,mert nem nagyon érdekli a dolog.Majd késöbb akkor már jobban megértik.
Hiszti nállunk is van,meg orditás :cry: vannak néha durva dolgok,de remélem kinövik.Néha nehéz kezelni főleg egy boltba.Kevin is eleven ,tele van energiával,már ritkán alszik délután,bezavar a suli.
És igy sokszor estére elég nyügi.Most lehet probálok korán kelni vele hogy délbe aludjon.Na megyek gyere gyakrabban puszika

000kata
 
 


Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Helló!
Kata...Azért szép ez a torta is, hasonló, csak ők kevesebb dísz csináltak rá.Legalább fini volt???Nagyon édes Kevin, igazi kis pasi már, és te is tök csinos vagy.Én mikor leszek ilyen???...soha napján.
Olyan bálnának érzem magam. :? Tudom ez csak átmeneti állapot, de akkor is...
Már eléggé fáj a hátam és e miatt nem tudok aludni. :( Ma is 3 órát aludtam össz-vissz.
Voltam NST-n a doki szerint 2-3 het van csak és megcsászároz! :) Félek is meg várom is. :wink: A baba jól van, már 2,5kg-nál jóval nagyobb, pontos méretet nem számolt az doki...csak mondta hogy szép hosszú gyerek lesz. :D
DAC: Igen, azt mondják 3 éves korában változni fog minden hisztis gyerek...ez egy ilyen időszak...túl kell élni. :(
Minden jót, jó tanulást, ügyes vagy hogy így tudsz tanulni gyerek mellett.

Beagle...te hogy vagy????Hozz ám képet, nagy a hasad???Jársz már NST-re???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata:fini volt a torta azért :) te is csini vagy ne is mondj ilyeneket.Hogy hogy császár lesz?Norbikára ki fog vigyázni mig bent lesyel?nem fog sirni utánnad?

000kata
 
 


Kata..utólag is Boldog névnapot(nekünk) :lol: !

Norbika is császáros volt a rossz NST miatt is meg azért is mert nem tágultam semmit. :(
A kiírt napon a dokim nem mert tovább várni..utólag belegondolva, örülök mert baj is lehetett volna. :roll: Így 2 év korkülömbséggel szintén ovatosságból van császár megint.Vajúdáskor a belső heg megrepedhet, abba bele is lehet halni.Én örülök hogy nem kockáztatunk.Nem kellemes hogy megint vágnak...de így legalább tudom mire készüljek. :wink:
Majd hétfőn megyek a NST-re, ez a 37.hetem.Nagyon izgulok már, és rossz lesz Norbikát is itt hagyni, a férjem kivesz pár nap szabit és anyu is...így oldjuk meg.Szerencsére nagyon apás, lehet hiányozni se fogok neki. :wink:
Aztán Karácsonykor és 2 ünnep közt Fecó nem dolgozik...ennek tök örülök! :lol:
Sajnos nagyon vízesedek, így olyan pufi lettem, szörnyűűű. :(
Meg ez a hátfájás....ez a legrosszabb, amúgy tök jól ellennék.
Megyek kicsi fiam vár, mondtam hogy játszunk egy kicsit a kockáival! :lol:
szép hétvégét!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok! illetve szia Kata, mivel csak te írogatsz ide gyakran4 :wink:
Be kell feküdnöm a kórházba! :( Vékony a hegvonal, így holnaptól bennt leszek, ki tudja meddig???A doki nem bíztatott semmivel, még egy hétig nem szeretne hozzám nyúlni.Ez a 37.hetem vége.
Norbika tök lázas,náthás így kell itthagynom. :cry: :cry: :cry: Szívem szakad meg.Anyu, Anyós , Fecó össze-vissza intézkednek...hogy mindíg valaki szabin legyen Norbi mellett! Áááhh, nem így képzeltem!Már bőgtem is. :cry: :oops:
Megyek elindítok egy adag mosást, azt se tudom mihez kapjak, még tök sok dolgom lett volna szülésig.A Tgyás igénylést is el akartam intézni előre, de így nem lesz időm már. :roll:
A baba már mérés szerint 3200 gramm, jövő héten betöltöm a 38.hetem, már inkább feküdnék a kés alá.Remélem sokat nem leszek bennt. :(
Puszi nektek és minden jót!
Majd gondoljatok ránk!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szia Kata Sokat gondolok Rád Rátok.Na megvan már a baba?
Norbika meggyógyult már?jár be hozzád látogatni?Irj ahogy tudsz.Sok puszika

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: