Új privát üzeneted érkezett!

Mi is teljesen lebetegedtünk,vagyis csak a lányok,de az épp elég :cry: Eszti kezdte, szombat este, egy laza 39,5-el.Aztán egyben megindult az orra folyása is, és köhög.szóval totál takonykór :cry:
Tegnap este meg Hannit is éreztem, hogy meleg.Aztán este 11-kor fölébred, bemegyek, hát lángolt olyan forró volt. Nem is mértem, egyből benyomtam neki egy Nurofent.Na,mivel ő meg tök hányós, pár percre rá kihányta a vacsival+esti kakóval együtt!! :cry: Úgyhogy maradt a kup.Ma reggel dokinéni, gyógyszerek, orrcseppel, és hát Hannusnak 2 féle kup 3 óránként,mivel ő ilyen kis hányós, szájon át semmilyen gy. szert se kapott. remélejük Eszti a hétre jobban lesz, mert pénteken van a farsang!! úúúúgy szeretne menni. Erre készülünk 3 hete :evil: De remélem jobban lesz!

Szoni,örülök, hogy Szonji jól van, Marcinak még jobbulást! suli :? ismerős, én is egész nap odavoltam.Csak te gondolom a pocaklakó miatt is hamarabb fáradsz!

Ildi + Fronell,jobbulást nektek is!!!!!
Párizs, de jóóóó :) Bár én előbb Londonba mennék, Angol imádó vagyok :oops: De nálunk eszti akar menni minden áron az Eiffel toronyhoz.Úgyhogy egyszer mi is beiktatjuk, de valószínű nálunk családos lesz majd.

Monokli, Timinek :? csóri.ne izgulj, azért nem fogják a GYivit rátok hívni :lol: Szép is lenne!!!

Apropo, mikor is lenne a tali Fronellnél??/remélem addig mindenki meggyógyul/
manóci
 
 


Manoci:
Nektek is javulast! A 39,5 az nagyon magas! En csak popsiban mertem 39-et Timinek, de mar egett a laztol! Remelem, hogy hamar meggyogyulnak a lanyok!
Voltunk a doki neninel, miutan tegnap ejjel 5-10 percenkent felsirt es csak egy kup beadasa utan aludtunk 4 ora utan viszonylag kulturaltan. Allitolag a szeme fajt annyira neki :( A betegsege mar javuloban, ma mar lazmentes volt, csak egy torokgyuszis bacija van... A kedve ma mar jo volt es szerencsere delutan mar egesz jol aludt... (lekopogtam...)
Nekem viszont delutan le kellett megint fekudnom, mert en mar ajulasig faradt voltam ettol a napok ota tarto 4-5 ora alvastol ejjelente... Remelem mi kifele megyunk mar a betegsegekbol.

szonibaba:
Ja, ma voltam dokinal is es a pocilakom is jol van :) Csak villam uh volt, de ugy tunt kenyelmesen elvan odabent. :)

baratodildi
 
 


Sziasztok! Milyen volt az ejszaka a beteg babakkal???
Nalunk viccesen indult, mert miutan elaludt 20 perc utan ugy felebredt, hogy kozolte "Redony fel..." Nem kis erofeszitesembe kerult, hogy utana 23.30-kor elaludjon ujbol...
Aztan csak egy kisebb siroroham volt, mert eldugult az orra, de vegre viszonylag aludtunk...
Szegeny csorikam annyira taknyos. :( A szeme legalabb javul mar...

Amiert viszont irok... :roll: Itt olyan szep tel van!!! Vegre, vegre, vegre!!! Ho, ho, ho!!! Szep es esik meg mindig es meg is maradt!!! Es ma mindenkeppen ki fogunk menni, bar szankonk nincsen, de legalabb egy kis havazasra... Imadom!!!!

baratodildi
 
 

 
 

Ildi!
Örülök, hogy alakultok.
Itt is mindne csupa hó. Én is örülök neki. Ha már úgysem tudunk közlekedni a kocsival, akkor legalább essen rendesen, hogy ne cska latyak legyen. Már 1/4 9-kor kint voltunk Marcival a kertben. Ez azért érzékenyen érintett, de mehetnéke volt a kölyöknek.

Manó!
Gyógyuljatok ti is hamar.
Gondolom vmikor jövő héten kedd, csütörtök lenne a tali? V. utána héten?

Marci már egész jól száradozik (ill. a pötyijei), sztem jól lesz egy hét múlva.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Szona,köszi, igyekszünk :) péntekig muszáj.1/2 9-kor már kint???????!!!!!!!! :shock: Elhiszem, hogy érzékenyen érintett, ha elárulom, hogy én eleve 11-kor öltöztem föl a hálóingből :oops: :lol: Bár, ha a kölyöknek menni kell, akkor menni kell :lol: :lol:

Mi sajna csak sóvárgunk az ablakból, úgy mennék velük szánkózni, annyian vannak kint, és olyan szép.Nálunk baromi nagy hó van, több mint 10 cm-es.De most nem mehetünk :cry:

Tali, na addiog már tuti meggyógyulunk, és Eszti is mehet oviba, úgyhogy nekünk jó a jövő hét is meg utána is.Akkor legyen mikor mindenkinek jó :wink: hogy többen legyünk!

Ildi,de édes vagy :) igen én is imádom a havat, és örülök, hogy már ilyen klasszul vagytok, jól is teszitek, ha kicsit kimentek :)

És csak a te kedvedért a szánkózós Hannis kép amit ígértem, csak most volt időm feltölteni.De ez még a 2 heti hó, sajna nem mostani kép :? 8)

Kép
manóci
 
 


mano:
Jajj de jo kep!!! :) Meg ma is elegge szep ho van kint, mivel ejjel irto szelvihar kozepette megint esett :) de gondolom indenkinel, nem csak nalunk :wink:
Ma visszavittem Timit a dokihoz, mert repedt fazek hangja lett es elegge rondan kohog, de szerencsere nagy gaz nincs, csak a szokasos hurut... :evil:

baratodildi
 
 


Na, nálunk meg Eszti nagyon szarul van. Lázas, és fekszik egész nap.Pénteki farsang????? :cry: :cry: Nem sok reményt fűzök hozzá :( Pedig nagyon várja, és tök szép ruhája is van :cry:
Hát meglátjuk!
Örülök, hogy Timivel nincs nagyobb gond már :wink:

Viszont nekem is fáj kicsit a torkom :(

Kismamák vigyázzatok magatokra!

Etuskám, te merre????Hallgatag vagy nagyon??!! :P
manóci
 
 


Ma nagy volt itt a pangas...
Nalunk semmi uj, takony, rekedtseg es kohoges, de ejjel legalabb mar csak kb.30 percenkent ebredt fel a kohoges miatt, ugyhogy aludtunk valamennyire. :P
Kaptunk egy uj polcot az eloszobaban, Anyukameknal meg teljesen atalakitottak a konyhat. :) Nagyon szep lett, bar meg elegge nagy a kaosz, meg a kosz, de tutira megerte. :lol:

Mano:
Akkor Esztinek villam gyogyulast kivanok!!! Biztosan nehez lesz lemondani neki a farsangrol ha beteg. Esetleg valami masik farsangba kene elvinni....

Apropo farsang...

fronell:
Mi lenne, ha mi is farsangi bulit tartanank nalad es minden gyerkoc beoltozne :?: :wink: Na jo, csak viccelek, hiszen ok meg nem fogjak fel :lol: Nekunk meg jo kis fejtores lenne... Unokatesomeknal voltunk vendegsegben es ott a kislany kapott egy cuki dalmata jelmezt, ami a Timire pont jo volt :) a Vikire meg tiszta kicsi, mert csak 1,5 fejjel nagyobb a Timinel, de nagymamaja elnezte a meretet :D Azert cuki volt benne a Timi.
Most eppen eteti a babajat es mondja neki "cumi üveg". Lassan ott tartunk, hogy apro tomondatokat mond. Ma a slager kedvencem, mikor jottek vissza az asztalosok es a kapucsengon csongettek kozolte: "Bácsi jön."
Vagy a nagypapa megkerdezte tole internetes telefonon keresztul: "Lázas vagy még?" Timi erre: "Már nem."

zetus:
Tenyleg neha irhatnal... :roll:

baratodildi
 
 


Mano, Ildi: csak a ti kedvetekert irok par sot, de aztan megyek aludni, mert olyan de olyan almos vagyok, hogy csak na.

Legtobbszor Bercellel elalszom este, annyira kimerulok a nap vegere... nagyon varom mar hogy elerjem a 12. hetet, hogy kicsit uj erore kapjak

Mano: jobbulast Esztinek, nagyon edes a szankos kep!!

Ildi: sajnalom hogy Timi is kohog meg, azert remelem javulgattok...
En benne lennek a farsangozasba, mert mi kaptunk egy tok cuki csibes jelmezt. Ugyan nem sokaig birja benne, de ooooooooolyan edes benne

Hogy all Timi monoklija? Javulgat??

Szoni: ti hogy vagytok?

Mikor lesz pontosan a tali Fronelleknal? Nem talalom...

Majd jovok meg... igerem...

zetus8
 
 


zetus:
A tali pontos idopontjarol majd fronell nyilatkozik, de a jovo heten van tervezve...
A monokli mar alig latszik es ma ejjel aludtunk vegre!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

baratodildi
 
 


Jövő héten még neee :( Vagy az nekünk nem lesz jó! Betegek még a lányok, és csak kedden megyünk vissza a dokinénihez.Esztit nem is viszem a jövő héten se oviba még :( Mondjuk pénteken amúgy se lesz ovi, mert nevelési lesz az óvónőknek.De 1-2 napra meg nem viszem be.
Pénteken meg mi elutazunk hosszú hétvégézni a Mátrába :) Reméljük megmarad a hó addig, és szánkózunk egy jó nagyot! Már várom, jó lesz kicsit kimozdulni :wink:
De, ha mindenkinek a jövő hét a jó akkor...............mindegy :?
manóci
 
 


Nekem a jovo het utan is jo, de akkor inkabb csak a het elso fele, mert aztan valamikor elutazunk, csak nem tudom pontosan mikor.

manoci:
Javulast a lanyoknak! Mi mar jobban vagyunk :)))) Ma mar alig folyt az orra es a kohoges is kezd ritkulni... bar meg elegge durva ha rajon egy kohogo roham, szinte hanyni tud bele... :(

szoni:
Marci pottyei hogy vannak? Szoni mar jar oviba? Te jol vagy? Kemenyedesek?

zetus:
Hamar eljon a 12 het... en meg most is alig hiszem, hogy mar csak 1,5x ennyi ido van nekem hatra... aztan mar barmikor szulhetek... Hamar eltelnek a szep napok is. En mostanaban vagyok kicsit ramatyabbul... :roll:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

A még mindig betegeskedőknek mostmár gyors gyógyulást!!!!

Timinek hatalmas gratula a tőmondatokhoz.
Nálunk egyre nyilvánvalóbb, hogy a cumi a ludas, mert amikor sikerül elfelejtetni Marcival és nincs a szájában, be nem áll a szája (baba, hoppá, apppa, papa, annyja) és egyéb babahalandzsa.

Tegnap voltunk dokinál a 18hetes uh-on. Minden rendben, tökéletes kismanó (doki szerint is) és még mindig lány.

Tali nekünk mindegy, hogy mikor, Marcin már csak pár pötyi van, de mire találkozunk az is le fog esni, mert már nagyon lógnak.

Ildi!
Hol vettek anyudék konyhabútort? Vagy csináltattak? Nekem is meg kell terveznem a konyhánkat, indul a projekt :D

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Egy nagyon profi es nagyon kedves asztalos csapat alakitotta at a regit ujja. :) Ahogy a mienket is. Csak ajanlani tudom oket, jo aron dolgoznak csak kb 2 honapot varni kell,mert elegge tele vannak munkaval.
A jo uh-hoz gratulalok! Hol voltatok uh-n?
Akkor mar biztos kislany, nevek???
Orulok, hogy Marci mar jol van. Mi meg kuzdunk, most en vagyok kicsit nathas... Timi mar jol van! Ma ejjel gyakorlatilag kijelenthetem, hogy ataludta az ejszakat egy felsirassal, amikor fel 2-kor ki kellett venni, de akkor is kb 1 perc utan mar aludt... En is jol aludtam. :P Igy a talira meg ki is pihenem magam :D

baratodildi
 
 


Ildi!
Saját dokimnál voltunk a "kötelező" uh-on.
A 2 hónap az sok, annyit nem tudunk várni. Nálunk tudod mi van. amúgy is teljes felújítás meg minden, már attól is parázok, hogy a villanyszerelőre és a csempézőre mennyit kell majd várni :?

Nevek? Hát van egy esélyes, de még nem tuti. (Peti nagyon beleszeretett). Ha eldőlt, akkor megírom/megmondom, addig hallgatok, nem akarok úgy járni, mint Marcival, aki a táblázatban végig Benjámin volt.

Képzeljétek vettünk ágyat, matracot, holnap ezzel fog telni a nap, hogy összeszereljük, pakolászok, takarítok...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Ha gondolod azert probalkozzal be veluk, mert lehet olcsobban megusszatok, az is lehet, hogy csak 1 honap a 2, csak most az unnepek miatt volt nalunk a 2 honap, nem tudom...
Az agynak biztos nagy hasznat fogajtok venni. A masikat kidobajtok? Ez a haloba lesz, ugye? Hol csempeztek? A konyhaban? A WC/furdoben? Mi miota bekoltoztunk varunk a villanyszerelore (1,5 ev!!!)... Talan most tavasszal be tud majd minket iktatni...
Na akkor legalabb van konkret nev kilatasban, nalunk semmi... Mondjuk meg azt sem tudjuk fiu vagy lany... Ti mikor is lattatok meg??? 17 hetesen?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:09-kor.
Vendég
 


Nekunk mar jo a jovo heten is minden, mert nem utazunk...

baratodildi
 
 


Ildi!
A konyhát csináljuk (azért a fürdőnek nem állnánk neki, amikor kb. 7éve újítottuk fel).
Régi ágyaktól megszabadultunk végre. Tegnap már azt hittem megszülök, mire lepakoltam, letöröltem, visszapakoltam. De nem akartam félbehagyni, mert újra nekiállni nehezebb.

Fronell!
El még nem költöztünk, csak a konyhát fogjuk végre megcsinálni (járólap, csempe, bútor).

Tali: hóhelyzetet nézve és mivel Fronell sem szólt, hogy elköltöztek volna, sztem tegyük át jövő hétre, addigra már melegebbet mondanak. Annak úgysincs értelme, hogy megbeszéljük a csütörtököt, aztán elhalasztjuk az idő miatt.
Nekünk jó a kedd, csütörtök.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


fronell:
Kozben nalam a hetfo es a pentek mar beprogramozodott jovo hetre. A kedd es a csutortok, mint szonibabanak meg nekem is jo :)

zetus:
Minden ok nalad? Dokid van mar? Mikor mesz Arnoldhoz?

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:10-kor.
Vendég
 


fronell:
Mi megyunk :) Etusekat visszuk. :) En benan parkolok, de allitolag mar addigra el fog olvadni a ho es 10 fok korul lesz. :) Remenykedem, hogy azert csak megallunk valahogyan majd :wink: Max kijossz es leparkolsz helyettem :lol:

szonibaba:
Szoni jon? Mehetunk egyutt akar megint az Auchantol... Bar azt hiszem mar en is odatalalok igy masodszorra, majd elolvasom megint az utleirast :lol:

manoci:
Ti hogyan jottok? Most hirtelen az jutott eszembe, hogy talan ennyien beferunk 2 kocsiba... de mar kezdek szamolgatni, hogy hogyan is. :roll:

baratodildi
 
 


hali csajok,

nekünk a kedd lenne jó, a csüti nem :( Ha lehetne menjünk akkor :wink:
Mi kocsival megyünk, csak majd útleírásnak örülnék, mert nem voltunk még.
Amúgy már sokkal jobban vagyunk, "csak" köhögnek. Az egyik hurutosan, a másik szárazan. Úgyhogy kétféle szirupot vehettem :?
Holnap meg megyünk el hosszúhétvégizni a Mátrába :) :) Remélem ott még lesz nagy hó,mert azért megyünk. Már tökre várom, kicsit kimozdulunk :wink: Főleg most a 2 hetes lakásfogságból :?
Jó hétvégét mindenkinek :)
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:10-kor.
Vendég
 


Nekunk a kedd szinte biztos hogy nem jo, mert Bercel beteg, tegnap voltam vele dokinal, hetfon reggel el kell vinnem a fuleszetre, utana vissza a dokihoz, es akkor kiderul, hogy megusszuk-e az antibiotikumot vagy sem... ha igen, es szerencsenk van, akkor szerintem bacimentesek leszunk csutortokre, ha muszaj az antibigyo, akkor szerintem csutortokon sem tudunk menni, nem szeretnem, ha barki elkapna tole... :(

megyek aludni... joejt!

zetus8
 
 


Sziasztok!

Olvastam, csak várakozó üzemmódban voltam, de sajna úgy néz ki, hogy nekünk is inkább a csütörtök lenne jó.

Manó!
Nem tudod megoldani mégis, hogy felszabaduljon a csütörtökötök?

Én Szonjit sztem nem hozom, de majd még megbeszélem apával is.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:10-kor.
Vendég
 


fronell:
Nem utaztunk, csak nem voltam gep mellet par napig :oops: Nekunk minden nap jo a heten a pentek kivetelevel. :) Mi mindenkeppen megyunk, mar egeszsegesek is vagyunk, bar ma meg visszaviszem a dokihoz Timit, mert ejjel meg kohog, de nappal mar gyakorlatilag nem... Megis idegesit, figyelembe veve, hogy mar volt tudogyulladasa, nem szeretnem, hogy ez valami elhuzodo szovodmeny legyen nala...
Igy is ritka pocsekul alszik, nem hianyzik nekem, hogy minden ejjel legalabb egyszer kohogesre ebredjunk... kelunk igy is eleget... :evil:

baratodildi
 
 


Ildi!
Akkor ketten már tuti megyünk :)
"GPS"-emet most is viszem, de talizhatunk az Auschannál.
Szólj majd, hogy mi volt Timivel a dokinál, de remélem semmi komoly.

Fronell!
Akkor vehetjük kp-nek a csütörtököt?
Lehetek bunkó? Kajcsi ötleted van már?
Akár viszem a hozzávalókat, de úgy ennék egy jó kis (nagy) mákosgubát.
Többiek? Szeretitek v. oldjam meg magam a problémámat?

Etus, Manó!
Tudtok már vmit?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:11-kor.
Vendég
 


Sziasztok,

Akkor mi most kimaradunk :( Menjetek nyugodtan, ha már mindenkinek inkább a csüti a jó! Sajna nem tudom elrakni mert fogorvoshoz vagyok beírva, és hetekkel előre ír időpontokra :(
Mákosguba :P 8) 8) én imááádom!És most csinálhatok max. magamnak :!: :lol:

Nagyon jó volt hétvégén a Mátrába, térdig érő hó volt, tök jót szánkóztunk, majd rakok képet :)

Manók meggyógyultak, Eszti már ovizik is mától :wink:

Etus,drukkolok, hogy rendbejöjjetek AB. nélkül is :!:

Ildi,éjszakák :cry: :cry: együttérzek! Mi is kelünk a mai napig majdnem minden éjjel. Inni, vagy kakaó ezeket mondja, ha bemegyek. Megitatom, és alszik újra, de akkor is fel kell kelnem :twisted: :twisted: És ettől már én is kivagyok!!!Mikor lesz ennek végeee??!! :roll: :?
manóci
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:11-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:11-kor.
Vendég
 


fronell:
Nekem nagyon megfelel a menu :) Timi ugy tunik az uj multivitaminjara allergias, amit este adok be neki es attol kohog :(
Majd elvalik, hogy tenyleg az e, most mindenesetre leallok vele...
A tudohangja negativ, meg amugy is tok egeszsegesnek latta a dokino... Szoval szivatom magunkat az ujitasaimmal...

mano:
at veletek nehez osszehozni egy talit, de akkor majd legkozelebb, akkor ugyis mar mi vagynk az aktualisak es hozzank nektek is kozel jonni :lol:

szoni:
Makosguba... Nyamm, de akkor kell vinnem fogkefet is :wink: :lol: :P Szerintem talizzunk az Auchannal, jobb egyutt menni. :lol:

baratodildi
 
 


Manó!
De kár, hogy megint kimaradtok, de ha egy kicsit vígasztal, a legutóbbiból mi is kimaradtunk a bárnyhimlis kölkeim miatt.

Fronell!
Hát mákosgubában én is csak annyit tudok, hogy a felkarikázott kiflire tejet öntök és aztán megszórom porcukros mákkal, de majd nyomozok vmi receptet.
Szánombánom, de a fokhagymát nem szeretem :oops: , de attól még nyugodtan csináld meg, megvagyok leves nélkül. Azt a spini izét meg lövésem sincs, hogy mi, de ha jól sejtem vmi spenótos balhé? Az jöhet.

Ildi!
Nagyon igényes vagy, én nem gondoltam, hogy fogkeféznék :oops:

Nektek is írom, hogy megvan a név! Másik topikban feladtam rejtvénynek, de nagyon hamar kitalálták.
Fronell! Olvastad?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Helloka nyaloka! :)

Jobban vagyunk, nem kell antibigyo, ugyhogy mi is megyunk csutortokon, nem usszatok meg az en turbonyuszi gyerekem nelkul.... hehhe...

Fronell: ahogy olvastam a menut, osszefutott a nyal a szamban, pedig mar hetek ota nem eszem, semmit nem kivanok, de a fokhagyma-kremlevest IMADOM, ugyhogy le ne vedd a menurol Szoni kedveert!! :oops: :wink: Nem vmi kedves, de hat hetek ota nem eszem, onzo vagyok, ez van... :)

Szoni: makosguba... nyamm... az elobb pont az jart az eszemben, hogy csinalni kene vmelyik nap...

Ildi: remeljuk ez a multivitaminos-ize lesz tenyleg a ludas, es akkor nyugodtabb ejszakak kovetkeznek, ratokfer...

Bercelnek jon a leghatso foga alul, szegenykep kekre-zoldre harapdalj a kezet... delutan bator voltam, es benyultam a szajaba megtapizni, es tenlyeg... erzem a dudort... kis mokus... szerencsere ejjelente alszik mint egy kisangyal (a nappali amokfutasaert ez mondjuk jar nekem... :))

En olyan de olyan faradt vagyok, legszivesebben egesz nap csak aludnek! Mi lesz velem 2 gyerekkel? En tuti kikeszulok... :roll:

Mano: sajnalom hogy nem tudtok jonni, raadasul fogorvos miatt???!!! Marmint hogy legalabb akkor vmi olyan programod lenne, hogy welness-szalloba mesz massziroztatni... hogy elvezd is... de hogy fogorvos?!?!? :) Csak viccelek, de remelem legkozelebb tenyleg talalkozunk!

Szoni: en pont delelott neztem a topicodat, de akkor meg csak kerdezted, hogy irjal-e rejtvenyt, vagy csak ugy mondd meg, es akkor kiakadtam, hogy nekunk meg nem is irtad... 8) na de akkor meg is kuksizom, en kitalalom-e.

zetus8
 
 


Szegeny Szonji... nem eleg, hogy nem lett Balazs, most meg Bodza se lesz?!?!?!? :lol: Lelki beteg lesz a gyerek... majd vihetitek pszichomokushoz... :lol: :lol: :lol: :lol:
Szep nevet valasztottatok! :wink:

zetus8
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:12-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:12-kor.
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:12-kor.
Vendég
 


fronell
Meg jo, hogy leirtatok a nevet ide is, mert tegnap lefekves elott, amikor beneztem mar tuti nem lett volna idom atolvasni :lol: :lol: 8) :wink:

szonibaba
Peti valasztotta ezt a nevet :?:
Tetszik, :P bar nekem elso olvasasra nem volt egyertelmu, hogy lany nev, mert en ismerek kulfoldi Lilian nevu ferfiakat is... :oops: :oops: :oops: Nekem a Lili onmagaban inkabb a lany nev valamiert aszociacioban, de ez mar az en egyeni szocproblemam. :oops: :oops: :oops: 8)

zetus
Valamivel jobb volt a kohoges ma ejjel, de azert volt. :evil: :twisted: Mar kezdek nem hinni az allergiaelmeletben...

baratodildi
 
 


Etus!
Örülök, hogy Dödi megúszta a megúszni valót és jöttök.
Nem venném a lelkemre, ha miattam kéne lemondanod a levesről, dehogyis, írtam is, hogy felőlem nyugodtan.

Fronell!
1-el van.
Igyekszik az ember lépést tartani a pörgős topiktársakkal.
Ma nem voltam, így nem tudom, milyne receptről van szó, de utána nézek és elkérem.

Ildi!
Nem Petitől ered, először én találtam a Liliannát, amibe Peti beleszeretett, csak ahogy nyűglődtünk, hogy mi legyen a név, arra jutottunk, hogy az túl hosszú és a másik két gyerkőc neve mellé a Lilien jobban passzol. Lilit Peti nem akarta, mert az olyan beceneves és ezért nem tetszett neki. Így viszont van egy "normális" neve, amit aztán úgyis Lilinek fogunk becézni.
És aszolút lány név, említést sem tesznek egyik listán sem, hogy fiú név lenne, pedig (gondolhatod) Peti még a gyakorisági adatokat is külföldi oldalakon nézte meg.

Na jól kiveséztem ezt a témát.

Ja, még annyit, hogy csütörtökön viszem Szonjit is, mert titeket választott az ovi helyett, amikor megkérdeztem tőle, hogy hova menne szívesebben.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:25-kor.
Vendég
 


szonibaba:
Arra gondoltam, hogy Etusek elott talalkozzunk, ott jol le tudunk parkolni, meg ott mindenkeppen meg kell ugyis allni, hogy oket felvegyuk. :lol:
Mit szolsz a 9.45-hoz? Elobb biztos nem erunk oda, mert ma is alig tudtam 9.15-kor nagy kapkodasok kozepette elindulni a babatornara...
Timi meg mindig 9 korul kel, a valtozas csak annyi, hogy majdnem ejfelkor alszik el :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
En szemely szerint nagyon orulok, hogy Szoni jon :P :P :D Timi majd jol elbeszelget vele :D :D :D

baratodildi
 
 


fronell:
Elfelejtettem megkerdezni, hogy mit vigyek??? Egy pici suti felet vettem mar, most sutni nem ertem ra, de mit vigyek meg???

zetus:
Nektek jo a 9.45??? Majd felcsorgok neked telcsin, ha mar majdnem ott vagyunk, ugy jo???

baratodildi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.06.28 20:25-kor.
Vendég
 


Ildi!
Most akartam én is telefonozni, hogy inkább Etuséknál találkozzunk, ha ott úgyis meg kell állni. Jó a 9.45!

Fronell!
Nem kell hozzá más csak jénai és sütő, max. viszek még babatejet (bár nem tudom, hogy a gyerekeknek mennyire jön be), hogy egy kis adagot tudjunk nekik is csinálni, én uis tartom magam ahhoz, hogy Marcinak nem adok tejet 2 éves koráig.

Akkor holnap, puszi!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba:
Akkor holnap! :lol:

fronell:
Ok, vettem pogit is meg delutan, mast akkor nem hozok... :) Mar nagyon varom. Timi ma megtanulta azt is mondani, hogy Szoni, meg Szonja :) A tobbit mar tudta :wink:

baratodildi
 
 


fronell:
Itt is koszi az isteni ebedet es a nagyon kellemes napot! :) Nagyon nagyon klassz volt, megha kicsit a lurkok kicsit hangosak is voltak :)

Mano:
Sajnalom, hogy nem jottel, tenyleg klassz programrol maradtatok le.
Ide is megirom, hogy marc. 24 kedd vagy marc. 26-an csutortokon lesz nalunk a kovetkezo hasonlo babas felvonulas. Kerek mindenkit jelezze, hogy mi a jobb neki!
Remelem idoben szolok, hogy Ti is el tudjatok jonni :wink:

zetus:
Varom a kepeket! :9 Foleg fronell makos arcrol keszitett kepet! :P :wink:

szonibaba:
Remelem a mai napod nem alakult a vegen nagyon szomoruan, nagyon tudom mennyire nem jo erzes ilyenkor bemenni a korhazba. Azert titkon drukkolok, hogy ne legyen az orvosnak igaza... bar a nagypapam, aki orvos volt azt mondta mindig, hogy ilyenkor ha nagy az agykarosodas a kegyesebb az, ha meghal az ember. hat neki sikerult igy tavoznia a vegen... A csaladnak azert nem volt eppen konnyu, de neki biztos ez volt a legtokeletesebb halal... Szoval veled vagyok lelekben, meg az apukaddal is.

Holnap elutazunk, majd hetfon jovunk haza aposektol. Remelem jol fogjuk magunkat erezni es en is jol alszom majd ejjelente :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem a talirol mindent elarul az, hogy az en gyerekem fel 3kor elaludt a kocsiban, siman atcsempesztem az agyaba, es fel 6kor kelt... :):):) szegeny nem tudta hogy hol van, picit sirdogalt, es akkor mondtam neki, hogy: "tudod, voltunk az Alma babanal, most meg itthon vagyunk" na akkor megnyugodott. De csak 1 percre, mert akkor meg elkezdett bogni, hogy menjunk az Alma babahoz... :) no comment :)

Szoval nagyon jol ereztuk magunkat, le a kalappal a hazigazda-asszony elott, olyan finom ebedet csinalt, hogy en felkelni is alig birtam az eveszet (zabalas) utan, ezt a jelenlevok tanusithatjak... :wink:

Koszonunk meg egyszer mindent!

Mano: tobbszor is eszunkbe jutottal!!! Hogy vagy? Fogad?

Kepeket amint tudok kuldom, es ide is teszek fel parat. Nem igerem hogy holnap, de legkesobb szombaton, akkor jon anyosom delutan, lesz idom.

Szoni: hogy van nagymamad?

pusssssssssssz

zetus8
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: