Új privát üzeneted érkezett!

Claire: lassan komolyan nem ertem h mi van???!! Mi olyan jo neki odabent??? Tegnapi nap: Tescot korbejartam,mostam,teregettem,torolgettem,varost korbejartuk... Este par lkkemenyedes es ennyi... Mekkora lesz ez a gyerrek??? Eheznem kellene ,vagyis nem ennyi szenhidratot enni, de hajnalban ,meg egy riaszto es egy kuty vinyitasa felkeltett,azt betoltam a nap orimere egy kakos csigat,ennyit a gyerek nem noveszteserol..... :)))

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Barbi, :cry: Ugyanazt tudom mondani, amit magamnak is: egyszer csak túlleszünk már az egészen, csak ép ésszel bírjam ki addig...

Mares, rendes gyerek, 20-ára van kiírva, ehhez tartja magát :roll: :?: :) :oops: :oops:

bekri
 
 


Lehetöségeink szerint próbáljuk a gyerekeket is bevonni a dolgokba, a nagyok a kis sérültre vigyáznak, ha alszik, elvileg tanulnak, mert nagyon rájuk fér. A két nagyobbik fiúcskám meg segít, csavarokat adogat, porszívóz, szortíroz, dobozol, összerak, ilyesmi, de akkor is nagyon macerás.
Iskolakezdésig szeretnénk a költözés javát levezényelni, az még kerek 3 hét. Tegnap is átvittem két kocsinyi cuccot, ma is az lesz, szétszedünk még két polcot és egy szekrényt, átcipelni, összerakni, megtölteni.
Ma reggel sütöttünk a gyerekeknek a párommal közösen egy gyors kevert márványtortát meggyel és kakaóval. Föztem nekik kakaót hozzá, tegnap megföztem, szóval az alapellátás meg van oldva.
Iszonyú izomlázam van és ez még csak a kezdet.
Holnap homlokzatfestés lesz a menü, illetve bádogozás a tetön, még szerencse, hogy tériszonyos vagyok... :(
No mentem is dolgomra.
Mares szórítok, hogy a te kilakoltatási ambícióid a kisembereddel szemben (pocaklakó) sikeresek legyen! Gyors és fájdalommentes szülést kívánok! :)

Barbi
maass
 
 

 
 

Mass - a mai menutok igen ogeretes..... De en inkabb a marvanytortat valasztanam a homlokzat helyett... remelem Aronnak is tetszik a kilakolratasi otleted es vegre hallgatni fog rad .

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Milyen fura Mares vonalzója... Miért írja, hogy még 22 nap?

bekri
 
 


Bekri: igen,en is neztem,nnem ertem! Talan tudta elore a vonalzo,hogy hiaba toltom ma be a 40.hetet,Aron nem jon ki.... :(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Vagy lehet, hogy szegéy Áront kavarja meg a vonalzó :?:
Doki mit mond?
Minden nap kell menned?

bekri
 
 


Sucer, csemetéidnek nagyon-nagyon sok boldog szülinapokat kívánok! Utólag :oops:

bekri
 
 


Bekri: dokker várná,h szuljunk mar.. Azt hittuk, h a tegnapi terheléses nst majd hatással lesz rám,de Aronnak nem igen "ártott" az oxitocin :) Várunk, péntek ismét terhelés, ha 29—ig semmi,akkor be kell fekudnom!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


"Sucer, csemetéidnek nagyon-nagyon sok boldog szülinapokat kívánok! Utólag :oops:"

áááááá, tényleg! de kellemetlen! Évi nem jött már napok óta, én Őt figyeltem, mert rendre sorolta, hogy ki a szülinapos! :shock:

Bolog szülinapot minden szülinaposnak és a szülinapos tesóknak is!!! :wink:

Kép
gtunde75
 
 


Jó reggelt!

Kismamák, hogy vagytok? Birjatok a kanikulát?

Mares, kisöcsi nem akart oroszlánként megszületni, azért nem bújt még ki. :wink:

Azt akartam még a múltkor kérdezni, hogy kinél hogy van a beszéd, csak az én fiam nem dumál még? Persze mond szavakat, de nem túl sokat. Pedig azt hittem, hogy ha otthon leszünk egy hónapot és csak a magyar nyelvet hallja, majd beindul, de nem. :(

Van néhány videó Botiról:

http://www.youtube.com/watch?v=vflr5qhaN4g

http://www.youtube.com/watch?v=lLLtpIBH ... el&list=UL

http://www.youtube.com/watch?v=2i3t19I07wg

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


ha a kisebbik Kovács azért nem bújik ki, mert nem akar oroszlán lenni, akkor egy plusz pontot nálam máris begyűjtött! :)
jómagam is oroszlán vagyok, ráadásul skorpió aszcendens-el... brutális! :shock: :?

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok,

lányok köszönöm a köszöntést a gyerekek nevében is!

Mares,
te még egyben???? Pedig a 20.-a jó dátum, én csak tudom :wink:

Tünde,
Ilang is oroszlán, skorpió ascendenssel.... kezdjek el izgulni? Miért olyan rossz ez? Sztem jó fejek vagytok! :wink:

Éssss tadam, van munkám, szept. 17-től, egy multi cégnél, pénzügyi elemző leszek, heti 3 napban, tőlünk mindössze 10 percre. Azt hiszem ez az igazi álom munka. Most már csak abban bízom, hogy ügyesen meg is fogok tanulni mindent, kicsit aggódom....

Bocsánat, hogy önzőztem, de lótok futok, iskola, bölcsi kezdés, házátépítés, festés, utazás, nem unatkozunk!

Puszi mindenkinek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok!!!


Tündi: én is örülök, hogy nem oroszlán, de azért most már kijöhetne! Ráadásul apja skorpió... ( inkább nem részletezem), Gergő meg hiába mérleg, nekem valahogy az apja belsőjének tűnik :)

Sucer: minden szép , kerek számot, meg minden augusztusi családi névnapot kinéztem, de ezek szerint egyik sem tetszik Áronnak!

Nem baj, hogy ennyit bent van??? 3 naponta van nst, és jövő kedd befekvés :(

ja és, dokim elment, jövő csütörtökig, szülésznőm péntekig most nincs, hát ez van, még jó, hogy a nővérem itt van, akire számíthatok, mondta is, hogy majd mi szépen otthon megszülünk :))))

Nklári: bár Gergő fiatalabb, de Ő sem egy dumagép, kb 2 hete hajlandó utánozni legalább szavakat, addig hiába mondtam, ő meg se mukkant! most meg amit tud, abból összerak dolgokat. pl.: sóginőmnek megszületett a kislánya, Zorka és nagy haja van. Gergő erre ezt így meséli el: Néni, pici pici baba, ( mondom neki, hogy Zorka, ő meg, hogy Zoja), haj, wuwu -> néninek van pici pici babája akinek van haja és wuwu le kell vágni! :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sucer biztos rengeteget számít a személyiség kialakulásában a környezet, amiben felnő az ember... sajnos nekem ez nem igazán volt ideális, ezért úgy gondolom, hogy bennem a negatív vonal erősödött (de legalább belátom...)
sajnos sokszor nem tudok uralkodni az indulataimon, és lusta is vagyok (tipikus oroszlán), türelmetlen vagyok, pesszimista... és szerintem nem vagyok jó társ/társaság.
gratulálok a munkához! most már nekem is nagyon kéne valami!
:?

Kép
gtunde75
 
 


Tündi: annyira azért nem rossz a helyzet, mert sztem nem vagy rossz társaSÁG!!!

Sucer: gratula, ez aztán igen , tökéletes ideális munka .)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok,

bekukkantgattam minden nap, várom mares-babát :)

Sucer: gratulálok a munkához

Tünde: én is oroszlán, hasonló személyiség jegyekkel :twisted:

nklári: édes kis fiúcska lett Boti :)

claire: ha erre jársz és átküldöd a bio zöldséges dolgot, azt megköszönném :)

Nálunk: tele van a nem létező faxom (már bocsánat) Korinna egyik betegségből a másikba megy át, harmadik hetet tapossuk :( Kap immunerősítőt ha végre kilábal ebből a kakából. Szeptember 10-én kezdi a bölcsit, nem tudom mire számítsak, de egyelőre nem kattogok ezen. Bocs az önzőzésért....
bettinyo
 
 


Bettinyo: lassan zászlót rakok ki, ha megszülök :D... Nagyon sajánlom Korinna betegségeit :(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


sziasztok

Sucer,igen,elnézést,én is utólag,kicsit elhavazódtam,

de boldog születésnapot Ilangnak és Olivérnek!!

Nehéz hét,családi zűr,Tomi 3 napig beteg volt,magas lázzal,de nem 3 napos,és ez a hőség,alig élek.

Hoztam linkeket,kismama+Tomi 2 éves fotózás,
https://picasaweb.google.com/kiskopefoto/JankaKismamaFotok

https://picasaweb.google.com/kiskopefoto/2EvesFotozas

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: nagyon jók a képek! Tomit ennyit még nem is láttam nevetni!!! :) és már jobban van? semmi láz már?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares,igazából úgy csikartuk ki belőle,mert kb 40 percet bírt és haza-haza...
kukucs játék+csiki+levegőbe dobálás...:)
Jobban van köszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Bols,Petikének Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: megérte, mert szépek!!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Bettinyo sajnálom a betegséget is és a hasonló személyiség jegyeket is! :?

én is azért tobzódok itt non-stop, mert várom a híreket Maresékról... aztán látom napról-napra, hogy itt hemzseg ő is... :wink: :roll:

Kép
gtunde75
 
 


Mi is előkerültünk!!

Legelőször: Mindenkinek nagyon boldogságos szülinapot kívánok!!!

Bettinyo!.... betegséget sajnálom, keveredjetek ki belőle mihamarabb!!! Bölcsi :arrow: biztos fog összeszedni ezt-azt, de majd hozzászokik az új bacikhoz, aztán már nem lesz gond. Illetve sokan betegen is beviszik a gyereket, mert ugye a munkahely, akkor veszélyesebb.

Mares!....Napok óta kukucskálok én is, és még mindig itt! Emlékszel a parára, hogy korábban jön? :)

Évi!....Képek nagyon jók, hogy én miért nem tudok ilyen természetesen viselkedni ha fényképeznek? A párna Bercinek biztos bejön, olyan autómániás, hogy az nem is igaz. Hát ha még azt is látja, hogy tőletek van, el mondja majd egypárszor (százszor) "Miki bácsi hozta"

Nklari!.....Boti is milyen nagy fiú lett, klassz tortátok volt. Nálunk szám gyertya volt, amit amikor a Berci meglátott, három lépést hátrált, mert veszélyes (tűz), úgy kellett kézenfogva odavezetni, hogy fújja el.

Sucer!....Munkához gratula és irigy....nekem is kellene nagyon....A nyáron jelentkeztem egy adminisztrációs állásra, az első kérdés az volt ilyen végzettséggel miért akarok adminisztrátor lenni? Na erre mit lehet mondani? Basszus mert ez van, és két éve gyesen vagyok, és már nem nagyon bírjuk tovább.

Vége a nyárnak (dátum szerint :wink: ) nekünk már megkezdődött a bölcsi. Sikerült olyan szuperül töltenünk a nyarat és olyan szinten összenőnünk a fiammal, hogy most nem akar bölcsibe menni. Minden reggel elmondja: Anya nem jó ez nekem! És sajnos sírás is van, hála nem sok, de azért van.
Nagyot nőtt a nyáron 93-94 cm, 14,7 kg, 25-ös lábak. Folyamatosan beszél, bár néha "anyaszótár" kell hozzá, sokat csibészkedik, de elkezdett szót is fogadni, megérti a valamit valamiért feltétel rendszert.

limo73
 
 


Limo, hogy bírod, amikor Berci mondja: "Anya, nem jó ez nekem!" Egyik szemem mosolyog, mert milyen okos és aranyos, a másik sír...
Biztos hamar bele fog rázódni! Nálunk meg majd az ovi kezdődik...

Évi, de jók ezek a képek - csak az itteni kettőt nézem, szuper!

Bols, boldog szülinapokat!

Sucer, gratula a klassz munkához! Csak semmi görcsölés :wink:

Betti, lehet lemaradtam, de mit mondott a doki, hogy egyik betegségből a másikba csöppentek már hónapok óta?

bekri
 
 


Limo: de édes lehet a kis drágaság " nem jó neki"... tetszik nekem ez a valamit valamiért feltétel rendszer! Most akkor ajánlok valamit Áronnak, hogy ha kijön :D cserébe lehet csibészke, mint a tesó :)

Tündi: jaja, itten tobzódok.... pedig már régen nem itt lenne a helyem!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hahó!

Nagyon boldog születésnapot kívánok minden illetékesnek: Sucer gyermekeinek, Zoénak, Petinek és akit most kihagyok annak is.

Limo Bercibónak nagyon bolodg névnapot és utólag szüleinapot is.



Mares: Áron várja már meg a 29-et, és akkor együtt ünnepelünk :lol:

Évi képek csodálatosak

Bettinyo jobbulást....csak kellene már beszélnünk....na majd szeptember első hetében, úgyis kezdődik suli, bölcsi....

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Évi: FB-on néztem most végig a sorozatot, jók lettek a képek :)

bekri: semmit sem mond a doki, gyakorlatilag volt egy kaka június végig betegséggel, egy off (nagyjából ok július) és egy beteges augusztus. Elkezdjük a Béres cseppet C vitaminnal és kapott egy immunerősítő gyógyszert :evil: ami gyakorlatilag legyengített bacikból áll. Meglátjuk.

Valakinek tipp?

Dia: skype működik nálam, vagyok is hellyel-közzel, dobj sms-t ha Neked alkalmas.

limo: Berci haaaataaalmass lett :D Van egy kisfiú a játszótérről, aki hasonló testi paraméterekkel rendelkezik, kis vasgyúró :)
Valamit valamiért itt is játszik, Korinna is érti.

mares: anyukám gyerek bent, repülő fent még nem maradt :D :D Két évvel ezelőtt én is ugyanígy éreztem, sorra jöttek a babók, én meg otthon csücsültem a nagy pocakommal. De már nincsen sok hátra és hát vasárnap jön a babacsalogató hidegfront :)
bettinyo
 
 


Bettinyo: remelem h lesz mar vm :)) Korinna meg passz,mert vitaminokat szoktak ajánlani,de en meg ilyeneket nem szedettem Gergovel....

Dia: 29??? Az azert sok ido nekem...:(

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares mondtam má ne akarj 40 fokban szülőszobázni...
Amúgy is,jó helyen van,majd ha kijön befonod a hajad 8)
A végére már mindenki ki akarja robbantani magából a gyerkőcit,nem tom mi van a nőkkel :)
(erre emlékeztessetek 5 hét múlva kb)
Én egyenlőre,örülök hogy még kizárólagosan Tomival tudom tölteni az időt.

Limo,14.7 kg???Azta paszta...ugyan egy súkyban sosem voltak de volt idő mikor egyforma girnyó volt a két fiú...most meg!! :lol:

Ircsi jöhetne már

Betti,köszi,igen,fb-ra is raktam párat.
Immunerősítés,passz,nekünk se ártana...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Bévi Lilijét istenke éltesse!
Jó lenne tudni róluk,de egyszer írtam egy sms-t és sajna nem él már a száma :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ó jaj...Csibikének se könnyű...
Mares,szuszáááá jó ott bent :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2012.08.25 18:27-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nekem is sokszor eszembe jutnak...
Boldog szülinapot a kicsi lánynak!!!

bekri
 
 


Bekri!....Berci bent sírt, én meg kint. A jövő hét arról fog szólni,hogy helyre tegyük ezt a bölcsis gondot.

Évi!.....Sosem volt kis súlyú, de végre tényleg nem girnyó. Az apja azt mondta, azért mert az otthoni koszt jobb volt neki, majd a bölcsibe visszafogy.

limo73
 
 


készül a nokedli! sose lehet elég korán kezdeni!!! :wink:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


hihetetlen, mennyit változott...
Kép
Kép
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Évi elolvastam Csibikét, és eszembe jutott, hogy tavasszal pont ilyesmiről leveleztünk, hogy mi miatt aggódok, amikor még úgy nézett ki, hogy nálunk is... aztán az élet átírta a forgatókönyvet...
remélem Te megbirkózol vele!!!

Kép
gtunde75
 
 


Tündi,jaj de szép Zoé!

Hát,minden múlandó...a kezdeti nehézségek is.Nincs kétségem,egybe fognak folyni a napok hetek de azért majd túlleszünk rajta.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Főleg,ha majd nem ér utol baby blues!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


.Hopszi: Facebookon:
KOVACS ARON ugy dontott,hogy bar nagyon anyas,kibujcsizik es megnezi,hogy milyen a vilag anya pocakjan kivul :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


3240 gramm es 51 cm a nagyfiu, 11kor szuloszoban voltam,negyed5 elott megvolt,3240 gramm 51 cm,gatvedelemmel izzadok,k meleg van!! -irta Mares

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Na végre! Gratulálok! Jó egészséget, sok tejcsit!

Kép
gtunde75
 
 


Mares engedélyével!!

Kép :) :) :) tündéri!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, próbálunk visszaállni...

Maresnak nagyon sok szeretettel gratulálok a gyönyörű Áronhoz!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi!Végre ! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares, gratulálok a gyönyörűséges kisfiúhoz! Áron nagyon szép, és a méretei is tökéletesek! Legyetek nagyon boldog 4 tagú család!!!

Köszönöm a köszöntéseket Péter nevében!

Évi, szuperek a képek!

Most csak gyors bekukk volt, nem vagyunk otthon, de amint hazaértünk rakok képet én is!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Mares!!!!!....Gratulálok!!!! Csodás emberke!!! Sok boldogságot kívánok!!!

Ircsi!.....Már hiányoztál!


Fotókat, élmény beszámolókat mindenkitől!!!

Még mindig imád fürdeni!
Kép

Tejcsizés
Kép

limo73
 
 


Limo nekem az össz élményem hogy hűvös van végre na de ez is nagy szám! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ja na max a "jaj paci" játék...(jaj paci mert a paci amikor rápattan a lovasa,mindig mondja,jaj...) Miki hason,Tota rápattan,"jaj paci föl" adja ki az utasítást,majd fentről leveti magát a "mélybe"....

Kép

na meg van egy ilyenem...kicsit ritkább mint Totával :) de még két kép fér :)
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: