Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok, kicsit van idom gondoltam jelentkezem.

Nagyon szepen koszonom a sok jokivansagot.

Éjjel 2 ora fele kezdet fájni a hasam, de nem adtam ra sokat, majd 1 óra múlva elaludtam végre. 5 órakor fájásokra ébredtem, mar szabályosak voltak rövidek de olyan 3 percesek. Költöttem anyát, aki megnézte a hasam és mondta, hogy tusoljak le, hívunk taxit és irány a kórház. Éppen 1 ujjnyira voltam kitágulva, de látszott a szülés beindult. Van egy doktornő akire rá voltam bízva, felhívtak és mar jött is műteni (dokim nyaralt). Fájások a Nospara sem enyhültek. Végül fel 7 fele megérkezett mindenki és vittek a műtőbe.

Utólag kiderült zöldes volt mar a magzatvíz és a méhlepény is meg volt öregedve, mint akik túlhordták a gyereket. Oka nincs neki, legalább is azt mondtak nekem.

Dávid azonban nagyon jól volt, tettek neki kicsit légzésfigyelő gépet de nem volt gond a légzéssel. Az egyik gyerekorvosnő azt mondta, hogy mar teljesen érett gyerek, nem latszik, hogy meg 37 hetes sem volt.

Evi csaszar volt. Dokimmal nem voltunk meg megegyezve, bar o a csaszart ajanlotta, de azt mondta nincs akadaja a szulesnek sem. Nem is mertem bevalalni, amikor csak szuk 1 ujjnyira voltam kitagulva. Fajt mindenem es alig vartam tullegyek mar rajta.

En jól vagyok, sokkal jobban viseltem az egészet, bar nagyon féltem a műtéttől. Hasfájás is enyhe volt. Amitol nagyon feltem az az elso felallas, az sem volt veszes. Mar elso este kicsit felulltem es Davidot karomba vettem, sot szopizott is kicsit az egyik oldalon. Kaptam fajdalom csillapitot 2 napig, majd utana csak algopirint vettem naponta 1-et, 2 napig. De inkabb a szopi alatti hasfajas miatt vettem be, meg, hogy gyorsabban tudjak felkellni az agybol.

Dávid meg nagyon jo kisfiú, bar éjszakára van beállítva meg. Nappal eszik és nagyokat alszik, éjjel többet eszik, akkor kakál is inkább és nézelődik hosszasan. Bar mar alakulnak az ejszakak is. Egyenlőre nem síros de irtó étkes. A kórházban is azt mondtak o a legjobb gyerek, de a légétkesebb is az osztalyon. Mar szülés után egy órával kellett adjanak neki tejet, mert úgy ordított.

Tejem is hamar elindult nappal nem is kellett neki pótolni csak éjjel, de amióta itthon vagyunk elég neki az amit szopik.

Kép
Kép
melisch
 
 


Petra nem feltekeny, sot nagyon aranyos. Nagyon szivesen segit pelenkazni (o bontja ki az uj pelust es viszi a telit a szemetesbe). Persze mindig ott a kerdes amint kibomlik a pelus ”ez mi?”. Nem tudom ha a meg le nem szaradt koldokre vagy a futyire kerdez ra. Meg van szeppenve nagyon. Ha kiaball es raszolunk, hogy David alszik hamar elhallgat. Persze igenyli, hogy szeretgessem ot is, odabujik, megsimogat. A szopizassal sincs dolga.
Egyeduli dolog, hogy o is sir ha David sir :lol: :lol: :lol: szerencsere David csak akkor sir ha mar 15 perce hasztalanul keri a cicit, illetve ha oltoztettem, na azt nagyon kikeri maganak, nem szeret puceron lenni.


BOLDOG SZULINAPOT azokank akik mar betoltottek a 2. eletevuket!!!

Miota hazaertem a korhazbol nem is lattom Petraban a pici babat, mar csak a nagylanyt. Megnott par nap alatt es latva a kulombseget nagyon furcsa ot pelenkazni, oltoztetni. Olyan erzes, mintha egy kisbabat hagytam volna aludni azon az ejszakan es egy gyerekekt talaltam hazaerkezeskor.

Nem gyakaran jutotk a netre es akkor is rovid ideig, mivel a gep Petra szobajaba kerult.

Mares, hogy birod?????

Kismamak nem felni, minden jo lesz es remelem majd ti is hasonlo jo elmennyel tertek haza a korhazbol mint en.

Betti tok jo, hogy a melo alakuloban, ha ok kerestek fel akkor sokkal rugalmasabbak es kellesz nekik akkor keszek egyezkedni. Gratulalok es szoritok neked :wink:

Na eldugulok, lemerul a laptop es ferjem nem hozott toltot hozza, na meg lassan szopizas kovetkezik. Jaj olyan furcsa megint ego, kokememy mellekkel jarni es 3 orankent szoptatni :lol: De repdesek a boldogsagtol ezert is vagyok most ilyen kis onzo es gyorsan csak magamrol irtam. Igyekszem majd gyakrabban jonni ezentul. :oops:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára melisch 2012.08.04 18:59-kor.

Kép
Kép
melisch
 
 

 
 

Kép

Kép

uj kep ezen a gepen nincs ezert a FB-ro szedttem le azoknak akik nem FB-sok

Kép
Kép
melisch
 
 


Köszönjük a köszöntést, nem felejtem el soha, hogy az éjszakai vajúdás közepette jött az sms Szilvástól, hogy Enikő rekord gyorsasággal megérkezett :) A dokinknak is bizonyára emlékezetes marad, hogy a gyerekek egy napra időzítettek :wink: :lol:

Melisch, nagyon édes Dávid! Még egyszer gratulálok! 15 perc kaja-késleltetés esetén még a 2 éves fiam is kiveri a balhét :lol: szóval, Dávid a türelem mintaképe...

bekri
 
 


jajj, nagyon cuki kis pasas! Ügyesek vagytok, h Petrát így bekapcsoljátok, a lányokban talán ilyenkor könnyebben felébred az anyai ösztön Remélem marad a családi idill!
Teljesen megértem, én is ezt éltem át anno, h ilyen hirtelen "megnőtt" a nagy!
Megyek aludni, holnap még van néhány dolgom, indul az "ünnep folyam" holnap!
:lol:

claire
claire
 
 


Melisch: gratulálok még egyszer, nagyon helyes a kispasitok :)

claire: mindenkinek boldogot, jó ünneplést!

Ircsi: problémamentes utat kívánok Nektek!

barbcsi: merre kószáltok, vannak friss hírek a legkisebbről?

Évi: amilyen dinka vagyok, elfelejtettem boldog évfordulót kívánni Nektek! (Csak a képeket kommenteltem.)

bekri: Nektek is boldog szülinapot! :)

Nálunk nincsen fejlemény, Korinna virgonckodik, a hét barátkozós volt, szinte minden másnap mentünk valahova, most is vendégeket várunk.
Én folyamatosan mérem a cukromat, tartom a diétát és próbálok nem izgulni fölöslegesen.

Pocakosok: hogy bírjátok ezt az oltári meleget?
bettinyo
 
 


Sziasztok!

Melish: nagyon edes David! Sok sok tejcsit kivanok!!

Meleg: hat,bakker,en imadom a meleget,de amikor anyoseknal a nyaraloban bent 35 fok van ,szakad rolam a viz,kint meg durvabb, hat akkor mit mondhatnek??? Jo lenne mar egyszer nyakig hideg vizben lenni!!

Meg van mennyi is? 15 napom... De valahogy Aron elvan bent,pedig nagyon varjuk mar!!

Aki nyaral: tessek sokat sokat a vizben lenni!

Eves: babak nalatok is alig esznek??? Most eppen tesztat fozok,neha magaban ezt megeszi,foleg,ha jo sos a teszta!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Bálintot,Enikőt,no és ma az ikreket isten éltesse sokáig!!

Kép

Hőség,teljesen kivagyok,mozogni sincs kedvem,döbbenetesen undorítóan meleg van.Mit nem adnék egy klimáért.

Tegnap elkészült Ádám babasarka,dejavu,tiszta olyan mint Tomié.
Kép
És ma töltjük a 30.hetet,holnap doki,remélem okosabb leszek megint.

Melisch,jaj de jó hogy irtál,első kézből infok :)
Nagyon szép nagy fiad van :) hasonlít azért a nővérére :)
és amúgy nálad is volt ez,hogy szóba se jöhet a fájd.csill.sima szülésnél?
Elhiszem hogy Petra nem baba többé :)

Ircsi jó utat!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Claire: ikreknek nagyon boldog születésnapot!



Kutyafuttában, mint mindig...... :roll:

királylány
 
 


Evi: de szep lett a szoba!!!

Claire: boldogat!!! :) marmint a kicsiknek :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Köszönjük, köszönjük, köszönjük!!!
Nálunk beindult az ünnepfolyam :lol: ma az egyik nagyszülőkkel köszöntöttük a 2 éveseinket, meg a sógorékkal, és közben keresztbe-kasul a közben a nyáron lemaradt szülinaposokat, névnaposokat, ja, meg Ábel című fiamat, akinek szintén ma van a névnapja, legalább is nálunk! :D

Melegre vigyázni! Évi, szép a sarok, jók ezek a déjá vu-k, lesz még sok, amikor ráadod a Tomitól örökölt rucikat! :D

Tényleg, Ircsit simán elengedték utazgatni, repülőzni? :shock:

Kismamák, bármit, ami jól esik, és amivel túlélitek a meleget, és nem baj, ha "semmit" nem csináltok!!!!

Betti! Kitartást! Semmi kiegészítőt nem tudnak adni, ami kicsit segít beszabályozni azt a cukrot? Vmi természetesre gondolok, gyógyszer mellett persze. Van ismerős, akinek segített ilyesmi, pl árpa meg lucerna tartalmú zöldség tabletta!

Dia! Gyerekek hogy bírják? Hol bírják? Nálunk szerencsére van egy nem túl nagy, de hűsölésre és ökörködésre alkalmas medence felállítva....

Claire
claire
 
 


Claire: népes család, sok ünnep, irigy-irigy :)
Cukor: kaportablettát ajánlották többen és a Diabess nevű Györgyteával kapcsolatban olvastam jókat. Meg is rendeltem már az utóbbit, a kaporral még barátkozom.

Évi, Mares: vigyázzatok magatokra. Szoba szuper lett Éviéknél.
bettinyo
 
 


Lányok! Hétvégén 15 %-os vásárlás-végösszegi kedvezmény van a DM-ben, kupon a netről letölthető a DM weblapjáról.
bettinyo
 
 


Köszi, Betti! Sajna, pont most fogy el a pelusunk, nem tudjuk addig kihúzni :D

Meleg, szörnyű... szerintem, egy 15-20 éve nem voltak ennyire durva kánikulás időszakok... vagy csak szelektív az agyam :oops:

Claire, boldog szülinapokat :D

Mi is túl vagyunk a házassági évfordulón és a szülinapozáson is. Ilyen rossz napom, mint a tegnapi, hát, rég nem volt. Csúnya félreértésem volt egy közeli és amúgy kedves családtaggal. :cry: Talán, itt lenne az ideje beletörődni, hogy sosem leszek "elég jó"... :roll:

bekri
 
 


Bekri :( :( !

Bettinyo! Ha érdekel, megkeresem, h van-e írásos anyagom, és átküldöm a zöldségtabletta tudnivalóit. úgy néz ki, mint a zoo csemege :lol: !

Köszi a jó kivánságokat!

Claire
claire
 
 


Bekri :( :( sajnálom
De boldog évfordulót!

Iszonyatos a hőség.Hamarosan indulunk a dokihoz.Lesz miről beszélgetnünk :) már többedszer + fehérje a vizeletemben :?

Woody Lilijét istenke éltesse sokáig!! Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon boldog 2. szülinapot kívánok minden augusztusi gyerköcnek!!!

Igy egyszerre, mert napi szinten úgysem nem tudok jönni. Itthon vagyunk mi is és "élvezzük" a kánikulát. (amit mondjuk én annyi hosszú esős hónap után tényleg élvezek,kivéve az éjszakákat, mert aludni nem lehet ilyen melegben) csak az az egy gondom, hogy mit csináljak egy örökmozgó 2 évessel 11 és 3 között. :roll: Ti hogy oldjátok meg?

Melisch, gratulálok kisfiadhoz, nagyon aranyos, sok sok tejcit és boldogságot nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


LILI! BOLDOG SZÜLINAPOT! És a kis családnak sok közös örömet! :wink:

Évi! Jól kérdezd ki a dokit, az mindenképp jó, ha tájékozott az ember lánya a lehetőségekről, meg a dolgokról! Drukkolok, h ne legyen komoly gáz! Várom a híreket!

Nklári! Mi próbálunk pancsolóval az erkélyen, vagy a kádban pancsival segíteni a dolgon, meg időnként benti csúszda és ilyenek :shock:. Este későn alszanak el, és délután is nehezen, pl most éppen most sikerült kiütnöm őket! :roll:
Bár romló időt ígérnek, mi a hét második felében talán kiszabadulunk Kisorosziba.

Claire
claire
 
 


Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Klári,végleg itthon vagytok?

Megjöttünk,minden rendben,Ádám fejvégű,kicsit kevés a víz de ez nem izgat minket,toxoplazma jövő héten lesz,vizelet labor is, és a lényeg,kaphatok EDA-t,adnak itt,nem fedi el az esetleges hegszétválás tüneteit.Ha a heg,lepény,víz,baba,mama bírja,41.hétig várnak,akkor indítanak de akkor szinte biztos h császár.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


:D no, Évi, akkor nyugi, kis fickóval megbeszélni, h szépen kibújik, úgy ahogy mindkettőtöknek a legjobb!

Klári :) "inta, inta" Jó fej!!!!

Claire
claire
 
 


Nklári, 11 és 3 között ebéd és alvás van nálunk. A 4 évesnek is, nemcsak a 2 évesnek... Meg is őrülnék, ha ez nem lenne fixen így. Aranyos a vidám Boti! Bálint is kiszúrta: ott a hinta-palinta!

Évi, na, ez az eda jó hír! Minden rendben lesz! Nekem betöltött 40 hét és 3 napra született Bálint, lehet húzni kicsit, ha minden oké odabent.

Lili, boldogságos szülinapot!

bekri
 
 


Sziasztok!

Melisch de jó, hogy volt egy kis időd írni. Csodaszép ez a gyermek. Bence 5 és fél volt mikor Áron megszületett, de még én is rácsodálkoztam, hogy mikor nőtt így meg ez a gyerek. és teszem ezt azóta is minden nap, immár Áronnal is kiegészítve.
Petra nagyon aranyos lehet ahogyan segít, képet róla is tehetnél.

Claire: hgy hogyan bírják a gyerekek? Hát nehezen. Itthon van klíma, végszükség esetén bekapcsolom, egyébként meg anyósoméknál a medencében 8)

Betti: cukor :(

Mares: kitartás! Már csak napok kérdése.

Évi: jó lett a sarok. Dejavue :lol: Nekem is volt, az első napokban folyamatosan Bencéztem Áront.....

Nklari nagyon aranyos Boti. Jól vagytok? Meddig lesztek itthon?

Woody: Lilinek nagyon boldog születésnapot!

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Kinéztem a napot,okt.12 szülésre :) nemám húzzuk 41.hétig,akkor Skorpió lesz :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Szisztok!

Evi: na,akkor ok,ha minden rendben volt a dokinal! Ez jo,kinezted a napot :) Skorpio: eleg nekem is 1 ( az uram), Gergoi merleg, Aron oroszlan lesz,en meg a kis rak el leszek nyomva :)

Dia: en mar neha most is Gergozom Aront,pedig ki sem bujt! :)

Bekri: hat ,valami ilyet szeretnek en is,hogy a 2 torpe egy ido utan ebed-alvas reszt egyutt csinalja!

na meg 2 het,de johetne mar,mert az elsore feljoveteltol is lassan izomlazam lesz :)

pusssszika

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Skorpió: párom , nővérem.... no comment!
Mérleg: hát??? egyszerűbb?
Nálunk egyébként is egyszerű a képlet: Zsolt skorpió, én bika, 2 nagy: bak, 2 középső: kos, két kicsi: oroszlán.... :roll: :lol:el tudjátok képzelni egy fedél alatt ezt a sok visszahúzódó, hajlítható, egyszerű jellemet? :lol: :lol:

Mares kitartás!!! tudok azonosulni, tetőtérben lakunk.... (a kismama ne sokat lépcsőzzön" ) mondta annno a védőnő :lol: lakás fogság?
claire
 
 


Claire háááát :lol: :lol: :lol: ez igen.

Mares na nálunk is csak fordítva a fiúk, Tomi oroszlán,Ádám Mérleg(?) én a Mérleget szeretem akiket ismerek kellemes békés kedves emberek.De a Skorpiók,huhh.(munkatárs,öcsém,volt pár...)
Amúgy én Nyilas,a legjobb :wink: Miki Halak,tökéletes ellentéte/kiegészítője a Nyilasnak. (a horoszkóp szerint nem,de az életben igen)

Kicsit enyhült a hőség,de nem vagyok elégedett :?

Tegnapra Vanilla Bencéjét és Szilvi Tivadarját köszöntöm!!
Kép

de jó lenne mindenkiről olvasni azért pár sort...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt!

Évi időpont: :lol: Vita márpedig nincs! Mond meg Ádámnak is :lol:
Én Áronnak mondtam a kórházban:" nálunk éjjel mindenki alszik, ha szeretnél hazajönni akor nincs mese, be kell álnod neked is a sorba!" Kb egy éves koráig nem is volt gond, utána volt egy fél év ami ebből a szempontból nehéz volt. :lol:

Mares: és még most is hányszor összekeverem őket. pláne ha a tesómék Ádámja is ott van....na akkor aztán még véletlenül sem mondom a gyerek saját nevét, de az övékének sem.

Én a nevekről is tudok ám jellemzést adni, hiszem, hogy valahol a nevükben benne van a jellemzőjük is. Ádámból pl ismerem a tesómékét meg a barátnőmékét is. Kb két hét van közöttük. Egyik hamar kezdett beszélni és szobatiszta lett, a másik nem, de abban megegyeznek, hogy nem egyszerű esetek. :lol: Mondjuk Áron sem az. Nagyon nem az.

Nálunk a horoszkóp felállás: Áron és Gábor oroszlán (huhh a kisebbik nagyon nem egyszerű viszont felnőttként Gábornak pl nagyon jó természete van). Bence bak - nagyon érzékeny, én meg szűz vagyok. Igen, két gyerek után is. Állandó takaríthatnékom van és megfeelési kényszerem (az egészségesebb fajtából)

Claire: hihihi....egyszerű, hajlítható és visszahúzódó jellem.....igen, ez látszik ám a képeken is mg az írásodból ispontosan ez jön ám le :P 8) :lol:

Ma megyünk a bölcsibe a papírokért....

királylány
 
 


Időpont,de milyen jól hangzik 2012.10.12.
Mint a 2010.08.10. az is bejött na jó azt én válaszhattam :oops: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi! Mi aa párommal minden leírás szerint ütjük egymást, fő, hogy igaziból nem. hahaha. De valóban nem vagyunk könnyű esetek...
Nekem azt hiszem az aszcendesem nyilas.

Dia! Ennyire átjön? Ciki :oops: . Ezt dobta a gép, biztos nem véletlen :roll:. Na, nálunk mindenki elég érzékeny, különböző stílusban előadva :roll:
Megfelelési kényszer ismerős, sajna nem vagyok egy tipikus , kényelmes bika.

Nevek: csak itt a házban van pl. Ábel, Ádám, Áron......szerintetek? :lol:
claire
 
 


Évi, jó a dátum. :)
Nekem már többször eszembe jutott hogy ugye itt az augusztusi babák többsége oroszlán és mégis mennyire más jellemek. (na már amennyire igy átjön) persze tudom az aszcendens is számít, nem beszélve a génekről... :wink:
Sajnos nem végleg vagyunk itthon, vasárnap már indulunk vissza Esőországba.

Bea, ez az ebéd-alvás dolog jól hangzik 11-3 között, pl ma nálunk is így van-lesz, most aludt el Boti, de általában sajnos csúszik a nap, mert későn fekszik (nagyon nehezen, hiszti árán tudjuk csak lerakni aludni korábban, ha nincsen teljesen elfáradva) és viszonylag későn ébred (9 körül).

Dia, te írtad múltkor,ugye, ha Bence olyan lenne mint Áron, akkor lehet egyke maradt volna... :lol:

Tegnap elmentem barátnőmmel Ákos koncertre, jaj de jó volt, el se tudom mondani. :lol: egy éve nem voltam gyerek nélkül sehol (munkán kívül...)

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
Klári
nklari80
 
 


Klári: igen én voltam :lol: nyilván enyhe túlzás, de időnként így gondolom :D
És mi a helyzet a pároddal? Javult valamit a helyzet?

Claire: nyilván vicceltem :lol: Átjön a soraidból, hogy imádod a családodat és mindent megoldasz, nemesel kétségbe ha nehézség támad :)

Évi jól hangzik, legyen úgy. Majd szorítok :wink:

Hogy nálunk állandóan lehetne takarítani.... :roll: az agyamra megy. Tegnap söpörtem, porszívóztam, ma ismét lehetne. És akkor az ablakpucolást még nem említettem, pedig már alig lehet kilátni rajta :oops:

Na megyek egy kört a lakásban. Folyt. Köv.

királylány
 
 


Én a horoszkópozást feladom :lol:
Én mérleg vagyok, úgyhogy, Évi, ha jót akarsz magadnak, akkor inkább... :lol:
Kristóf halak, Bálint oroszlán, de inkább, mintha fordítva lennének valójában... A dátumokat mindenesetre megfordították (már amit meg lehetett :lol: ): 2008. 03. 08. és 2010. 08. 03.

Mares, menni fog az együttalvás, nekünk mondjuk onnantól működik, amikor Bálint 1 éves lett. Addig kétszer aludt egy nap (leszámítva az első pár hónapot). No, az vicces volt, mindig váltották egymást... :roll:

Nklári, hajrá, én nagyon napirend-párti vagyok, biztos be fog állni nálatok is - bár, az tény, hogy a nyári szünetben ez gyakran borul... Ákos-koncert... ó, de jó lehetett!!!

Szaladok, vár a betonlocsolás :roll:

bekri
 
 


claire: köszönöm ha leírod nekem a zöldséges receptet :)

Horoszkóp: akárhányszor olvastam rosszat írt, az bejött, no azóta nem is olvasom...

Minden csemetének boldogat! Ahogy Korinnám szokta mondani:
"Eeeeeeeeeeeeeeeemeeentem vííííííííííííízheeeeeeeeeeez..."

Irány a Balaton ma este, kellemes hetet mindenkinek!
bettinyo
 
 


Betti, jó nyaralást! Ez igen, Korinna tud élni :D
Én a horoszkóp kapcsán azon szoktam mosolyogni, amikor a 84 éves dédi nagy lendülettel olvassa, hogy milyen új munkahely vár rá, meg ilyenek...

Dia, ablakpucolás...takarítás...porszívózás... Nyáron ezek még csodálatosabb elfoglaltságok, mint az esztendő egyéb szakaszaiban :?

Claire, amit Dia írt, az szerintem bók volt :) 6 gyerekkel nem is lehetne másképp családot menedzselni.

bekri
 
 


Ja értem én, köszi! AMit meg erre válaszul írtam, az nincs itt, szóval vagy eltűnt az éterben, vagy a gép úgy gondolta, nem alkalmas a közlésre :lol: :lol:.

Dia: takarítás: én már mondtam, h nálunk akkor sem lenne tisztaság, ha vki úgy folyamatosan menne a gyerekeim után, mint a mc donalsban a takarító személyzet :roll: :wink: . Komoly. Ilyenkor pláne , itthon vannak mind a a6an.....na, nem is részletezem!

Altatás címszó alatt elaludtam a gyerekeim mellett, most azt latolgatom, h pakoljak, mert holnap kimennénk néhány napra Kisorosziba, vagy aludjak, és inkább keljek korán reggel...
egyik jobb, mint a másik! Mindeneestre BOLDOG SZÜLINAPOT a napokban aktuálisaknak, pár napig nem leszünk!

claire
claire
 
 


Sziasztok!

Tegnap elolvastam mindent,aztan jol bealudtam : )

Takaritas: csak 2 pasi itan pakolok meg,de minden nap lehetne porzsivoznoi... A porrol nem is beszelek,ami a nyitott ablakok miatt bejon naron es Gergo etetoszeke alatt is vannak csodak!! :)

Nevek,horoszkop: en nezem a horoszkopot es feltem is h uram Skorpio en Rak,mi is lesz ebbol. Hat csatak azert vannak... A nevekkel meg az a bajom,h ha volt olyan nevu,de mondkjuk annyira nem szimpi diakom,akkor azt a nevet kihuzom, ilyen dinka vagyok!

Ma Nst. Lassan ugy kell majd Aront kicsalogatni. Tegnap megpucoltam az ablakokat, furdoben kadat-csapokat vizkooldoztam, de semmi. Most a fugak jonnek 4kezlab. Ha ez sem segit akkor nem tudom mi... Noverem vasarnap elmegy szerdaig,es szeretnem ha ott lenne a szulesnel.

nna lassan go nst,es remelem nagy nagy fajas szeru dolgok lesznek :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


sziasztok

Bmaas Edömérjét,Katka Timijét isten éltesse!!

Betti,Claire,jó utat!

Mares hova sietsz? Csak szót fogad..!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ebvi: naigen,tul jo, szofogado gyerek :)) aug 20-ra vagyok kiirva,meg van 11 nap :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


McDonalds takarítószemélyzet :lol: :lol: :lol:

Mares, egyebet nem próbáltatok? :wink: :oops: :oops:

Boldog szülinapokat, Edö és Timi!
Évi, le a kalappal, hogy azokét is így számon tartod, akik keveset jönnek :!:

Évi, Tominak holnapra nagyon szép napot és még sok-sok szülinapot kívánok!

Claire, kitartást a pakoláshoz!
Remélem, nem akadtál ki :oops:

Barbcsi?

bekri
 
 


Bea úgy könnyű hogy itt a gépemen a tábla :))

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, micsoda szülinapi háttér! Nagyon kitettél magadért!
Hogy bírtad a készülést?

Bálint azóta is, ha gyertyát lát, énekli: "Boldog szülinapom" :D


Lányok, megint megkaptam a kritikát, hogy nem jól nevelem a gyereket és azért ilyen hisztis (a 4 évesem).

És hogy fölösleges és fárasztó ennyit kérlelni, magyarázni neki a dolgokat. Egyszerűen csapjak rá a fenekére és kész. :( (De akkor másból se állna a nap, csak fenékre csapásból... - persze, sokkal kényelmesebb és kevésbé fárasztó lenne a felnőttnek, mint mindent elmagyarázni 100szor is újra... :roll: Ezt aláírom, ez igaz.)

Hiába próbálom megértetni, hogy a verés nem old meg semmit sem... Szerintem, az én 4 évesem még nem érti, mitől rossz az a rossz, amit csinált, mi a különbség a viccesség és a tiszteletlenség között (ez még az idősebb generációknak is nehézséget jelent, sajnos). Át se látja, mi az, ami veszélyes...

És egyébként is... a verés csak ront a helyzeten... :(

Most megint én vagyok a rossz szülő... 3 nap elteltével újra -
már nagyon unom. :?

Az meg persze, amit ő hibázik, az lényegtelen apróság... hogy az alapos fül-és kukacmosás sajnos elmaradt az esti fürdés során... :roll:

bekri
 
 


Bea...ezeket ki mondja neked?

Köszi,10 perces keményedésekkel elvoltam :roll: nemtom,talán az idő,mert Mares is panaszolta,de a fekvés,Mg segített :wink: Miki már Csillagéknál a tortáért :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


És akkor,isten éltesse Melisch Petráját és Barbcsi Bencéjét!!
(milyen érdekes,mindhárom mai ünnepeltenk van/úton a tesó)

Kép

Az én összevissza tört fejű két évesem :) :
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Bekri: én is a megduma híve vagyok, nem a ver - vagy vízzel leönt, anyós akarata múltkor Gergővel, mert hiszti volt, és én vittem be a gyereket a szobába megdumálni vele, erre már akart jönni a vízzel! Borítottam volna rá , ha megpróbálja! Mármint anyósra! Mindenki úgy neveli , ahogy akarja, senki nem tökéletes, mindenkinek vannak hibái, de az emberek sajna szeretnek mások dolgába beleokoskodni! Ne hagyd! De, felajánlottam apának MÁÁÁÁÁÁÁÁst is, de erre ő, hogy akkor lehet, mert azt mondta ugye neki, hogy nyitva vagyok és ezért NO KEKSZ!.... de most mondtam neki, hogy azért lehetne... :oops: 6 hétig úgyse lesz és ezer éve nem volt a "rideg tartás" miatt!

Évi: szoba-torta-Tomika mind mind csodaszépek!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Boldog szülinapot minden 2 évesnek!!!! :D :D :D


Kép

Mares én is aug 20-ra voltam kiírva Zoéval!!! :wink: :lol: :lol:

Bekri nem mondod, hogy még a 4 évesek is hisztiznek!!!! :cry:
én már most nehezen bírom, pedig napi 1-2 rohamnál nincs több, és vannak hisztimentes napok is... de engem ez is kikészít... :shock:

Kép
gtunde75
 
 


Hármat találhattok, hogy ki az, aki folyton beleszól a dolgokba. Onnantól kezdve, hogy mennyit szoptatok, milyen színű és fajtájú ruhát adok rá a gyerekre, mivel etetem, mekkorára vágom le a haját... :cry:
Amikor viszont tényleg tanácsra lenne szükségem tőle és kérdezek, akkor nem tud semmit felelni.

Nem hagyom magam, persze, csak annyi sok energiát elvesz a piszkálódás...

Tünde, a 4 évesem egy igazi akaratbomba, telis-tele érvekkel, hogy miért legyen úgy, ahogy ő akarja :shock: :) Ez genetika :wink:
És most, hogy a 2 éves állandóan utánozza őt, szó szerint mindenben, ez frusztrálja és szerintem ezért nehéz vele időnként...
A férjem mondogatja a gyerekeknek, hogy "vigyázzatok anya idegeire" - néha én is kész vagyok... De ez is elmúlik egyszer...

Tomika múló puklival is fess 2 éves :-)

Melischéknek, Barbcsiéknak is boldogokat!

Szeretnék eladni baba- és gyerekruhákat, szóljatok, ha van ismeretségi körötökben, aki kisfiú-ruhákat szeretne venni. Nem meggazdagodni akarok belőle, hanem egyszerűen sok van és remény meg kevés, hogy egyhamar használni tudjuk újra :(

bekri
 
 


Petra, Tomi és Bence: nagyon boldog születésnapot! :)

Bamass nektek is boldog szülinapot! :)

Bocsánat, de holnap nyaralni indulunk, egész nap próbáltam utólérni magam, még a pakolás van hátra ... :roll:

Bekri nehogy elhidd már, hogy nem jól neveled a gyerekeid! Két füled van, egyiken be, másikon meg ki. Szerintem a verés nem old meg semmit, ettől függetlenül attól még nem lesz baja, ha rácsapsz a kezére ha pl a konnektorba nyúkál. De nem vagyok híve én sem neki. Egyébként meg a verés a saját tehetetlenségedől fakad. Most nem konkrétan rád gondolok, hanem úgy általában (tanultuk pszichológiából).

Jók legyetek!

királylány
 
 


Dia, én ilyenekkel már nem is hozakodom elő, hogy mit tanultam pszichológiából, fejlődéslélektanból 8) és hogy tényleg az elméletet tapasztalom a valóságban is (tanár végzettséggel)...

Jó utat, vigyázzatok magatokra!

bekri
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: