Új privát üzeneted érkezett!

Ircsi ja azt nem láttam :oops:
anesztess dokival nem vagyok napi(heti,havi stb..)kapcsolatban,azért nagy idő ám 2009 óta amit távol vagyok.De nyilván a szülész egyértelműen meg fogja tudni mondani,jövő hétfőn megyek hozzá.Meg azt is tudni akarom,altatnak e a betapintáshoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Irnak azért itt sok csodát,császár esetén thrombosis profilaxis,nyomát se láttam,ATB profilaxis,és társai...úgyhogy nem biztos hogy ezt a protokollt tartják :?

Toxoplazma,nem nyugtat meg,de esetleg ha ne adj isten épp pozitiv,lehetne kezelni még...hmm?
(bár ez a macskás-toxo dolog engem nem győz meg különösebben,főleg hogy benti macskák,a nyers hústól lehet inkább kapnék azt meg mindenki vág,akkor lehetne szűrni ész nélkül mindenkit folyamatosan?... :roll: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ircsi: szepek vagytok mind a 3an :)

Evi: betapintas,ns az volt a legrosszabbbbbbb! Nekem.

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

 
 

Mares!
először is boldog névnapot!
Neked miért volt betapintás???

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Dia, Áronnak nagyon sok BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Ircsi, nagyon csini vagy! Gratu a félidőhöz!

Mares, boldog névnapot! Áron ráér még kibújni!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Évi, lehet, naiv vagyok, de amit Ircsi írt az EDA-ról az bíztató rád nézve, nem? Köszi a táblázatot, így legalább memorizáltam kicsit :D

Mares, betapintás???

Ircsi, persze, ezt hallottam, hogy a medence méreteitől függhet, hogy ki tud-e a bújni a baba, vagy sem. Csak amíg Claire nem írt a 3 kiló és 50 centi fölötti ikreiről, addig azt hittem, az ikrek mini súllyal és hosszal érkeznek a világra - ergo könnyebben kiférnek :wink:
Csinos a bababérlemény, jól áll a piros!

Évi, szokásos kérdésem következik, kukacot nézett a doktor? :oops: Ti fel tudjátok húzni teljesen?

bekri
 
 


Bea,igen,biztató! :)
Kukac,igen,azt mondta átlagos a nyílás rajta,kornak megfelelő - régebben tűszúrásnyi volt,most úgy kb fél cm lehet?..felhúzni még véletlen se tudjuk,épp csak "megnyitni" de azt mondta,3 éves korra kell kialakuljon,az legújabb trend szerint,addig nem bántják. Ha addigra se megfelelő,akkor első körben vmi kenőcsöt irnak és azzal lazítani ha az se jó akkor sebész de az se vág/tép már hanem vmi más módszer...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Igen, értem, köszi. Remélem, az itteni doktornéni is követi az új trendet... :oops:

Bálintnak is körülbelül így néz ki a dolog.

Annyi a különbség, hogy mi már kaptunk krémet, időnként kenjük vele, meg Kristófét is kell, neki már csak részleges letapadás van. Egyébként minden este a ceremónia része a sima paraffinos olajozás...

Az említett "más" sebészeti eljárást ismerem - ha egy mód van rá, inkább igyekszünk megoldani a dolgot anélkül... :roll:

bekri
 
 


sziasztok!

Áronnak utólag is boldogságosat!!!!
most aztán sorban jönnek majd a szülinapok!!!! :D :D :D :D

Mares boldog névnapot utólag is, kicsit lecsúsztam róla... :oops:

egy kicsit újra elővenném a szobatisztaság témát: Zoé kifejezetten szereti a pelust, úgyhogy nálunk az nem jön be, hogy hagyjam pelus nélkül és rájön, hogy úgy kényelmesebb... ha kérdezem, általában ráül a bilire, és ha pont kell pisilni, akkor belepisil, viszont úgy látom, hogy egyáltalán nem tudatos, fogalma sincs, hogy mikor kell pisilnia és mikor nem... szerintem mi idén biztos nem leszünk szobatiszták, legalább is nem látok erre utaló jeleket...

mi az a betapintás????

Kép
gtunde75
 
 


Tünde: ha az anyuka szült már korábban császárral és a következő gyermek természetes úton jön világra, a szülést követően az orvos manuálisan, a hüvelyen keresztül, betapintással győződik meg arról, hogy a korábbi császármetszés belső hege nem vált-e szét
bettinyo
 
 


:evil: Ismét elveszett egy rövidke írás, de már nincsen időm pótolni. Talán majd később. Mindenkinek szép napot!
bettinyo
 
 


aham... na az nem lehet kellemes, ha nem altatnak... :shock: :?

Kép
gtunde75
 
 


bac... elveszett ááá

Betapintás: félre értettem, én nekem azt mondták, hogy az a betapintás, amikor a szülés után megnéznek jól odabent, úgy, hogy azt hiszem a torkomat fertőtlenítik! ... na nekem ez a rész nem tetszett, a szülés is kellemesebb volt ennél!

Tündi: Gergő is simán elvan pelusban, sőt, kakis pelusban is, néha ha kérdem, hogy kaka, megyünk wc-re? Néha megy néha nem....


Évi, Bekri: fütyike Gergőnek is kicsike a luk, de dokinő szerint ne bántsam, de nem is engedi....de bezzeg egyre többet áll neki!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Tündi,a pü-t láttad,olvastad...? Kicsit kityafuttában készült

Szobatisztaság,sehol se tartunk,ez van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2012.07.31 15:29-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Betapintás: sztem az is az, amikor megnézik, h nem maradt-e bent lepény darab, stb. Nem?
Szobatisztaság: tünde, ne aggódj, időnként pár nap, hét alatt letudják! Az enyémek most úgy működnek, h sueretnek kis bugyiban vagy pelus nélkül lenni, de ha kell neki, akkor nyögnek, én mondom, h üljenek rá a bilire, no, azt nem. tegnap is inkább hoztak maguknak 1-1 pelust, h adjam rájuk :roll: . Megkapták, hipp-hopp kakiltak is... :shock:. No, ez sztem már a szobatisztaság kezdete, még akkor is, ha egyelőre nem könnyíti a dolgomat, és pelus is fogy még rendesen. Nem tudom mikor barátkoznak meg a bili vagy WC gondolatával.

Aki még nem un minket.

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... 3045978338

Gyerekek, videot uúgy kell picasaval feltenni, megosztani, mint fotót?
Képzeljétek, tökre maguktól kézen fogják egymást, szépen összeállnak, és táncolnak, ha nincs zene, ránk szólnak, h énekeljünk nekik. Na, ezt megpróbáltam felvenni! Nonó múltkor apját is felkérte :lol:Szerintetek lehet ennek ellenállni? :D
Ja, és nem egyformát "táncolnak" a különböző dalokra, van, amire köreb járkálnak, van amikor lépegetnek! :lol:

Claire
claire
 
 


Na, ha akartok bulvárkodni, szörnyülködni, csodálkozni, gondolkozni, hát íme. Én ebből akkor kimaradtam, amikor születtel, most nem is tudom miért kerültek elő, de utána néztem:

http://index.hu/bulvar/octo1897/

http://www.bumm.sk/26470/nyolcas-ikreke ... -erte.html

http://atv.hu/bulvar/2009_jan_elkepeszt ... nya__.html

https://www.google.hu/search?q=nyolcas+ikreket+szült&hl=hu&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=UZQXUI6nDY

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Most nem emgyek név szerint, ne haragudjatok, de szaladásban vagyok (mint mindig), de nagyon szépen köszönöm a fiatalember nevében is :)

Mares boldog névnapot (mindig megzavar, hogy mares, közben meg Judit :P)

Holnap jövök bővebben is (remélem)

Betti: állás jobban hangzik, próbáld lenyomni a torkukon 8)

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Évi
Ha van EDA-kanül, akkor nem kell a betapintáshoz altatni!
Toxoplazma: szerintem, van benne egy nagy adag túlzás!
(ennyi erővel aki terhes, az bújjon 9 hónapra üvegbúra alá... :? )

Mares
Áááááááá... ez nekem nem tudatosult!!!! :oops: :?
Boldog névnapot!

Bekri
Az csak egy sztereotipia, hogy az ikrek mindig koraszülöttek, kicsik. Mostanában pl. több ikres fórumtárs szült a 38-39-40. héten 3 kg fölötti súlyú babákat :lol: :lol: :lol: :lol:
És pl. az USA-ban az ikerterheseket sem tekintik betegnek, addig amíg ok nincs rá! Nincs idő előtti befektetés, nem riogatnak feleslegesen...

Tünde
Szobatisztasággal mi sem állunk sehogy sem. Igaz, nem is fglalkozom ezzel túl sokat... úgy vagyok vele, hogy majd...
Értelmes, egészséges emberek a diplomaosztójukra nem szoktak pelenkásan menni :oops: :lol: :wink:

Claire
Annyira szép a családod :lol: :lol: :lol: :lol:
Nyolcas iker: hát... még én is nagyon merész voltam a 3 embrióval... :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mares,ilyeneket csinálnak? :shock: jesszus.
Úgy leszek mint a szűz jányka,első szülés :? már ha...

Claire,ez se semmi :) 8-as ikrek...
Milyen vidám lehet nálatok egy egy ilyen ünneplés

:wink: a póló és a négykezes zongorás de jóóó :D édesek a bújós ikreid,és milyen ügyesen esznek,nahát,mi még ebben sem tartunk sehol,nem kéne még...? Tomi villával eszeget,meg kézzel,a kanalat rendszeresen és törvényszerűen megfordítja szájba kerülés előtt,ha egyáltalán hajlandó megfogni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára evilany 2012.07.31 20:08-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ádám,nem túlzok,egész nap mozog...hullámzik,feszit,kinyom,kaparászik,bokszol...jesszus ha kijön mi lesz itt :) Tota ehhez képest egy nyugibéka volt :D vagy csak nem emlékszem?...de lehet a fekvés miatt,hiszen Tomi csücsült a hasamban,ő pedig rendes fejvégű.

Ircsi ááááh hát persze,ennyi eszem lehetne nekem is :?

Barbcsiékkal mi lehet?

Nálun új sláger van,gyurmázás. Ő mondja mit gyúrjak,én elkészitem,ő pár mp alatt szétszedi és mindig a szemmekkel kezdi :roll: elég horrorisztikus mikor a néninek kifolyik a szeme 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mi is vagyunk, ha nem is éppen a legjobban. 3 nap nyár jutott eddig ide, pénteken megint megvolt a lehülés a 18-20 fokra. Nincs is ezzel semmi gond, csak tiszta nátha az egész család, nekem már kis hólyagok is vannak a mandulám környékén, szúr a fülem és olyan ramatyul vagyok, de a gégész szerint ennyit ki kell bírnom, majd elmúlik, adott valami növényi alapú gyulladáscsökkentöt horror áron oszt jó. Dödövel csütörtök óta kórházban voltunk. Ha már a szük bejáratú kukacokról volt szó: csütörtök reggel reggel tisztába tettem, elvittük a két ovist, bevásároltunk, haza, fektetés, alvás, kettökor üvöltve kelt és nem akart lábra állni vagy csak üvöltve terpeszben. Elöször azt hittem a lába fáj, bár a terpesz furcsa volt. Kibontottam a pelenkát és majdnem elájultam! A kukaca akkorára volt dagadva, mint a mogyorói együtt, vörös-kékes-lilás. Elvittem a gyerekdokihoz, de a miénk kórházban van op utáni lábadozáson, a helyettes felírt ülöfürdöt. Egyszer meg is csináltam vele, de pár óra alatt annyit romlott, hogy elvittem az ügyeletre, mert elkezdett a genny csepegni belöle és a gyerek is belázasodott. Hát bent is fogtak... Ha még egyszer elöfordul, levágják a börkét elöl. :( Mifelénk se divat a tágítás, feltépés, ha nem oldódik meg magától, vágják... :(

Áronnak boldog szülinapot! :)

Barbi
maass
 
 


Claire nézem a képeiteket, annyira jó kis család vagytok, öröm lehet a gyerekednek lenni. A párod is milyen fiatal, a tetötér szuper hangulatos, látom a családi élet közepe az asztal. Én is imádok römizni. Hogy oldjátok meg a társasozást a nagyon kicsik nélkül?
A bohócos kép külön cuki! S a tanulást/koncentrálást hogy oldjátok meg?

Ircsi olyan jó, hogy már a felénél tartasz. A java még hátravan pocaktöltelék tekintetében... :)

Barbi
maass
 
 


Köszi a dicséreteket!
Barbi! Kukac :( hú, az nagyon fájhatott neki!
Jajj, a tetőtéri felvételekkel még mindig adós vagyok! A közös ünneplések tényleg jók, de persze nem csak ünnepnapokból áll az élet, és nálunk sem mindig vidám , de én is szoktam mondani a gyerekeimnek, h nem is tudják, milyen jó dolguk van. És nem is anyagiak miatt, mert az nem vastag, bár nem panaszkodom egy szóval sem, de hát aki a "közt" szolgálja, az ennyi. Hanem szerinetm ők föl sem mérik, h micsoda ajándék az, h megvan, közel van mind a 4 !!!! nagyszülőjük, közel van egy csomó unokatesó, meg hogy rengeteg lehetőséget kapnak, sport, zene, kirándulások, stb. tudom, h mindenkinek az a természetes, amibe beleszületik, de azért remélem, h majd rájönnek egyszer!

A nappali központja nem is az asztal, bár az tényleg mindenre használatos, hanem egy nagy sziovacs matrac a nappali közepén, ami anno ideiglenesen került oda :lol: .

Van gyerekszoba, ott a 4 nagynak asztala, tanulni (már ha elfér egy füzet a rumlitól :roll: . És persze zavarják egymást időnként. Próbáljuk térben és időben szétszedni, pl vki kiül a nagy asztalhoz, stb. meg a kisebbek még gyakran a suliban tanulnak. Egyén tevékenységeknél is gond időnként az egymás zavarása. Igyekszünk kezelni a helyzeteket. Valszeg nagyobb családokban ezért tanulnak meg alkalmazkodni még a nehezebb eset (lásd Ábel fiam) gyerekek is. biztos van ennek is sok előny meg hátránya. Én lakótelepen nőttem fel, 48 nméter volt a lakás, 4en laktunk benne. Megtanultam úgy tanulni, h a teóm zongorázik a fülembe, a szomszéd szobában megy a TV, az utcáról meg szól ez meg az. Ja, és megtanultam kis helyre sok cuccot bepakolni :lol:
Biztos nem ez az ideális, de vannak előnyei is ( a pakolást értékeli a családom :lol: ), és nem érzem megnyomorítva magamat!
Itt mifelénk van olyan, amikor a nappaliban áll a plazma TV, és minden másik szobában egy sima, persze a gyereknél is, de a gyerek az osztállyal megy be először a melletük lévő erdőbe.... Értitek!

Na, most muszáj mennem, zárom okoskodásaimat, a többit holnap :lol: .
Még1x köszi: Claire
claire
 
 


Ja, férj dicséretét is köszi, majd továbbítom :D. Osztálytársak voltunk :lol: amúgy.

Társas: nem egyszerű, meg amúgy is inkább vakációban jut rá idő, vagy rövidebb suli szünetekben. Én gyakran nem játszom, vagy próbálunk olyankor, amikor a kicsik alszanak, persze ez átmeneti, esetleg oda vesszük őket, és kapnak néhány bábut, kockát, póker zsetont, vagy ők pakolják vmelyikét, esetleg ők dobnak a kockával....ez változó, h működik-e :lol: el lehet képzelni, haha.
no, meg sokszor a házban öszeülnek a gyerekek társasozni, nem kellünk mi ahhoz :lol:.

Claire
claire
 
 


Évi olvastam, válaszoltam is, hogy sajnálom... :shock: :?

Kép
gtunde75
 
 


Ja azt nem láttam szerintem,csak azért hogy "hogy készülj"( sehogy :? :( )

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Babukák...

Kép

anyukák (mondhatnám,mi 10-en :) )

Kép

autózás gőzerővel
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: köszike az ottlétet!!! Képek szuperek!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hű, én már nem is látok babákat ezeken a fotókon :shock: :lol: Olyan nagyok!!! Kész fiatalemberek!
(Max a pocakokba próbálom beleképzelni a minimanókat :wink: )

bekri
 
 


Ma vagyunk 4 éves házasok :)
Van egy kis különbség :? :)
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

Évi gratulálok az évfordulóhoz!

Ma voltunk két éves státuszon, a "kisasszony" 91,5 cm, és 14,9 kg... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:
pedig alig eszik, mondjuk kövérnek nem kövér, csak erős a csontozata...
produkálta magát rendesen a védőnőnek, még mondókát is szavalt neki, meg rajzolt... nem volt senki rajtunk kívül, így ráértünk időzni ott...
hihetetlen különbség a pécsi tanácsadáshoz képest: csúszdás mászóka a váróban, és rengeteg játék a védőnőnél bent... alig akart eljönni... :D
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Tündi: Zoé úgy szép, ahogy van! Gergő sem egy nádszálka :)))

Évi: akkor ifjú házas voltál most meg lassan 2 gyerekes anyuka, mindkettő képen boldog vagy, csak ez látszik! :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Évi! Gratula!
(és azt is vedd számításba, h ma kevesebb stylist, kozmetikus és fodrász vett kezelésbe, mint akkor ! Most remek kismama fotókat lehetne csinálni rólad :D )
És hogy ünneplitek? Amúgy a sógoroméknak ma 15 :shock: !

claire
claire
 
 


Claire,lesznek (kismama fotók,jövő szombat,Tomi 2 éves+pocakos sorozat)

Visszatérünk a tett helyszinére :) 3.5-esben :) vacsi

Megvan a pajzsmirigy laborom,kúszik fel a tsh kitartóan, most már 3.17...gondolom most már emelve lesz a tiroxin...(akkor mondta hogy nálam már rá kell számolni 20% akármilyen fehérjét a baba miatt szóval nem gáz h csökkent a t4. De most már azért a tsh is igencsak megy fel.)..nem örülök.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, rakhattál volna bébi-, gyerek, és kamaszfotókat is magadról összehasonlításképpen :lol:

Ne viccelj, hogy lehetne ezeket összehasonlítani egymással?

bekri
 
 


Boldog évfordulót! Még nagyon-nagyon sokat!

(A laboreredményhez nem értek :oops: )

bekri
 
 


Jah,nem hasonlítom őket,csak az 4 év távlata miatt...mi minden történt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: mindkét kép másért szép :)

Tünde: hova jártok tanácsadásra?
bettinyo
 
 


Mára meglettek a leleteim, gyógyszeradag-emelés a döntés és a diéta fokozott betartása. No kilengés mostantól. :(
Azt nem tudom, hogy mi van akkor, ha valaki túlzottan lefogy IR-es met és diéta mellett? Mert szerintem az sem túl jó. Ircsi? Talán többet tudsz erről mondani....
(Doki még max. 6 kiló fogyást engedélyez, s még a holdban sincs ez a súlyveszteség, de kicsit aggódom, hogy mi lesz ha nem áll meg a súlyom. 2009-ben a terhesség megakasztotta a fogyást, de most közel 1000 mg-os gyógyszeremelés a korábbi 1500 helyett és diéta együtt.... :( Doki annyit kért, hogy ha elérném az alsó súlyhatárt, akkor szóljak és váltunk gyogyót.)
bettinyo
 
 


Tündi aztamindenit,15 kg? (Tomi is 91 cm) pedig tényleg nem kövér.
Örülök hogy jó a védőnő is.

Betti,ezek milyen eredmények?Inzulin?+cukor?
Neked hogy áll a pajzsmirigyed?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi: cukor, inzulin, TSH, Hga1c, kortizon

TSH-m: 1,5
A terhelt cukrom szállt el 8 körülire, a többi érték teljesen jó.
bettinyo
 
 


Évi, semmit se változtál, csak kicsit "teltebb" lettél (a pocaklakóra célzok), de csak éppen átmenetileg. Ez a legszebb fajta elhízás, amikor az ember 9 hónapig pocakot növeszt... :)

Évi a képeket nézve az jutott eszembe, hogy milyen vicces, ahogy két év alatt ellepte a játék a lakást. Nálunk is ez van, nem is tudom milyen volt nélküle!?

Dödö 83 cm és 12 kg. Kis törpike akkor? Fejére fognak a nöl nöni? Pedig olyan lelkesen eszik...

Krisztiék (csillag) kilábaltak valamennyire az anyagi krízisböl?

Barbi
maass
 
 


Most csak gyorsan....

Nagyon boldog szülinapot kívánok minden csemetének, aki a közeljövőben ünnepli a szülinapját!

Bő 3 hétre eltününk... utazgatni fogunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vigyázzatok magatokra! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi pü ment!

Kép
gtunde75
 
 


Ircsi! jó utat, és főként Te vigyázz magatokra! :D
A szülinapi jó kívánságokat köszi, előre is, pont azon agyalok, és 2-3 napja kutatok a neten, h mivel lepjük meg a 2 éveseinket, mert ugye szinte mindenük van a nagyoktól, de azért mégis.....meg vannak azért új dolgok, meg van ami amortizálódott a nagyobbaknál!

Barbi! Nálatok? Ja, és akkor persze a nagyszülők, rokonok is kérdezik, h mi lenne jó. Ezt nem panaszként mondom, csak hülyeséget nem szeretnék, feleslegeset sem, és nehéz jó találni!

Múltkor úgy szíven ütött, h ezt írtátok, h biztos jó az én gyerekemnek lenni, azóta is gondolkozom, h tényleg jó-e. Én igyekszem, h jó legyen, de azért van bennem némi kétely, néha nem lehet könnyű velem :oops: , van is időnként lelki furdim, és persze néha azt gondolom, h tényleg jó dolguk van.

Ami a gyerekek súlyát , hosszát illeti: a hétvégén megmérem őket én is, mindenesetre Nonó ráállt tegnap a fürdőszoba mérlegre, és nem kúszott el a mutató a 10 kg-ig :shock: ... na, majd kiderül!

Ami nálunk nem jellemző, állandóan megy a TV, az olimpia miatt!
Pécsiek, gondoltam rátok, amikor a pécsi lány 6. lett lövésben!

Claire
claire
 
 


Ircsi! jó utat, és főként Te vigyázz magatokra! :D
A szülinapi jó kívánságokat köszi, előre is, pont azon agyalok, és 2-3 napja kutatok a neten, h mivel lepjük meg a 2 éveseinket, mert ugye szinte mindenük van a nagyoktól, de azért mégis.....meg vannak azért új dolgok, meg van ami amortizálódott a nagyobbaknál!

Barbi! Nálatok? Ja, és akkor persze a nagyszülők, rokonok is kérdezik, h mi lenne jó. Ezt nem panaszként mondom, csak hülyeséget nem szeretnék, feleslegeset sem, és nehéz jó találni!

Múltkor úgy szíven ütött, h ezt írtátok, h biztos jó az én gyerekemnek lenni, azóta is gondolkozom, h tényleg jó-e. Én igyekszem, h jó legyen, de azért van bennem némi kétely, néha nem lehet könnyű velem :oops: , van is időnként lelki furdim, és persze néha azt gondolom, h tényleg jó dolguk van.

Ami a gyerekek súlyát , hosszát illeti: a hétvégén megmérem őket én is, mindenesetre Nonó ráállt tegnap a fürdőszoba mérlegre, és nem kúszott el a mutató a 10 kg-ig :shock: ... na, majd kiderül!

Ami nálunk nem jellemző, állandóan megy a TV, az olimpia miatt!
Pécsiek, gondoltam rátok, amikor a pécsi lány 6. lett lövésben!

Claire
claire
 
 


Ircsi: visztek engem is??? :) vigyazz magatokra!!!!!!

Evi: kivancsi leszek a kepekre,baba-pocak-mama-papa :))



Nagyon meleg van!!!!!!!! :))) most utalom!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Enikőnek és Bálintnak nagyon boldog születésnapot! :)

királylány
 
 


Boldog szülinapot!!!! :D

C
claire
 
 


Boldog születésnapot mindegyik augusztusi 2 évesnek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: