Új privát üzeneted érkezett!

Gerinek boldog szülinapot!

Dia
Unokahuginak drukkok mennek!
Áron nagyon ügyes :lol: :lol: :lol: :lol:

Mares
Én végig szedtem a magnéziumot :wink:

Éva
Apukád :cry:
Én hiszem, hogy látnak bennünket :oops: :wink:

Limo
Berci :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Köszönöm Csajok. 11.20-kor 3450 grammal és 56 cm-vel megszületett Lora. :lol: Képem még nincs róla.

Évi apukádat sajnálom. Szerintem is vigyáznak fentről ránk. Unokahugom anyja (aki most szült) 2 éve halt meg szeptemberben (54 éves volt).

Brcibó :lol: haláli lehetett.....

Mares már nem sok van hátra :shock: hogy elment az idő.

Ircsi alig van pocakod....Katus kész hölgy 8)

királylány
 
 


Gratula! Sok szépet és jót az újdonsült családnak!

bekri
 
 

 
 

Dia: gratulalok! Majd hozzal kepet! Szep babika lehet a meretek aylapjyan!

Ircsi: ertem :) de Chloe elobb erkezett,vagy rosszul emlekszzem?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Csillag, Gergőnek boldog születésnapot!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bekri, Mares köszönöm :)
Kép van a blogomban, a születés után rögtön. Telefonra kaptam még egyet, majd megpróbálom feltenni csak bonyolult, mert Gábor gépére tudom felvarázsolni, onnan pedig az enyémre....

Bols jól vagytok? Fiatalemberről kép?

Bekri jól haladtok a házzal. Látod már a végét? Kíváncsi vagyok milyen lesz/lett. Képet majd dobjál ha megjön a kedved hozzá. Meg a srácokról is :wink:

királylány
 
 


Kristóf


Bálint

Juhé, találtam két viszonylag új képet a gyerekekről.
Az óvodai csoporttal voltunk egy klassz bográcsozáson! :D

Szégyen, de alig készül kép rólu(n)k mostanában :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bekri 2012.07.27 13:03-kor.

bekri
 
 


Gergő, boldog szülinapot (utólag)!

bekri
 
 


Dia
Nagyon édes a picurka! :lol: :lol: :lol:

Mares
Chloe 35+0-nál született :wink:
Ezért is mondom, hogy nálatok sem lesz már semmi baj!!!! :wink:

Bekri
Kész fiatalemberek :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Bekri: jo kis pasik! :)

Ircsi: akkor jol emlekeztem! Na,akkor mar nem tartok semmitol :) Johet Aron

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Valóban kész fiatalemberek, az idősebbik elmélete az, hogy ő már egyedül mehet át az utcán, az ifjabbik meg úgy gondolja, ő egyedül is ki tudja tölteni (önteni) a teát... :roll:

bekri
 
 


Dia, most olvasom, hogy a váci gyerekosztályon ténykedtetek. Bálint is oda került szülés után, végig ott is volt, odajártam (gurultam) szoptatni :lol: Micsoda nosztalgia!

Jó, hogy feltaláltátok magatokat, én is úgy vettem észre, hogy a kommunikáción sok múlik.

Hová mentek még gyakorlatozni? Vagy most már hamarosan végezni fogsz?

bekri
 
 


Sziasztok!

Bekri: hűűű de jó pasik :D Nagyon sokat nőttek!

Igen, a váci kórházba voltunk gyakorlaton, én megyek még 2 nap a jövő héten, mert elutaztunk, igaz leigazolták az órákat, de én jól éreztem magam ot és rengeteget lehet tanulni élesben, így szeretném letölteni a teljes időt. Meg aztán beadtam az önéletrajzomat és soha nem lehet tudni....nagyon jó a kollektíva is, igazán segítőkészek, annak ellenére, hogy kissé döcögősen indult az egész.

Még van 2 évem hátra. Nem tudom merre leszünk még gyakorlaton, remélem, hogy visszakerülünk még oda. :) Elvégre csecsemő és gyerek ápoló, gondozó leszek vagy mi :wink:

Köszönöm a dícséretet, van egy új kép a blogomban Loráról, többet még én sem kaptam, majd reklamálok érte a megfelelő helyen. Kár, hogy messze laknak (Pest mellett), mármint, hogy nem itt a közvetlen közelben, mert így még odébb van mikor megdajkálhatom.

Mares kösd fel a nadrágodat, mert az Áronok nem egyszerű esetk. Vagy az én gyerekemben veszett el a meg nem született ikertesója elevensége, vagy a név kötelez, de időnként kihullik a hajam tőle, annak ellenére, hogy imádom :lol: Mondjuk inkább ilyen legyen, mint a sarokban üljön... :roll:

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Dia: nem is tudtam,hogy ilyen sokaig tart,marmint a suli! Gergo is nagyon csibesz,szeme sem all jol,ha Aron is ilyen lesz,akkor nekem annyi :)))) Tenyleg,egy szobaban aludtak - alszanak a fiuk?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares: igen, kezdetektől fogva egy szobában vannak. Bence jó alvó, ez a szerencse, így eddig még nem zavarta ha Áron nem alszik valamiért. Mondjuk ha olyan a szitu akkor átvisszük közénk.
Ööööö.....nem egyszerű eset nálunk a kisebbik :lol: Biztosan türelmet kell tanulnom, hogy három pasit rendelt a sors..... 8)

királylány
 
 


Dia: na igen,3 pasival az elet :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Hát sehun senki? Szép mondhatom....

Éjszaka, vagyis inkább már hajnalban történt egy kis baleset....Áron bepisilt. De még hogy! Nyöszörgött álmában, átmentem, cumi be, visszafeküdtem. Megint nyöszörgés, átmentem adtam neki inni, vissza a helyemre. Nyöszörgés, majd megszólal: bepisijtem....Átmegyek.....szegény gyerek, tiszta pisi nyaktól lefelé. Pedig elment pisilni alvás előtt, lehett közvetlenül előtte is kellett volna még1x. Eddig még nem fordult elő, hogy éjjel bepisilt volna mióta nincs pelusa. Hát van ilyen.

Mares ja három pasival az élet....nem unalom az egyszer tuti.

királylány
 
 


Dia
Áron nagyon ügyes a baleset ellenére is!!!!

Chloe még javában pelenkás....

Szervezem a nyári utazásunkat. Próbálom a lehető legjobban összehangolni a repülőjáratokat. :wink:
Augusztusban megyünk Debrecenbe :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok
voltunk 3 napot pihenni,a Balcsin,hát az időt jól kifogtuk de azért jó volt.

Dia gratulálok unokahúgodéknak
Áron pedig nagyon ügyes a szobatisztasággal,olvastam a blogban
Mi se hol se tartunk,evvan,illetve,jelzi ha kakil,ez is valami.

Jué Mares mindjárt babázol!
De nincs olyan sok nekünk se vissza,húúú :)

Bekri nagyon jóképűek a fiaid!!


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Köszönöm :) Tudom, hogy ügyes és nagyon büszke is vagyok rá, mert semmi tudatos nem volt ám a dologban. balesetek vannak, lesznek is még, nem zavar. Ma ráadásul sikerül a bugyiba kakilnia, szólt ő, hogy kaki, kaki, csak hát akkor már késő volt, nem bírta tartani :)

Ircsi sikeres szervezést, remélem hamar összehozod:)

Évi gondoltam rátok. Tomi is kész pasi már. Olyan nagy. És nagyon szép gyerek. Majd fog menni a szobatisztaság. A kistesó ráadásul vissza is vetheti ebben ez érési folyamatban, de menni fog. Okos, nagyfiú. Áron pl nem nagyon rakja a formaberakókat, meg más játék sem nagyon köti őt le.

Többiek?

Barbcsi neked akartam írni a blogodban, de megint nem tudtam kommentelni, hogy nyugi van. tudom, könnyű mondani, de semmi baj nem lesz. Túl vagy már a vérvételen? Mondtak valamit, hogy miért kellett megismételni? Szerintem valamit elbactak... :roll:

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Sziasztok!
Na, végig olvastam, végig néztem a sok szép kis gyerkőt és pocaklakót!
Örülök, h minden kismama jól van!
Áron néven nem aggódni, nálunk egyik unokaöccs is az, és nagyon helyes, tanító nénik álma gyerek, bár nem "díszpárna" ő sem!
Ircsi! Hajrá, jó az a vegyes páros :lol:bár az én kisebbik drágáim most itt balhéznak, épp, röhögcsélnek és one elalvás, a nagyobbak meg Dáviddal kiegészítve a galérián....no comment4
Barbcsi! Éljenek a másod szülött Dávidok, ha a név kötelez, akkor nagyon barátságos, kedves kisfiatok lesz, a mi ŰDávidunk legalább is ilyen, még így kiskamasznak is, pedig ezzel már mondtam vmit!
Woody! :( remélem ha kilépsz kicsit, akkor új erőre kapsz, és fordul a dolog, kicsi lányod pedig szupi!

Sterilitás: ez nálunk sincs túlragozva, a kutyakakis homokozókat kerüljük, van egy csúnya kórság, elfelejtettem a nevét, amit ettől lehet kapni, állítólag vakságot is okozhat, én ezt sokáig el sem hittem, de azóta itt motoszkál a fejemben. Szerencsére csak az enyémben, a gyerekeim meg mint a malacok :oops: néha kiakasztó, h mennyire nulla a tisztasághoz az érzékük, de a nagyoknak is. Ha ez edzi meg az immunrendszerüket, akkor az enyémeknek szuper lesz :lol: !

Barbi! Lego vár szuper!!
:D :D

Évi! Póló szuper, lehet, h lenyúlom az ötletet! :oops: No nem magamnak :lol: ! Csillagéknak boldog szülinapot!!!

Limo! a szökőkutat tavaly nagyon díjazták a gyerekeim :D !

Tünde! Kutya-csacsi :lol: :lol: !

No, akit kifelejtettem, bocs, tudjátok be a koromnak :lol: !

Rólunk: letelt a majdnem két hetünk Tiszafüreden! Nagyon jól sikerült, nem volt kánikula, de fürdős idő volt, de közben ki is lehetett mozdulni, szóval volt kaland sziget, Hortobágy, tanösvény, minden, meg ott helyben Halas napok rendezvényei, szóval nem unatkoztunk!
Most felszámolom a romokat...mosás 1000rel!

Ircsi! Kár, h nem akkor leszünk ott, amikor Ti debrecenben, az onnan már csak egy ugrás lett volna :( !

Megpróbálok úrrá lenni a kölykeimen!!!

claire
claire
 
 


Barbcsinak én is megírtam a megnyugtató kommenteket - de nem engedte föl a gép... Nálunk Kristófnál volt rossz az AFP. Akkor én is kivoltam, mert én azt kaptam megnyugtatásképpen, hogy a 20. hétig még el lehet vetetni, ha baj van... :cry:

A történtek után Hajdú Krisztánál voltunk egy alapos uh-on, sokan dicsérik őt, mi is! Istenhegyire mi végülis nem mentünk el, mert megnyugtató volt, amit a doktornő mondott, látott.

bekri
 
 


Sziasztok!

Bekri, Dia! Köszi a bíztatást, nyugtatást, jól esik! A blogot most emiatt zártam is, akinek tudtam a mail címét, és közel áll hozzám, annak küldtem meghívókat. (pl. Ircsi, Évi, Dia, Betti)

Ne haragudjatok, most csak gyorsan leírom, mi a helyzet, aztán alszom, napok alvását kellene ma éjjel pótolnom. :(
Szóval pénteken kaptam egy levelet a kórházból, hogy meg kell ismételni az AFP-t, menjek a legközelebbi munkanapon, de semmit nem írtak bele, hogy elcseszték, vagy rossz az eredmény, hát szétaggódtuk, agyaltuk a hétvégét. ma voltam, nem épp voltak a nővérek kedves, közlékeny hangulatokban, már tudom, miért jöhetett ki múltkor sírva a kismama, mert nekem is erősen kellett küzdenem a könnyeimmel miattuk. Még tőlem kérdezték, hogy miért kell ismételni, milyen lett az eredmény... :? Aztán megkeresték, de csak annyit mondtak, hogy alacsony, de mégis mennyi, nem közölték... Levették újra a vért, szerda körül telefonálhatok, hátha meglesz az eredmény. Felajánlották a genetikai szakrendelést, menjek vagy Győrbe vagy Pestre, én döntöm el. Utóbbira kell időpont, előbbire nem. Még azt sem mondták, hogy uh vagy vérvétel, fizetős vagy sem, győri címet nem is mondtak, kit keressek, hánykor keressem stb, pestit is úgy kellett megnéznem az uh vizsgáló ajtaján... :evil: Azt mondták vagy megvárom az eredményt, s utána megyek el, vagy elmegyek egyből, tehát még következtetni se tudtam, hogy akkor vajon mennyire sz@r az értékem... De addig hogyan mennék el, ha még a papírt sem kaptam meg az előzőről, értéket se tudnék mondani, mégis mi az az alacsony. Dokimnak sok betege volt, nem tudtam vele beszélni, holnap reggel újra hívhatom, védőnő nyugtatott, hogy sok kismamának lesz rossz eredmény, nem kell aggódni, tudja könnyű mondani (mondtam igen, nekem is könnyebb volt nyugtatni hasonló helyzetben lévő kismamákat, míg nem én lettem az), de volt egy kismamája, akinek az ismétlés eredménye is rossz lett, és májusban egészséges babája született. Egyik percben én is nyugodt vagyok, hogy biztosan jól megnézték, és nem lesz baj, de a másikban már nehezebb, sokat sírtam, olyan nehéz átélni ezt, pláne ha rádijesztenek a nővérek is... Közben utánanéztem, Pesten az 1. sz. klinikán vérvételt csinálnak (kombinált/integrált/Négyes teszt), az meg csak egy viszonyszám, attól még lehet beteg a baba, mi mindenképp egy nagyon alapos uh-ra szeretnénk menni, megnyugtatásképp így is, úgy is... Néztem én is Hajdu Krisztát, de csak a géndiagnosztikánál találtam, Bekri, esetleg van magánrendelése is vagy hol voltatok nála, mennyit kért? Oké, hogy uh-n eddig mindent rendben találtak, de örülnék. ha valaki nagyon nagyon alaposan megnézné a Pocaklakónkat. Bár teljesen nyugodt úgyis decemberben leszek, mikor itt tartjuk a karunkban az egészséges kisfiunkat!!!

Évi! Merre voltatok a Balcsin? Ha felénk, bejöhettetek volna... :wink: Látom Tomi azért nagyon élvezte! :)

Dia! A baleset ellenére is nagyon ügyes Áron!!! Pedig a fiúk később szoktak állítólag. Bence tudja, hogy mire való a bili, mit kell bele csinálni, volt itthon pelus nélkül, de eddig csak utána szólt. Tudom, ez is haladás, első lépése a szobatisztaság felé vezető útnak, nem is szúrtuk le sosem, mindig megdicsérjük, hogy szól, de legközelebb előtte is szólhat. :) Jó lenne decemberig leszoktatni, de nem erőltetem, siettetem.

Claire! Remélem mi Dávidunk is ilyen lesz, azt olvastam az a jelentése, kedvelt, szeretett, egyesítő. :wink:

Ircsi! Jó szervezést! És merre mentek még?

Holnap még olvasok,írok már tényleg ragadnak le a szemeim.

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


sziasztok
Barbcsi.Tudom nem nyugtat meg de szerintem se adjatok az AFP-re,amennyire megbizhatatlan vizsgálat.Ezek szerint kombinált szűrés nem volt?Nem tudom mi értelme 18 hetesen megismételni,akkor hivnának be beszélgetésre meg genetikai tanácsadásra,de újra levenni,na abból mit tudnak meg.
A most aug-iaknál képzeld az egyik csajnál igaz ő már 37 éves,a kombinálton 1:150-hez jött ki a Down,AFP 0.6,integrálton 1:50-hez!!! Gondolhatod hogy volt UH-n amúgy végig egészségesnek tűnt a kislány - aztán megszúrták,és magzatvizből teljesen egészséges baba jött ki.Most már megnyugodhatott...

Balcsin,Márián voltunk.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Jó reggelt!

Micsoda forgalom volt itt éjjel :roll: :D

Claire: örülök, hogy a nyaralás jól skerült. Az utána való elpakolást, mosást, vasalást utálom nagyon. :oops:

Áronnal alapvetően nekem sincs bajom. Csak ugye Bence után éles a különbség a kettő között. Ha előbb születik, lehet egyke marad..... :lol:

Barbcsi menjetek el az Istenhegyi útra, Hajdú Kriszta ott van azt tudom. Hogy van e magánrendelése, azt passzolom. Egyéként egyetértek Évivel, hogy minek ismételték meg, az idő már úgyis csúszott. Inkább egy genetikai uh-ra kellett volna küldeniük (mondjuk erről is van ám véleményem: ha nagyon akarnak akkor találnak is valamit, pár másodperces uh vizsgálat során is akár.)
Mikor Áront vártam és el kellett menni az előzmények miatt, azt hittem pofánverek mindenkit. Szinte le sem feküdtem már készen is voltam.....pedig anno nagyon alaposak voltak.

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Barbcsi mifelénk nem is csinálnak afp-t, mert annyira megbízhatatlan az eredménye, így negyed annyi a halálra vált kismamák száma. :)

Barbi
maass
 
 


sziasztok!

Dia: az igen, Áron a kis kaszkadőr!... de milyen ügye , ha nincs pelus!...

Barbcsi: tduod, emlékszel, mennyit izgultam Áronnal most, mert a kombinált 1:330-hoz lett???? Áronnak szív-uh, meg genetikai tanácsadás ( caaaart sem ért), alapos uh pécsi szupi-dokival.... de megértelek, én is csak akkor leszek totál nyugiban, ha kibújt, és mindene úgy tökéletes, ahogy van!!!! De noooooooo para!!!!!!

Évi: igen, nem sok, de nálatok is szalad az idő!!!!

Claire: a 2 hét jó lehetett, gondolom!!! Te meg kemény vagy, mert ennyi babócával nyaralni nem semmi :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Évi! Elvileg azért veszik le újra, mert azt várják, javul-e az érték, vagy sem, de akkor nem értem, miért erőltetik annyira, hogy 16 hetesen mehetsz, se előbb, se később... :roll: Kombinált szűrés nem volt, ha azt szeretnék, menjek Pestre vagy Győrbe, azt' jónapot. :? Ők mást ezen kívül nem tesznek, bár nem értem, mibe telt volna átszólni 2 ajtóval arrébb az uh vizsgálóba, hogy ugyan már, nézzenek meg egy alapos uh-val, ne aggódjon a kismama feleslegesen. Szegény csaj, hát ezt nem szeretném átélni! Igaz, tegnap már kiolvastam a netet a témában, és persze, hogy ráakad az ember a rosszul végződő történetekre is. :( (egy fiatal csajnak volt egy egészséges babája, kora miatt is alacsony volt a Down-kór esélye, de a második mégis az lett :( ). Pont ezt olvastam, Hajdú Kriszta írta, hogy nem garancia, hogy nem volt a családban, vagy 35 év alatti vagy, mert a Down kóros babák több, mint fele a 35 év alattiaknál fordul elő... Ezért ő inkább a kombinált teszt bevezetését javasolná alapos genetikai uh-val kombinálva az AFP helyett... A magzatvízvételre meg azt olvastam, hogy azt csak akkor csinálják, ha magas kockázati csoportba tartozol.

Dia! Én is ezért szeretném elmenni egy alapos genetikai uh-ra, mert amit itt csinálnak ezen a címen az egy nagy határ sz@r, anno Bencénél a 18 hetesen olyan dokit fogtam ki, aki azzal idegesített, hogy milyen pici a hasam, és következő gyereknél később jöjjek, aztán 1-2 dolgot lemért, majd felállt, és kiment trécselni, mint aki jól végezte dolgát, az asszisztensnőnek kellett befejeznie az uh-t (ő szonográfus), utána visszajött, és még őt cs*szte le, hogy miért nem jegyezte meg az összes adatot (akkor még a doki úgy diktálta neki az eredményeket, most már rögzít mindent a számítógép is, amit az uh is.)

Barbi! Igen, annyi országban nem csinálják már, mert csak halálra rémisztik a kismamákat, de rossz átélni. :(
Ajándék nagyon jó és szuper áron!

Voltam olyan hülye, és utánaolvastam, mitől lehet még alacsony, hát nem kellett volna. :? Idézem: "Feltűnően alacsony lehet a szérum AFP értéke üszökterhességben (mola hydatidosa), vagy egyéb élő magzat nélküli állapotokban (magzati szövet nélküli decidua/hullóhártya, üres magzatburok, cysticus pete stb.). Kezeletlen cukorbeteg terhességében szintén alacsony az értéke. Oka nem ismert. Végül az is lehet az alacsony szérum-AFP-érték oka, hogy a terhesség fiatalabb a számítottnál."
Egyébként Bence előtt hosszabb ciklusaim voltak, mint most, és kistesó uh alapján is nagyobb, mint Bence volt. Vele 16+4-nél vették le, most meg 16+2-nél. Azt nézegettem, súlyom akkor is annyi volt, mint most.

Bekri! Milyen nagyok már a fiúk! :shock: Olyan gyorsan szalad az idő... De szuperek a képek!

Dia! Unokahúgodnak még nem is gratuláltam, gyönyörű kislány! :) És neked is nagy gratula a sikeres, eredményes tanévhez! :wink: Hű, nem is tudtam, hogy ilyen hosszú a képzés. És szeretnél majd ezzel elhelyezkedni valahol?
Nálunk azért Bencét sem kell félteni, rászolgált a nevére, igazi rosszcsont! :lol: Néha elgondolkodom, ha tesó is ilyen lesz, nekünk végünk. :D De tényleg inkább legyen eleven, mint sarokban ülő, így tudom, hogy szó szerint kicsattan az egészségtől. :wink:

Ircsi! Jó készülődést! Milyen géppel jöttök Mo-ra? Alakul az a pocak! :wink:

Woody! Teljes mértékben megértelek! Én nagyon nagyon drukkolok, hogy megadasson Lilinek a kistesó, Ti is úgy megérdemelnétek!!!

Mares! Nekem a 36. hétig kellett szedni a magnéziumot, utána nem, akkor már jöhet, és a jóslófájások is csak jót tesznek. :) Hogy bírod a végét? Látod, semmi baj, ügyes Áron, tudja, hogy neki még odabent a legjobb! :wink: Már én is sokat gondoltam arra, milyen lesz 3 pasival az élet... :lol: :lol: Remélem nem szövetkeznek majd ellenem. :D

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Mares! Emlékszem még, igen. Hát remélem egy alapos uh-n azért megnyugtatnak. De tényleg, én is azt érzem, hogy ha kibújt már, akkor leszek teljesen nyugodt, hogy itt van egészségesen a karomban! De azért várja meg a decembert! :)

El is felejtettem, felhívtam a dokim, azt mondta, ne ijedjek meg, várjuk meg az ismétlés eredményét, utána hívjam fel, és annak függvényében megbeszéljük, mi lesz a legjobb, hova menjek. Úgy éreztem, ő az első orvos, egészségügyi dolgozó, aki komolyan vesz, nem úgy mint a nővérek, akik fél mondattal elintéztek, megijesztettek, ahelyett, hogy átküldtek volna egy uh-ra... :? És még azt mondtam nekik a vérvétel végén, hogy nagyon szépen köszönöm, ők meg le se tojták... :(

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi: ez jó, ha a doki normális! Megértem, hogy aggódsz, nekem is a 14. héttől a 18ig minden bajom volt, akkor volt csak a szív-uh babikának meg az alapos uh, és addigra ugye meglett a jobb véreredmény is! ... Minden rendben lesz, mert így kell lennie! ép Jesszuska hozza a szép babikát!!!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok,

visszaolvasok, tegnap jöttünk haza a nyaralásból.
Adriánál voltunk, Korinna imádta :D

Kép

Kép

Barbcsi: írtam privit Neked.

Többiektől elnézést, de még nem tudtam mindent visszaolvasni.
bettinyo
 
 


Évi
Tomi nagy kópé :lol: :wink:

Claire
Tiszafüred jó hely! Egy ismerősömék laknak ott, náluk voltunk többször is :wink:

Barbcsi
NETEN nem olvasgatunk!!!!! :wink:
Decemberben együtt fogunk babázni! :lol: :wink:
Ne a nővérekre haragudj!!! Nem az ő kompetenciájuk az eredmény közlése, és nem ők tudnak UH-ra sem küldeni!!! A doktorodnak lenne feladata hogy most menedzselje a sorsodat!
Ő tud bárhova is beutalót adni!!!! (Alapos UH-t is ő tudna neked intézni!)
Vérvételes teszteknek (egyiknek se) sok értelme nincsen... inkább alapos UH, vagy a magzatvíz-vizsgálat!
Repülés: Londonig valami nagy társaság gépével megyünk, onnan megy Debrecenbe Wizzair...

Betti
Biztosan jó volt az Adrián :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Barbcsi! remélem ez is csak olyan dávidos dolog, nekem vele volt rossz az afp-m, magas volt, betojtam, mert ugye az lehet nyitott gerinc meg ilyenek, ráadásul nekem is van nyitott csigolyám...ja, és Balatonra, nyaralásba kaptam a telefont, h rossz..... no comment. ez ugye több, mint 10 éve volt, akkor még az UH is máshol tartott, úgyhogy volt genetikai UH, az 1-es nőin, stb. Szóval értem az izgulást, de tényleg az afp nem az igazi! Állítólag azért csinálják még mindig, mert nincs mód mindenkin elvégezhető szűrővizsgálatból jobb. engem a dokim is nyugtatott, h ebből még nem szabad nagy dolgokat levonni, csak utána kell nézni. tudom, könnyű ezt mondani, amikor már a lehetőség is riasztó! De azért sztem jó eséllyel minden rendben lesz!!!

Egyébként Hajdú Krisztina az Istenhegyin van magánban, és a volt MÁV, most ÁEK ban amúgy, nekem ott csinálták a magzatvíz mintavételt, de azt valóban csak kockázatos esetben csinálják. Én legutóbb annak minősültem az ikreimmel a korom miatt :oops: :roll: .
Mindenesetre nagyon jól és körültekintően végezték a dolgukat, a szervezés szörnyű volt ott, hülyén volt beosztva és rengeteget kellett várni, de a dokik jók voltak.

Bettti! szép helyen lehettetek! Az iszapban turkálás az enyémeknek is nagyon ment, majd teszek fel képeket.

Dia! Ja, az elpakolás még úgy ahogy, de a mosás hegyek..... Mindegy, ezzel jár, még jó, h gép segít benne :D ! olyan helyre kell menni, h 2 fürdőgatyával és 2 pólóval kipipálja mindenki a dolgot :lol: :lol:

claire
claire
 
 


Ja, szobatisztaság: Nonót tulképpen zavarja, már ha belepisil a pelusba, le is veszi magáról, meg kéri, h kis fürdő bugyiba legyen, néha a bilire is ráül, de általában akkor, amikor már vhova odapisilt :roll: . Joni is pisilés után szól, ha kis gatyában van, amúgy pelusban csak akkor, ha kakis. aztán időnként tiltakozik a pelus csere ellen. :roll: Nekem az a benyomásom, h tökre tudják, h mire való a bili, a WC, de még nem szánták rá magukat a dologra.. Csak annyiból lenne jó, ha nyáron kapcsolnának, h ilyenkor azért ezt sokkal egyszerűbb intézni, a "balesetek" következményét is egyszerűbb kezelni, mint amikor nagy cuccokat hordanak már.
De tapasztalatom szerint amikor leesik nekik, akkor hetek alatt jórészt átállnak. (Mondjuk ha autóval mentünk vhova, akkor sokáig kaptak még pelust, hiába voltak szobatiszták.)

Claire
claire
 
 


sziasztok!

csak beleolvastam, és most egy gyors mondat Barbcsinak:
nekem anno azt mondták, hogy az alábbi esetekben javasolják a magzatvízvételt:
- 35 feletti kor
- magas kockázati csoport (családban már előfordult, stb...)
- illetve ha az anyuka kéri, mert aggódik
valóban 35 év alatt születnek nagyobb számban Down kóros babák, de csak azért, mert ezt a korcsoportot nem szűrik, csak külön kérésre vagy indokolt esetben...
azt nem tudom, hogy 35 év felett KÖTELEZŐ-e, de a 40 év feletti kolléganőmet kötelezték...

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Tündi! Köszi szépen az infót!

Ircsi! Neten olvasást abbahagytam, mert már rémálmaim voltak, Dávid is alig-alig mocorgott, annyira stresszeltem. :( Aztán tegnap arra gondoltam, ahogy Bencét néztem játék közben a kanapén fekve,hogy nem lehet egyszerűen, hogy a kistesójának valami baja legyen, mindennek rendben kell lennie... És akkor, láss csodát, Dávid olyat rúgott a tenyerembe többször is, gondolom örömében, hogy egyből átjárt az, mintha csak azt üzenné, anya minden rendben, ne aggódj, jó itt bent! Az orvosom azt mondta, egyenlőre ne ijedjek meg, mivel nem tudtuk mennyire alacsony az érték, ha megvan az ismétlésé, utána megbeszéljük, merre-hova tovább, van-e teendő.
Decemberi együtt babázás: ÁMEN!!! :wink:
Nem is tudtam, hogy már Debrecenig elmennek a Wizzair gépek! Én utaztam már Wizzair-rel Svédországba, jó gépek, de egy 30-40 perces alap késést kalkuláljatok be, legalábbis 2006-ban nekünk oda is, vissza is késett min. ennyit. :roll: :?

Ma voltam bent eredményért, a nővér annyit mondott elsőre, hogy most már jó. Mondom, az mégis mennyi? 0,78. És a rossz mennyi volt? 0,5. Felhívtam a dokim, azt mondta, nyugodjak meg, egyrészt emelkedett az érték, másrészt már határon belül van (0,7 ugye az alsó), ne aggódjak, de ha az megnyugtatna, elmehetek egy alapos 4D uh-ra. Most megvárjuk a jövő heti genetikai uh-t, ha normális orvos lesz, alaposan megvizsgál, akkor nem megyünk, ha nem ilyen, akkor igen. Csak annyira sűrűn meg nem merek uh-ra menni, 22-én a dokimhoz is megyünk. Eddig úgy volt, szeptemberben megyünk 4D-re Füredre, ahova Bencével is, most ez lehet előrébb kerül a teljes megnyugvásunk miatt, mert engem még így is zavar picit, hogy Bencénél 1,32 volt, és hogy azért kicsivel vagyunk az alsó határ felett. Ott jó doki van, alapos, precíz, tényleg anno 35 percet bent voltunk, mindenét megszámolta, mérte, nézte. De már sokkal nyugodtabb vagyok, mint eredmények előtt.

Claire! Ezek a Dávidok tudják az emberre a frászt hozni! :roll: És most egyetértőleg még rúgott is rá egyet! :D :lol:

Mares! Ajánlom is Jézuskának, hogy az ajándékunk egészségesen megszülessen, ebben állapodtunk meg, én a tőlem telhetőt megteszem! :wink:

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Barbcsi,helyes,minden rendben lesz.

Nekem meg ma beugrott hogy nem lett toxoplazma szűrés véve...khm...(holott Tominál negativ volt,nem estem át rajta) védőnő szerint már szinte mindegy,de azért megpróbálom levetetni áááh..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.....ma megint gyakorlaton voltam és még holnap is megyek, így nem leszek bőbeszédű...

Barbcsi örülök neki, hogy az eredmény jó. Egy alapos 4d uh-t mindenképpen ejtsetek meg :wink:

Bettinyo nyaralás :D Ez a csaj milyen manöken már most :shock: :lol:

Claire: jahh, Férj szerint nem én mosok hanem a gép. Csak épp válogatni, be és kipakolni, folttisztítózni, stb.....

Öööö nem tudom még mit akartam, de megyek" alunni" mert korán volt a reggel és holnap is korán lesz.

Folyt. Köv.

királylány
 
 


Sziasztok, olvasok ám szorgalmasan csak a lustaság nem enged írni :oops: :oops: :oops:

nagyot nőttek a picurok, azaz a nagyok és a picurok is a pocakokban.
Telik az ido.

BOLDOG SZÜLINAPOT
azon babáknak akik mar betöltötték a 2. évüket, lassan elindul a nagy szülinapozások sorozata.

Nyaralok remélem jól ki is pihentetek magatokat, babák meg gondolom nagyon elveztek.

Dia Aronnak külön nagy gratula!!!!

Barbcsi fel a fejjel nem lesz ott semmi gond és az az érzésem kicsit te is jobban megnyugodtál. Bar tudom 100% akkor leszel ha átölelheted.

Ircsi jó utat nektek.

Claire akkor ti is jól haladtok Nonoval bili terén.

Mares bírod meg?

Mi jól vagyunk, bar 2 hete volt egy csúnya gyomorrontásom, kezdett a vérnyomásom is vacakolni de aztán minden ok lett. Doki is megnézett Dávid jól van, ideális pozícióban szülésre - heges méh miatt azonban nem merem bevallani.

Ma sárgás kocsonyás akármi jelezte nyakdugó indul kifele :lol: :lol: így gyorsan előkészítettem a kórházi batyumat és van meg pár bevásárolni való, hamarosan azt is el kell intézzem. Nyugodtan ültem hiszen meg csak 37 hetes leszek szombaton, de jobb felkészülni amint latom. Bar elhatároztam, hogy mar csak kevés séta és sok sok pihenés, meg bent akarom tartani.

Kép
Kép
melisch
 
 


Evi ti, hogy vagytok blogodba nem tudok belepni, utóbbi 2 pu nem ment át, semmit nem tudok rólad :cry:

Kép
Kép
melisch
 
 


Gólyahír!
Melisch Dávidja nagyon sietett kifelé, ma reggel 7.45-kor 3090 gr-mal és 53 cm-rel megszületett. Ezúton gratulálunk és jó egészséget kívánunk Babának és Mamának egyúttal!



Kép
bettinyo
 
 


Sziasztok!!


akkor jól láttam a fészbúúúúúkon :) Gratula Melisch!
Tegnap még írt, aztán tessék! :) hát ez szupika!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Melish,
Isten éltesse a pici fiadat! Jó egészséget nektek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Ez igen, úgy tűnik, már most igen határozott a fiatalember :lol:
Sok boldogságot kívánok a 4tagú családnak!

bekri
 
 


Melish
Sok szeretettel gratulálok!!!!
Ahogy nézem az időket, nagyon hamar megszületett! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Gratulálok a pici fiú érkezéséhez! Sok tejcsit és jó egészséget!

Kép
gtunde75
 
 


Melish! Nagy-nagy gratula a gyönyörű bébihez!!!Remélem mindenki jól van!Nem piszkálnak, h korábban jött?

Ti is jól kimértétek a korkülönbséget, nálunk 5 nap híján 2 év van a 2 nagy között :lol: és nálunk is Dávid a második :shock:!

Claire
claire
 
 


Egy kis tél a nyárban, illetve némi késésben vagyok az albumokkal :oops:l

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... rryXwJLKKA

Claire
claire
 
 


Egy kis tél a nyárban, illetve némi késésben vagyok az albumokkal :oops:l

https://picasaweb.google.com/1152265176 ... rryXwJLKKA

Claire
claire
 
 


sziasztok

Melisch gratulálok!!Épp csak beugrottál és mindjárt szülni mentél? :) Szép méretek,a korai érkezés ellenére!!!

Csaszi lett v sima vajon?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: