Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok
Claire,hát igen én csak szuszogok...borzalom ez az idő....

És éljen a 3.trimeszter :lol: :lol:
A héten terheléses cukor+munkahelyi ügyek,gyed lejár,szabi kivétele...huhh...

Claire jó nyaralást

Ircsi hurrá!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tündi! Klári!....Így ki lehet bírni!!!! :)

Mi már lassan csak madártejen, fagyin, pudingon és gyümölcsön élünk!!!!

Azért Berci jól bírja.....

Kép

Kép

Kép városi piknik a parkban

bölcsi után nem lehet elmenni a szökőkút mellett. (Vessetek rám követ, beleengedem)

limo73
 
 


Én is beengedtem(a Széchenyi téribe,mert a többibe elsüllyedne)a mig nem olvastam a bamán az ANTSZ mondatát hogy a szökőkutak vizével még a kar/arc frissitését sem javasolják a felnőtteknek se,mert kosszal porral esetenként állati ürülékkel szennyezett,nem tisztított viz...azóta nem jártunk arra mondjuk,hát a franc se tudja

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

 
 

Nálunk csak mini szökőkút van a városban, szóval nem gondolkoztam a beleengedésen :wink:

Meleg: mi is a tetőteresek táborát gyarapítjuk :wink:
Költözés még nincs láthatáron... Építkezés fényképezésébe beleuntunk, azt hiszem, mindkettőnknél eljött a pillanat, hogy már legszívesebben kitörölnénk a szót az anyanyelvünkből.....

Ircsi, hú, micsoda buli lesz még odabent! :D

Claire, jó pihenést!

Tünde, jók a parti-képek!

Mától ismét "kétgyerekes" vagyok, vége az ovinak!

bekri
 
 


23...
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


sziasztok!

Évi sikerült elérni Woody-t?????

Limó édes Berci a szökőkútban!!! :)

apropó szökőkút: sztem felfújják a dolgot... a természetes vizeket se tisztítják, sőt abban még állattetemek is oszlanak, az emberek beleürítenek és nem csak vizeletet, kutyák fürdenek benne... mégis belemegyünk...
ha mindentől óvjuk magunkat, oda az immunrendszerünk.
pont a napokban olvastam egy tanulmányt, mely szerint megfigyelték, hogy azok a gyerekek, akik kutyás családba születtek, kevésbé betegesek, mert a kutya egy csomó mindent hazacipel az utcáról, és a baba immunrendszere kénytelen megerősödni... a macskás családoknál ez nem figyelhető meg, ha azok nem járnak ki...

Kép
gtunde75
 
 


bemutatom Nektek az új családtagunkat, Maya-t:

http://www.youtube.com/watch?v=tgzKqoviJ_I&feature=plcp



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Évi
3. trimeszter :lol: :lol: :lol: :lol:
Tomi gyönyörű :lol: :lol: :lol:

Limo
Chloe is szökőkutazik, meg pocsolyázik... meg mindegy csak víz legyen és lehessen pancsolni :lol: :wink:

Tünde
Nem kell a gyereket steril környezetben tartani :wink:
Maya :lol: :lol: :lol: :lol:
lombikbaba
 
 


Tündi hát ez igaz(természetes vizek)
Édi a kutyus!És a pici ? Maradt ?
Nálatok egy igazi gyerekparadicsom van!!El kéne jussunk mi is :) csak egyre kevesebb a lehetőség rá... tartsuk ott a szülinapot,mit szólsz?:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi a pici a mamáéknál maradt, egyrészt a riasztó miatt, másrészt már annyira beépült az életükbe, hogy nagyon szomorúak lettek volna: se unoka, de kutya..
Szülinap: ok! :)

Kép
gtunde75
 
 


Sziasztok!

Hétfőn voltunk uh-n, és megmutatta magát a Pocaklakónk, éééés.... KISFIÚ!!!!!! :D :D :lol: :lol: Mind a hárman nagyon örültünk, a fiúk csak vigyorogtak, hogy na ugye, hogy nem kellett volna elbizonytalanodnod, jól éreztük, hogy fiú! :lol: Úgyhogy lesz egy öcsije Bencének, Dávid lesz a neve. :wink: Mind a hárman erre vágytunk, így most nagyon örülünk, bár a legfontosabb most is az volt, hogy egészséges legyen! Egyébként korának megfelel a mérete, és annyit mocorgott, hogy alig lehetett lemérni, éreztem is, így már teljesen biztos vagyok benne, hogy napok óta Őt érzem. :wink:

Később, ha Bence alszik, visszaolvasok még, addig pihentetem az ujjam, mert tegnap megcsípte egy darázs, allergiás is vagyok rá, meg még azért fáj. :( :cry:

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Én is hallottam, hogy "veszélyes" a szökőkút, de.....a homokozó az steril? vagy a játszótéri játékok? kavics? stb.... és ugye valóban az élővizek is ott vannak? és akkor nem beszélek a strandokról, mert ugye nem mindenki megy ki pisilni.....azt meg egyszerűen nevetségesnek tartom, hogy a gyerekmedencébe a felnőtt nem mehet bele....de a gyerek lógó takonnyal, semmit érő úszópelusban pancsikolhat.

Így lehet összeszed néhány bacit, de a folyóvizes szökőkútba még én is bemegyek futkározni vele. :oops:

Ja most jut eszembe! Steril környezet!!!!.....esti séta a ház körül , sok díszszilvafa van, hullik a termés (bogyó) és azt persze gyűjteni kell. Múltkor rohan hozzám, hogy bogyó-bogyó, mert tartogatni már nekem kell....hát nem néhány szem formás kis kutyaszart szedett össze......nesze neked!!!

Tündi!....Kutyus édes, tesóm kapott pici korában egy tacsit, az a körtének ment neki, mint veszélyes fenevadnak!

limo73
 
 


Voltam terheléses cukron,aztán a melóhelyen.A cukros lötyi nekem megint kimondottan ízlett(citrommal)hát igen egy szénhidrátista vagyok :) aztán 2 órát tébláboltam,olvastam,szétültem a s*ggem,rendet raktam a mobilomban :) eredmény holnap talán.De a második bökésre úgy mentem be hogy anyám jól felhúzott,telefonált,hogy ő felhivta a Nyugdijfolyósítót(minek???Amikor a MÁK-ot kell) és nem jár neki nyugdij és gyes együtt,mert ő nem nyugdijat kap hanem rokkantsági ellátást és blablabla.Szerintem ez nem így van de már belekavar teljesen. Még a MÁK-hoz bemegyünk szerdán aztán leszarom,nem lesz 50e,mindenki kicseszik velünk.(mert a költségvetésbe bevettem hogy 2 havi gyes anyám nevére...)

Limo,persze,bár én homokozóba nem engedem be csak a zárt játszósba...azaz,nem is akar bemenni,még ott se de ha akar,ott mehet.
Bogyó :lol:

Babrcsi,de jó,tegnap már nem tudtam írni,de azt akartam,hogy akkor neked is lesz 3 lovagod,szupi!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!
Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok! Elnézést, hogy nem voltam. :oops:

Chloenak kicsit késve, de Nagyon Boldog Születésnapot kívánok! :D

Nem fogok most egyenként írni mindenkinek, bocsi ezért. De a gyerekek szépek, nagyok és okosak! Fantasztikus, hogy 2 évesek és már dumálnak! Szép ez az időszak a sok hiszti mellett is. :lol:

Évi/pécsi csapat köszi a meghívást, de szerintem most nem tudunk menni. Bocsi…. :?

Lili nagyon jól van, igazi nagylány. Április óta jár bölcsibe heti 2 teljes napot. Imádja, alig tudom elhozni és utána is mindig játszóra kell menni. Be nem áll a lány szája, nagyon szépen beszél már mondatokat mond, szaval, énekel és számol már 15-20-ig. A szobatisztasággal sehogy sem állunk nem akart, de nem is igazán erőltetem. Nem fog mindig pelusba pisilni/kakilni. Most hogy nyár van, egész nap kint vagyunk a kertben, este alig tudom becipelni, van hogy sírás is van, mivel még játszani akar a kutyával. Persze ilyenkor tiszta fekete az egész gyerek, alig tudom lemosni róla sok koszt, de legalább az immunrendszere fejlődik. És hát nem is beteges, télen nem is volt lázas, max. a bölcsitől folyik az orra, de ennyi eddig még egy napot sem hagyott ki.
És kép az én drágámról!
Kép
Kép
Én meg ősztől készülök vissza dolgozni, még kérdéses a 6v8óra. De az élet ezt dobta nekem…
Jobb most ez a lelkemnek. Tesó projekt nem jött össze, 2 inszem és 3 lombik után az eredmény egy biokémiai terhesség és múlt héten egy missed ab. Hát nem tudom, miért kaptam ezt a sorstól, de már igazán megszánhatna. Most ugye kötelező várakozás és majd talán télen ismét próbálkozunk. Feladni soha nem fogom, max. lelkileg török mindig össze.
Gondolom már értitek, hogy miért nem jövők folyamatosan, sajnos most a kismamás dolgokra nem reagálok valami jól, nagyon fáj nekem a dolog és nem tudok felhőtlenül örülni mások örömének, és ez nem jó. Bocsánat ezért!!!


Minden kismamának szép, boldog hátralevő hónapokat kívánok! Élvezzétek, amíg lehet a sok kellemetlenség ellenére is, egy csoda történik most veletek!

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Fifth Birthday tickers

Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Second Birthday tickers
woody
 
 


Jelentem a quarz jellegü homok valóban sterilnek mondható, hacsak nem a macskaszarba nyúlt a gyerek. Én legalábbis talajmikrobiológiai vizsgálataim során nem találkoztam érdemben veszélyes bacikkal homokban. Jó étvágyat tehát hozzá! :)

Barbi
maass
 
 


Woody
Lilinek boldog névnapot!
Nagyon édes, huncut kicsi lány! :lol: :lol: :lol: :lol:

Barbi
És az óceán parton milyen homok van? :roll: :roll: :roll: :oops: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi nem tom, az én felmérésem a közvetlen környezetemben található homokforrásokra volt csak kiterjesztve... :)

Vettem tegnap, mert rámtukmálta a magyar ajtónálló a boltban, 10 l (!) zott tejszínt 4 Euroért. Most fö egy kissé a fejem, hogy mi a fenét csinálok belöle!? Volt még itthon egy fél liter, azt felhigítottuk tejnek, mert elfogyott, de valahogy nem az igazi, szóval ez az út kilöve...
Megfontolandó a vajköpülési ötlet, mert azzal többet tudnék kezdeni, mint a tejszínnel. Csinálok azért egy amsel hans-ot (rigó jancsit fordítottam tréfából németre), kiszámoltunk, hogy ha zsírszegény tejet vennék eztán egy darabig, akkor 500 l tejre lenne elég, hogy feljavítsuk. :)

Ma összefutottam egy régi itteni barátnömmel. Beszélgetés közben odajön egy középgázul kinézö bácsika és kérdezi, hogy sokáig szándékszunk-e ott állni. Kis értetlenség után mondtam neki, hogy nem túl valószínü. Elballagott, majd rá pár percre visszajött: csak azért kérdezi, mert Dödönek akar egy labdát venni. Tudomásul vettem és ö elballagot újfent. Újabb pár percre rá visszajött a labdával. El voltam olvadva, de Dödö is. Aztán megint elment, mint aki jól végezte dolgát.

Voltam de. a belvárosban a 3x szülinapra ajándékot nézni. Ráment 3 órám még gyostalpaló üzemmódban is, de megvannak az apróságok. Zömmel leértékelt dolgokat vettem, de igényeseket.

Aztán jött egy régi barátunk spontán rövidlátogatni, csak átutazóban volt, kb. fél órát volt itt. Éppen akkor futott be a postás is egy csomaggal. Vettem még húsvétkor milka csokinyulakat müanyag tojástartóban. Az összes nyúlnak müanyag íze volt (ebböl következöen nem ettük meg), ezt meg is írta a párom a kraftfoods-nak, akik erre azt válaszolták, hogy küldje be a saját költségén és majd elbírálják. Erre írt egy csúnya választ a párom, hogy mégis mit képzelnek, még invesztáljon pénzt is a dologba, amikor ez egy hatalmas cég, stb.!? Csend egészen mostanáig, amikor is csomag jött tölük, benne egy nagy zacsi milka kakaópor, milka ceruzák, egy spaghetti szósszal és egy jacobs instant kávépor. :) Máris jobb napom volt.

Voltam bevásárolni is, kaptam leértékelve a felére lazacot. Dödö imádja, a de a többiek se vetik meg, az volt az ebéd. Jó dolgunk van. :)

Barbi
maass
 
 


sziasztok

Woody,örülök hogy írtál,csudanagy már Lili!Utólag is isten éltesse.
A veszteséget nagyon sajnálom :((((


Cukorterhelésem: éhgyomri 5.2, 120 perces 6.93,szódával elmegy...(volt rosszabb is) Ircsi?..

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Éppen határértéknél van. Magadnak és a babádnak használsz vele, ha figyelsz egy kicsit az étkezésre... :wink:
Próbáld meg kiiktatni a cukrot, a mézet... az ezekkel készült ételeket (vagy minimalizálni)
Zöldség, tejetermék, hús mehet... :wink:

Mi voltunk doktornál. Bébikékkel minden rendben van :lol: :lol: :lol: :lol:
És az UH alapján is fiú-lány páros lakik a pocakomban :lol: :lol: :lol: :lol:
Tökéletes kisbabák :lol:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Hát ez az,hogy ez úgy annyi hogy édesítős cuccokat eszek iszok,diétás fagyit eszek,és barna péksütiket.

Csodás hírek,kép is van?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Kép
Kép

Folyamatosan a feneküket és a tappancsukat mutogatták :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi valóban elég egyértelmünek tünik a helyzet a nemekkel... :) Olyan nagyon szuper!!!

Barbi
maass
 
 


Pompás!!!! Nagyon örülök

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!


Ircsi: Gratulálok!!!

Limo: pfff, borzalom a meleg, nem csoda, hogy az étrend nálatok ilyen "változatos" :)))))) Pancsihoz meg csak hurrá... mikor én kicsi voltam, hát mindenhol jártam, nővérem a csipbe ólban babázott :)

Évi: de azért mondtak vmt a cukorra? Dokid? Mert ugye nekem meg a pisimben volt cukor és azt találták ki, hogy diétázzak, na mondom, akkor nekem annyi, én csak pékárún tejterméken élek... erre megnéztem nagynéném cukormérőjével és kaja előtt 4,2 kaja után 5,1 volt és amikor meg úgy éreztem, hogy szarul vagyok , akkor 3,7!!! Na azóta nem aggódók! :))) A meleg meg kiakasztó, igazad van!!!!

Barbcsi: kiks kukishoz gratula!!! Én is örültem, hogy fiú, de én már azzal elégedett voltam, hogy egészséges!!! A sok sok izgalom után!

Tünid: de jók a képek!!!! :) Csajos party :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares
Mindjárt a célegyenesben vagy! :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi; en is a multkor neztem,hogy nyulacskam kozelit a napocsjahoz es a 60 nap se sok! :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Ircsi, jó, hogy tettél fel uh-képet - azon tűnődtem, hogy lányos uh-képet még sosem láttam, legalább, most már azt is felismerem :lol:

Barbcsi, gratula! A topikos kistesók mind fiúcskák, kivéve az ikreknél a hugit?

Woody, mit fogsz dolgozni? Szeretnél majd váltani, vagy maradnál a "régi" munkahelyeden?

Parkettázni fogunk! Hipp-hipp-hurrá! Köszönet érte az illetékeseknek :wink:

bekri
 
 


Tegnap megvettem a bolhán Dödö szülinapi ajándékát. Jól meg is lepödtem ma reggel, amikor átszortíroztam egy nagy dobozba, hogy több szett van benne, nem csak egy:
Ez az alap (mondta is az eladó, hogy kb. 350 euro volt anno a cucc!!!) http://www.ebay.de/itm/380396331165?_tr ... 97.c0.m619
aztán van ez hozzá: http://www.ebay.de/itm/Lego-Duplo-4779- ... 3cc8aae8e5

meg ez: http://www.ebay.de/itm/Lego-Duplo-Schwa ... 4167e29e28

meg ez:
http://www.ebay.de/itm/Lego-Duplo-Drach ... 4167f6f064
egy csomó figura és miegymás még. Nagyon örülök, régen fentem rá a fogam. :)

Az élet apró örömei... :)

Barbi
maass
 
 


Barbi
Jók ezek a legók :lol: :lol: :lol:

Nálunk most a festés a sláger
Kép

Vagy balerinává változunk...
Kép

Nálunk még a macska is nyakláncot hord...
Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Bekri: tenyleg,en sem lattam meg lanyos uh kepet,magamnal,de nem is fogok,sajna... Api tobb csemetet nem vallal :) Parkettazas: de legalabb nem a dog melegben,nem?

Ircsi: Chloe milyen szeop,foleg a festos kepen!

Gergo ma milyen musort nyomott hajnali fel2-fel4ig!! Siras,huppi,kiabalas. Cumi megvolt,melege-hidege (most kitalalt szo ) nem volt,vegen kapott kakaot,es raszoltam,hogy szem becsuk-cumi be-alvas! Ajtajat becsuktam,azota csend! Nem ertem mi volt ez,de hab testemmel a sok felkeles,rohangalas nem volt egyszeru...

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Ircsi!!
Katus nagyon szép! Főleg a festős kép,igen! Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tomi ezt kapja szülinapra,és nyomdát,hmmmm szép lesz a fal,csupa bárányka és tehén... :roll: :roll: :roll:

Kép

itt meg én :)

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Jól nézel ki :lol: :lol: :lol:

Mares
Én lusta vagyok felkelni a gyerekhez többször... ezért inkább, ha olyan akkor magammellé fektetem :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi: a hasamtol nem ferne mellem :))) de en csak az okat nem ertettem! Persze ezek utan fel12ig aludt!

Evi: mekkora nagy ez a felso! :D Big-Like :) Ajandek meg nagyonjo!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Csillag rajzolta nekem :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, jó szöveg :lol:

Mares, ja, úgy értettem, hogy tényleg éljen a parkettázás, egy szavam sincs ellene, sőt!!!

Bmass, duplo, tök jó!

bekri
 
 


Evi: es hogy vagy(tok)?

Bekri: akkor jo :)

hu-de-nagy-a-csend.... :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


halihó
jól vagyunk,hétfőn voltam dokinál,lepény szépen feljebb mászott,baba vállánál kezdődik látszani kb,bő 5 cm,c 2000 maradt.Kicsit kevesebb a magzatviz de ez már nem újdonság :) viszont Ádám fejvágű szóval emiatt nem zavar be a kevesebb víz.Nyugis vagyok :D
Ma mozi,x év után első kettesben program...a Várandósokat nézzük,mi mást :D
hétvégén kis Balaton.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi: noverem latta es mondta,hogy nagyon jo film!! Adam jo fiu akkor,tudja az iranyt es segit anyannak! Jol teszed,ha nyugis vagy,en neha aggodok a sok buta front miatt.... De csak nem lesz gond :) mondjuk a jovo keddet, 36.het megvarhatna! :))

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Halika!

Chloe változatlanul bájos csajszi!!!

Pocakok szépen gömbölyödnek!!!

Bekri!.....Jó munkát :arrow: haladtok a cél felé!!!

A hétvégén a Balcsin voltunk, persze felesben fürdésre szar idő volt, de azért szuperül kihasználtunk minden pillanatot.

A kempingben kérdeztük, hol van kisgyerekeknek való pancsi hely: - itt nem messze a Malac-öbölbe. ????? Odaérve tényleg malac öböl: apukák, anyukák, gyerekek túrják a sarat!!!

Képek:
https://picasaweb.google.com/1053950665 ... directlink

limo73
 
 


Limo: dejo kepek! Ahogy apajaval furcsiznek :) Es Berci maga rendelt az etlaprol? :) Jatkterem,gondolom odaig volt erte!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Mares kész van már a kelengye?Kiságy,társai?
Dilemma nekem hogy mikor kezdjem,a végén annyi carság jöhet...azt hiszem aug.elején nekilátok.(az már a 30.hét)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi
Ádám tudja, hogy mi a dolga!!!! Nem okoz neked kellemetlenségeket! :wink:
Jó szórakozást a mozihoz! :lol: :lol: :lol:
Babaszoba, babaholmi nálunk majd novemberben fog elkészülni...max. októberben :oops: :wink:
Nehogy a gyerekeim azt gondolják, hogy kész a cucc, ki kell bújni :oops: :wink:

Mares
Már nem lesz baj nálatok!

Limo
Malac-öböl :lol: :lol: :lol:
Nekem az étlapnézős kép tetszik legjobban :lol: :lol: :lol: :lol:

Bekri
Építkezéshez kitartást!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Evi: ruhakat ma mostam ki,agy van Gergorol,az en csomagom nincs csak kesz :p Ja meg egy adag pelus Kis-Kovacsnak :)

Ircsi: bar a frontoktol tartok,igen,bizok benne,hogy ha elobb is akar jonni,mar nem lesz gond! Te szedtel magneziumot Chloeval? Ha igen,meddig?

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Csillag - Gergő Isten éltesse sokáig!
Boldog 2.születésnapot!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mares,biztos hogy nem lesz már baj,ilyenkor már tutifix :)

Ma van apám halálának 2.évfordulója :cry:
A különbség csak hogy akkor 37 most 28 hetes vagyok...egyik unokáját se látja...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 



Csillag Gerijének:


Kép


Többieknek is pussz, várandósok vigyázzanak magukra, próbálnék én jönni, csak nem megy.

Unokahugom a szülőszobán :lol:

királylány
 
 


Gerinek nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Dia!....Drukkkk a szülőszobába!

Berci az étteremben folyamatosan kiabált, hogy "Bácsi ebídet" így mindig gyorsan kaptuk a kaját :wink: (mert ha netán nem akart volna kiáltozni és mi nagyon éhesek voltunk, akkor a gyereket biztattuk, hogy kérje a kaját :oops: ) na ezt nem kellett sűrűn, mert annyit evett, hogy csak pislogtam, hova fér már?!

limo73
 
 


Evi: sajnalom :(( En neha hiszem,hogy fentrol neznek minket! Mar 28 het,hogy repul az ido!

Limo: Gergo meg. Alig eszik,kesz vagyok tole! Ezert is lennne jo a boli,lenne rendszer,de hat ugye nem veszik be,hogy en nem dolgozok.

Dia:

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Nagy szoritas unokahuginak!!!

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: