Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Franci, régen én is irigyeltem azokat, akik könnyen várandósok lesznek, most már nem, lehet, hogy azért, mert baromi nehezen, de összejött Lexi, nem tudom. Egyelőre töretlen a hitem, hogy lesz kistesó, remélem, nem tévedek. :wink:
Örülök, hogy neked is ismerős a szitu, valószínűleg én is így fogok járni. Nagyon lassan javulok. :? Ha egy kicsit jobb egy ideig, akkor még tuti aznap visszaesés van, baba meg szinte 100%, hogy nincs. :?
El fogsz bírni kettővel, én biztos vagyok benne. Most hol tartotok?

Szilvi, nagyon remélem, és kívánom, hogy hamar megerősítse az uh a teszt eredményét! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Laptető!!! :D
Én mindenhol a lap aljára kerülök. :(
Másfél éve még én is bizakodtam, még a vetélés után is. De mostanában egy kicsit padlón vagyok.
franci
 
 


Beze!
A kérdésedre elfelejtettem válaszolni: Ma a 16. napon vagyok. Peteérésemet a 9. napon nézték, akkor azt mondta a doki nem lesz peteérésem.
Viszont pár napja, kegyetlenül fáj a petefészkem, vagy valami a környékén. A papírdobozra se bírtam feltenni lában, annyira fáj. Elmennék dokihoz, de a rendelőbe csak délelőtt vannak.
franci
 
 

 
 

sziasztok,

félig olvasóban vagyok én is, csak szerencsére bejött a jóidő, és kint vagyunk egész nap.úgysem tart sokáig, holnap már hideg lesz.(

én drukkolok mindenkinek, aki lányt szeretne, hogy sikerüljön!ne szégyelljétek bevallani, semmi gáz nincs benne.az meg természetes, és tudjuk is, hogy mindenkit elsősorban az érdekel, egészséges legyen. :D

jelentem, a pedikűr sikerült, és olyan jól érzem magam tőle. :D Boldi nyakig vizes volt, de tudtam előre, és olyan jól szórakozott, szinte neki is egy program ez. :D alapelvem, hogy az embernek mindig legyen rendben keze lába, meg a haja, mert az számít.szerencsém van, hogy a barátnőm itt lakik az utcánkban, mert mondjuk azért 2 gyerekkel nem tudnék elmenni egy szépségszalonba. :D

jövő héten lesz Boldi szülinapja, már úgy várom.kap tőlünk egy lábbal hajtós fabiciklit.rohanok, SEbi hív.

BOni, tök jók a képek!!!úgy irigyelm azokat, akiknek vannak más gyerkőcök a családban.nálunk Boldi és SEbi az egyedüli gyerekek, így nincsenek uncsitesók, meg senki, akivel bandázódhatnának. :o

KépKépKépKép
moti
 
 


Szilvi!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Franci, magánba nem tudsz elmenni valahova? Ezt tényleg jó lenne megnézetned. :roll:

Moti, nálunk sincsenek a családban gyerekek.
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat délután. Abszolút egyetértek, én akármennyire is szinte mindig itthon vagyok, rendszeresen szőrtelenítek, és mindig figyelek a hajamra is. 22-én megyek fodrászhoz, már várom. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi, szuper, 3 csak nem téved :wink: Mikor mész dokihoz hogy megerősítsen?

Beze, Franci kitartás ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Boni, édesek a gyerekek. Hajrá április ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beze laptető ++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsombi, meg én is betegek vagyunk. Zsombinál tegnap volt a csúcs, nálam ma. Piri még sehol, tesztet ma csináltam gondoltam elmegyek orvoshoz, az meg negatív lett. Szóval majd 5 nap múlva újra tesztelek. Tüneteim egyáltalán nincsenek, szóval szerintem csak hosszabb a ciklusom. No majd kiderül.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Moti, nálunk vannak unokatesók el is kaptuk a bacijukat :lol: :lol: :lol:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri, én drukkolok továbbra is! Jobbulást mindkettőtöknek!!!
A laptetőben meg nem hiszek. :oops: Ha ezen múlna, már több focicsapatot összehoztunk volna. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Panndi, Panny, Angie,
nagyon drukkolok nektek, hogy minden rendben legyen!!!

Annamari,
Olivér Gábor lesz a baba, ha tényleg fiúcska, ha lány lesz, azt még nem tudjuk, vhogy nem készültünk rá....

Szilvi,
de jó, akkor halkan örülök veled! Mondjuk 3x csak nem téved a teszt, nem? Milyen teszt ez amúgy? Hol lehet ilyet beszerezni? Én is szeretnék ilyet, mert szeretnék a fiúban biztosabb lenni, a köv, Uh még 8 hét :( :( . Amúgy teljesen igazatok van, legyen egészséges, a többi nem számít, csak egy grátisz :wink:

Beze, Pruci, Franci, Boni
küldöm hozzátok a gólyát, ne adjátok fel!!! babásodásra fel!

Boni,
képek nagyon jók, édesek a gyerekek!

Mennem kell, nagyon jó 7végét mindenkinek!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Kri,valamit valamiért.)mi unokatesóktól egyelőre nem szedünk össze semmit.de süergetjük a sógorékat, szeptemberben lesz az esküvőjük, jövőre rendeltük az unokahugikat. :D férjem elmélete szerint az öccsének ikerlányai fognak születni. :D

Beze, nagyon helyes, sosem értettem azokat, akik zsíros hajjal, szakadt melegítőben járnak nemcsak otthon, az utcán is akár.az ember saját magára is adjon annyit.nem hiszem el, hogy úgy jól érzi magát. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Kri!
Sajnálom, hogy unokatesóktól elkaptátok a bacikat. Jobbulást nektek!!!!
Drukkolok, hogy 5 nap múlva csíkos legyen az a teszt!!!!!

Sucer!
szép neve lesz a fiacskátoknak. Akkor neki nem szántatok különleges nevet. Bent munkahelyen még mindig undokok veled???

Beze!
Gratulálok laptetőhöz!!!

Franci!
Ne ad fel!!! Meglátod akkor jön, mikor nem is számítasz rá. Meglepi baba lesz.

Moti!
szerencséd van tényleg, hogy utcabeli a pedikűrösöd. :lol: :lol: :lol: :lol:
Sebi is már 1 hónapos lesz jövő héten. Boldinak milyen tortája lesz?

Linus, Danyuci!
Veletek mi újság??? Szépen nőnek ezek a leányzók????

Évi!
Te is már régen írtál!!!!!

Benita!!!!!!!!
Merre jársz??? Már nem olvasol minket????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Lányok, köszi az aggódást, ma megint elmentem az ügyeletre, mivel már a hasam és a vesém is fáj. Ma megkaptam azt, amit már nyugodtan szerdán is felírhatott volna u.ez a dokinő, és nem kellett volna feleslegesen szenvednem. :evil: Most mér a vizelet se volt negatív. Este veszem be, hát nagyon remélem, hogy hat! :roll:
Moti, Monuralt kaptam, 2 adagot. Az ilyen embereket én se értettem soha, ez olyan igénytelen. :(

Annamari, köszi. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sucer, szép neve lesz a kisfiatoknak! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na megjöttem....hááát dobhatom el az összes tesztet.... FIÚ!!! :lol: :lol: :lol: de tökéletes mindene, s most igaz kicsit potyognak a könnyeim, amiért rühellem is magam rendesen...de ez most jön...nem is mert fiú, hanem mert egy álom tört össze....és már most IMÁDOM :lol: :lol:

Szépen mocorgott, megvan mindene, és tényleg nagyon formás...neve egyenlőre Benjámin Zoltán, utóbbi Apu után, elöbbit még az egész család vétózza, de nekem már Marci születése óta tetszik...még harcolok 8)

Bocsi, hogy nem reagálok...jövök majd!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Szilvi, örülök, hogy minden rendben van, de tuti fiú? Lexit is annak nézték először, aztán mégis csajszi! A neve nagyon tetszik! :D

Moti, a por nagyon jó, már reggel óta érzem, hogy jobban vagyok. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Jaj de jó, hogy használ a por!!!! Meddig kell szedned?? Fáj még a hasad, veséd?? Iszol is rendesen???

Szilvia!
Láttad neki a kukacát? Kaptál képet is? 4d-be csinálták?
Elhiszem, hogy csalódott vagy, de fura, hogy a teszt ennyiszer hazudott volna. Gratulálok, hogy minden rendben van!!!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Szilvi, láttad te is hogy fiú? Nekem két ismerősöm is van akinek azt mondták fia lesz és a végén lány lett. Szerintem pár hét múlva azért már jobban látszik. A lényeg viszont az, hogy minden rendben vele.

Beze, mielőbbi gyógyulást, örülök, hogy használ a por.

Nálam még semmi, bár a derekam és a hasam elkezdett fájdogálni.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok,

Annamari,
most kicsit nyugodtabb a hangulat, de én is másképp állok hozzá, tulajdonképpen már visszaszámlálok. Már jönnek a jelöltek a helyemre, kezdek megnyugodni, hogy június 18-án pénteken fel fogok tudni állni, lesz aki átvegye a munkám, és ez egy megkönnyebbülés. A pocakosságom is a legszebb időszakában van, szépen gömbölyödöm, nem vagyok rosszul, nem fáj semmim, igazán élvezem :D :D . Olivér nem ritka, de nem is annyira felkapott név. Voltak más terveink is korábban, de azokat lelőtték már a családban is futhattunk neki újra. Mondjuk fiú névben nehéz igazán olyan kuriózumot találni, ami nem hangzik furán és neki ugye virágnevet mégsem adhatunk :) :)

Szilvi,
éljen az egészséges picúrka. A neme meg igazából mindegy, bár titkon én is nagyon remélem, hogy nem téved a doki. A lánynevekkel ugyanis hadilábon állunk. Tegnap elkezdtünk apával agyalni a lányneveken hatalmas röhögésbe fulladt az egész, szóval maradjon fiú ha lehet :)

Beze,
de jó, hogy hat a por! Vigyázz magadra és gyors gyógyulást nektek!

Kri,
ezek mensi előtti tünetek? Vagy? :wink:

Kispocakosok,
hogy vagytok? Rosszullétek?

Többiek?

Na megyek, dolog van, ha minden igaz, ma kaptok pociképet, frisset :) .
Vigyázzatok magatokra!

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Beze,
természetesen te gyógyuljál mielőbb! :wink:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Beze!
Örülök, hogy jobban vagy. Ez a Monurál nekem is bevált. Ha tegnap bevettél még egyet, akkor ma már tutira egész jól fogod érezni magad. Én amikor legutóbb szedtem Monurált, másik hónapban babás lettem :wink:

Sucer!
Ezek szerint júni közepéig tervezel dolgozni. Hát az még jó odébb van. Én szept 1-ig. Én folyamatosan rosszul vagyok, azaz émelygek. Nem hányok, de ez a folyamatos émelygés kicsit kedvtelenné tesz. Nem bírom a szagokat, még a férjemét sem, és azt sem, ha a bőrömhöz ér valaki (persze, Szilárdon kívül, az valahogy nem zavar :roll: ). De nem panaszkodom, mert én akartam tüneteket, és vannak is. Remélem, még 4 hét, aztán elköszönünk.

Szilvi!
Én szívesen elcserélem veled a kisfiút, ha nekem véletlenül lány lenne :wink: Bár szerintem kizárt. Nekem is fiam lesz :)

Annamari!
Te mikor mész legközelebb uh-ra, ahol megtudhatjátok esetleg a nemét?

Kri!
Akkor mennek a drukkok. Ha nem jött meg, akkor lehet reménykedni. Nem azt mondtad, hogy hétvégén tesztelsz, ha 8-ig nem jön meg? Nagyon kíváncsi vagyok (bár talán már volt egy nega teszted, de lehet, hogy az túl korán volt).

Várakozó lányok!
Legtöbben azt mondtátok, hogy az a fontos, hogy még 2010-ben beköltözzön a baba. És hát arra elég sok az esély. És ha mégsem, akkor sem kell 2011-es topikot nyitni (egyébként talán már van is, csak nem kistesós), mert itt a helyetek.

Ennyire volt energiám. Megyek lustizni :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Szilvia,

láttad a kukacát?én is ismerek olyat, akinek végig azt mondták, fiú, és a szülőszobán kislányt szült.nem is volt nevük se, meg ruhájuk se.úgyhogy még ne vedd biztosra. :D

Annamari,
Boldinak epertortát sütünk, mert az eper a kedvence.
képzeljétek, SEbi éjjel majdnem 4órakor kelt csak először szopizni.a hülye anyja meg mit csinált?3kor felriadtam, hogy még nem kért enni, nincs-e valami baj, fél négykjor felébredt a szerelmetes párom is, ugyanezen oknál fogva, és 4ig kuksoltunk, hogy mikor jelentkezik már.épp terveztük, hogy bemgyeünk megnézni, működik-e a légzésfigyelő. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Angie, lustizz is sokat.vigyázz magadra!

most megyek, jött a mosógép szerelő.péntek este elromlott a gépünk, tele 7,5 kiló vizes ruhával. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
Hasonló őrültek vagytok, mint mi :lol:
Ápoltság - nálam is alapkövetelmény, néha piperkőcnek érzem magam, de egy fodrászra, manikűrre (most műkaromra) szükségem van....ettől (is) érzem magam nőnek!

Lányok!
Köszönöm a gratukat, s mindenki feltette a kérdést, hogy láttem-e...nos, a dokibácsi keresett, majd talált egy dudort a két lába között, mondta, hogy fiúnak néz ki (look like a boy), majd továbbnézte, s ismét - más szögből ua. a dudor, megerősítette, hogy igen fiúnak tűnik (yes, it seems a boy), szóval nem szeretnék semmiféle hiú reményt táplálni....nem hazudok, nem vagyok a "legjobban", .... a legrosszabb az önvád... :cry: de minden nappal közelebb kerülök a nagy talákozáshoz, amikor semmit sem fogok érezni a maiból :wink: csak a mindent elsöprő örömet, s ez a fontos!!


Ami fura, s ennek pont ebben a fórumban van a helye, hogy amig lányban gondolkodtam, addig a helyén volt minden, azaz van egy nagyfiam, egy kisfiam, s lesz egy kislányom...tudom őket egyformán, de mégis másképpen imádni...most fura, mert két kisfiam lesz, s még minden olyan nagyon kusza...azontúl ma lementem a garázsba, mert nem találtam a terhesgatyóimat...s belenéztem a Marci kinőtt ruhás zsákjaiban, s nagyon fura érzés kapott el: nem tudom elképzelni ugyanezeket a ruhákat egy "másik" babá(mo)n :shock: volt valakinek hasonló érzése???? :roll:
Ami még érdekes, hogy ugyan kitaláltam a nevét, de nem tudom azon szólítani (mondjuk sem Apa, sem Kristóf nem örül a Benjáminnak), de nem megy.... :roll: lehet, hogy bármennyire is tetszik, mégsem így fogják hívni?? :roll:

Angie!
Édes vagy, de nem cserélek!!! :-) :-) Viszont megtaláltalak Annamari iwiw-es ismerősei között - majd bejelőllek legközelebb -, s meglepődtem, mert én azt hittem, hogy Te Angéla vagy :wink:
Örülök, hogy vannak tüneteid, viseld csak hősiesen!!! :wink:

Sucer!
Éljen a kismamiság! Már én is várom a régi jó érzést, hogy minden happy! Nekem mostanában a pocim fádogál (nem fáj, csak "dogál"), aminek nem örülök, ezért nem merek tornázni, ettől nem szeretem magam, s ugyabár most sem lettem sokkal jobban....de persze, hogy boldog vagyok, hogy egészségesek vagyunk, s nem győzök elnézést kérni "odafenttől" ezért a sok hülyeségemért :oops: Olivér nekem is tetszik, még anno Kristófnál is gondolkodtam, csak akkor volt menő a Szomszédok cíímű sorozatban Bajor, mint Oli Úr a buzi fodrász...most pedig Ó val végződik a vezetéknevünk, azért nem jó :roll:

Kri!
Nagyon drukkolok, hogy a derékfájás ne a menzit jelentse!! :wink:

Bonikó, Beze, Franci!
Nektek is mennek a drukkok, hogy hamar összejöjjön a kistesó, s persze, hogy senki nem megy innen sehová!

Annamari!
Mi a másikban úgyis még a csapból is folyunk, így itt "csak" egy laza hello-t küldök.... :lol:

Panny!
Drukkok holnapra! S gyere, amint tudsz! Remélem, hogy doki engedélyezi a családegyesítést, s már elkezdtheted élvezni a babavárást! Tesztet NE VEGYÉL! Inkább a szegény gyerekeknek adtam volna azt a pénzt!! :oops:

Panndi!
Hogy vagy?? A csajokkal is rosszul voltál??

Na megyek bundáshúst csinálni...Kellemes, szép délutánt Nektek!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sucer, mi lesz a neve a fiúcskátoknak?

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Olyan aranyosak vagytok, köszönöm szépen mindenkinek!

Annamari, szerintem következő uh-n kiderül, ki lakik bent. 8) Neveken gondolkodtatok már?
A vesémet időnként érzem, a hasam már nem fáj. Iszom, amennyit csak tudok, ezentúl figyelni fogok, hogy a minimum 2 liter meglegyen.

Kri, ezek mensis tünetek? Remélem, nem! :P

Moti, eper nekem is a kedvencem, Boldi tuti hamar be fogja falni. :D

Sucer, értettem. :wink: Pocifotó? Biztosan nagyon szépen gömbölyödsz már! Lánynevekkel mi is hadilábon álltunk, Lexinél csak fiú nevünk készültünk, tuti biztos voltam benne, hogy fiú lesz. :oops:

Angie, örülök, hogy minden rendben. Igen, ma már nem fáj, ha pisilek, ez már nagyon jó jel! :D Mikor mész legközelebb dokihoz? Következő hónap tökéletes lenne, akkor januárban szülnék megint. :D

Szilvi, nekem tetszik a Benjámin név. Megértem az érzéseid, de úgyis imádni fogod! Azért én is elég sok tévedésről hallottam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szilvi! Hihi! nem baj, az a lényeg h egészséges legyen! Szerintem teljesen normális h így érzel. Én is elraktam mindent, de néha azt érzem h inkább eladom a kis ruhákat, de nem adom másik babára őket... Petra nálunk is Kingának indult :lol: :lol: :lol:

Beze! De jó h már jól vagy!

Sucer! Nagyon szép nevet találtatok! Nagyon várjuk a fotót! Na meg persze a többiekét is szivesen megnéznénk! Ja, és várjuk azokat a gólyákaT!!!:lol: :lol: :lol:

Moti! Ismerős amit leírtál! Hát igen, az ápoltság nagyon fontos (lenne), de sajnos nem mindenki ad erre. A suliban igazgatóválasztás volt, 2 gyeden lévő koleganőm volt benn, háááát, nem tudom, slamposan, zsíros hajjal... Egy másik kolegám csak ennyit tudott hozzáfűzni, h ha ő férfi lenne, ezeet bottal sem piszkálná meg...:oops: :oops: :oops:

Kri! Van már valami? Remélem nem mensis derékfájásod van...

Angi! Az a lényeg h minden rendben!

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Pruci, a kollégáiddal egyetértek, ez annyira igénytelen... :( :oops:
Köszi, aranyos vagy!
Pároddal rendeződött a helyzet?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Végre hazaértünk, gyurus most ment apaával közös fürdésre, addig legalább tudok írni.
Lányok bocsi, de elszámoltam magam :oops: jövő pénteken kell megjönnie, de tényleg furán érzem magam.

Moti!
Voltatok húsvétozni a Skanzenben?
Nekünkl sincs gyerkőcös csapatunk, néha bandázódhatunk együtt is , gyurus is biztos örülne Boldinak :)

Szilvia!
teljes mértékben meg tudlak érteni. Az a legjobb ha kiadod magadból, és mi ezért vagyunk itt :)

Beze!
Jobbulást neked, sok sok gyógypuszi :) :) :)

Annamari!
A férjemnek is ez az álma 3 gyerkőc, de én még néha azt sem tudom elképzelni, kettővel hogy bírok el.

Sucer!
tetszik a név, főleg az Olivér :)

Pruci!
Tényleg menjetek el apával valahová kettesbe csak úgy ... :)
Anyóstémában kezet foghatunk :evil:

Kri, Franci, Boniko összejön nekünk is előbb vagy utóbb :)

Panndy, Panny!
örülök, hogy jól vagytok, vigyázzatok magatokra :)

Most ágyba bújok a 2 legjobb pasival az életemben.
jó éjt!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
maryka
 
 


Jó reggelt!



:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni! Jó reggelt!

Moti!
Gergőnek is van fabicaja. Én nagyon szeretem, de a fiamnak a motorja a mindene. Azzal lehet száguldani.
Epertorta jöhet ide is.
Utálom ha elromlik a mosógép. Nekünk egyszer a hűtő és a mosógép egyszerre volt rossz. Apu hozott egy régi hűtőt a kajáknak. A szennyes ruhák meg anyunál landoltak.

Kri!
Jobbulást nektek!

Sucer!
Tetszik a fiatok neve!

Beze!
Dinka doki! Legalább receptet adhatott volna, hogyha rosszabbul vagy elkezdhesd a gyógyit.
Pénteke olyan rosszul lettem a has és fejfájástól, hogy hazaértem és visszajött az ebédem…
De azóta semmi!

Szilvi!
Kisfiú!!! Nem semmi! Most ki téved, tesz vagy a doki?
A szomszéd kislány születéséig fiú volt.
Nekem tetszik a Benjámin név, de lehet a babának nem. Keresetek neki másikat.
Mire a baba megszületik, Marci már nagyfiú lesz.
Én minden ruhát eltettem ami a Gergő volt. Már szívesen ráadnám valakire. Kivéve a kék repülőset, az volt a kedvenc tipegőm Gergőn, olyan helyes volt benne. De a többit tényleg felvehetné már valaki, és most nem a szomszéd kisfiúra gondolok, aki a kiskádunkban fürdik és a macis kezeslábast hordja.

Tegnap hajnalban nagyon furcsát álmodtam. Ikreim születtek, egy lány és egy fiú. Nevei Krisztián és Boglárka. De sajnos a kislány beteg lett, így másik nevet adtam neki, Klaudia. Utána már egy szép 2 éves kislány mosolygott rám. (a Boglárka névért teljesen odavagyok)
A férjem ma meg azzal jött, hogy álmában kétnemű gyerekünk született.
Jó lenne most egy álomfejtő….
franci
 
 


Sziasztok!

Maryka, köszi, ideértek. :D Hú, lehet, hogy baba van? :D

Boni, jó reggelt! :D

Franci, ez az álom nem semmi, clostytól simán lehetnek ikreitek. Én drukkolok! :D (Egyébként köszi a bókot, én is B. vagyok. :lol: )

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
kb. 10 percembe került mire leesett az apró betű. :lol: :lol: :lol:
franci
 
 


Franci azért ha már ketten álmodtok ilyent :wink: +++++++++++++ciklusilag egyébként kb ugyanott tartunk :lol:

én nagyon rosszat álmodtam, mindkét nagymamám benne volt, halálra lítélték őket ártatlanul, az egyik mamámtól el is búcsúztam, megkérdeztem aki elvitte,hogy bemehetek e hozzá holnap erre azt mondta hogy már nem lesz rá idő :cry: a másikkal sem volt jobb, mert ott meg nekünk kellett volna végrehajtani az ítéletet, de nem voltunk rá képesek, így mamám egyedül állt neki.. erre jött 3 ember és akik abban a helyiségben voltunk mindenki váltogatta a korát a valós koráig, mintha lejátszották volna előttünk az életünket!

reggel hívtam is nagynéném de otthon hagyta telefonját, azóta még nem hívott vissza
Vendég
 


Boni!
Sajnálom az álmodat! Rossz ilyenkor az ember reggele :cry: Mostanában én is soxor álmodom hüyeséget!

Franci!
Megfejtem: lesz még egy egészséges lányotok, s egy fiatok :wink: egyszerre vagy külön-külön :lol:
Szerintem a teszt téved....de elhatároztam, hogy azért fényképpel együtt elküldöm nekik a véleményem...

Mondjuk én még egyszer sem hallottam közelről olyan sztorit, hogy a fiúból lány lett....egy fordított esetet olastam itt a neten...azért nézek nagyokat, hogy mindannyian írtok olyat (Beze személyes tapasztalat is), hogy hallottatok erről-arról...nem hinném, hogy dokibá tévedett, azért a fiút könnyű ám megállapítani, főleg amikor még pici, s nem tekerednek minden irányba a végtagjai...ilyenkor könnyebb kivenni a részleteket.....s hááát valjuk be semmmilyen "lányos" tünetem nem volt :roll:

..megyek Marci hív...

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi!
Nekem az egyik szomszéd apuka mesélte a lányát nézték fiúnak.
Jó ötlet elküldeni a cégnek a tesztek képét, + a megszületett kisfiú fotóját. Kártérítést is kérhetsz. különben negatív kampányba kezdesz ellenük.

Boni!
Sikerült a nagynéniddel beszélni?
Én úgy utálom az ilyen álmokat. Én szoktam háborúsat is álmodni, és utálom hogy mindig elvesztem valamelyik szerettemet benne.
franci
 
 


Sziasztok!
Boni!
Szörnyű lehetett , egyébbként nekem is van egy rémálmom és ráadásul visszatérő: Jönnek felém az óriás hullámok és minddddddig el akarnak sodorni én meg csak menekülök és rettenetesen félek...utálom.
Ma megyek hastáncra, imádom, olyankor jól ki tudom engedni a gőzt, meg olyan nagyon nőcisnek érzem magam :lol:

Kép
Kép
maryka
 
 


Boni, te szegény, még olvasni is rossz volt. :(

Franci, nem akartam ám rejtvényt feladni. :wink:

Szilvi, ez jó ötlet, azt hiszem, írtad, hogy másoknál is rossz volt az eredmény. :( Lányos tünet alatt mit értesz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!!!

mi is élünk, csak a jóidőben sokat vagyunk kinnt az udvaron...most kicsit nem is bánom, mert az eső nagyon kell a növényeknek...és amúgy is, Boró utálja, ha beöltözve kell szopizni, ezért naponta 5-6 xöltözködünk, mert Gabit még nem lehet egyedül kinnt hagyni...főleg, hogy minden vacakot bepakol a szájába és a kutya miatt sem...igaz imádják egymást, de "az ördög nem alszik", ha valamit nem tudnak lerendezni egymás között, nehogy baj legyen, hiába csak egy magyar vizsla...

Szilvia,
sógornőmnek 38. hétig lányt mondtak és fiú lett...szegény sírva is fakadt, mert 3 fiú után már nagyon vágyott egy lányra...szerintem még van remény...
Ott vagyok ANgyalka ismerősei közt...KDA..(egy kis fejtörő...jelölj be :lol: )

Moti,
van Sebink...Gyerekek: Ágoston Pál, Vilmos Péter, Sebestyén Gábor, Sámuel Márton, Gábor Benedek és Boróka Dóra...ez a felhozatal, Húsvétkor együtt volt a 6...na azt már nem bírtam egyedül...Gabi és Samci még véletlenül sem egy irányba mentek a "nagyfiúkkal"...Apa azt mondta ebbe beleőszülne :lol:

Mi 1x kelünk éjjel, 3.30kor, 12 perc és alszunk...remélem nem kiabálom el...

Hova kell küldenem a képeket???

Még annyi mindent szerettem volna, de Boróhoz kell mennem...puszi
danyuci
 
 


Csütörtökön voltunk az első oltáson, Boró 5170 g és 58 cm, kötelezőt és prevenart is kapott...nem lázasodott be... :)
danyuci
 
 


DAnyu, de jó, hogy írtál!!!!!!
örülök, hogy jól vagytok!csupa gyönyörűséges név van a gyerkőceitek között!!!!
mi is egyszer kelünk már csak éjjel, szintén 3körül, remélem, én sem kiabálom el. :D
nagyon ügyi a pici lány, hogy nem lázasodott be.én csak kapkodom a fejem, Boldi holnap 2 éves lesz, Sebi meg holnap után 1 hónapos.....nemsokára megint jó lenne egy kisbaba. :D
Maryka, bandázódás jöhet, szoktatok játszóterezni? :D

Sebike most növi ki a 62-es ruháit, és már majdnem 5 kiló. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Danyuci!
Megtaláltalak! :wink: Boró olyan meseszép! Persze Gabó is :) A kis "tanmesét" pedig megkönnyeztem...mondjuk ez nálam most nem nehéz....mindenen csak bőgök 8)
Sógornőddel nem cserélnék, akkor már inkább az elején tudjam....gondolom, hogy most rá van "cupppanva" Boróra!

Beze!
Hányás, hányinger, ragyák, kerek poci, édes kívánás...most hirtelen ennyi jut eszembe....tudom, hogy van olyan akinek nem így van...de azért valaminek csak különböznie kéne az előzőektől :roll: amig csak azt a hülye tesztet néztem, tényleg elhittem, hogy én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt....de most pl. az "Édes Kisfiam" c.számot hallgattam...imádom :lol:

Angie!
Kicsi a világ...Mr. Busz másik felével egy osztályba jártam általánosban, ő az én ismerőseim között van :wink:

+1x leráégott csont témám: már voltam egy jópár UH-n, s láttam, még sokkal több képet, mondjátok már meg nekem, hogy a csudába lehet egy lányt fiúnak nézni???? Egy fiút lánynak sem nagyon tudom, de ha takarja a berendezést, akkor talán :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


ja...lányos tünet...az mi??? mire gondolsz?
én mindkettővel hánytam, nem kicsit... :oops: :lol:
danyuci
 
 


Szilvi!
+1-re:
Én se értem! Én csak a fiamat láttam, de azt még laikusként is kiszúrtam. Igaz a 16 hetes fotókon még nem találtam a lényeget, de 27 hetesen már azért én is rájöttem fiú e vagy lány.

Moti!
Boldinak Sok Boldog Szülinapot holnapra!

Maryka!
Hastáncolni jársz! De jó! Én már olyan régóta szeretném megtanulni. De lusti vagyok.

Boróka & Sebi! Ügyesek vagytok, hogy csak egyszer keltitek éjszaka az Anyukátokat!

A héten lehet én is garázdálkodom az iwiwen.
franci
 
 


Boni,
olvastam már többször, hogy tesód lábadozik...mi történt vele???
éemaradtam...bocs :oops:
danyuci
 
 


mindkét mamám jól van :lol:
Vendég
 


Boni, Angyalka és SZilvia az ismerősöm iwiwen, ha más is szeretne "megismerni" , jelezze bátran... :lol:
Danyu
danyuci
 
 


Boni,
örülök...
danyuci
 
 


Boni!
Mi volt az a reggeli vigyor??????
Azért az ember tud furcsákat álmodni, örülök, hogy mindkét mamád jól van. Kicsit meg irigykedek, mert nekünk már nincs. ( mama alatt nem anyukádat érted, hanem a te nagyszüleid, ugye???)

Danyu!
Én is meglestelek iwiw-en, be is jelölhetlek??? :lol: :lol: :lol: :lol: Szerintem Gabó és Boró le sem tagadhatná, hogy testvérek. Tiszta bátyja ez a leányzó. Nagyon szépek.

Beze!
Egyenlőre neveken csak én gondolkodók, apa azt mondja, majd akkor, ha biztos tudjuk a nemét. Réka Kiarát akart, sokat nézi az Oroszlánkirályt. :lol: :lol: :lol: :lol: Aztán Levente Edinát és Bencét, ovi társai után. Aztán mondtam, hogy legyen Szonja. Levente azt mondja neki tetszik, Réka viszont, anya ne legyen Szoknya a neve. :lol: :lol: :lol:

Maryka!
Hastánc. :lol: :lol: :lol: Apának is szoktál lejteni valamit?? :lol: :lol: :lol: Szerintem, ha kettőn túl vagy, akkor a harmadik gyerek meg sem kottyan. Legalábbis nálunk már olyan szépen eljátszanak, hogy néha unatkozom mellettük.

Moti, Danyu!
Gratulálok az átaludt éjszakákhoz!!!! Nagyon szépen gömbölödnek a csemeték.

Angie!
Gratulálok a tünetekhez!!!!!! Ma már dolgozol??? Gondolom, ma vissza rázódsz, s majd holnap jelentkezel.

Panni!
Nálatok is minden rendben??? Pihi megy még??

Kri!
Mi a helyzet??? Piroska még az erdőbe??? :lol: :lol: :lol: Nem jött még meg???

Franci!
Te szedsz valami gyógyit???

Szilvi!
Az első terhességnél, 15-16 hétig hánytam, de nem volt olyan vészes. Másodiknál, félidőig szinte mindennap, utána heti 2-3 napi rendszerességgel. Most is hányok, bár már ritkább. Lehet, hogy nekünk is pöcsösünk lesz??? :cry: :cry: :cry: :cry: pedig mi kislányra gyúrtunk. talán 2 hét múlva kiderül, s majd együtt sírunk. :lol: :lol: :lol:

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Szilvi, köszi. Ezek nálam mind megvoltak, akkor lehet, hogy van benne valami? :roll:

Danyu, Moti, nagyon ügyesek a picikék, Lexi koránt sem volt ilyen jó baba.

Kri, tényleg, mi újság?

Annamari, 2 hét múlva uh? Én szorítok! :wink:
Szonja nekem is nagyon tetszik, csak aztán valamiért elvetettem, már nem emlékszem, miért. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?