Új privát üzeneted érkezett!

Kata, köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy! :lol: Minden nap lehet majd, holnap is tudsz. Bár az oldal elég lassú, nem bírja a terhelést, de szavazni lehet, ha épp nem áll le.
Többiek? :oops:
Azért nem tudtam segíteni, mert ma jöttünk haza nem rég a Balcsiról. Nagyon jó volt! :D Hozok képeket is hamarosan.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: ma is szavaztam és fogok mindennap.Mesélj milyen volt a balcsi?várjuk a képeket.Mi is megyünk csütörtök este Kenesére :lol:

000kata
 
 


Kata, nagyon szépen köszönjük!

Balcsi nagyon jó volt, végig jó időnk volt szerencsére. Sok volt a szúnyog, de azon felül minden csudajó. Noel élvezte, szerette a vizet. :D

Képet akkor tudok hozni, hogyha lekicsinyítem őket, estére talán meglesz.

Nektek nagyon jó időt és jó pihenést kívánok! Meddig maradtok lent? Saját nyaraló vagy valami üdülő, szálloda, apartman?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 

 
 

Sziasztok!

Sokat gondolkoztam,hogy írjak e vagy sem, elmondjam e véleményemet vagy sem.. Nem szeretek belefolyni más vitájába, ezt tudnotok kell, de teljes mértékben megértem a másik topic és a tagjaik felháborodását. Aida, sztem nem gondoltad végig mit csinálsz, mikor ezt a kérést oda feltetted.. Ez msot olyan mintha a babaruháidat ajánlottad volna ott fel, hiszen már ott is több anyukának megadatott hogy azóta babája van...
Nem kellett volna utána más, csak egy szimpla bocsánatkérés, ehelyett ragoztátok tovább, aminek már nincs értelme.

Tünci: Ha még olvasol itt... Nagyon szurkoltam hogy kisfiaddal minden rendben legyen. Kívánok Nektek egészséget és minden jót.
Vendég
 


Beagle, éppen az az. Én szimplán bocsánatot kértem utána, de Tünci nem bírta ki.. elkezdett szapulni mások előtt, priviben kezdett támadni és ezt nem értem minek kellett... Fogalmam sincs itt mit írt le, mert én el nem olvasom az igazságtalan vádaskodásait. Szerintem alapból nem tettem rosszat, hiszen attól, hogy valakinek tragédia történt az életében még miért ne segíthetne másokon. DE! Mivel láttam, hogy többen felháborodtak (habár szerintem egy szavazatot kérni egyáltalán nem egyenlő babaruhát eladni dologgal...), bocsánatot kértem és tovább álltam... volna. Hogyha Tünci nem kezdi el, amit csinál... amit remélem végre sokadik kérésem után abbahagy és békén hagy. Megígértem neki priviben, hogy többet nem keresem, valamikor még én is sok mindenért szurkoltam neki és vele sírtam, amikor a tragédia történt. Állandóan olvastam mi van vele, szorítottam, priviben gratuláltam, ha jól alakult. Ez a hála. Ahelyett, hogy szimplán elfogadta volna a bocsánatkérésem, elkezdett szapulni, bántani és csak ragozta és ragozta azután is, hogy kértem priviben, ne tegye. Innentől kezdve engem tovább nem érdekel, ide ne irkáljon, ne járasson le engem mások előtt, ekkora rosszat nem tettem szerintem, hogy ezen ne tudjunk végre továbblépni. Szimplán csak hagyjon végre békén. Én is ezt teszem vele és a topikjával. Örökre.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Itt már igazságot tenni nem lehet, nem is kell. Lépjetek túl ezen.
Tapasztalatból írom, hogy egyszerűbb lenne személyesen vagy telefonon, de mindenképp élőszóban tisztázni a félreértést, mert az ember hajlamos a leírt szöveget másképp "más hangnemben " olvasni, mint ahogyan az tényleg írodott, és ez csak gerjeszti a további feszültséget.

Reni, hogy vagytok? Mi van a zöldséges standdal?
Vendég
 


beagle írta:...mert az ember hajlamos a leírt szöveget másképp "más hangnemben " olvasni, mint ahogyan az tényleg írodott...


Na ebben tényleg igazat adok! Szerintem ebben a szituban is volt ilyen, mert én bizony nem akartam rosszat, nem sértődtem meg és még csak mások kárára sem akartam tenni semmit és mindez Tüncinek mégis lejött. Mindegy, én nem bonyolítom tovább ezt, remélem most már kölcsönösen békén hagyjuk egymást és így lesz a legjobb. Segítséget pedig kérek máshonnan. :)

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Reni, zöldséges stand engem is érdekel!? Átvettétek? Hogy boldogulsz?

Kata, Te merre vagy? Nem jelentkezel egy ideje.

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Na de buta vagyok, hát Ti Kata épp Kenesén pihentek. Remélem nagyon jól érzitek magatokat! :lol:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Na megjöttünk nagyon jó volt nyaralni csak rövöd volt .Majd hozok képeket

000kata
 
 


Szia Kata! Tessék mesélni, képeket hozni!! Mennyi időre voltatok? Csütörtök-vasárnap?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Szia Aida: igen csüt este mentünk és vasárnap este jöttünk,nagyon jó volt ,voltunk sok helyen . Tihanyba, Lóczi barlangba,kilátóba ,sokat fürödtünk.Kevin is nagyon élvezte :lol

000kata
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

000kata
 
 


Kata, nagyon aranyos a kisfiad, szép család vagytok! :D
Mi is így voltunk, ennyi napig, csak mi péntektől-hétfőig. Nekünk is jó volt, csak rövid sajnos. De mi még megyünk 2 napra hónap végén Balatonszepezdre. Pancsis kép van?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida:én mindennap szavazok rátok.De hogy van ez? hogy hogy még csak 3.89% ??
Sajna pancsis kép nincs :cry: vizbe nem vittük a gépet

000kata
 
 


Ez az.. hogy van ez. Nem tudom, ránk már napi marha sok szavazat érkezik, sokan szavaznak és mégsem haladunk előre. De van akire 10 perc alatt kb. 500-600 ismerőse is szavaz. Hogyne.. 500 ismerőse egyszerre ül a gép előtt és szavazgat. :lol: Hihető, mi?
Köszi szépen egyébként!

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida: azért ne add fel :lol: Hülyén csinálták ezt nem százalékot kérne irni hanem hogy hány szavazat.Na mind1 én azért szavazok tivábbra is :lol: Jól vagytok?

Többiek????????????

000kata
 
 


Köszi szépen Kata, egyelőre még nem adjuk fel! :)
Jól vagyunk, köszönjük szépen.

1-2 friss fotó:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Többiek merre vagytok??

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

NAgyon jók a képek Kata, és Aida.

Most jöttünk meg 4d uhról, és kiderült, hogy egy 279grammos kislány van a pocakomban. Annyira boldog vagyok, álmom volt a 2 csajszi. Nóra lesz a neve.
Vendég
 


Beagle, gratulálok a kislányhoz! Nóri nagyon szép név. :D
Van kép a 4D UH-ról?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Kata...örülök hogy jó volt a nyaralás, nagyon édesek a képek a nagyfiadról! :D

Aida..szupi képek lettek Noelről, ilyen jó a gépetek, vagy ezt is profi fotózta? :wink:
Ti nem terveztek mégegy babát???Vagy már lehet beszéltük ezt csak nem emlékszem már, bocsi! :oops: :)

Beagle...hát ez csodálatos hír, gratulálok! Irigylem a kislányt. :D De most ennyi izgalom és probléma után örülök hogy egészséges kisfiam van és jó a szíve! :D
Ha, olyan szép lessz mint Norbi akkor szupi! bocsi lehet kissé elfogult vagyok! :oops:
Szóval lesz egy Nóri a dóri mellé??? :lol: De jóóó nevek!
Nekünk Balázs lesz az öcskös! :lol:

Reni..hogy vagy??? Mi van veletek???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Egy új kép :
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


KENY HOGY VAGY????Ez már a 38.hét! :shock: Hűűű, látod ezt is kibírtad most már jöhet az a baba! :D
Egyben vagy még egyáltalán, vagy tán már meg is szültél???Mesélj ha tudsz, drukkolok :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok

A 2010 szeptemberi topicból vagyok . Most lett kész a babaszobánk, amit Iparművész sógornőm festett. Ha van kedvetek kukkantsátok meg! Szívesen vállal akár egész szoba, akár csak egy falkép festést is, fantáziája határtalan, legyen szó előre kitalált motívumról, vagy elég számára egy ötlet is , aminn elindulhat Ha érdekel valakit a dolog, privátban tudok további infókat adni. Bocsánat ha zavartam! Szép napot mindenkinek

http://indafoto.hu/balintka/meseszoba

Kép
epike
 
 


L.Kata: Nem vagy elfogult, Norbi tényleg szép kisfiú. HA fiú jönne nálunk, akkor Balázs lett volna, szép név, de átengedem Neked :D A lényeg hogy egészséges baba legyen, örülök hogy megnyugodtatok.
Vendég
 


B eagle:gratulálok a kislányhoz.Képet kapunk?szép nevet választottatok.

L.Kata: szép név.Ha lesz nállunk teso énis kislányt szeretnék de tuti fiu lesz mert5 annyira kislányt szeretnék.De az a lényeg hogy egészséges legyen.

Keny: gyere jelentkezz!!!

000kata
 
 


LKata, Norbi nagyon szép kisfiú!
Nem profi, de jó géppel készült. Egyik barátnőmnek a barátja hobbifotós egy jobb géppel szokott kattogni. A második fotót én csináltam, többit a barátnőm vagy a barátja.
Tesóbabát szeretnék, de nem most. Előbb suli befejez, rendes munkaviszony a GYED-hez és utána. Felelőtlen nem akarok lenni, pedig igazából olyan jó lenne, ha most születne egy kishugi Noelnek. Az anyagiak viszont sok mindenben gátolnak és muszáj ezt észben tartanom.

Keny, jelentkezz!! Mizu? Lehet már meg is van a baba? :lol:

Kata, lehet hogy már beszéltünk róla, de nálatok mikor jön a Tesóbaba? Mikorra tervezitek?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Lesz kép persze, csak a szülők nézegetik :D Visszaszerzem a cd-t és teszek fel képet.

Reni???
Vendég
 


Sziasztok!

L.Kata:Örülök,hogy minden oké a babóval :D :D :D Hogy vagy?Képzeld én mostanában esténként mindig szédülök vajon ez mitől lehet??Nagyon édes Norbika :D

beagle:De jó még egy kis csajszi :D :D Szép neve lessz :D Várom én is a képeket :D :D

Aida:Nagyon aranyosak a képek :D

Hát csajok a zöldséges nem jött össze,de nem vagyok elkeseredve,mert ha egy ajtó bezárul kinyílik egy másik :D Képzeljétek Krisztián már kitudja nyitni az ajtókat így már nincs akadály számára :shock: :) És már nagyon sok szót tud.

Kata:Ti is nagyon aranyosak vagytok :D

Mostanában elég elfoglalt vagyok,mert mami volt szobáját pakoljuk ki.Meg elég sok minden más dolgom van ezen kívűl főleg,hogy Kriszre figyeljek,mert már nagyon furfangos gyerek :D Szeptember 13.án kezdi a bölcsit.

Most mennem kell,mert pancsi van.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy emlékeztek-e még rám? Én is ide irogattam, amikor a 2. kislányommal feküdnöm kellett a terhesség végén kb 2 hónapot.
Jól vagytok?

Lovaszkata!
Talán itt majd levelezhetünk újra! :D
Jól vagytok?

Aida!
Gratulálok nektek! Látom esküvőt terveztek! :lol:

gwini
 
 


Gwini, szia!! Én emlékszem ám! :D Hogy vagytok? Csodaszépek a kislányaid!
Köszönjük a gratulációt, de mivel lassan fény derül rá, hogy a verseny egy nagy bunda.. így ez az esély elúszott és így megint jó pár évre félre kell tennünk az esküvő témát. :( Sajnos ennyire meg vagyunk fogva anyagilag.

Reni, sajnálom a zöldséges dolgot, de ahogy mondod az helyes! Egy bezárul, másik kinyílik! :lol:
Fiad ügyes! Milyen szavakat mond?

Beagle, Képek!!!? :)

Keny, most nézem a vonalzódon, hogy Kornél 07.19-én megszületett? :shock: :D
HATALMAS NAGY GRATULA!!!
Látod milyen ügyesen végigcsináltad! Képeket kérünk és beszámolót! Remélem nem felejtettél el minket.

Kata, tessék jelentkezni! Merre vagy? Csak nem megint nyaraltok? Mi hétvégén megyünk megint a Balcsira. :D

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Sziasztok!

Keny: Nagyon ügyes voltál. Gratulálok a kis Kornélhoz.

Aida: Sajnálom hogy ez az esküvős szavazás bunda... sajnos a legtöbb ilyen dolog már előre lefutott ügy, mi meg jól beleéljük magunkat.... tényleg párod családjával rendeződött a viszonyod?

Reni: Jó a felfogásod, tényleg nem szabad letörni, és depisnek lenni ha vmi nem jön össze. Csak pozitívan :D Krisz nagyon édes lehet, de tudom milyen fáradt lehetsz már estére.... Dóri is egész napos gyerek...Kiváncsi vagyok a bölcsit hogy fogja fogadni.

Velünk minden rendben, képet majd rakok, csak még nem kaptam vissza a cd-t. Jól vagyunk, Nóri egyre aktívabb, este mindig érzem, de már napközben is egyre többet. Sajnos a lkaás van szétkapva, mert légkondit csinálnak, és egy radiátort cserélnek, olyan por és kosz van hogy csak na, lesz mit megcsinálnom ha elmegy a szerelő...
Vendég
 


Sziasztok!

Gwini:Végre te is itt vagy :D :D Persze,hogy emlékszünk :D :D Nagyon édesek a gyerkőcök :D Én jól vagyok köszönöm szépen :D Krisztián napról-napra ügyesebb :D Ti,hogy vagytok?

Aida:Köszike :) Már mondatokat is mond nem csak szavakat pl.tegnap felkelés után mikor megkérdeztem,hogy aludt azt válaszolta,hogy "autóval álmodtam" :lol: Imádja az autókat :D Múltkor be volt kapcsolva a számítógép erre ő "be van dugva" :lol: szavai pl.autó,kakaó,enni,inni,hamika,mama,tészta,hús,busz,virág,fa,víz,vizes stb...napról napra más szót tud.Anyum szerint 2 éves korára tuti beszélni fog már,mert én is így kezdtem és 2 évesen már beszéltem :D Noel milyen szavakat tud már?

keny:Én is gratulálok!!!Hogy vagytok??Írj,ha tudsz.

beagle:Én nagyon pozitív vagyok most :D Bár régen nem ilyen voltam,de találkoztam olyan emberekkel akik megmutatták,hogy van más megoldás a gondjaimra :D Hát estére teljesen kivagyok pláne,hogy kb.2 hete még tanulni is járok így kicsit nehezebb.Örülök,hogy jól vagytok.A képeket meg várjuk nagyon :D

Ancsa:Merre vagy???Hogy vagytok???

L.Kata:Hogy vagytok???

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Aida!
Köszi, jól vagyunk! A lányok nagyon elevenek, de nagyon jó testvérek! Nóri már ovis, bár most nem jár, majd csak szeptembertől megy újra, de nagyon szereti!
Sajnálom az esküvős dolgot! :cry: Nekünk egy egész pici esküvőnk volt, de nagyon szép volt! :lol:

Reni!
Krisztián is nagyon édes! És gratulálok a beszéléshez! Lalu is egyre többet beszél.

gwini
 
 


Beagle, azért nagyon rosszul tud esni ez az egész, hogy nem lehetett egy tisztességes versenyt csinálni, hiszen csak egy esküvőről van szó. :cry:
Anyóssal 1 éve nem találkozunk, többször hívtuk nem jött, aztán párom megunta, nem hívta többször. Sógorommal jóban vagyunk, sógornőmékkel épp pár napja beszélt telefonon párom. Elvileg jövőhéten eljönnek. Még az is lehet anyóst is hozzák... áá, "alig várom", kíváncsi leszek. Sógornőmék jöhetnek, de anyóst nem feltétlen szívesen látnám.

Reni, hát akkor fiad nagyon ügyes! Azt mondják a fiúk később beszélnek, Te fiad kivétel.
Noel nagyon kevés szót mond, ilyenek pl.: labda, hinta, kukucs, apa, Aida, hoppá

Gwini, hány fős volt az esküvő? Polgári vagy egyházi szertartás volt?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!

Csak polgári esküvőnk volt. A szertartásra meghívtuk a szűk rokonságot és 1-2 barátot és utána a vacsorára már csak a szüleink és a testvéreink jöttek. ez kb 10 fő volt. A Trófea étteremben voltunk. Aztán másnap elmentünk Olaszországba 1 hétre nászútra, beleértve Velencét is és haza már hárman jöttünk! :wink:
Ti mit terveztek?

gwini
 
 


Mivel ez a játék kilőve, így tervezés semmi, most még potom pénzünk sincs az esküvőre, ezért is nem volt napirenden a játék előtt. Kell babára, házra a pénz. Nem tudom önköltségen mikor lehet esküvőnk. :cry:

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Volt szép ruhád attól hogy polgári esküvő volt??
Én nagyon szeretnék egyházi szertartást, de nem vagyok megkeresztelkedve. Nem tudjátok mivel jár ez, ha most akarok felnőtt korban?

Kép
Kép
Kép
aida
 
 


Aida!
Igen, volt szép menyasszonyi ruhám, kölcsönöztük.
Nem tudom pontosan, hogy mivel jár egy egyházi esküvő. Jegyesoktatásra kell járni, az biztos.

gwini
 
 


Aida:Hát igen tényleg nagyon ügyes.Hát igen ő kivétel én is meg vagyok lepődve rajta,hogy már mennyi mindent tud.Mai új szava a ház volt :) És a kulcs :) Egyszer elmondunk neki valami új szót rögtön mondja és nem felejti el.Én rám ütött ezek szerint,mert én már 2 évesen beszéltem :) Sajnálom az esküvőt :( Nekünk is csak polgári esküvőnk volt,de gyönyörű volt még így is az anyakönyvvezető nagyon profin tartotta meg :) Nekünk is csak a szűk család és pár barát volt jelen.És menyasszonyi ruhám volt :) Ha meg szeretnél keresztelkedni akkor keress fel egy papot és kérdezd meg,hogy hogy megy ez,mert mindenhol más.A katolikusoknál kicsit hittanra kell járni és aztán megkeresztelnek,de van olyan katolikus pap aki szigorúbban veszi a dolgot.Remélem tudtam segíteni.

Többiek merre vagytok???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Gwini...sziaaa! Már akartalak keresni! :D a héten kicsit elfoglaltabb voltam, bocsi.Örülök hogy jöttél.

Nah,hét elején megvettük Norbi ágyát! :D Megy a szoktatás ezerrel!Tegnap előtt összeszerelték az apjával ő is segített, nagyon tetszett neki! Közben végig dumáltunk neki hogy ez lesz Norbi ágya!De jóóó, de szééép! kiraktuk a szobájából a rácsoságyat mondtuk hogy az a tesójé lesz ha megszületik(nem hiszem hogy értette).
Hát Norbi baromi nehezen aludt el az új ágyában, pedig még a paplant se húztam át hogy az ő illata legyen rajta, ott volt a macija, a Nyunyija, de csak sírt le akart mászni!
Nagyon nem akart aludni, jött ki a nappaliba hozzánk.Kicsit még hagytuk játszani, de aztán már negyed 10 kor bevittük az ágyba, sírt, felállt le akart mászni! Fecó mérgesen rászólt hogy-Most már elég, aludni kell, feküdj le! de szerintem így nem szabad.mondtam neki hogy elgyen már türelmesebb, megértő, Norbinak ez tök furcsa helyzet. :roll: Lehet hogy én vagyok túl engedékeny???
Kicsit énekeltem neki, akkor megnyugodott, de néha-néha még felült, vissza kellett fektetni...azután kijöttem még nyöszörgött, végül elaludt! :lol:
Éjjel nem mászkált át!Néha felsírt, akkor Fecó egyből ment nehogy megébredjen jobban és átjöjjön, de nem volt észnél, így visszaaludt hamar. De reggel persze korábban ébredt!
Ahol már nincs védőkorlát oda tettem nagypárnákat, le ne essen és az ágya elé tettünk puha paplant!
De tegnap és ma már olyan szépen elaludt egyedül, nyafogás nélkül, nagyon ügyi volt.Délután is ott aludt, felmászoitt az ágyba és lefeküdt! :D
Ma voltam dokinál, kell mennem majd laborba, de amúgy jól vagyunk, biztos hogy fiú, mert megint látszódott a kuki! :wink:
No megyek is mert nagyon elfáradtam ma, igérem legközelebb jobban becsatlakozom a témákba! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kata!
Én is örülök, hogy jöttél! Itt talán tudunk majd beszélgetni.
Norbika szereti már az ágyát?
Nekünk is le kellett már venni a rácsot a Lalu ágyáról, mert kimászott rajta. :wink: Kicsi a bors, de erős! :wink:

gwini
 
 


Sziasztok!

Sajnos nincs időm sűrűbben jönni,mert férjemmel elkezdtünk egy vállalkozást és egy ismerősünkkel így mindig úton vagyunk.De jól vagyunk minden rendben van velünk.Krisztián kicsit erőszakos néha és akaratos,de próbáljuk nevelni több kevesebb sikerrel :cry: Jövőhónaptól már könnyebb lessz,mert szeptember.13.tól már megy bölcsibe.

Többiek merre vagytok???Hogy vagytok???

Ma este csak ennyire futotta.

Jó éjt mindenkinek!

u.i:beagle:egy képpel még adós vagy :D :wink: 8)

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok!
Reni... a zöldségest???Drukkolok, hogy jól menjen a bolt! :D

Gwini....igen, képzeld Norbi nagyon szereti az ágyát, már semmi hiszti nincs mikor aludni kell menni! :) Büszke vagyok rá.
De azért este szeretne még fennt lenni velünk, így elhúzodott a lefekvés ideje 9- fél 10-ig.szeretném ezut visszaállítani, mert így nem tudok tőle elpakolni este, tusolni....eléggé aktív gyerek! :roll:
Akkor Lau is mozgékony csajszi! :shock: Így kimászott???Jó hogy le lehet venni a rácsot, a miénk fix ágy volt ezért is kellett a gyerekágy, no meg kell majd a tesónak a régi! :wink:
Lehet hogy talin már szóba jött, de én nem voltam benne a témában, te mész vissza dolgozni vagy a kismama ruhákat most is csinálod???Megy Lau bölcsibe???
Felénk még bölcsi sincs, úgyhogy ha a tesó nem jönne, nagy bajba lennék hogy Norbi hová tegyem, mert dolgozni kéne menni. :(

Keny...még nem is írtam! GRATULÁLOK NEKED!!!Sok tejcit, jó egészséget nektek!!!Remélem jössz és majd beszámolsz mindenről!
Nagyon örülök hogy ilyen ügyesen kihordtad a kisfiad a problémák ellenére!

Én jól vagyok, köszönöm.Sokat rugdos a tesóka és nagyon nől a hasam. :lol: Voltam laborban, vérvételen.Majd most megyek a 2. magzati szív uh-ra is pénteken.
Végül egy kép Norbikáról, az új ágyában! :lol:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

L.Kata:Nem a zöldségest.Hanem amerikából importálunk világszabadalmi technológiákat.Köszi aranyos vagy :D Nagyon édes Norbika :D Krisz is nagyon aktív gyerek így együtt érzek veled.Én a wc-re se tudok kimenni tőle,mert addig hisztizik amíg kinem jövök :cry: Örülök,hogy jól vagytok.Nálunk is lehetséges a kistesó téma megint.Már 1 hetet késik.Ma veszek megint tesztet.

Most mennem kell.

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Most csak az ígért kép erejéig tudtam jönni. Kép
Vendég
 


Jaj Reni most olvasom.. Nagyon mennek a drukkok a kistesóhoz.
Wc-re se tudsz menni a gyerektől, ismerős.
Átmásolok egy részt a blogomból Dóriról, nyugtassatok meg hogy csak a korral járnak ezek a dolgok.

"Dodika sokat változott az elmúlt 2-3 hétben de sajnos nem előnyére. Komolyan próbára teszi megint a türelmem, ami a terhesség miatt mostanában hamarabb elfogy. Nagyon nehzen bírok vele lakáson belül és kívül egyaránt. Folyamatosan veszélybe sodorja magát mindenhol. A figyelmeztető szavakat mintha meg se hallaná. Életveszélyes ahogy a hinták között rohangál, alig érem el, félek egyszer nagy baleset lesz ebből. Már folyamatosan a nyomában vagyok. Mikor bejövünk a térről mindig behisztizik van, hogy a betonon fetreng én meg csak húzni tudom a kezénél fogva, emelésről már szó se lehet... Sétálni nem is tudok vele menni, mert ész nélkül rohan ki az autók elé, régebben ha más irányba ment, csak elfordultam, és mondtam "anya megy haza, pápá" erre rohant rögtön utánam, na most ez úgy néz ki, hogy nevetve rohan a másik veszélyes irányba. Az se érdekli ha nem lát, már elbújtam egy bokor mögé, de nem rettent meg, hanem indult a vakvilágba... Kicsit el vagyok kenődve emiatt, és reménykedem hogy hamar kinövi.

A másik gond, hogy hihetetlen anyás lett. Sanyi képtelen éjjel visszaaltatni ha megébred. Rögtön sír ha apja megy, és rohan át hozzám cumistúl, párnástúl. Mindig nekem kell menni.
Folyamatosan a szobában tart maga mellett, sokszor sír ha kimegyek. Zuhanyozni nem tudok úgy, hogy ne ordítaná végig, pedig se az ajtó nincs becsukva, még a zuhanyfüggöny sincs elhúzva, mégis ordít mint akit nyúznak."
Vendég
 


Reni...no mi van, van bébi???Vagy csak a hormonok bolondoznak??? :lol:

Beagle...nagyon szép formás profilja van a babának! :D
Sajnálom Dóri rosszaságát! :( Norbi se külömb ám.Hétfőn a sebészeten, röntgenen kötöttünk ki, mert a nagy ugrálásban leesett a konyhaszékről fejjel a járólapra! :roll: :( Bőgve vezettem be a kórházig, mert olyan csúnya nagy lila puklija lett és úgy sírt. :cry: Nagyon megijedtem. De szerencsére megúsztuk.
Semmi félelemérzetük nincs ezt én is tapasztalom nap mint nap. :?
Nálunk Norbi apa függő! De mivel apa keveset van itthon, én is jó vagyok...a hisztis "én-jét" én kezelem. :roll:

Te is 1 hónapid Gyesen leszel, ugye??Mert pont lejár a Gyeded ugye??? Vagy el tudsz menni táppénzre?
Hát...én nem.Én kis vállalkozónak dolgoztam, és tuti nem engedné ezt, nem adózna utánnam egy fillért se.Marad az a 2 hónap Gyes a tesó születéséig. :?
jó lenne ha legalább az öcsinél visszaállítanák a régi Gyedet 2 évre.
Felénk még bölcsi sincs, ezt már írtam többször, és Lábatlan nem is úgy áll anyagilag hogy csinálnának.És ha belegondolok ha lenne is bölcsi...az 1 éves gyermek még olyan kicsi, több baba szopik is még ilyenkor....szörnyűűű. :roll: :(
Remélem megkapom azt a pénz mint Norbinál, a TGYÁS-ra, GYedre.külömben még az az egy évis szűkös lesz. :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Beagle.nagyon édes a bébi fotó :lol:
Kitartás Dórihoz szerintem ez korral jár kevin is rosszcsont,ö is mostanába lefekszik a földre ha valami nem tetszik,söt mostanába elkezd ütögetni vagy megcsip :cry: hiába mondom nemszabad ,nehéz elmenni valahova vele mert ha nem gy van valami ahogy ö akarná ordit,ha felveszem kifesziti magát,vagy rámüt. :cry: :cry: :cry: reméelm változni fog a helyzet :cry:

L.Kata:sajnálom a balestete még jo hogy nem lett nagyobb baj,szegényke annyira nincs félelem érzetük.pocid növöget?Mesélj

000kata
 
 


Sziasztok!

Hát csajok kistesó dologban nem tudok nyilatkozni 2 tesztem negatív,de még mindig nem jött meg.Már lassan 3 hetet késik.Én úgy veszem,hogy nincs kistesó.

Rólunk:Krisztiánnak sajnos kötőhártya gyulladása van már péntek óta.Így a szülinapomat se nagyon tudtam felhőtlenűl ünnepelni :cry: De nem látszik rajta,hogy beteg hál istennek.

beagle:Mintha Krisztiánomról írtál volna :shock: Ő ugyan így viselkedik.Wc,zuhany nálunk is végig üvölti,de az apjánál is ezt csinálja.Meg kipakol a hűtőből.Én annak tudtam be,hogy mostanában a vállalkozásunk miatt nem nagyon vagyunk itthon vele.De akkor tuti nem ezért.A gyerkőceink ilyen korban vannak sajnos.Nagyon édes a kép :D Nálunk apás is meg anyás is.

L.Kata:Az lehet,hogy a hormonok :D Hogy vagytok?Szegény Norbi :cry: Krisz meg vasárnap lefejelte a betont :cry: Szép pukli lett neki is a homlokán.Én Kriszem is veszélyes állandóan olyat csinál amit nem lehet.Van,hogy az ágy szélén gondol egyet és ugrik mi meg majdnem szívrohamot kapunk. :shock: :evil:

Kata:Az nem jó.És ha rád üt mit csinálsz?Krisz nálunk is próbálkozott sőt engem autóval vágott egyszer arcon :evil: Én egy jót ráütöttem és mondtam,hogy mégegyszer nem szeretném,ha ez előfordulna!!!!Azóta nem csinálja.A hiszti az a korral jár.

Kép
Kép
reni_24
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: